kultniX
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Iz (za)raznih medija...

Stranica 13 / 40. Previous  1 ... 8 ... 12, 13, 14 ... 26 ... 40  Next

Go down

Iz (za)raznih medija... - Page 13 Empty Re: Iz (za)raznih medija...

Postaj  Gost 08.07.15 20:37

taja je napisao/la:od sportova samo gimnastika i sve ostale slične gimnastici, one u cirkusima akrobate,recimo
Gimnastiku sam trenirala u osnovnoj i srednjoj...i dio prve godine faxa. Danas me cesto pitaju sta treniram...jer ocito je gimnastika ostavila duboke tragove. Svi misle da se mucim po teretanama...a meni to ni u panju Iz (za)raznih medija... - Page 13 684758713

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Iz (za)raznih medija... - Page 13 Empty Re: Iz (za)raznih medija...

Postaj  taja 08.07.15 20:38

Alhambra je napisao/la:
taja je napisao/la:od sportova samo gimnastika i sve ostale slične gimnastici, one u cirkusima akrobate,recimo
Gimnastiku sam trenirala u osnovnoj i srednjoj...i dio prve godine faxa. Danas me cesto pitaju sta treniram...jer ocito je gimnastika ostavila duboke tragove. Svi misle da se mucim po teretanama...a meni to ni u panju Iz (za)raznih medija... - Page 13 684758713
ja u osnovnoj školi a nakon toga ništa

Vide se rezultati...... mislim, od onoga "ništa"  Iz (za)raznih medija... - Page 13 1523192931
taja
taja

Broj postova : 5995
Join date : 22.09.2012
Age : 52

[Vrh] Go down

Iz (za)raznih medija... - Page 13 Empty Re: Iz (za)raznih medija...

Postaj  Gost 08.07.15 20:43

taja je napisao/la:
Alhambra je napisao/la:
taja je napisao/la:od sportova samo gimnastika i sve ostale slične gimnastici, one u cirkusima akrobate,recimo
Gimnastiku sam trenirala u osnovnoj i srednjoj...i dio prve godine faxa. Danas me cesto pitaju sta treniram...jer ocito je gimnastika ostavila duboke tragove. Svi misle da se mucim po teretanama...a meni to ni u panju Iz (za)raznih medija... - Page 13 684758713
ja u osnovnoj školi a nakon toga ništa

Vide se rezultati...... mislim, od onoga "ništa"  Iz (za)raznih medija... - Page 13 1523192931
Ou....ja sam to prilicno zestoko...a uz to i skijam od svoje 6 godine...tu sam se i natjecala svojedobno  Iz (za)raznih medija... - Page 13 11484130

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Iz (za)raznih medija... - Page 13 Empty Re: Iz (za)raznih medija...

Postaj  Gost 08.07.15 20:54

Mi taj koncert svake godine redovno slusamo i gledamo na TV.

Ja sam kod koncerta, a vi kod sporta.
U skoli sam sve sportove volela i u svemu bila odlicna, a u nekim stvarima, kao u skoku u vis i u daljinu, najbolja. Bolja i od muskaraca. Zato su me ovako malenu stavili za dizaca i smecera na mrezi. O odbojci govorim. Skakala sam kao kengur. Iz (za)raznih medija... - Page 13 30caqzl

Kad smo dosli u peti razred dosle su neke cike iz nekog sportskog udruzenja i dali nam kosarkasku loptu i rekli da bacamo na kos 5 puta. Prvo decaci, pa devojcice. Ja sam jedina pogodila u kos 3 puta. Ostali ili nikako ili manje. Ljudi nisu mogli doci sebi. Nema me se sta videti, a ubacujem koseve sa linije za slobodna bacanja.  Iz (za)raznih medija... - Page 13 1619348112

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Iz (za)raznih medija... - Page 13 Empty Re: Iz (za)raznih medija...

Postaj  Gost 08.07.15 21:02

cat_claw je napisao/la:Mi taj koncert svake godine redovno slusamo i gledamo na TV.

