kultniX
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

boktejebo yehudi

Stranica 1 / 2. 1, 2  Next

Go down

boktejebo yehudi Empty boktejebo yehudi

Postaj  proba 21.01.15 20:34

kolinda kaze da si hrvat
proba
proba

Broj postova : 1119
Join date : 23.09.2012

[Vrh] Go down

boktejebo yehudi Empty Re: boktejebo yehudi

Postaj  Yehudi 21.01.15 21:09

Zašto psuješ ?

Grabi kita ima pravo izreći svoje nebitno mišljenje ( kao i ti ) jer je ovo ipak kao demokracija.

Yehudi

Broj postova : 2225
Join date : 18.04.2014

[Vrh] Go down

boktejebo yehudi Empty Re: boktejebo yehudi

Postaj  Gost 21.01.15 21:12

o jehi, dobio i ti svoju temu  boktejebo yehudi 3111943984

Gost
Gost


[Vrh] Go down

boktejebo yehudi Empty Re: boktejebo yehudi

Postaj  propolis 21.01.15 21:56

Yehudi je napisao/la:Zašto psuješ ?

Grabi kita ima pravo izreći svoje nebitno mišljenje ( kao i ti ) jer je ovo ipak kao demokracija.
boktejebo yehudi 722450574 boktejebo yehudi 3027872506
propolis
propolis

Broj postova : 3146
Join date : 24.01.2013

[Vrh] Go down

boktejebo yehudi Empty Re: boktejebo yehudi

Postaj  proba 22.01.15 6:17

Yehudi je napisao/la:Zašto psuješ ?

Grabi kita ima pravo izreći svoje nebitno mišljenje ( kao i ti ) jer je ovo ipak kao demokracija.


nije bitno,,,,,,,,,,,,,,he he ,,,,,,,,,,a cmizdrija si ka unda kad je titek fašista krepa ,,,,za jedno sa svojon yufašisticom 


debili crveni 


pa kako je biti hrvat
proba
proba

Broj postova : 1119
Join date : 23.09.2012

[Vrh] Go down

boktejebo yehudi Empty Re: boktejebo yehudi

Postaj  pizda 22.01.15 8:47

sve je bolje nego li biti munjen ko ti boktejebo yehudi 1523192931.
Inace, na popisu sam se izjasnijo ko rijecan, da unapried razbijem eventualne insinuacie da sam hrvat...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

boktejebo yehudi Empty Re: boktejebo yehudi

Postaj  Gost 22.01.15 9:11

ja se pak vodim kao neopredjeljena po nacionalnosti ... doslovno se tako i osjećam ... lagala bih kad bih rekla da sam hrvatica kad nisam ... al se sjećam vremena kada se to automatski prevodilo u "biti jugoslavenka" ili biti "srpkinja" ... jebote, danas kad je svijet doslovno postalo globalno selo a i do sada je bilo više miješano nego homogeno po tom pitanju, nema mi glupljeg pitanja nego pitanje nacionalne opredjeljenosti ... čak ni ne poznajem mnogo ljudi koji bi gledajući svoje korijene mogli reći da su čisti hrvati, čisti srbi il čisti muslimani ... to jedino ovi po zabačenim selima i otocima koji su iz drugih razloga živjeli odcjepljeni od ostalog svijeta ali i njihove ženske pretke su plodili kojekakvi vojnici koji su tuda prolazili ... da ga jebeš, skroz izmišljena kategorija

Gost
Gost


[Vrh] Go down

boktejebo yehudi Empty Re: boktejebo yehudi

Postaj  pizda 22.01.15 9:24

kišna glista je napisao/la:ja se pak vodim kao neopredjeljena po nacionalnosti ... doslovno se tako i osjećam ... lagala bih kad bih rekla da sam hrvatica kad nisam ... al se sjećam vremena kada se to automatski prevodilo u "biti jugoslavenka" ili biti "srpkinja" ... jebote, danas kad je svijet doslovno postalo globalno selo a i do sada je bilo više miješano nego homogeno po tom pitanju, nema mi glupljeg pitanja nego pitanje nacionalne opredjeljenosti ... čak ni ne poznajem mnogo ljudi koji bi gledajući svoje korijene mogli reći da su čisti hrvati, čisti srbi il čisti muslimani ... to jedino ovi po zabačenim selima i otocima koji su iz drugih razloga živjeli odcjepljeni od ostalog svijeta ali i njihove ženske pretke su plodili kojekakvi vojnici koji su tuda prolazili ... da ga jebeš, skroz izmišljena kategorija

