kultniX
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

sviđa mi se .....

Stranica 4 / 7. Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Go down

sviđa mi se ..... - Page 4 Empty Re: sviđa mi se .....

Postaj  Gost 25.04.14 9:31

pizda je napisao/la:

pustimo sad sto se desava po kucama, niko te ne tjera da kad dodjes u London ili Pariz ides po kucama. Barem si na ulici sigurna osim ako ne zalazis u kakve mutne drogeraske kvartove.
Indija je koma, 500 godina otraga, kaos, prljavstina i nerad...

Nema sigurnosti u tom smislu više..seksualno frustriranih kriminalaca ima posvuda. Hrvatska bi bila raj na zemlji da iskorijenimo baš nerad.
Trebamo pozvati Japance da se dosele k nama, svih kolko god ih ima sviđa mi se ..... - Page 4 3111943984 

Nego, gdje si bio u Indiji?

Gost
Gost


[Vrh] Go down

sviđa mi se ..... - Page 4 Empty Re: sviđa mi se .....

Postaj  pizda 25.04.14 9:45

MMagdalena je napisao/la:

Nema sigurnosti u tom smislu više..seksualno frustriranih kriminalaca ima posvuda. Hrvatska bi bila raj na zemlji da iskorijenimo baš nerad.
Trebamo pozvati Japance da se dosele k nama, svih kolko god ih ima sviđa mi se ..... - Page 4 3111943984 

Nego, gdje si bio u Indiji?

to da, uselit japance a potjerat hrvate i licilo bi na nesto:).
Bijo sam po cijeloj Indiji, barem po pristupacnim dijelovima...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

sviđa mi se ..... - Page 4 Empty Re: sviđa mi se .....

Postaj  Gost 25.04.14 10:44

Sve to sto se u Indiji desava je netipicno i novijeg datuma i vezano je za njihova socijalna previranja i sveopste nezadovoljstvo stanovnistva. 

Indija me ne privlaci previse. Mozda jednom. Ko zna...Volela bih obici sve zemlje, ali da bi mi se to ostvarilo trebalo bi se bas puno toga poklopiti, sto mi se iz ove perpektive sada izgleda kao nemoguce.
Neke druge zemlje i drugaciji predeli me vise privlace.
Mastam o Islandu, Novom Zelandu, Kanadi, putovanju Transibirskom zeleznicom...Nadam se da ce ove godine sve biti dobro i da nam nista nece pokvariti put u Skotsku.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

sviđa mi se ..... - Page 4 Empty Re: sviđa mi se .....

Postaj  pizda 25.04.14 10:49

dok ne odes eto ti jedna fotka da ti pravi zazubice...

sviđa mi se ..... - Page 4 Pzv5l0dz9mid7ih01p
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

sviđa mi se ..... - Page 4 Empty Re: sviđa mi se .....

Postaj  taja 25.04.14 10:53

pizda je napisao/la:dok ne odes eto ti jedna fotka da ti pravi zazubice...

sviđa mi se ..... - Page 4 Pzv5l0dz9mid7ih01p

uzalud se trudiš, Kata te ignorira  sviđa mi se ..... - Page 4 3102334490 
taja
taja

Broj postova : 5995
Join date : 22.09.2012
Age : 52

[Vrh] Go down

sviđa mi se ..... - Page 4 Empty Re: sviđa mi se .....

Postaj  pizda 25.04.14 12:01

taja je napisao/la:
pizda je napisao/la:dok ne odes eto ti jedna fotka da ti pravi zazubice...

sviđa mi se ..... - Page 4 Pzv5l0dz9mid7ih01p

uzalud se trudiš, Kata te ignorira  sviđa mi se ..... - Page 4 3102334490 

pa ne trudim se ja, samo pustam postove...sviđa mi se ..... - Page 4 684758713
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

sviđa mi se ..... - Page 4 Empty Re: sviđa mi se .....

