kultniX
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

slusanje muzike - zasto placemo?

Stranica 4 / 4. Previous  1, 2, 3, 4

Go down

slusanje muzike - zasto placemo? - Page 4 Empty Re: slusanje muzike - zasto placemo?

Postaj  Gost 28.12.14 16:25

kod mene i dalje kuća puna prazničnih atmosferilija ... kuća miriše po sarmi, dječica kroje novu odjeću onim krpenim lutkama  a u pozadini svira pjesma manutuu koja nam svima izvabila suze na oči kad smo vidle kolko ljudi voli manitua i kako mu liepo pievaju pa eto da i vi čujete tu krasotu  slusanje muzike - zasto placemo? - Page 4 957247240


Gost
Gost


[Vrh] Go down

slusanje muzike - zasto placemo? - Page 4 Empty Re: slusanje muzike - zasto placemo?

Postaj  Gost 29.12.14 2:18

Evo zashto ljudi plachu kad slushaju mjuzu... slusanje muzike - zasto placemo? - Page 4 424959984,,ja uopce ne slusham ,,,al sam se napeto nakostrijeshijo kad ce joj sise ispast..poprave slusanje muzike - zasto placemo? - Page 4 225923490 slusanje muzike - zasto placemo? - Page 4 225923490  ima dobra pluca,,


Gost
Gost


[Vrh] Go down

slusanje muzike - zasto placemo? - Page 4 Empty Re: slusanje muzike - zasto placemo?

Postaj  Gost 29.12.14 4:30

meni nekad zna i u crkvi doci da placem - od neke ljepote. sta ja znam. pocudno je to, jer porijetko odem, al bas se znam najeziti tamo.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

slusanje muzike - zasto placemo? - Page 4 Empty Re: slusanje muzike - zasto placemo?

Postaj  Gost 29.12.14 4:58

saritica je napisao/la:meni nekad zna i u crkvi doci da placem - od neke ljepote. sta ja znam. pocudno je to, jer porijetko odem, al bas se znam najeziti tamo.
Moja pokojna mati na pitanje,,,shto ne idesh u crkvu a pred nosom ti je,,,kaze,,dijete moje,,,ne treba meni advokat da komuniciram sa bogom,,,tak da,,nije vazno,,ali sushtina je jako vazna,,,kuzish...

Gost
Gost


[Vrh] Go down

slusanje muzike - zasto placemo? - Page 4 Empty Re: slusanje muzike - zasto placemo?

Postaj  Gost 29.12.14 5:03

sustina se nadje razlicitim putem. neko ovako, neko onako. nekom treba advokat, nekome ne treba, a nekome je ok i kad samo povremeno ima advokata. ja, eto, bas volim povremeno i te advokate, al ne pada mi na pamet da odredjujem ikome drugome kako treba il ne treba. naravno, mudrost tvoje mame cijenim - uvijek si je opisivao sa puno ljubavi i meni su te pricice bile super.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

slusanje muzike - zasto placemo? - Page 4 Empty Re: slusanje muzike - zasto placemo?

Postaj  orion 29.12.14 20:35

saritica je napisao/la:ja osobno mislim da ima neke veze sa nostalgijom. pogodjena nam bude neka zica, neka shema koja zatitra ko neka rezonantna viljuska  i vrati nas u neko drugo doba, vracamo se svojim iskustvima iz proslosti. slicno je i sa mirisima. svi znate kako nas to moze katapultirati u trenu u neki drugi daleki trenutak. ili ljepotra vizualna. koliko nas nesto vizaulno isto moze dotaknuti....nadalje, mislim da ima i veze sa nacinom na koji dozivljavamo emocije. postoje ljudi koji su prirodno "open". njih sve zanima, radoznali su, traze, istrazuju. posebno ih karakterizira da ih lako ponese  ljepota, a obicno i njihove emocije su jace. dakle sve jace dozivljavaju, i tuga i radost su uvecani...


ovisi i o nekom općem stanju - barem kod mene. Ima perioda vremena da sam "tup ko stup", tada me samo super dobar humor može probuditi, inače jako reagiram na harmoniju zvuka koju proizvodi sinfonijski orkestar - ne da zaplačem, već se sva naježim - živčići su mi na totalnoj potenciji slusanje muzike - zasto placemo? - Page 4 684758713.  Crkva nema taj učinak - previše mi nekako suhoparna .....   poseban doživljaj je bio u Međugorju - tada sam osjetila taj kontakt koji je bio fantastičan.

