kultniX
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Wajter raport

Stranica 38 / 40. Previous  1 ... 20 ... 37, 38, 39, 40  Next

Go down

Wajter raport - Page 38 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 04.03.15 14:49

Alhambra je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:sad se sjetih ... neki dan sam išla u njivice po nekom poslu i vidim plofka ... moram priznati da se pomladio i proljepšo ... skroz dobro izgleda čovjek ... vidi se da mu je krenulo u životu i riješio neke stvari koje su ga mučile ... lijepo mi je vidjeti te promjene na pozitivno na ljudima ... šteta što se ne viđa češće ... bi će i zaljubit jer sav zrači Wajter raport - Page 38 684758713

jes ga uslikala??

nisam ... Wajter raport - Page 38 684758713 ne slikam ljude baš iz tog razloga jer ne volim slikati ikoga bez dopuštenja ... sjetim se kako je meni bilo kad su mi turisti slikavali male

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 38 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 04.03.15 14:55

kišna glista je napisao/la:
Alhambra je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:sad se sjetih ... neki dan sam išla u njivice po nekom poslu i vidim plofka ... moram priznati da se pomladio i proljepšo ... skroz dobro izgleda čovjek ... vidi se da mu je krenulo u životu i riješio neke stvari koje su ga mučile ... lijepo mi je vidjeti te promjene na pozitivno na ljudima ... šteta što se ne viđa češće ... bi će i zaljubit jer sav zrači Wajter raport - Page 38 684758713

jes ga uslikala??

nisam ... Wajter raport - Page 38 684758713  ne slikam ljude baš iz tog razloga jer ne volim slikati ikoga bez dopuštenja ... sjetim se kako je meni bilo kad su mi turisti slikavali male

ma, plovak se ne bi ljutio Wajter raport - Page 38 684758713

možda Wajter raport - Page 38 1523192931

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 38 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 04.03.15 14:58

Alhambra je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:
Alhambra je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:sad se sjetih ... neki dan sam išla u njivice po nekom poslu i vidim plofka ... moram priznati da se pomladio i proljepšo ... skroz dobro izgleda čovjek ... vidi se da mu je krenulo u životu i riješio neke stvari koje su ga mučile ... lijepo mi je vidjeti te promjene na pozitivno na ljudima ... šteta što se ne viđa češće ... bi će i zaljubit jer sav zrači Wajter raport - Page 38 684758713

jes ga uslikala??

nisam ... Wajter raport - Page 38 684758713  ne slikam ljude baš iz tog razloga jer ne volim slikati ikoga bez dopuštenja ... sjetim se kako je meni bilo kad su mi turisti slikavali male

ma, plovak se ne bi ljutio Wajter raport - Page 38 684758713

možda Wajter raport - Page 38 1523192931

nisam mu se javila Wajter raport - Page 38 1523192931 ... al mi drago vidjet da se na njemu vidi da mu je dobro i da mu ide u životu

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 38 Empty Re: Wajter raport

Postaj  taja 04.03.15 16:10

Tribam li reci da pada?
Ako ne triba necu
taja
taja

Broj postova : 5995
Join date : 22.09.2012
Age : 52

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 38 Empty Re: Wajter raport

Postaj  orion 04.03.15 20:32

cijo dan lijeva ... ai vetar duva, duva, duva..... Wajter raport - Page 38 2115284395

_________________
imam dobar šešir
orion
orion

Broj postova : 5983
Join date : 22.09.2012

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 38 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 05.03.15 8:14

bura i zahlađenje Wajter raport - Page 38 2758896589 a još malo treba pričekati, valjda

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 38 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 05.03.15 8:38

Wajter raport :  nestalo struje u kancelariji i ne samo. Cuju se alarmi iz svih smjerova ulice. Zovemo odrzavanje, kazu nema struje pola grada ....

