kultniX
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Iz (za)raznih medija...

Stranica 14 / 40. Previous  1 ... 8 ... 13, 14, 15 ... 27 ... 40  Next

Go down

Iz (za)raznih medija... - Page 14 Empty Re: Iz (za)raznih medija...

Postaj  Gost 09.07.15 13:52

[quote="Alhambra"

ma, znam da je tako.
al, sad, nakon što sam pročitala i pismo, a i najnovije vijesti oko toga, još sam bijesnija, jer sad vidim njenu poruku među redovima...Moja jedina SREĆA nije ništa od ovoga zaslužila, ali ipak kreće na put sa mnom, samo do dijela gdje nam se ceste razdvajaju[/b].... Njemu će tamo biti puno puno bolje! Znajte da budete imali jednog prekrasnog malog anđela smeđih očiju koji će se veselo igrati na oblacima, promatrati vas i smijati se na sav glas od srca kako on najslađe to radi i zna

Pička joj materina maloumna i sebična...znači, onog trena kad je auto utjerala u 6 m dubok kanal...njihovi se putevi razišli, jadničak maleni u nebo...a kuja na površinu vode...i trk u novi život! Majke mi, da je nađem...poželjela bi da je i ona gore s njim!  Iz (za)raznih medija... - Page 14 3229195239
[/quote]

trudim se ovo ne komentirati jer osjetim kako mi tlak raste al jebate, ovaj način izražavanja je toliko karakterističan baš za žene koje kurca vrijede ... ali baš stereotip ... najviše ovako kićenog opisa svog odnosa do djece sam čula baš od onih koji su svoju djecu najviše zanemarili i vidjeli u njima samo opterećenje i muku ... jedna moja rođakinja pljunuto isto tako piše o svojoj "dječici" po fejsu kojoj su btw tu dječicu oduzeli zbog debelog zanemarivanja a mrzila ih je imati oko sebe, grublje i bešćutnije majke u životu nisam doživjela uživo ... al malo malo osvane slika sa dječicom koja su "srećica, anđeli i lilalalalala" i na litrih patetike ... a znam takvih još ... pička joj materina ... mislila da će nacifranim pismom i kićenim opisima sebe prikazati u boljem svjetlu i neće se primijetiti da je ubica !

al nitko mi ne može reći da se ranije nije znalo da žena nije normalna ... itekako se te stvari vide na van ... itekako ! i onda kad mi počnu žaliti takve i pričati kako nisu krive jer im je teeeškooooo, muuuž ih vara, po fejsu se sa njim šamaraju i zbog fb-a prave budalaštine ... jebote, kome nije teško ? ... čim ih prepoznam zaobilazim u velikom luku i probam ne misliti o njima al badava ... svako toliko mi tlak naraste kad naletim na ovakve priče a ima toga koliko voliš ... baš smo bolesno društvo ... ja ću sa svojom djecom u šumu među međede i divlje svinje koje su normalniji roditelji od većine ljudi

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Iz (za)raznih medija... - Page 14 Empty Re: Iz (za)raznih medija...

Postaj  Lena 10.07.15 6:31

znači ubila se...i dijete ubila....
o ljudi moji zaista svašta živi.....
Lena
Lena

Broj postova : 8931
Join date : 22.09.2012
Lokacija : All those moments will be lost in time, like tears in rain....

[Vrh] Go down

Iz (za)raznih medija... - Page 14 Empty Re: Iz (za)raznih medija...

Postaj  Yehudi 10.07.15 6:39

kišna glista je napisao/la:[quote="Alhambra"

ma, znam da je tako.
al, sad, nakon što sam pročitala i pismo, a i najnovije vijesti oko toga, još sam bijesnija, jer sad vidim njenu poruku među redovima...Moja jedina SREĆA nije ništa od ovoga zaslužila, ali ipak kreće na put sa mnom, samo do dijela gdje nam se ceste razdvajaju[/b].... Njemu će tamo biti puno puno bolje! Znajte da budete imali jednog prekrasnog malog anđela smeđih očiju koji će se veselo igrati na oblacima, promatrati vas i smijati se na sav glas od srca kako on najslađe to radi i zna

Pička joj materina maloumna i sebična...znači, onog trena kad je auto utjerala u 6 m dubok kanal...njihovi se putevi razišli, jadničak maleni u nebo...a kuja na površinu vode...i trk u novi život! Majke mi, da je nađem...poželjela bi da je i ona gore s njim!  Iz (za)raznih medija... - Page 14 3229195239


[/quote]

   Naravno da nije mislila uteći plivajući jer - "...njihovi se putevi razišli, jadničak maleni u nebo...",


  znači u raj a ona u pakao.  Mislim da je to smisao.

