kultniX
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

marijuana .

Stranica 4 / 5. Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Go down

marijuana . - Page 4 Empty Re: marijuana .

Postaj  Gost 11.10.12 11:01

ravana2 je napisao/la:
Jehudi je napisao/la:Šoldi.

Inače ne govorim ja to radi sebe već radi ekonomije u ovoj urušenoj državi.


jel dovoljno uzeti zlatne rezerve sad-a iz fort knoxa da se dobro zivi par godina ?
Upitno kako bi stavljanje tolike gomile zlata na trziste na njega utjecalo.
pizda je napisao/la:
Btw je napisao/la:

ako se nešto treba legalizirati (zbog šoldi) onda je legalizacija prostitucije logičnija od legalizacije marihuane...

ko nece, nece, ko hoce hoce iako je zabranito. Mogu legalizirat prostituciju koliko hoce pa je opet necu koristiti, bas ko ni droge. Ne bi se nista povecalo osim na pocetku, kratkorocno a poslije bi se svelo na sadasnji prosjek, kriminal bi pao za 50%, drzava punila proracun naveliko a oni koji upraznjavaju navedne poroke bi bili daleko sigurniji. Gledajuci realno, posljedice legalizacije bi bile samo pozitivne...

Povecalo bi se, to sam siguran. Jer bi se kroz neko vrijeme promjenio i drustveni stav, "klik u glavi". No jos vise bi se promjenio profil turista, vise bi ih dolazilo na jebacinu. A jebacina bi bila sa uvezenim Ukrainskim jeftinijim kurvama. Koje se ne bi mogle uvozit legalno. pa bi imao trgovinu ljudima marijuana . - Page 4 3111943984

Gost
Gost


[Vrh] Go down

marijuana . - Page 4 Empty Re: marijuana .

Postaj  Gost 11.10.12 11:02

Btw je napisao/la:
pizda je napisao/la:
Btw je napisao/la:

ako se nešto treba legalizirati (zbog šoldi) onda je legalizacija prostitucije logičnija od legalizacije marihuane...

ko nece, nece, ko hoce hoce iako je zabranito. Mogu legalizirat prostituciju koliko hoce pa je opet necu koristiti, bas ko ni droge. Ne bi se nista povecalo osim na pocetku, kratkorocno a poslije bi se svelo na sadasnji prosjek, kriminal bi pao za 50%, drzava punila proracun naveliko a oni koji upraznjavaju navedne poroke bi bili daleko sigurniji. Gledajuci realno, posljedice legalizacije bi bile samo pozitivne...

za prostituciju se slažem...
legalizacija marihuane isključivo za medicinske potrebe i to strogo kontrolirano, za široku uporabu NE...

odoh jebala vas trava poprave marijuana . - Page 4 1523192931
Travu treba potpuno legalizirati.
Za prostituciju nisam siguran, ja sam za onako moralno gledajuci, ali nisam siguran u moguce nuspojava za turisticku zemlju.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

marijuana . - Page 4 Empty Re: marijuana .

Postaj  Gost 11.10.12 11:04

Btw je napisao/la:
Time traveler je napisao/la:

Šta vam je, gandža ne izaziva ovisnost, bilo koje vrste. Mogu je ne konzumirati koliko mi je volja. Samo ne znam zašto bih prestao.
Psihička ovisnost je kada stalno stremiš poroku. Tražiš. žicaš lovu, zoveš, pitaš, lažeš. Kad nema za smrviti, ništa od navedenog ne radim. Niti znam da itko radi.
U stvari jedino što sam primjetio da mogu normalno komunicirati samo s ljudima koji je konzumiraju. Ovi čistunci, ajme meni.

marijuana . - Page 4 684758713

zašto bi prestao?
imaš dole boldan odgovor koji si sam dao...
Mene u zadnje vrijeme sve vise zivciraju neke osobe iz okoline zbog svojih rigidnih ultarakatolickih stavova i ne da mi se sa njima komunicirati posti im je pola mojih interesa zli sotonizam. Mislim da je to odgovor zasto je lose ne bit rigidni ultrakatolik. Mislim: marijuana . - Page 4 3111943984

Gost
Gost


[Vrh] Go down

marijuana . - Page 4 Empty Re: marijuana .