toliko da te negdje svrstaju. Vjerojatno se i i ne bi trosila lova i vrijeme na to da ljudi sami ne pokazuju veliku zelju da iskazu pripadnost nekoj naciji, vjeri ili zivotinjskoj vrsti...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

boktejebo yehudi Empty Re: boktejebo yehudi

Postaj  Yehudi 22.01.15 9:31

Ako Majkl Jackson može izabrati  biti bijelac a Martina navratilova muško

ako netko može biti rodjen kao muško a odluči operacijom postati  žensko, 

može i -proba- vjerovati da je Hrvat.

          Poznam jednoga šta je na popisu napisao da je Marsovac.

Yehudi

Broj postova : 2225
Join date : 18.04.2014

[Vrh] Go down

boktejebo yehudi Empty Re: boktejebo yehudi

Postaj  Gost 22.01.15 9:42

pizda je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:ja se pak vodim kao neopredjeljena po nacionalnosti ... doslovno se tako i osjećam ... lagala bih kad bih rekla da sam hrvatica kad nisam ... al se sjećam vremena kada se to automatski prevodilo u "biti jugoslavenka" ili biti "srpkinja" ... jebote, danas kad je svijet doslovno postalo globalno selo a i do sada je bilo više miješano nego homogeno po tom pitanju, nema mi glupljeg pitanja nego pitanje nacionalne opredjeljenosti ... čak ni ne poznajem mnogo ljudi koji bi gledajući svoje korijene mogli reći da su čisti hrvati, čisti srbi il čisti muslimani ... to jedino ovi po zabačenim selima i otocima koji su iz drugih razloga živjeli odcjepljeni od ostalog svijeta ali i njihove ženske pretke su plodili kojekakvi vojnici koji su tuda prolazili ... da ga jebeš, skroz izmišljena kategorija

toliko da te negdje svrstaju. Vjerojatno se i i ne bi trosila lova i vrijeme na to da ljudi sami ne pokazuju veliku zelju da iskazu pripadnost nekoj naciji, vjeri ili zivotinjskoj vrsti...

ajd dobro, kullturološki i kroz neku tradiciju i jesmo opredjeljeni ... to jest neki ... al ni tu se nisam nikada vidjela ... mene ovaj lokalni a i općenito hr folklor i običaji nisu nikada oduševljavali iako sam skroz pristaša da se tradicija očuva ... al brate, sikći na one sopele daleko od mene da te ne čujem boktejebo yehudi 3114667799 ja se sva naježim od dragosti kad gledam maore kad izvode haku a ovo sitno nabijanje opanaka mi oduvjek išlo na živce ... čakštaviše, sramim ga se ... svako ljeto bude neka smotra folklora u krku i svi budu super al kad izađu ovi otočani na binu, mene sram

Gost
Gost


[Vrh] Go down

boktejebo yehudi Empty Re: boktejebo yehudi

Postaj  pizda 22.01.15 9:51

kišna glista je napisao/la:

ajd dobro, kullturološki i kroz neku tradiciju i jesmo opredjeljeni ... to jest neki ... al ni tu se nisam nikada vidjela ... mene ovaj lokalni a i općenito hr folklor i običaji nisu nikada oduševljavali iako sam skroz pristaša da se tradicija očuva ... al brate, sikći na one sopele daleko od mene da te ne čujem boktejebo yehudi 3114667799  ja se sva naježim od dragosti kad gledam maore kad izvode haku a ovo sitno nabijanje opanaka mi oduvjek išlo na živce ... čakštaviše, sramim ga se ... svako ljeto bude neka smotra folklora u krku i svi budu super al kad izađu ovi otočani na binu, mene sram

