kultniX
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Leksikon

Stranica 2 / 6. Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Go down

Leksikon - Page 2 Empty Re: Leksikon

Postaj  Gost 24.03.15 13:44

pizda je napisao/la:Nismo dugo a ima i dosta novih...

1. Miesto rodjenja / mjesto zivljenja Viva la Mehico/ Krrrrk
2. Dob
a) prakticki beba
b) prvi osnovne
c) drugi osnovne
d) treci osnovne
e) mator
3. Boja kose, ociju, nosa... Crna/crna/crna je ona...
4. Visina / tezina Visoka je, a i teska...Teska zena... Leksikon - Page 2 11484130
5. Nacijonalna pripadnost Meksicki separatist. Pokusava Krrrrk odvojiti od ostatka Croatie i tamo napraviti meksicku komunu u kojoj ce prakticirati visednevni sex. Opasna je skroz!
a) cetnik
b) ustasa
c) partizan
6. Jedinac/jedinica ili jok!? Nie jedinica. Ima nekog ludog brata... Leksikon - Page 2 11484130
7. Obrazovanje Obrazovata je.
a) 4 razreda osnovne
b) 6 razreda osnovne
c) izbaceni u osmom razredu
d) zavrsena osnovna
e) vise od tog
8. Narav Umjereno-eksplozivno-neuravnotezita sa Jekyllovsko-Hydovskim momentima... Leksikon - Page 2 11484130
a) umjerita
b) explosivna
c) neuravnotezita
d) Jekyll & Hyde
9. Omiljena boja / odjeca / obuca Rozlu ne voli. Oblaci se u zmijsku kozu od koje pravi i obucu
10. Omiljeni sport / vrsta muzike / vrsta filmova Omiljeti sport joj je slaganje paradajza. Slusa dance-romance, a najvise voli Shinead O`Connor. Voli filmove sa Meg Ryan
11. Omiljena zanimacia / razonoda Slaganje paradajza i vatanje zmija./ Forum i druzenje sa Caticom... Leksikon - Page 2 11484130
12. Najdraza zivotinja / biljka / kristal Razne/razne/razni
13. Vasa najveca vrlina / mana Vrlina joj je sto je Glista, a mana jer je kisna
14. Sto najvise cijenite kod drugih ljudi osim njihovog novca? (potonje je usmjerito zenama) Najvise cieni iskrenost
15. Najdraza zenska kvaliteta / najdraza muska kvaliteta Ne voli zene/ Po njoj nema kvalitetnih muskaraca Leksikon - Page 2 11484130
16. Jeste li zeniti ili bili ozeniti? Bila je ozenita i sad se ne moze otresti od udvaraca i mladozenja
17. Jeste li zadovoljni poslom koji radite Zadovoljna je
18. Kojim zanimanjem bi se najvise voljeli baviti Najvise bi volela kada bi mogla biti vlasnica komune...
19. Jeste li ljubomorni Ljubomorna je na Saru... Leksikon - Page 2 11484130
20. Jeste li emotivni Emotivna je zbog Sare... Leksikon - Page 2 11484130
21. Balade ili brza glazba? I balada i brza glazba!
22. Omilita vrst glazbe Sinead O`Connor ( je l´ se ´vako pise?!?)
23. Omiljene pjesme Sve od Sinead O` Clock
24. Volite li umjetnost Voli. Posebno muziku. Pa pogledati dva poslednja odgovora
25. Omiljeni hobby Vatanje zmija
26. Imate li kucnog ljubimca i kojeg? Ima/Razne
27. Mjesto gdje bi najvise voljeli zivjeti Tamo gde i zivi. Na Khhrrrrku.
28. Imate li prijatelje i koliko? Ima. Neke gadure!
29. Jeste li nostalgicni? Nie
30. Jeste li depresivac? Nie
31. Opterecujete li se unaprijed mogucim nedacama? Ne opterecuje se.
32. Omiljena hrana / omiljeno voce Jede sve. Od voca najvise voli sljivu, jer od nje radi rakiu.
33. Omiljena slastica Ona zbrckana torta sto su joj prijateljice napravile...
34. Omiljeni napitak / alkoholno pice Voda/Rakia
35. Omiljeno godisnje doba Prolece
36. More, rijeke ili jezera? Sve! Daj sve!
37. Šuma ili plaža? Sume
38. Kakav automobil zelite? U voznom stanju
39. Ciljevi u zivotu Da osnuje komunu
40. Zelje u zivotu Pa komuna, brate mili, sta pitas sto puta!
41. Jeste li religijozni? Nie, ali baca grah i gleda u tarot.
42. Ima li Boga? Glista je Bog! Leksikon - Page 2 11484130
43. Je li smrt definitivan kraj ili zivimo i dalje u nekoj drugoj dimensiji? Smrt je kraj.
44. Posjecuju li nas vanzemaljci? Svaki put kad se nalie rakie...
45. Jeste li imali kakvo paranormalno iskustvo? Rakia je cudo, cudo!
46. Ima li duhova? Pogledati odgovor pod rednim brojem 44
47. Ima li zivot smisao i koi? Ima, ali ti nece reci. Sam se snadji!
48. Za cim propustenim najvise zalite? Ne zali ni za cim.
49. Razno (napisati nesto prema zelji) ...nesto prema zelji...pa tako si reko!
50. Jebe li Ibro ofcu Ljeposavu? How yes no!