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 38 Empty Re: Wajter raport

Postaj  propolis 05.03.15 8:40

kada se ovdje malo osjeti bura drugdje ocito da dere

most zatvoren
ceste zatvorene  kroz gorski kotar ( a trebao do metropole poslom )

ne kisi Wajter raport - Page 38 11484130 

ovdje toplo
vano ladno Wajter raport - Page 38 1523192931 

bit ce bolje  Wajter raport - Page 38 3111943984
propolis
propolis

Broj postova : 3146
Join date : 24.01.2013

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 38 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 05.03.15 9:29

bura se ko malo smiruje .... iako vidim po slikama iz rijeke da na kopnu opako dere ... nije ni čudo da nema struje u rijeci kad svi ti kablovi idu preko velebita Wajter raport - Page 38 1523192931

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 38 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Yehudi 05.03.15 9:48

Vel'ka Maca je napisao/la:
Yehudi je napisao/la:Jučer sunčato adanas onako, malo oblačno ali barem ne pada kiša kao šta je u najavi.

jeste ozdravili?

  Najgore je prošlo. Čudan neki virus, bez povišene temperature, samo suhi kašalj i nemoć. Wajter raport - Page 38 727654710

Yehudi

Broj postova : 2225
Join date : 18.04.2014

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 38 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Yehudi 05.03.15 9:51

Inače bura dere.

Yehudi

Broj postova : 2225
Join date : 18.04.2014

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 38 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 05.03.15 10:07

alhambra, kud ćeš sad po špagi hodat ... odnjet će te vjetar !

bloger krule i njegov vajter izvještaj :

"Kako je sinoć meteoalarm izda crveno upozorenje i za riječko područje, ja sam odma u potkošulji izletio van iz zgrade, sa lopatom u rukama. Od 8 naveče do 3 u jutro sam iskopa jamu... 6 metara duboku. Onda sam se spustio u jamu, iznad glave složio fosne i to u dva reda, te mobtelom nazva vatrogasce da je neka budala iskopala jamu i ako je mogu zatrpat. Nakon samo 15 minuta, čuo sam kako zemlja udara o fosne... došli vatrogasci i zatrpali me.

Ovo vam sve pišem iz jame. Nije mi loše. Kako sam gleda one emisije o preživljavanju u divljini, od onog Engleza Grizlibersa... mogu vam reći dam ništa ne fali... sve sam naučio odnjeg... pa evo, ulovio sam kišnu glistu... čačkalica koju imam, poslužit će mi ka ražanj a ispeću je na upaljaču. Hladno mi nije jer evo kroz jamu mi prolazi cijev iz gradske toplane... znaš kolko je toplo kad u gaćama pečem glistu na ražnju! Imam i tevejac... ponija sam ga sasobom... al jebi ga, zaboravio antenu... pa kad ga upalim, samo snjeg nanjem... al ito sam rješačio!... osta mi u džepu poster od Radmira Čačća... zaljepijo sam poster na ekran pa sad imam osjećaj ka da gledam direktan prijenos formule 1. O majka te jebala, ja se zapriča, izgori mi glista!!!

Ne znam imal živih na površini... ako ima, nek... čekaj malo!?!?... evo ka da čujem nekog kako kopa!!!... o vraže, evo mi se uruši zid!!!

- Dobar dan susjed!
- Ooooo pa to ste vi susjed... još ja baš ovima sa fejsare velim ka da čujem kako netko kopa
- Ja sam ja sam... nego... imate možda šećera?
- Imam... ostalo mi u džepu, neki dan sam bio u birtiji!
- Ajde... dođite onda kod nas na kavu... naša jama je odma do vaše!
- Imam glistu na ražnju, ajmo prvo pojest pa ćemo na kavu!?
- Može... idem ja po ženu!

Ljudi... moram ići... dolaze mi gosti!!!"

inače, na krčkom mostu bura piči 200 km na sat  ... sva sreća pa gradimo zidane kuće inače bi nam ko u americi letile ka tice ... iako, vidim da i kod nas počinje polako trend lakih montažnih vikend  kućica ....

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 38 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 05.03.15 10:12

danas je očito mene uvatila disleksija Wajter raport - Page 38 1619348112 zarazno je to ... jutros se dopisivala sa jednom koja piše iz auta i nikako pogodit tipke na mobitelu pa sad i ja tako pišem Wajter raport - Page 38 1619348112

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 38 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 05.03.15 10:17

kišna glista je napisao/la:alhambra, kud ćeš sad po špagi hodat ... odnjet će te vjetar !

bloger krule i njegov vajter izvještaj ...

inače, na krčkom mostu bura piči 200 km na sat  ... sva sreća pa gradimo zidane kuće inače bi nam ko u americi letile ka tice ... iako, vidim da i kod nas počinje polako trend lakih montažnih vikend  kućica ....

