kultniX
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Čestit Božić i sretna Nova Godina!

Stranica 4 / 7. Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Go down

Čestit Božić i sretna Nova Godina! - Page 4 Empty Re: Čestit Božić i sretna Nova Godina!

Postaj  orion 01.01.15 20:56

taja je napisao/la:Narode moj lipi, ružni, dobri i svakakvi  želim vam sve najlipše i najbolje od najboljeg u novoj godini

Živili


Čestit Božić i sretna Nova Godina! - Page 4 541606_767730823275512_5117345708386993856_n



micek je vrijedan Čestit Božić i sretna Nova Godina! - Page 4 3111943984

_________________
imam dobar šešir
orion
orion

Broj postova : 5983
Join date : 22.09.2012

[Vrh] Go down

Čestit Božić i sretna Nova Godina! - Page 4 Empty Re: Čestit Božić i sretna Nova Godina!

Postaj  orion 01.01.15 21:06


_________________
imam dobar šešir
orion
orion

Broj postova : 5983
Join date : 22.09.2012

[Vrh] Go down

Čestit Božić i sretna Nova Godina! - Page 4 Empty Re: Čestit Božić i sretna Nova Godina!

Postaj  pizda 01.01.15 21:28

svim hostaplerima na milijun kultnih sirom interneta, sretna Nova Godina, sve najbolje, srece u izobilju, love i zdravlja ko blata itd. itd.
Ja prehladjen ko zivotinja. Sto je najbolje,u kijsku nije bilo Zeewa papirnatih pa sam kupijo neke lijeve. Jebote, usmrkas se i probijes maramicu...
Ako ima koja zena bujnih dojaka koja bi me privijala na iste sve do ozdravljenja (mog), nek se javi prokleta bludnica...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Čestit Božić i sretna Nova Godina! - Page 4 Empty Re: Čestit Božić i sretna Nova Godina!

Postaj  taja 01.01.15 21:45

pizda je napisao/la:svim hostaplerima na milijun kultnih sirom interneta, sretna Nova Godina, sve najbolje, srece u izobilju, love i zdravlja ko blata itd. itd.
Ja prehladjen ko zivotinja. Sto je najbolje,u kijsku nije bilo Zeewa papirnatih pa sam kupijo neke lijeve. Jebote, usmrkas se i probijes maramicu...
Ako ima koja zena bujnih dojaka koja bi me privijala na iste sve do ozdravljenja (mog), nek se javi prokleta bludnica...
Čestit Božić i sretna Nova Godina! - Page 4 490932984
Maco evo prilike, sad je ošamućen
upucaj ga sad upucaj ga sad
taja
taja

Broj postova : 5995
Join date : 22.09.2012
Age : 52

[Vrh] Go down

Čestit Božić i sretna Nova Godina! - Page 4 Empty Re: Čestit Božić i sretna Nova Godina!

Postaj  Gost 01.01.15 22:14

taja je napisao/la:
pizda je napisao/la:svim hostaplerima na milijun kultnih sirom interneta, sretna Nova Godina, sve najbolje, srece u izobilju, love i zdravlja ko blata itd. itd.
Ja prehladjen ko zivotinja. Sto je najbolje,u kijsku nije bilo Zeewa papirnatih pa sam kupijo neke lijeve. Jebote, usmrkas se i probijes maramicu...
Ako ima koja zena bujnih dojaka koja bi me privijala na iste sve do ozdravljenja (mog), nek se javi prokleta bludnica...
Čestit Božić i sretna Nova Godina! - Page 4 490932984
Maco evo prilike, sad je ošamućen
upucaj ga sad upucaj ga sad

Sad il nikad tajo, sad il nikad Čestit Božić i sretna Nova Godina! - Page 4 3111943984

idem mu prvo pokazati da smo stvoreni jedno za drugo, a onda cu mu ponuditi odojka, ko sto je trazio Čestit Božić i sretna Nova Godina! - Page 4 1523192931

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Čestit Božić i sretna Nova Godina! - Page 4 Empty Re: Čestit Božić i sretna Nova Godina!