Postaj  Gost 25.04.14 13:22

cat_claw je napisao/la:Sve to sto se u Indiji desava je netipicno i novijeg datuma i vezano je za njihova socijalna previranja i sveopste nezadovoljstvo stanovnistva. 

Indija me ne privlaci previse. Mozda jednom. Ko zna...Volela bih obici sve zemlje, ali da bi mi se to ostvarilo trebalo bi se bas puno toga poklopiti, sto mi se iz ove perpektive sada izgleda kao nemoguce.
Neke druge zemlje i drugaciji predeli me vise privlace.
Mastam o Islandu, Novom Zelandu, Kanadi, putovanju Transibirskom zeleznicom...Nadam se da ce ove godine sve biti dobro i da nam nista nece pokvariti put u Skotsku.

Posjet Indiji mi je potpuno promijenio perspektivu što se tiče putovanja. Toliko kontrasta na jednom području. Sa djecom sam putovala u "zapadne krajeve", a sad bi voljela da dožive kroz putovanja taj segment koliko je nama zapravo dobro i lijepo ovdje, a koliko smo nezadovoljni sa svim time što imamo. Nikad nam nije dosta, sa svime nezadovoljni. 
Čak i sa forumom smo nezadovoljni kojeg smo sami iskreirali svojim doprinosom sviđa mi se ..... - Page 4 4291790801 



Sretan ti put u Škotlandiju, pošalji razglednicu   sviđa mi se ..... - Page 4 3859399978

Gost
Gost


[Vrh] Go down

sviđa mi se ..... - Page 4 Empty Re: sviđa mi se .....

Postaj  pizda 25.04.14 13:24

MMagdalena je napisao/la:Čak i sa forumom smo nezadovoljni kojeg smo sami iskreirali svojim doprinosom sviđa mi se ..... - Page 4 4291790801 

forum je super, kad bi Indija bila takva...sviđa mi se ..... - Page 4 684758713
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

sviđa mi se ..... - Page 4 Empty Re: sviđa mi se .....

Postaj  Gost 25.04.14 13:25

pizda je napisao/la:
MMagdalena je napisao/la:Čak i sa forumom smo nezadovoljni kojeg smo sami iskreirali svojim doprinosom sviđa mi se ..... - Page 4 4291790801 

forum je super, kad bi Indija bila takva...sviđa mi se ..... - Page 4 684758713

Indija je super ako si se dobro pripremio za nju...ako ideš kao kupfer onda si nayežio opasno  sviđa mi se ..... - Page 4 11484130

Gost
Gost


[Vrh] Go down

sviđa mi se ..... - Page 4 Empty Re: sviđa mi se .....

Postaj  pizda 25.04.14 13:27

MMagdalena je napisao/la:
pizda je napisao/la:
MMagdalena je napisao/la:Čak i sa forumom smo nezadovoljni kojeg smo sami iskreirali svojim doprinosom sviđa mi se ..... - Page 4 4291790801 

forum je super, kad bi Indija bila takva...sviđa mi se ..... - Page 4 684758713

Indija je super ako si se dobro pripremio za nju...ako ideš kao kupfer onda si nayežio opasno  sviđa mi se ..... - Page 4 11484130

takav je slucaj i sa forumom...sviđa mi se ..... - Page 4 684758713
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

sviđa mi se ..... - Page 4 Empty Re: sviđa mi se .....

Postaj  Gost 25.04.14 13:35

pizda je napisao/la:
MMagdalena je napisao/la:Čak i sa forumom smo nezadovoljni kojeg smo sami iskreirali svojim doprinosom sviđa mi se ..... - Page 4 4291790801 

forum je super, kad bi Indija bila takva...sviđa mi se ..... - Page 4 684758713

meni je forum postao baš dobar ... sad više ljudi redovno piše i kad god navratim bude raznih upisa ... a i sama sam nekako bolje upoznala tko je tko ... jel, nekako se pokazalo kroz razne situacije a to je isto kao i u reali ... da bi nekog bolje upoznao, moraš ga upoznati u raznim situacijama a ne samo u onim idealnim ... sve u svemu, ja zadovoljna  sviđa mi se ..... - Page 4 684758713 

Gost
Gost


[Vrh] Go down

sviđa mi se ..... - Page 4 Empty Re: sviđa mi se .....