Ja sam kod koncerta, a vi kod sporta.
U skoli sam sve sportove volela i u svemu bila odlicna, a u nekim stvarima, kao u skoku u vis i u daljinu, najbolja. Bolja i od muskaraca. Zato su me ovako malenu stavili za dizaca i smecera na mrezi. O odbojci govorim. Skakala sam kao kengur. Iz (za)raznih medija... - Page 13 30caqzl

Kad smo dosli u peti razred dosle su neke cike iz nekog sportskog udruzenja i dali nam kosarkasku loptu i rekli da bacamo na kos 5 puta. Prvo decaci, pa devojcice. Ja sam jedina pogodila u kos 3 puta. Ostali ili nikako ili manje. Ljudi nisu mogli doci sebi. Nema me se sta videti, a ubacujem koseve sa linije za slobodna bacanja.  Iz (za)raznih medija... - Page 13 1619348112
Ne znam zasto.....ja te dozivljavam visokom Iz (za)raznih medija... - Page 13 1619348112
a ti dzepna venera ko i ja Iz (za)raznih medija... - Page 13 1521376178
btw...muske rezultate sam u sportu uvijek i ja imala:)ï

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Iz (za)raznih medija... - Page 13 Empty Re: Iz (za)raznih medija...

Postaj  Gost 09.07.15 9:47

kud sam išla čitati ono oproštajno pismo žene koja je otišla ubiti i sebe i dijete ? Iz (za)raznih medija... - Page 13 3102334490 ... tek sad mi žene idu na kurac ... pa jebote kontrolfrikuše ... našla na internetu da ju muž vara i ni pet ni šest, išla ono sastaviti, dat u javnost i ubit svoje vlastito dijete ... pa kud dijete? mogla je samo sebe ubiti ? ... jebate ... sram me što sam žemsko Iz (za)raznih medija... - Page 13 957247240

al sad sam se sjetila da ima i muških takvih ... i mene je jednom dočekalo takvo pismo kod kuće dok sam još bila mlada i najivna pa trpila ljubomorka al sva sreća nije bilo djece ... jebote, samo kad se sjetim ... sad da mi netko ostavi takvo pismo, obrisala bih guzicu sa njim i poželjela mu da se stvarno ubije jer ako se vrati živ kao što se dogodilo sa tim mojim bivšim, poželijo bi da se ubijo sam

sad mi je još gore ... sad me sram što sam ljud ... odoh se preimenovat u neku živinu jer ljudi očito pojma nemaju šta je ljubav i svašta trpaju pod taj naziv ...

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Iz (za)raznih medija... - Page 13 Empty Re: Iz (za)raznih medija...

Postaj  Gost 09.07.15 10:10

kišna glista je napisao/la:kud sam išla čitati ono oproštajno pismo žene koja je otišla ubiti i sebe i dijete ? Iz (za)raznih medija... - Page 13 3102334490 ... tek sad mi žene idu na kurac ... pa jebote kontrolfrikuše ... našla na internetu da ju muž vara i ni pet ni šest, išla ono sastaviti, dat u javnost i ubit svoje vlastito dijete ... pa kud dijete? mogla je samo sebe ubiti ? ... jebate ... sram me što sam žemsko Iz (za)raznih medija... - Page 13 957247240 ..

čitam komentare pod tim člancima...ljudi se zgražavaju, ali svaki peti je u stilu...tko ste vi da joj sudite..
pa bokte, šta nego joj suditi...nema opravdanja za ubit dijete. muž je varao? da, jedina je koju muž vara, glupača bjelosvjetska. mogla je otić i nastavit bez njega, djejetu pružiti normalan život, ni prvi ni zadnji koji će živjet bez oca..
nadam se da sebe nije utopila..i da će za ovo doživotno patiti!!!


Gost
Gost


[Vrh] Go down

Iz (za)raznih medija... - Page 13 Empty Re: Iz (za)raznih medija...

Postaj  Gost 09.07.15 10:29

Alhambra je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:kud sam išla čitati ono oproštajno pismo žene koja je otišla ubiti i sebe i dijete ? Iz (za)raznih medija... - Page 13 3102334490 ... tek sad mi žene idu na kurac ... pa jebote kontrolfrikuše ... našla na internetu da ju muž vara i ni pet ni šest, išla ono sastaviti, dat u javnost i ubit svoje vlastito dijete ... pa kud dijete? mogla je samo sebe ubiti ? ... jebate ... sram me što sam žemsko Iz (za)raznih medija... - Page 13 957247240 ..

