kultniX
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

antifašizam ,,,,BOKTEJEBO

Go down

antifašizam ,,,,BOKTEJEBO  Empty antifašizam ,,,,BOKTEJEBO

Postaj  proba 08.05.15 19:24

KAD SE yugoFAŠISTA ZAKUNE U ANTIFAŠIZAM ,,,,jajca mi zaigraju 


boktejebo koja ste vi gamad 



danas slušam debila kako jada nad partizanskim ulicama ,,,a kako su nastale te partizanske ulice ,,,,,ANTIFAŠIZMOM ,,,,, BOKTEJEBO 


PRČIMTIISUSA KOJA GAMAD ŽIVI U RVATOSLAVIJI

_________________
draga yugogamadi ,,,,,,,, socijalistički rasizam je nadmašio sve genocide svita  ,........... a vi ga joŠ ljubite ko krvnika tita
proba
proba

Broj postova : 1119
Join date : 23.09.2012

[Vrh] Go down

antifašizam ,,,,BOKTEJEBO  Empty Re: antifašizam ,,,,BOKTEJEBO

Postaj  Gost 08.05.15 20:31

Nego probo, pobratime mio (je l' beres stihove, a? a? kako ti se umiljavam... palim se na ustase, jedan me takav vec dvije godine jasi), da razbijemo napetost pricom o mojoj picki... je l' si, sta kazes? (ocekujem salve kurbetina i picki materini ako mi je iole preostao djelic sarma u ovome mome nezgrapnome i vazda gladnome bicu)...
Tako sam ti se ja pobratime mio, probudila nocaske u tr i po.... nece sanak na oci... sve sam poduzela.... i pisanje i sranje i pokrivanje sretnim pokrivacem i pustanje umirujuce glazbe, sve sam glkstine kozlice pobrojala, al jock....
i jebiga, pametniji popusta i digla se ja, procitala sto ima na jednom forumu, na drugom forumu, na trecem forumu, i na fejzbuku i simte i tamte i na kraju, upali ja i iskricu.... a u taj sitan sat, onuda ocigledno, samo kurve i pijanci.... ja bi mogla ako se nameracim taj dan, obje kategorije pokrivat....
njah.... ne da mi se dalje... stojte dobro.... bog i hrvati

Gost
Gost


[Vrh] Go down

antifašizam ,,,,BOKTEJEBO  Empty Re: antifašizam ,,,,BOKTEJEBO

Postaj  Gost 09.05.15 13:19

proba je pravo neki neculturan tip antifašizam ,,,,BOKTEJEBO  3384354616

Gost
Gost


[Vrh] Go down

antifašizam ,,,,BOKTEJEBO  Empty Re: antifašizam ,,,,BOKTEJEBO

Postaj  Yehudi 10.05.15 19:47

proba je napisao/la:


PRČIMTIISUSA KOJA GAMAD ŽIVI U RVATOSLAVIJI

  Bio dokumentarac danas o drugu Titi

 Nisi valda to propustio. Ono kako su ga svi volili i 127 državnika, prinčeva i kraljeva mu došlo 

 pokloniti se. Dirljivo. Istinu nemoš sakriti jelda.  Sami došli i poklonili se.

      Lako tebi i takim sada srati. Ideja se vi bojite pa zato kenjate. antifašizam ,,,,BOKTEJEBO  727654710

  PS - Smrt fašizmu.

Yehudi

Broj postova : 2225
Join date : 18.04.2014

[Vrh] Go down

antifašizam ,,,,BOKTEJEBO  Empty Re: antifašizam ,,,,BOKTEJEBO

Postaj  proba 10.05.15 21:13

Yehudi je napisao/la:
proba je napisao/la:


PRČIMTIISUSA KOJA GAMAD ŽIVI U RVATOSLAVIJI

  Bio dokumentarac danas o drugu Titi

 Nisi valda to propustio. Ono kako su ga svi volili i 127 državnika, prinčeva i kraljeva mu došlo 

 pokloniti se. Dirljivo. Istinu nemoš sakriti jelda.  Sami došli i poklonili se.