Postaj  Gost 25.04.14 13:37

pizda je napisao/la:
MMagdalena je napisao/la:
pizda je napisao/la:
MMagdalena je napisao/la:Čak i sa forumom smo nezadovoljni kojeg smo sami iskreirali svojim doprinosom sviđa mi se ..... - Page 4 4291790801 

forum je super, kad bi Indija bila takva...sviđa mi se ..... - Page 4 684758713

Indija je super ako si se dobro pripremio za nju...ako ideš kao kupfer onda si nayežio opasno  sviđa mi se ..... - Page 4 11484130

takav je slucaj i sa forumom...sviđa mi se ..... - Page 4 684758713

Zanimljivo  sviđa mi se ..... - Page 4 684758713

Gost
Gost


[Vrh] Go down

sviđa mi se ..... - Page 4 Empty Re: sviđa mi se .....

Postaj  Yehudi 26.04.14 19:29

MMagdalena je napisao/la:
rajčica je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:
rajčica je napisao/la:
jesi bila u Indiji?

jesam al preko google earth   sviđa mi se ..... - Page 4 3114667799  ... nisam ti ja baš preveć oduševljenja glede putovanja ... previše te izmaltretiraju na granicama i po aerodromima ... čovjeku prisjedne sve skupa kad ga skinu do gola i tjeraju da diže papke da bi oni šnjufali po džonovima i tako to
Imaš pravo.
ja bio tamo i nije mi se baš svidjelo.
samo ja sam biop službeno.


Strašno kakav odnos imate oboje prema putovanjima  sviđa mi se ..... - Page 4 3102334490 ima puno lijepih aspekata zbog kojih vrijedi ići, a pogotovo u Indiju.
Slažemse. Nemaju oni romantike.

Yehudi

Broj postova : 2225
Join date : 18.04.2014

[Vrh] Go down

sviđa mi se ..... - Page 4 Empty o putovanjima...

Postaj  RobinUd 27.04.14 0:47

Ako je o putovanjima rijec, mene provlace povijesna mjesta.
Trebao mi je dobar komad zivota da dodjem u Dubrovnik, Kartagu, Prag, Rim....
Na listi zelja su (tim redosljedom):  Kairo, London....
RobinUd
RobinUd

Broj postova : 847
Join date : 18.03.2014

[Vrh] Go down

sviđa mi se ..... - Page 4 Empty Re: sviđa mi se .....

Postaj  Gost 27.04.14 8:49

evo jedne od onih koji bi išli svugdje, čak i bez nekog jasnog cilja i potrebe... 
tek toliko da mi guzica puta vidi... sviđa mi se ..... - Page 4 1523192931 
spakiram se u par minuta, pazim da ponesem dokumente i novac, a sve ostalo je manje nebitno... ne kompliciram oko prevoza i zaboravljenih četkica za zube, ako treba spavat ću na podu, voziti se drndavim autobusom, jesti danima sendviče... ne nosim višak stvari sa sobom, ako sam ponijela višak usput bacim, ono što mi nedostaje kupim.... čista improvizacija... i svaki put uživam do daske... statična sam jedino kad nemem novaca  
od EU gradova voljela bih još koji put otići u prag, grad u koji sam se zaljubila na prvi pogled... ostale mi je bilo dovoljno vidjeti jednom...
rekoh, išla bih svugdje, ali ako već mogu birati, sjever bi bio zadnja opcija... privlači me puls juga i tajnovitost istoka... brazil, argentina, peru, japan.... uh... ne daj boze da dobijem na lotu... svoje bih viđala jednom godišnje

Gost
Gost


[Vrh] Go down

sviđa mi se ..... - Page 4 Empty Re: sviđa mi se .....

