kultniX
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Wajter raport

Stranica 21 / 40. Previous  1 ... 12 ... 20, 21, 22 ... 30 ... 40  Next

Go down

Wajter raport - Page 21 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 13.02.15 8:11

tajo kakva je bila atmosfera u kinu ?

vajter prikladno svjež al nije hladno za umrijet

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 21 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 13.02.15 8:30

još sam pod dojmom razrednice moje male ... kako je odlično održala roditeljski sastanak ... najprije objasnila kako je čitav razred uključen u neki program o učenju o kulturi življenja, dijaloga, tolerancije i naravno, uključeni i mi roditelji da skupa sa djecom raspravimo neke teme i napišemo svoje mišljenje ... krenula buna među roditeljima da šta je to sad da i mi dobivamo zadaće, jel, ne treba nama toga, kolutanje očima i sve što ide uz bilo kakav napor koji se očekuje i od njih ...   a onda za kraj ostavila jednu mamu koja je nako, jel problematična, stalno nešto kuka i zavija, žena odlučila sama prestrojavati školski sustav, otvorila križarski rat protiv svakoga i svega a inače je jedna od onih ortodoksnih kršćanki, i ajmo, ti ćeš svoj problem pred svima iznijeti, a onda drugi da vas vidimo kako će te se sa ženom kulturno napričati i uspostaviti dijalog da joj pomognete problem i riješiti  ... a bokte, kad je krenulo kokokokoda, kokokokoda .... al moram priznati da su i roditelji počeli drugačije raspravljati otkad ih preodgaja ova učiteljica ... sram ih ko nekad samo pljuvat jedan po drugom, sad se bar trude iščupati kakve takve argumente ... a razrednica mudro ušutila i samo prati tko kako priča i točno joj na faci vidiš da po tome procjenjuje zašto koje dijete ima kakav problem u školi ... a da nije rekla da će to napraviti, ajd još nekako, nego kaže i opet svi zaborave i pokažu svoje pravo lice bez zadrški ....  e to treba znati ... preko djece pročitati  i odrasle i vidjeti kakav sve ljud odgaja to dijete sa kojima sad ona muku muči ... eto, meni je to bio super šou za odgledati i odslušati ... koje nijanse sive ? ovo su bile sve nijanse jarko crvenih, skrletnih i ljubačastih boja ... na kraju samo zamahnula radnom bilježnicom ranije spomenutog programa i podsjetila da obavezno sa djecom popričamo o nekim temama i do utorka napišemo svoje mišljenje o tome .... naravno, nit problem riješen nit će ikada biti jer kod takvih osoba jednostavno tako jeste ... al mi bilo fino vidjet da su se ovi ostali više razbudili i počeli postavljati kako treba a ne samo "brigo moja pređi na drugoga" ... skoro sam se izvrnula iz stolice kad je jedna mama ko argumet izjavila da zašto njeno dijete ne bi imalo pravo drugo nazvati retardom kad oni tako i kod kuće komuniciraju i to kod njih skroz normalno  Wajter raport - Page 21 11484130  sve neke fine obitelji Wajter raport - Page 21 3114667799  jedva čekam slijedeći roditeljski ... počelo fakat bit zabavno Wajter raport - Page 21 280662968

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 21 Empty Re: Wajter raport

Postaj  pizda 13.02.15 8:47

oblacno i nekako pohladno, 4 stupnja (kolko sine Pero? - "Bum!")
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 21 Empty Re: Wajter raport

Postaj  pizda 13.02.15 8:49

kišna glista je napisao/la:još sam pod dojmom razrednice moje male ... kako je odlično održala roditeljski sastanak ... najprije objasnila kako je čitav razred uključen u neki program o učenju o kulturi življenja, dijaloga, tolerancije i naravno, uključeni i mi roditelji da skupa sa djecom raspravimo  neke teme i napišemo svoje mišljenje ... krenula buna među roditeljima da šta je to sad da i mi dobivamo zadaće, jel, ne treba nama toga, kolutanje očima i sve što ide uz bilo kakav napor koji se očekuje i od njih ...