      Lako tebi i takim sada srati. Ideja se vi bojite pa zato kenjate. antifašizam ,,,,BOKTEJEBO  727654710

  PS - Smrt fašizmu.
bio danas neki sinjanin kod vukodlaka u yugoviziji pa veli da su yugofachistu josipu brozu bila samo masonska i nesvrstana bagra na djenazi  ,,,




a neki vele da se prid smrt osunetio 


a znas da ja nevirujen nikon pa ni tebi

_________________
draga yugogamadi ,,,,,,,, socijalistički rasizam je nadmašio sve genocide svita  ,........... a vi ga joŠ ljubite ko krvnika tita
proba
proba

Broj postova : 1119
Join date : 23.09.2012

[Vrh] Go down

antifašizam ,,,,BOKTEJEBO  Empty Re: antifašizam ,,,,BOKTEJEBO

Postaj  Yehudi 11.05.15 6:04

Ako laže koza ne laže rog. Sve je to poznato ati nisi baš tako mali da ne znaš kad je to bilo. antifašizam ,,,,BOKTEJEBO  1523192931

Yehudi

Broj postova : 2225
Join date : 18.04.2014

[Vrh] Go down

antifašizam ,,,,BOKTEJEBO  Empty Re: antifašizam ,,,,BOKTEJEBO

Postaj  proba 11.05.15 22:18

Yehudi je napisao/la:Ako laže koza ne laže rog. Sve je to poznato ati nisi baš tako mali da ne znaš kad je to bilo. antifašizam ,,,,BOKTEJEBO  1523192931
ja san malo mislija 

vako 

ne postoji nijedan političar u povjesti politike da je neko pakovanje za koje bi mogli reći da je univerzalno dobar ,,,a o carevima , kraljevima prinčevima uuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuf kojaje to bagra 

e sad ako nekome na đenazu dođe tliko gamadi ,,,, to more značiti puno toga , 



konta san i o tom da je recimo tito ubijo u smijeru dobra ,,,, jebatisus ,,,,pa što onda isusove i davidove i muademove propovjedi vele da nevalja uzet kamen u ruke 

a religije imaju najbolje kodekse ,,to je i marx reka ,,,odnosno kopira religije sa mutacijama razuma dok je drka 


tito je meni ko stojadin ,,,, koje samo stojadina ima i zna mu lamelu prominit ,,,pa taj ga je volija ka tita ,,,nije zna za golfa i mečku BUGATIJA LAMURĐINIJA 

taki ste vi meni ,,,,DRAGI I MILI ,,,,STOJADINOVIĆI 


Zadnja promjena: proba; 11.05.15 22:23; ukupno mijenjano 1 put.

_________________
draga yugogamadi ,,,,,,,, socijalistički rasizam je nadmašio sve genocide svita  ,........... a vi ga joŠ ljubite ko krvnika tita
proba
proba

Broj postova : 1119
Join date : 23.09.2012

[Vrh] Go down

antifašizam ,,,,BOKTEJEBO  Empty Re: antifašizam ,,,,BOKTEJEBO

Postaj  proba 11.05.15 22:21

JEL VI ZBILJA VIRUJETE DA JE TITO ANTIFAŠISTA 




PA ZAJEBALISTE I MEĐIGORJE ,,,KOJI STE VI VIRNICI

_________________
draga yugogamadi ,,,,,,,, socijalistički rasizam je nadmašio sve genocide svita  ,........... a vi ga joŠ ljubite ko krvnika tita
proba
proba

Broj postova : 1119
Join date : 23.09.2012

[Vrh] Go down

antifašizam ,,,,BOKTEJEBO  Empty Re: antifašizam ,,,,BOKTEJEBO

Postaj  Yehudi 12.05.15 5:23

proba je napisao/la:
Yehudi je napisao/la:Ako laže koza ne laže rog. Sve je to poznato ati nisi baš tako mali da ne znaš kad je to bilo. antifašizam ,,,,BOKTEJEBO  1523192931
ja san malo mislija 

vako 

ne postoji nijedan političar u povjesti politike da je neko pakovanje za koje bi mogli reći da je univerzalno dobar ,,,a o carevima , kraljevima prinčevima uuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuf kojaje to bagra 

e sad ako nekome na đenazu dođe tliko gamadi ,,,, to more značiti puno toga , 



konta san i o tom da je recimo tito ubijo u smijeru dobra ,,,, jebatisus ,,,,pa što onda isusove i davidove i muademove propovjedi vele da nevalja uzet kamen u ruke 


 Kakve veze religijeimaju kad je netko ateista. A univerzalno dobar naravno ne postoji,to si pametno

zaključio. Ipak činjenice se ne mogu minjati.