Postaj  Gost 27.04.14 10:26

moica je napisao/la:evo jedne od onih koji bi išli svugdje, čak i bez nekog jasnog cilja i potrebe... 
tek toliko da mi guzica puta vidi... sviđa mi se ..... - Page 4 1523192931 
spakiram se u par minuta, pazim da ponesem dokumente i novac, a sve ostalo je manje nebitno... ne kompliciram oko prevoza i zaboravljenih četkica za zube, ako treba spavat ću na podu, voziti se drndavim autobusom, jesti danima sendviče... ne nosim višak stvari sa sobom, ako sam ponijela višak usput bacim, ono što mi nedostaje kupim.... čista improvizacija... i svaki put uživam do daske... statična sam jedino kad nemem novaca  
od EU gradova voljela bih još koji put otići u prag, grad u koji sam se zaljubila na prvi pogled... ostale mi je bilo dovoljno vidjeti jednom...
rekoh, išla bih svugdje, ali ako već mogu birati, sjever bi bio zadnja opcija... privlači me puls juga i tajnovitost istoka... brazil, argentina, peru, japan.... uh... ne daj boze da dobijem na lotu... svoje bih viđala jednom godišnje

Ti prepisujes iz moje glave... ali cijeli post!!!!!!!

Dosao mi je na vikend gay frend iz zagreba... bas sam jucer o tim stvarima razmisljala kad sam vidjela njegovu kozmeticku torbicu na ves masini svoje kupaone... dosao je samo na vikend!!!!
Ja odem preko ljeta na vikend na krk, u svoju torbu koju nosim svaki dan ubacim cetkicu za zube i kupaci ako mi bude trebao i to je to... i idem.... mrzi me tegliti stvari i opcenito biti ovisan o stvarima.

Sjecam se jedne godine sam bila sa bivsim muzem kod njegovih u dalmaciji sa skuterom...
Jedno jutro smo se digli i idemo napravit djir do murtera.... dosli smo tamo i ja reko ajmo se okupat.... prvo smo se poseksali pod nekom smokvom u jebovukini, onda smo se isli bacit u more, onako fino goli na nekoj pustopoljini... osusili se, tako da moze i bez kupacih  sviđa mi se ..... - Page 4 1523192931 

Od putovanja istok, jug, sto egzoticnije i razlicitije od poznate nam kulture...

Ali, bilo mi je lijepo i spavati u hotelu sa pet zvijezdica u centru amsterdama.... nije ni stara europa za bacit

Gost
Gost


[Vrh] Go down

sviđa mi se ..... - Page 4 Empty Re: sviđa mi se .....

Postaj  Gost 27.04.14 18:41

Vel'ka Maca je napisao/la:
moica je napisao/la:evo jedne od onih koji bi išli svugdje, čak i bez nekog jasnog cilja i potrebe... 
tek toliko da mi guzica puta vidi... sviđa mi se ..... - Page 4 1523192931 
spakiram se u par minuta, pazim da ponesem dokumente i novac, a sve ostalo je manje nebitno... ne kompliciram oko prevoza i zaboravljenih četkica za zube, ako treba spavat ću na podu, voziti se drndavim autobusom, jesti danima sendviče... ne nosim višak stvari sa sobom, ako sam ponijela višak usput bacim, ono što mi nedostaje kupim.... čista improvizacija... i svaki put uživam do daske... statična sam jedino kad nemem novaca  
od EU gradova voljela bih još koji put otići u prag, grad u koji sam se zaljubila na prvi pogled... ostale mi je bilo dovoljno vidjeti jednom...
rekoh, išla bih svugdje, ali ako već mogu birati, sjever bi bio zadnja opcija... privlači me puls juga i tajnovitost istoka... brazil, argentina, peru, japan.... uh... ne daj boze da dobijem na lotu... svoje bih viđala jednom godišnje

Ti prepisujes iz moje glave... ali cijeli post!!!!!!!