ta neka vanjska obiljezja tradicije mi znace ko crno pod noktom iako inace nemam nista protiv tradicionalnih jela pa ni obicaja boktejebo yehudi 684758713...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

boktejebo yehudi Empty Re: boktejebo yehudi

Postaj  Gost 22.01.15 10:17

pizda je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:

ajd dobro, kullturološki i kroz neku tradiciju i jesmo opredjeljeni ... to jest neki ... al ni tu se nisam nikada vidjela ... mene ovaj lokalni a i općenito hr folklor i običaji nisu nikada oduševljavali iako sam skroz pristaša da se tradicija očuva ... al brate, sikći na one sopele daleko od mene da te ne čujem boktejebo yehudi 3114667799  ja se sva naježim od dragosti kad gledam maore kad izvode haku a ovo sitno nabijanje opanaka mi oduvjek išlo na živce ... čakštaviše, sramim ga se ... svako ljeto bude neka smotra folklora u krku i svi budu super al kad izađu ovi otočani na binu, mene sram

ta neka vanjska obiljezja tradicije mi znace ko crno pod noktom iako inace nemam nista protiv tradicionalnih jela pa ni obicaja boktejebo yehudi 684758713...

ja sam i tu jako isključiva ... dok sam studirala antropologiju, kopkalo me jako zašto smo mi usred zemalja koje obiluju i melodioznijim folklornim izričajima ostali ko da nam je slon prdnuo u uho i plešemo kao da imamo usrane gaće ... jebote, ako je ovo ples, i ako je ovo glazba, ja sam doslovno marsovac ... i onda imaš međunarodnu smotru folklora gdje se nagledaš predivnih ukrajinskih plesova, talijanske tarantele koja te vuče da i ti zaplešeš sa njima, grka, makedonaca sa svojim bubnjevima,  afričkih ritmova i vrlo zahtjevnih izvedbi i ritmova i koreografije, i onda ti na binu dođu vaki ... al eto, proba to voli ... pa neka mi objasni šta je u ovome lijepo i slušljivo  boktejebo yehudi 3384354616



da mi serviraju uz ovakvu glazbu ne znam kako dobar gulaš sa šurlicama, bome bih nagurala šurlica u uši da mogu pojest gulaš na miru  boktejebo yehudi 1523192931 ili bih pobjegla i od gulaša ... al nisu mi slušljivije ni one snaše sa salaša kad krenu lelekati jedna drugoj na uvo ... jebga, eto, ako tko zna kako smo uspjeli ostati tako desluhitični usred drugih koji fakat imaju predivan folklor ... jel samo zato da možemo reć da smo drugačiji od drugih ?

Gost
Gost


[Vrh] Go down

boktejebo yehudi Empty Re: boktejebo yehudi

Postaj  pizda 22.01.15 10:40

taj "nas" folklor je sacuvaj boze. Ko vidi nesto lijepog u tom bezveznom drmusanju, svaka cast. Nosnje su mi negdje na nivou plesa. Jebate, jasno i na tome vidis inventivnost, kreativnost itd. koja ova podrucja i dan danas krasi golemom kolicinom nicega. To vrijedi za cijelu bivsu drzavu...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

boktejebo yehudi Empty Re: boktejebo yehudi

Postaj  Gost 22.01.15 10:55

pizda je napisao/la:taj "nas" folklor je sacuvaj boze. Ko vidi nesto lijepog u tom bezveznom drmusanju, svaka cast. Nosnje su mi negdje na nivou plesa. Jebate, jasno i na tome vidis inventivnost, kreativnost itd. koja ova podrucja i dan danas krasi golemom kolicinom nicega. To vrijedi za cijelu bivsu drzavu...

