kultniX
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

troškovi i slično

Stranica 3 / 4. Previous  1, 2, 3, 4  Next

Go down

troškovi i slično - Page 3 Empty Re: troškovi i slično

Postaj  Gost 06.03.15 14:10

Alhambra je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:
Lena je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:sad se guštam planirajući opet neki mini povrtnjak i da ljeti provodim što više vrijeme na otvorenom i da kuvam ono šta uberem il pokokam u obližnjem šumarku ... ima fazana ko pljeve a imam osjećaj da su to oni koje su lovci hranili pa ih lako navabit ... ko koke dođu kad im pospeš pšenice troškovi i slično - Page 3 11484130  eno mi ih otac hrani iz zajebancije jer ih voli vidjeti a ja ih volim jesti a bome i lijepog perja imaju za dreamcathere ... u mislima već derem mužjaka i natačem na štap iznad logorske vatre

eto, mani najveći uživi a ne treba ti paaaara za to

ja ću ti čvrčke uhvatiti kad dođem da imamo šta za hrskat  troškovi i slično - Page 3 11484130

il puževe ... sjećam se kad mi je blitva rekla da su odlični al nisam još probala ...  

žilavo troškovi i slično - Page 3 11484130

onda mi se neće svidjeti ... iz tog razloga ne volim priljepke jesti iako sam probala troškovi i slično - Page 3 1523192931 al ima žaba u obližnjoj bari, kornjača ... da se napraviti lijep ručak od svega toga .... juha od kornjače, pohani žablji bataci uz povrće iz vrta ... hm ... još da mi je naletit ko jednom na šumu punu lisičarki i meni ne treba uopće paaaraaaa za živit

Gost
Gost


[Vrh] Go down

troškovi i slično - Page 3 Empty Re: troškovi i slično

Postaj  Gost 06.03.15 14:23

kišna glista je napisao/la:
Alhambra je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:
Lena je napisao/la:

ja ću ti čvrčke uhvatiti kad dođem da imamo šta za hrskat  troškovi i slično - Page 3 11484130

il puževe ... sjećam se kad mi je blitva rekla da su odlični al nisam još probala ...  

žilavo troškovi i slično - Page 3 11484130

onda mi se neće svidjeti ... iz tog razloga ne volim priljepke jesti iako sam probala  troškovi i slično - Page 3 1523192931  al ima žaba u obližnjoj bari, kornjača ... da se napraviti lijep ručak od svega toga .... juha od kornjače, pohani žablji bataci uz povrće iz vrta ... hm ... još da mi je naletit ko jednom na šumu punu lisičarki i meni ne treba uopće paaaraaaa za živit

nisam probala ni juhu od kornjače, ni žablje batake....al bi i to s guštom


Gost
Gost


[Vrh] Go down

troškovi i slično - Page 3 Empty Re: troškovi i slično

Postaj  pizda 06.03.15 14:35

a da, i skoljke bas ne volim. Ustvari, ne volim ih uopce... troškovi i slično - Page 3 1523192931
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

troškovi i slično - Page 3 Empty Re: troškovi i slično

Postaj  Gost 06.03.15 14:38

pizda je napisao/la:a da, i skoljke bas ne volim. Ustvari, ne volim ih uopce... troškovi i slično - Page 3 1523192931

iz mora volim sve.
kukce ni crve ni u ludilu ne bih probala.
zmiju bih.
iznutrice jedem sve, osim pluća.
mrzim sirov bjelanjak i kožicu na pretoplom mlijeku.


ajte vi... troškovi i slično - Page 3 1523192931

Gost
Gost


[Vrh] Go down

troškovi i slično - Page 3 Empty Re: troškovi i slično

Postaj  Gost 06.03.15 14:45

Alhambra je napisao/la:
pizda je napisao/la:a da, i skoljke bas ne volim. Ustvari, ne volim ih uopce... troškovi i slično - Page 3 1523192931

iz mora volim sve.
kukce ni crve ni u ludilu ne bih probala.
zmiju bih.
iznutrice jedem sve, osim pluća.
mrzim sirov bjelanjak i kožicu na pretoplom mlijeku.


ajte vi... troškovi i slično - Page 3 1523192931

šalim se ... nisam ni ja probala kornjače i žabe al da moram preživjet il djecu nahranit, pojela bih pečenog čovjeka a kamoli ne skuvanu kornjaču troškovi i slično - Page 3 1523192931

al ako ne moram, ne jedem tripice, priljepke, eto, ne bih ni puževe, kornjače ni žabe ... al fazana znam da volim ... to mi je ko suha piletina al je zato super za gulaš ... to bih bez problema utamanila i da nisam gladna ... probala sam navuć kuju da ih lovi jer je dovoljno brza da ih uhvati al badava, ona ga stigne i onda se krene igrati ... al ovi šta su ih lovci pustili iz gojilišta se daju ulovit ko kokoše ... navabiš ih da dođu bliže i onda ih kukom hapneš za nogu i okreneš i voala - ručak !