Kad nece breg Muhamedu... Leksikon - Page 2 11484130

Sad ce se po kuloarima pricati kako Glista pie kao smuk... Leksikon - Page 2 11484130

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Leksikon - Page 2 Empty Re: Leksikon

Postaj  pizda 24.03.15 13:47

Leksikon - Page 2 1523192931 i to rakia iz domace destilerije, ilegalne...Leksikon - Page 2 684758713
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Leksikon - Page 2 Empty Re: Leksikon

Postaj  Gost 24.03.15 13:48

cat_claw je napisao/la:

Kad nece breg Muhamedu... Leksikon - Page 2 11484130

Sad ce se po kuloarima pricati kako Glista pie kao smuk... Leksikon - Page 2 11484130

Leksikon - Page 2 3114667799 a i istina je da pijem ko smuk ... obzirom da je smuk vrsta zmije, znači da pijem samo u tuđim fantazijama i mitologiji ... isto ko šta krave sišem ko kravosas

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Leksikon - Page 2 Empty Re: Leksikon

Postaj  Gost 24.03.15 13:50

pizda je napisao/la:Leksikon - Page 2 1523192931 i to rakia iz domace destilerije, ilegalne...Leksikon - Page 2 684758713

ma, to mi je bila namjera otvoriti al me prošlo ... možda jednog dana nešto improviziram čisto zajebancije radi da imam u čemu namakati trave ... al i to me prošlo ... obzirom da sama ne trošim travarice, ne mislim više praviti ih za druge, radije bih si napravila destilaciju biljnih ulja

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Leksikon - Page 2 Empty Re: Leksikon

Postaj  Gost 24.03.15 13:52

kišna glista je napisao/la:
pizda je napisao/la:Leksikon - Page 2 1523192931 i to rakia iz domace destilerije, ilegalne...Leksikon - Page 2 684758713

ma, to mi je bila namjera otvoriti al me prošlo ... možda jednog dana nešto improviziram čisto zajebancije radi da imam u čemu namakati trave ... al i to me prošlo ... obzirom da sama ne trošim travarice, ne mislim više praviti ih za druge, radije bih si napravila destilaciju biljnih ulja

I komunu otvorila...


Ali za ta ulja ti treba brdo travuljine. Pokosices cieli Khrrrk. Leksikon - Page 2 30caqzl

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Leksikon - Page 2 Empty Re: Leksikon

Postaj  pizda 24.03.15 13:54

kišna glista je napisao/la:
pizda je napisao/la:Leksikon - Page 2 1523192931 i to rakia iz domace destilerije, ilegalne...Leksikon - Page 2 684758713

ma, to mi je bila namjera otvoriti al me prošlo ... možda jednog dana nešto improviziram čisto zajebancije radi da imam u čemu namakati trave ... al i to me prošlo ... obzirom da sama ne trošim travarice, ne mislim više praviti ih za druge, radije bih si napravila destilaciju biljnih ulja

a biljne ekstrakte i onda praviti parfeme? To sam se zapalijo kad sam pogledao film "Parfem"...Leksikon - Page 2 684758713
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Leksikon - Page 2 Empty Re: Leksikon

Postaj  Gost 24.03.15 13:54

cat_claw je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:
pizda je napisao/la:Leksikon - Page 2 1523192931 i to rakia iz domace destilerije, ilegalne...Leksikon - Page 2 684758713

ma, to mi je bila namjera otvoriti al me prošlo ... možda jednog dana nešto improviziram čisto zajebancije radi da imam u čemu namakati trave ... al i to me prošlo ... obzirom da sama ne trošim travarice, ne mislim više praviti ih za druge, radije bih si napravila destilaciju biljnih ulja

I komunu otvorila...