Postaj  Gost 11.10.12 11:07

Jehudi je napisao/la:
Neka zlata meni.....makar i na pustom otoku. Ne traži leba marijuana . - Page 4 1523192931
Zidovu marijuana . - Page 4 997057239:

Gost
Gost


[Vrh] Go down

marijuana . - Page 4 Empty Re: marijuana .

Postaj  darla 11.10.12 11:12

Cuj ovog Takezu zivi mesozder postao, da bureka marijuana . - Page 4 1619348112
darla
darla

Broj postova : 2800
Join date : 25.09.2012

[Vrh] Go down

marijuana . - Page 4 Empty Re: marijuana .

Postaj  Gost 11.10.12 11:16

darla je napisao/la:Cuj ovog Takezu zivi mesozder postao, da bureka marijuana . - Page 4 1619348112
Ma nije mi do bureka al bolje zvuci nego... ne znam... juhice od bundeve marijuana . - Page 4 1523192931:

Gost
Gost


[Vrh] Go down

marijuana . - Page 4 Empty Re: marijuana .

Postaj  darla 11.10.12 11:19

Bog i Hrvati je napisao/la:
Ma nije mi do bureka al bolje zvuci nego... ne znam... juhice od bundeve marijuana . - Page 4 1523192931:

Ne lazi, uboiico tamanis iadne sifotinjice ... marijuana . - Page 4 4273974228
darla
darla

Broj postova : 2800
Join date : 25.09.2012

[Vrh] Go down

marijuana . - Page 4 Empty Re: marijuana .

Postaj  Gost 11.10.12 11:23

darla je napisao/la:
Bog i Hrvati je napisao/la:
Ma nije mi do bureka al bolje zvuci nego... ne znam... juhice od bundeve marijuana . - Page 4 1523192931:

Ne lazi, uboiico tamanis iadne sifotinjice ... marijuana . - Page 4 4273974228
Samo letece marijuana . - Page 4 3111943984
makar dodjadilo mi meso ope...

Gost
Gost


[Vrh] Go down

marijuana . - Page 4 Empty Re: marijuana .

Postaj  Jehudi 11.10.12 14:37

Bog i Hrvati je napisao/la:
Jehudi je napisao/la:
Neka zlata meni.....makar i na pustom otoku. Ne traži leba marijuana . - Page 4 1523192931
Zidovu marijuana . - Page 4 997057239

Hvala. marijuana . - Page 4 684758713
Jehudi
Jehudi

Broj postova : 2613
Join date : 24.09.2012

[Vrh] Go down

marijuana . - Page 4 Empty Re: marijuana .

Postaj  Gost 11.10.12 18:48

pizda je napisao/la:
Btw je napisao/la:

za prostituciju se slažem...
legalizacija marihuane isključivo za medicinske potrebe i to strogo kontrolirano, za široku uporabu NE...

odoh jebala vas trava poprave marijuana . - Page 4 1523192931

o jebem te popametnu, pa onaj ko to upraznjava, marihuanu nabavlja gotovo ko i cigarete. Da je sad trebam, nabavit cu je za pet minuta...

dobro je ovo znati... nikad se ne zna, možda mi ustreba marijuana . - Page 4 1523192931

ideš... pa čemu je onda legalizirati kad i ovako sve šljaka kako treba, bez nekih većih problema? marijuana . - Page 4 3601362807:

stvarno, zašto mislite da treba legalizirati marihuanu?
može li iskren odgovor jednom rečenicom bez moraliziranja ili pametovanja konzumenta, kojeg ne kuže oni što nisu probali?... marijuana . - Page 4 684758713

Gost
Gost


[Vrh] Go down

marijuana . - Page 4 Empty Re: marijuana .