Postaj  Gost 01.01.15 22:25

pizda je napisao/la:svim hostaplerima na milijun kultnih sirom interneta, sretna Nova Godina, sve najbolje, srece u izobilju, love i zdravlja ko blata itd. itd.
Ja prehladjen ko zivotinja. Sto je najbolje,u kijsku nije bilo Zeewa papirnatih pa sam kupijo neke lijeve. Jebote, usmrkas se i probijes maramicu...
Ako ima koja zena bujnih dojaka koja bi me privijala na iste sve do ozdravljenja (mog), nek se javi prokleta bludnica...

pizdo ljubavi, ja cu te lijeciti i izljeciti!!!! Čestit Božić i sretna Nova Godina! - Page 4 3114925407

ne nudim bujne dojke, ali nudim odojka - ima kod mame i bake Čestit Božić i sretna Nova Godina! - Page 4 1523192931
nemoj mi se sad izvlacit da ne volis odojka, ne volim ni ja, ali to nece biti prepreka nasoj ljubavi Čestit Božić i sretna Nova Godina! - Page 4 282178268

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Čestit Božić i sretna Nova Godina! - Page 4 Empty Re: Čestit Božić i sretna Nova Godina!

Postaj  Gost 01.01.15 22:28

U slucaju da pizda podlegne boljci koju boluje, sqmo da vas obavijestim da su oba moja sarmera cestitala novu godinu i pozvala se na kavu... danas nisam in the mood for love Čestit Božić i sretna Nova Godina! - Page 4 1523192931 boli me glava i jos se nisam odlucila... Čestit Božić i sretna Nova Godina! - Page 4 27287599

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Čestit Božić i sretna Nova Godina! - Page 4 Empty Re: Čestit Božić i sretna Nova Godina!

Postaj  Gost 01.01.15 22:30

Pozovi ih istovremeno  Čestit Božić i sretna Nova Godina! - Page 4 3111943984

Matzo, sve naj najbolje!

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Čestit Božić i sretna Nova Godina! - Page 4 Empty Re: Čestit Božić i sretna Nova Godina!

Postaj  Gost 01.01.15 22:37

evo nas u 2015. ljetu gospodnjem... nek vas prati sreća, a ostalo će doći s njom... šifili... Čestit Božić i sretna Nova Godina! - Page 4 652962366

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Čestit Božić i sretna Nova Godina! - Page 4 Empty Re: Čestit Božić i sretna Nova Godina!

Postaj  Gost 01.01.15 22:42

btw je napisao/la:evo nas u 2015. ljetu gospodnjem... nek vas prati sreća, a ostalo će doći s njom... šifili... Čestit Božić i sretna Nova Godina! - Page 4 652962366

tako je ... eno oni na titanicu su naizgled imali sve, i bogatstvo, mnogi i ljubavi i zdravlja al jebat ga kad nisu imali sreće pa se posmrzavali i poutapali Čestit Božić i sretna Nova Godina! - Page 4 1523192931

tek sad vidim da sam poslala čestitku na pogrešnoj temi ... tko će se snać na ovako frekventnom forumu u ovo doba kad svi samo o sreći pričaju Čestit Božić i sretna Nova Godina! - Page 4 3114667799

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Čestit Božić i sretna Nova Godina! - Page 4 Empty Re: Čestit Božić i sretna Nova Godina!

Postaj  Gost 01.01.15 22:43

Vel'ka Maca je napisao/la:
pizda je napisao/la:svim hostaplerima na milijun kultnih sirom interneta, sretna Nova Godina, sve najbolje, srece u izobilju, love i zdravlja ko blata itd. itd.
Ja prehladjen ko zivotinja. Sto je najbolje,u kijsku nije bilo Zeewa papirnatih pa sam kupijo neke lijeve. Jebote, usmrkas se i probijes maramicu...
Ako ima koja zena bujnih dojaka koja bi me privijala na iste sve do ozdravljenja (mog), nek se javi prokleta bludnica...

pizdo ljubavi, ja cu te  lijeciti i izljeciti!!!! Čestit Božić i sretna Nova Godina! - Page 4 3114925407

ne nudim bujne dojke, ali nudim odojka - ima kod mame i bake Čestit Božić i sretna Nova Godina! - Page 4 1523192931
nemoj mi se sad izvlacit da ne volis odojka, ne volim ni ja, ali to nece biti prepreka nasoj ljubavi Čestit Božić i sretna Nova Godina! - Page 4 282178268
jebiga... od svega gore nabrojanog u mene me nema ni dojaka, ni odojaka, ima samo zero bludnice... daklem, šmrkavi pipi, što se mene tiče, umrijeti nećeš, ali ti nema pomoći Čestit Božić i sretna Nova Godina! - Page 4 309394051

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Čestit Božić i sretna Nova Godina! - Page 4 Empty Re: Čestit Božić i sretna Nova Godina!

