kultniX
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Glisto, vrati se, sve ti je oprosteno!

Stranica 3 / 4. Previous  1, 2, 3, 4  Next

Go down

Glisto, vrati se, sve ti je oprosteno! - Page 3 Empty Re: Glisto, vrati se, sve ti je oprosteno!

Postaj  pizda 13.01.15 13:08

Lena je napisao/la:je....ryeka i istrya,a i zegebej....ima i malo pleme salonitanaca i spalaćanina koji imaju suhog drveća i griju se noću....ostali čkome u mraku  Glisto, vrati se, sve ti je oprosteno! - Page 3 11484130

pleme licana pogotovo apstinira, tu i tamo neko sibicu upali... Glisto, vrati se, sve ti je oprosteno! - Page 3 1523192931
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Glisto, vrati se, sve ti je oprosteno! - Page 3 Empty Re: Glisto, vrati se, sve ti je oprosteno!

Postaj  Lena 13.01.15 13:11

pizda je napisao/la:
Lena je napisao/la:je....ryeka i istrya,a i zegebej....ima i malo pleme salonitanaca i spalaćanina koji imaju suhog drveća i griju se noću....ostali čkome u mraku  Glisto, vrati se, sve ti je oprosteno! - Page 3 11484130

pleme licana pogotovo apstinira, tu i tamo neko sibicu upali... Glisto, vrati se, sve ti je oprosteno! - Page 3 1523192931
to oni radi medvejda i divljih zvieri...da ih noću ne vide radi trošenja drvlja i krijesova  Glisto, vrati se, sve ti je oprosteno! - Page 3 11484130
Lena
Lena

Broj postova : 8936
Join date : 22.09.2012
Lokacija : All those moments will be lost in time, like tears in rain....

[Vrh] Go down

Glisto, vrati se, sve ti je oprosteno! - Page 3 Empty Re: Glisto, vrati se, sve ti je oprosteno!

Postaj  Gost 13.01.15 13:35

glisto, to tebi nije nikakava obaveza ni tlaka... to iz tebe samo ide... zabavljaj nas bogati...
viš da pizda ne mere sam... mora imat sparing partnericu!!!

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Glisto, vrati se, sve ti je oprosteno! - Page 3 Empty Re: Glisto, vrati se, sve ti je oprosteno!

Postaj  pizda 13.01.15 13:43

Vel'ka Maca je napisao/la:glisto, to tebi nije nikakava obaveza ni tlaka... to iz tebe samo ide... zabavljaj nas bogati...
viš da pizda ne mere sam... mora imat sparing partnericu!!!

nece, gotovo je, prevazisla je forum i sad se bavi nacijonalnim geografijama...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Glisto, vrati se, sve ti je oprosteno! - Page 3 Empty Re: Glisto, vrati se, sve ti je oprosteno!

Postaj  pizda 13.01.15 13:51

ajd Glisto, vidi muzike fine...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Glisto, vrati se, sve ti je oprosteno! - Page 3 Empty Re: Glisto, vrati se, sve ti je oprosteno!

Postaj  Gost 13.01.15 13:59

cat_claw je napisao/la:Pre nego sto sam otisla na dvonedeljni odmor, Glista je pisala kao velika. Kad sam se vratila, nje od jednom nije bilo.
Znaci, vi ste je oterali! Glisto, vrati se, sve ti je oprosteno! - Page 3 2rpz9j4

Ali hajde da se i ja uozbiljim, kad vidim da su Lena i Bitvica tako ozbiljne - svako udaljavanje iz virtualnog zivota, bez obzira da li se radi o forumu, Facebook-u i slicnima socijalnim mrezama, jer dobro. 
Nedavno sam bas pricala sa prijateljicom...sretna sam (iz vise razloga) sto u nasim neznim pubertetskim godinama virtualna komunikacija nije postojala. 