Ali za ta ulja ti treba brdo travuljine. Pokosices cieli Khrrrk. Leksikon - Page 2 30caqzl

ajoj, ne bih komunu ... radije bih se objesila nego živjela u komuni ... nisam od tih hipi dipi njuejđ fanova i sve ćemo zajedno

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Leksikon - Page 2 Empty Re: Leksikon

Postaj  Gost 24.03.15 13:56

Dosta sam pisala. Otisla sam! Orevuar. Leksikon - Page 2 1zouo36


Evo za Gox smajlic --> Leksikon - Page 2 1827251395

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Leksikon - Page 2 Empty Re: Leksikon

Postaj  Gost 24.03.15 13:57

pizda je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:
pizda je napisao/la:Leksikon - Page 2 1523192931 i to rakia iz domace destilerije, ilegalne...Leksikon - Page 2 684758713

ma, to mi je bila namjera otvoriti al me prošlo ... možda jednog dana nešto improviziram čisto zajebancije radi da imam u čemu namakati trave ... al i to me prošlo ... obzirom da sama ne trošim travarice, ne mislim više praviti ih za druge, radije bih si napravila destilaciju biljnih ulja

a biljne ekstrakte i onda praviti parfeme? To sam se zapalijo kad sam pogledao film "Parfem"...Leksikon - Page 2 684758713

pa fora je to ... iako me ne privlači praviti parfeme nego samo ulja ... al knjiga i film su odlični Leksikon - Page 2 684758713


Gost
Gost


[Vrh] Go down

Leksikon - Page 2 Empty Re: Leksikon

Postaj  Gost 24.03.15 13:58

pizda je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:
pizda je napisao/la:Leksikon - Page 2 1523192931 i to rakia iz domace destilerije, ilegalne...Leksikon - Page 2 684758713

ma, to mi je bila namjera otvoriti al me prošlo ... možda jednog dana nešto improviziram čisto zajebancije radi da imam u čemu namakati trave ... al i to me prošlo ... obzirom da sama ne trošim travarice, ne mislim više praviti ih za druge, radije bih si napravila destilaciju biljnih ulja

a biljne ekstrakte i onda praviti parfeme? To sam se zapalijo kad sam pogledao film "Parfem"...Leksikon - Page 2 684758713

jesi čito knjigu?
film me malo razočarao, al mi je knjiga jedno vrijeme bila omilita... skupa sa imenom ruže,,, eeee, davno je to bilo

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Leksikon - Page 2 Empty Re: Leksikon

Postaj  Gost 24.03.15 13:59

kišna glista je napisao/la:
pizda je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:
pizda je napisao/la:Leksikon - Page 2 1523192931 i to rakia iz domace destilerije, ilegalne...Leksikon - Page 2 684758713

ma, to mi je bila namjera otvoriti al me prošlo ... možda jednog dana nešto improviziram čisto zajebancije radi da imam u čemu namakati trave ... al i to me prošlo ... obzirom da sama ne trošim travarice, ne mislim više praviti ih za druge, radije bih si napravila destilaciju biljnih ulja

a biljne ekstrakte i onda praviti parfeme? To sam se zapalijo kad sam pogledao film "Parfem"...Leksikon - Page 2 684758713

pa fora je to ... iako me ne privlači  praviti parfeme nego samo ulja ... al knjiga i film su odlični Leksikon - Page 2 684758713  


meni se s filmom desio klasični problem kad prvo pročitaš knjigu... moj svijet mašte mi je bio zamiljiviji I izražajniji nego što su oni to uprizorili.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Leksikon - Page 2 Empty Re: Leksikon

