kultniX
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

troškovi i slično

Stranica 4 / 4. Previous  1, 2, 3, 4

Go down

troškovi i slično - Page 4 Empty Re: troškovi i slično

Postaj  Gost 09.03.15 9:58

evo ovog mekušca troškovi i slično - Page 4 11484130

joooooooo-jooooooooo... bolje da se zavučem negdje u neku jazbinu I držim vodu u ustima...
svađala bi se... sve mi ide na kurac, treba me jebat troškovi i slično - Page 4 225923490


Gost
Gost


[Vrh] Go down

troškovi i slično - Page 4 Empty Re: troškovi i slično

Postaj  Gost 09.03.15 10:18

propolis je napisao/la:sto se prvog tice ocito je stvar u pripremi recimo neko pripremi junetinu finu i mekanu neko ne
sirovi su fini .. bar meni 

ovo ostalo je demagogija..... zivo ne zivo 

osim toga sve se to moze i kuhati... jel tako
rekao sam sve je to stvar percepcije necega

da ne vidis i ne znas  sto jedes tada bi se samo oslonila na svoje perceptora i zakljucivala o hrani troškovi i slično - Page 4 439160543

to ti je ko da tebe netko zavezanih očiju i spuštenih gaća dovede ovci straga i kaže ti....ožeži
jel da da bi ti bilo lijepo? bi.
pa što to onda i ne radiš

Gost
Gost


[Vrh] Go down

troškovi i slično - Page 4 Empty Re: troškovi i slično

Postaj  pizda 09.03.15 11:06

tema o troskovima se stvarno premetnula na ishranu troškovi i slično - Page 4 1523192931.
Kad smo kod tog, ipak ima mnogo vise toga sto mi ne ide od vec spomenutog pirea. Nikakvi mekusci, puzevi, skoljke, jezevi. Nikakva egzoticna jela tipa skakavci, mravi, zmije. Nikakva divljac, eventualno bi jeo divljeg krmka. Tripice jok, jaje na oko, nema teorije. Opcenito ih ne volim osim kuhanog bjelanjka...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

troškovi i slično - Page 4 Empty Re: troškovi i slično

Postaj  Gost 09.03.15 12:50

Nisam ljubitelj morske hrane. I ribu mogu jesti samo u iznimnim situacijama. Kako mi to jadno stvorenje uzasno smrdi nikada je sama nisam uredila, niti znam kako se to radi. Kako sam kontinentalac naviknuta sam na pastrmku, a volim i filetiranog lososa i to je to. Tunjevina je divna, ali nju ne jedem iz ubedjenja.
Divljac moze. Jedem bambije i jako su mi ukusni. Divlja svinja je vec malo "teza", zaista ima specifican ukus, pa se necu otimati da je u restoranu narucim, ali mogu je jesti.

Insekte bi probala. Zmije vec ne. Sve sto je ljigavo, sluzavo, klizamo i sl, ne dolazi u obzir. 


Sto se tice trosenja, ne trosim ono sto nemam. Nemam kredite, niti dugove, nisam nikada bila u minusu i nadam se da ce tako ostati.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

