kultniX
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Glisto, vrati se, sve ti je oprosteno!

Stranica 4 / 4. Previous  1, 2, 3, 4

Go down

Glisto, vrati se, sve ti je oprosteno! - Page 4 Empty Re: Glisto, vrati se, sve ti je oprosteno!

Postaj  Gost 14.01.15 12:56

Od svih brkatih muskaraca na forumu meni je najliepsi bio Rom Mel. Ah, kakav je to muskarac bio...A uz to i obrazovat! I stalno se preporucao. Glisto, vrati se, sve ti je oprosteno! - Page 4 30caqzl

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Glisto, vrati se, sve ti je oprosteno! - Page 4 Empty Re: Glisto, vrati se, sve ti je oprosteno!

Postaj  Gost 14.01.15 12:58

pizda je napisao/la:
Vel'ka Maca je napisao/la:
pizda je napisao/la:
Vel'ka Maca je napisao/la:čini mi se da bi ona mogla biti tvrdoglava... ili ono - žena od riječi... principjelna... kad nešto zacrta ne odustaje.
straj me da nas za ozbiljno ne odjebe... moramo zbiti redove!

iako - jebeš čovjeka kojeg se neda nagovoriti Glisto, vrati se, sve ti je oprosteno! - Page 4 1523192931


da, sad si je dodatno stimulisala da ne dodje...Glisto, vrati se, sve ti je oprosteno! - Page 4 684758713

pa rekla sam jebeš čouka kojeg se ne da nagovoriti...

ali nije dala izjavu za javnost!
ne može otić sa dužnosti samo tako.
Zašto? zbog čega? je l' ljuta? je l' joj dosadno? je l' niko ništa ne piše? je l' cata previse piše? Glisto, vrati se, sve ti je oprosteno! - Page 4 1523192931  šta? kako? nita-nita?

kaze da joj je dosadno...

zadnji put se vratila kad je bio neki fajt, čini mi se...
ajmo se poklat! Glisto, vrati se, sve ti je oprosteno! - Page 4 27287599

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Glisto, vrati se, sve ti je oprosteno! - Page 4 Empty Re: Glisto, vrati se, sve ti je oprosteno!

Postaj  Gost 14.01.15 12:59

cat_claw je napisao/la:Od svih brkatih muskaraca na forumu meni je najliepsi bio Rom Mel. Ah, kakav je to muskarac bio...A uz to i obrazovat! I stalno se preporucao. Glisto, vrati se, sve ti je oprosteno! - Page 4 30caqzl

jesi ga iskoristila? Glisto, vrati se, sve ti je oprosteno! - Page 4 1523192931 Glisto, vrati se, sve ti je oprosteno! - Page 4 3015220106

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Glisto, vrati se, sve ti je oprosteno! - Page 4 Empty Re: Glisto, vrati se, sve ti je oprosteno!

Postaj  pizda 14.01.15 13:00

Vel'ka Maca je napisao/la:

zadnji put se vratila kad je bio neki fajt, čini mi se...
ajmo se poklat!  Glisto, vrati se, sve ti je oprosteno! - Page 4 27287599

kad se pojavila Tempera 3...Glisto, vrati se, sve ti je oprosteno! - Page 4 684758713
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Glisto, vrati se, sve ti je oprosteno! - Page 4 Empty Re: Glisto, vrati se, sve ti je oprosteno!

Postaj  Gost 14.01.15 13:13

Alhambra je napisao/la:
cat_claw je napisao/la:Od svih brkatih muskaraca na forumu meni je najliepsi bio Rom Mel. Ah, kakav je to muskarac bio...A uz to i obrazovat! I stalno se preporucao. Glisto, vrati se, sve ti je oprosteno! - Page 4 30caqzl

jesi ga iskoristila? Glisto, vrati se, sve ti je oprosteno! - Page 4 1523192931 Glisto, vrati se, sve ti je oprosteno! - Page 4 3015220106


Nije se tu moglo doci na red od silnih zenetina koje su po njemu plazile! Onakav muskarac nije mogao proci neopazen... Glisto, vrati se, sve ti je oprosteno! - Page 4 30caqzl

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Glisto, vrati se, sve ti je oprosteno! - Page 4 Empty Re: Glisto, vrati se, sve ti je oprosteno!

