kultniX
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dugujem vam istinu i pozdravljam se - neću se vratiti ( ne bojte se )

Stranica 1 / 3. 1, 2, 3  Next

Go down

Dugujem vam istinu i pozdravljam se - neću se vratiti ( ne bojte se ) Empty Dugujem vam istinu i pozdravljam se - neću se vratiti ( ne bojte se )

Postaj  Gost 13.10.12 12:00

Što je pisalo na temi koja je obrisana?

pozdravila sam hijena ( i on i malaniz u real lifeu imaju muško/žensko ime ) i napisala sam mu: ovako nekako:

hien? ako ideš na godišnji odmor nikako nemoj nositi svoj laptop sa sobom i ostavljati ga u gostima, nemoj to činiti, nikako ne ostavljaj svoj mobitelj u gostima kad ideš na plažu - nemoj to činiti - pogotovo ako se preko mobitela spajaš na internet kad si na odmoru, / zabravih napoisati ne ostavljaj history na računalu i memorirane zaporke - ne, nemoj to činiti / itd. jer ćeš dobiti hrpu mailova i spamova a onaj koji čekaš nikad nećeš dobiti; brat ti neće odgovoriti na sms poruke a klijenti te neće moći dobiti na telefon i kad ti dođu i govore zvao sam nisi se odazvala ( kao moj tata na primjer ) iz njegovog će mobitela treštiti muzika koju u životu nije lsušao... itd ili ćeš završiti u riječkom novom listu na naslovnici taman da si doktor nauka a ne samo magistar - i to za krađu identiteta, iznuđivanje novca, varanje žena ( i muževa, tko zna - kad ima žensko ime ) i pitala sam ga da li bi me zastupao kod suda u predmetu o kojem sam mu pisala a koji je dostigao na međunarodni sud pravde i na antikorupcijski odjel u mupu nakon niza tužbi i žalbi po raznim sudovima i ministarstvima te pučkom pravobranitelju - te sumnjam na poslovnu špijunažu i i krađu podataka ( preusmjeravanje fax aparata i telefona itd ) što sam u svome gradu prijavil apoliciji bez ikakve veze s forumima i chatovima i glupostima ( zezajući hena naravno ) jer hijene nemaju morala, prikazat će se i kao vjernici i najveći kršćani ako im to donosi korist... i žao mi je da sam to doživjela od malaniz koju sam zvala kraljicom i zavoljela više nego sebe, prihvatila njenu pomoć i prijateljstvo u najboljoj namjeri ( a znala je da sam katolkinja i vjernica i prije nego me pozvala u svoj dom )! da bi me na kraju otjerala zbog molitve i hvalila se okolo da joj je sve samo zajebancija ( ja jesam bolesna na srce ali nisam u glavi, šta vam je ) i to s najgorim pogrdama o Isusu...
tebi sam blitwice otvorila dušu i srce do kraja o nekim stvarima u mome životu, molim te neka ostane među nama, jer nema veze s njima. nakon te teme na forumu ja sam trajno banirana s kultnoga foruma, i to: moje računalo, laptop, i računalo moje kćeri koje nikad nije išlo na kultni forum! Hvala najljepša, i Bog vas blagoslovio. Malaniz, nikad nisam tebe htjela prijaviti policiji, zbog predivne dječice koju imaš i koju sam zavoljela. ALI ne dozvoljavam da mi se ovo radi! Nikako nisam mogla hijenu navući da se pokaže, pa sad evo, ljudi, uživajte i pazite kome se otvarate i dajete najbolji dio sebe. Anabela je znala istinu. Imam klijenta za kojeg smo prijavili međunarodni kriminal i to još 2009. godine pa tko želi - slobodno se upuštajte u moje o'kultne stvari i čekajte da vas se na kraju polovi i popvata skupa s njima. Nikakve hijene to neće spriječiti kradući moje mailove, a iskoristivši naivnost i dobrotu malanize kojoj je sve 'samo zajebancija'... koja bi mogla puno koštati da je neka nepoštenija osoba u pitanju. ja nemam zle namjere, ja sam samo naivna i nevina ovca, slučajno upala u zamku. Odmah nakon toga bana sam dobila još dva spama i to 'kako me se može slistiti u sekundi' i na drugu adresu 'o inkriminiranom mailu'.
dogovorite se vas dvoje sa jednim muškim i jednim žesnkim imenom tko je na koju adresu sipao, meni je potpuno svejedno. a
sad zabavljajte se misleći da sam luda i da imam paranoju i da sam umišljena glupača i što sve ne ( pizdo dabogda ti ona stvar visila ko i moje sise na tvojim slikama Dugujem vam istinu i pozdravljam se - neću se vratiti ( ne bojte se ) 1658420748 pa ga omotaj oko vrata kao šal ) i sad slobodno pobrišite i ovu temu i banirajte me. ( malaniz će ionako napisati da ja samo pišem a nešaljem - što, pretpostavljam, ona dobro zna ): Dugujem vam istinu i pozdravljam se - neću se vratiti ( ne bojte se ) 4273974228