troškovi i slično - Page 4 Empty Re: troškovi i slično

Postaj  Lena 09.03.15 17:19

kišna glista je napisao/la:da, inače spadam u racionalne ... ako imam, onda trošim, ako nemam, ne trošim i nisam nikad koristila kreditne kartice nego keš tako da ne mogu trošiti ono što nemam ... al ono što me ljuti je koliko ode u ovu trulu državu i razne obaveze za koje znaš da nikad nećeš ni koristiti jer para neće više biti kad dođe na tebe red jer je raspad sustava ... samo pogledam svoju generaciju i ljude koje poznajem koliko je tu ljudi koji još životare jedino tako što su i dalje na grbači svojim roditeljima ... obje bivše šogorice su takve a znam ih još masu  i jednom kad ode i ta zadnja generacija koja othranjuje četrdeset i pedesetogodišnjake koji se nisu snašli kad je trebalo, koji nikad nisu naučili odgovorno se ponašati,  i ti će svi na grbaču države i socijalu ... masa, masa ljudi koja je nesposobna brinuti se za sebe i uzdržavati same sebe a nisu još proglašeni radno nesposobnim jer nisu ni puno radili ... nakon rata je masa ljudi sjedilo kod kuće jer im bilo ispod časti raditi nešto izvan struke ili za male pare a sad nema šanse da nađu posao nigdje ... da ne govorim sad ovo šta počinje isplivavati glede raznih braniteljskih mirovina koje su apsurdne  ...  svi bi mi da i dalje imamo socijalni sustav al da nitko ne radi ... baš kao i u tim obiteljima gdje se uzelo zdravo za gotovo da se odrasla djeca natakare svojim roditeljima na vrat pa dok traje traje ... kolegica mi ima sad problem sa svojom odraslom djecom ... nikako joj se skinut sa grbače jer su navikli da je lakše i ljepše živjeti kad im mama sve plati a oni ako i nađu posao, pare troše na šta im se hoće a ne na šta moraju ... muka mi je to pratiti kako ide i dalje i nikad kraja ... sva sreća da mi se brat uspio izvući iz tog začaranog kruga u kojeg kad jednom upadneš, gotovo ....samo te proguta ... djecu treba od najranije dobi učiti da imaju i obaveze a ne samo prava i kad dođe vrijeme znat ih pustiti sa lonca da se sami bore za sebe inače će im kasnije biti sto puta teže u životu ... a teško je tu naći pravi modus ... užas teško kad nema posla kao nekada pa je i izbor sužen ... sad mi je samo na pameti izdurati dok djecu ne osamostalim a kad to vidim, e onda sam uspjela ... onda idem u neku pećinu živjeti i meditirati do kraja života troškovi i slično - Page 4 3114667799

ima ih koji jednostavno misle da ne mogu radit....odnosno da ne moraju jer se uvijek nekako provlače na tuđim leđima....roditelja najčešće....
a kad je velika potriba može se radut svašta jer moraš.....nema tu filozofiranja

kad će se moji osamostalit ko zna.....ali mali je lukavo odabrao da uči i njemački jer kaže da bi mogao otići vani,pa da zna dva jezika  troškovi i slično - Page 4 1523192931
Lena
Lena

Broj postova : 8929
Join date : 22.09.2012
Lokacija : All those moments will be lost in time, like tears in rain....

[Vrh] Go down

troškovi i slično - Page 4 Empty Re: troškovi i slično

Postaj  Gost 10.03.15 5:39

Puno zaradjujem a malo troshim,,shta rec ,,idealan mushkic,,,, troškovi i slično - Page 4 1354420400 troškovi i slično - Page 4 3776795594 troškovi i slično - Page 4 2733991369

Gost
Gost


[Vrh] Go down

troškovi i slično - Page 4 Empty Re: troškovi i slično

Postaj  propolis 10.03.15 8:17

i ja recimo dosta zaradjujem
isto malo trosim
ostali moji trose puno

sta rec ..idealan tovar troškovi i slično - Page 4 11484130
propolis
propolis

Broj postova : 3146
Join date : 24.01.2013

[Vrh] Go down

troškovi i slično - Page 4 Empty Re: troškovi i slično

Postaj  Gost 10.03.15 8:43

Lena je napisao/la:

ima ih koji jednostavno misle da ne mogu radit....odnosno da ne moraju jer se uvijek nekako provlače na tuđim leđima....roditelja najčešće....
a kad je velika potriba može se radut svašta jer moraš.....nema tu filozofiranja

kad će se moji osamostalit ko zna.....ali mali je lukavo odabrao da uči i njemački jer kaže da bi mogao otići vani,pa da zna dva jezika  troškovi i slično - Page 4 1523192931

bistro dijete ... ma djeca su genijalna ... kuže sve a mi mislimo da ništa ne znaju

a glede ostalog vrijedi za malo mlađe ljude ... istina, kad se nema izbora onda se može raditi sve i svašta al bome, za moju generaciju koja se tu nije ušaltala je prošao voz ... tko će to zaposlit ako ni do sada nisu nakupili ni godinu radnog staža nit znaju išta raditi ... imala sam nade da se daju i takvi zaposliti ako pokažu volju i prošle godine probala jednu takvu kolegicu uvest u posao da joj pomognem al badaf ... dok se pričalo o volji za radom priča bila na visini, kad je trebalo konkretno krenuti, ništa od toga ... badava ulupala svoje vrijeme da ju uvodim u posao i ubrzo odustala kad sam vidjela o čem se tu radilo ... troškovi i slično - Page 4 2758896589