al da, ni ja ne mogu smisliti sirov bjelanjak niti onu kožicu na ugrijanom mlijeku ... uh ... to mi se zaljepilo jednom ko klinki za grlo i povraćala na sve otvore troškovi i slično - Page 3 1523192931

Gost
Gost


[Vrh] Go down

troškovi i slično - Page 3 Empty Re: troškovi i slično

Postaj  Gost 06.03.15 14:50

morske školjkaše tamanim sve redom al moraju biti termički obraditi a ne da mi migolje troškovi i slično - Page 3 1523192931 jedino su mi ti priljepci tvrdi i žilavi i kad su skuhani ... al u buzari od dagnji se kupam do lakata ako je prigoda ... kako je to dobrooooooo ! al to stvarno rijetko jedem jer mi se ne da ribati školjke al nekad sam to sa kolegicama redovno pravila za kakva druženja pokućama

Gost
Gost


[Vrh] Go down

troškovi i slično - Page 3 Empty Re: troškovi i slično

Postaj  Gost 06.03.15 14:51

kišna glista je napisao/la:
Alhambra je napisao/la:
pizda je napisao/la:a da, i skoljke bas ne volim. Ustvari, ne volim ih uopce... troškovi i slično - Page 3 1523192931

iz mora volim sve.
kukce ni crve ni u ludilu ne bih probala.
zmiju bih.
iznutrice jedem sve, osim pluća.
mrzim sirov bjelanjak i kožicu na pretoplom mlijeku.


ajte vi... troškovi i slično - Page 3 1523192931

šalim se ... nisam ni ja probala kornjače i žabe al da moram preživjet il djecu nahranit, pojela bih pečenog čovjeka a kamoli ne skuvanu kornjaču troškovi i slično - Page 3 1523192931

al ako ne moram, ne jedem tripice, priljepke, eto, ne bih ni puževe, kornjače ni žabe ... al fazana znam da volim ... to mi je ko suha piletina al je zato super za gulaš ... to bih bez problema utamanila i da nisam gladna ... probala sam navuć kuju da ih lovi jer je dovoljno brza da ih uhvati al badava, ona ga stigne i onda se krene igrati ... al ovi šta su ih lovci pustili iz gojilišta se daju ulovit ko kokoše ... navabiš ih da dođu bliže i onda ih kukom hapneš za nogu i okreneš i voala - ručak !

al da, ni ja ne mogu smisliti sirov bjelanjak niti onu kožicu na ugrijanom mlijeku ... uh ... to mi se zaljepilo jednom ko klinki za grlo i povraćala na sve otvore troškovi i slično - Page 3 1523192931

troškovi i slično - Page 3 1523192931

priljepke sam jela, sve dok ih nisam, prije nego sam zinula, pogledala iz bližeg...pa vidjela rogove i nešto kao usta, pa shvatila da je to živo biće, a ne komad gume za žvakanje....jbg, od onda više ne jedem.

troškovi i slično - Page 3 ___prilepak____by_MagicMacabre

Gost
Gost


[Vrh] Go down

troškovi i slično - Page 3 Empty Re: troškovi i slično

Postaj  Gost 06.03.15 14:55

Alhambra je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:
Alhambra je napisao/la:
pizda je napisao/la:a da, i skoljke bas ne volim. Ustvari, ne volim ih uopce... troškovi i slično - Page 3 1523192931

iz mora volim sve.
kukce ni crve ni u ludilu ne bih probala.
zmiju bih.
iznutrice jedem sve, osim pluća.
mrzim sirov bjelanjak i kožicu na pretoplom mlijeku.


ajte vi... troškovi i slično - Page 3 1523192931

šalim se ... nisam ni ja probala kornjače i žabe al da moram preživjet il djecu nahranit, pojela bih pečenog čovjeka a kamoli ne skuvanu kornjaču troškovi i slično - Page 3 1523192931

al ako ne moram, ne jedem tripice, priljepke, eto, ne bih ni puževe, kornjače ni žabe ... al fazana znam da volim ... to mi je ko suha piletina al je zato super za gulaš ... to bih bez problema utamanila i da nisam gladna ... probala sam navuć kuju da ih lovi jer je dovoljno brza da ih uhvati al badava, ona ga stigne i onda se krene igrati ... al ovi šta su ih lovci pustili iz gojilišta se daju ulovit ko kokoše ... navabiš ih da dođu bliže i onda ih kukom hapneš za nogu i okreneš i voala - ručak !

