kultniX
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Wajter raport

Stranica 11 / 40. Previous  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 25 ... 40  Next

Go down

Wajter raport - Page 11 Empty Re: Wajter raport

Postaj  pizda 07.05.15 8:23

kišna glista je napisao/la:
pizda je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:eto, pogodila ... a iznenada mi pao taj raport ... počela me jeza lovit ... više uopće ne moramo oboje pisati na forumu, dovoljno samo jedan ... ionako sve isto mislimo Wajter raport - Page 11 1523192931 Wajter raport - Page 11 3114667799

jebote, u isto vrijeme smo pisali postove Wajter raport - Page 11 1425538829

ocito nam se nesto burek omilijo...Wajter raport - Page 11 3111943984

meni nije uopće nit mi je bio na pameti do onog trena kad sam počela pisati raport ... nisam ni znala da ću ga spomenit nego sam iskočijo iz moje glave ... jebote, ne bih mogla zamislit sad pojest burek ... Wajter raport - Page 11 1425538829

odi bas probat, trazi jedan najmasniji i pocni ga tamanit jos u pekari. Nije to bez vraga...Wajter raport - Page 11 684758713
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 11 Empty Re: Wajter raport

Postaj  pizda 07.05.15 8:23

ja sam na ovom dijelu kata, bas super, ja bi stalno tako... Wajter raport - Page 11 1523192931
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 11 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 07.05.15 8:25

pizda je napisao/la:
odi bas probat, trazi jedan najmasniji i pocni ga tamanit jos u pekari. Nije to bez vraga...Wajter raport - Page 11 684758713

fuj ... nije da ga ne volim al sad bi mi to bilo užas ... nisam već dugo jela burek al vidiš, mogla bih ga napraviti jer ga djeca vole a nisam već neko vrijeme ... baš sam razbijala glavu šta ću za ručak

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 11 Empty Re: Wajter raport

Postaj  propolis 07.05.15 8:26

pizda je napisao/la:svanuo je novi dan, lijep i povedar sto bi rec da ima i oblaka. Zrakom se siri miris mosusa, peluda a prevladava kiselkasti miris bureka. Na putu do posla prolazim pored vise od desetak pekara u koima vrijedne siptarske ruke prave burek. Burek je fast food ovih prostora i neka je, bolje i to nego li ono nepoznato smece koje jedemo u amburgerima. Pizzu da ne spominjem, morat cu opet u Trst da pojedem pravu pizzu. Usput mogu kupit i nesto robe, cipela i kakav cd. Sanjao sam Alhambru, bilo je cak i lagano eroticno jer smo se milovali. Eto...
pa ne bi se slozio sa tom tvrdnjom
ima i ovdje dobrih pizza kao i u italiji ali isto tako i tamo ima losih kao i ovdje

imas jednu pizeriu u kastvu stvarno ima bas dobru ..mislim da posluje pod imenom rustica

Wajter raport - Page 11 684758713
propolis
propolis

Broj postova : 3146
Join date : 24.01.2013

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 11 Empty Re: Wajter raport

Postaj  pizda 07.05.15 8:27

kišna glista je napisao/la:
pizda je napisao/la:
odi bas probat, trazi jedan najmasniji i pocni ga tamanit jos u pekari. Nije to bez vraga...Wajter raport - Page 11 684758713

fuj ... nije da ga ne volim al sad bi mi to bilo užas ... nisam već dugo jela burek al vidiš, mogla bih ga napraviti jer ga djeca vole a nisam već neko vrijeme ... baš sam razbijala glavu šta ću za ručak

eto vidis, kazem ja da nije bez vraga...Wajter raport - Page 11 684758713
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 11 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 07.05.15 8:27

propolis je napisao/la:
pizda je napisao/la:svanuo je novi dan, lijep i povedar sto bi rec da ima i oblaka. Zrakom se siri miris mosusa, peluda a prevladava kiselkasti miris bureka. Na putu do posla prolazim pored vise od desetak pekara u koima vrijedne siptarske ruke prave burek. Burek je fast food ovih prostora i neka je, bolje i to nego li ono nepoznato smece koje jedemo u amburgerima. Pizzu da ne spominjem, morat cu opet u Trst da pojedem pravu pizzu. Usput mogu kupit i nesto robe, cipela i kakav cd. Sanjao sam Alhambru, bilo je cak i lagano eroticno jer smo se milovali. Eto...
pa ne bi se slozio sa tom tvrdnjom
ima i ovdje dobrih pizza kao i u italiji ali isto tako i tamo ima losih kao i ovdje

imas jednu pizeriu u kastvu stvarno ima bas dobru ..mislim da posluje pod imenom rustica