Gost
Gost


[Vrh] Go down

troškovi i slično - Page 4 Empty Re: troškovi i slično

Postaj  Gost 26.03.15 10:03

bokte koliko je struja poskupila troškovi i slično - Page 4 1425538829 ... mislila kako će mi stić razlika u moju korist jer je ova zima bila skroz blaga i trošila sam na dodatno grijanje daleko daleko manje nego proteklih godina a ono opet stiglo da platim brdo love za razliku ... sva sreća da me prije deset godina nitko nije uspio nagovoriti na grijanje na struju a toliko su se trudili ... glavni adut je bila elegancija i što je sve na gumbiće al se u zadnji trenutak odlučila na drva jer sam htjela aktivirati kamin radi ugođaja ... sad bih morala raditi ko konj još jedan posao samo da si platim grijanje ... kolegici koja grije tri puta manji prostor u kući na struju stigla još gora razlika nego meni a žena se doslovno smrzavala u svojoj kući i nikako ju ugrijati kako treba ... ipak su peći na drva još uvijek najbolja i najisplativija solucija za grijanje troškovi i slično - Page 4 1425538829 a i meni su ti rituali oko paljenja i održavanje vatre skroz ušli pod kožu ... baš bi mi falilo sve skupa i nema tih gumbića koji bi mogli zamijeniti taj ugođaj praiskonske topline požara u kaminu kad krenu hladniji zimski dani troškovi i slično - Page 4 1425538829

Gost
Gost


[Vrh] Go down

troškovi i slično - Page 4 Empty Re: troškovi i slično

Postaj  taja 26.03.15 10:05

kišna glista je napisao/la:bokte koliko je struja poskupila troškovi i slično - Page 4 1425538829 ... mislila kako će mi stić razlika u moju korist jer je ova zima bila skroz blaga i trošila sam na dodatno grijanje daleko daleko manje nego proteklih godina a ono opet stiglo da platim brdo love za razliku ... sva sreća da me prije deset godina nitko nije uspio nagovoriti na grijanje na struju a toliko su se trudili ... glavni adut je bila elegancija i što je sve na gumbiće al se u zadnji trenutak odlučila na drva jer sam htjela aktivirati kamin radi ugođaja  ... sad bih morala raditi ko konj još jedan posao samo da si platim grijanje ... kolegici koja grije tri puta  manji prostor u kući na struju stigla još gora razlika nego meni a  žena se doslovno smrzavala u svojoj kući i nikako ju ugrijati kako treba ... ipak su peći na drva još uvijek najbolja i najisplativija solucija za grijanje troškovi i slično - Page 4 1425538829 a i meni su ti rituali oko paljenja i održavanje vatre skroz ušli pod kožu ... baš bi mi falilo sve skupa  i nema tih gumbića koji bi mogli zamijeniti taj ugođaj praiskonske topline požara u kaminu kad krenu hladniji zimski dani troškovi i slično - Page 4 1425538829
Meni razlika došla -170 kn
al su mi one njihove rate nerazumne i totalno nejasne
taja
taja

Broj postova : 5995
Join date : 22.09.2012
Age : 52

[Vrh] Go down

troškovi i slično - Page 4 Empty Re: troškovi i slično

Postaj  Gost 26.03.15 10:17

taja je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:bokte koliko je struja poskupila troškovi i slično - Page 4 1425538829 ... mislila kako će mi stić razlika u moju korist jer je ova zima bila skroz blaga i trošila sam na dodatno grijanje daleko daleko manje nego proteklih godina a ono opet stiglo da platim brdo love za razliku ... sva sreća da me prije deset godina nitko nije uspio nagovoriti na grijanje na struju a toliko su se trudili ... glavni adut je bila elegancija i što je sve na gumbiće al se u zadnji trenutak odlučila na drva jer sam htjela aktivirati kamin radi ugođaja  ... sad bih morala raditi ko konj još jedan posao samo da si platim grijanje ... kolegici koja grije tri puta  manji prostor u kući na struju stigla još gora razlika nego meni a  žena se doslovno smrzavala u svojoj kući i nikako ju ugrijati kako treba ... ipak su peći na drva još uvijek najbolja i najisplativija solucija za grijanje troškovi i slično - Page 4 1425538829 a i meni su ti rituali oko paljenja i održavanje vatre skroz ušli pod kožu ... baš bi mi falilo sve skupa  i nema tih gumbića koji bi mogli zamijeniti taj ugođaj praiskonske topline požara u kaminu kad krenu hladniji zimski dani troškovi i slično - Page 4 1425538829
Meni razlika došla -170 kn
al su mi one njihove rate nerazumne i totalno nejasne

i meni su rate abnormlano narasle proteklih godina pa mi nije jasno jebote koliko su to digli cijene ? 200 % ... a stalno pazim kako ću trošiti i više mi ne pada na pamet na čemu štedjeti ?