Postaj  Gost 11.10.12 18:50

Btw je napisao/la:
pizda je napisao/la:
Btw je napisao/la:

za prostituciju se slažem...
legalizacija marihuane isključivo za medicinske potrebe i to strogo kontrolirano, za široku uporabu NE...

odoh jebala vas trava poprave marijuana . - Page 4 1523192931

o jebem te popametnu, pa onaj ko to upraznjava, marihuanu nabavlja gotovo ko i cigarete. Da je sad trebam, nabavit cu je za pet minuta...

dobro je ovo znati... nikad se ne zna, možda mi ustreba marijuana . - Page 4 1523192931

ideš... pa čemu je onda legalizirati kad i ovako sve šljaka kako treba, bez nekih većih problema? marijuana . - Page 4 3601362807

stvarno, zašto mislite da treba legalizirati marihuanu?
može li iskren odgovor jednom rečenicom bez moraliziranja ili pametovanja konzumenta, kojeg ne kuže oni što nisu probali?... marijuana . - Page 4 684758713



jedan od izlaza iz krize........i kurve također treba legalizirat.......nek i one plate pdv

Gost
Gost


[Vrh] Go down

marijuana . - Page 4 Empty Re: marijuana .

Postaj  Gost 11.10.12 19:00

ko od vas nije pročitao knjigu " mi djeca sa kolodvora zoo "............zato bi ja legalizirao sve droge, a ne samo maricu.......ti klinci isprobavaju zabranjeno voće, radoznali su ..........kad bi to bilo dostupno na svakom kiosku, stavljam jajca na panj, manje bi se djece droksalo, a ono što bi se prodalo sa pedeveom od npr 50%, dobro bi napunilo proračun

Gost
Gost


[Vrh] Go down

marijuana . - Page 4 Empty Re: marijuana .

Postaj  Gost 11.10.12 19:03

jebo ja vas takve bizi men i vumen . mislite malo na zdravstvene prednosti a ne na pdv . marijuana . - Page 4 1658420748

Gost
Gost


[Vrh] Go down

marijuana . - Page 4 Empty Re: marijuana .

Postaj  Gost 11.10.12 19:04

Time traveler je napisao/la:
Btw je napisao/la:
Time traveler je napisao/la:

Šta vam je, gandža ne izaziva ovisnost, bilo koje vrste. Mogu je ne konzumirati koliko mi je volja. Samo ne znam zašto bih prestao.
Psihička ovisnost je kada stalno stremiš poroku. Tražiš. žicaš lovu, zoveš, pitaš, lažeš. Kad nema za smrviti, ništa od navedenog ne radim. Niti znam da itko radi.
U stvari jedino što sam primjetio da mogu normalno komunicirati samo s ljudima koji je konzumiraju. Ovi čistunci, ajme meni.

marijuana . - Page 4 684758713

zašto bi prestao?
imaš dole boldan odgovor koji si sam dao...

Vidiš, znao sam da ćeš se toga uhvatiti. To nije do mene, već do njih. Moraju te dobro upoznati da bi bili bez straha u komunikaciji. Naravno na većinu mislim. High people preskaču taj dio, s lakoćom. Ali kako objasniti ribi kakav je zrak na kopnu.

vidiš, znala sam da ćeš znati, zato sam spremno "progutala" udicu. marijuana . - Page 4 684758713

misliš da je prepreka komunikaciji njihov strah?
kažeš, higt people preskaču taj dio s lakoćom... što bi to značilo? da se prave da ne vide? da im to ne smeta? da poštuju tvoj odabir, ne zvocaju ti, ne pametuju i ne osuđuju?

ja bih rekla da je prepreka osuda većine koja izaziva tvoj revolt i tvoje odustajanje od komunikacije...

zašto bi ti, koji si na kopnu, ribama u vodi, koje se tamo dobro osjećaju, objašnjavao kakav je zrak na kopnu? prezireš ribe i njihov odabir? ili ti ipak smeta njihov prijezir tvog odabira? marijuana . - Page 4 684758713


Gost
Gost


[Vrh] Go down

marijuana . - Page 4 Empty Re: marijuana .