Yehudi

Broj postova : 2225
Join date : 18.04.2014

[Vrh] Go down

antifašizam ,,,,BOKTEJEBO  Empty Re: antifašizam ,,,,BOKTEJEBO

Postaj  Gost 15.05.15 15:00

Bože kako sam ja umorna od ustaša, partizana i četnika... 
od kad je srbijansko pravosuđe rehabilitiralo dražu mihajlovića na svim programima vrte iste priče, četnici, ustaše, partizani, domobrani ... dokle ćemo njegovati mržnju? zatrovane su cijele generacije, zatrovano je i sjeme u njma, tako da i kad dođe novi naraštaj rađa se s tim genom mržnje ... može li se to ikad okončati i prestati gledati prošlost, živjeti za nju, može li se prestati njegovati mržnju, netrpeljivost i zamjerke? 
i srbija i hrvatska su u banani, ljudi su polugladni, privreda, zdravstvo i školstvo sjebani, djeca bez budućnosti, a energija i novci se troše na prekapanje prošlosti, koje se, btw, svi skupa možemo sramiti...  antifašizam ,,,,BOKTEJEBO  3102334490

Gost
Gost


[Vrh] Go down

antifašizam ,,,,BOKTEJEBO  Empty Re: antifašizam ,,,,BOKTEJEBO

Postaj  Yehudi 15.05.15 19:03

Slažem se sa tobom.

Yehudi

Broj postova : 2225
Join date : 18.04.2014

[Vrh] Go down

antifašizam ,,,,BOKTEJEBO  Empty Re: antifašizam ,,,,BOKTEJEBO

Postaj  taja 17.05.15 21:09

i ja...
Sve bih lakše podnijela, i korupciju i neimaštinu i krizu kad bismo mi pokazivali znakove zrelog razmišljanja i zrno pameti
Ovako se bojim da samo zbog te mržnje i zatucanosti zaostajemo i nazadujemo
taja
taja

Broj postova : 5995
Join date : 22.09.2012
Age : 52

[Vrh] Go down

antifašizam ,,,,BOKTEJEBO  Empty Re: antifašizam ,,,,BOKTEJEBO

Postaj  proba 18.05.15 3:30

taja je napisao/la:i ja...
Sve bih lakše podnijela, i korupciju i neimaštinu i krizu kad bismo mi pokazivali znakove zrelog razmišljanja i zrno pameti
Ovako se bojim da samo zbog te mržnje i zatucanosti zaostajemo i nazadujemo ,,,, ukratko rečeno ,,,,antifašiziramo
zašto ne završiš misao ,,,

draga yugofašistička podanice

_________________
draga yugogamadi ,,,,,,,, socijalistički rasizam je nadmašio sve genocide svita  ,........... a vi ga joŠ ljubite ko krvnika tita
proba
proba

Broj postova : 1119
Join date : 23.09.2012

[Vrh] Go down

antifašizam ,,,,BOKTEJEBO  Empty Re: antifašizam ,,,,BOKTEJEBO

Postaj  proba 18.05.15 3:39

btw je napisao/la:Bože kako sam ja umorna od ustaša, partizana i četnika... 
od kad je srbijansko pravosuđe rehabilitiralo dražu mihajlovića na svim programima vrte iste priče, četnici, ustaše, partizani, domobrani ... dokle ćemo njegovati mržnju? zatrovane su cijele generacije, zatrovano je i sjeme u njma, tako da i kad dođe novi naraštaj rađa se s tim genom mržnje ... može li se to ikad okončati i prestati gledati prošlost, živjeti za nju, može li se prestati njegovati mržnju, netrpeljivost i zamjerke? 
i srbija i hrvatska su u banani, ljudi su polugladni, privreda, zdravstvo i školstvo sjebani, djeca bez budućnosti, a energija i novci se troše na prekapanje prošlosti, koje se, btw, svi skupa možemo sramiti...  antifašizam ,,,,BOKTEJEBO  3102334490
slijedom događaja ,,,čvrsto stojm iza sljedećeg