Bog vas blagoslovio. Neka sve ostane zajebancija. Ali skinite se s mojih leđa, dobili ste što te tražili. Ili - nastavite... ima za sve.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Dugujem vam istinu i pozdravljam se - neću se vratiti ( ne bojte se ) Empty Re: Dugujem vam istinu i pozdravljam se - neću se vratiti ( ne bojte se )

Postaj  Gost 13.10.12 12:13

Hm...nova epizoda. Dugujem vam istinu i pozdravljam se - neću se vratiti ( ne bojte se ) 1379361734

Ljubio sam razne pičke, ali prvi put sad naiđoh na banirano računalo i laptop. Dugujem vam istinu i pozdravljam se - neću se vratiti ( ne bojte se ) 386486285

Valjda sam još malad i naivan. Dugujem vam istinu i pozdravljam se - neću se vratiti ( ne bojte se ) 56160669


Post nije editirao nitko....uz bojazan koja viri iz monitora: "pazi da ne dobiješ po prstima" Dugujem vam istinu i pozdravljam se - neću se vratiti ( ne bojte se ) 693872565

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Dugujem vam istinu i pozdravljam se - neću se vratiti ( ne bojte se ) Empty Re: Dugujem vam istinu i pozdravljam se - neću se vratiti ( ne bojte se )

Postaj  taja 13.10.12 12:18

Jel ja to ćutim da je sad Hien krivac? Dugujem vam istinu i pozdravljam se - neću se vratiti ( ne bojte se ) 3102334490
Zaslužujemo znati istinu.
A u ovom trosmislenom tekstu opet puno riječi , a odgovora nigdje.
taja
taja

Broj postova : 5995
Join date : 22.09.2012
Age : 52

[Vrh] Go down

Dugujem vam istinu i pozdravljam se - neću se vratiti ( ne bojte se ) Empty Re: Dugujem vam istinu i pozdravljam se - neću se vratiti ( ne bojte se )

Postaj  Gost 13.10.12 12:20

polako. naći ćete ga sami. kad tad.

ja vam više neću smetati i širiti paranoju i ludilo.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Dugujem vam istinu i pozdravljam se - neću se vratiti ( ne bojte se ) Empty Re: Dugujem vam istinu i pozdravljam se - neću se vratiti ( ne bojte se )

Postaj  Gost 13.10.12 12:23

Tek sam sad privirio i što vidjeh na onom forumu...kolku kosu lasta ima, jel ono avatar, spam, fatamorgana ili mi je , kao i obično, laptop baniran.