Postaj  Gost 11.10.12 19:05

Btw je napisao/la:
pizda je napisao/la:
Btw je napisao/la:

za prostituciju se slažem...
legalizacija marihuane isključivo za medicinske potrebe i to strogo kontrolirano, za široku uporabu NE...

odoh jebala vas trava poprave marijuana . - Page 4 1523192931

o jebem te popametnu, pa onaj ko to upraznjava, marihuanu nabavlja gotovo ko i cigarete. Da je sad trebam, nabavit cu je za pet minuta...

dobro je ovo znati... nikad se ne zna, možda mi ustreba marijuana . - Page 4 1523192931

ideš... pa čemu je onda legalizirati kad i ovako sve šljaka kako treba, bez nekih većih problema? marijuana . - Page 4 3601362807:

stvarno, zašto mislite da treba legalizirati marihuanu?
može li iskren odgovor jednom rečenicom bez moraliziranja ili pametovanja konzumenta, kojeg ne kuže oni što nisu probali?... marijuana . - Page 4 684758713

pa ne šljaka.
ako te uhvate da kupuješ, da poseduješ da uzgajaš ... odmah bajbok.
ili zbog ovog:

Zlouporaba opojnih droga

Članak 173.

(1) Tko neovlašteno posjeduje tvari ili pripravke koji su propisom proglašeni opojnim drogama,

kaznit će se novčanom kaznom ili kaznom zatvora do jedne godine.



gde se kao kažnjivo podrazumeva i posedovanje na primer 0,5g marihuane, što je...pitaj konzumenta koliko tačno.



Gost
Gost


[Vrh] Go down

marijuana . - Page 4 Empty Re: marijuana .

Postaj  Gost 11.10.12 19:06

cossy je napisao/la:



jedan od izlaza iz krize........i kurve također treba legalizirat.......nek i one plate pdv

pošteno... marijuana . - Page 4 1523192931


Gost
Gost


[Vrh] Go down

marijuana . - Page 4 Empty Re: marijuana .

Postaj  Gost 11.10.12 19:12

Btw je napisao/la:
pizda je napisao/la:
Btw je napisao/la:

za prostituciju se slažem...
legalizacija marihuane isključivo za medicinske potrebe i to strogo kontrolirano, za široku uporabu NE...

odoh jebala vas trava poprave marijuana . - Page 4 1523192931

o jebem te popametnu, pa onaj ko to upraznjava, marihuanu nabavlja gotovo ko i cigarete. Da je sad trebam, nabavit cu je za pet minuta...

dobro je ovo znati... nikad se ne zna, možda mi ustreba marijuana . - Page 4 1523192931

ideš... pa čemu je onda legalizirati kad i ovako sve šljaka kako treba, bez nekih većih problema? marijuana . - Page 4 3601362807

stvarno, zašto mislite da treba legalizirati marihuanu?
može li iskren odgovor jednom rečenicom bez moraliziranja ili pametovanja konzumenta, kojeg ne kuže oni što nisu probali?... marijuana . - Page 4 684758713

Prijatelj, nazvati ćemo ga D. je kašljao, tako bolesno da sam se plašio sjediti pored njega.Taj kašalj je trajao godinama.Mjenjao je cigarete, probao ih se riješiti.Po kašlju si ga mogao prepoznati.
Kako je počeo konzumirati, prestao je kašljati.

Prijatelj, P. ima problema sa štitnjačom. Svako malo je vadio nalaze, nervozan jer nije dobro i sl.
Isto kao D. više nema problema.

Mjenja ti stanje svijesti.. zbog toga.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

marijuana . - Page 4 Empty Re: marijuana .