_________________
imam dobar šešir
orion
orion

Broj postova : 5983
Join date : 22.09.2012

[Vrh] Go down

slusanje muzike - zasto placemo? - Page 4 Empty Re: slusanje muzike - zasto placemo?

Postaj  Yehudi 29.12.14 21:16

orion je napisao/la:
saritica je napisao/la:ja osobno mislim da ima neke veze sa nostalgijom. 


 inače jako reagiram na harmoniju zvuka koju proizvodi sinfonijski orkestar - ne da zaplačem, već se sva naježim - 

  Ja mislim da harmoniju bolje čini filharmonijski orkestar ....nego sinfonijski.
 Taj je nekako bolji za sinfonije i tako.........pa ja  slusanje muzike - zasto placemo? - Page 4 957247240

Yehudi

Broj postova : 2225
Join date : 18.04.2014

[Vrh] Go down

slusanje muzike - zasto placemo? - Page 4 Empty Re: slusanje muzike - zasto placemo?

Postaj  Gost 03.01.15 2:11

orion je napisao/la:
saritica je napisao/la:ja osobno mislim da ima neke veze sa nostalgijom. pogodjena nam bude neka zica, neka shema koja zatitra ko neka rezonantna viljuska  i vrati nas u neko drugo doba, vracamo se svojim iskustvima iz proslosti. slicno je i sa mirisima. svi znate kako nas to moze katapultirati u trenu u neki drugi daleki trenutak. ili ljepotra vizualna. koliko nas nesto vizaulno isto moze dotaknuti....nadalje, mislim da ima i veze sa nacinom na koji dozivljavamo emocije. postoje ljudi koji su prirodno "open". njih sve zanima, radoznali su, traze, istrazuju. posebno ih karakterizira da ih lako ponese  ljepota, a obicno i njihove emocije su jace. dakle sve jace dozivljavaju, i tuga i radost su uvecani...


ovisi i o nekom općem stanju - barem kod mene. Ima perioda vremena da sam "tup ko stup", tada me samo super dobar humor može probuditi, inače jako reagiram na harmoniju zvuka koju proizvodi sinfonijski orkestar - ne da zaplačem, već se sva naježim - živčići su mi na totalnoj potenciji slusanje muzike - zasto placemo? - Page 4 684758713.  Crkva nema taj učinak - previše mi nekako suhoparna .....   poseban doživljaj je bio u Međugorju - tada sam osjetila taj kontakt koji je bio fantastičan.
ovo je dobar post, orika. mislim da te emocije imaju veze sa nasim dozivljajem of sacredness (hebga - ne znam se dobro vise izrazit na nasem jeziku, ali sacredness ima veze ne samo sa svetinjom, nego i sa necim nevjerojatno dubokim i vaznim za nas, nesto sto nas stavlja u dodir/doticaj sa necim vecim od nas samih, kad shvatimo da smo samo mali dio cjeline. taj sacredness je iznimno vazan - ja takve trenutke dozivljavam u prirodi, ili u mome vrtu, ili dok sjedim na mojoj terasici i pijuckam kavicu u ranu zoru. sve su to naizgled jednostavne, malene stvari i trenuci, a meni su istodobno beskrajno veliki i vazni...

Gost
Gost


[Vrh] Go down

slusanje muzike - zasto placemo? - Page 4 Empty Re: slusanje muzike - zasto placemo?

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 4 / 4. Previous  1, 2, 3, 4

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.