čitam komentare pod tim člancima...ljudi se zgražavaju, ali svaki peti je u stilu...tko ste vi da joj sudite..
pa bokte, šta nego joj suditi...nema opravdanja za ubit dijete. muž je varao? da, jedina je koju muž vara, glupača bjelosvjetska. mogla je otić i nastavit bez njega, djejetu pružiti normalan život, ni prvi ni zadnji koji će živjet bez oca..
nadam se da sebe nije utopila..i da će za ovo doživotno patiti!!!


mogla je kurac ... to ti je kad ne razviješ sebe nego stvoriš fiksaciju prema nekom drugom pa ti se sve poruši kad vidiš da toga što si zamišljao ne postoji ... projekcije i laganje samog sebe do besvijesti a onda prebaciš krivicu na drugoga zato jer ti se svijet porušio kojeg nisi ni gradio tamo gdje treba - u sebi ... bit će toga sve više ... nemreš to spriječiti ni liječiti

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Iz (za)raznih medija... - Page 13 Empty Re: Iz (za)raznih medija...

Postaj  Gost 09.07.15 10:33

ajd da bar jedan brišem jer vidim da ponavljam isto


Zadnja promjena: kišna glista; 09.07.15 10:38; ukupno mijenjano 1 put.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Iz (za)raznih medija... - Page 13 Empty Re: Iz (za)raznih medija...

Postaj  Gost 09.07.15 10:37

jebote, forum mi opet štekao, mislila da se postovi pogubili a ono oba izašla jer sam išla nanovo pisati Iz (za)raznih medija... - Page 13 11484130 odoh ... ne da mi se visiti tu kad malo malo zašteka il uspori Iz (za)raznih medija... - Page 13 727654710

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Iz (za)raznih medija... - Page 13 Empty Re: Iz (za)raznih medija...

Postaj  Gost 09.07.15 10:50

kišna glista je napisao/la:
Alhambra je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:kud sam išla čitati ono oproštajno pismo žene koja je otišla ubiti i sebe i dijete ? Iz (za)raznih medija... - Page 13 3102334490 ... tek sad mi žene idu na kurac ... pa jebote kontrolfrikuše ... našla na internetu da ju muž vara i ni pet ni šest, išla ono sastaviti, dat u javnost i ubit svoje vlastito dijete ... pa kud dijete? mogla je samo sebe ubiti ? ... jebate ... sram me što sam žemsko Iz (za)raznih medija... - Page 13 957247240 ..

čitam komentare pod tim člancima...ljudi se zgražavaju, ali svaki peti je u stilu...tko ste vi da joj sudite..
pa bokte, šta nego joj suditi...nema opravdanja za ubit dijete. muž je varao? da, jedina je koju muž vara, glupača bjelosvjetska. mogla je otić i nastavit bez njega, djejetu pružiti normalan život, ni prvi ni zadnji koji će živjet bez oca..
nadam se da sebe nije utopila..i da će za ovo doživotno patiti!!!


mogla je kurac ... to ti je kad ne razviješ sebe nego stvoriš fiksaciju prema nekom drugom pa ti se sve poruši kad vidiš da toga što si zamišljao ne postoji ... projekcije i laganje samog sebe do besvijesti a onda prebaciš krivicu na drugoga zato jer ti se svijet porušio kojeg nisi ni gradio tamo gdje treba - u sebi ... bit će toga sve više ... nemreš to spriječiti ni liječiti

jebote, uključila sam se u komentare i samo se uzrujala....koje debilane, koji komentari Iz (za)raznih medija... - Page 13 2696049567 Iz (za)raznih medija... - Page 13 3229195239

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Iz (za)raznih medija... - Page 13 Empty Re: Iz (za)raznih medija...

Postaj  pizda 09.07.15 11:00

zbog muzevljeve prijevare ubit dijete i sebe? Moras biti zesci ludjak za tako nesto picka joj materina debilna...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Iz (za)raznih medija... - Page 13 Empty Re: Iz (za)raznih medija...

Postaj  pizda 09.07.15 11:01

kišna glista je napisao/la:jebote, forum mi opet štekao, mislila da se postovi pogubili a ono oba izašla jer sam išla nanovo pisati Iz (za)raznih medija... - Page 13 11484130  odoh ... ne da mi se visiti tu kad malo malo zašteka il uspori Iz (za)raznih medija... - Page 13 727654710

tako i meni, pojavila se neka stranica na francuskom a svejedno mi objavilo postove...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Iz (za)raznih medija... - Page 13 Empty Re: Iz (za)raznih medija...