normalno da se bune, sad ce se vidjeti da su djeca pismenija od njih.Wajter raport - Page 21 684758713 Mos mislit na sto ce to licit...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 21 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 13.02.15 8:54

pizda je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:još sam pod dojmom razrednice moje male ... kako je odlično održala roditeljski sastanak ... najprije objasnila kako je čitav razred uključen u neki program o učenju o kulturi življenja, dijaloga, tolerancije i naravno, uključeni i mi roditelji da skupa sa djecom raspravimo  neke teme i napišemo svoje mišljenje ... krenula buna među roditeljima da šta je to sad da i mi dobivamo zadaće, jel, ne treba nama toga, kolutanje očima i sve što ide uz bilo kakav napor koji se očekuje i od njih ...

normalno da se bune, sad ce se vidjeti da su djeca pismenija od njih.Wajter raport - Page 21 684758713 Mos mislit na sto ce to licit...

e da, pa ti onda od svog djeteta očekuj ono što sam nisi sposoban ... al i to je jednoj mami izletilo ... da nju nije uopće briga šta se dešava u školi i šta nju opterećuju sad s time ... ona svoje dijete poslala u školu na odgoj, to od škole očekuje, jel, i neka joj izvole kući poslat odgojeno dijete Wajter raport - Page 21 3114667799  konačno da sam među onima koji sjede i šute na roditeljskom ... jebate, kad ovi ostali progovore, doslovno ostanem zabezeknuta kad  čujem šta i kako razmišljaju i to nako kroz huju, bijes i škrgut zubi Wajter raport - Page 21 1523192931

al fakat preko djece možeš odmah skužiti i kakvi su im roditelji ... samo treba znat te roditelje na fin način povuć za jezik da se prestanu pravit finijima neg jesu i lijepo prihvate da su i oni odgovorni za svoju djecu i kakva su im

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 21 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 13.02.15 9:05

magla i sunce... lijep prizor... Wajter raport - Page 21 684758713

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 21 Empty Re: Wajter raport

Postaj  pizda 13.02.15 9:05

kišna glista je napisao/la:

e da, pa ti onda od svog djeteta očekuj ono što sam nisi sposoban ... al i to je jednoj mami izletilo ... da nju nije uopće briga šta se dešava u školi i šta nju opterećuju sad s time ... ona svoje dijete poslala u školu na odgoj, to od škole očekuje, jel, i neka joj izvole kući poslat odgojeno dijete Wajter raport - Page 21 3114667799  konačno da sam među onima koji sjede i šute na roditeljskom ... jebate, kad ovi ostali progovore, doslovno ostanem zabezeknuta kad  čujem šta i kako razmišljaju i to nako kroz huju, bijes i škrgut zubi Wajter raport - Page 21 1523192931

al fakat preko djece možeš odmah skužiti i kakvi su im roditelji ... samo treba znat te roditelje na fin način povuć za jezik da se prestanu pravit finijima neg jesu i lijepo prihvate da su i oni odgovorni za svoju djecu i kakva su im

za takve bi trebalo otvoriti preodgajalista. Vec kad oni nisu odgojili djecu nek to drzava ucini. A mogle bi uciteljice i kuhat u skoli, zasto ne, pa zato su pametne majke i poslale djecu u skolu...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 21 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 13.02.15 9:23

pizda je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:

e da, pa ti onda od svog djeteta očekuj ono što sam nisi sposoban ... al i to je jednoj mami izletilo ... da nju nije uopće briga šta se dešava u školi i šta nju opterećuju sad s time ... ona svoje dijete poslala u školu na odgoj, to od škole očekuje, jel, i neka joj izvole kući poslat odgojeno dijete Wajter raport - Page 21 3114667799  konačno da sam među onima koji sjede i šute na roditeljskom ... jebate, kad ovi ostali progovore, doslovno ostanem zabezeknuta kad  čujem šta i kako razmišljaju i to nako kroz huju, bijes i škrgut zubi Wajter raport - Page 21 1523192931

al fakat preko djece možeš odmah skužiti i kakvi su im roditelji ... samo treba znat te roditelje na fin način povuć za jezik da se prestanu pravit finijima neg jesu i lijepo prihvate da su i oni odgovorni za svoju djecu i kakva su im

za takve bi trebalo otvoriti preodgajalista. Vec kad oni nisu odgojili djecu nek to drzava ucini. A mogle bi uciteljice i kuhat u skoli, zasto ne, pa zato su pametne majke i poslale djecu u skolu...

