kultniX
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

JEBEVAM KRVAVU MATER YUGOFAŠISTIČKU NA BADNJI DAN

Stranica 2 / 3. Previous  1, 2, 3  Next

Go down

JEBEVAM KRVAVU MATER YUGOFAŠISTIČKU NA BADNJI DAN  - Page 2 Empty Re: JEBEVAM KRVAVU MATER YUGOFAŠISTIČKU NA BADNJI DAN

Postaj  proba 25.12.14 15:10

pizda je napisao/la:
proba je napisao/la:
pizda je napisao/la:boravijo je Proba u rovu mnoge bozice, al one nase. Za svoje je cijele noci jeo, pijo i plesao kolo sa Marticem...
sa svim vjernicima i sa svim osobama koji postuju svoje nacije ucestvujem u slavljima 

a debilne pratitelje ideologija sjecko bi na kockice pa u cvarke

bi isukrstami

to me duboko doimilo. Uvijek su me impresionirali debili koi ne mogu funkcionirati bez nacije i pripadajuce religije. Pogotovo kad ti isti debili, na svoj najveci blagdan otvaraju ovakve teme i priete se sjeckanjem na kockice. Ti si skolski primjerak takvih nacijonalista i vjernika jebo ti bog mater ludu.
al si zato usrana jajca sklonija u ustasko okrilje KRIŽARSKIH ZLIKOVACA kad su tvoja bratja po ideologiji sirili jugoslovenstvo u raketnoj varijanti 

pa sad se malo seres u pijat
proba
proba

Broj postova : 1119
Join date : 23.09.2012

[Vrh] Go down

JEBEVAM KRVAVU MATER YUGOFAŠISTIČKU NA BADNJI DAN  - Page 2 Empty Re: JEBEVAM KRVAVU MATER YUGOFAŠISTIČKU NA BADNJI DAN

Postaj  proba 25.12.14 15:17

baaab je napisao/la:
nego...hajde ti nama pojasni...što tu to tebi konkretno branili...jer ne kužim... JEBEVAM KRVAVU MATER YUGOFAŠISTIČKU NA BADNJI DAN  - Page 2 239216258

GDJE si ti to odrastao...odaj nam tu skrivenu tajnu...možda shvatimo što te muči u tvome životu... JEBEVAM KRVAVU MATER YUGOFAŠISTIČKU NA BADNJI DAN  - Page 2 1867931553


NA MENE ZABRANE NE UTJEČU 
al je malo ovakvih 

zabrane su utjecale na tebe,,,iako ja uopce ne pričam o zabranama , to je tvoje kukavičije jaduckanje zašto ja nisaN yugofašista 

mene ta bolest je zaobišla i bolest tuđmanove kamikaze , i bolest građanskog fašizma 

samo zato što nije bitno gdje kupujem drvce i kineske kuglice , jer nisam nikad niodkog ovisio pa ni pod titoizmom , a ti vidis uspjehom socijalističke civilizacije da nisu bacali petarde na bajram i na božić 

MALKICE TI SMDI RAZUM
proba
proba

Broj postova : 1119
Join date : 23.09.2012

[Vrh] Go down

JEBEVAM KRVAVU MATER YUGOFAŠISTIČKU NA BADNJI DAN  - Page 2 Empty Re: JEBEVAM KRVAVU MATER YUGOFAŠISTIČKU NA BADNJI DAN

Postaj  proba 25.12.14 15:23

pizda je napisao/la:
proba je napisao/la:
pizda je napisao/la:boravijo je Proba u rovu mnoge bozice, al one nase. Za svoje je cijele noci jeo, pijo i plesao kolo sa Marticem...
sa svim vjernicima i sa svim osobama koji postuju svoje nacije ucestvujem u slavljima 