Postaj  Gost 09.07.15 11:03

pizda je napisao/la:zbog muzevljeve prijevare ubit dijete i sebe? Moras biti zesci ludjak za tako nesto picka joj materina debilna...

ma niti ne znam koji joj je razlog, ali ni jedan nemre bit opravdanje za ubit vlastito rođeno dijete!!!
ma kako mi teško bilo, dijete mi mora biti motiv da idem dalje...ako ne zbog sebe, zbog njega svakako!!!

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Iz (za)raznih medija... - Page 13 Empty Re: Iz (za)raznih medija...

Postaj  pizda 09.07.15 11:10

Alhambra je napisao/la:
pizda je napisao/la:zbog muzevljeve prijevare ubit dijete i sebe? Moras biti zesci ludjak za tako nesto picka joj materina debilna...

ma niti ne znam koji joj je razlog, ali ni jedan nemre bit opravdanje za ubit vlastito rođeno dijete!!!
ma kako mi teško bilo, dijete mi mora biti motiv da idem dalje...ako ne zbog sebe, zbog njega svakako!!!

i jos to objavit na fejsu da bi efekat bio veci. E jebote kakvih sve ima i ko sve ima djecu...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Iz (za)raznih medija... - Page 13 Empty Re: Iz (za)raznih medija...

Postaj  Gost 09.07.15 11:12

pizda je napisao/la:
Alhambra je napisao/la:
pizda je napisao/la:zbog muzevljeve prijevare ubit dijete i sebe? Moras biti zesci ludjak za tako nesto picka joj materina debilna...

ma niti ne znam koji joj je razlog, ali ni jedan nemre bit opravdanje za ubit vlastito rođeno dijete!!!
ma kako mi teško bilo, dijete mi mora biti motiv da idem dalje...ako ne zbog sebe, zbog njega svakako!!!

i jos to objavit na fejsu da bi efekat bio veci. E jebote kakvih sve ima i ko sve ima djecu...

začuđujuće je to koliko je ljudi brani, jer tko zna u kakvim je ona problemima bila, kakav je brak imala...

pa imala je posao, imala je dijete..jebo kurvu od muža...idemo dalje.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Iz (za)raznih medija... - Page 13 Empty Re: Iz (za)raznih medija...

Postaj  pizda 09.07.15 11:14

Alhambra je napisao/la:

začuđujuće je to koliko je ljudi brani, jer tko zna u kakvim je ona problemima bila, kakav je brak imala...

pa imala je posao, imala je dijete..jebo kurvu od muža...idemo dalje.

a mos mislit kakvi ljudi to brane, debili ko i ta zenska...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Iz (za)raznih medija... - Page 13 Empty Re: Iz (za)raznih medija...

Postaj  Gost 09.07.15 11:21

pizda je napisao/la:
Alhambra je napisao/la:

začuđujuće je to koliko je ljudi brani, jer tko zna u kakvim je ona problemima bila, kakav je brak imala...

pa imala je posao, imala je dijete..jebo kurvu od muža...idemo dalje.

a mos mislit kakvi ljudi to brane, debili ko i ta zenska...

istina, al se čudim koliko takvih debila ima....mooooore!!

čitam, izvukli auto iz kanala, al nje nema....ne bih se čudila da je riješila dijete, kao smetnju za novi život, a ona isplivala i zbrisala.....a vodit će se ko nestala.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Iz (za)raznih medija... - Page 13 Empty Re: Iz (za)raznih medija...

Postaj  Gost 09.07.15 11:23

pizda je napisao/la:
Alhambra je napisao/la:
pizda je napisao/la:zbog muzevljeve prijevare ubit dijete i sebe? Moras biti zesci ludjak za tako nesto picka joj materina debilna...

ma niti ne znam koji joj je razlog, ali ni jedan nemre bit opravdanje za ubit vlastito rođeno dijete!!!
ma kako mi teško bilo, dijete mi mora biti motiv da idem dalje...ako ne zbog sebe, zbog njega svakako!!!

i jos to objavit na fejsu da bi efekat bio veci. E jebote kakvih sve ima i ko sve ima djecu...

upravo tako ... meni je ta njena poruka i kako je sročena skroz degutantna ... a sve nacifrano riječima o ljubavi a ljubavi nigdje ... ni mrve opravdanja niti razumijevanja  za ono šta je napravila ... ni mrve Iz (za)raznih medija... - Page 13 3102334490 ako je sada i nađu živu, treba joj sve kosti polomiti ... kretenuša

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Iz (za)raznih medija... - Page 13 Empty Re: Iz (za)raznih medija...