al da, ni ja ne mogu smisliti sirov bjelanjak niti onu kožicu na ugrijanom mlijeku ... uh ... to mi se zaljepilo jednom ko klinki za grlo i povraćala na sve otvore troškovi i slično - Page 3 1523192931

troškovi i slično - Page 3 1523192931

priljepke sam jela, sve dok ih nisam, prije nego sam zinula, pogledala iz bližeg...pa vidjela rogove i nešto kao usta, pa shvatila da je to živo biće, a ne komad gume za žvakanje....jbg, od onda više ne jedem.

troškovi i slično - Page 3 ___prilepak____by_MagicMacabre

zubi priljepka su najtvrđa tvar koja je nađena u prirodi ... ja ih sad ne bih jela i zbog toga da si zube ne oštetim ...

Gost
Gost


[Vrh] Go down

troškovi i slično - Page 3 Empty Re: troškovi i slično

Postaj  propolis 06.03.15 23:32

kao prvo puzevi / poljski / nisu zilavi  dinstaju se a jos u siru,za polizati prste
morski ...najbolji duinski..
zablji kraci meni pohani no mogu i na razne nacine kao i svo drugo meso
recimo morski jezevi ../ crni sa dugim bodljama il tamno smedji / da bi ih jeo najbolje imati originalnu napravu za otvaranje da se bodlje i oklop ne izmrve i upadnu u tjelo
sirovi skampi jedem samo zive jer si siguran da se neces otrovati / paziti kako se izvadi probavno srijevo inace se pokvari okus mesa ..skamp ima na kraju tri kao peraje srednja se lagano mice ljevo desno dok se ne odvoji i lagano povuce a sa njom i to crijevce /
probao sam skoro sve osim kukaca i glista ..neke su mi se stvari svidjale neke ne no sve je jestivo a pogotovo iz mora
pohane moruzgve su mi  fine , a uzmimo dimljena svinjska crevca sa kajmakom i ne troškovi i slično - Page 3 11484130 


kada ne bi znali sto jedete sve sto sam naveo svi bi pojeli i niko se ne bi bunio ..
izled a i miris mnogo puta covjeka odvrate od necega kao i percepcija troškovi i slično - Page 3 3111943984 

ovo sa priljepkom je glupost / kao da krava,svinja ,riba itd nemaju zube usta i sl /
priljepke kao fuj a kamenice mljac troškovi i slično - Page 3 1619348112 

probao i skakavce ili nesto slicno ali osim neke hrskavosti nista ...fujjj
propolis
propolis

Broj postova : 3146
Join date : 24.01.2013

[Vrh] Go down

troškovi i slično - Page 3 Empty Re: troškovi i slično

Postaj  propolis 06.03.15 23:35

sto se tice para i budzeta  otom potom troškovi i slično - Page 3 684758713
propolis
propolis

Broj postova : 3146
Join date : 24.01.2013

[Vrh] Go down

troškovi i slično - Page 3 Empty Re: troškovi i slično

Postaj  Lena 07.03.15 7:14

pizda je napisao/la:a da, i skoljke bas ne volim. Ustvari, ne volim ih uopce... troškovi i slično - Page 3 1523192931
 x 

troškovi i slično - Page 3 11484130
Lena
Lena

Broj postova : 8929
Join date : 22.09.2012
Lokacija : All those moments will be lost in time, like tears in rain....

[Vrh] Go down

troškovi i slično - Page 3 Empty Re: troškovi i slično

Postaj  Lena 07.03.15 7:17

propolis je napisao/la:kao prvo puzevi / poljski / nisu zilavi  dinstaju se a jos u siru,za polizati prste
morski ...najbolji duinski..
zablji kraci meni pohani no mogu i na razne nacine kao i svo drugo meso
recimo morski jezevi ../ crni sa dugim bodljama il tamno smedji / da bi ih jeo najbolje imati originalnu napravu za otvaranje da se bodlje i oklop ne izmrve i upadnu u tjelo
sirovi skampi jedem samo zive jer si siguran da se neces otrovati / paziti kako se izvadi probavno srijevo inace se pokvari okus mesa ..skamp ima na kraju tri kao peraje srednja se lagano mice ljevo desno dok se ne odvoji i lagano povuce a sa njom i to crijevce /
probao sam skoro sve osim kukaca i glista ..neke su mi se stvari svidjale neke ne no sve je jestivo a pogotovo iz mora
pohane moruzgve su mi  fine , a uzmimo dimljena svinjska crevca sa kajmakom i ne troškovi i slično - Page 3 11484130 