ne moš to preodgajati ... al možeš osramotiti ... ova mama šta joj je kći iz ljubomore skoro udavila deguja kod mene prokuhala i rekla da joj nije u redu da bilo tko osim nje razgovara ili ispituje njeno dijete o ičemu pa ni školski psiholog, ženu huja uhvatila,sva se zacrvenila oko ušiju ... bokte, sad je neke panika uhvatila kad su skužili da će dosta toga izaći na vidjelo kroz te razgovore sa djecom na teme suživota, kulture istog ... takvi misle da se takve stvari već ne poznaju na van kroz ponašanje njihove djece ... sjedim ja iza nje i rekoh na to, moju djecu slobodno ispipajte, razgovarajte o svemu i svačemu i što više raznih razgovora sa njima obavi više raznih profila ljudi, bit ću vam zahvalnija što ste mi djeci priuštili takva iskustva i sudjelujete u onome što i sama sa njima radim ... a sram ih reć, ne, nećete moje dijete učiti kulturi i dijalogu i suživotu sa drugačijima Wajter raport - Page 21 3114667799 a točno vidiš da bi mnogi upravo to rekli ... boli ih briga što će im se dijete slabo snalaziti u životu ako takve stvari ne nauči ... glavno da obiteljske sramote ostanu u obitelji i ispod tepiha

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 21 Empty Re: Wajter raport

Postaj  propolis 13.02.15 9:26

poluoblacno
temp 3 celzijusa   ocekujem do 9 maksimalno ....mozda
vlaga opada 70%
vjetar zanemariv

nemA KISE STO JE DOBRO Wajter raport - Page 21 11484130
propolis
propolis

Broj postova : 3146
Join date : 24.01.2013

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 21 Empty Re: Wajter raport

Postaj  pizda 13.02.15 9:31

kišna glista je napisao/la: ... a sram ih reć, ne, nećete moje dijete učiti kulturi i dijalogu i suživotu sa drugačijima Wajter raport - Page 21 3114667799  a točno vidiš da bi mnogi upravo to rekli ... boli ih briga što će im se dijete slabo snalaziti u životu ako takve stvari ne nauči ... glavno da obiteljske sramote ostanu u obitelji i ispod tepiha

a sta mislis zasto lizu oltare nedjeljom, sigurno ne zbog zajednistva i tolerancije vec da ukazu na copor kojem pripadaju...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 21 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 13.02.15 9:41

pizda je napisao/la:
kišna glista je napisao/la: ... a sram ih reć, ne, nećete moje dijete učiti kulturi i dijalogu i suživotu sa drugačijima Wajter raport - Page 21 3114667799  a točno vidiš da bi mnogi upravo to rekli ... boli ih briga što će im se dijete slabo snalaziti u životu ako takve stvari ne nauči ... glavno da obiteljske sramote ostanu u obitelji i ispod tepiha

a sta mislis zasto lizu oltare nedjeljom, sigurno ne zbog zajednistva i tolerancije vec da ukazu na copor kojem pripadaju...

velim ti, bit će sad cirkusa žeščeg ... sad ću redovno ić na te roditeljske da vidim kako kuvaju Wajter raport - Page 21 3114667799 dobrano ih ova razrednica razbarušila ... što je najbolje, djeca ju obožavaju i to redom sva iako je i stroga al zna žena šta radi i ono šta je meni najbitnije, sve to radi jer joj je fakat stalo do djece i da djeci pruži najviše Wajter raport - Page 21 684758713 doslovno im je probudila želju i za učenjem i za suradnjom ... zna motivirati ... šteta što nema više takvih edukatora ... svaka joj čast !

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 21 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 13.02.15 9:43

kišna glista je napisao/la:
pizda je napisao/la:
kišna glista je napisao/la: ... a sram ih reć, ne, nećete moje dijete učiti kulturi i dijalogu i suživotu sa drugačijima Wajter raport - Page 21 3114667799  a točno vidiš da bi mnogi upravo to rekli ... boli ih briga što će im se dijete slabo snalaziti u životu ako takve stvari ne nauči ... glavno da obiteljske sramote ostanu u obitelji i ispod tepiha

a sta mislis zasto lizu oltare nedjeljom, sigurno ne zbog zajednistva i tolerancije vec da ukazu na copor kojem pripadaju...