mala neki dan pisala neki projekt/prezentaciju iz povijesti na temu vrbničkog statuta i muči se šta izdvojit kao najbitnije ... jebate, kad sam pročitala rečenicu :
vrbnički statut je dokaz da je otok krk oduvjek bio kolijevka kulture

ulovila sam se za glavu ... a taman prošli dio sa kraljovima i knezovima i kako smo bili barbari i potamanili sve ove kulturne prije nas a sad odjednom postali kolijevka kulture i izvozimo je drugima ... boktejebo yehudi 3114667799  neću ni ulaziti u sadržaj statuta al samo ukratko, žene su tretirane kao niža vrsta, jel ... al zato su krivi mleci i njihov utjecaj ... niti slučajno oni koji su statut i pisali ... eto, jest da su žene tretirali ko životinje al to su tako morali jer im mleci naredili jer su mlečani u to doba bili divljaci a mi izvoznici kulture boktejebo yehudi 3114667799

al palo mi na pamt, jebote, koliko su se svi trudili kultivirati nas al nedamo se mi nikako ... al točno, foklor je fini pokazatelj svega toga

Gost
Gost


[Vrh] Go down

boktejebo yehudi Empty Re: boktejebo yehudi

Postaj  pizda 22.01.15 11:02

kišna glista je napisao/la:

mala neki dan pisala neki projekt/prezentaciju iz povijesti na temu vrbničkog statuta i muči se šta izdvojit kao najbitnije ... jebate, kad sam pročitala rečenicu :
vrbnički statut je dokaz da je otok krk oduvjek bio kolijevka kulture

ulovila sam se za glavu ... a taman prošli dio sa kraljovima i knezovima i kako smo bili barbari i potamanili sve ove kulturne prije nas a sad odjednom postali kolijevka kulture i izvozimo je drugima ... boktejebo yehudi 3114667799  neću ni ulaziti u sadržaj statuta al samo ukratko, žene su tretirane kao niža vrsta, jel ... al zato su krivi mleci i njihov utjecaj ... niti slučajno oni koji su statut i pisali ... eto, jest da su žene tretirali ko životinje al to su tako morali jer im mleci naredili jer su mlečani u to doba bili divljaci a mi izvoznici kulture boktejebo yehudi 3114667799

al palo mi na pamt, jebote, koliko su se svi trudili kultivirati nas al nedamo se mi nikako ... al točno, foklor je fini pokazatelj svega toga

je, ludilo od kulture, neusporedivo... boktejebo yehudi 1523192931 al ova bezvezna folklorna drmusanja i stupidne "pjesme" su mi pogotovo epohalne. Nema u tome ama bas nicega osim sto je staro i dio tradicije. Bogme, moje nije...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

boktejebo yehudi Empty Re: boktejebo yehudi

Postaj  Gost 22.01.15 11:07

pizda je napisao/la:

je, ludilo od kulture, neusporedivo... boktejebo yehudi 1523192931 al ova bezvezna folklorna drmusanja i stupidne "pjesme" su mi pogotovo epohalne. Nema u tome ama bas nicega osim sto je staro i dio tradicije. Bogme, moje nije...

sjećam se kad smo tek doselili i moj tata prvi puta vidio otočane kako plešu ... gleda on blijedo i šuti dok ga nisu pitali kako mu se svidjelo a on im probao učtivo odgovorit pa reko da je zanimljiv ples, ko da stalno mrave gaze  boktejebo yehudi 3114667799

a kad zapjevaju ovi iz klape, veli, rastežu glasove ko da im je netko jajca otfikario boktejebo yehudi 3776795594  njemu bilo čudno zašto se muškarci trude pjevati kao žene boktejebo yehudi 3114667799

al stvarno je ova otočna glazba fenomen za sebe ... sjetim se svoje mladosti i odeš na feštu, misliš naplesat će se kad ono udare puhat u sopele ... i što je najbolje ovi domaći plešu na to a ti nikako snaći se ... tek kasnije sam skontala da nema tu nekih koraka ... moraš baš tako, ulovit se sa nekim u par i ko da mrave gaziš boktejebo yehudi 3114667799 ... jebote, tada sam imala super ekipu iz zagreba i znali smo se tako dobro zajebavati po tim feštama ... ima i onaj dio gdje se žena vrti u krug na jednom mjestu a muškarac ko rak trči oko nje boktejebo yehudi 3114667799 al moraš bit svojski mlad il lud il pijan da ideš tako plesati pa makar i u zajebanciji ... na jednoj smo se fešti tako dobro naplesali ali bogami i osjećali ko da smo luđaci pobjegli iz ludnice ... ne moš to plesat i osjećat se normalnim nikako