Wajter raport - Page 11 684758713

plovak, kad je dobra spiza u pitanju, ti nisi mjerodavan ... ti ionako moš pojest sve i svašta samo da ti se naždrat ... pizda je ipak gurman

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 11 Empty Re: Wajter raport

Postaj  pizda 07.05.15 8:29

propolis je napisao/la:
pizda je napisao/la:svanuo je novi dan, lijep i povedar sto bi rec da ima i oblaka. Zrakom se siri miris mosusa, peluda a prevladava kiselkasti miris bureka. Na putu do posla prolazim pored vise od desetak pekara u koima vrijedne siptarske ruke prave burek. Burek je fast food ovih prostora i neka je, bolje i to nego li ono nepoznato smece koje jedemo u amburgerima. Pizzu da ne spominjem, morat cu opet u Trst da pojedem pravu pizzu. Usput mogu kupit i nesto robe, cipela i kakav cd. Sanjao sam Alhambru, bilo je cak i lagano eroticno jer smo se milovali. Eto...
pa ne bi se slozio sa tom tvrdnjom
ima i ovdje dobrih pizza kao i u italiji ali isto tako i tamo ima losih kao i ovdje

imas jednu pizeriu u kastvu stvarno ima bas dobru ..mislim da posluje pod imenom rustica

Wajter raport - Page 11 684758713

ma jebes to kad moras pizze trazit preko veze Wajter raport - Page 11 684758713. U gradu ih imas na svakom koraku a sve isto bljutave i neinvetivne. Kad se nesto novo otvori onda bude par dana podnosljiva, nakon tog ko i svugdje...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 11 Empty Re: Wajter raport

Postaj  pizda 07.05.15 8:29

kišna glista je napisao/la:

plovak, kad je dobra spiza u pitanju, ti nisi mjerodavan ... ti ionako moš pojest sve i svašta samo da ti se naždrat ... pizda je ipak gurman

Wajter raport - Page 11 1523192931 sta je Plovak gurman takvog kalibra?
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 11 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 07.05.15 8:34

pizda je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:

plovak, kad je dobra spiza u pitanju, ti nisi mjerodavan ... ti ionako moš pojest sve i svašta samo da ti se naždrat ... pizda je ipak gurman

Wajter raport - Page 11 1523192931 sta je Plovak gurman takvog kalibra?

pa čitaš i ti šta piše ... jebate, njemu je glavno da ima puno, da je jeftino i da može pričat o tome kako je podvalio nešto jeftino istim takvim "gurmanima" ko šta je on ( meni i tebi ziher ne bi uspijo al može probat ) ... sve drugo je manje bitno ... to nije gurmanstvo, to se zove nekako drugačije

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 11 Empty Re: Wajter raport

Postaj  propolis 07.05.15 8:36

kišna glista je napisao/la:
propolis je napisao/la:
pizda je napisao/la:svanuo je novi dan, lijep i povedar sto bi rec da ima i oblaka. Zrakom se siri miris mosusa, peluda a prevladava kiselkasti miris bureka. Na putu do posla prolazim pored vise od desetak pekara u koima vrijedne siptarske ruke prave burek. Burek je fast food ovih prostora i neka je, bolje i to nego li ono nepoznato smece koje jedemo u amburgerima. Pizzu da ne spominjem, morat cu opet u Trst da pojedem pravu pizzu. Usput mogu kupit i nesto robe, cipela i kakav cd. Sanjao sam Alhambru, bilo je cak i lagano eroticno jer smo se milovali. Eto...
pa ne bi se slozio sa tom tvrdnjom
ima i ovdje dobrih pizza kao i u italiji ali isto tako i tamo ima losih kao i ovdje

imas jednu pizeriu u kastvu stvarno ima bas dobru ..mislim da posluje pod imenom rustica