kada ne bi znali sto jedete sve sto sam naveo svi bi pojeli i niko se ne bi bunio ..
izled a i miris mnogo puta covjeka odvrate od necega kao i percepcija troškovi i slično - Page 3 3111943984 

ovo sa priljepkom je glupost / kao da krava,svinja ,riba itd nemaju zube usta i sl /
priljepke kao fuj a kamenice mljac troškovi i slično - Page 3 1619348112 

probao i skakavce ili nesto slicno ali osim neke hrskavosti nista ...fujjj

puževi - bljak
žablji krakovi - nitoa posebno.....bolja mi piletina
škampi - na buzaru, može i sa žara,a može i na manistru ili sa rižom  troškovi i slično - Page 3 1523192931
ostalo kao ježevi i slično - ne hvala.....
zna se šta je spiza  troškovi i slično - Page 3 3384354616

ni ti o parama nećeš?cccc
sve sami samozataini ljudi  troškovi i slično - Page 3 3084372643

ali tema je ispala o hrani...ahahaha
Lena
Lena

Broj postova : 8929
Join date : 22.09.2012
Lokacija : All those moments will be lost in time, like tears in rain....

[Vrh] Go down

troškovi i slično - Page 3 Empty Re: troškovi i slično

Postaj  orion 07.03.15 8:32

i tako ..... još jedna potvrda da je generalna šema poso-kuća-bez birtije i iće-piće-bez sexa  troškovi i slično - Page 3 1523192931

...a žablji krakovi se bez veze .... prćkaš satima po mesu u tragovima  i na kraju ostaneš gladan troškovi i slično - Page 3 309394051

...a hrustavci,muzgavci,piknjavci,slinavci - ne trošim ni pod razno  troškovi i slično - Page 3 1425538829

_________________
imam dobar šešir
orion
orion

Broj postova : 5983
Join date : 22.09.2012

[Vrh] Go down

troškovi i slično - Page 3 Empty Re: troškovi i slično

Postaj  propolis 07.03.15 9:05

koliko ljudi toliko cudi...sto se tice rane

no naka mi netko kaze da nesto nije dobro a nije to probao odma me podsjeti na djete od dvije godine

kako mozes znati da nesto nije dobro ili je ako nisi dozvolio svojim osjetima da to osjete  troškovi i slično - Page 3 424959984 

uz put znate razliku izmedju kusati i probati  troškovi i slično - Page 3 439160543 


sto se para tice ...svi trosimo vise nego sto mislimo a i samu potrosnju treba gledati na godisnjoj razini

osobno mjesecno mi je dosta 300 no na kraju mjeseca kada sve nadmirim sto trebam cifra predje i 3000

tako da potrosim otprilike 40,000 s tim da u principu zivim sam na svoj nacin.. troškovi i slično - Page 3 2733991369
propolis
propolis

Broj postova : 3146
Join date : 24.01.2013

[Vrh] Go down

troškovi i slično - Page 3 Empty Re: troškovi i slično

Postaj  Gost 07.03.15 10:21

orion je napisao/la:
...a žablji krakovi se bez veze .... prćkaš satima po mesu u tragovima  i na kraju ostaneš gladan troškovi i slično - Page 3 309394051

...a hrustavci,muzgavci,piknjavci,slinavci - ne trošim ni pod razno  troškovi i slično - Page 3 1425538829

je, onda i to otpada ... ne volem to prčkanje ... nekad sam znala pripremiti rakovicu kao namaz al kad se sjetim koliko tek tu bude prčkanja i struganja i lomljenja da bi na kraju dobio nešto malo nekog namaza koji je istina izvrstan al ne toliko da je vrijedan uloženog truda ...

ove moruzgvice koje plovak spominje, i to si mogu misliti na šta liči kad ubaciš moruzgvu u vruće ulje ... ostane samo ono za pohanje a moruzgva izlapi ... nije da ne bih i to probala da moram, al ako ne moram nema šanse da prčkam oko toga

što sam starija postajem sve praktičnija glede svega pa i kuvanja ... sad se sve što se da, kuva na veliko pa spremi u zamrzivač za još koji puta ... eto, i na taj način se štedi iako mi je uvijek najvažnije uštediti na vremenu jer vrijeme je ne samo novac nego sve ono u šta ga posvetiš da ti život bude zanimljiviji ...