Gost
Gost


[Vrh] Go down

troškovi i slično - Page 4 Empty Re: troškovi i slično

Postaj  pizda 26.03.15 10:19

kišna glista je napisao/la:bokte koliko je struja poskupila troškovi i slično - Page 4 1425538829 ... mislila kako će mi stić razlika u moju korist jer je ova zima bila skroz blaga i trošila sam na dodatno grijanje daleko daleko manje nego proteklih godina a ono opet stiglo da platim brdo love za razliku ... sva sreća da me prije deset godina nitko nije uspio nagovoriti na grijanje na struju a toliko su se trudili ... glavni adut je bila elegancija i što je sve na gumbiće al se u zadnji trenutak odlučila na drva jer sam htjela aktivirati kamin radi ugođaja  ... sad bih morala raditi ko konj još jedan posao samo da si platim grijanje ... kolegici koja grije tri puta  manji prostor u kući na struju stigla još gora razlika nego meni a  žena se doslovno smrzavala u svojoj kući i nikako ju ugrijati kako treba ... ipak su peći na drva još uvijek najbolja i najisplativija solucija za grijanje troškovi i slično - Page 4 1425538829 a i meni su ti rituali oko paljenja i održavanje vatre skroz ušli pod kožu ... baš bi mi falilo sve skupa  i nema tih gumbića koji bi mogli zamijeniti taj ugođaj praiskonske topline požara u kaminu kad krenu hladniji zimski dani troškovi i slično - Page 4 1425538829

mozda ti neko struju krade. Pogledaj vidi li se kakav produzni kabel kako vijuga krckim ulicama... troškovi i slično - Page 4 1523192931
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

troškovi i slično - Page 4 Empty Re: troškovi i slično

Postaj  pizda 26.03.15 10:20

kišna glista je napisao/la:

i meni su rate  abnormlano narasle proteklih godina pa mi nije jasno jebote koliko su to digli cijene ? 200 % ... a stalno pazim kako ću trošiti i više mi ne pada na pamet na čemu štedjeti ?

neki zajeb je kod tebe, meni su troskovi struje vec par godina tu negdje, podjednaki...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

troškovi i slično - Page 4 Empty Re: troškovi i slično

Postaj  Gost 26.03.15 10:32

pizda je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:

i meni su rate  abnormlano narasle proteklih godina pa mi nije jasno jebote koliko su to digli cijene ? 200 % ... a stalno pazim kako ću trošiti i više mi ne pada na pamet na čemu štedjeti ?

neki zajeb je kod tebe, meni su troskovi struje vec par godina tu negdje, podjednaki...

morat ću to malo provjeriti ... nema druge ... samo sumnjam da je greška u pitanju ... nije samo meni tako stiglo ... uspoređujem stalno sa kolegicama ... ovoj šta sam ju spomenula stigla razlika od 4000 kn ! troškovi i slično - Page 4 3102334490  al ajd, to je ona šta se slabo snalazi nakon razvoda ... bit će žena zaboravila plaćati kakve rate pa se nakupilo iako mi je sumnjivo to jer bi joj inače iskopčali struju ... nemam pojma ... meni je stiglo 10 x manje al živim u 120 m2 sa dvoje djece  koje polako ulaze u pubertet pa krenulo tuširanje i lickanje satima po kupaonici pa ajd, ima neke logike ... a možda su si ukopčavale dodatno grijanje u sobi bez mog znanja ... lako moguće


Zadnja promjena: kišna glista; 26.03.15 10:34; ukupno mijenjano 1 put.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

troškovi i slično - Page 4 Empty Re: troškovi i slično

Postaj  taja 26.03.15 10:33

kišna glista je napisao/la:
taja je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:bokte koliko je struja poskupila troškovi i slično - Page 4 1425538829 ... mislila kako će mi stić razlika u moju korist jer je ova zima bila skroz blaga i trošila sam na dodatno grijanje daleko daleko manje nego proteklih godina a ono opet stiglo da platim brdo love za razliku ... sva sreća da me prije deset godina nitko nije uspio nagovoriti na grijanje na struju a toliko su se trudili ... glavni adut je bila elegancija i što je sve na gumbiće al se u zadnji trenutak odlučila na drva jer sam htjela aktivirati kamin radi ugođaja  ... sad bih morala raditi ko konj još jedan posao samo da si platim grijanje ... kolegici koja grije tri puta  manji prostor u kući na struju stigla još gora razlika nego meni a  žena se doslovno smrzavala u svojoj kući i nikako ju ugrijati kako treba ... ipak su peći na drva još uvijek najbolja i najisplativija solucija za grijanje troškovi i slično - Page 4 1425538829 a i meni su ti rituali oko paljenja i održavanje vatre skroz ušli pod kožu ... baš bi mi falilo sve skupa  i nema tih gumbića koji bi mogli zamijeniti taj ugođaj praiskonske topline požara u kaminu kad krenu hladniji zimski dani troškovi i slično - Page 4 1425538829
Meni razlika došla -170 kn
al su mi one njihove rate nerazumne i totalno nejasne