Pre par dana sam procitala clanak o jednom od novih realitija, koji se bavi "lovom" ( emisija se zove "internet lovac") na ljude koji, sakriveni iza maske anonimnosti, na internetu sire mrznju, stalkiraju ili sustavno vredjaju, ismevaju, progone i na bilo koji drugi nacin pokusavaju uvrediti i povrediti druge.
Radi se o svedskoj produkciji. Tamo su i zakoni nesto drugaciji i provajderi imaju pravo da na zahtev otkriju identitet osobe koja vredja.
Nakon toga vec nastaje pravi show. Naoruzani kamerama, novinarima i psiholozima presrecu internetske nasilnike i pitaju ih zasto takve stvari rade, pa onda ide analiza njihovog ponasanja studiju i razgovori o opasnosti neta i slicne stvari. Ako to dodje u malenu mi Srbijicu narod ce stvarno imati sta gledati...Glisto, vrati se, sve ti je oprosteno! - Page 3 Wvyjpi
ma jel ti to prijetiš glisti?  Glisto, vrati se, sve ti je oprosteno! - Page 3 1523192931
pokušavam zamislit scenu da glisti upadne ekipa psihologa i kriminalista naoružanih kamerama  Glisto, vrati se, sve ti je oprosteno! - Page 3 3114667799
prva scena: kuja koja doji mačića, a agresivni hrčak šišti iz kaveza...zbunjeno se okreću, zazivaju domaćicu... pred njima je akvarij s ribonom ubojicom u kojeg hipnotizirano bulji stariji mačak... kroz svjetlo akvarija se nazire ženska silueta koja ispija nešto iz tegle i glasno podrigne...  a onda začuju umilni glasić: odložite oružje držim vas na meti... napunit ću vam utrobu olovom, napravite li i jedan korak naprijed...  Glisto, vrati se, sve ti je oprosteno! - Page 3 1523192931

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Glisto, vrati se, sve ti je oprosteno! - Page 3 Empty Re: Glisto, vrati se, sve ti je oprosteno!

Postaj  Gost 13.01.15 14:01

Nisam znala da je zbog Urbice Melaniz postala Biesna Glista.

Sad nemam vremena, ali ja bum Glistici kasnije spjevala pjesmicu.To ce je sigurno vratiti! Glisto, vrati se, sve ti je oprosteno! - Page 3 F24sqg

Gusta sad kozetina, garantovano! Glisto, vrati se, sve ti je oprosteno! - Page 3 F24sqg


Bolje da smo poceli sa onim:"Jaaaoj kako je nama liepo bez Gliste! Pa kako je fiiiini forum od kad nje nama. Samo da se nikad ne vrati!"
Pa kad onda iskoci iz mracike i raspali... Glisto, vrati se, sve ti je oprosteno! - Page 3 30caqzl

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Glisto, vrati se, sve ti je oprosteno! - Page 3 Empty Re: Glisto, vrati se, sve ti je oprosteno!

Postaj  Gost 13.01.15 14:08

btw je napisao/la:
cat_claw je napisao/la:Pre nego sto sam otisla na dvonedeljni odmor, Glista je pisala kao velika. Kad sam se vratila, nje od jednom nije bilo.
Znaci, vi ste je oterali! Glisto, vrati se, sve ti je oprosteno! - Page 3 2rpz9j4

Ali hajde da se i ja uozbiljim, kad vidim da su Lena i Bitvica tako ozbiljne - svako udaljavanje iz virtualnog zivota, bez obzira da li se radi o forumu, Facebook-u i slicnima socijalnim mrezama, jer dobro. 
Nedavno sam bas pricala sa prijateljicom...sretna sam (iz vise razloga) sto u nasim neznim pubertetskim godinama virtualna komunikacija nije postojala. 

