kultniX
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

JEBEVAM KRVAVU MATER YUGOFAŠISTIČKU NA BADNJI DAN

Stranica 3 / 3. Previous  1, 2, 3

Go down

JEBEVAM KRVAVU MATER YUGOFAŠISTIČKU NA BADNJI DAN  - Page 3 Empty Re: JEBEVAM KRVAVU MATER YUGOFAŠISTIČKU NA BADNJI DAN

Postaj  kofein 10.01.15 22:46

proba je napisao/la:
baaab je napisao/la:zabrane...kakve zabrane...branili su maricu...brane je i danas...where is difference? JEBEVAM KRVAVU MATER YUGOFAŠISTIČKU NA BADNJI DAN  - Page 3 347140653

vjera...crkva...i dont't thing so...
kršen sam u zimu ' u donjogradskoj crkvi u osijeku...pričešćen tamo negdje početkom 70'...krizman krajem 70' kao i većina iz moje generacije...i prijašnjih...i onih iza mene...
nismo se ništa skrivali...ništa tajno...sve usred bijelog dana...i sve pod normalno...

boriće smo kupovali na placu...sve je isto kao i danas...ništa se bitnijeg nije promjenilo...osim što su kineske kuglice bile kvalitetnije...bile su od stakla...a ne plastike kao danas..
danas su jedino svjetla ljepša...ne zato jer su drugovi to zabranjivali...nego jer LED diodice su se tek pojavile...i nisu imale toliku primjenu kao danas...



nego...hajde ti nama pojasni...što tu to tebi konkretno branili...jer ne kužim... JEBEVAM KRVAVU MATER YUGOFAŠISTIČKU NA BADNJI DAN  - Page 3 239216258

GDJE si ti to odrastao...odaj nam tu skrivenu tajnu...možda shvatimo što te muči u tvome životu... JEBEVAM KRVAVU MATER YUGOFAŠISTIČKU NA BADNJI DAN  - Page 3 1867931553
eto vidis da ti je obitelj i sredina di zivis zelila najbolje sa obredima koji se rabe u najciviliziranijim sredinama na planeti 

al koji je tebe kurac odvuko da kuglicu zakotrljas u yusiphowihew koš 

e to nikom normalnom nije jasno 
e uz to da si bija tudjmanova kamikaza 

a sad bi da se vrnes ka neko pokajnik ,,,,naravno ,,,,,,, sa uvjetom da katolici priznaju da pripadaju zlocinackoj organizaaciji 

kojeg se sad kurca mjesae u obicaje nekog kog ne postujete , di se ka pizde i pizda izjasnjavate da je biti vjernik mana 

debilno do besvjesti 
to je ko da ja hvalim titu krvnika i da pozelim nosat stafetu




Proba je kroz godine ovladao spretnopisom, pravi kultaš.   Al se nasmijah suncetipoljubim   JEBEVAM KRVAVU MATER YUGOFAŠISTIČKU NA BADNJI DAN  - Page 3 2319274739
kofein
kofein

Broj postova : 124
Join date : 17.04.2014
Lokacija : osijek

[Vrh] Go down

JEBEVAM KRVAVU MATER YUGOFAŠISTIČKU NA BADNJI DAN  - Page 3 Empty Re: JEBEVAM KRVAVU MATER YUGOFAŠISTIČKU NA BADNJI DAN

Postaj  Gost 11.01.15 3:19

kazi sta je smijesno pa da se i mi nasmijemo. meni uopce nije smijesno, nego mi se povraca. bas super da je baniran i bilo bi lijepo da tako i ostane.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

JEBEVAM KRVAVU MATER YUGOFAŠISTIČKU NA BADNJI DAN  - Page 3 Empty Re: JEBEVAM KRVAVU MATER YUGOFAŠISTIČKU NA BADNJI DAN

Postaj  kofein 12.01.15 11:29

saritica je napisao/la:kazi sta je smijesno pa da se i mi nasmijemo. meni uopce nije smijesno, nego mi se povraca. bas super da je baniran i bilo bi lijepo da tako i ostane.
Smiješne su mi verbalne akrobacije starog "probnog" majmuna, smiješni su mi Pizdini odgovori njemu, smiješno mi je da se uopće može postaviti takva tema ....a "banira" ga se, pa to nema nigdje.  Naravno, Ti se ne moraš smijati ovome, jer su nam razni humori različito smiješni.   JEBEVAM KRVAVU MATER YUGOFAŠISTIČKU NA BADNJI DAN  - Page 3 684758713
kofein
kofein