velim ti, bit će sad cirkusa žeščeg ... sad ću redovno ić na te roditeljske da vidim kako kuvaju Wajter raport - Page 21 3114667799  dobrano ih ova razrednica razbarušila ... što je najbolje, djeca ju obožavaju i to redom sva  iako je i stroga al zna žena šta radi i ono šta je meni najbitnije, sve to radi jer joj je fakat stalo do djece i da djeci pruži najviše Wajter raport - Page 21 684758713 doslovno im je probudila želju i za učenjem i za suradnjom ... zna motivirati ... šteta što nema više takvih edukatora ... svaka joj čast !
bome, ako je tebe uspjela motivirati, znači da je super... Wajter raport - Page 21 11484130

magla je pobijedila sunce... zagreb je sličan kutini Wajter raport - Page 21 1425538829

mah mah

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 21 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 13.02.15 10:44

btw je napisao/la:
bome, ako je tebe uspjela motivirati, znači da je super... Wajter raport - Page 21 11484130


a je ... pisala sam ja na onoj tvojoj temi o sukobima upravo ovo šta je ona jučer izvela ... jel, otvorila poligon i pustila da se roditelji različitih stavova sukobe bez da ona izigrava moderatora ili tampon zonu a onda pratila kako se tko u tom sukobu snalazi, na koji način vodi razgovor i na koji način sa sugovornikom pokušava uspostaviti dijalog ili obrnuto, samo nastaviti sukob izvlačeći sve nebuloznije argumente ... na taj način se puno da saznati o ljudima ... odmah ti je jasno kome je do dijaloga i nalaženje zajedničkog rješenja a tko bi se samo svađao svađe radi

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 21 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 13.02.15 10:50

jutro!

petak 13.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 21 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Lena 13.02.15 10:53

koje jutro...skoro je podne  Wajter raport - Page 21 1523192931

žvačem pizzu i kredem 5 minuta odmora da vas vidim Wajter raport - Page 21 3384354616
Lena
Lena

Broj postova : 8931
Join date : 22.09.2012
Lokacija : All those moments will be lost in time, like tears in rain....

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 21 Empty Re: Wajter raport

Postaj  pizda 13.02.15 10:56

kišna glista je napisao/la:
pizda je napisao/la:
kišna glista je napisao/la: ... a sram ih reć, ne, nećete moje dijete učiti kulturi i dijalogu i suživotu sa drugačijima Wajter raport - Page 21 3114667799  a točno vidiš da bi mnogi upravo to rekli ... boli ih briga što će im se dijete slabo snalaziti u životu ako takve stvari ne nauči ... glavno da obiteljske sramote ostanu u obitelji i ispod tepiha

a sta mislis zasto lizu oltare nedjeljom, sigurno ne zbog zajednistva i tolerancije vec da ukazu na copor kojem pripadaju...

velim ti, bit će sad cirkusa žeščeg ... sad ću redovno ić na te roditeljske da vidim kako kuvaju Wajter raport - Page 21 3114667799  dobrano ih ova razrednica razbarušila ... što je najbolje, djeca ju obožavaju i to redom sva  iako je i stroga al zna žena šta radi i ono šta je meni najbitnije, sve to radi jer joj je fakat stalo do djece i da djeci pruži najviše Wajter raport - Page 21 684758713 doslovno im je probudila želju i za učenjem i za suradnjom ... zna motivirati ... šteta što nema više takvih edukatora ... svaka joj čast !

to bi trebala Ligeja procitat, ona djecu uci kako je Hrvatska sve i kako ona za njih misli...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 21 Empty Re: Wajter raport

Postaj  pizda 13.02.15 10:57

Lena je napisao/la:koje jutro...skoro je podne  Wajter raport - Page 21 1523192931

žvačem pizzu i kredem 5 minuta odmora da vas vidim Wajter raport - Page 21 3384354616

dobar tek Lence koju je onaj gad Antisa upregao da radi...Wajter raport - Page 21 684758713
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 21 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Lena 13.02.15 10:57

gamad poduzetna  Wajter raport - Page 21 1523192931

a vrijeme milinaaaa.....malo hladnije,ali na suncu idealno
Lena
Lena

Broj postova : 8931
Join date : 22.09.2012
Lokacija : All those moments will be lost in time, like tears in rain....