Yehudi

Broj postova : 2225
Join date : 18.04.2014

[Vrh] Go down

Iz (za)raznih medija... - Page 14 Empty Re: Iz (za)raznih medija...

Postaj  Gost 10.07.15 6:42

i nije jedina ... još jedna je to napravila i to ubila samo dijete - ugušila ga jastukom Iz (za)raznih medija... - Page 14 1425538829
pa jebemu, šta je s tim ženama ?

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Iz (za)raznih medija... - Page 14 Empty Re: Iz (za)raznih medija...

Postaj  Yehudi 10.07.15 6:45

Većina ženskih zatvorenica je osudjena za čedomorstvo. 

O tome se malo piše jer je tema škakljiva.

Yehudi

Broj postova : 2225
Join date : 18.04.2014

[Vrh] Go down

Iz (za)raznih medija... - Page 14 Empty Re: Iz (za)raznih medija...

Postaj  pizda 10.07.15 7:45

Lena je napisao/la:znači ubila se...i dijete ubila....
o ljudi moji zaista svašta živi.....

i onda na svim portalima, u prvom planu njena slika sa blazenim smijeskom dobre majke i zene. Govno ludo i sebicno...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Iz (za)raznih medija... - Page 14 Empty Re: Iz (za)raznih medija...

Postaj  Gost 10.07.15 8:01

Yehudi je napisao/la:Većina ženskih zatvorenica je osudjena za čedomorstvo. 

O tome se malo piše jer je tema škakljiva.

nije to meni uopće tema za stavljati pod tepih nego baš obrnuto, pričati  o njoj i o razlozima i to na sva zvona   jer se ne radi samo o ženama nego društvu u kompletu ... sinoć me baš sve to skupa ubilo u pojam i do kasno u noć pričala sa kolegicom o tome .... ovo su istina slučajevi sa esktremno ružnim krajem, ali ako ćemo iskreno, cca 60 % brakova izgleda upravo onako kao taj koji je imala ta žena jer se ljudi sparuju po kojekvim lošim kriterijima, trpe razna sranja iz materijalne sigurnosti i to ne one egzistancijalne, nego dokoličarske ... poznamo obje brdo žena koje jednostavno ne žele raditi i boriti se za život i skroz se prepuste životu u kojem ih muž uzdržava ali neće ni živjeti tradicionalni život žene u takvom patrijarhatu pa preuzeti brigu i skrb o djeci i kućanstvu nego bi one bile "moderne", "slobodne", imale svega što misle da zaslužuju da imaju al da kurca ulože u sebe i traže načine kako će se samorealizirati - samorealizacija im seže maksimum u uzimanju vremena za sjedit kod frizerke ili kod kozmetičarke i tračati i praćenju svake jebene sapunice na tv-u a za to su spremne tu i tamo popit i koji šamar ... i onda naravno da pukne depresija i kojekakva nezdrava mentalna sranja ... al glavno da smo mi u ustav ugradili svetost obitelji ... meni se već odavno gadi ići na roditeljske jer znam koje su te koje kod kuće primaju batine, ne mrdnu palcem da zaštite svoju djecu od trauma a vamo na drugoj strani glumataju dame napirlitane ... i onda još kad krenu lajati na roditeljskom i braniti svoje dijete koje preslikava nasilno ponašanje na razred i malo malo pravi žešče pizdarije ( pričala sam jednom kako sam jednoj takvoj dobrano priprijetila jer njen problem nije samo njen nego postaje i moj ako osjetim da njen sin  može ugroziti moje dijete jer je frustriran i voli mlatiti cure po uzoru na oca koji mlati nju ... i imala ozbiljan razgovor i sa ravnateljem jer i on sudjeluje u tom pometanju pod tepih ne bi li sačuvao tu obitelj od rasturanja ako ih prijavi centru za socijalni rad ... ma jebote, rasturit to i razbucat ako treba i liječiti pojedince koje se da još izliječiti  jer sve drugo  nije zdravo ! ) ... kasnije mi u ured došao i otac te koja trpi nasilje i priča neke bajke a ja ga gledam i mislim si, jebote, doma, riješit problem u obitelji, pa jebote, koji si ti otac, muškarac koji može gledati da ti kćer mlati kreten pa meni došao jer znaš da sam se tom kretenu jedina jasno i glasno suprostavila  ... ne podnosim to podmetanje pod tepih  i gotovo ... ne znam kako druge, al ja sam sposobna ruku odgrist čovjeku da mi pred djecom proba udariti ili mene a ne do bog i dijete ... pa jebote, tada odgrizem i glavu ...  dom/obitelj bi svakako trebao biti svet, i utočište al ga neće ustav takvim učiniti nego ljudi koji u toj obitelji žive a to im neće nikada uspjeti ako ne rade na sebi nego se prepuštaju ko trupci bujici pa neka ih voda nosi kud koji mili moji