i meni su rate  abnormlano narasle proteklih godina pa mi nije jasno jebote koliko su to digli cijene ? 200 % ... a stalno pazim kako ću trošiti i više mi ne pada na pamet na čemu štedjeti ?
Ja mislim da štednja vode i struje ionako nema nekog smisla,jer ionako rate napamet stavljaju. Ili ti dodaju neke stavke pa dođe na isto
taja
taja

Broj postova : 5995
Join date : 22.09.2012
Age : 52

[Vrh] Go down

troškovi i slično - Page 4 Empty Re: troškovi i slično

Postaj  pizda 26.03.15 10:35

kišna glista je napisao/la:

morat ću to malo provjeriti ... nema druge ... samo sumnjam da je greška u pitanju ... nije samo meni tako stiglo ... uspoređujem stalno sa kolegicama ... ovoj šta sam ju spomenula stigla razlika od 4000 kn ! troškovi i slično - Page 4 3102334490  al ajd, to je ona šta se slabo snalazi nakon razvoda ... bit će žena zaboravila plaćati kakve rate pa se nakupilo iako mi je sumnjivo to jer bi joj inače iskopčali struju ... nemam pojma ... meni je stiglo 10 x manje al živim u 120 m2 sa dvoje djece  koje polako ulaze u pubertet pa krenulo tuširanje i lickanje satima po kupaonici pa ajd, ima neke logike ... a možda su si ukopčavale dodatno grijanje u sobi bez mog znanja ... lako moguće

u jebote, pa sta je radila sa tom strujom, svaki dan varila?
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

troškovi i slično - Page 4 Empty Re: troškovi i slično

Postaj  Gost 26.03.15 10:43

pizda je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:

morat ću to malo provjeriti ... nema druge ... samo sumnjam da je greška u pitanju ... nije samo meni tako stiglo ... uspoređujem stalno sa kolegicama ... ovoj šta sam ju spomenula stigla razlika od 4000 kn ! troškovi i slično - Page 4 3102334490  al ajd, to je ona šta se slabo snalazi nakon razvoda ... bit će žena zaboravila plaćati kakve rate pa se nakupilo iako mi je sumnjivo to jer bi joj inače iskopčali struju ... nemam pojma ... meni je stiglo 10 x manje al živim u 120 m2 sa dvoje djece  koje polako ulaze u pubertet pa krenulo tuširanje i lickanje satima po kupaonici pa ajd, ima neke logike ... a možda su si ukopčavale dodatno grijanje u sobi bez mog znanja ... lako moguće

u jebote, pa sta je radila sa tom strujom, svaki dan varila?

ma ne ... do sada nije boravila u toj kući osim ponekad preko godišnjeg i uglavnom ljeti ... ove godine se preselila za stalno ... bit će je plaćala rate po izračunima iz godina kad je kuća bila prazna pa joj sad stiglo na naplatu sve po novoj potrošnji troškovi i slično - Page 4 684758713 al nije očekivala baš toliku razliku pa se žena šokirala ...

Gost
Gost


[Vrh] Go down

troškovi i slično - Page 4 Empty Re: troškovi i slično

Postaj  Gost 26.03.15 13:35

Mi smo se pre par godina prebacili na novog "provajdera" struje. Sad smo vecinom ekoloski...troškovi i slično - Page 4 24qrc5l

Gost
Gost


[Vrh] Go down

troškovi i slično - Page 4 Empty Re: troškovi i slično

Postaj  pizda 26.03.15 13:41

cat_claw je napisao/la:Mi smo se pre par godina prebacili na novog "provajdera" struje. Sad smo vecinom ekoloski...troškovi i slično - Page 4 24qrc5l

tako nek se i Glista prebaci, ima sad onaj RWE osim HEP-a...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

troškovi i slično - Page 4 Empty Re: troškovi i slično

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 4 / 4. Previous  1, 2, 3, 4

[Vrh]


 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.