Gost
Gost


[Vrh] Go down

troškovi i slično - Page 3 Empty Re: troškovi i slično

Postaj  Gost 07.03.15 10:23

Ne znam, ne mogu to izracunati... puno trosim a nemam nekih luksuza. Cak sam i noktice skinula.... troškovi i slično - Page 3 1656216332 sve ste i sami rekli o vasim troskovima, meni je slicno. Mislim da nam je svima slicno.... samo treba uzeti u obzir da zivim u neboderu gdje su rezije abnormalno skupe i grije me Energo ..... pa ti vidi stari moj ....

Gost
Gost


[Vrh] Go down

troškovi i slično - Page 3 Empty Re: troškovi i slično

Postaj  Gost 07.03.15 10:25

propolis je napisao/la:

osobno mjesecno mi je dosta 300 no na kraju mjeseca kada sve nadmirim sto trebam cifra predje i 3000

tako da potrosim otprilike 40,000 s tim da u principu zivim sam na svoj nacin.. troškovi i slično - Page 3 2733991369

znači ništa od onog kultnix partija kod tebe ... teško bi ti nas sve počastio sa tolišnim budžetom ... a kako smo se redom izjasnili, ne bi ti nitko bio zadovoljan da ga nahraniš moruzgvicama i kojekakvim životinjskim otpadom kojeg ti spremaš ... izgleda da smo svi redom ipak ljubitelji konkretnije hrane ... al kad smo već kod toga, sjetih se ljubitelja i njegovog poziva na janjetinu ... otkad nas je pozvo sve, čovjek nesto ... nema ga ni u tragovima troškovi i slično - Page 3 1523192931 prepo se čovjek da će bagra navalit na njegovo stado i sve mu pojest

Gost
Gost


[Vrh] Go down

troškovi i slično - Page 3 Empty Re: troškovi i slično

Postaj  Gost 07.03.15 10:55

Lena je napisao/la:
puževi - bljak
žablji krakovi - nitoa posebno.....bolja mi piletina
škampi - na buzaru, može i sa žara,a može i na manistru ili sa rižom  troškovi i slično - Page 3 1523192931
ostalo kao ježevi i slično - ne hvala.....
zna se šta je spiza  troškovi i slično - Page 3 3384354616


evo i lena zna šta je konkretna hrana troškovi i slično - Page 3 3114667799  neš ti hranit ljude sa bubama pa da ih sto puta uvaljaš u sir troškovi i slično - Page 3 1523192931

malo listam temu i vidim da spadam u sretnike kojima nit birtija nit restorani nisu nikada nešto značili u životu ... valjda zato jer sam odrasla u jednom pa mi dosta pričanja o hrani za tri života ... meni je to najgori vid provođenja slobodnog vremena ... čuj, platiš da sjediš i ne mičeš a drugi se miču oko tebe troškovi i slično - Page 3 11484130  uvijek mi je druženje povezano sa kakvim takvim muvingom ... il se svi mičemo oko stola i šetamo kud nas je volja il me ne davi sa nekim večerama i ručkovima po restoranima .... u rijetkim slučajevima kad mi djeca požele tako nešto, to mi je u redu njih izvesti da i oni probaju malo biti gosti, njima je to nešto drugačije od uobičajene rutine pa mi je slatko gledati ih .... al da je meni neki poseban gušt sjedit i jest a da me netko poslužuje, to nikako ... čak ni u društvu najbližih prijatelja ... popizdim kad vidim kako se ljudi drastično promijene kad sjednu u restoran i čak i pričaju drugačije nego u nekoj ležernijoj situaciji ( doma il roštilj ) ... zadnji puta sam "odradila" nešto slično kad sam prijateljima pomogla oko traženja stana po rijeci i osjećali se dužni počastiti me i ja nasjela ... boktejebo, ni to više nikad ... nabrzinu pojela i ustala od stola da prošetam ispred restorana dok su oni jeli i komentirali šta se jede ... mrzim to komentiranje ko da su prvi puta hranu vidjeli pred sobom jer sam odrasla u obitelji sa dva šefa kuhinje gdje se stalno pričalo o kuhanju troškovi i slično - Page 3 1523192931 tako i kad kod kuće spremam nešto, hrana je sporedna stvar a druženje je ono bitno ... neš ti druženja kad mi svi sjednu i komentiraju šta sam i kako pripremila ... ne podsjećaj me na to, jedi ako ti je ok, nemoj jest ako nije i nema tu puno filozofije troškovi i slično - Page 3 1523192931

sad sam se sjetila i svojih stranaka i kad misle da mi nešto posebno nude kad me pozivaju na ručkove ... to mi je uvijek muka izbjeć a da ljude ne uvrijedim al odavno sam izbacila to vodanje po restoranima u poslovne svrhe ... zna se gdje se u mojoj struci radi, il u uredu il na gradilištu ....

