kultniX
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

marijuana .

Stranica 1 / 5. 1, 2, 3, 4, 5  Next

Go down

marijuana . Empty marijuana .

Postaj  Gost 09.10.12 13:29

sta mislite da li bi legalizacija marijuane bila dobra stvar ? osobno je ne konzumiram ali vidim da se to prosirilo medu ljudima . netreba se ovo pretvoriti u osobne ispovjedi samo recite misljenje . marijuana . 2634474203:

Gost
Gost


[Vrh] Go down

marijuana . Empty Re: marijuana .

Postaj  Jehudi 09.10.12 13:37

ravana2 je napisao/la:sta mislite da li bi legalizacija marijuane bila dobra stvar ? osobno je ne konzumiram ali vidim da se to prosirilo medu ljudima . netreba se ovo pretvoriti u osobne ispovjedi samo recite misljenje . marijuana . 2634474203

Naravno i ja vidim da je vrime da se Marihuana i Haschisch legaliziraju.

Isti kao i prostitucija.

Ionako je sveprisutno , tako da nema smisla trošiti resurse milicije na takve stvari.

U Švici možeš slobodno u stanu/kući imati 2 stabljike Konoplje.

Činjenica je da većina zemalja EU ima puno blaže zakone (za travu) nego RH koja se svako malo poziva na to da

"mora uskladiti zakone sa EU" ..............kakve bljutave laži.
Jehudi
Jehudi

Broj postova : 2613
Join date : 24.09.2012

[Vrh] Go down

marijuana . Empty Re: marijuana .

Postaj  Gost 09.10.12 13:50

koliko uopce marijuane smijes imati kod sebe da se smatra da je za osobne potrebe pa da tako spada pod dekriminalizaciju tj osobne potrebe ?

Gost
Gost


[Vrh] Go down

marijuana . Empty Re: marijuana .

Postaj  Jehudi 09.10.12 13:51

ravana2 je napisao/la:koliko uopce marijuane smijes imati kod sebe da se smatra da je za osobne potrebe pa da tako spada pod dekriminalizaciju tj osobne potrebe ?

Di? U RH?
Jehudi
Jehudi

Broj postova : 2613
Join date : 24.09.2012

[Vrh] Go down

marijuana . Empty Re: marijuana .

Postaj  Gost 09.10.12 13:52

da koliko znam smijes imati kod sebe par grama .

Gost
Gost


[Vrh] Go down

marijuana . Empty Re: marijuana .

Postaj  Jehudi 09.10.12 13:55

Ma je. Ništa ne smiješ imati.

Znam osobno lika koji je za Džoint dobio prekršajnu kaznu. Drugi samo jer su mu opušak našli u auto-pepeljari.

Štajetebi.
Jehudi
Jehudi

Broj postova : 2613
Join date : 24.09.2012

[Vrh] Go down

marijuana . Empty Re: marijuana .

Postaj  Gost 09.10.12 14:04

Uša travari...

Gost
Gost


[Vrh] Go down

marijuana . Empty Re: marijuana .

Postaj  Gost 09.10.12 14:10

Time traveler je napisao/la:Uša travari...

sama pomisao da se legalizira nešto što je loše ili vodi ka lošemu me zabrinjava i ne svidža mi se. pogotovo sam izoštrila neka čula otkad sam dobila dijete. međutim ako legalizacija uza sebe donosi kontrolu onda sam za!

Gost
Gost


[Vrh] Go down

marijuana . Empty Re: marijuana .

Postaj  Jehudi 09.10.12 14:12

Ese napušio blago mitrovića. marijuana . 3114667799
Jehudi
Jehudi

Broj postova : 2613
Join date : 24.09.2012

[Vrh] Go down

marijuana . Empty Re: marijuana .

Postaj  Jehudi 09.10.12 14:16

lastavica je napisao/la:
Time traveler je napisao/la:Uša travari...

sama pomisao da se legalizira nešto što je loše ili vodi ka lošemu me zabrinjava i ne svidža mi se. pogotovo sam izoštrila neka čula otkad sam dobila dijete. međutim ako legalizacija uza sebe donosi kontrolu onda sam za!

Naravno da je kontrola prisutna u državama koje su "legalizirale" kao Švicarska.