a debilne pratitelje ideologija sjecko bi na kockice pa u cvarke

bi isukrstami

to me duboko doimilo. Uvijek su me impresionirali debili koi ne mogu funkcionirati bez nacije i pripadajuce religije. Pogotovo kad ti isti debili, na svoj najveci blagdan otvaraju ovakve teme i priete se sjeckanjem na kockice. Ti si skolski primjerak takvih nacijonalista i vjernika jebo ti bog mater ludu.
TEBI JE POHVALNO DA SE NEKO PRČI U ŠUPAK  IL DA JE GRAĐANSKI NACIONALISTA IL  VEGETERIJANAC IL KOJA DRUGA OVISNOST IL PAK SEKTAŠ KAO POLA DEBILA OVOG YUGOFAŠISTIČKOG BRLOGA 

a kao zadnja stoka si se sa socijalističkim monstruoznim fašizmom sakrio u nacionalističkoj državi ustaškoj koja ima ime isto kao pavelićeva neovisna  HRVATSKA 

pa zašto ne ideš u socijalistički raj sjeverne koreje, kube ,,,,i di ono još tvoji bogovi vladaju 

de mi reci socijalistički debilu
proba
proba

Broj postova : 1119
Join date : 23.09.2012

[Vrh] Go down

JEBEVAM KRVAVU MATER YUGOFAŠISTIČKU NA BADNJI DAN  - Page 2 Empty Re: JEBEVAM KRVAVU MATER YUGOFAŠISTIČKU NA BADNJI DAN

Postaj  Admin 25.12.14 15:34

Korisniku proba se ipak ispunila božična želja...

iako je osnovni razlog malog odmora...nedostatak opće kulture...i nekih civiliziranih normi ponašanja...on će si to prevesti kao nastavak diktature...pa mu je isto i naznačeno kao razlog odmora...

Komunistička diktatura...

JEBEVAM KRVAVU MATER YUGOFAŠISTIČKU NA BADNJI DAN  - Page 2 239216258
Admin
Admin
Admin

Broj postova : 184
Join date : 01.09.2012

https://kultnix.forumcroatian.com

[Vrh] Go down

JEBEVAM KRVAVU MATER YUGOFAŠISTIČKU NA BADNJI DAN  - Page 2 Empty Re: JEBEVAM KRVAVU MATER YUGOFAŠISTIČKU NA BADNJI DAN

Postaj  Yehudi 25.12.14 17:13

Smrt (pa i virtualnom) fašizmu
 i vjerskom ekstremizmu analognim -isis- i sl. zaraznim bolestima. JEBEVAM KRVAVU MATER YUGOFAŠISTIČKU NA BADNJI DAN  - Page 2 727654710

Yehudi

Broj postova : 2225
Join date : 18.04.2014

[Vrh] Go down

JEBEVAM KRVAVU MATER YUGOFAŠISTIČKU NA BADNJI DAN  - Page 2 Empty Re: JEBEVAM KRVAVU MATER YUGOFAŠISTIČKU NA BADNJI DAN

Postaj  Gost 26.12.14 8:40

Admin je napisao/la:Korisniku proba se ipak ispunila božična želja...

iako je osnovni razlog malog odmora...nedostatak opće kulture...i nekih civiliziranih normi ponašanja...on će si to prevesti kao nastavak diktature...pa mu je isto i naznačeno kao razlog odmora...

Komunistička diktatura...

JEBEVAM KRVAVU MATER YUGOFAŠISTIČKU NA BADNJI DAN  - Page 2 239216258
admine, samo da te podsjetim da imamo moderatora... doduše, lijen je poprilično, ali nije nesposoban JEBEVAM KRVAVU MATER YUGOFAŠISTIČKU NA BADNJI DAN  - Page 2 3601362807

Gost
Gost


[Vrh] Go down

JEBEVAM KRVAVU MATER YUGOFAŠISTIČKU NA BADNJI DAN  - Page 2 Empty Re: JEBEVAM KRVAVU MATER YUGOFAŠISTIČKU NA BADNJI DAN

Postaj  Gost 26.12.14 8:42

dasta je nego nesposoban. kaze ne bi znao promijenit boju foruma. joj sto sam do maloprie gledala pravo dobar film - sonja i bik. jeste l gledali