Pre par dana sam procitala clanak o jednom od novih realitija, koji se bavi "lovom" ( emisija se zove "internet lovac") na ljude koji, sakriveni iza maske anonimnosti, na internetu sire mrznju, stalkiraju ili sustavno vredjaju, ismevaju, progone i na bilo koji drugi nacin pokusavaju uvrediti i povrediti druge.
Radi se o svedskoj produkciji. Tamo su i zakoni nesto drugaciji i provajderi imaju pravo da na zahtev otkriju identitet osobe koja vredja.
Nakon toga vec nastaje pravi show. Naoruzani kamerama, novinarima i psiholozima presrecu internetske nasilnike i pitaju ih zasto takve stvari rade, pa onda ide analiza njihovog ponasanja studiju i razgovori o opasnosti neta i slicne stvari. Ako to dodje u malenu mi Srbijicu narod ce stvarno imati sta gledati...Glisto, vrati se, sve ti je oprosteno! - Page 3 Wvyjpi
ma jel ti to prijetiš glisti?  Glisto, vrati se, sve ti je oprosteno! - Page 3 1523192931
pokušavam zamislit scenu da glisti upadne ekipa psihologa i kriminalista naoružanih kamerama  Glisto, vrati se, sve ti je oprosteno! - Page 3 3114667799
prva scena: kuja koja doji mačića, a agresivni hrčak šišti iz kaveza...zbunjeno se okreću, zazivaju domaćicu... pred njima je akvarij s ribonom ubojicom u kojeg hipnotizirano bulji stariji mačak... kroz svjetlo akvarija se nazire ženska silueta koja ispija nešto iz tegle i glasno podrigne...  a onda začuju umilni glasić: odložite oružje držim vas na meti... napunit ću vam utrobu olovom, napravite li i jedan korak naprijed...  Glisto, vrati se, sve ti je oprosteno! - Page 3 1523192931


Ma ne pretim, jesi li poludela! Hoces da me Glista prebije?! Glisto, vrati se, sve ti je oprosteno! - Page 3 34zehjp

Kad vec docaravas scenu, ja je vidim kako ih vec nakon dve recenice mlati lopatom. Glisto, vrati se, sve ti je oprosteno! - Page 3 30caqzl Glisto, vrati se, sve ti je oprosteno! - Page 3 30caqzl

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Glisto, vrati se, sve ti je oprosteno! - Page 3 Empty Re: Glisto, vrati se, sve ti je oprosteno!

Postaj  Gost 13.01.15 14:09

cat_claw je napisao/la:Nisam znala da je zbog Urbice Melaniz postala Biesna Glista.

Sad nemam vremena, ali ja bum Glistici kasnije spjevala pjesmicu.To ce je sigurno vratiti! Glisto, vrati se, sve ti je oprosteno! - Page 3 F24sqg

Gusta sad kozetina, garantovano! Glisto, vrati se, sve ti je oprosteno! - Page 3 F24sqg


Bolje da smo poceli sa onim:"Jaaaoj kako je nama liepo bez Gliste! Pa kako je fiiiini forum od kad nje nama. Samo da se nikad ne vrati!"
Pa kad onda iskoci iz mracike i raspali... Glisto, vrati se, sve ti je oprosteno! - Page 3 30caqzl
misliš ono----> đenjeeeee!!!!  Glisto, vrati se, sve ti je oprosteno! - Page 3 3111943984

možda bi pomoglo da se sad dromsićka vrati i napiše upravo to  Glisto, vrati se, sve ti je oprosteno! - Page 3 11484130

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Glisto, vrati se, sve ti je oprosteno! - Page 3 Empty Re: Glisto, vrati se, sve ti je oprosteno!