Kuma mi je tamo i zna o čemu priča. Tko hoće zapali a u istom se društvu nalazi netko tko odbije i sve O.K.

Samo balkanski mentalitet ne može podijeti takav napor.
Jehudi
Jehudi

Broj postova : 2613
Join date : 24.09.2012

[Vrh] Go down

marijuana . Empty Re: marijuana .

Postaj  Lena 09.10.12 15:34

kaže frend da se u cofee shop-ovima ne smiju pušit cigarete - to se kažnjava,a trava može naravno marijuana . 3111943984

ja sam za legalizaciju količine koja je za osobnu upotrebu....
Lena
Lena

Broj postova : 8936
Join date : 22.09.2012
Lokacija : All those moments will be lost in time, like tears in rain....

[Vrh] Go down

marijuana . Empty Re: marijuana .

Postaj  Gost 09.10.12 15:37

Lena je napisao/la:kaže frend da se u cofee shop-ovima ne smiju pušit cigarete - to se kažnjava,a trava može naravno marijuana . 3111943984

ja sam za legalizaciju količine koja je za osobnu upotrebu....


posebno u nekim situacijama u medicinske svrhe ... marijuana . 684758713

Gost
Gost


[Vrh] Go down

marijuana . Empty Re: marijuana .

Postaj  Lena 09.10.12 15:46

pa da ima i toga,a šta se mene tiče dok se ne dila može i za pokući marijuana . 1523192931
Lena
Lena

Broj postova : 8936
Join date : 22.09.2012
Lokacija : All those moments will be lost in time, like tears in rain....

[Vrh] Go down

marijuana . Empty Re: marijuana .

Postaj  Gost 09.10.12 16:11

lastavica je napisao/la:
Time traveler je napisao/la:Uša travari...

sama pomisao da se legalizira nešto što je loše ili vodi ka lošemu me zabrinjava i ne svidža mi se. pogotovo sam izoštrila neka čula otkad sam dobila dijete. međutim ako legalizacija uza sebe donosi kontrolu onda sam za!
u povijesti nije zabiljezena niti jedna smst od trave. Ne izaziva ovisnost. Vecina moralista se hvata za besmislene argumente i opovrgnuta istrazivanja popud ong gdje davno na majmunima dokazivase odumiranje mozdanih stanica gdje se to desilo od nedostatka kisika posto su ih pumpali dimom kroz masku, a ne zbog trave. Jedina opasnost je kod djecurlije u razvoju ali i to uz velike kolicine.

Najrealnije su psihicke posljedice poput depersonalizacije, ali to nije bas cesto.

Kakve su stete od alkohola i cigara?
Od industrijske hrane? Secera, transmasti (hidrogeniziranih ulja) i slicnih sranja? Vece koristi bi bilo od stroze kontrole prehrambene industrije. Razlozi za ovo su vise pitanja tabua nego argumenata.

Dajte trave i kurvi.

P.s. Nikad konzumiro nis od navedenog marijuana . 1658420748

Gost
Gost


[Vrh] Go down

marijuana . Empty Re: marijuana .

Postaj  Lena 09.10.12 16:16

Bog i Hrvati je napisao/la:
lastavica je napisao/la:
Time traveler je napisao/la:Uša travari...

sama pomisao da se legalizira nešto što je loše ili vodi ka lošemu me zabrinjava i ne svidža mi se. pogotovo sam izoštrila neka čula otkad sam dobila dijete. međutim ako legalizacija uza sebe donosi kontrolu onda sam za!
u povijesti nije zabiljezena niti jedna smst od trave. Ne izaziva ovisnost. Vecina moralista se hvata za besmislene argumente i opovrgnuta istrazivanja popud ong gdje davno na majmunima dokazivase odumiranje mozdanih stanica gdje se to desilo od nedostatka kisika posto su ih pumpali dimom kroz masku, a ne zbog trave. Jedina opasnost je kod djecurlije u razvoju ali i to uz velike kolicine.

Najrealnije su psihicke posljedice poput depersonalizacije, ali to nije bas cesto.