Gost
Gost


[Vrh] Go down

JEBEVAM KRVAVU MATER YUGOFAŠISTIČKU NA BADNJI DAN  - Page 2 Empty Re: JEBEVAM KRVAVU MATER YUGOFAŠISTIČKU NA BADNJI DAN

Postaj  Gost 26.12.14 8:50

saritica je napisao/la:dasta je nego nesposoban. kaze ne bi znao promijenit boju foruma. joj sto sam do maloprie gledala pravo dobar film - sonja i bik. jeste l gledali
aha, ako ne znaš promjeniti boju foruma nesposoban si odlučiti koga ćeš upržuniti... saro ne yebi  JEBEVAM KRVAVU MATER YUGOFAŠISTIČKU NA BADNJI DAN  - Page 2 1523192931
obično gledam tv cca pola sata... ako ne zaspem već nakon par minuta  JEBEVAM KRVAVU MATER YUGOFAŠISTIČKU NA BADNJI DAN  - Page 2 11484130
a što ti ne spavaš? nije li kod tebe debelo iza ponoći? JEBEVAM KRVAVU MATER YUGOFAŠISTIČKU NA BADNJI DAN  - Page 2 684758713

Gost
Gost


[Vrh] Go down

JEBEVAM KRVAVU MATER YUGOFAŠISTIČKU NA BADNJI DAN  - Page 2 Empty Re: JEBEVAM KRVAVU MATER YUGOFAŠISTIČKU NA BADNJI DAN

Postaj  Gost 26.12.14 8:53

dasta nego sposoban. ako je daltonista i nemre razikovat crvene od plavih jasta je to nego nesposobnost. a kako bi onda da mu sonja dodje ko biku crvenom maramom prid nos. ha ja. nes ti. pizda je nesposoban i amen. to babsi i deder nikad da ga nisi odbaniro. odvratan je ko i aleluja. a ja ne spavam - sta ja znam. gledala taj film sa sonjom i tako...

Gost
Gost


[Vrh] Go down

JEBEVAM KRVAVU MATER YUGOFAŠISTIČKU NA BADNJI DAN  - Page 2 Empty Re: JEBEVAM KRVAVU MATER YUGOFAŠISTIČKU NA BADNJI DAN

Postaj  Gost 26.12.14 9:01

joj kud meni ne naleti kakav takav ko sonji? kako je fini decko

Gost
Gost


[Vrh] Go down

JEBEVAM KRVAVU MATER YUGOFAŠISTIČKU NA BADNJI DAN  - Page 2 Empty Re: JEBEVAM KRVAVU MATER YUGOFAŠISTIČKU NA BADNJI DAN

Postaj  Gost 26.12.14 9:01

saritica je napisao/la:dasta nego sposoban. ako je daltonista i nemre razikovat crvene od plavih jasta je to nego nesposobnost. a kako bi onda da mu sonja dodje ko biku crvenom maramom prid nos. ha ja. nes ti. pizda je nesposoban i amen. to babsi i deder nikad da ga nisi odbaniro. odvratan je ko i aleluja. a ja ne spavam - sta ja znam. gledala taj film sa sonjom i tako...
ajd dobro, nisam znala za tu sonju i crvenu maramu i to da vidi ko i plovak sve u plavim nijansama... nisam ni ja sposobnija, meni je sve uglavnom zeleno  JEBEVAM KRVAVU MATER YUGOFAŠISTIČKU NA BADNJI DAN  - Page 2 1523192931 

ma ta baniranja su bez veze jer smo već navikli na raznorazne odvratnosti... toliko odvratnih stvari se napiše tu na forumu i nikom ništa...proba je takav od pamtivjeka, ništa novog nije napisao, što već nije, pa mi nije jasna osjetljivost na već viđeno... ne znam, kako hoćete...  JEBEVAM KRVAVU MATER YUGOFAŠISTIČKU NA BADNJI DAN  - Page 2 684758713