Dosao mi je na vikend gay frend iz zagreba... bas sam jucer o tim stvarima razmisljala kad sam vidjela njegovu kozmeticku torbicu na ves masini svoje kupaone... dosao je samo na vikend!!!!
Ja odem preko ljeta na vikend na krk, u svoju torbu koju nosim svaki dan ubacim cetkicu za zube i kupaci ako mi bude trebao i to je to... i idem.... mrzi me tegliti stvari i opcenito biti ovisan o stvarima.

Sjecam se jedne godine sam bila sa bivsim muzem kod njegovih u dalmaciji sa skuterom...
Jedno jutro smo se digli i idemo napravit djir do murtera.... dosli smo tamo i ja reko ajmo se okupat.... prvo smo se poseksali pod nekom smokvom u jebovukini, onda smo se isli bacit u more, onako fino goli na nekoj pustopoljini... osusili se, tako da moze i bez kupacih  sviđa mi se ..... - Page 4 1523192931 

Od putovanja istok, jug, sto egzoticnije i razlicitije od poznate nam kulture...

Ali, bilo mi je lijepo i spavati u hotelu sa pet zvijezdica u centru amsterdama.... nije ni stara europa za bacit
to i ja često pomislim kad te čitam  sviđa mi se ..... - Page 4 1523192931 

ček ček... da ne bude zabune, nemam ja ništa protiv 5 zvjezdica, velnesa, masaža i tetošenja (čak dapače štoviše  sviđa mi se ..... - Page 4 4024472575 ), ali nedostatak komfora nije nešto što bi mi bilo ključno za odlazak bilo gdje... može i ovako i onako, sve ima svoje čari, prednosti i nedostatke... u hotelu recimo ne možeš osjetiti pravo lice nacije jer je sve ušminkano i prilagođeno gostu i tek kad se pomiješaš s domaćim (običnim) pukom možeš imati približnu sliku gdje si boravio....

Gost
Gost


[Vrh] Go down

sviđa mi se ..... - Page 4 Empty zgode razne....

Postaj  RobinUd 27.04.14 22:18

Pricao mi je prijatelj (na zalost, sad vec pokojni), dogodovstinu, kad je bio u Kairu.
Tamo je (bio) obicaj, da netko kod kuce skuha neko jelo, uzme lonac i tanjure sa sobom na ulicu, i prodaje tamo. Ljudi prolaze pokraj lonca, onome, kome zamirise, stane, dobije zlicu i tanjur pun toga... necega, plati i pojede stojecki.

Tako je i taj prijatelj (bio je vec svuda po svijetu), iz ciste znatizelje krenuo prema "izvoru".
Istog ga je casa zena zgrabila za ruku i odvukla.
Sta je, pa hocu samo probati....
Pa zar ne vidis kako to ide, pita ga ona.
Kako je tko donio prazan tanjur, pokraj lonca je bila kanta s vodom, "kuhar" je samo gurnuo tanjur u kantu (ne pustajuci ga), i vec je sljedeci bio na redu. 
Kaze prijatelj, stajao sam tamo jos neko vrijeme i promatrao.
S vremenom je sadrzaj lonca i kante bio sve slicniji.....
RobinUd
RobinUd

Broj postova : 847
Join date : 18.03.2014

[Vrh] Go down

sviđa mi se ..... - Page 4 Empty Re: sviđa mi se .....

Postaj  Gost 28.04.14 7:36

RobinUd je napisao/la:Pricao mi je prijatelj (na zalost, sad vec pokojni), dogodovstinu, kad je bio u Kairu.
Tamo je (bio) obicaj, da netko kod kuce skuha neko jelo, uzme lonac i tanjure sa sobom na ulicu, i prodaje tamo. Ljudi prolaze pokraj lonca, onome, kome zamirise, stane, dobije zlicu i tanjur pun toga... necega, plati i pojede stojecki.