Postaj  Gost 13.01.15 14:11

cat_claw je napisao/la:
btw je napisao/la:
cat_claw je napisao/la:Pre nego sto sam otisla na dvonedeljni odmor, Glista je pisala kao velika. Kad sam se vratila, nje od jednom nije bilo.
Znaci, vi ste je oterali! Glisto, vrati se, sve ti je oprosteno! - Page 3 2rpz9j4

Ali hajde da se i ja uozbiljim, kad vidim da su Lena i Bitvica tako ozbiljne - svako udaljavanje iz virtualnog zivota, bez obzira da li se radi o forumu, Facebook-u i slicnima socijalnim mrezama, jer dobro. 
Nedavno sam bas pricala sa prijateljicom...sretna sam (iz vise razloga) sto u nasim neznim pubertetskim godinama virtualna komunikacija nije postojala. 

Pre par dana sam procitala clanak o jednom od novih realitija, koji se bavi "lovom" ( emisija se zove "internet lovac") na ljude koji, sakriveni iza maske anonimnosti, na internetu sire mrznju, stalkiraju ili sustavno vredjaju, ismevaju, progone i na bilo koji drugi nacin pokusavaju uvrediti i povrediti druge.
Radi se o svedskoj produkciji. Tamo su i zakoni nesto drugaciji i provajderi imaju pravo da na zahtev otkriju identitet osobe koja vredja.
Nakon toga vec nastaje pravi show. Naoruzani kamerama, novinarima i psiholozima presrecu internetske nasilnike i pitaju ih zasto takve stvari rade, pa onda ide analiza njihovog ponasanja studiju i razgovori o opasnosti neta i slicne stvari. Ako to dodje u malenu mi Srbijicu narod ce stvarno imati sta gledati...Glisto, vrati se, sve ti je oprosteno! - Page 3 Wvyjpi
ma jel ti to prijetiš glisti?  Glisto, vrati se, sve ti je oprosteno! - Page 3 1523192931
pokušavam zamislit scenu da glisti upadne ekipa psihologa i kriminalista naoružanih kamerama  Glisto, vrati se, sve ti je oprosteno! - Page 3 3114667799
prva scena: kuja koja doji mačića, a agresivni hrčak šišti iz kaveza...zbunjeno se okreću, zazivaju domaćicu... pred njima je akvarij s ribonom ubojicom u kojeg hipnotizirano bulji stariji mačak... kroz svjetlo akvarija se nazire ženska silueta koja ispija nešto iz tegle i glasno podrigne...  a onda začuju umilni glasić: odložite oružje držim vas na meti... napunit ću vam utrobu olovom, napravite li i jedan korak naprijed...  Glisto, vrati se, sve ti je oprosteno! - Page 3 1523192931


Ma ne pretim, jesi li poludela! Hoces da me Glista prebije?! Glisto, vrati se, sve ti je oprosteno! - Page 3 34zehjp

Kad vec docaravas scenu, ja je vidim kako ih vec nakon dve recenice mlati lopatom. Glisto, vrati se, sve ti je oprosteno! - Page 3 30caqzl Glisto, vrati se, sve ti je oprosteno! - Page 3 30caqzl
to je tek slijedeća scena... gađanje njihovih tintara gromačama naslaganim uz radni stol, dok kuja i mačić stoje na vratima i ne daju im vanka  Glisto, vrati se, sve ti je oprosteno! - Page 3 11484130

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Glisto, vrati se, sve ti je oprosteno! - Page 3 Empty Re: Glisto, vrati se, sve ti je oprosteno!

Postaj  Lena 13.01.15 14:59

kišna bi potegnula onu ciglu na neprijatelje....onu koju nosi sa sobom i ima osmijeh na licu  Glisto, vrati se, sve ti je oprosteno! - Page 3 11484130

mislim da bi kišnoj btw trebala otvoriti "glistine izmišljotine - kiklop izdanje".....možda je to privuče  Glisto, vrati se, sve ti je oprosteno! - Page 3 1354120229 Glisto, vrati se, sve ti je oprosteno! - Page 3 340181368
Lena
Lena

Broj postova : 8936
Join date : 22.09.2012
Lokacija : All those moments will be lost in time, like tears in rain....