tu ne puše Wajter raport - Page 38 1523192931

bloger krule izvrstan, kao i uvijek Wajter raport - Page 38 1619348112

ma, fućkaj ti te montažne, dođe vuk, puhne i odeeeeee

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 38 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 05.03.15 10:30

Alhambra je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:alhambra, kud ćeš sad po špagi hodat ... odnjet će te vjetar !

bloger krule i njegov vajter izvještaj ...

inače, na krčkom mostu bura piči 200 km na sat  ... sva sreća pa gradimo zidane kuće inače bi nam ko u americi letile ka tice ... iako, vidim da i kod nas počinje polako trend lakih montažnih vikend  kućica ....

tu ne puše Wajter raport - Page 38 1523192931  

bloger krule izvrstan, kao i uvijek Wajter raport - Page 38 1619348112

ma, fućkaj ti te montažne, dođe vuk, puhne i odeeeeee  

veli pop da su baš te kućice od letwica najbolje ali ja mu ništa više ne vjerujem otkad me uspio nagovoriti da kupim tanku sajlu za odčepit odvod Wajter raport - Page 38 1523192931 ništa što je tanko i lagano ne valja ... garantiram Wajter raport - Page 38 11484130

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 38 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 05.03.15 10:32

kišna glista je napisao/la:
Alhambra je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:alhambra, kud ćeš sad po špagi hodat ... odnjet će te vjetar !

bloger krule i njegov vajter izvještaj ...

inače, na krčkom mostu bura piči 200 km na sat  ... sva sreća pa gradimo zidane kuće inače bi nam ko u americi letile ka tice ... iako, vidim da i kod nas počinje polako trend lakih montažnih vikend  kućica ....

tu ne puše Wajter raport - Page 38 1523192931  

bloger krule izvrstan, kao i uvijek Wajter raport - Page 38 1619348112

ma, fućkaj ti te montažne, dođe vuk, puhne i odeeeeee  

veli pop da su baš te kućice od letwica najbolje ali ja mu ništa više ne vjerujem otkad me uspio nagovoriti da kupim tanku sajlu za odčepit odvod Wajter raport - Page 38 1523192931  ništa što je tanko i lagano ne valja ... garantiram Wajter raport - Page 38 11484130

je, najbolje za potpalit Wajter raport - Page 38 3111943984

mene je nagovarao da kupim mlin za mljevenje kuhinjskog organskog otpada u sudoperu...sam bog da ga nisam poslušala

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 38 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 05.03.15 10:39

Alhambra je napisao/la:
je, najbolje za potpalit Wajter raport - Page 38 3111943984

mene je nagovarao da kupim mlin za mljevenje kuhinjskog organskog otpada u sudoperu...sam bog da ga nisam poslušala

ti stari mladići kurca znaju o održavanju kućanstva ... bit će laže da je ikad išta majstorisao pokući ... da bi imao taj mlin onda moraš imati i odvodne cijevi ko u americi a ne one naše

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 38 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 05.03.15 11:02

kišna glista je napisao/la:
Alhambra je napisao/la:
je, najbolje za potpalit Wajter raport - Page 38 3111943984

mene je nagovarao da kupim mlin za mljevenje kuhinjskog organskog otpada u sudoperu...sam bog da ga nisam poslušala

ti stari mladići kurca znaju o održavanju kućanstva ... bit će laže da je ikad išta majstorisao pokući ... da bi imao taj mlin onda moraš imati i odvodne cijevi ko u americi a ne one naše

naravno...šta će ti proć kroz ovih naših bijednih fi 50, dva koljena, jedna račva i sve ode u klinac....tj. natrag u sudoper

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 38 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 05.03.15 11:07

nu moderne i brze gradnje Wajter raport - Page 38 1425538829



u rijeci je izgleda gadno ... pizda spašava ljude po korzu, dosad vratio pet kontejnera u početnu poziciju, jednoj bakici uvatio vrećicu sa kruhom i mlijekom koja joj je odletila, troje djece zavezao za stupiće da ne lete dok ne dođu roditelji po njih a neki se kunu da su ga vidjeli kako se penje po skeletnoj konstrukciji robne kuće i spajalicama ju zašarafljuje nazad jer se razlabavila ... pravi gss-ovac na djelu ... dosadno mu bez struje pa se uvatio posla za koji ne treba struja Wajter raport - Page 38 3114667799