Postaj  Gost 14.01.15 13:17

cat_claw je napisao/la:
Alhambra je napisao/la:
cat_claw je napisao/la:Od svih brkatih muskaraca na forumu meni je najliepsi bio Rom Mel. Ah, kakav je to muskarac bio...A uz to i obrazovat! I stalno se preporucao. Glisto, vrati se, sve ti je oprosteno! - Page 4 30caqzl

jesi ga iskoristila? Glisto, vrati se, sve ti je oprosteno! - Page 4 1523192931 Glisto, vrati se, sve ti je oprosteno! - Page 4 3015220106


Nije se tu moglo doci na red od silnih zenetina koje su po njemu plazile! Onakav muskarac nije mogao proci neopazen... Glisto, vrati se, sve ti je oprosteno! - Page 4 30caqzl

pa gdje sam ja bila?!  Glisto, vrati se, sve ti je oprosteno! - Page 4 1695130124  Glisto, vrati se, sve ti je oprosteno! - Page 4 1523192931

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Glisto, vrati se, sve ti je oprosteno! - Page 4 Empty Re: Glisto, vrati se, sve ti je oprosteno!

Postaj  Gost 14.01.15 13:22

Alhambra je napisao/la:
cat_claw je napisao/la:
Alhambra je napisao/la:
cat_claw je napisao/la:Od svih brkatih muskaraca na forumu meni je najliepsi bio Rom Mel. Ah, kakav je to muskarac bio...A uz to i obrazovat! I stalno se preporucao. Glisto, vrati se, sve ti je oprosteno! - Page 4 30caqzl

jesi ga iskoristila? Glisto, vrati se, sve ti je oprosteno! - Page 4 1523192931 Glisto, vrati se, sve ti je oprosteno! - Page 4 3015220106


Nije se tu moglo doci na red od silnih zenetina koje su po njemu plazile! Onakav muskarac nije mogao proci neopazen... Glisto, vrati se, sve ti je oprosteno! - Page 4 30caqzl

pa gdje sam ja bila?!  Glisto, vrati se, sve ti je oprosteno! - Page 4 1695130124  Glisto, vrati se, sve ti je oprosteno! - Page 4 1523192931

Sta ga stvarno nikada nisi videla?! Glisto, vrati se, sve ti je oprosteno! - Page 4 Qnwg93
Hmm...mozda opet navrati. Imao je zaista uzbudljiv stil oblacenja. Njegov izbor kravata je zene sirom virtualije ostavljao bez daha. Glisto, vrati se, sve ti je oprosteno! - Page 4 30caqzl

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Glisto, vrati se, sve ti je oprosteno! - Page 4 Empty Re: Glisto, vrati se, sve ti je oprosteno!

Postaj  Gost 14.01.15 13:50

cat_claw je napisao/la:
Alhambra je napisao/la:
cat_claw je napisao/la:
Alhambra je napisao/la:

jesi ga iskoristila? Glisto, vrati se, sve ti je oprosteno! - Page 4 1523192931 Glisto, vrati se, sve ti je oprosteno! - Page 4 3015220106


Nije se tu moglo doci na red od silnih zenetina koje su po njemu plazile! Onakav muskarac nije mogao proci neopazen... Glisto, vrati se, sve ti je oprosteno! - Page 4 30caqzl

pa gdje sam ja bila?!  Glisto, vrati se, sve ti je oprosteno! - Page 4 1695130124  Glisto, vrati se, sve ti je oprosteno! - Page 4 1523192931

Sta ga stvarno nikada nisi videla?! Glisto, vrati se, sve ti je oprosteno! - Page 4 Qnwg93
Hmm...mozda opet navrati. Imao je zaista uzbudljiv stil oblacenja. Njegov izbor kravata je zene sirom virtualije ostavljao bez daha. Glisto, vrati se, sve ti je oprosteno! - Page 4 30caqzl

nikada  Glisto, vrati se, sve ti je oprosteno! - Page 4 3102334490

jel njega ima više u virtuali? da malo škicnem  Glisto, vrati se, sve ti je oprosteno! - Page 4 1523192931

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Glisto, vrati se, sve ti je oprosteno! - Page 4 Empty Re: Glisto, vrati se, sve ti je oprosteno!

Postaj  Gost 14.01.15 14:53

Alhambra je napisao/la:

nikada  Glisto, vrati se, sve ti je oprosteno! - Page 4 3102334490

jel njega ima više u virtuali? da malo škicnem  Glisto, vrati se, sve ti je oprosteno! - Page 4 1523192931


Pisao je na net.hr. Banirat je od strane zlog admina Ludog konja. Po kuloarima se kasnije pricalo da je opaki admin to napravio, jer je bio ljubomoran na Rom Melov muzevan izgled i njegov uspeh kod zena.