[Vrh] Go down

Glisto, vrati se, sve ti je oprosteno! - Page 3 Empty Re: Glisto, vrati se, sve ti je oprosteno!

Postaj  Gost 13.01.15 15:40

Lena je napisao/la:kišna bi potegnula onu ciglu na neprijatelje....onu koju nosi sa sobom i ima osmijeh na licu  Glisto, vrati se, sve ti je oprosteno! - Page 3 11484130

mislim da bi kišnoj btw trebala otvoriti "glistine izmišljotine - kiklop izdanje".....možda je to privuče  Glisto, vrati se, sve ti je oprosteno! - Page 3 1354120229 Glisto, vrati se, sve ti je oprosteno! - Page 3 340181368
Glisto, vrati se, sve ti je oprosteno! - Page 3 1523192931 
nešto kao vaginine monologe, ali s jednim karakternim likom...  mislim da je pipi na tom području puno jači, a bome ima i materijala... a i ja ću pripomoći, kak neću:bigsmile

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Glisto, vrati se, sve ti je oprosteno! - Page 3 Empty Re: Glisto, vrati se, sve ti je oprosteno!

Postaj  Yehudi 13.01.15 16:39

I sve to obavlja viseći naopako sa stropnih  greda, vješto se prebacujući sa jedne na drugu, 
šišteći kletve i vradžbine, zakrvavljenih očiju  palacajući rascjepljenim jezikom  Glisto, vrati se, sve ti je oprosteno! - Page 3 1386227276

Yehudi

Broj postova : 2225
Join date : 18.04.2014

[Vrh] Go down

Glisto, vrati se, sve ti je oprosteno! - Page 3 Empty Re: Glisto, vrati se, sve ti je oprosteno!

Postaj  pizda 14.01.15 12:20

predlazem novi favicon za ovaj forum. Umjesto zube nek bude glista. Ako moze Jagoda imat jagodu, moze i Glista imat glistu... Glisto, vrati se, sve ti je oprosteno! - Page 3 1523192931
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Glisto, vrati se, sve ti je oprosteno! - Page 3 Empty Re: Glisto, vrati se, sve ti je oprosteno!

Postaj  Gost 14.01.15 12:34

pizda je napisao/la:predlazem novi favicon za ovaj forum. Umjesto zube nek bude glista. Ako moze Jagoda imat jagodu, moze i Glista imat glistu... Glisto, vrati se, sve ti je oprosteno! - Page 3 1523192931

Potpuno se slažem. Premda nije posthumno Glisto, vrati se, sve ti je oprosteno! - Page 3 11484130
ako je itko zaslužio, glsita je zaslužila!!
Prepišala je po broju postova I tebe turbo-forumskog lajavca, svaki joj dao.
Prava forumsk majka s velikm m. tvrde sise, grubih skuta, materina, materinaaaaaa Glisto, vrati se, sve ti je oprosteno! - Page 3 2996664870

glisto, ko izda - pizda

al nema je baš ni po fejsu...
a djeci je počela škola...
koji curac radi Glisto, vrati se, sve ti je oprosteno! - Page 3 1523192931

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Glisto, vrati se, sve ti je oprosteno! - Page 3 Empty Re: Glisto, vrati se, sve ti je oprosteno!

Postaj  Gost 14.01.15 12:38

čini mi se da bi ona mogla biti tvrdoglava... ili ono - žena od riječi... principjelna... kad nešto zacrta ne odustaje.
straj me da nas za ozbiljno ne odjebe... moramo zbiti redove!

iako - jebeš čovjeka kojeg se neda nagovoriti Glisto, vrati se, sve ti je oprosteno! - Page 3 1523192931


Gost
Gost


[Vrh] Go down

Glisto, vrati se, sve ti je oprosteno! - Page 3 Empty Re: Glisto, vrati se, sve ti je oprosteno!