Gost
Gost


[Vrh] Go down

troškovi i slično - Page 3 Empty Re: troškovi i slično

Postaj  propolis 07.03.15 11:49

kišna glista je napisao/la:
propolis je napisao/la:

osobno mjesecno mi je dosta 300 no na kraju mjeseca kada sve nadmirim sto trebam cifra predje i 3000

tako da potrosim otprilike 40,000 s tim da u principu zivim sam na svoj nacin.. troškovi i slično - Page 3 2733991369

znači ništa od onog kultnix partija kod tebe ... teško bi ti nas sve počastio sa tolišnim budžetom ... a kako smo se redom izjasnili, ne bi ti nitko bio zadovoljan da ga nahraniš moruzgvicama i kojekakvim životinjskim otpadom kojeg ti spremaš ... izgleda da smo svi redom ipak ljubitelji konkretnije hrane ... al kad smo već kod toga, sjetih se ljubitelja i njegovog poziva na janjetinu ... otkad nas je pozvo sve, čovjek nesto ... nema ga ni u tragovima troškovi i slično - Page 3 1523192931 prepo se čovjek da će bagra navalit na njegovo stado i sve mu pojest
prije nego napises devojcice razmisli inace broje su otprilike tocne samo cega troškovi i slično - Page 3 270804909
propolis
propolis

Broj postova : 3146
Join date : 24.01.2013

[Vrh] Go down

troškovi i slično - Page 3 Empty Re: troškovi i slično

Postaj  Gost 07.03.15 12:15

Lena je napisao/la:koliko otprilike trošite mjesečno?
znam da se sa više može i bolje,ali koliko vam je otprilike minimalno novaca potrebno?
kakav ste tip?štedljiv,racionalan,rastrošan?

evo da ja probam kod nas.....
recimo da je gorivo oko 1000 kn mjesečno.....struja oko 500,voda 180,stanarina 250,treninzi djeci 200,koji komad odjeće ajmo uzet oko 300 mjesečno,gospodinove cigarete oko 600 mjesečno
na hranu i kućne potrepštine trošimo oko 3000-3200 mjesečno....mobitel samo moj oko 100 mjesečno jer je gospodinov na firmu.....kao i internet
ispada oko 6330 mjesečno bez ikakvih dodatnih troškova kao kad se nešto pokvari ili auto registracija,nove cipele i jakete za klince jer rastu samo tako i slično....onda naravo ide puno više....
minimalno bi nam bilo potrebno najmanje 5000,a maksimalno nema granice  troškovi i slično - Page 3 11484130
ajde da se živi ležerno bez stresa za nas 4 (sa svim godišnjim potrebama) mjesečno je potrebno oko 10000...tako sam nekako izračunala....naravno opet bez razbacivanja

moram napomenuti da je kod nas popriličan udio slatkiša i nekih sitnica za školu...uvijek nešto treba....
nisamo rastrošni,ali kad se ima onda se i potroši....
kako nisam radila jedno vrijeme fakat je falila ta moja plaća.....ovaj mjesec lakše se diše opet

al super ti je tema ... meni je baš pomogla malo ponovo sjest sama sa sobom i vidjeti jel može bolje ... troškovi su i slični tvojim samo s time da sve moram sama i zaraditi jer nit ne znam kako je to kad ti netko pomaže sa još jednom plaćom ... i nije da mi ne uspije al me jebe to moje pušenje ... kad ovako staviš cifru pred sebe, odmah ti drugačije izgleda ... što je najbolje, nit ne uživam u tome više ko nekada ... doslovno mi muka bude i počelo i meni smrditi i sada sam motivirana tu napraviti prekid ako me krene i dalje takvo viđenje duvanjenja ... što je najbolje, i tu znam sreznat na minimum jer mi svako toliko stigne duvan iz bosne i užas jeftin al jebat ga kad mi nije više gušt a pojma nemam čemu ustrajati u tome ... em ću se bolje osjećati em ulupat te pare u nešto ljepše ... da nabavim svaki mjesec boja i kistova za 600 čuna atelje bi i meni i mojim curama bio daleko ljepši i veći gušt raditi i na tom polju ... ovak malo malo cure moram upozorit koje boje smiju koristiti bez limita koje ne jer koštaju masu para i jako si rijetko priuštim ono što stvarno želim imati

