kultniX
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Wajter raport

Stranica 35 / 40. Previous  1 ... 19 ... 34, 35, 36 ... 40  Next

Go down

Wajter raport - Page 35 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 24.06.15 13:23

vani opet zatoplilo al još ugodno pirka nekakva bura tako da je za izdržati ...

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 35 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 25.06.15 7:32

vrijeme je opet  Wajter raport - Page 35 1040131347

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 35 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 25.06.15 8:28

Sunčano i vedro, ali s buricom - nije za kupanja.  Wajter raport - Page 35 1425538829

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 35 Empty Re: Wajter raport

Postaj  propolis 25.06.15 11:16

ljeto se vraca ....ko bi reko
al i ni8je povruce ako nisi u vidokrugu sunceka

suncano i neoblacno Wajter raport - Page 35 3111943984
propolis
propolis

Broj postova : 3146
Join date : 24.01.2013

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 35 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 25.06.15 12:29

moja hrabra djeca odoše na plažu ... ja ću još malo pričekati sa ponovnim kupanjem u moru

blitva , oodo odmorit i čitati nešto lijepo ka šta je džubran ... baš mi je super uletio a ako budem posebno inspirirata bude i citata na kulturi srca ...

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 35 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 25.06.15 12:36

kišna glista je napisao/la:moja hrabra djeca odoše na plažu ... ja ću još malo pričekati sa ponovnim kupanjem u moru

blitva , oodo odmorit i čitati nešto lijepo ka šta je džubran ... baš mi je super uletio a ako budem posebno inspirirata bude i citata na kulturi srca ...
aj aj... već se veselim džubranu...  Wajter raport - Page 35 684758713

ja ću još malo šarati... čekam da me bakut zove, trebat će prijevoz, a ja sam free... zapravo odoh čitati onaj forum, možda je pop bacio još koji biser... Wajter raport - Page 35 11484130

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 35 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 27.06.15 14:57

Opro nas je pljuscic, pluscic, jedan mali pljuscic, tralala...
danas sam si dala u zadatak platit racune, ali brate ne da mi se... pa cu sutra, iako sutra idem na Wajter raport - Page 35 2273134226 na krk, a frka me povratka.... nedjeljom znaju bit nemile guzve za iskrcat se s otoka...

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 35 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 27.06.15 16:28

Vel'ka Maca je napisao/la:nedjeljom znaju bit nemile guzve za iskrcat se s otoka...

mislim da ih nema za sada ... krk je još uvijek prazan ... nevjerojatno al istinito ... možeš usred dana na plažu i biti skoro sam ... navečer vidiš malo više ljudi ali ni približno gužve ... a i kad god sam išla preko mosta, cesta je bila prazna kao i usred zime u oba smjera ...

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 35 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 27.06.15 16:42

kišna glista je napisao/la:
Vel'ka Maca je napisao/la:nedjeljom znaju bit nemile guzve za iskrcat se s otoka...

mislim da ih nema za sada ... krk je još uvijek prazan ... nevjerojatno al istinito ... možeš usred dana na plažu i biti skoro sam ... navečer vidiš malo više ljudi ali ni približno gužve ... a i kad god sam išla preko mosta, cesta je bila prazna kao i usred zime u oba smjera ...

ma da, jos je rano... iako sam ja proslu subotu dosla u koloni i u subotu osla u koloni, sa manjim zastojima u dolasku na kriziscu... bome ja znam nedjeljom cekati i po sat vremena do mosta, od malinske, ali to bude kasnije u sezoni

ps. Platila sam racune dok sam kuhala pastu za ruceru (rucak i veceru)

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 35 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 27.06.15 17:30

Ma sad sam se cula s margaretom pa mi je rekla da su prosli vikend dva sata putovali od malinske do mosta, vikendasi...
javila mi je da je edita umrla... jebate, ako je nju srce onako tananu strefilo.... bizi, bizi, ona mi je vrsnjakinja, odvratno.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 35 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 27.06.15 17:49