Postaj  Gost 01.01.15 22:44

kišna glista je napisao/la:
btw je napisao/la:evo nas u 2015. ljetu gospodnjem... nek vas prati sreća, a ostalo će doći s njom... šifili... Čestit Božić i sretna Nova Godina! - Page 4 652962366

tako je ... eno oni na titanicu su naizgled imali sve, i bogatstvo, mnogi i ljubavi i zdravlja al jebat ga kad nisu imali sreće pa se posmrzavali i poutapali Čestit Božić i sretna Nova Godina! - Page 4 1523192931

tek sad vidim da sam poslala čestitku na pogrešnoj temi ... tko će se snać na ovako frekventnom forumu u ovo doba kad svi samo o sreći pričaju  Čestit Božić i sretna Nova Godina! - Page 4 3114667799
vala Čestit Božić i sretna Nova Godina! - Page 4 1523192931

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Čestit Božić i sretna Nova Godina! - Page 4 Empty Re: Čestit Božić i sretna Nova Godina!

Postaj  Gost 01.01.15 22:45

btw je napisao/la:
Vel'ka Maca je napisao/la:
pizda je napisao/la:svim hostaplerima na milijun kultnih sirom interneta, sretna Nova Godina, sve najbolje, srece u izobilju, love i zdravlja ko blata itd. itd.
Ja prehladjen ko zivotinja. Sto je najbolje,u kijsku nije bilo Zeewa papirnatih pa sam kupijo neke lijeve. Jebote, usmrkas se i probijes maramicu...
Ako ima koja zena bujnih dojaka koja bi me privijala na iste sve do ozdravljenja (mog), nek se javi prokleta bludnica...

pizdo ljubavi, ja cu te  lijeciti i izljeciti!!!! Čestit Božić i sretna Nova Godina! - Page 4 3114925407

ne nudim bujne dojke, ali nudim odojka - ima kod mame i bake Čestit Božić i sretna Nova Godina! - Page 4 1523192931
nemoj mi se sad izvlacit da ne volis odojka, ne volim ni ja, ali to nece biti prepreka nasoj ljubavi Čestit Božić i sretna Nova Godina! - Page 4 282178268
jebiga... od svega gore nabrojanog u mene me nema ni dojaka, ni odojaka, ima samo zero bludnice... daklem, šmrkavi pipi, što se mene tiče, umrijeti nećeš, ali ti nema pomoći Čestit Božić i sretna Nova Godina! - Page 4 309394051

u mene pak bujnih dojaka al jebat ga kad nemam taj materinji insekt do odraslih a i ne privijam na grud bolesne nego samo zdrave ... jadan pizda, nikako se usrećit na ovom forumu Čestit Božić i sretna Nova Godina! - Page 4 3114667799

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Čestit Božić i sretna Nova Godina! - Page 4 Empty Re: Čestit Božić i sretna Nova Godina!

Postaj  Lena 02.01.15 9:43

čestitala sam,al nije na odmet još jednom....sretna 2015.!
neka bude bolja za 15% od stare.....bar toliko Čestit Božić i sretna Nova Godina! - Page 4 1250457128

djeca kod nas i prijatelj....tako da imamo program.....
Lena
Lena

Broj postova : 8929
Join date : 22.09.2012
Lokacija : All those moments will be lost in time, like tears in rain....

[Vrh] Go down

Čestit Božić i sretna Nova Godina! - Page 4 Empty Re: Čestit Božić i sretna Nova Godina!

Postaj  Gost 02.01.15 9:48

MMagdalena je napisao/la:Pozovi ih istovremeno  Čestit Božić i sretna Nova Godina! - Page 4 3111943984

Matzo, sve naj najbolje!

magdo srecice, i tebi vse najbolse i srecno novo leto!!!! Ne daj se otjerat s foruma, prckaj nas i daljse Čestit Božić i sretna Nova Godina! - Page 4 3114925407

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Čestit Božić i sretna Nova Godina! - Page 4 Empty Re: Čestit Božić i sretna Nova Godina!