Gost
Gost


[Vrh] Go down

troškovi i slično - Page 3 Empty Re: troškovi i slično

Postaj  Gost 07.03.15 12:48

da, inače spadam u racionalne ... ako imam, onda trošim, ako nemam, ne trošim i nisam nikad koristila kreditne kartice nego keš tako da ne mogu trošiti ono što nemam ... al ono što me ljuti je koliko ode u ovu trulu državu i razne obaveze za koje znaš da nikad nećeš ni koristiti jer para neće više biti kad dođe na tebe red jer je raspad sustava ... samo pogledam svoju generaciju i ljude koje poznajem koliko je tu ljudi koji još životare jedino tako što su i dalje na grbači svojim roditeljima ... obje bivše šogorice su takve a znam ih još masu  i jednom kad ode i ta zadnja generacija koja othranjuje četrdeset i pedesetogodišnjake koji se nisu snašli kad je trebalo, koji nikad nisu naučili odgovorno se ponašati,  i ti će svi na grbaču države i socijalu ... masa, masa ljudi koja je nesposobna brinuti se za sebe i uzdržavati same sebe a nisu još proglašeni radno nesposobnim jer nisu ni puno radili ... nakon rata je masa ljudi sjedilo kod kuće jer im bilo ispod časti raditi nešto izvan struke ili za male pare a sad nema šanse da nađu posao nigdje ... da ne govorim sad ovo šta počinje isplivavati glede raznih braniteljskih mirovina koje su apsurdne  ...  svi bi mi da i dalje imamo socijalni sustav al da nitko ne radi ... baš kao i u tim obiteljima gdje se uzelo zdravo za gotovo da se odrasla djeca natakare svojim roditeljima na vrat pa dok traje traje ... kolegica mi ima sad problem sa svojom odraslom djecom ... nikako joj se skinut sa grbače jer su navikli da je lakše i ljepše živjeti kad im mama sve plati a oni ako i nađu posao, pare troše na šta im se hoće a ne na šta moraju ... muka mi je to pratiti kako ide i dalje i nikad kraja ... sva sreća da mi se brat uspio izvući iz tog začaranog kruga u kojeg kad jednom upadneš, gotovo ....samo te proguta ... djecu treba od najranije dobi učiti da imaju i obaveze a ne samo prava i kad dođe vrijeme znat ih pustiti sa lonca da se sami bore za sebe inače će im kasnije biti sto puta teže u životu ... a teško je tu naći pravi modus ... užas teško kad nema posla kao nekada pa je i izbor sužen ... sad mi je samo na pameti izdurati dok djecu ne osamostalim a kad to vidim, e onda sam uspjela ... onda idem u neku pećinu živjeti i meditirati do kraja života troškovi i slično - Page 3 3114667799

Gost
Gost


[Vrh] Go down

troškovi i slično - Page 3 Empty Re: troškovi i slično

Postaj  Gost 07.03.15 13:32

propolis je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:
propolis je napisao/la:

osobno mjesecno mi je dosta 300 no na kraju mjeseca kada sve nadmirim sto trebam cifra predje i 3000

tako da potrosim otprilike 40,000 s tim da u principu zivim sam na svoj nacin.. troškovi i slično - Page 3 2733991369

znači ništa od onog kultnix partija kod tebe ... teško bi ti nas sve počastio sa tolišnim budžetom ... a kako smo se redom izjasnili, ne bi ti nitko bio zadovoljan da ga nahraniš moruzgvicama i kojekakvim životinjskim otpadom kojeg ti spremaš ... izgleda da smo svi redom ipak ljubitelji konkretnije hrane ... al kad smo već kod toga, sjetih se ljubitelja i njegovog poziva na janjetinu ... otkad nas je pozvo sve, čovjek nesto ... nema ga ni u tragovima troškovi i slično - Page 3 1523192931 prepo se čovjek da će bagra navalit na njegovo stado i sve mu pojest
prije nego napises devojcice razmisli inace broje su otprilike tocne samo cega troškovi i slično - Page 3 270804909

a ti to u ojrima pričaš ? opa bato ... onda ti baš krenulo lijepo ... neka, drago mi čut da netko ima ... zato ti nako dobro izgledaš troškovi i slično - Page 3 684758713 sad još da ti uleti kakva syrena i moš se ženit opet troškovi i slično - Page 3 11484130