Gost
Gost


[Vrh] Go down

boktejebo yehudi Empty Re: boktejebo yehudi

Postaj  Gost 22.01.15 12:01

kišna glista je napisao/la:

da mi serviraju uz ovakvu glazbu ne znam kako dobar gulaš sa šurlicama, bome bih nagurala šurlica u uši da mogu pojest gulaš na miru  boktejebo yehudi 1523192931 ili bih pobjegla i od gulaša ... al nisu mi slušljivije ni one snaše sa salaša kad krenu lelekati jedna drugoj na uvo ... jebga, eto, ako tko zna kako smo uspjeli ostati tako desluhitični usred drugih koji fakat imaju predivan folklor ... jel samo zato da možemo reć da smo drugačiji od drugih ?

ajd, sad mi je odmah lakše, jer kad vidim taki folklor i ples, zamislim se sama nad sobom i pitam se zašto se to meni ne sviđa, zašto ne razaznajem svu tu raznolikost u ovisnosti iz kojeg našeg podneblja dolazi, zašto nisam u stanju razlikovat slavonca i podravca, prigorca od zagorca, ličana od ercegovca, a svi tako karakteristični i svoji boktejebo yehudi 1523192931

Gost
Gost


[Vrh] Go down

boktejebo yehudi Empty Re: boktejebo yehudi

Postaj  pizda 22.01.15 12:29

Alhambra je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:

da mi serviraju uz ovakvu glazbu ne znam kako dobar gulaš sa šurlicama, bome bih nagurala šurlica u uši da mogu pojest gulaš na miru  boktejebo yehudi 1523192931 ili bih pobjegla i od gulaša ... al nisu mi slušljivije ni one snaše sa salaša kad krenu lelekati jedna drugoj na uvo ... jebga, eto, ako tko zna kako smo uspjeli ostati tako desluhitični usred drugih koji fakat imaju predivan folklor ... jel samo zato da možemo reć da smo drugačiji od drugih ?

ajd, sad mi je odmah lakše, jer kad vidim taki folklor i ples, zamislim se sama nad sobom i pitam se zašto se to meni ne sviđa, zašto ne razaznajem svu tu raznolikost u ovisnosti iz kojeg našeg podneblja dolazi, zašto nisam u stanju razlikovat slavonca i podravca, prigorca od zagorca, ličana od ercegovca, a svi tako karakteristični i svoji boktejebo yehudi 1523192931

sto bi Glista rekla, svi mrave gaze... boktejebo yehudi 1523192931
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

boktejebo yehudi Empty Re: boktejebo yehudi

Postaj  Gost 22.01.15 13:44

pizda je napisao/la:
Alhambra je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:

da mi serviraju uz ovakvu glazbu ne znam kako dobar gulaš sa šurlicama, bome bih nagurala šurlica u uši da mogu pojest gulaš na miru  boktejebo yehudi 1523192931 ili bih pobjegla i od gulaša ... al nisu mi slušljivije ni one snaše sa salaša kad krenu lelekati jedna drugoj na uvo ... jebga, eto, ako tko zna kako smo uspjeli ostati tako desluhitični usred drugih koji fakat imaju predivan folklor ... jel samo zato da možemo reć da smo drugačiji od drugih ?

ajd, sad mi je odmah lakše, jer kad vidim taki folklor i ples, zamislim se sama nad sobom i pitam se zašto se to meni ne sviđa, zašto ne razaznajem svu tu raznolikost u ovisnosti iz kojeg našeg podneblja dolazi, zašto nisam u stanju razlikovat slavonca i podravca, prigorca od zagorca, ličana od ercegovca, a svi tako karakteristični i svoji boktejebo yehudi 1523192931

sto bi Glista rekla, svi mrave gaze... boktejebo yehudi 1523192931

pa ja... boktejebo yehudi 3114667799

Gost
Gost


[Vrh] Go down

boktejebo yehudi Empty Re: boktejebo yehudi

Postaj  Gost 22.01.15 13:59

pizda je napisao/la:
Alhambra je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:

da mi serviraju uz ovakvu glazbu ne znam kako dobar gulaš sa šurlicama, bome bih nagurala šurlica u uši da mogu pojest gulaš na miru  boktejebo yehudi 1523192931 ili bih pobjegla i od gulaša ... al nisu mi slušljivije ni one snaše sa salaša kad krenu lelekati jedna drugoj na uvo ... jebga, eto, ako tko zna kako smo uspjeli ostati tako desluhitični usred drugih koji fakat imaju predivan folklor ... jel samo zato da možemo reć da smo drugačiji od drugih ?

ajd, sad mi je odmah lakše, jer kad vidim taki folklor i ples, zamislim se sama nad sobom i pitam se zašto se to meni ne sviđa, zašto ne razaznajem svu tu raznolikost u ovisnosti iz kojeg našeg podneblja dolazi, zašto nisam u stanju razlikovat slavonca i podravca, prigorca od zagorca, ličana od ercegovca, a svi tako karakteristični i svoji boktejebo yehudi 1523192931

sto bi Glista rekla, svi mrave gaze... boktejebo yehudi 1523192931

nekada i šetaju ... meni je najzanimljivije slušati komentare turista i ostalih kad krenu ulicama "plesat" ... svi kojima je to prvi puta da gledaju krčki tanac, bude čudno što ljudi uopće ne plešu, samo hodaju ... misle da je sve ovo samo neki uvod, zagrijavanje i stanu i čekaju kad će se ljudi rasplesati a onda razočarani kad vide da je zapravo to šetanje lijevo desno  taj ples boktejebo yehudi 3114667799



budem ja ovo ljeto snimala sve al da se čuju i komentari ... moraš bit fakat dobrano munjen da na svakom koraku ovo nudiš kao ples ... to razigrano, to čilo, to puno entuzijazma i poletno, ko da su na red bulu, krila samo što im ne porastu  boktejebo yehudi 1523192931

al izmislili su i jedan kobajagi gradski ples da dokažu da su krčani zapravo građani ... zna se i tko ga je izmislio i kad ( dok sam ja bila djevojka, dakle ova generacija je u pitanju ) i to prikazuju kao tradicionalni krčki gradski ples - mazurka ... jel, krčani od pamtivjeka plešu mazurku ... bit će su je oni izvezli po ostalim evropskim dvorovima ... a ples se isto tako sastoji od šetanja i dva tri okreta samo su obučeni više gospocki boktejebo yehudi 11484130  i imaju udrugu koja uči samo taj jedan ples i nikom to nije čudno ... jednom sam pitala nekog od mjerodavnih  jel to njima normalno da imaju čitavu udrugu koja uči jedan jedini ples koji je izmišljen prije kakvih dvajst godina i  koji se sastoji od šetanja i dva okreta i oni vele, jest ... veli čovjek, treba ulagat u kulturu i tradiciu boktejebo yehudi 11484130  boktejebo yehudi 3114667799  boktejebo, i onda mene pitaju kako mi nije dosadno živjeti na otoku .. pa nije ... nema većih luđaka od ovih oko mene ... i kako uspješno sami sebe ubijede u istinitost vlastitih laži ... jedino ovdje možeš lagati sve u šesnaest i prodavati to pod tradiciju, kulturu i štatijaznam šta sve ne

Gost
Gost


[Vrh] Go down

boktejebo yehudi Empty Re: boktejebo yehudi

Postaj  pizda 22.01.15 14:10

kišna glista je napisao/la: ... jednom sam pitala nekog od mjerodavnih  jel to njima normalno da imaju čitavu udrugu koja uči jedan jedini ples koji je izmišljen prije kakvih dvajst godina i  koji se sastoji od šetanja i dva okreta i oni vele, jest ... veli čovjek, treba ulagat u kulturu i tradiciu boktejebo yehudi 11484130  boktejebo yehudi 3114667799

boktejebo yehudi 1523192931 obzirom di su postavili spomenik papi ocito je da razvoj kulture na Krku progresivno napreduje i dan danas... boktejebo yehudi 1523192931
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