Postaj  Gost 24.03.15 14:00

pizda je napisao/la:1. Miesto rodjenja / mjesto zivljenja - Rieka, Rieka
2. Dob
a) prakticki beba
b) prvi osnovne
c) drugi osnovne
d) treci osnovne
e) mator
3. Boja kose, ociju, nosa...  Crna, zeleno-sivo, ruzicast....
4. Visina / tezina - 183 / 87 (dobijo par kila)
5. Nacijonalna pripadnost
a) cetnik
b) ustasa
c) partizan - k tome narodni heroj...
6. Jedinac/jedinica ili jok!? - Jok, bilo nas je jos troje, sada jos dvoje...
7. Obrazovanje
a) 4 razreda osnovne
b) 6 razreda osnovne
c) izbaceni u osmom razredu
d) zavrsena osnovna
e) vise od tog
8. Narav
a) umjerita
b) explosivna
c) neuravnotezita
d) Jekyll & Hyde
9. Omiljena boja / odjeca / obuca - Plava, traperice, tenisice...
10. Omiljeni sport / vrsta muzike / vrsta filmova - fudbal, skijaski skokovi/ rock / SF, trileri, avanturisticki...
11. Omiljena zanimacia / razonoda - internet, vozikanje, priroda...
12. Najdraza zivotinja / biljka / kristal - Pas / kadulja / ametist...
13. Vasa najveca vrlina / mana - intelegencija, pamet, liepota, ogromno spolovilo / mana je sto ne znam sto sa tim...Leksikon - Page 2 684758713
14. Sto najvise cijenite kod drugih ljudi osim njihovog novca? (potonje je usmjerito zenama) - Dobrota
15. Najdraza zenska kvaliteta / najdraza muska kvaliteta - opet dobrota
16. Jeste li zeniti ili bili ozeniti? - Sretno neozenit bijo i osto...
17. Jeste li zadovoljni poslom koji radite - donekle, vecinom zbog slobode i komocie...
18. Kojim zanimanjem bi se najvise voljeli baviti - hm...cim je nesto zanimanje prestaje biti zanimljivo...
19. Jeste li ljubomorni - jok
20. Jeste li emotivni - popuno
21. Balade ili brza glazba? - balade
22. Omilita vrst glazbe - rock ali ne onaj umiveni pop-rock...
23. Omiljene pjesme - jebo onog ko je postavijo to pitanje, previse ima omilitih pjesama...
24. Volite li umjetnost - glazbu i film, ostalo i ne previse...
25. Omiljeni hobby - Biljke, fotkanje, egzibicionizam u prirodi...
26. Imate li kucnog ljubimca i kojeg? - imam Bobija koji je pas a i nekoliko macaka mi se muva oko kuce pa ih hranim. Tu pribrajam i dvadesetak jezeva i jednu svraku koja mi za zahvalu u vrtu ostavila srebrni prsten...
27. Mjesto gdje bi najvise voljeli zivjeti - valjda ovdje negdje ijako me Karibi nekako privlace a i sloboda i multikulturalnost Amsterdama...
28. Imate li prijatelje i koliko? - Imam nekolicinu ali ih rietko vidjam jer su vecinom dosadni...
29. Jeste li nostalgicni? - Ponekad
30. Jeste li depresivac? - Izvana ne ali mislim da jesam podsviesno...
31. Opterecujete li se unaprijed mogucim nedacama? - Nekad jako cesto, sad rjedje...
32. Omiljena hrana / omiljeno voce - Nemam neku omilitu hranu, fino spremljena riba, bakalar na crveno, dobra buzara ali i meso peceno u peci sa krompiricima ne zaostaje. Od voca tresnje na prvom mjestu a na drugom jagode...
33. Omiljena slastica - cokolada
34. Omiljeni napitak / alkoholno pice - nekad sam tamanijo Coca Colu ali vec jako dugo je nisam popijo. Sad sam vecinom na laganoj limunadi. Alkohol ne piem, ponekad malu pivu ili vino uz ribu...
35. Omiljeno godisnje doba - Proljece
36. More, rijeke ili jezera? - more
37. Šuma ili plaža? - suma
38. Kakav automobil zelite? - neki dobar terenac Leksikon - Page 2 684758713
39. Ciljevi u zivotu - prozivjeti sto se bolje moze i pritom napraviti cim manje sranja...
40. Zelje u zivotu - biti sretan
41. Jeste li religijozni? - jok
42. Ima li Boga? - ne znam
43. Je li smrt definitivan kraj ili zivimo i dalje u nekoj drugoj dimensiji? - mislim da zivimo i dalje
44. Posjecuju li nas vanzemaljci? - svakako
45. Jeste li imali kakvo paranormalno iskustvo? - ne bas ijako je bilo cudnih momenata...
46. Ima li duhova? - da
47. Ima li zivot smisao i koi? - nema smisao, ovo je film u kojem igramo ulogu koju smo izabrali
48. Za cim propustenim najvise zalite? - nisam imao previse ambicija a ni nekih sansi pa sam samim tim malo i propustao...
49. Razno (napisati nesto prema zelji) - volijo bi da je u toj drugoj dimensiji svaki trenutak onakav kakav znam ponekad osjetit u ovoj vukojebini, bilo u javi ili snu. To bi bilo bas dobro...
50. Jebe li Ibro ofcu Ljeposavu? - Jedino to i radi, jebe jadnu ofcu...