Tako je i taj prijatelj (bio je vec svuda po svijetu), iz ciste znatizelje krenuo prema "izvoru".
Istog ga je casa zena zgrabila za ruku i odvukla.
Sta je, pa hocu samo probati....
Pa zar ne vidis kako to ide, pita ga ona.
Kako je tko donio prazan tanjur, pokraj lonca je bila kanta s vodom, "kuhar" je samo gurnuo tanjur u kantu (ne pustajuci ga), i vec je sljedeci bio na redu. 
Kaze prijatelj, stajao sam tamo jos neko vrijeme i promatrao.
S vremenom je sadrzaj lonca i kante bio sve slicniji.....
oh, ako su oni preživjeli, preživjela bih i ja... 
malo bih uranila i prva stala u red, dok je tanjur još koliko toliko čist  sviđa mi se ..... - Page 4 11484130 .... naravoučenje- ponesi sa sobom plastične tanjure kad ideš u kairo   sviđa mi se ..... - Page 4 1523192931

Gost
Gost


[Vrh] Go down

sviđa mi se ..... - Page 4 Empty Re: sviđa mi se .....

Postaj  Gost 06.02.15 13:41

sviđa mi se ..... - Page 4 F5313d7f061a3866ca8e43eb66147f73

Gost
Gost


[Vrh] Go down

sviđa mi se ..... - Page 4 Empty Re: sviđa mi se .....

Postaj  Gost 06.02.15 13:49

Alhambra je napisao/la:sviđa mi se ..... - Page 4 F5313d7f061a3866ca8e43eb66147f73
ooo falša temperuša te sjetila na štikle i izgubljenu temu...  sviđa mi se ..... - Page 4 1619348112

nek si je digla, možda se i ona piČka od ori pojavi...

Gost
Gost


[Vrh] Go down

sviđa mi se ..... - Page 4 Empty Re: sviđa mi se .....

Postaj  taja 06.02.15 13:53

Ja sam prije za ovako nešto

sviđa mi se ..... - Page 4 10978515_1061321833882971_1601112283061091931_n
taja
taja

Broj postova : 5995
Join date : 22.09.2012
Age : 52

[Vrh] Go down

sviđa mi se ..... - Page 4 Empty Re: sviđa mi se .....

Postaj  taja 06.02.15 13:54

sviđa mi se ..... - Page 4 10959632_1060820133933141_4967250957899140988_n
taja
taja

Broj postova : 5995
Join date : 22.09.2012
Age : 52

[Vrh] Go down

sviđa mi se ..... - Page 4 Empty Re: sviđa mi se .....

Postaj  Gost 06.02.15 13:56

taja je napisao/la:Ja sam prije za ovako nešto

sviđa mi se ..... - Page 4 10978515_1061321833882971_1601112283061091931_n

ono za svaki dan..i ja bi

ono gore za posebne prilike sviđa mi se ..... - Page 4 11484130

Gost
Gost


[Vrh] Go down

sviđa mi se ..... - Page 4 Empty Re: sviđa mi se .....

Postaj  taja 06.02.15 13:57

Alhambra je napisao/la:
taja je napisao/la:Ja sam prije za ovako nešto

sviđa mi se ..... - Page 4 10978515_1061321833882971_1601112283061091931_n

ono za svaki dan..i ja bi

ono gore za posebne prilike sviđa mi se ..... - Page 4 11484130
Ono nikako nije moj stil
Ne volim klasiku
taja
taja

Broj postova : 5995
Join date : 22.09.2012
Age : 52

[Vrh] Go down

sviđa mi se ..... - Page 4 Empty Re: sviđa mi se .....

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 4 / 7. Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.