inače, imam problem jer se takvi na kraju svi ulove zivkanja mog broja kad voda dođe do grla jer sam se nekada davala u aktivizam ...  zato sam i osjetljiva na takve stvari jer sam ih se naslušala iz prve ruke, doživjela štošta i sama i znam da se stvari mogu riješiti ako se krenu rješavati ... žena koja je sa mnom rogoborila oko uvođenja zo u škole zove me nedavno  i pita jel bi je primila na stan sa dvoje djece jer je konačno skužila da joj nema života sa mužem alkoholičarem koji je nasilan a onomad i ona lajala o "svetosti obitelji" i kako ju treba ustavom zaštiti ... a ne radi i eto, palo joj na pamet da bih ju mogla primiti dok se ne snađe iako si nismo uopće bliske ni po čemu ... pa jebote, ne dolazi u obzir ... ja koja sam uredno radila i čistila svoj život da mojoj djeci i meni bude lijepo da sad nju i njenu djecu uzdržavam a ona se sad sjetila poraditi na svom životu  ... apsolutno ne dolazi u obzir ... draga moja, posao tražiti, obratiti se svojoj obitelji za pomoć ( a tamo neće jer ju ne gledaju lijepo, i to bi, da ju se gleda lijepo ), centru za socijalni rad a ne tražiti najlakšu soluciju i natovariti se nekom drugom na vrat ... zvuči okrutno al jebat ga, kad sam donijela odluku zatvorit vrata svim patnicima, depresivcima i dokoličarima  ovoga svijeta, onda znači da se ta odluka ima sprovoditi i u djelo ... djeci pomoći - uvijek! ... djeca iz takvih obitelji mogu prespavati i biti u mojoj kući kad god se slože sa mojim curama, nahraniti ih, popričati sa njima da, ali sa njihovim trulim materama nikako jer bi mogle i od mene popiti koji šamar kad mi krenu kako zaslužuju više i bolje ... ama ne zaslužujete vi ništa jer u ništa niste ulagale svoje slobodno vrijeme ... zato i žive ko u lošoj meksičkoj sapunici ali sa lošim završetkom jer ne postoje nikakvi pritajeni heroji koji će ih spašavati i zaljubljivati se u njih ... a to slušam od nekih kad me počnu zvati da mi se požale - žene doslovno i dalje čekaju nekog princa na bijelom konju koji će ih otkriti tako polomite i skršite i onda preko noći zavoljeti i njih i njihovu djecu, uzeti u naručje i odvesti u neki bolji život ... pa jebote, ja takve stvari više ne mogu slušati a pogotovo od odraslih žena koje imaju djecu postaviti na noge i pripremiti za život a hodaju naokolo u duševnim stanjima ispranih krpa ... ada, najbolje mi je što se većina takvih onda da mahnito u kakav fitnes ne bil stesale dupe za tog princa umjesto da krenu tesati glavu koja im nakrivo nasađena

i onda kad to povežem sa onim papcima pod šatorom i razgovorom sa ercegom i kako traže dignitet na ulici i onda "kad ga nađu" i njega ko krpu hoće ugraditi u ustav, nije ni čudo da svakom iole pametnom čovjeku na kraju svane ideja da živi u šumi i makne se od ljudi ... dignitet il si stekao svojim životom i stoji ti saliven ko vlastita koža il nisi i neš ga nać ni na ulici nit ti ga tko može dati, uzeti ili smanjiti ... jebonas ustav da nas jebo i u šta smo ga pretvorili - u odlagalište nakupitih frustracija ... točka ...