jao da, Amsterdam je divota od grada I nizozemci su divota od vibre

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Leksikon - Page 2 Empty Re: Leksikon

Postaj  pizda 24.03.15 14:07

kišna glista je napisao/la:
pizda je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:
pizda je napisao/la:Leksikon - Page 2 1523192931 i to rakia iz domace destilerije, ilegalne...Leksikon - Page 2 684758713

ma, to mi je bila namjera otvoriti al me prošlo ... možda jednog dana nešto improviziram čisto zajebancije radi da imam u čemu namakati trave ... al i to me prošlo ... obzirom da sama ne trošim travarice, ne mislim više praviti ih za druge, radije bih si napravila destilaciju biljnih ulja

a biljne ekstrakte i onda praviti parfeme? To sam se zapalijo kad sam pogledao film "Parfem"...Leksikon - Page 2 684758713

pa fora je to ... iako me ne privlači  praviti parfeme nego samo ulja ... al knjiga i film su odlični Leksikon - Page 2 684758713  

to bi bas bilo super, zajebavat se sa biljcicama i onda mjesat razne mirise i imas originalni parfem...Leksikon - Page 2 684758713
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Leksikon - Page 2 Empty Re: Leksikon

Postaj  pizda 24.03.15 14:09

Vel'ka Maca je napisao/la:
pizda je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:
pizda je napisao/la:Leksikon - Page 2 1523192931 i to rakia iz domace destilerije, ilegalne...Leksikon - Page 2 684758713

ma, to mi je bila namjera otvoriti al me prošlo ... možda jednog dana nešto improviziram čisto zajebancije radi da imam u čemu namakati trave ... al i to me prošlo ... obzirom da sama ne trošim travarice, ne mislim više praviti ih za druge, radije bih si napravila destilaciju biljnih ulja

a biljne ekstrakte i onda praviti parfeme? To sam se zapalijo kad sam pogledao film "Parfem"...Leksikon - Page 2 684758713

jesi čito knjigu?
film me malo razočarao, al mi je knjiga jedno vrijeme bila omilita... skupa sa imenom ruže,,, eeee, davno je to bilo

nisam citao, film sam pogledao i dobar mi je ijako malo turoban, da ne kazem, morbidan... Leksikon - Page 2 1523192931
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Leksikon - Page 2 Empty Re: Leksikon

Postaj  Gost 24.03.15 14:12

cat_claw je napisao/la:
metilda je napisao/la:

Koji su novi osim mene?  Leksikon - Page 2 439160543 Ja bi ispunila ali ne znam prekidati citiranje. Leksikon - Page 2 957247240


Ispuni ovako kao sto je Maca ispunila. Pisi pored i boldaj. Ne znam ni ja kako se isprekidano citira...Leksikon - Page 2 Wvyjpi

Evo jesam.  Leksikon - Page 2 3111943984

1. Miesto rodjenja / mjesto zivljenja – vidi se nadaleko iz nicka
2. Dob
a) prakticki beba
b) prvi osnovne
c) drugi osnovne
d) treci osnovne
e) mator
3. Boja kose, ociju, nosa... –  siva, zelena, bezalkoholna
4. Visina / tezina – 178, za kilograme se dame ne pita  Leksikon - Page 2 3601362807
5. Nacijonalna pripadnost
a) cetnik
b) ustasa
c) partizan