Postaj  Gost 11.10.12 19:39

Time traveler je napisao/la:
Btw je napisao/la:
pizda je napisao/la:
Btw je napisao/la:

za prostituciju se slažem...
legalizacija marihuane isključivo za medicinske potrebe i to strogo kontrolirano, za široku uporabu NE...

odoh jebala vas trava poprave marijuana . - Page 4 1523192931

o jebem te popametnu, pa onaj ko to upraznjava, marihuanu nabavlja gotovo ko i cigarete. Da je sad trebam, nabavit cu je za pet minuta...

dobro je ovo znati... nikad se ne zna, možda mi ustreba marijuana . - Page 4 1523192931

ideš... pa čemu je onda legalizirati kad i ovako sve šljaka kako treba, bez nekih većih problema? marijuana . - Page 4 3601362807

stvarno, zašto mislite da treba legalizirati marihuanu?
može li iskren odgovor jednom rečenicom bez moraliziranja ili pametovanja konzumenta, kojeg ne kuže oni što nisu probali?... marijuana . - Page 4 684758713

Prijatelj, nazvati ćemo ga D. je kašljao, tako bolesno da sam se plašio sjediti pored njega.Taj kašalj je trajao godinama.Mjenjao je cigarete, probao ih se riješiti.Po kašlju si ga mogao prepoznati.
Kako je počeo konzumirati, prestao je kašljati.

Prijatelj, P. ima problema sa štitnjačom. Svako malo je vadio nalaze, nervozan jer nije dobro i sl.
Isto kao D. više nema problema.

Mjenja ti stanje svijesti.. zbog toga.

pustimo stanje svijesti, ono se ne mjenja tako lako marijuana . - Page 4 3601362807:

dakle, za zdravstvene potrebe?

Gost
Gost


[Vrh] Go down

marijuana . - Page 4 Empty Re: marijuana .

Postaj  Gost 11.10.12 19:51

zanimljivo mi je to u vezi štitnjače.




HEALTH DRINK

1 solja soka od jabuke

1/4 solje soka od sljiva

1/4 solje trave

3 ociscene i izdinstane sljive 1

jaje po zelji dodati malo secera

Staviti sve sastojke u mikser i mesati dok se ne ujednaci.





zašto legalizovati?

novac koji se odliva u ruke krimosa, a čitava država ionako puši gandžu, pa zašto onda da od toga i ne zarađuje?
evidencija proizvođača (kao kod proizvođača domaće rakije, na primer) jer se sada prodaje svakakvo đubre zatrovano pesticidima preko svake mere( uzgoj je ilegalan pa je suše na svakakvim neadekvatnim mestima gde je napadaju biljne vaši i sl.)
ono što je pipi spomenuo, primamljivi šmek zabranjenog voća. klincima je upravo interesantna zbog toga. mada, njima bi trebalo zabraniti pristup i alkoholu, a ne samo opojnim drogama.

a za sve druge teže opijate uvesti još rigorozniju kaznenu politiku!


Gost
Gost


[Vrh] Go down

marijuana . - Page 4 Empty Re: marijuana .

Postaj  Gost 11.10.12 19:56

kao sto mozete i pretpostaviti bio sam u zivotu na raznim mjestima . pa sam i upoznao ovisnike o teskim drogama . njima mozda i je dobro kada su na tome ali psihicki i fizicki propadaju .

Gost
Gost


[Vrh] Go down

marijuana . - Page 4 Empty Re: marijuana .

Postaj  Gost 11.10.12 20:02

ravana2 je napisao/la:kao sto mozete i pretpostaviti bio sam u zivotu na raznim mjestima . pa sam i upoznao ovisnike o teskim drogama . njima mozda i je dobro kada su na tome ali psihicki i fizicki propadaju .


da li si ti alkoholičar ako piješ umereno?
marihuanu je moguće konzumirati na taj način , a onaj ko je psi'ćki sklon
on će i sa čaše piva skliznuti u alkoholizam, isto kao i sa džointa na hors.


ajme, produvaću od ovolike priče o tome, a ni ne pušim.
marijuana . - Page 4 171927698


Gost
Gost


[Vrh] Go down

marijuana . - Page 4 Empty Re: marijuana .