POMAGAJTE POBOGU. Dugujem vam istinu i pozdravljam se - neću se vratiti ( ne bojte se ) 1354420400

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Dugujem vam istinu i pozdravljam se - neću se vratiti ( ne bojte se ) Empty Re: Dugujem vam istinu i pozdravljam se - neću se vratiti ( ne bojte se )

Postaj  Gost 13.10.12 12:24

molim ovo NIKAKO NE BRISAT!!! neka stoji ... i da niste dyu banirali...ovo je samo njen način da traži pažnju koju nema u rl-u i koliko vidim, nije ništa kompromitirajuće napisala...standardni kupus koji piše već više mjeseci i šalje na razne adrese o raznim ljudima samo što nitko ne reagira javno pa žena polako puca po šavovima... pustite ju da se ispuše

Dya draga, jel dotle došlo? Samo da znaš da ti ništa ne zamjeram i shvaćam da ti je teško... molim te, al stvarno te molim da potražiš pomoć jer i da ne znam koliko hoćemo, mi na forumu ti ne možemo niti smijemo pomoći ...odi stvarno na policiju i reci im sve ovo ...MOLIM TE ... ako neće oni slušati, odi svom doktoru i sve mu ispričaj...al sve, do zadnjeg detalja


Zadnja promjena: kišna glista; 13.10.12 12:33; ukupno mijenjano 1 put.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Dugujem vam istinu i pozdravljam se - neću se vratiti ( ne bojte se ) Empty Re: Dugujem vam istinu i pozdravljam se - neću se vratiti ( ne bojte se )

Postaj  pizda 13.10.12 12:31

jebiga, ja sad stvarno ne znam sto bi sa ovom temom. Jel brisati da se otuzna sapunica i dalje ne razvlaci, ili pustiti pa nek sve skupa bude kako bude...
Dyo, ako se sjecas i mene si informirala o cudima koja ti se dogadjaju. Bili su upleteni maltene svi, od Kikija, neke radio stanice iz Bosne (koja ti je ometala frekvencije), raznih muslimana, fbi-a, interpola, pa na kraju do Malaniz koja ce ubuduce, htjela, ne htjela postat podozriva sto se gostiju tice.
Daj jebate, skuliraj se ako ikako moze, zbog tebe, meni ni iz dzepa ni u dzep...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Dugujem vam istinu i pozdravljam se - neću se vratiti ( ne bojte se ) Empty Re: Dugujem vam istinu i pozdravljam se - neću se vratiti ( ne bojte se )

Postaj  taja 13.10.12 12:35

pizda je napisao/la:jebiga, ja sad stvarno ne znam sto bi sa ovom temom. Jel brisati da se otuzna sapunica i dalje ne razvlaci, ili pustiti pa nek sve skupa bude kako bude...
Dyo, ako se sjecas i mene si informirala o cudima koja ti se dogadjaju. Bili su upleteni maltene svi, od Kikija, neke radio stanice iz Bosne (koja ti je ometala frekvencije), raznih muslimana, fbi-a, interpola, pa na kraju do Malaniz koja ce ubuduce, htjela, ne htjela postat podozriva sto se gostiju tice.
Daj jebate, skuliraj se ako ikako moze, zbog tebe, meni ni iz dzepa ni u dzep...

Kiki je oduvijek bio u pravu kad je govorio da je Malaniz ateista i da joj nema pomoći. Ni tamjan, ni svijeće ni molitve...ništa ju ne može preobratiti....
Još je i vještica... Dugujem vam istinu i pozdravljam se - neću se vratiti ( ne bojte se ) 3601362807: Dugujem vam istinu i pozdravljam se - neću se vratiti ( ne bojte se ) 1160548296
taja
taja

Broj postova : 5995
Join date : 22.09.2012
Age : 52

[Vrh] Go down

Dugujem vam istinu i pozdravljam se - neću se vratiti ( ne bojte se ) Empty Re: Dugujem vam istinu i pozdravljam se - neću se vratiti ( ne bojte se )

Postaj  Gost 13.10.12 12:42

Imao sam dva ,sad već pokojna, ribolovca-susjeda, zakalali oni mrežom ribu, izvlače, približavaju se kraju....kad će jedan od njih:
-Stani...jel ti vidiš....sad oni upravljaju samnom...iz podruma u Petrinjskoj u Zagrebu...jel vidiš ove radio valove....
- Ajd u pizdu materinu, vuci mrižu...gledaj ono od čega živiš.... Dugujem vam istinu i pozdravljam se - neću se vratiti ( ne bojte se ) 3015220106