Wajter raport - Page 11 684758713

plovak, kad je dobra spiza u pitanju, ti nisi mjerodavan ... ti ionako moš pojest sve i svašta samo da ti se naždrat ... pizda je ipak gurman
jasno da si u pravu
no samo je pitanje ko to kaze

jasno da sam spreman probat sve da bi imao uopce mogucnost komparacije  no neki to ne mogu shvatiti Wajter raport - Page 11 2733991369
propolis
propolis

Broj postova : 3146
Join date : 24.01.2013

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 11 Empty Re: Wajter raport

Postaj  propolis 07.05.15 8:39

kišna glista je napisao/la:
pizda je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:

plovak, kad je dobra spiza u pitanju, ti nisi mjerodavan ... ti ionako moš pojest sve i svašta samo da ti se naždrat ... pizda je ipak gurman

Wajter raport - Page 11 1523192931 sta je Plovak gurman takvog kalibra?

pa čitaš i ti šta piše ... jebate, njemu je glavno da ima puno, da je jeftino i da može pričat o tome kako je podvalio nešto jeftino istim takvim "gurmanima" ko šta je on ( meni i tebi ziher ne bi uspijo al može probat ) ... sve drugo je manje bitno ... to nije gurmanstvo, to se zove nekako drugačije
Wajter raport - Page 11 3890829408
svatko sudi po sebi
propolis
propolis

Broj postova : 3146
Join date : 24.01.2013

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 11 Empty Re: Wajter raport

Postaj  pizda 07.05.15 8:40

kišna glista je napisao/la:

pa čitaš i ti šta piše ... jebate, njemu je glavno da ima puno, da je jeftino i da može pričat o tome kako je podvalio nešto jeftino istim takvim "gurmanima" ko šta je on ( meni i tebi ziher ne bi uspijo al može probat ) ... sve drugo je manje bitno ... to nije gurmanstvo, to se zove nekako drugačije

izjelica ko onaj Pera zdera sto je stalno pljeskavice jeo. U biti je jeo hamburgere ali ih onda jos nije bilo kod nas pa su nasi to prekrstili u pljeskavice...Wajter raport - Page 11 684758713
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 11 Empty Re: Wajter raport

Postaj  pizda 07.05.15 8:44

mislim da bi danas mogo napravit punjene paprike. Jest da je malo zajebancije ali ce bit za vise puta. Treba napravit zalihe za godisnji...Wajter raport - Page 11 684758713
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 11 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 07.05.15 8:45

propolis je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:
pizda je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:

plovak, kad je dobra spiza u pitanju, ti nisi mjerodavan ... ti ionako moš pojest sve i svašta samo da ti se naždrat ... pizda je ipak gurman

Wajter raport - Page 11 1523192931 sta je Plovak gurman takvog kalibra?

pa čitaš i ti šta piše ... jebate, njemu je glavno da ima puno, da je jeftino i da može pričat o tome kako je podvalio nešto jeftino istim takvim "gurmanima" ko šta je on ( meni i tebi ziher ne bi uspijo al može probat ) ... sve drugo je manje bitno ... to nije gurmanstvo, to se zove nekako drugačije
Wajter raport - Page 11 3890829408
svatko sudi po sebi

naravno ... uvijek je tako ...

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 11 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 07.05.15 8:51

pizda je napisao/la:mislim da bi danas mogo napravit punjene paprike. Jest da je malo zajebancije ali ce bit za vise puta. Treba napravit zalihe za godisnji...Wajter raport - Page 11 684758713

a super si me sjetio ... pa neću ja danas ništa kuvati ... imam ja još zaliha ... aaaaa, blažene zalihe Wajter raport - Page 11 1523192931 sutra ću burek

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 11 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 07.05.15 8:58

javijo mi se onaj dotur ... priprema neke akcije pa bi da se uključim ... jebate, znala sam da će probat al neće ić ... meni malo malo dođe neki aktivist koji bi u akciju al da ja grizem ... sad ću ja njemu lijepo objasnit ko i onoj mojoj doturici da se to ne isplati ... od nekadašnjeg aktiviste sam postala čista suprotnost - sad sam deaktivist ... radim na demoralizaciji onih koji bi uzalud trošili vrijeme na kojekakva volontiranja i aktivizam i budalaštine ko šta je filantropija i ostale utopije ... sad ću ga nagovorit da ugasi i tu svoju radionicu i pusti ljude da uživaju u stresovima ... tko preživi preživi, tko ne, a jebat ga ... evolucija ne bira slabe i nesnalažljive nego obrnuto, prilagodljive ... treba joj tu ić na ruku Wajter raport - Page 11 1523192931 Wajter raport - Page 11 3114667799