boktejebo yehudi Empty Re: boktejebo yehudi

Postaj  Gost 22.01.15 14:15

pizda je napisao/la:
kišna glista je napisao/la: ... jednom sam pitala nekog od mjerodavnih  jel to njima normalno da imaju čitavu udrugu koja uči jedan jedini ples koji je izmišljen prije kakvih dvajst godina i  koji se sastoji od šetanja i dva okreta i oni vele, jest ... veli čovjek, treba ulagat u kulturu i tradiciu boktejebo yehudi 11484130  boktejebo yehudi 3114667799

boktejebo yehudi 1523192931 obzirom di su postavili spomenik papi ocito je da razvoj kulture na Krku progresivno napreduje i dan danas... boktejebo yehudi 1523192931


ha ha ha ... a istina ... svi umrli od smijeha kad su to vidjeli a ovi ovdje ponosni na to vrhunsko djelo boktejebo yehudi 1619348112
al pazseti ... tamo pred svoje kazalište molit sa kikijem za frljićevu dušu ... bit će ta krčka kultura prešla most i sad se i kod vas širi boktejebo yehudi 3114667799

Gost
Gost


[Vrh] Go down

boktejebo yehudi Empty Re: boktejebo yehudi

Postaj  pizda 22.01.15 14:30

kišna glista je napisao/la:
ha ha ha ... a istina ... svi umrli od smijeha kad su to vidjeli a ovi ovdje ponosni na to vrhunsko djelo boktejebo yehudi 1619348112
al pazseti ... tamo pred svoje kazalište molit sa kikijem za frljićevu dušu ... bit će ta krčka kultura prešla most i sad  se i kod vas širi boktejebo yehudi 3114667799  

super je sa onom montazom o sretnoj 2014,99 boktejebo yehudi 1523192931 boktejebo yehudi 1523192931
Nemam pojma sto se desava sa tim Frljicem, dosadno mi je pa ne citam...boktejebo yehudi 684758713
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

boktejebo yehudi Empty Re: boktejebo yehudi

Postaj  proba 22.01.15 15:53

kišna glista je napisao/la:ja se pak vodim kao neopredjeljena po nacionalnosti ... doslovno se tako i osjećam ... lagala bih kad bih rekla da sam hrvatica kad nisam ... al se sjećam vremena kada se to automatski prevodilo u "biti jugoslavenka" ili biti "srpkinja" ... jebote, danas kad je svijet doslovno postalo globalno selo a i do sada je bilo više miješano nego homogeno po tom pitanju, nema mi glupljeg pitanja nego pitanje nacionalne opredjeljenosti ... čak ni ne poznajem mnogo ljudi koji bi gledajući svoje korijene mogli reći da su čisti hrvati, čisti srbi il čisti muslimani ... to jedino ovi po zabačenim selima i otocima koji su iz drugih razloga živjeli odcjepljeni od ostalog svijeta ali i njihove ženske pretke su plodili kojekakvi vojnici koji su tuda prolazili ... da ga jebeš, skroz izmišljena kategorija
DEBILNA KOBILETINO
KADCES SKONTAT DA NACIJA NEMA VEZE SA FILOZOFIJOM 

nacija je jedini smisao opstojnosti jedne sredine 

ne postoji aparat koji moze zastiti puk osim nacije 

socijalistiska kobiletino
proba
proba

Broj postova : 1119
Join date : 23.09.2012

[Vrh] Go down

boktejebo yehudi Empty Re: boktejebo yehudi

Postaj  Yehudi 22.01.15 17:13

Amerikanci su isto nacija pa ima i crnaca i Azijata i i stotinu drugih narodnosti

isto tako i pet-šest vjera (velikih) pa svejedno funkcioniraju kao nacija.

     Tebi nije jasan taj koncept....eli? boktejebo yehudi 171927698

Yehudi

Broj postova : 2225
Join date : 18.04.2014

[Vrh] Go down

boktejebo yehudi Empty Re: boktejebo yehudi

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 1 / 2. 1, 2  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.