Gost
Gost


[Vrh] Go down

JEBEVAM KRVAVU MATER YUGOFAŠISTIČKU NA BADNJI DAN  - Page 2 Empty Re: JEBEVAM KRVAVU MATER YUGOFAŠISTIČKU NA BADNJI DAN

Postaj  Gost 26.12.14 9:06

ma znam. u biti me i nije previse briga, al eto da me se pita - suknila bih mu do jaja - i to dozivotni. cisto zato jer je naporan ko proljev i glup do beskraja. meni se osobno gadi to njegovo sranje sve skupa - dijareja na kvadrat. a vi kako hocete. nije to meni bitno toliko. JEBEVAM KRVAVU MATER YUGOFAŠISTIČKU NA BADNJI DAN  - Page 2 3601362807

Gost
Gost


[Vrh] Go down

JEBEVAM KRVAVU MATER YUGOFAŠISTIČKU NA BADNJI DAN  - Page 2 Empty Re: JEBEVAM KRVAVU MATER YUGOFAŠISTIČKU NA BADNJI DAN

Postaj  Gost 26.12.14 10:02

išla prelistati cijelu temu i skroz me podsjeća na božić u obiteljskom okruženju ili u društvu koje si nisi sam birao i kakvo se nikad ne bi prirodnim putem složilo   JEBEVAM KRVAVU MATER YUGOFAŠISTIČKU NA BADNJI DAN  - Page 2 3114667799 al tako nekako se sjećam da je to uvijek išlo ... uvijek neki ratoborni pijani stric krene sa gemišt pričom o politici i ode sve u tri krasne

Gost
Gost


[Vrh] Go down

JEBEVAM KRVAVU MATER YUGOFAŠISTIČKU NA BADNJI DAN  - Page 2 Empty Re: JEBEVAM KRVAVU MATER YUGOFAŠISTIČKU NA BADNJI DAN

Postaj  taja 26.12.14 10:56

saritica je napisao/la:ma znam. u biti me i nije previse briga, al eto da me se pita - suknila bih mu do jaja - i to dozivotni. cisto zato jer je naporan ko proljev i glup do beskraja. meni se osobno gadi to njegovo sranje sve skupa - dijareja na kvadrat. a vi kako hocete. nije to meni bitno toliko. JEBEVAM KRVAVU MATER YUGOFAŠISTIČKU NA BADNJI DAN  - Page 2 3601362807

X
taja
taja

Broj postova : 5995
Join date : 22.09.2012
Age : 52

[Vrh] Go down

JEBEVAM KRVAVU MATER YUGOFAŠISTIČKU NA BADNJI DAN  - Page 2 Empty Re: JEBEVAM KRVAVU MATER YUGOFAŠISTIČKU NA BADNJI DAN

Postaj  Gost 27.12.14 10:33

saritica je napisao/la:ma znam. u biti me i nije previse briga, al eto da me se pita - suknila bih mu do jaja - i to dozivotni. cisto zato jer je naporan ko proljev i glup do beskraja. meni se osobno gadi to njegovo sranje sve skupa - dijareja na kvadrat. a vi kako hocete. nije to meni bitno toliko. JEBEVAM KRVAVU MATER YUGOFAŠISTIČKU NA BADNJI DAN  - Page 2 3601362807
ma ok, svatko od nas ima svoj prag tolerancije, svoj ukus... i neukus  JEBEVAM KRVAVU MATER YUGOFAŠISTIČKU NA BADNJI DAN  - Page 2 1523192931 
ovakvo izlijevanje bijesa, koje je uopćeno i namijenjeno svima (i nikom), je pokazatelj da osoba ima malo težih problema, koje ne zna riješiti i traži ventil di bi ispuhao nagomilani bijes... nije da mi se sviđa, ali shvaćam kakvi porivi ga vode pa mi je samim time i prag tolerancije vrlo visok... 
druga je stvar kad se netko nekog uhvati individualno, pogotovo osobu koja je miroljubiva i pazi kako se ophodi prema drugima, pa ga terorizira i drka do besvijesti... na to sam osjetljiva i tu sam za kaznu kakvu predlažete taja i ti...