Postaj  Gost 02.01.15 9:54

Lena je napisao/la:čestitala sam,al nije na odmet još jednom....sretna 2015.!
neka bude bolja za 15% od stare.....bar toliko Čestit Božić i sretna Nova Godina! - Page 4 1250457128

djeca kod nas i prijatelj....tako da imamo program.....

i ja se pridruzejm cestitkama, again!!!!
Imam obicaj cestitati novu godinu do valentinova Čestit Božić i sretna Nova Godina! - Page 4 11484130

lesiji su se vratili kuci... i dofurali jos jedno stene, lepo. Nadam se da ti nece puno po zivcima skakat.

super mi je bila fora jednog dobrog frenda slicnog smisla za humor koji je na badnjak postao fotku na facebook.
silent night - ispod fotka dvoje djece sa duck tapeom na ustima i vezani lampicama za bor, hahahhahahah

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Čestit Božić i sretna Nova Godina! - Page 4 Empty Re: Čestit Božić i sretna Nova Godina!

Postaj  Lena 02.01.15 10:16

Vel'ka Maca je napisao/la:
Lena je napisao/la:čestitala sam,al nije na odmet još jednom....sretna 2015.!
neka bude bolja za 15% od stare.....bar toliko Čestit Božić i sretna Nova Godina! - Page 4 1250457128

djeca kod nas i prijatelj....tako da imamo program.....

i ja se pridruzejm cestitkama, again!!!!
Imam obicaj cestitati novu godinu do valentinova Čestit Božić i sretna Nova Godina! - Page 4 11484130

lesiji su se vratili kuci... i dofurali jos jedno stene, lepo. Nadam se da ti nece puno po zivcima skakat.

super mi je bila fora jednog dobrog frenda slicnog smisla za humor koji je na badnjak postao fotku na facebook.
silent night - ispod fotka dvoje djece sa duck tapeom na ustima i vezani lampicama za bor, hahahhahahah
Čestit Božić i sretna Nova Godina! - Page 4 11484130

glasni su samo tako,ali nisu loši.....navikneš se na buku....sve dok je izdržljivo ne reagiram,ali akd krene ludilo poplašim ih...ako uspijem Čestit Božić i sretna Nova Godina! - Page 4 1619348112
idemo kod mojih na ručak,ap malo vani trćanja i doći će i večer.....onda čitaju-svi vole čitat i malo na teblete,pa igranje i onda krepucnuti zaspu....
Lena
Lena

Broj postova : 8929
Join date : 22.09.2012
Lokacija : All those moments will be lost in time, like tears in rain....

[Vrh] Go down

Čestit Božić i sretna Nova Godina! - Page 4 Empty Re: Čestit Božić i sretna Nova Godina!

Postaj  Gost 02.01.15 10:28

nadam se da ste lijepo, vedro i u miru proveli ove blagdane. onako kako ste poželjeli.
i neka vam ova nova godina, svima, bude baš onakva kakvu si želite ...

sve najbolje vama i svim vašim dragima  Čestit Božić i sretna Nova Godina! - Page 4 3114925407

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Čestit Božić i sretna Nova Godina! - Page 4 Empty Re: Čestit Božić i sretna Nova Godina!

Postaj  Gost 02.01.15 11:52

Vel'ka Maca je napisao/la:
super mi je bila fora jednog dobrog frenda slicnog smisla za humor koji je na badnjak postao fotku na facebook.
silent night - ispod fotka dvoje djece sa duck tapeom na ustima i vezani lampicama za bor, hahahhahahah
hahaha dobro da to nije vidio moj sinko... koliko sam mu zvocala ovih dana, slijedeći badnjak bi na fb mogla osvanuti i moja slija
u sličnom aranžmanu... Čestit Božić i sretna Nova Godina! - Page 4 11484130

jedva sam se rekuperala od fešte... posljedice su kihanje, šmrcanje i upaljeno grlo... ostarilo se Čestit Božić i sretna Nova Godina! - Page 4 684758713

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Čestit Božić i sretna Nova Godina! - Page 4 Empty Re: Čestit Božić i sretna Nova Godina!

Postaj  Gost 02.01.15 18:01

Vel'ka Maca je napisao/la:
MMagdalena je napisao/la:Pozovi ih istovremeno  Čestit Božić i sretna Nova Godina! - Page 4 3111943984

Matzo, sve naj najbolje!

magdo srecice, i tebi vse najbolse i srecno novo leto!!!! Ne daj se otjerat s foruma, prckaj nas i daljse Čestit Božić i sretna Nova Godina! - Page 4 3114925407

Hahaha...dobra čestitka, fala im! 
Prckat hoću, ofkors, Pizdix forum mora nastaviti sa radom..kod susjeda idem ako me plate  Čestit Božić i sretna Nova Godina! - Page 4 3084372643 ovdje sam sad iz gušta....GO je pri kraju...  Čestit Božić i sretna Nova Godina! - Page 4 3027872506 jedva čekam uletit u stari ritam.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Čestit Božić i sretna Nova Godina! - Page 4 Empty Re: Čestit Božić i sretna Nova Godina!