Kakve su stete od alkohola i cigara?
Od industrijske hrane? Secera, transmasti (hidrogeniziranih ulja) i slicnih sranja? Vece koristi bi bilo od stroze kontrole prehrambene industrije. Razlozi za ovo su vise pitanja tabua nego argumenata.

Dajte trave i kurvi.

P.s. Nikad konzumiro nis od navedenog marijuana . 1658420748

pa šta onda jedeš i piješ? marijuana . 3384354616

zazam,ali istina...najveće pošasti su eto legalne i niko se oko toga ne zabrinjava....
Lena
Lena

Broj postova : 8936
Join date : 22.09.2012
Lokacija : All those moments will be lost in time, like tears in rain....

[Vrh] Go down

marijuana . Empty Re: marijuana .

Postaj  Gost 09.10.12 17:41

marihuana dokazano ima lekovita svojstva koja daleko prevazilaze njenu najuobičajeniju primenu (pušenje) i meni je u tom smislu jako interesantna (naročito ulje od iste) i mislim da treba dopustiti da se uzgaja tj. kupuje za svoje potrebe.










Gost
Gost


[Vrh] Go down

marijuana . Empty Re: marijuana .

Postaj  Gost 09.10.12 20:15

Micika I of Siberia je napisao/la: marihuana dokazano ima lekovita svojstva koja daleko prevazilaze njenu najuobičajeniju primenu (pušenje) i meni je u tom smislu jako interesantna (naročito ulje od iste) i mislim da treba dopustiti da se uzgaja tj. kupuje za svoje potrebe.









A to je vec druga prica. Odnosno neka ljekovita svojstva neki pripisuju i puseju trave, no drugi proizvodi koji nisu psihoaktivni mogu imati industrijsku opravdanost i u nekim zemljama gdje je trava zapusenje zabranjena se takve biljke mogu saditi. Naime postoje razne sorte i ve koje se koriste u industrijske svrhe, pa tako pretpostavljam i za ulje, nemaju neki udio psihoaktivnih sastojaka stoga na te dve kategorije treba gledati odvojeno.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

marijuana . Empty Re: marijuana .

Postaj  Gost 09.10.12 20:35

Bog i Hrvati je napisao/la:
Micika I of Siberia je napisao/la: marihuana dokazano ima lekovita svojstva koja daleko prevazilaze njenu najuobičajeniju primenu (pušenje) i meni je u tom smislu jako interesantna (naročito ulje od iste) i mislim da treba dopustiti da se uzgaja tj. kupuje za svoje potrebe.









A to je vec druga prica. Odnosno neka ljekovita svojstva neki pripisuju i puseju trave, no drugi proizvodi koji nisu psihoaktivni mogu imati industrijsku opravdanost i u nekim zemljama gdje je trava zapusenje zabranjena se takve biljke mogu saditi. Naime postoje razne sorte i ve koje se koriste u industrijske svrhe, pa tako pretpostavljam i za ulje, nemaju neki udio psihoaktivnih sastojaka stoga na te dve kategorije treba gledati odvojeno.


ne, ulje koje se dobija baš od stare dobre cannabis sativa-e, one iste koja se i puši..no nebitno,
da se ja pitam, trebalo bi zabraniti i uzgoj maka,
ali kako bi onda štrudle izgledale? marijuana . 957247240
marijuana . 1619348112

Gost
Gost


[Vrh] Go down

marijuana . Empty Re: marijuana .

Postaj  Gost 09.10.12 20:36

koji mak i marijuana...ne smiš ni duvan uzgajat

Gost
Gost


[Vrh] Go down

marijuana . Empty Re: marijuana .

Postaj  Gost 09.10.12 21:00

Šeta pile ulicom i sretne zeca kako prodaje drogu. Pita zeko pile: "Hej,pile hoćeš li da probaš malu dozu?" Pile bez pitanja uze i popuši.
Pita zec "Pile je'l osjećaš nešto?"
"Ne osjećam ništa."
Naljuti se zec pa mu da srednju dozu. Pile popuši i srednju dozu pa ga pita zec: "Pile je'l osjećaš nešto?"
"Ne osjećam ništa."
... Zec puče od bijesa da mu najveću dozu, a pile popuši i najveću dozu pa ga pita zec: "PILE JE'L OSJEĆAŠ IŠTA?
"Ne ocjecam ni kilca ni nogce ni glavu ni lepic..