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Iz (za)raznih medija... - Page 14 Empty Re: Iz (za)raznih medija...

Postaj  Lena 10.07.15 13:51

x!


Iz (za)raznih medija... - Page 14 1523192931
Lena
Lena

Broj postova : 8931
Join date : 22.09.2012
Lokacija : All those moments will be lost in time, like tears in rain....

[Vrh] Go down

Iz (za)raznih medija... - Page 14 Empty Re: Iz (za)raznih medija...

Postaj  Gost 10.07.15 13:52

ej, leno...šta radiš u Valpovačkoj ulici?? Iz (za)raznih medija... - Page 14 1523192931 Iz (za)raznih medija... - Page 14 1523192931

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Iz (za)raznih medija... - Page 14 Empty Re: Iz (za)raznih medija...

Postaj  Lena 10.07.15 14:00

Alhambra je napisao/la:ej, leno...šta radiš u Valpovačkoj ulici?? Iz (za)raznih medija... - Page 14 1523192931 Iz (za)raznih medija... - Page 14 1523192931

al sam tamo?

nemam pojma...... Iz (za)raznih medija... - Page 14 1619348112

imamo novog operatera i od nedavno smo u zg......nisam više kraj bosne na karti  Iz (za)raznih medija... - Page 14 1523192931
Lena
Lena

Broj postova : 8931
Join date : 22.09.2012
Lokacija : All those moments will be lost in time, like tears in rain....

[Vrh] Go down

Iz (za)raznih medija... - Page 14 Empty Re: Iz (za)raznih medija...

Postaj  Gost 14.07.15 6:29

Jebo ih selfie stapici i ostale debilane suvremenog vremena!


Gost
Gost


[Vrh] Go down

Iz (za)raznih medija... - Page 14 Empty Re: Iz (za)raznih medija...

Postaj  pizda 14.07.15 7:35

Alhambra je napisao/la:Jebo ih selfie stapici i ostale debilane suvremenog vremena!

sve im u dupe nabit pa nek gledaju kako im radi probava, barem zavrsni stadij...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Iz (za)raznih medija... - Page 14 Empty Re: Iz (za)raznih medija...

Postaj  Gost 14.07.15 8:13

pizda je napisao/la:
Alhambra je napisao/la:Jebo ih selfie stapici i ostale debilane suvremenog vremena!

sve im u dupe nabit pa nek gledaju kako im radi probava, barem zavrsni stadij...

sad kod kišne po krku svi sigurno hodaju s tim batinama....glista, aj ih uslikaj Iz (za)raznih medija... - Page 14 1619348112

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Iz (za)raznih medija... - Page 14 Empty Re: Iz (za)raznih medija...

Postaj  pizda 14.07.15 8:31

Alhambra je napisao/la:
pizda je napisao/la:
Alhambra je napisao/la:Jebo ih selfie stapici i ostale debilane suvremenog vremena!

sve im u dupe nabit pa nek gledaju kako im radi probava, barem zavrsni stadij...

sad kod kišne po krku svi sigurno hodaju s tim batinama....glista, aj ih uslikaj Iz (za)raznih medija... - Page 14 1619348112

to sad ima i Glistina vrana... Iz (za)raznih medija... - Page 14 1523192931
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Iz (za)raznih medija... - Page 14 Empty Re: Iz (za)raznih medija...

Postaj  Gost 14.07.15 9:35

Alhambra je napisao/la:
pizda je napisao/la:
Alhambra je napisao/la:Jebo ih selfie stapici i ostale debilane suvremenog vremena!

sve im u dupe nabit pa nek gledaju kako im radi probava, barem zavrsni stadij...

sad kod kišne po krku svi sigurno hodaju s tim batinama....glista, aj ih uslikaj Iz (za)raznih medija... - Page 14 1619348112

ako si mislila na turiste, jok ... nisam vidjela niti jednog ... ali sam se naježila kad sam vidjela na slikama jedne ekskurzije kako to imaju djeca ... a inače se ježim od tih selfija i kad vidim koja je to pošast među curkama, brdo priče potrošim da svojim objasnim koliko je to glupo i isprazno ... pa jebote slikavanja samog sebe po kupaonama i pokući ... koji bolesnik moraš biti u glavi da mislit da će to ikome biti interesantno vidjeti ... al vidim da je to baš krenulo među curama al zato jer to vide od svojih mama ...