Postaj  Gost 03.01.15 5:04

Kaja znam,,,chestitati vam il' ne chestitati..pitanje je sad,,jer ste mi svi ko iz nekog crtica pa bi chestitkom priznao da ovo za mene nije vishe virtualni svijet ,,,onda bi temelji moga druzenja sa vama nestali pa bi se moro sam kiknut petom u dupe i otic,,,zao mi jer znam da bi mnogi likovi patili,,a matza najvishe,,,tak da,,ne ochekujte od mene chestitke,,Umjesto toga isprichat cu vam shta mi se desilo....Bio sam u jednom drushtvu gdje se pekla janjetina,,vec sama najava da ce peci janje,,,nije mi se zdopala pa sam taj pogled na razanj eskiviro i doshao kasnije,,Sablazno je bilo to shto sam si donijo cugu,,daklem  buteljitzu vina staru 10 god,Kontam si,,taman ce mi biti za 4 sata kap po kap,,jes moj kuratz,,prva dva sata je bilo sve finjaka i na nivoju,,,chak se pokrenila neka intelektualna spika a ja odma izasho vani,,da brojim zvijezde,,izashla jedna zenskica zamnom (majketi ,,,koje su to lovitze) i kao kako je romantichno vani,,,pochela mi objashnjavati sazvjezdja i mlijechni put..a ja reko jashta je romantichno,,,i nesvjesno prnem,,kaze ona,,,vishe nije romantichno i ode,,ajd reko fala kurtzu,,Elem,,,vratim se raji,,i primijetim da su malo divlji,,,opushteniji ,,pocheli neke pijesmitze pjevat,,uze jedan gitaru,,,pa po Gipsi Kingu,,ajme ,,dje me nadje,,ponoc se blizi,,,buteljitzu sam po planu posrko,,Kontam se ,,ajd izdrzi josh loma,,,pa pali doma,,NG..pucaju budale okolo ,,,vatromet ko i Kini,,smirilo se,,,A ja se uchtivo zahvalim na gostoprimstvu i reko ,,,,moram ici sutra me cheka,,pun kuratz obaveza,,,kad ona romantichna skochi i veli,,pred svima aj majketi ne prdi nego sjed tu,,evo druga buteljitza vina,,Ko iz one pjesme ,,,Nesanica,,kuche jedno,,,,popi s chovetzi,,Aj mislim si ,,tko ga jebe,,josh cu jednu,,ne znam koji mi kuratz bi,,,narokam se one masne janjetine ,,,valjda misleci da me nece vino opit,,Kad ono,,,popijo ja onu jednu chashu,,i podilkanijo,,pa ,,,tko e od mene glasnije i ljepshe pjevat,,,derem se ko da me gule,,i tako do trice,,Kazu nesh vozit taki pijan kuci,,,kao vozit ce me ona romantichna ,,,ona je popila samo dvije buteljitze,,reko u sebi,,,nesh se ti vozit na mom kurtzu pa makar ti pipitza bila zlatna,,,jebo te shto ne volim take zene kad se napadno upucavaju..Navalila,,aj reko tko ga jebe,,,,,jednom se gine,,dvjesta metara pred mojom kucom,,,podrigne mi se ona odvratna janjetina,,,i ja njoj istovarim buteljitzu ipo vina i pola kg masne janjetine u njen autic,,Jebala mi je sve po spisku,,,zaustavila se,,,viche,,,pa vidi manijache shta si mi napravijo od vako lijepog autica,,ajd reko tko te jebe,,(ne zna ona da ja do kuce imam dvjesto metara),,reko tko te jebe koji si me kuratz tako brzo isprovozala,,pa narafski da ce mi se podrignit,,i kao ono,,,dignem frku,,i hladno je poshaljem u pichku materinu,,ona se naljuti i kao fol mi se osveti pa ode,,taman se prosheto do kuce,,pod ladni tush,,,i u krpe,,,,,drugi dan mi glava ko bure,,majketi isusove,,,nakon 15 godina sam sebi opet priushtijo glavobolju ...Al dobro je da sam to sve ispovracao,,,jer vjerujem da bi bilo josh gore da je to zeludac i jetra preradilo...E pa ,,,slijedecih 15 mi sigurno nece pasti napamet da jedem janjetinu i pijem ,,,ajd Prije dvije godine sam koz Zadra pojeo malo janjetine i popijo dvije hashe vina,,al to je bilo domace,,a ovdje ona australijska janjetina smrdi ko sam vrag..et..jebaji ga,,Nova mi je pochela avanturistichki,,, Čestit Božić i sretna Nova Godina! - Page 4 167558484 Čestit Božić i sretna Nova Godina! - Page 4 727654710 Čestit Božić i sretna Nova Godina! - Page 4 1354420400 Čestit Božić i sretna Nova Godina! - Page 4 3776795594 Čestit Božić i sretna Nova Godina! - Page 4 424959984 Čestit Božić i sretna Nova Godina! - Page 4 424959984 Čestit Božić i sretna Nova Godina! - Page 4 424959984 Čestit Božić i sretna Nova Godina! - Page 4 424959984 Čestit Božić i sretna Nova Godina! - Page 4 424959984 Čestit Božić i sretna Nova Godina! - Page 4 424959984
Zaboravijo sam napisat on najgore,,dogovorijo prije NG da imam roshtiljadu  i to u 12 sati,,,ajme,,svi su me zalili,,shto pijem vodu a oni lupaju po pivkanu i vinu,,pichka li im materina,,,kuratz ce mi vishe past napamet da pechem roshtilj na prvi dan NG..