Broj postova : 124
Join date : 17.04.2014
Lokacija : osijek

[Vrh] Go down

JEBEVAM KRVAVU MATER YUGOFAŠISTIČKU NA BADNJI DAN  - Page 3 Empty Re: JEBEVAM KRVAVU MATER YUGOFAŠISTIČKU NA BADNJI DAN

Postaj  pizda 12.01.15 12:53

ocito je banovan za nesto sto je napisao a obrisato je...

Kako vidim, vise nie banirat...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

JEBEVAM KRVAVU MATER YUGOFAŠISTIČKU NA BADNJI DAN  - Page 3 Empty Re: JEBEVAM KRVAVU MATER YUGOFAŠISTIČKU NA BADNJI DAN

Postaj  kofein 12.01.15 12:59

pizda je napisao/la:ocito je banovan za nesto sto je napisao a obrisato je...

Kako vidim, vise nie banirat...
...naslov ove theme mu je ko da je ispao iz opusa pjesama pjesnika "crne psovke" J.P.Kamova..... ma umro sam od tih kategorizacija, polukletvi i psovalačke mašte  JEBEVAM KRVAVU MATER YUGOFAŠISTIČKU NA BADNJI DAN  - Page 3 1523192931
kofein
kofein

Broj postova : 124
Join date : 17.04.2014
Lokacija : osijek

[Vrh] Go down

JEBEVAM KRVAVU MATER YUGOFAŠISTIČKU NA BADNJI DAN  - Page 3 Empty Re: JEBEVAM KRVAVU MATER YUGOFAŠISTIČKU NA BADNJI DAN

Postaj  pizda 12.01.15 13:03

kofein je napisao/la:
pizda je napisao/la:ocito je banovan za nesto sto je napisao a obrisato je...

Kako vidim, vise nie banirat...
...naslov ove theme mu je ko da je ispao iz opusa pjesama pjesnika "crne psovke" J.P.Kamova..... ma umro sam od tih kategorizacija, polukletvi i psovalačke mašte  JEBEVAM KRVAVU MATER YUGOFAŠISTIČKU NA BADNJI DAN  - Page 3 1523192931

to je donekle parafrazirao umjetnika verbalistike Zdravka Mamica...JEBEVAM KRVAVU MATER YUGOFAŠISTIČKU NA BADNJI DAN  - Page 3 684758713
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

JEBEVAM KRVAVU MATER YUGOFAŠISTIČKU NA BADNJI DAN  - Page 3 Empty Re: JEBEVAM KRVAVU MATER YUGOFAŠISTIČKU NA BADNJI DAN

Postaj  kofein 12.01.15 13:06

pizda je napisao/la:
kofein je napisao/la:
pizda je napisao/la:ocito je banovan za nesto sto je napisao a obrisato je...

Kako vidim, vise nie banirat...
...naslov ove theme mu je ko da je ispao iz opusa pjesama pjesnika "crne psovke" J.P.Kamova..... ma umro sam od tih kategorizacija, polukletvi i psovalačke mašte  JEBEVAM KRVAVU MATER YUGOFAŠISTIČKU NA BADNJI DAN  - Page 3 1523192931

to je donekle parafrazirao umjetnika verbalistike Zdravka Mamica...JEBEVAM KRVAVU MATER YUGOFAŠISTIČKU NA BADNJI DAN  - Page 3 684758713
"to je ko da ja hvalim titu krvnika i da pozelim nosat stafetu"..........    vrh
kofein
kofein

Broj postova : 124
Join date : 17.04.2014
Lokacija : osijek

[Vrh] Go down

JEBEVAM KRVAVU MATER YUGOFAŠISTIČKU NA BADNJI DAN  - Page 3 Empty Re: JEBEVAM KRVAVU MATER YUGOFAŠISTIČKU NA BADNJI DAN

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 3 / 3. Previous  1, 2, 3

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.