Vel'ka Maca je napisao/la:Ma sad sam se cula s margaretom pa mi je rekla da su prosli vikend dva sata putovali od malinske do mosta, vikendasi...
javila mi je da je edita umrla... jebate, ako je nju srce onako tananu strefilo.... bizi, bizi, ona mi je vrsnjakinja, odvratno.

onda ja imam sreće ... baš vikendom sam išla u rijeku i nije bilo žive duše na cesti ... il potrefim vrijeme, vrag će ga znati

a za editu sam čula ... u krku je zadnjih nekoliko godina umrlo jako jako mnogo mladih ljudi i to sve redom žene ... i to ih začas nešto pogodi ... Wajter raport - Page 35 3102334490 svako veče kad idem šetati psa prolazila sam kraj nje i pozdravila i sad eto, nema je ... Wajter raport - Page 35 3102334490 nešto tu ne štima ...

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 35 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 27.06.15 20:08

evo stigla i kiša kao osvježenje nakon vrućeg dana... Wajter raport - Page 35 684758713

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 35 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 27.06.15 21:20

djeca mi na pustom otoku među raspuštenim patuljcima a ja morala odraditi i ovaj dan ... al stižu mi slike i filmići kako guštaju pa nekako kilavo i ja sudjelujem u tome al idući puta nema bez mene .... zavidim im Wajter raport - Page 35 11484130

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 35 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Yehudi 28.06.15 4:16

Dica jedva čekala makniti se od stare a ona bi se s njima igrala. Wajter raport - Page 35 1523192931

Yehudi

Broj postova : 2225
Join date : 18.04.2014

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 35 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 28.06.15 9:09

Yehudi je napisao/la:Dica jedva čekala makniti se od stare a ona bi se s njima igrala. Wajter raport - Page 35 1523192931

vraga, meni je bio daleko veći problem djeci objasniti zašto ovaj puta ne mogu sa njima ... al obećala sam im da ću se drugačije izorganizirati glede posla preko vikenda tako da idući puta idemo u paketu cijelo pleme ... jedva čekam ... to su mi najveći gušti - provoditi vrijeme u prirodi sa djecom i onda ih gledati kako se u trenu pretvore u male divljake i sve istražuju

vajter topao al ne i vruć ... potpisala bih da ovako bude cijelo ljeto Wajter raport - Page 35 684758713  baš ugodno neko ljeto

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 35 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 28.06.15 9:19

Kod nas je jutros oblačno, sunca ni za lijek, ali nije hladno, sasvim je ugodno tako da na sebi nemam trenirku i košulju dugih rukava kao prethodnih dana. Što se mene tiče može ovako ostati cijelo ljeto. Može i kišiti, volim ljetne kiše, može i peći sunce - u svemu uživam.  Wajter raport - Page 35 684758713

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 35 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 28.06.15 9:27

metilda je napisao/la:Kod nas je jutros oblačno, sunca ni za lijek, ali nije hladno, sasvim je ugodno tako da na sebi nemam trenirku i košulju dugih rukava kao prethodnih dana. Što se mene tiče može ovako ostati cijelo ljeto. Može i kišiti, volim ljetne kiše, može i peći sunce - u svemu uživam.  Wajter raport - Page 35 684758713

svi koji imaju bilo kakav vrt ili nasade vole kišu i ljeti ... samo se sjetim svog povrtnjaka i koliko sam bila sretna kad je padala kiša da ju ne moram ja glumiti ... al i meni paše ovo promjenjivo vrijeme ... da se baciti malo i u more nakratko iako je svježije a i nema gužvi po plaži ... neku noć sam sjedila na jednoj plaži sa kolegicom i guštala, to nam je postala uobičajena rutina kad izvodimo pse.... predivne su večeri i noći uz more ... i žena se čudi što nisu svi na plaži i po noći jer je stvarno predivno ... a ni ona nije imala tu naviku pa se sad kad je nabavila i sama psa sa mnom navukla i vidi koliko se propušta sjedenjem u kući ... meni je to uvijek bilo na pameti kad sam bila u prirodi : koliko gubimo od te silne ljepote kad umjesto vani sjedimo po kućama i sami sebe zatvaramo u kutijetine a vani diiiivotaaaa - doslovno raj zemaljski

al zato mi je drago da mi bar djeca guštaju u tome ovaj vikend koji ja moram odraditi ...