Ostao je samo avatar kao secanje na tog velikog coveka...

Glisto, vrati se, sve ti je oprosteno! - Page 4 Its7VW3

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Glisto, vrati se, sve ti je oprosteno! - Page 4 Empty Re: Glisto, vrati se, sve ti je oprosteno!

Postaj  Gost 14.01.15 17:46

Vel'ka Maca je napisao/la:
pizda je napisao/la:predlazem novi favicon za ovaj forum. Umjesto zube nek bude glista. Ako moze Jagoda imat jagodu, moze i Glista imat glistu... Glisto, vrati se, sve ti je oprosteno! - Page 4 1523192931

Potpuno se slažem. Premda nije posthumno Glisto, vrati se, sve ti je oprosteno! - Page 4 11484130
ako je itko zaslužio, glsita je zaslužila!!
Prepišala je po broju postova I tebe turbo-forumskog lajavca, svaki joj dao.
Prava forumsk majka s velikm m. tvrde sise, grubih skuta, materina, materinaaaaaa Glisto, vrati se, sve ti je oprosteno! - Page 4 2996664870

glisto, ko izda - pizda

al nema je baš ni po fejsu...
a djeci je počela škola...
koji curac radi Glisto, vrati se, sve ti je oprosteno! - Page 4 1523192931
pobjegla i sa fejsa da ne poklekne pred nama koji je tamo obrađujemo  Glisto, vrati se, sve ti je oprosteno! - Page 4 1523192931

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Glisto, vrati se, sve ti je oprosteno! - Page 4 Empty Re: Glisto, vrati se, sve ti je oprosteno!

Postaj  Gost 14.01.15 17:49

cat_claw je napisao/la:
Alhambra je napisao/la:

nikada  Glisto, vrati se, sve ti je oprosteno! - Page 4 3102334490

jel njega ima više u virtuali? da malo škicnem  Glisto, vrati se, sve ti je oprosteno! - Page 4 1523192931


Pisao je na net.hr. Banirat je od strane zlog admina Ludog konja. Po kuloarima se kasnije pricalo da je opaki admin to napravio, jer je bio ljubomoran na Rom Melov muzevan izgled i njegov uspeh kod zena.

Ostao je samo avatar kao secanje na tog velikog coveka...

Glisto, vrati se, sve ti je oprosteno! - Page 4 Its7VW3
aj kad vidim sliju ovog gospodina, zavibrira mi svaki atom, preplavi me neobična toplina, a sjećanja naviru, naviru...  Glisto, vrati se, sve ti je oprosteno! - Page 4 3114925407

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Glisto, vrati se, sve ti je oprosteno! - Page 4 Empty Re: Glisto, vrati se, sve ti je oprosteno!

Postaj  Gost 14.01.15 22:20

na ovoj temi moram reć da mi se catica svidjela i njen smisao za humor Glisto, vrati se, sve ti je oprosteno! - Page 4 3260170596 e, ovako je ja pamtim i ovakva mi je ostala u pamćenju ko ful simpatična ... al neće me još ljubit dok ne vidim continuitet Glisto, vrati se, sve ti je oprosteno! - Page 4 11484130

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Glisto, vrati se, sve ti je oprosteno! - Page 4 Empty Re: Glisto, vrati se, sve ti je oprosteno!

Postaj  Gost 14.01.15 22:29

pizda je napisao/la:
Vel'ka Maca je napisao/la:
pizda je napisao/la:
Vel'ka Maca je napisao/la:čini mi se da bi ona mogla biti tvrdoglava... ili ono - žena od riječi... principjelna... kad nešto zacrta ne odustaje.
straj me da nas za ozbiljno ne odjebe... moramo zbiti redove!

iako - jebeš čovjeka kojeg se neda nagovoriti Glisto, vrati se, sve ti je oprosteno! - Page 4 1523192931


da, sad si je dodatno stimulisala da ne dodje...Glisto, vrati se, sve ti je oprosteno! - Page 4 684758713

pa rekla sam jebeš čouka kojeg se ne da nagovoriti...

ali nije dala izjavu za javnost!
ne može otić sa dužnosti samo tako.
Zašto? zbog čega? je l' ljuta? je l' joj dosadno? je l' niko ništa ne piše? je l' cata previse piše? Glisto, vrati se, sve ti je oprosteno! - Page 4 1523192931  šta? kako? nita-nita?

kaze da joj je dosadno...

i ti si lažov Glisto, vrati se, sve ti je oprosteno! - Page 4 1523192931

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Glisto, vrati se, sve ti je oprosteno! - Page 4 Empty Re: Glisto, vrati se, sve ti je oprosteno!