Postaj  Gost 11.10.12 20:17

nemoj lagiti ipak smo mi svi ovdje ljudi od povjerenje . ne cita dačić ovaj forum . marijuana . - Page 4 997057239

Gost
Gost


[Vrh] Go down

marijuana . - Page 4 Empty Re: marijuana .

Postaj  antonac 11.10.12 22:08

Micika I of Siberia je napisao/la:
ravana2 je napisao/la:kao sto mozete i pretpostaviti bio sam u zivotu na raznim mjestima . pa sam i upoznao ovisnike o teskim drogama . njima mozda i je dobro kada su na tome ali psihicki i fizicki propadaju .


da li si ti alkoholičar ako piješ umereno?
marihuanu je moguće konzumirati na taj način , a onaj ko je psi'ćki sklon
on će i sa čaše piva skliznuti u alkoholizam, isto kao i sa džointa na hors.


ajme, produvaću od ovolike priče o tome, a ni ne pušim.
marijuana . - Page 4 171927698


ne postoi ovisnost o marijuani....jednostavno, ne stvara naviku....i sa case piva mozes skliznuti na hors isto ko s cevapa....mos i sa marijuane na burek.....niđe veze.....marijuana . - Page 4 1523192931

_________________
daite im da seru....marijuana . - Page 4 29xutcymarijuana . - Page 4 7
antonac
antonac

Broj postova : 1923
Join date : 23.09.2012
Age : 24
Lokacija : ogorje

[Vrh] Go down

marijuana . - Page 4 Empty Re: marijuana .

Postaj  Gost 11.10.12 22:30

Btw je napisao/la:
pizda je napisao/la:
Btw je napisao/la:

za prostituciju se slažem...
legalizacija marihuane isključivo za medicinske potrebe i to strogo kontrolirano, za široku uporabu NE...

odoh jebala vas trava poprave marijuana . - Page 4 1523192931

o jebem te popametnu, pa onaj ko to upraznjava, marihuanu nabavlja gotovo ko i cigarete. Da je sad trebam, nabavit cu je za pet minuta...

dobro je ovo znati... nikad se ne zna, možda mi ustreba marijuana . - Page 4 1523192931

ideš... pa čemu je onda legalizirati kad i ovako sve šljaka kako treba, bez nekih većih problema? marijuana . - Page 4 3601362807

stvarno, zašto mislite da treba legalizirati marihuanu?
može li iskren odgovor jednom rečenicom bez moraliziranja ili pametovanja konzumenta, kojeg ne kuže oni što nisu probali?... marijuana . - Page 4 684758713
Umjesto trosenja na policiju, sudstvo i zatvore zaradjivat ce se na porezima, a sigurnost kozumenata ce zbog kontrole biti veca buduci je kod ilegalnih supstanci cesto najveca opasnost upravo u tome sto bilo tko moze podvalit bilo sto, a bilo sto je nekad stetnije od najgore droze.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

marijuana . - Page 4 Empty Re: marijuana .

Postaj  darla 12.10.12 7:34

antonac je napisao/la:

ne postoi ovisnost o marijuani....jednostavno, ne stvara naviku....i sa case piva mozes skliznuti na hors isto ko s cevapa....mos i sa marijuane na burek.....niđe veze.....marijuana . - Page 4 1523192931

To se slazem da mozes sa bilo cega skliznuti na nes jace od droge, ali se ne slazem da ne stvara naviku, dovoljno sam time okruzena svakodnevno da znam koje je kriziranje ako se nema kaj to vece za smotati, o nervozi i zivcanosti pri istom da ne pricam, ja onda obicno odem popiti pivo u neko drugo drustvo marijuana . - Page 4 11484130.

Terapeutska svojstva biljka canabisa ima, samo je to neka sasvim druga prica i vise se radi o ulju koje se dobiva iz sjemenki marihuane, nego o motanju djontova i djoint subkulturi.
darla
darla

Broj postova : 2800
Join date : 25.09.2012

[Vrh] Go down

marijuana . - Page 4 Empty Re: marijuana .

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 4 / 5. Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

[Vrh]


 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.