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 35 Empty Re: Wajter raport

Postaj  antonac 28.06.15 15:44

evo krenila kisica....

_________________
daite im da seru....Wajter raport - Page 35 29xutcyWajter raport - Page 35 7
antonac
antonac

Broj postova : 1923
Join date : 23.09.2012
Age : 24
Lokacija : ogorje

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 35 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Yehudi 28.06.15 17:03

kišna glista je napisao/la:
metilda je napisao/la:Kod nas je jutros oblačno, sunca ni za lijek, ali nije hladno, sasvim je ugodno tako da na sebi nemam trenirku i košulju dugih rukava kao prethodnih dana. Što se mene tiče može ovako ostati cijelo ljeto. Može i kišiti, volim ljetne kiše, može i peći sunce - u svemu uživam.  Wajter raport - Page 35 684758713

svi koji imaju bilo kakav vrt ili nasade vole kišu i ljeti ... samo se sjetim svog povrtnjaka i koliko sam bila sretna kad je padala kiša da ju ne moram ja glumiti ... al i meni paše ovo promjenjivo vrijeme ... da se baciti malo i u more nakratko iako je svježije a i nema gužvi po plaži ... neku noć sam sjedila na jednoj plaži sa kolegicom i guštala, to nam je postala uobičajena rutina kad izvodimo pse....  predivne su večeri i noći uz more ... i žena se čudi što nisu svi na plaži i po noći jer je stvarno predivno ... a ni ona nije imala tu naviku pa se sad kad je nabavila i sama psa  sa mnom navukla i vidi koliko se propušta sjedenjem u kući ... meni je to uvijek bilo na pameti kad sam bila u prirodi : koliko gubimo od te silne ljepote kad umjesto vani sjedimo po kućama i sami sebe zatvaramo u kutijetine a vani diiiivotaaaa - doslovno raj zemaljski

al zato mi je drago da mi bar djeca guštaju u tome ovaj vikend koji ja moram odraditi ...

 Ja isto volim naveče uz more, pa i kupati se ili čisto onako.

Sad je vruće baš, ja uz ventilator a Taja na kupanju.

Yehudi

Broj postova : 2225
Join date : 18.04.2014

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 35 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 28.06.15 17:23

Evo me u jebenoj koloni ispred kijca... Vucemo se od malinske...

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 35 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 28.06.15 20:12

krenule gužve i po gradu i po selu, redovi po dućanima, hranjenje po ulicama, kraj kanti za smeće, guranje mrguda i znojenje i dahtanje jedan drugome za ovratnik .... ukratko, počela ljetna idila Wajter raport - Page 35 11484130 mrzim ju Wajter raport - Page 35 3384354616

vratili se pilići puni utisaka i priča i slika sa robinzovanja na pustom otoku ... kad to čujem i vidim ih tako sretne, odmah mi lakše podnijeti i ostale ljetne "radosti" turističkog mjesta Wajter raport - Page 35 684758713

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 35 Empty Re: Wajter raport

Postaj  pizda 29.06.15 7:45

vruce, toplo ali ujutro jos uviek ugodno i moze se hodat uzduz i popreko...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 35 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 29.06.15 8:25

pizda je napisao/la:vruce, toplo ali ujutro jos uviek ugodno i moze se hodat uzduz i popreko...

e..baš tako i tu Wajter raport - Page 35 684758713

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 35 Empty Re: Wajter raport

Postaj  pizda 29.06.15 8:42

Alhambra je napisao/la:
pizda je napisao/la:vruce, toplo ali ujutro jos uviek ugodno i moze se hodat uzduz i popreko...

e..baš tako i tu Wajter raport - Page 35 684758713

sad cu vidjet jel jos uviek tako, idem do place skocit...Wajter raport - Page 35 684758713
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 35 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 29.06.15 10:03

pravi ljetnji dan... Wajter raport - Page 35 684758713

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 35 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 35 / 40. Previous  1 ... 19 ... 34, 35, 36 ... 40  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.