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 11 Empty Re: Wajter raport

Postaj  pizda 07.05.15 9:28

kišna glista je napisao/la:javijo mi se onaj dotur ... priprema neke akcije pa bi da se uključim  ... jebate, znala sam da će probat al neće ić ... meni malo malo dođe neki aktivist koji bi u akciju al da ja grizem  ... sad ću ja njemu lijepo objasnit ko i onoj mojoj doturici da se to ne isplati ... od nekadašnjeg aktiviste sam postala čista suprotnost - sad sam deaktivist ... radim na demoralizaciji onih koji bi uzalud trošili vrijeme na kojekakva volontiranja i aktivizam i budalaštine ko šta je filantropija i ostale utopije ... sad ću ga nagovorit da ugasi i tu svoju radionicu i pusti ljude da uživaju u stresovima ... tko preživi preživi, tko ne, a jebat ga ... evolucija ne bira slabe i nesnalažljive nego obrnuto, prilagodljive ... treba joj tu ić na ruku Wajter raport - Page 11 1523192931 Wajter raport - Page 11 3114667799

jebo takve radijonice. Puno prica a nista od tog. Sto bi rec, puno zuji, malo meda daje. Nek on dodje na Krk kamenje nosit i lomit pa da vidis aktiviteta...Wajter raport - Page 11 684758713
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 11 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 07.05.15 9:36

pizda je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:javijo mi se onaj dotur ... priprema neke akcije pa bi da se uključim  ... jebate, znala sam da će probat al neće ić ... meni malo malo dođe neki aktivist koji bi u akciju al da ja grizem  ... sad ću ja njemu lijepo objasnit ko i onoj mojoj doturici da se to ne isplati ... od nekadašnjeg aktiviste sam postala čista suprotnost - sad sam deaktivist ... radim na demoralizaciji onih koji bi uzalud trošili vrijeme na kojekakva volontiranja i aktivizam i budalaštine ko šta je filantropija i ostale utopije ... sad ću ga nagovorit da ugasi i tu svoju radionicu i pusti ljude da uživaju u stresovima ... tko preživi preživi, tko ne, a jebat ga ... evolucija ne bira slabe i nesnalažljive nego obrnuto, prilagodljive ... treba joj tu ić na ruku Wajter raport - Page 11 1523192931 Wajter raport - Page 11 3114667799

jebo takve radijonice. Puno prica a nista od tog. Sto bi rec, puno zuji, malo meda daje. Nek on dodje na Krk kamenje nosit i lomit pa da vidis aktiviteta...Wajter raport - Page 11 684758713

bože sačuvaj ... imala sam jednog takvog dotura koji je volijo gledat kako ja slažem kamenje a on se bojo da mu noktić ne pukne Wajter raport - Page 11 3114667799  neb više ni u ludilu ... al baš me zanima kako je on to zamislijo ... moram pazit da ne prasnem u smijeh jer mislim da već znam kako će ić priča a bogami i šta ću mu ja reć


Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 11 Empty Re: Wajter raport

Postaj  pizda 07.05.15 9:44

kišna glista je napisao/la:

bože sačuvaj ... imala sam jednog takvog dotura koji je volijo gledat kako ja slažem kamenje a on se bojo da mu noktić ne pukne Wajter raport - Page 11 3114667799  neb više ni u ludilu ... al baš me zanima kako je on to zamislijo ... moram pazit da ne prasnem u smijeh jer mislim da već znam kako će ić priča a bogami i šta ću mu ja reć


to su sve paraziti, jebo to. Em bi te povalijo em bi mu jos morala i radit...Wajter raport - Page 11 3111943984
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 11 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 07.05.15 9:47