Postaj  Gost 09.07.15 11:40

kišna glista je napisao/la:
pizda je napisao/la:
Alhambra je napisao/la:
pizda je napisao/la:zbog muzevljeve prijevare ubit dijete i sebe? Moras biti zesci ludjak za tako nesto picka joj materina debilna...

ma niti ne znam koji joj je razlog, ali ni jedan nemre bit opravdanje za ubit vlastito rođeno dijete!!!
ma kako mi teško bilo, dijete mi mora biti motiv da idem dalje...ako ne zbog sebe, zbog njega svakako!!!

i jos to objavit na fejsu da bi efekat bio veci. E jebote kakvih sve ima i ko sve ima djecu...

upravo tako ... meni je ta njena poruka i kako je sročena skroz degutantna ... a sve nacifrano riječima o ljubavi a ljubavi nigdje ...  ni mrve opravdanja niti razumijevanja  za ono šta je napravila ... ni mrve Iz (za)raznih medija... - Page 13 3102334490 ako je sada i nađu živu, treba joj sve kosti polomiti ... kretenuša

a u pičku materinu...i ja sad išla to pismo čitat, vrag mi nije dao mira

mislim, moje mišljenje je ostalo nepromijenjeno - jebeš gada!!

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Iz (za)raznih medija... - Page 13 Empty Re: Iz (za)raznih medija...

Postaj  Gost 09.07.15 12:38

Alhambra je napisao/la:
a u pičku materinu...i ja sad išla to pismo čitat, vrag mi nije dao mira

mislim, moje mišljenje je ostalo nepromijenjeno - jebeš gada!!

nije ti to samo stvar nje i njega nego cielog društva ali to vidiš po komentarima ljudi ... kako sam godinama radila sa ženama baš sam se naslušala raznih priča o nasilju unutar obitelji i nikada nije to nešto što se ne zna nego skoro pa uvijek nešto što svi znaju ali se trpa pod tepih iz raznih razloga ... ja sam tu apsolutno brutalna ... onog trena kad netko prvi puta digne ruku na tebe, odmah ide prekid filma i nasilnik na hlađenje i gladovanje jer se takvi hrane tuđim strahovima ... a nakon toga pričati nekome o ljubavi je nonsens ... nitko nikoga nikada nije udario iz ljubavi nego iz nemoći da ljubav pruži ...


Gost
Gost


[Vrh] Go down

Iz (za)raznih medija... - Page 13 Empty Re: Iz (za)raznih medija...

Postaj  Gost 09.07.15 12:54

kišna glista je napisao/la:
Alhambra je napisao/la:
a u pičku materinu...i ja sad išla to pismo čitat, vrag mi nije dao mira

mislim, moje mišljenje je ostalo nepromijenjeno - jebeš gada!!

nije ti to samo stvar nje i njega nego cielog društva ali to vidiš po komentarima ljudi ... kako sam godinama radila sa ženama baš sam se naslušala raznih priča o nasilju unutar obitelji i nikada nije to nešto što se ne zna nego skoro pa uvijek nešto što svi znaju ali se trpa pod tepih iz raznih razloga ... ja sam tu apsolutno brutalna ... onog trena kad netko prvi puta digne ruku na tebe, odmah ide prekid filma i nasilnik na hlađenje i gladovanje jer se takvi hrane tuđim strahovima ... a nakon toga pričati nekome o ljubavi je nonsens ... nitko nikoga nikada nije udario iz ljubavi nego iz nemoći da ljubav pruži ...


ma, znam da je tako.
al, sad, nakon što sam pročitala i pismo, a i najnovije vijesti oko toga, još sam bijesnija, jer sad vidim njenu poruku među redovima...Moja jedina SREĆA nije ništa od ovoga zaslužila, ali ipak kreće na put sa mnom, samo do dijela gdje nam se ceste razdvajaju.... Njemu će tamo biti puno puno bolje! Znajte da budete imali jednog prekrasnog malog anđela smeđih očiju koji će se veselo igrati na oblacima, promatrati vas i smijati se na sav glas od srca kako on najslađe to radi i zna