Gost
Gost


[Vrh] Go down

marijuana . Empty Re: marijuana .

Postaj  Gost 09.10.12 21:03

Micika I of Siberia je napisao/la:
Bog i Hrvati je napisao/la:
Micika I of Siberia je napisao/la: marihuana dokazano ima lekovita svojstva koja daleko prevazilaze njenu najuobičajeniju primenu (pušenje) i meni je u tom smislu jako interesantna (naročito ulje od iste) i mislim da treba dopustiti da se uzgaja tj. kupuje za svoje potrebe.









A to je vec druga prica. Odnosno neka ljekovita svojstva neki pripisuju i puseju trave, no drugi proizvodi koji nisu psihoaktivni mogu imati industrijsku opravdanost i u nekim zemljama gdje je trava zapusenje zabranjena se takve biljke mogu saditi. Naime postoje razne sorte i ve koje se koriste u industrijske svrhe, pa tako pretpostavljam i za ulje, nemaju neki udio psihoaktivnih sastojaka stoga na te dve kategorije treba gledati odvojeno.


ne, ulje koje se dobija baš od stare dobre cannabis sativa-e, one iste koja se i puši..no nebitno,
da se ja pitam, trebalo bi zabraniti i uzgoj maka,
ali kako bi onda štrudle izgledale? marijuana . 957247240
marijuana . 1619348112
Mak nije potpuno zabranjen ali se kontrolira, treba se uzgoj prijaviti inspekciji, dobit dozvola itd.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

marijuana . Empty Re: marijuana .

Postaj  Gost 09.10.12 21:07

Bog i Hrvati je napisao/la:
Micika I of Siberia je napisao/la:
Bog i Hrvati je napisao/la:
Micika I of Siberia je napisao/la: marihuana dokazano ima lekovita svojstva koja daleko prevazilaze njenu najuobičajeniju primenu (pušenje) i meni je u tom smislu jako interesantna (naročito ulje od iste) i mislim da treba dopustiti da se uzgaja tj. kupuje za svoje potrebe.









A to je vec druga prica. Odnosno neka ljekovita svojstva neki pripisuju i puseju trave, no drugi proizvodi koji nisu psihoaktivni mogu imati industrijsku opravdanost i u nekim zemljama gdje je trava zapusenje zabranjena se takve biljke mogu saditi. Naime postoje razne sorte i ve koje se koriste u industrijske svrhe, pa tako pretpostavljam i za ulje, nemaju neki udio psihoaktivnih sastojaka stoga na te dve kategorije treba gledati odvojeno.


ne, ulje koje se dobija baš od stare dobre cannabis sativa-e, one iste koja se i puši..no nebitno,
da se ja pitam, trebalo bi zabraniti i uzgoj maka,
ali kako bi onda štrudle izgledale? marijuana . 957247240
marijuana . 1619348112
Mak nije potpuno zabranjen ali se kontrolira, treba se uzgoj prijaviti inspekciji, dobit dozvola itd.

kod nas je to opuštenije.
imala sam prošle godine maka na bašti ( za svoje potrebe:) i niko nije obraćao pažnju.
doduše, mi smo još uvek "izvan zakona" marijuana . 684758713

Gost
Gost


[Vrh] Go down

marijuana . Empty Re: marijuana .

Postaj  Gost 09.10.12 21:25

cijelo selo smrce bijelo samo pop vuce dop . marijuana . 439160543

Gost
Gost


[Vrh] Go down

marijuana . Empty Re: marijuana .

Postaj  Gost 09.10.12 21:27

... marijuana . 1zouo36




Gost
Gost


[Vrh] Go down

marijuana . Empty Re: marijuana .

Postaj  pizda 09.10.12 22:42

sve bi ja to legalizirao. Ako ljudi hoce, ko im to ima pravo branit. Jebate, drzava bi od prostitucije i droga zaradila vise nego li na benzinu. Ovako zaradjuju neki dileri ili makroi nabiem im materi...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

marijuana . Empty Re: marijuana .

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 1 / 5. 1, 2, 3, 4, 5  Next

[Vrh]


 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.