Postaj  Gost 15.01.15 9:06

kišna glista je napisao/la:na ovoj temi moram reć da mi se catica svidjela i njen smisao za humor Glisto, vrati se, sve ti je oprosteno! - Page 4 3260170596 e, ovako je ja pamtim i ovakva mi je ostala u pamćenju ko ful simpatična ... al neće me još ljubit dok ne vidim continuitet Glisto, vrati se, sve ti je oprosteno! - Page 4 11484130
pa kod kate je TO normalno stanje... nažalost vas dvije ste se srele "oči u oči" kad je ona imala period odmaka i nepovjerenja prema forumu i forumašima...  Glisto, vrati se, sve ti je oprosteno! - Page 4 684758713

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Glisto, vrati se, sve ti je oprosteno! - Page 4 Empty Re: Glisto, vrati se, sve ti je oprosteno!

Postaj  Lena 15.01.15 9:07

kišna glista je napisao/la:na ovoj temi moram reć da mi se catica svidjela i njen smisao za humor Glisto, vrati se, sve ti je oprosteno! - Page 4 3260170596 e, ovako je ja pamtim i ovakva mi je ostala u pamćenju ko ful simpatična ... al neće me još ljubit dok ne vidim continuitet Glisto, vrati se, sve ti je oprosteno! - Page 4 11484130

cat....moš je uštipnut....vidiš da je pitoma i  umilna....poprave kr(š)čanka Glisto, vrati se, sve ti je oprosteno! - Page 4 1523192931
Lena
Lena

Broj postova : 8936
Join date : 22.09.2012
Lokacija : All those moments will be lost in time, like tears in rain....

[Vrh] Go down

Glisto, vrati se, sve ti je oprosteno! - Page 4 Empty Re: Glisto, vrati se, sve ti je oprosteno!

Postaj  pizda 15.01.15 9:17

di ja taj glistin favicon...Glisto, vrati se, sve ti je oprosteno! - Page 4 684758713
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Glisto, vrati se, sve ti je oprosteno! - Page 4 Empty Re: Glisto, vrati se, sve ti je oprosteno!

Postaj  Gost 15.01.15 12:50

kišna glista je napisao/la:na ovoj temi moram reć da mi se catica svidjela i njen smisao za humor Glisto, vrati se, sve ti je oprosteno! - Page 4 3260170596 e, ovako je ja pamtim i ovakva mi je ostala u pamćenju ko ful simpatična ... al neće me još ljubit dok ne vidim continuitet Glisto, vrati se, sve ti je oprosteno! - Page 4 11484130


Evo je! Evo je! Glisto, vrati se, sve ti je oprosteno! - Page 4 1304

Hajde sad prici k Katici, da se izljubimo kako spada, sta si se stisla?! 
Glisto, vrati se, sve ti je oprosteno! - Page 4 Bighug
/sad kad me zavali lopatom...Glisto, vrati se, sve ti je oprosteno! - Page 4 30caqzl /


A kako je bezobraznica uhvatila tajming...danas mi dolazi prijateljica i do srede sam slobodna. Trebala je doci vec u utorak, zove i kaze da ne moze doci, jer ima jos neka posla da obavi, naime nije se izdepilirala. Tu sam joj ja strogo odbrusila da, ako je mislila da ce izmedju nas biti nesto vise od zagrljaja i poljupca u znak pozdrava, onda se grdno prevarila! Glisto, vrati se, sve ti je oprosteno! - Page 4 2rpz9j4 Pa ja...


Moram bezati.

Cuvajte mi Glistu!  Glisto, vrati se, sve ti je oprosteno! - Page 4 F24sqg

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Glisto, vrati se, sve ti je oprosteno! - Page 4 Empty Re: Glisto, vrati se, sve ti je oprosteno!

Postaj  Gost 15.01.15 13:23

Glisto, vrati se, sve ti je oprosteno! - Page 4 684758713

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Glisto, vrati se, sve ti je oprosteno! - Page 4 Empty Re: Glisto, vrati se, sve ti je oprosteno!

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 4 / 4. Previous  1, 2, 3, 4

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.