Gost
Gost


[Vrh] Go down

JEBEVAM KRVAVU MATER YUGOFAŠISTIČKU NA BADNJI DAN  - Page 2 Empty Re: JEBEVAM KRVAVU MATER YUGOFAŠISTIČKU NA BADNJI DAN

Postaj  Yehudi 27.12.14 12:01

Istina da mu nedostaje inspiracije pa ponavlja uvik isto ali , ljudi moji,
 glupost još nije kažnjiva zakonom.
 Jedino šta krši pravila foruma a to jest kažnjivo. Iebiga.
 Ja sam -za ništa- trajno banirat na jednom starom forumu.....
pa kad mogu ja, može valda i on popušiti doživotni ban tu....... JEBEVAM KRVAVU MATER YUGOFAŠISTIČKU NA BADNJI DAN  - Page 2 167558484

Yehudi

Broj postova : 2225
Join date : 18.04.2014

[Vrh] Go down

JEBEVAM KRVAVU MATER YUGOFAŠISTIČKU NA BADNJI DAN  - Page 2 Empty Re: JEBEVAM KRVAVU MATER YUGOFAŠISTIČKU NA BADNJI DAN

Postaj  Yehudi 27.12.14 18:14

JEBEVAM KRVAVU MATER YUGOFAŠISTIČKU NA BADNJI DAN  - Page 2 10696264_741310012571093_1525470507582481155_n
Der -proba- u krvava te usta jebem
 Zavadiosi ove zebre
 Koje se svade jer -jedne imaju crno-bile ...........a druge 
                          ................bilo -crne pruge.............................Obisiti ga.

Yehudi

Broj postova : 2225
Join date : 18.04.2014

[Vrh] Go down

JEBEVAM KRVAVU MATER YUGOFAŠISTIČKU NA BADNJI DAN  - Page 2 Empty Re: JEBEVAM KRVAVU MATER YUGOFAŠISTIČKU NA BADNJI DAN

Postaj  antonac 05.01.15 20:55

srecan bozic tebi i tvoima (dedu miloiku, babi stevanii, unucicima miletu i ziletu).... JEBEVAM KRVAVU MATER YUGOFAŠISTIČKU NA BADNJI DAN  - Page 2 11484130

_________________
daite im da seru....JEBEVAM KRVAVU MATER YUGOFAŠISTIČKU NA BADNJI DAN  - Page 2 29xutcyJEBEVAM KRVAVU MATER YUGOFAŠISTIČKU NA BADNJI DAN  - Page 2 7
antonac
antonac

Broj postova : 1923
Join date : 23.09.2012
Age : 24
Lokacija : ogorje

[Vrh] Go down

JEBEVAM KRVAVU MATER YUGOFAŠISTIČKU NA BADNJI DAN  - Page 2 Empty Re: JEBEVAM KRVAVU MATER YUGOFAŠISTIČKU NA BADNJI DAN

Postaj  taja 05.01.15 21:18

antonac je napisao/la:srecan bozic tebi i tvoima (dedu miloiku, babi stevanii, unucicima miletu i ziletu).... JEBEVAM KRVAVU MATER YUGOFAŠISTIČKU NA BADNJI DAN  - Page 2 11484130
pridružujem se čestitkama 
Srećna slava  JEBEVAM KRVAVU MATER YUGOFAŠISTIČKU NA BADNJI DAN  - Page 2 11484130
taja
taja

Broj postova : 5995
Join date : 22.09.2012
Age : 52

[Vrh] Go down

JEBEVAM KRVAVU MATER YUGOFAŠISTIČKU NA BADNJI DAN  - Page 2 Empty Re: JEBEVAM KRVAVU MATER YUGOFAŠISTIČKU NA BADNJI DAN

Postaj  propolis 06.01.15 10:50

ako vec nekom cestitate blagdane u ovo vreme imam osjecaj da ste malo uranili ...ako se ne varam.. JEBEVAM KRVAVU MATER YUGOFAŠISTIČKU NA BADNJI DAN  - Page 2 3111943984     mozda  JEBEVAM KRVAVU MATER YUGOFAŠISTIČKU NA BADNJI DAN  - Page 2 727654710
propolis
propolis