Pička joj materina maloumna i sebična...znači, onog trena kad je auto utjerala u 6 m dubok kanal...njihovi se putevi razišli, jadničak maleni u nebo...a kuja na površinu vode...i trk u novi život! Majke mi, da je nađem...poželjela bi da je i ona gore s njim! Iz (za)raznih medija... - Page 13 3229195239

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Iz (za)raznih medija... - Page 13 Empty Re: Iz (za)raznih medija...

Postaj  Gost 09.07.15 12:59

al i tome sam onu noć sa ercegom ... oduševilo me što znalački koristi tu psihologiju žrtva - agresor u svojoj akciji smišljeno ... unatoč vrlo teškim prijetnjama koje je dugo primao, nije se dao zastrašiti i prenerazilo ga je kad je skužio količinu straha u drugima i prvi napravio prekid i izravno se suočio sa onima koji mu prijete ... zato mu se čitava akcija i vodi pod nazivom "ja se vas ne bojim" Iz (za)raznih medija... - Page 13 11484130 još se preko facebooka prijavio na adresu savska 66 tako da svaki puta kad na njegovom zidu osvane nešto novo, i njima tamo u šatoru pingnu mobiteli i laptopi i stalno im se vrti isto pred očima to njegovo "ja se vas ne bojim" i njegova slika kako ih gleda direkt u oči ... Iz (za)raznih medija... - Page 13 3114667799 izgladnit će ih ... badava im janjci kad se oni mislili hraniti strahovima svih kojima prijete ... mogu oni vola okrenit na ražnju al će i dalje ostati gladni

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Iz (za)raznih medija... - Page 13 Empty Re: Iz (za)raznih medija...

Postaj  pizda 09.07.15 13:03

Alhambra je napisao/la:

ma, znam da je tako.
al, sad, nakon što sam pročitala i pismo, a i najnovije vijesti oko toga, još sam bijesnija, jer sad vidim njenu poruku među redovima...Moja jedina SREĆA nije ništa od ovoga zaslužila, ali ipak kreće na put sa mnom, samo do dijela gdje nam se ceste razdvajaju.... Njemu će tamo biti puno puno bolje! Znajte da budete imali jednog prekrasnog malog anđela smeđih očiju koji će se veselo igrati na oblacima, promatrati vas i smijati se na sav glas od srca kako on najslađe to radi i zna

Pička joj materina maloumna i sebična...znači, onog trena kad je auto utjerala u 6 m dubok kanal...njihovi se putevi razišli, jadničak maleni u nebo...a kuja na površinu vode...i trk u novi život! Majke mi, da je nađem...poželjela bi da je i ona gore s njim!  Iz (za)raznih medija... - Page 13 3229195239

a ta je u rangu one zivotinje kopilota koji je cijeli avion zabio u planinu. Steta sto ljudi nemaju neku vanjsku oznaku po kojoj ih se moze svrstati...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Iz (za)raznih medija... - Page 13 Empty Re: Iz (za)raznih medija...

Postaj  Gost 09.07.15 13:26

pizda je napisao/la:

a ta je u rangu one zivotinje kopilota koji je cijeli avion zabio u planinu. Steta sto ljudi nemaju neku vanjsku oznaku po kojoj ih se moze svrstati...

imaju ... itekako imaju ... to sa tim kopilotom mi se toliko zgadilo baš zato jer su i tu znali da tip nije normalan .. al jebat ga, danas smo društvo "suosjećajnih" pa "suosjećamo" sa svakim depresivcem umjesto da ih se mlatne po glavi i da motika u ruku al jok, mi njih mazimo i pitamo jesu dobro ? oš avijon pun ljudi da ih vozaš ? evo ti na da se osjećaš još bolje ... jebote, ne bi meni taj dobio dječji tricikl a ne avion


Gost
Gost


[Vrh] Go down

Iz (za)raznih medija... - Page 13 Empty Re: Iz (za)raznih medija...

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 13 / 40. Previous  1 ... 8 ... 12, 13, 14 ... 26 ... 40  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.