d) ne dopuštam politiku u betuli
6. Jedinac/jedinica ili jok!? - četvorka
7. Obrazovanje
a) 4 razreda osnovne
b) 6 razreda osnovne
c) izbaceni u osmom razredu
d) zavrsena osnovna 
e) vise od tog
8. Narav
a) umjerita
b) explosivna
c) neuravnotezita
d) Jekyll & Hyde  Leksikon - Page 2 2281111077
9. Omiljena boja / odjeca / obuca- sve boje, traper, niska
10. Omiljeni sport / vrsta muzike / vrsta filmova – rukomet, ne volim muziku, nedosadni
11. Omiljena zanimacia / razonoda – dangubljenje na forumima  Leksikon - Page 2 3111943984
12. Najdraza zivotinja / biljka / kristal – janje, ljubičica, nemam pojma
13. Vasa najveca vrlina / mana – preosjetljivost, ibidem
14. Sto najvise cijenite kod drugih ljudi osim njihovog novca? (potonje je usmjerito zenama)- kad me puste na miru  Leksikon - Page 2 11484130
15. Najdraza zenska kvaliteta / najdraza muska kvaliteta – šutljivost, pristojnost
16. Jeste li zeniti ili bili ozeniti? – sretno udata već 30 godina
17. Jeste li zadovoljni poslom koji radite – moglo je i gore
18. Kojim zanimanjem bi se najvise voljeli baviti - kuharstvom
19. Jeste li ljubomorni- u početku jako, a onda mi postane svejedno
20. Jeste li emotivni- mislim da jesam
21. Balade ili brza glazba? – nikakva, ali ako baš moram slušati onda balade
22. Omilita vrst glazbe – nema je
23. Omiljene pjesme – sad se ne mogu sjetiti ni jedne
24. Volite li umjetnost – koja mi korist od toga  Leksikon - Page 2 11484130
25. Omiljeni hobby – traženje fotografija po netu
26. Imate li kucnog ljubimca i kojeg? - dvije mačke i 10 kokošiju
27. Mjesto gdje bi najvise voljeli zivjeti – na obali mora
28. Imate li prijatelje i koliko? – puno ali samo jednu pravu kojoj mogu sve reći
29. Jeste li nostalgicni? – ma kakvi
30. Jeste li depresivac?  - dogodi se ponekad  Leksikon - Page 2 1523192931
31. Opterecujete li se unaprijed mogucim nedacama? - ne
32. Omiljena hrana / omiljeno voce – zec s njokama, maline
33. Omiljena slastica – sve što ima čokoladu u sebi
34. Omiljeni napitak / alkoholno pice – kava, ne pijem alkohol
35. Omiljeno godisnje doba - jesen
36. More, rijeke ili jezera? more
37. Šuma ili plaža? - plaža
38. Kakav automobil zelite? - novi  Leksikon - Page 2 11484130
39. Ciljevi u zivotu – otplatiti kredite  Leksikon - Page 2 3384354616
40. Zelje u zivotu – poženiti sinove i poudati kćeri
41. Jeste li religijozni? - da
42. Ima li Boga? - ima
43. Je li smrt definitivan kraj ili zivimo i dalje u nekoj drugoj dimensiji? – nije kraj
44. Posjecuju li nas vanzemaljci? – svako malo susretem ponekoga  Leksikon - Page 2 1523192931
45. Jeste li imali kakvo paranormalno iskustvo? - nekoliko njih  Leksikon - Page 2 1523192931
46. Ima li duhova? - ima  Leksikon - Page 2 3776795594
47. Ima li zivot smisao i koi? – to je preintimno pitanje
48. Za cim propustenim najvise zalite? – ni za čim
49. Razno (napisati nesto prema zelji)- ne mogu odabrati najdraži citat  Leksikon - Page 2 11484130   Leksikon - Page 2 11484130   Leksikon - Page 2 11484130
50. Jebe li Ibro ofcu Ljeposavu? - tko ili što je ofca?  Leksikon - Page 2 957247240

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Leksikon - Page 2 Empty Re: Leksikon

Postaj  pizda 24.03.15 14:17

metilda je napisao/la:
tko ili što je ofca?  Leksikon - Page 2 957247240 [/size]

isto sto i ovca...Leksikon - Page 2 684758713
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Leksikon - Page 2 Empty Re: Leksikon