Broj postova : 3146
Join date : 24.01.2013

[Vrh] Go down

JEBEVAM KRVAVU MATER YUGOFAŠISTIČKU NA BADNJI DAN  - Page 2 Empty Re: JEBEVAM KRVAVU MATER YUGOFAŠISTIČKU NA BADNJI DAN

Postaj  taja 06.01.15 11:18

propolis je napisao/la:ako vec nekom cestitate blagdane u ovo vreme imam osjecaj da ste malo uranili ...ako se ne varam.. JEBEVAM KRVAVU MATER YUGOFAŠISTIČKU NA BADNJI DAN  - Page 2 3111943984     mozda  JEBEVAM KRVAVU MATER YUGOFAŠISTIČKU NA BADNJI DAN  - Page 2 727654710
nikad nije rano ni kasno da se čestita strasno
taja
taja

Broj postova : 5995
Join date : 22.09.2012
Age : 52

[Vrh] Go down

JEBEVAM KRVAVU MATER YUGOFAŠISTIČKU NA BADNJI DAN  - Page 2 Empty Re: JEBEVAM KRVAVU MATER YUGOFAŠISTIČKU NA BADNJI DAN

Postaj  propolis 06.01.15 11:25

taja je napisao/la:
propolis je napisao/la:ako vec nekom cestitate blagdane u ovo vreme imam osjecaj da ste malo uranili ...ako se ne varam.. JEBEVAM KRVAVU MATER YUGOFAŠISTIČKU NA BADNJI DAN  - Page 2 3111943984     mozda  JEBEVAM KRVAVU MATER YUGOFAŠISTIČKU NA BADNJI DAN  - Page 2 727654710
nikad nije rano ni kasno da se čestita strasno
taj detalj sam smetnuo sa uma ..no vise bi dosao taj nacin do izrazaja u cetiri okeca JEBEVAM KRVAVU MATER YUGOFAŠISTIČKU NA BADNJI DAN  - Page 2 2634474203
propolis
propolis

Broj postova : 3146
Join date : 24.01.2013

[Vrh] Go down

JEBEVAM KRVAVU MATER YUGOFAŠISTIČKU NA BADNJI DAN  - Page 2 Empty Re: JEBEVAM KRVAVU MATER YUGOFAŠISTIČKU NA BADNJI DAN

Postaj  antonac 06.01.15 19:02

vasceloi reci zelim srecan bozic.....hristos se rodi.... JEBEVAM KRVAVU MATER YUGOFAŠISTIČKU NA BADNJI DAN  - Page 2 11484130

_________________
daite im da seru....JEBEVAM KRVAVU MATER YUGOFAŠISTIČKU NA BADNJI DAN  - Page 2 29xutcyJEBEVAM KRVAVU MATER YUGOFAŠISTIČKU NA BADNJI DAN  - Page 2 7
antonac
antonac

Broj postova : 1923
Join date : 23.09.2012
Age : 24
Lokacija : ogorje

[Vrh] Go down

JEBEVAM KRVAVU MATER YUGOFAŠISTIČKU NA BADNJI DAN  - Page 2 Empty Re: JEBEVAM KRVAVU MATER YUGOFAŠISTIČKU NA BADNJI DAN

Postaj  pizda 06.01.15 21:58

vascela reka ti milovala ruse i  njegovane kose... JEBEVAM KRVAVU MATER YUGOFAŠISTIČKU NA BADNJI DAN  - Page 2 1523192931
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

JEBEVAM KRVAVU MATER YUGOFAŠISTIČKU NA BADNJI DAN  - Page 2 Empty Re: JEBEVAM KRVAVU MATER YUGOFAŠISTIČKU NA BADNJI DAN

Postaj  Gost 07.01.15 9:44

proba....Mir Bozji, Hristos se rodi!!!

Gost
Gost


[Vrh] Go down

JEBEVAM KRVAVU MATER YUGOFAŠISTIČKU NA BADNJI DAN  - Page 2 Empty Re: JEBEVAM KRVAVU MATER YUGOFAŠISTIČKU NA BADNJI DAN

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 2 / 3. Previous  1, 2, 3  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.