il ima još jedna gora pošast - "biti youtuber" ... pričaju djeca u mojoj kući šta će biti kad odrastu i čujem da govore kako će biti youtuberi ... pitam ih šta vam je to ... to su oni šta na youtubu pokupe puno klikova za svoje filmiće... i pokaže mi mala kako je sa kolegicom snimila neki spot i stavila na youtube i gledam ja to a njih dvije sjede pred kamerom i prenemažu se i ova jedna ko nešto priča a glupo za popizditi ... i nakon toga je slijedio razgovor ... il smislite neki film, scenarij, priču, nešto kreativno - ok ! al sjest pred kameru i prenemagati se i živjeti u uvjerenju da je nekomezanimljivo to gledati, e to više nikada

al badava kad imaš odraslih koji to rade pa oni to pokupe od njih ... nema mi druge nego male uputiti na kultnix pa nek budu forumašice Iz (za)raznih medija... - Page 14 1523192931

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Iz (za)raznih medija... - Page 14 Empty Re: Iz (za)raznih medija...

Postaj  Gost 14.07.15 9:38

pizda je napisao/la:
to sad ima i Glistina vrana... Iz (za)raznih medija... - Page 14 1523192931

skoro pa da ... bilo je fora kad je skužila ogledalo pa stalno visila pred njim i gledala se ... al eto, i vrani to dopizdilo pa prestala

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Iz (za)raznih medija... - Page 14 Empty Re: Iz (za)raznih medija...

Postaj  Gost 14.07.15 10:23

kišna glista je napisao/la:
Alhambra je napisao/la:
pizda je napisao/la:
Alhambra je napisao/la:Jebo ih selfie stapici i ostale debilane suvremenog vremena!

sve im u dupe nabit pa nek gledaju kako im radi probava, barem zavrsni stadij...

sad kod kišne po krku svi sigurno hodaju s tim batinama....glista, aj ih uslikaj Iz (za)raznih medija... - Page 14 1619348112

ako si mislila na turiste, jok ... nisam vidjela niti jednog ... ali sam se naježila kad sam vidjela na slikama jedne ekskurzije kako to imaju djeca ... a inače se ježim od tih selfija i kad vidim koja je to pošast među curkama, brdo priče potrošim da svojim objasnim koliko je to glupo i isprazno ... pa jebote slikavanja samog sebe po kupaonama i pokući ... koji bolesnik moraš biti u glavi da mislit da će to ikome biti interesantno vidjeti ... al vidim da je to baš krenulo među curama al zato jer to vide od svojih mama ...

il ima još jedna gora pošast - "biti youtuber" ... pričaju djeca u mojoj kući šta će biti kad odrastu i čujem da govore kako će biti youtuberi ... pitam ih šta vam je to ... to su oni šta na youtubu pokupe puno klikova za svoje filmiće... i pokaže mi mala kako je sa kolegicom snimila neki spot i stavila na youtube i gledam ja to a njih dvije sjede pred kamerom i prenemažu se i ova jedna ko nešto priča a glupo za popizditi ... i nakon toga je slijedio razgovor ... il smislite neki film, scenarij, priču, nešto kreativno - ok ! al sjest pred kameru i prenemagati se i živjeti u uvjerenju da je nekomezanimljivo to gledati, e to više nikada

al badava kad imaš odraslih koji to rade pa oni to pokupe od njih ... nema mi druge nego male uputiti na kultnix pa nek budu forumašice Iz (za)raznih medija... - Page 14 1523192931

nema na krku turista s štapovima?! Iz (za)raznih medija... - Page 14 501000107 prosto da ne povjeruješ...neki dan gledala reportažu, ne znam odakle je bilo, nea veze...svaki 5 drži tu batinu i klebari se u nju Iz (za)raznih medija... - Page 14 1619348112
ajme, kako to glupo izgleda Iz (za)raznih medija... - Page 14 1619348112

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Iz (za)raznih medija... - Page 14 Empty Re: Iz (za)raznih medija...