Postaj  Gost 24.03.15 19:28

dakle lekskon... demencija ima svoje zakone, sve smo zaboravili jedni o drugima... osim uvreda, naravno  Leksikon - Page 2 1523192931
jebiga pipi, za ovo moram biti sita i naspavana, a bome to sad nisam... nema leksikona, iš...  Leksikon - Page 2 684758713

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Leksikon - Page 2 Empty Re: Leksikon

Postaj  Gost 24.03.15 19:47

pizda je napisao/la:
metilda je napisao/la:
tko ili što je ofca?  Leksikon - Page 2 957247240

isto sto i ovca...Leksikon - Page 2 684758713

O milica pristojna.  Leksikon - Page 2 167558484 Šalila sam se malo, znam da je ofca ovca Leksikon - Page 2 11484130   ali kako sam ja kasno zalutala na Kultne nikad nisam shvatila tko su Ibro i Ljeposava. Po tome se zna da nisam fetivi kultaš.  Leksikon - Page 2 3601362807

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Leksikon - Page 2 Empty Re: Leksikon

Postaj  taja 24.03.15 22:20

Što možeš sutra ne rješavaj danas
Tako ću i s leksikonom.

Inače, obavjestavam pučanstvo da sam pozvana opet na stari posao. Krećem 1.4. sa poslom  Leksikon - Page 2 3015220106
taja
taja

Broj postova : 5995
Join date : 22.09.2012
Age : 52

[Vrh] Go down

Leksikon - Page 2 Empty Re: Leksikon

Postaj  Gost 25.03.15 0:50

metilda je napisao/la:
pizda je napisao/la:
metilda je napisao/la:
tko ili što je ofca?  Leksikon - Page 2 957247240

isto sto i ovca...Leksikon - Page 2 684758713

O milica pristojna.  Leksikon - Page 2 167558484 Šalila sam se malo, znam da je ofca ovca Leksikon - Page 2 11484130   ali kako sam ja kasno zalutala na Kultne nikad nisam shvatila tko su Ibro i Ljeposava. Po tome se zna da nisam fetivi kultaš.  Leksikon - Page 2 3601362807


ibro je klesao u kamene kultne još u davne davnine. ljeposavava je čekala na milost njegovu. strpljivo Leksikon - Page 2 684758713

o bože, trebalo bi ići raditi ujutro. ne znam kako ću ....

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Leksikon - Page 2 Empty Re: Leksikon

Postaj  Gost 25.03.15 6:30

cat_claw je napisao/la:
Vel'ka Maca je napisao/la:
bilo je nešto u kontekstu namigivanja po forumu, sindroma namiguše... ništa bitno, nit opasno


Pa da. Leksikon - Page 2 30caqzl Samo je krenulo od Cece, a nakon neuspelog ispricavanja mi je rekao da nema sta da se cudim da me se percepira kao "fasadiranu lutkicu" kad ja samo na forumu pisem o kremama i kaputima. A Sarita otvorila temu o nekoj kremi za lice, pa samo poceli pricati o kozmetici, a on se uhvatio za to...

Ma od pocetka smo se svadjali. On uvek uz Ambritu sheli, a Ambra i ja se isto nismo bas nesto razumele...da to ublazeno napisem. Leksikon - Page 2 30caqzl Jos on  imao onaj iritantni nastup:sve znam, sve umem, najbolji sam, vi ste svi glupi, sad cu ja vama drzati slovo kako treba da radite, zivite,sta trebate misliti...ma ovako nekako kao moja Glistica. Leksikon - Page 2 11484130

a nie ti palo na pamet da sam ja bila  ibro Leksikon - Page 2 11484130

metilda, , ni meni nikad nije bilo jasno to oko ibre i ofce al nit me mnogo briga ... prastari kultaši imaju neku svoju zajedničku povijest koje se rado sjete tu i tamo a ja se volim osjećati kao poletarac Leksikon - Page 2 11484130 al baš bi bilo fora da svak od tih  prepriča priču o ibri i ljeposavi po svom sjećanju da vidimo na šta bi to nalikovalo i koliko bi im se priče podudarale i po kojim točkama ( al nema prepisivanja ) ... a onda ćemo sazvati skup i birati koje čije će priče ući kao kanonska evanđelja a koje ćemo proglasiti apokrifnim te heretičkim Leksikon - Page 2 1523192931 načula sam da se tako to radi

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Leksikon - Page 2 Empty Re: Leksikon

Postaj  Gost 25.03.15 7:10

taja je napisao/la:Što možeš sutra ne rješavaj danas
Tako ću i s leksikonom.