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 21 Empty Re: Wajter raport

Postaj  pizda 13.02.15 10:57

Vel'ka Maca je napisao/la:jutro!

petak 13.

uvalim ti metak HA,HA,HA,HA...itd.
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 21 Empty Re: Wajter raport

Postaj  pizda 13.02.15 10:58

Lena je napisao/la:gamad poduzetna  Wajter raport - Page 21 1523192931

a vrijeme milinaaaa.....malo hladnije,ali na suncu idealno

ovdje nema sunca pa nie idealno ali je svietlo ko graske znoja na celu mladih udarnika...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 21 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Lena 13.02.15 11:03

pizda je napisao/la:
Lena je napisao/la:gamad poduzetna  Wajter raport - Page 21 1523192931

a vrijeme milinaaaa.....malo hladnije,ali na suncu idealno

ovdje nema sunca pa nie idealno ali je svietlo ko graske znoja na celu mladih udarnika...
 a nije svietlo kao kap znoja na buinoy grudi mace štemerica?!! Wajter raport - Page 21 439160543 Wajter raport - Page 21 1523192931

moram na posao nazad kmeee kmeee Wajter raport - Page 21 4060723073
Lena
Lena

Broj postova : 8931
Join date : 22.09.2012
Lokacija : All those moments will be lost in time, like tears in rain....

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 21 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 13.02.15 11:08

pizda je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:
pizda je napisao/la:
kišna glista je napisao/la: ... a sram ih reć, ne, nećete moje dijete učiti kulturi i dijalogu i suživotu sa drugačijima Wajter raport - Page 21 3114667799  a točno vidiš da bi mnogi upravo to rekli ... boli ih briga što će im se dijete slabo snalaziti u životu ako takve stvari ne nauči ... glavno da obiteljske sramote ostanu u obitelji i ispod tepiha

a sta mislis zasto lizu oltare nedjeljom, sigurno ne zbog zajednistva i tolerancije vec da ukazu na copor kojem pripadaju...

velim ti, bit će sad cirkusa žeščeg ... sad ću redovno ić na te roditeljske da vidim kako kuvaju Wajter raport - Page 21 3114667799  dobrano ih ova razrednica razbarušila ... što je najbolje, djeca ju obožavaju i to redom sva  iako je i stroga al zna žena šta radi i ono šta je meni najbitnije, sve to radi jer joj je fakat stalo do djece i da djeci pruži najviše Wajter raport - Page 21 684758713 doslovno im je probudila želju i za učenjem i za suradnjom ... zna motivirati ... šteta što nema više takvih edukatora ... svaka joj čast !

to bi trebala Ligeja procitat, ona djecu uci kako je Hrvatska sve i kako ona za njih misli...

imala sam ja jednu takvu na građevinskoj školi ... neka stara alkoholičarka koja nam je probala govorit i kako ćemo se obuć, ponašati i jednom kad se dobrano napila, počela učiti i plesati ... a predavala elemente građevine ... žena pukla skroz ... najprije u našem razredu otplesala nešto da nam pokaže kako izgleda bit gracijozan a onda istrčala i ispovraćala se na hodniku ... nije ni stigla do wc-a Wajter raport - Page 21 1523192931

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 21 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 13.02.15 11:39

samo da javim...sinko položio, bogu hvala. Wajter raport - Page 21 3027872506
nije običan ispit bio...bio je proračun konstrukcija Wajter raport - Page 21 11484130

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 21 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 13.02.15 11:40

Alhambra je napisao/la:samo da javim...sinko položio, bogu hvala. Wajter raport - Page 21 3027872506
nije običan ispit bio...bio je proračun konstrukcija Wajter raport - Page 21 11484130

čestitke sinu ... opa, pa tebi je i sin u struci ...

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 21 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 13.02.15 11:43

kišna glista je napisao/la:
Alhambra je napisao/la:samo da javim...sinko položio, bogu hvala. Wajter raport - Page 21 3027872506
nije običan ispit bio...bio je proračun konstrukcija Wajter raport - Page 21 11484130

čestitke sinu ... opa, pa tebi je i sin u struci ...

hvala Wajter raport - Page 21 684758713

jest, nisam ga nikako mogla odgovoriti Wajter raport - Page 21 1523192931

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 21 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 21 / 40. Previous  1 ... 12 ... 20, 21, 22 ... 30 ... 40  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.