Postaj  Gost 14.07.15 10:40

a može biti da ja ne primijetim jer općenito se trudim što manje ljude primijetiti ... jučer bila kod prijatelja i prepričavaju neku situaciju u kojoj sam i ja bila prisutna kad je neki tip davio a ja se ne sjećam ni situacije ni tog tipa ... uvježbata sam do besvijesti da ne vidim ono šta me ne zanima a pogotovo ako je nešto od čega se ježim Iz (za)raznih medija... - Page 14 1619348112 a taj tip je jedan od takvih ljudi koje sam podsvjesno pa onda i svjesno učinila nevidljivim ... ja ga onda zaista ni ne vidim ... možda isto tako te koji se selfišu po krku ne vidim ... a jebote, možda je skroz gužva po krku samo ja mislim da nije jer pola ljudi ne vidim Iz (za)raznih medija... - Page 14 984513234

fora, možda kad idem na kupanje gazim po ljudima al nisam toga svjesna ... ono, krcata plaža al ja to ne vidim Iz (za)raznih medija... - Page 14 1523192931

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Iz (za)raznih medija... - Page 14 Empty Re: Iz (za)raznih medija...

Postaj  pizda 14.07.15 10:44

kišna glista je napisao/la:

ako si mislila na turiste, jok ... nisam vidjela niti jednog ... ali sam se naježila kad sam vidjela na slikama jedne ekskurzije kako to imaju djeca ... a inače se ježim od tih selfija i kad vidim koja je to pošast među curkama, brdo priče potrošim da svojim objasnim koliko je to glupo i isprazno ... pa jebote slikavanja samog sebe po kupaonama i pokući ... koji bolesnik moraš biti u glavi da mislit da će to ikome biti interesantno vidjeti ... al vidim da je to baš krenulo među curama al zato jer to vide od svojih mama ...


jebiga, nova vremena, sto se cudis. Barem djeca ne moraju pitat nekog da ih slika vec to sami ucine...Iz (za)raznih medija... - Page 14 684758713
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Iz (za)raznih medija... - Page 14 Empty Re: Iz (za)raznih medija...

Postaj  Gost 21.07.15 11:36

http://net.hr/danas/crna-kronika/nepozeljni-nudist-nestasnog-ceha-privela-policija-jer-se-kupao-gol-na-plazi/

evo...bolje da je ošo u dubrovnik, tamo smije drkat i pred Mani Gotovac, nakon čega će sva ushićena reć kako je to bilo predivno za pogledati

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Iz (za)raznih medija... - Page 14 Empty Re: Iz (za)raznih medija...

Postaj  Lena 21.07.15 13:00

ja čitam o ovom požaru na pelješcu.....koma
Lena
Lena

Broj postova : 8931
Join date : 22.09.2012
Lokacija : All those moments will be lost in time, like tears in rain....

[Vrh] Go down

Iz (za)raznih medija... - Page 14 Empty Re: Iz (za)raznih medija...

Postaj  pizda 21.07.15 13:09

Lena je napisao/la:ja čitam o ovom požaru na pelješcu.....koma

i ovdje su poceli, po okolici...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Iz (za)raznih medija... - Page 14 Empty Re: Iz (za)raznih medija...

Postaj  Lena 21.07.15 13:12

je ima i kod nas....plano kraj aerodroma prije dva dana,a otac kaže na selu kraj kuće sve izgorilo.....zapalio se el. stup....žica o žicu i gorio odozgora prema dolje,pa uhvatilo suhu travu i onda je teško bilo zaustaviti.....
bili vatrogasci i kaže sad je toliko ružno za vidt svu tu garež
Lena
Lena

Broj postova : 8931
Join date : 22.09.2012
Lokacija : All those moments will be lost in time, like tears in rain....

[Vrh] Go down

Iz (za)raznih medija... - Page 14 Empty Re: Iz (za)raznih medija...

Postaj  Yehudi 21.07.15 20:14

Iz (za)raznih medija... - Page 14 Syria-Islamic-State-Female-Police-Officer
   E ako ovo nije kultno onda ne znam  Iz (za)raznih medija... - Page 14 2733991369 

   Islamic State Female Police Officer

Yehudi

Broj postova : 2225
Join date : 18.04.2014

[Vrh] Go down

Iz (za)raznih medija... - Page 14 Empty Re: Iz (za)raznih medija...

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 14 / 40. Previous  1 ... 8 ... 13, 14, 15 ... 27 ... 40  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.