treba rehabitilati istinu 

istinu o  paveliću 

istinu o titu 

istinu o draži

istinu o partizanštvu , ustaštvu , četništvu , 



siguran sam da bi neovisni i civilizirani ,,,sve u isti koš stavili ,,


a siguran sam da ima takvih kojima to nije isto


SMRT ................IZMU

_________________
draga yugogamadi ,,,,,,,, socijalistički rasizam je nadmašio sve genocide svita  ,........... a vi ga joŠ ljubite ko krvnika tita
proba
proba

Broj postova : 1119
Join date : 23.09.2012

[Vrh] Go down

antifašizam ,,,,BOKTEJEBO  Empty Re: antifašizam ,,,,BOKTEJEBO

Postaj  Yehudi 19.05.15 7:17

antifašizam ,,,,BOKTEJEBO  3114667799

Yehudi

Broj postova : 2225
Join date : 18.04.2014

[Vrh] Go down

antifašizam ,,,,BOKTEJEBO  Empty Re: antifašizam ,,,,BOKTEJEBO

Postaj  propolis 26.05.15 6:53

u zadnje vrijeme se malo zabavljam  na krstarici/politika i potpuno su izokrenuli povjest na krilima nove sudske presude generalu drazi mihajlovicu  partizani i fasistzi su postali okupatori a cetnici oslobodioci
bojim se da ce to kuca i na nasa vrata  antifašizam ,,,,BOKTEJEBO  11484130
propolis
propolis

Broj postova : 3146
Join date : 24.01.2013

[Vrh] Go down

antifašizam ,,,,BOKTEJEBO  Empty Re: antifašizam ,,,,BOKTEJEBO

Postaj  Yehudi 27.05.15 7:21

A crni Marko to i najavljuje. Sl se dogadja i u Poljskoj. O bivšoj Ukrajini

 da ne govorim. Jasno da sve dolazi iz američke kuhinje.

Yehudi

Broj postova : 2225
Join date : 18.04.2014

[Vrh] Go down

antifašizam ,,,,BOKTEJEBO  Empty Re: antifašizam ,,,,BOKTEJEBO

Postaj  proba 02.06.15 5:22

Yehudi je napisao/la:A crni Marko to i najavljuje. Sl se dogadja i u Poljskoj. O bivšoj Ukrajini

 da ne govorim. Jasno da sve dolazi iz američke kuhinje.
šhidofe ,,,,,ne sikirajse ,,,niko nemore nadmašit  fašizam koji providi židov na ovoj planeti 

pusti ti mačje kašlje po ukrajini i ono šta je radija tito i hitler staljin i ostale budale 

samo mi nemoj obati oka srat da američku,,, ratnu mašinu ne vodi najvećim djelom šidovski rasizam ,,,nemoj

_________________
draga yugogamadi ,,,,,,,, socijalistički rasizam je nadmašio sve genocide svita  ,........... a vi ga joŠ ljubite ko krvnika tita
proba
proba

Broj postova : 1119
Join date : 23.09.2012

[Vrh] Go down

antifašizam ,,,,BOKTEJEBO  Empty Re: antifašizam ,,,,BOKTEJEBO

Postaj  proba 09.06.15 4:30

proba je napisao/la:
Yehudi je napisao/la:A crni Marko to i najavljuje. Sl se dogadja i u Poljskoj. O bivšoj Ukrajini

 da ne govorim. Jasno da sve dolazi iz američke kuhinje.
šhidofe ,,,,,ne sikirajse ,,,niko nemore nadmašit  fašizam koji provodi židov na ovoj planeti 

pusti ti mačje kašlje po ukrajini i ono šta je radija tito i hitler staljin i ostale budale 

samo mi nemoj obati oka srat da američku,,, ratnu mašinu ne vodi najvećim djelom šidovski rasizam ,,,nemoj
šidofe ,, jučeje bila HUDA JAMA neđe na tv , lažeš da su cigani unutra

_________________
draga yugogamadi ,,,,,,,, socijalistički rasizam je nadmašio sve genocide svita  ,........... a vi ga joŠ ljubite ko krvnika tita
proba
proba

Broj postova : 1119
Join date : 23.09.2012

[Vrh] Go down

antifašizam ,,,,BOKTEJEBO  Empty Re: antifašizam ,,,,BOKTEJEBO

Postaj  Yehudi 09.06.15 19:04

O ludjače ki šta sam i sam.................kakve veze ima Judaizam sa američkim ratom u Vijetnamu, u 

Panami, i sl vukojebinama.