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Čestit Božić i sretna Nova Godina! - Page 4 Empty Re: Čestit Božić i sretna Nova Godina!

Postaj  Gost 03.01.15 8:22

Kad pročitam pijandurske memoare nasilnog slavljenja sa riganjem i pišanjem po vani na -15 , smatram da smo se ja, cmilja i njen mužić najbolje proveli  Čestit Božić i sretna Nova Godina! - Page 4 11484130 Čestit Božić i sretna Nova Godina! - Page 4 11484130 
Doduše, ja se nisam sexala jer sam sama a oni nisu jer su gledali dosadni tv program...  Čestit Božić i sretna Nova Godina! - Page 4 1619348112 Čestit Božić i sretna Nova Godina! - Page 4 1619348112


P.s. Strina, plaćaš doček kineske nove jer si me vako samu i malešnu ostavila ko da nisam tvoa.... Čestit Božić i sretna Nova Godina! - Page 4 1523192931

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Čestit Božić i sretna Nova Godina! - Page 4 Empty Re: Čestit Božić i sretna Nova Godina!

Postaj  Aimee 03.01.15 19:32

Sretno što god slavite Čestit Božić i sretna Nova Godina! - Page 4 652962366 
Ugodan je forumski skin. Njušim žemski doprinos. Čestit Božić i sretna Nova Godina! - Page 4 684758713

_________________
"Nothing in the world is more dangerous than sincere ignorance and conscientious stupidity." (M. L. King Jr.)
Čestit Božić i sretna Nova Godina! - Page 4 Olive-branch
Aimee
Aimee

Broj postova : 93
Join date : 15.07.2013
Lokacija : Sirius

[Vrh] Go down

Čestit Božić i sretna Nova Godina! - Page 4 Empty Re: Čestit Božić i sretna Nova Godina!

Postaj  Gost 03.01.15 22:24

Aimee je napisao/la:Sretno što god slavite Čestit Božić i sretna Nova Godina! - Page 4 652962366 
Ugodan je forumski skin. Njušim žemski doprinos. Čestit Božić i sretna Nova Godina! - Page 4 684758713


eeee, pa to ti meni zafalit imas. eno sam i cielu posvetila da zaspotam babsija kad je bio osinuo drecavu crljenu pa mi je moj frend babsi izaso u susret, al sigurno je orika malo doprinjela da ova simpa bojica se stavi

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Čestit Božić i sretna Nova Godina! - Page 4 Empty Re: Čestit Božić i sretna Nova Godina!

Postaj  Lena 07.01.15 7:23

sretan božić plovku,a i katici ma gdje bili!!! Čestit Božić i sretna Nova Godina! - Page 4 1354120229

kako slavite?
šta se sprema i jede,pije?
Lena
Lena

Broj postova : 8929
Join date : 22.09.2012
Lokacija : All those moments will be lost in time, like tears in rain....

[Vrh] Go down

Čestit Božić i sretna Nova Godina! - Page 4 Empty Re: Čestit Božić i sretna Nova Godina!

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 4 / 7. Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.