Inače, obavjestavam pučanstvo da sam pozvana opet na stari posao. Krećem 1.4. sa poslom  Leksikon - Page 2 3015220106

super vijest tajo ... samo jeboih bog njihov, kud dobrim radnicima ne ponude i neki bolji ugovor a ne svima isto ... gledam kako se izmjenjuju radnici po tim marketima i točno vidiš kako neki dođu i brzo i odu al ima jedna grupa koja je stalno tu što znači da su pouzdani i vrijedni i ipak bi ih se trebalo tretirati na drugačiji način ... a nije istina da je jedini način poduzetništva taj todorićev ... slušam nekad neke mlađe poduzetnike i kako oni to rješavaju i uvijek se nagrađivanje i motiviranje dobrih radnika dugoročno  isplatilo i njima a radnici zadovoljni ... todorić je što se toga tiče baš zadnji šljam ... pa jebemu, jel mu ne padne na pamet da si u međuvremenu čistim slučejam mogla naći i bolji posao i da bi onda morao tražiti nekog novog i uvoditi ga u posao u koji si ti već uhodana ... a što bih voljela čuti da se tako nešto dogodi Leksikon - Page 2 1425538829

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Leksikon - Page 2 Empty Re: Leksikon

Postaj  Gost 25.03.15 7:42

kišna glista je napisao/la:
cat_claw je napisao/la:
Vel'ka Maca je napisao/la:
bilo je nešto u kontekstu namigivanja po forumu, sindroma namiguše... ništa bitno, nit opasno


Pa da. Leksikon - Page 2 30caqzl Samo je krenulo od Cece, a nakon neuspelog ispricavanja mi je rekao da nema sta da se cudim da me se percepira kao "fasadiranu lutkicu" kad ja samo na forumu pisem o kremama i kaputima. A Sarita otvorila temu o nekoj kremi za lice, pa samo poceli pricati o kozmetici, a on se uhvatio za to...

Ma od pocetka smo se svadjali. On uvek uz Ambritu sheli, a Ambra i ja se isto nismo bas nesto razumele...da to ublazeno napisem. Leksikon - Page 2 30caqzl Jos on  imao onaj iritantni nastup:sve znam, sve umem, najbolji sam, vi ste svi glupi, sad cu ja vama drzati slovo kako treba da radite, zivite,sta trebate misliti...ma ovako nekako kao moja Glistica. Leksikon - Page 2 11484130

a nie ti palo na pamet da sam ja bila  ibro zeev Leksikon - Page 2 11484130

.

sad vidim da nisam čitala sve pa krivo skontala ... al nebitno ... još se pije kava pa se ima vremena picajzlati Leksikon - Page 2 1523192931


Gost
Gost


[Vrh] Go down

Leksikon - Page 2 Empty Re: Leksikon

Postaj  Gost 25.03.15 7:51

nikako dobit volju za ispunit leksikon ... strašno mi baca na sličan leksikon sa jedine godišnjice mature kojoj sam prisustovala ... ja mislila neka zajebancija u pitanju kad je krenula bilježnica kružiti oko stola od jednog do drugog a ono ljudi ozbiljno to ispunjavali a sjede jedan drugom pred nosom, mogli su sve to isto kroz razgovor izvuči jedan od drugog al jok, vako ćemo kobajagi lakše pratiti tko je tko i u šta se pretvorio ... eto, sad mi je jasnije i zašto nemam volje za ispunit ga ... valjda sam na sva ta pitanja već sto puta odgovorila kroz postove po raznim temama pa mi sad glupo ponavljati se ... kome je nešto bilo zanimljivo, zapamtio, kome nije, ionako nebitno ...

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Leksikon - Page 2 Empty Re: Leksikon

Postaj  pizda 25.03.15 8:36

metilda je napisao/la:

O milica pristojna.  Leksikon - Page 2 167558484 Šalila sam se malo, znam da je ofca ovca Leksikon - Page 2 11484130 

Leksikon - Page 2 1523192931 a jel ima neko ko to ne zna? Leksikon - Page 2 684758713
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Leksikon - Page 2 Empty Re: Leksikon

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 2 / 6. Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.