      Di je to huda jama.  Sloveniji?

 Jeli to ono sa Ciganskim pletenicama 

 ili ono kad su se ovi vraćeli kući sa Blajburga

 pa ih Njofra i ekipa strijeljali.

          Lipo je rekao onaj Englez na Blajburgu.....da parafraziram - Vi ustaše ste pucali i ubijali i nakon

   šta ste je rat završen i potpisana kapitulacia, najobičniji ste razbojnici-

    Onda se okrenio zapovjedniku Jugoslavenskih Partizana i obratio mu se sa 

   - Gospodine moji tenkovi su vam na raspolaganju ....guni -

   Pa kad sve znaš, onda znaš i to. antifašizam ,,,,BOKTEJEBO  2396358274

Yehudi

Broj postova : 2225
Join date : 18.04.2014

[Vrh] Go down

antifašizam ,,,,BOKTEJEBO  Empty Re: antifašizam ,,,,BOKTEJEBO

Postaj  Yehudi 09.06.15 20:05

proba je napisao/la:
proba je napisao/la:
Yehudi je napisao/la:A crni Marko to i najavljuje. Sl se dogadja i u Poljskoj. O bivšoj Ukrajini

 da ne govorim. Jasno da sve dolazi iz američke kuhinje.
šhidofe ,,,,,ne sikirajse ,,,niko nemore nadmašit  fašizam koji provodi židov na ovoj planeti 

pusti ti mačje kašlje po ukrajini i ono šta je radija tito i hitler staljin i ostale budale 

samo mi nemoj obati oka srat da američku,,, ratnu mašinu ne vodi najvećim djelom šidovski rasizam ,,,nemoj
šidofe ,, jučeje bila HUDA JAMA neđe na tv , lažeš da su cigani unutra

  antifašizam ,,,,BOKTEJEBO  Thumb

Yehudi

Broj postova : 2225
Join date : 18.04.2014

[Vrh] Go down

antifašizam ,,,,BOKTEJEBO  Empty Re: antifašizam ,,,,BOKTEJEBO

Postaj  proba 15.06.15 19:56

a viđu antifašizma u rvackoj što crta kukaste ,,,, u gradu izvornog jugoslovenstva

_________________
draga yugogamadi ,,,,,,,, socijalistički rasizam je nadmašio sve genocide svita  ,........... a vi ga joŠ ljubite ko krvnika tita
proba
proba

Broj postova : 1119
Join date : 23.09.2012

[Vrh] Go down

antifašizam ,,,,BOKTEJEBO  Empty Re: antifašizam ,,,,BOKTEJEBO

Postaj  Yehudi 15.06.15 20:06

Ovijeh dana najviše pijem pivu 

antifašizam ,,,,BOKTEJEBO  220px-Heineken_Bier_Logo.svg

antifašizam ,,,,BOKTEJEBO  Images?q=tbn:ANd9GcR7B2CgZDOhtdPYsWDQLbFyVUS1-18ugroCvj16jkAKdLgYv5yK5g


tzv: Partizanka mala  antifašizam ,,,,BOKTEJEBO  1523192931


antifašizam ,,,,BOKTEJEBO  Images?q=tbn:ANd9GcQD2OyGWPDxcZ5iRHTghlMUnxaCsarbSD9eXaGa5mKxeHsQdAIy

  Aj i ti jednu

Yehudi

Broj postova : 2225
Join date : 18.04.2014

[Vrh] Go down

antifašizam ,,,,BOKTEJEBO  Empty Re: antifašizam ,,,,BOKTEJEBO

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.