Postaj  Gost 14.01.15 12:40

a miško! opet si punoljetan!
ljepši si mi na onoj koju si prije imao. fotki. tamo si mi cvijeli muci-muci... tu si mi ozbiljan I imaš brkove. I te jebene sunčane naočale... pa ti se ne vide okice. koje boje su ti okitze? ti bi mogo bit onaj laneno-lješnjakasti tip, smeđe?

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Glisto, vrati se, sve ti je oprosteno! - Page 3 Empty Re: Glisto, vrati se, sve ti je oprosteno!

Postaj  pizda 14.01.15 12:41

Vel'ka Maca je napisao/la:čini mi se da bi ona mogla biti tvrdoglava... ili ono - žena od riječi... principjelna... kad nešto zacrta ne odustaje.
straj me da nas za ozbiljno ne odjebe... moramo zbiti redove!

iako - jebeš čovjeka kojeg se neda nagovoriti Glisto, vrati se, sve ti je oprosteno! - Page 3 1523192931


da, sad si je dodatno stimulisala da ne dodje...Glisto, vrati se, sve ti je oprosteno! - Page 3 684758713
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Glisto, vrati se, sve ti je oprosteno! - Page 3 Empty Re: Glisto, vrati se, sve ti je oprosteno!

Postaj  pizda 14.01.15 12:41

Vel'ka Maca je napisao/la:a miško! opet si punoljetan!
ljepši si mi na onoj koju si prije imao. fotki. tamo si mi cvijeli muci-muci... tu si mi ozbiljan I imaš brkove. I te jebene sunčane naočale... pa ti se ne vide okice. koje boje su ti okitze? ti bi mogo bit onaj laneno-lješnjakasti tip, smeđe?

kakve jebene brkove?
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Glisto, vrati se, sve ti je oprosteno! - Page 3 Empty Re: Glisto, vrati se, sve ti je oprosteno!

Postaj  Gost 14.01.15 12:45

pizda je napisao/la:
Vel'ka Maca je napisao/la:a miško! opet si punoljetan!
ljepši si mi na onoj koju si prije imao. fotki. tamo si mi cvijeli muci-muci... tu si mi ozbiljan I imaš brkove. I te jebene sunčane naočale... pa ti se ne vide okice. koje boje su ti okitze? ti bi mogo bit onaj laneno-lješnjakasti tip, smeđe?

kakve jebene brkove?

pa nešto mi oko usta ne štima... jesi šta intervenira?!?!?
ka da si peglu poljubija, ae!

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Glisto, vrati se, sve ti je oprosteno! - Page 3 Empty Re: Glisto, vrati se, sve ti je oprosteno!

Postaj  pizda 14.01.15 12:47

Vel'ka Maca je napisao/la:
pizda je napisao/la:
Vel'ka Maca je napisao/la:a miško! opet si punoljetan!
ljepši si mi na onoj koju si prije imao. fotki. tamo si mi cvijeli muci-muci... tu si mi ozbiljan I imaš brkove. I te jebene sunčane naočale... pa ti se ne vide okice. koje boje su ti okitze? ti bi mogo bit onaj laneno-lješnjakasti tip, smeđe?

kakve jebene brkove?

pa nešto mi oko usta ne štima... jesi šta intervenira?!?!?
ka da si peglu poljubija, ae!

nisam nista, tako se drzim, ja i fotogenija dva pojma...Glisto, vrati se, sve ti je oprosteno! - Page 3 684758713
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Glisto, vrati se, sve ti je oprosteno! - Page 3 Empty Re: Glisto, vrati se, sve ti je oprosteno!