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 38 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 05.03.15 11:11

Alhambra je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:
Alhambra je napisao/la:
je, najbolje za potpalit Wajter raport - Page 38 3111943984

mene je nagovarao da kupim mlin za mljevenje kuhinjskog organskog otpada u sudoperu...sam bog da ga nisam poslušala

ti stari mladići kurca znaju o održavanju kućanstva ... bit će laže da je ikad išta majstorisao pokući ... da bi imao taj mlin onda moraš imati i odvodne cijevi ko u americi a ne one naše

naravno...šta će ti proć kroz ovih naših bijednih fi 50, dva koljena, jedna račva i sve ode u klinac....tj. natrag u sudoper

ne moraš mi ništa pričati ... i bez mlina sam onomad prošla kroz svoj mali pakao sa odvodima ... ne treba nama mlin nego mala nuklearna elektrana u sudoperu za razbijanje atoma na još manje čestice Wajter raport - Page 38 1523192931

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 38 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 05.03.15 11:17

kišna glista je napisao/la:nu moderne i brze  gradnje Wajter raport - Page 38 1425538829



u rijeci je izgleda gadno ... pizda spašava ljude po korzu, dosad vratio pet kontejnera u početnu poziciju, jednoj bakici uvatio vrećicu sa kruhom i mlijekom koja joj je odletila, troje djece zavezao za stupiće  da ne lete dok ne dođu roditelji po njih a neki se kunu da su ga vidjeli kako se penje po skeletnoj konstrukciji robne kuće i spajalicama ju zašarafljuje  nazad jer se razlabavila  ... pravi gss-ovac na djelu ... dosadno mu bez struje pa se uvatio posla za koji ne treba struja Wajter raport - Page 38 3114667799

biće da je gadno kad ga nema...prava apokalipsa, baš čitam i gledam klipove...a kažu najgore tek slijedi Wajter raport - Page 38 490932984

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 38 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 05.03.15 11:28

eto mi u kancelariji uživo pratimo lelujanje I vijorenje jednog limenog krova na kući preko puta.... napeto je

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 38 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 05.03.15 11:29

Alhambra je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:nu moderne i brze  gradnje Wajter raport - Page 38 1425538829



u rijeci je izgleda gadno ... pizda spašava ljude po korzu, dosad vratio pet kontejnera u početnu poziciju, jednoj bakici uvatio vrećicu sa kruhom i mlijekom koja joj je odletila, troje djece zavezao za stupiće  da ne lete dok ne dođu roditelji po njih a neki se kunu da su ga vidjeli kako se penje po skeletnoj konstrukciji robne kuće i spajalicama ju zašarafljuje  nazad jer se razlabavila  ... pravi gss-ovac na djelu ... dosadno mu bez struje pa se uvatio posla za koji ne treba struja Wajter raport - Page 38 3114667799

biće da je gadno kad ga nema...prava apokalipsa, baš čitam i gledam klipove...a kažu najgore tek slijedi Wajter raport - Page 38 490932984

užas ... i ja pratim ... jadni ljudi Wajter raport - Page 38 1425538829

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 38 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 05.03.15 11:30

Vel'ka Maca je napisao/la:eto mi u kancelariji uživo pratimo lelujanje I vijorenje jednog limenog krova na kući preko puta.... napeto je

o živa si ... baš sam razmišljala kako ćeš na marendu i hoćeš li ostati gladna danas Wajter raport - Page 38 684758713

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 38 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 05.03.15 11:35

kišna glista je napisao/la:
Vel'ka Maca je napisao/la:eto mi u kancelariji uživo pratimo lelujanje I vijorenje jednog limenog krova na kući preko puta.... napeto je

o živa si ... baš sam razmišljala kako ćeš na marendu i hoćeš li ostati gladna danas Wajter raport - Page 38 684758713  

stigli vatrogasci, pa se šuljaju oko kuće...

a šta rade hrvati - evo cijeli ured povadio mobitela pa snima Wajter raport - Page 38 11484130

marendala sam još jutros u osam I to sam se Tolko najela da sam do maloprije kljucala... gladi ne smije biti.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 38 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 38 / 40. Previous  1 ... 20 ... 37, 38, 39, 40  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.