a već sam ja njemu objasnila svoju teoriju "motikom protiv stresa i depresije" i koje priče i baljezganja te terapije - ništa od toga nikad neće biti ... time samo hraniš ljudima demone i vragove ... veli čovjek da imam pravo al ne smije on tako sa pacijentima jer ga već naganjaju da je privilegirana klasa ... velim mu pa jesi, jebiga, prihvati to ... doturi su oduvijek to i bili i jebo ti sad političku korektnost i ostale moderne i mondene pizdarije gdje bi svi trebali biti jednaki ... nismo nit ćemo ikada biti ! da sam ja dotur i da mi pacijent kaže da sam privilegirana klasa, odmah bih priznala i rekla, jesam i ponosim se time ! pa jebote, za koji kurac onda toliko studiraju i ulažu u sebe i svoje znanje ako će ih kasnije svaka šuša i baba pljunit lice a oni ne smiju ništa ... bit će ovo još jedna zanimljiva epizoda u glistinjaku Wajter raport - Page 11 1523192931

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 11 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 07.05.15 9:48

pizda je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:

bože sačuvaj ... imala sam jednog takvog dotura koji je volijo gledat kako ja slažem kamenje a on se bojo da mu noktić ne pukne Wajter raport - Page 11 3114667799  neb više ni u ludilu ... al baš me zanima kako je on to zamislijo ... moram pazit da ne prasnem u smijeh jer mislim da već znam kako će ić priča a bogami i šta ću mu ja reć


to su sve paraziti, jebo to. Em bi te povalijo em bi mu jos morala i radit...Wajter raport - Page 11 3111943984

ti si sad opako podrko lončiće ... nikako prestat me miješat sa nekima al nema veze ... priče radi i to može bit zanimljivo Wajter raport - Page 11 1523192931

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 11 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 07.05.15 9:58

al odma sam si zamislila neko pleme ko nekada i da neki zadnji u plemenu dođe šamanu reć šta se kurčiš i praviš da si privilegiran ... šaman bi ga odma otrovo kakvih jakim dijuretikom pa nek sere u nekom grmu a ne njemu Wajter raport - Page 11 3114667799 a danas sve naopako ... dođeš šamanu po lijek, još mu kažeš kako pojma nema a on se sav skvrči i cijuče, probat ću bolje drugi puta Wajter raport - Page 11 1523192931 al fora živjeti u ovakvim vremenima ... dođe mi pisat kakve "kronike iz narnije" kad čujem ovakve priče Wajter raport - Page 11 280662968

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 11 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 07.05.15 10:07

iskreno se nadam da nisam na liniji sa nečijim doturom jerbo ste ko pacijenti onda najebali ... pizdo, kako ti se zove dotur ? da malo pripazim koliko ću ga nahuškat protiv pacijenata ? nemoj da odeš ispirat uši a ono te dočeka sa šmrkom umjesto onih finih malih intrumenata za ispiranje ušiju Wajter raport - Page 11 11484130 Wajter raport - Page 11 3114667799

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 11 Empty Re: Wajter raport

Postaj  pizda 07.05.15 10:07

kišna glista je napisao/la:iskreno se nadam da nisam na liniji sa nečijim doturom jerbo ste ko pacijenti onda najebali ... pizdo, kako ti se zove dotur ? da malo pripazim koliko ću ga nahuškat protiv pacijenata ?  nemoj da odeš ispirat uši a ono te dočeka sa šmrkom umjesto onih finih malih intrumenata za ispiranje ušiju Wajter raport - Page 11 11484130 Wajter raport - Page 11 3114667799

nemam pojma ali je dobra za opalit...Wajter raport - Page 11 684758713
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 11 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 07.05.15 10:10

pizda je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:iskreno se nadam da nisam na liniji sa nečijim doturom jerbo ste ko pacijenti onda najebali ... pizdo, kako ti se zove dotur ? da malo pripazim koliko ću ga nahuškat protiv pacijenata ?  nemoj da odeš ispirat uši a ono te dočeka sa šmrkom umjesto onih finih malih intrumenata za ispiranje ušiju Wajter raport - Page 11 11484130 Wajter raport - Page 11 3114667799

nemam pojma ali je dobra za opalit...Wajter raport - Page 11 684758713

to što je žemsko te još ne spašava ... ovaj se nameračio organizirat doturku bunu u rijeci pa pripazi malo ... koliko čitam na njegovom zidu zbivanja oko toga, baš ženske doturice su najviše našpičene i ljute Wajter raport - Page 11 1523192931

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 11 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 11 / 40. Previous  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 25 ... 40  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.