Postaj  Gost 14.01.15 12:47

pizda je napisao/la:
Vel'ka Maca je napisao/la:čini mi se da bi ona mogla biti tvrdoglava... ili ono - žena od riječi... principjelna... kad nešto zacrta ne odustaje.
straj me da nas za ozbiljno ne odjebe... moramo zbiti redove!

iako - jebeš čovjeka kojeg se neda nagovoriti Glisto, vrati se, sve ti je oprosteno! - Page 3 1523192931


da, sad si je dodatno stimulisala da ne dodje...Glisto, vrati se, sve ti je oprosteno! - Page 3 684758713

pa rekla sam jebeš čouka kojeg se ne da nagovoriti...

ali nije dala izjavu za javnost!
ne može otić sa dužnosti samo tako.
Zašto? zbog čega? je l' ljuta? je l' joj dosadno? je l' niko ništa ne piše? je l' cata previse piše? Glisto, vrati se, sve ti je oprosteno! - Page 3 1523192931 šta? kako? nita-nita?

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Glisto, vrati se, sve ti je oprosteno! - Page 3 Empty Re: Glisto, vrati se, sve ti je oprosteno!

Postaj  Gost 14.01.15 12:49

pizda je napisao/la:
Vel'ka Maca je napisao/la:
pizda je napisao/la:
Vel'ka Maca je napisao/la:a miško! opet si punoljetan!
ljepši si mi na onoj koju si prije imao. fotki. tamo si mi cvijeli muci-muci... tu si mi ozbiljan I imaš brkove. I te jebene sunčane naočale... pa ti se ne vide okice. koje boje su ti okitze? ti bi mogo bit onaj laneno-lješnjakasti tip, smeđe?

kakve jebene brkove?

pa nešto mi oko usta ne štima... jesi šta intervenira?!?!?
ka da si peglu poljubija, ae!

nisam nista, tako se drzim, ja i fotogenija dva pojma...Glisto, vrati se, sve ti je oprosteno! - Page 3 684758713

ma vidi se da si lip čovik, al ona mi je puno draža.
koje boje su ti okice?

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Glisto, vrati se, sve ti je oprosteno! - Page 3 Empty Re: Glisto, vrati se, sve ti je oprosteno!

Postaj  pizda 14.01.15 12:51

Vel'ka Maca je napisao/la:
pizda je napisao/la:
Vel'ka Maca je napisao/la:čini mi se da bi ona mogla biti tvrdoglava... ili ono - žena od riječi... principjelna... kad nešto zacrta ne odustaje.
straj me da nas za ozbiljno ne odjebe... moramo zbiti redove!

iako - jebeš čovjeka kojeg se neda nagovoriti Glisto, vrati se, sve ti je oprosteno! - Page 3 1523192931


da, sad si je dodatno stimulisala da ne dodje...Glisto, vrati se, sve ti je oprosteno! - Page 3 684758713

pa rekla sam jebeš čouka kojeg se ne da nagovoriti...

ali nije dala izjavu za javnost!
ne može otić sa dužnosti samo tako.
Zašto? zbog čega? je l' ljuta? je l' joj dosadno? je l' niko ništa ne piše? je l' cata previse piše? Glisto, vrati se, sve ti je oprosteno! - Page 3 1523192931  šta? kako? nita-nita?

kaze da joj je dosadno...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Glisto, vrati se, sve ti je oprosteno! - Page 3 Empty Re: Glisto, vrati se, sve ti je oprosteno!

Postaj  pizda 14.01.15 12:52

Vel'ka Maca je napisao/la:
pizda je napisao/la:
Vel'ka Maca je napisao/la:
pizda je napisao/la:

kakve jebene brkove?

pa nešto mi oko usta ne štima... jesi šta intervenira?!?!?
ka da si peglu poljubija, ae!

nisam nista, tako se drzim, ja i fotogenija dva pojma...Glisto, vrati se, sve ti je oprosteno! - Page 3 684758713

ma vidi se da si lip čovik, al ona mi je puno draža.
koje boje su ti okice?

bez veze, ko silvester stalone, neke smedjo zelene...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Glisto, vrati se, sve ti je oprosteno! - Page 3 Empty Re: Glisto, vrati se, sve ti je oprosteno!

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 3 / 4. Previous  1, 2, 3, 4  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.