Gost
Gost


[Vrh] Go down

troškovi i slično - Page 3 Empty Re: troškovi i slično

Postaj  propolis 07.03.15 14:53

kišna glista je napisao/la:
propolis je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:
propolis je napisao/la:

osobno mjesecno mi je dosta 300 no na kraju mjeseca kada sve nadmirim sto trebam cifra predje i 3000

tako da potrosim otprilike 40,000 s tim da u principu zivim sam na svoj nacin.. troškovi i slično - Page 3 2733991369

znači ništa od onog kultnix partija kod tebe ... teško bi ti nas sve počastio sa tolišnim budžetom ... a kako smo se redom izjasnili, ne bi ti nitko bio zadovoljan da ga nahraniš moruzgvicama i kojekakvim životinjskim otpadom kojeg ti spremaš ... izgleda da smo svi redom ipak ljubitelji konkretnije hrane ... al kad smo već kod toga, sjetih se ljubitelja i njegovog poziva na janjetinu ... otkad nas je pozvo sve, čovjek nesto ... nema ga ni u tragovima troškovi i slično - Page 3 1523192931 prepo se čovjek da će bagra navalit na njegovo stado i sve mu pojest
prije nego napises devojcice razmisli inace broje su otprilike tocne samo cega troškovi i slično - Page 3 270804909

a ti to u ojrima pričaš ? opa bato ... onda ti baš krenulo lijepo ... neka, drago mi čut da netko ima ... zato ti nako dobro izgledaš troškovi i slično - Page 3 684758713  sad još da ti uleti kakva syrena i moš se ženit opet troškovi i slično - Page 3 11484130
Lako a sirene more mi je pred nosom.. troškovi i slično - Page 3 3111943984
ovo drugo tesko troškovi i slično - Page 3 684758713

troškovi i slično - Page 3 727654710
propolis
propolis

Broj postova : 3146
Join date : 24.01.2013

[Vrh] Go down

troškovi i slično - Page 3 Empty Re: troškovi i slično

Postaj  Gost 09.03.15 9:39

propolis je napisao/la:kao prvo puzevi / poljski / nisu zilavi  dinstaju se a jos u siru,za polizati prste
morski ...najbolji duinski..
zablji kraci meni pohani no mogu i na razne nacine kao i svo drugo meso
recimo morski jezevi ../ crni sa dugim bodljama il tamno smedji / da bi ih jeo najbolje imati originalnu napravu za otvaranje da se bodlje i oklop ne izmrve i upadnu u tjelo
sirovi skampi jedem samo zive jer si siguran da se neces otrovati / paziti kako se izvadi probavno srijevo inace se pokvari okus mesa ..skamp ima na kraju tri kao peraje srednja se lagano mice ljevo desno dok se ne odvoji i lagano povuce a sa njom i to crijevce /
probao sam skoro sve osim kukaca i glista ..neke su mi se stvari svidjale neke ne no sve je jestivo a pogotovo iz mora
pohane moruzgve su mi  fine , a uzmimo dimljena svinjska crevca sa kajmakom i ne troškovi i slično - Page 3 11484130 


kada ne bi znali sto jedete sve sto sam naveo svi bi pojeli i niko se ne bi bunio ..
izled a i miris mnogo puta covjeka odvrate od necega kao i percepcija troškovi i slično - Page 3 3111943984 

ovo sa priljepkom je glupost / kao da krava,svinja ,riba itd nemaju zube usta i sl /
priljepke kao fuj a kamenice mljac troškovi i slično - Page 3 1619348112 

probao i skakavce ili nesto slicno ali osim neke hrskavosti nista ...fujjj

kao prvo na tvoje prvo, ja sam ih jela 2-3 puta i uvijek su bili žilavi
škampe obožavam, al žive ni sirove nisam jela
ne kužim zakaj bi to s živim priljepkom bila glupost....jel ti i kravu, svinju i ribu jedeš  isto žive??
kamenice nisam jela, al ni njih ne bih, jer se jedu žive. ne da mi se to gadi, nego mislim da ne mogu zubima ubijat živo biće...jbg

Gost
Gost


[Vrh] Go down

troškovi i slično - Page 3 Empty Re: troškovi i slično

Postaj  propolis 09.03.15 9:55

sto se prvog tice ocito je stvar u pripremi recimo neko pripremi junetinu finu i mekanu neko ne
sirovi su fini .. bar meni 

ovo ostalo je demagogija..... zivo ne zivo 

osim toga sve se to moze i kuhati... jel tako
rekao sam sve je to stvar percepcije necega

da ne vidis i ne znas  sto jedes tada bi se samo oslonila na svoje perceptora i zakljucivala o hrani troškovi i slično - Page 3 439160543
propolis
propolis

Broj postova : 3146
Join date : 24.01.2013

[Vrh] Go down

troškovi i slično - Page 3 Empty Re: troškovi i slično

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 3 / 4. Previous  1, 2, 3, 4  Next

[Vrh]


 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.