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Dugujem vam istinu i pozdravljam se - neću se vratiti ( ne bojte se ) Empty Re: Dugujem vam istinu i pozdravljam se - neću se vratiti ( ne bojte se )

Postaj  Gost 13.10.12 12:45

pizda je napisao/la:jebiga, ja sad stvarno ne znam sto bi sa ovom temom. Jel brisati da se otuzna sapunica i dalje ne razvlaci, ili pustiti pa nek sve skupa bude kako bude...
Dyo, ako se sjecas i mene si informirala o cudima koja ti se dogadjaju. Bili su upleteni maltene svi, od Kikija, neke radio stanice iz Bosne (koja ti je ometala frekvencije), raznih muslimana, fbi-a, interpola, pa na kraju do Malaniz koja ce ubuduce, htjela, ne htjela postat podozriva sto se gostiju tice.
Daj jebate, skuliraj se ako ikako moze, zbog tebe, meni ni iz dzepa ni u dzep...

ako bih ja odlučivala, pusti nek ljudi pričaju sa dyom i ona s njima... nek priča šta hoće... brisala bi postove u kojima se ozbiljno zajebava na račun njenog stanja il objavljuju privatni podaci i to brisati samo privatne podatke a nikako cijeli post il temu ... dyi je forumašenje jedini izlet u svijet i ako joj to oduzmete, oduzet ćete joj mnogo više nego što mislite ... žao mi je što nisam bila prisutna da pravovremeno reagiram na onom drugom forumu al jebga, došla kad se već sve pretvorilo u cirkus i dya banirana, tema pobrisana ... i dyi ne zamjerit na bilo čemu .... eto, to je moje mišljenje

dya Dugujem vam istinu i pozdravljam se - neću se vratiti ( ne bojte se ) 3214182331

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Dugujem vam istinu i pozdravljam se - neću se vratiti ( ne bojte se ) Empty Re: Dugujem vam istinu i pozdravljam se - neću se vratiti ( ne bojte se )

Postaj  pizda 13.10.12 12:50

ma ja mrzim bilo sto brisati ali to je vec nesto sto nema veze sa forumom, nema veze sa nicim jebate. Opet, ne mos sad Dyu brisat a jos manje banirat, nije od jucer...nek se pise, jebiga...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Dugujem vam istinu i pozdravljam se - neću se vratiti ( ne bojte se ) Empty Re: Dugujem vam istinu i pozdravljam se - neću se vratiti ( ne bojte se )

Postaj  Gost 13.10.12 12:56

taja je napisao/la:
pizda je napisao/la:jebiga, ja sad stvarno ne znam sto bi sa ovom temom. Jel brisati da se otuzna sapunica i dalje ne razvlaci, ili pustiti pa nek sve skupa bude kako bude...
Dyo, ako se sjecas i mene si informirala o cudima koja ti se dogadjaju. Bili su upleteni maltene svi, od Kikija, neke radio stanice iz Bosne (koja ti je ometala frekvencije), raznih muslimana, fbi-a, interpola, pa na kraju do Malaniz koja ce ubuduce, htjela, ne htjela postat podozriva sto se gostiju tice.
Daj jebate, skuliraj se ako ikako moze, zbog tebe, meni ni iz dzepa ni u dzep...

Kiki je oduvijek bio u pravu kad je govorio da je Malaniz ateista i da joj nema pomoći. Ni tamjan, ni svijeće ni molitve...ništa ju ne može preobratiti....
Još je i vještica... Dugujem vam istinu i pozdravljam se - neću se vratiti ( ne bojte se ) 3601362807 Dugujem vam istinu i pozdravljam se - neću se vratiti ( ne bojte se ) 1160548296

pošto sam velki istinoljubac, moram te ispraviti....sve stoji osim ono ateista... nisam ti ja ateista, ja sam ti anka paganka i u srcu i u duši a bogami i po tijelu .... to ti je biti veći vjernik neg papa Dugujem vam istinu i pozdravljam se - neću se vratiti ( ne bojte se ) 439160543

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Dugujem vam istinu i pozdravljam se - neću se vratiti ( ne bojte se ) Empty Re: Dugujem vam istinu i pozdravljam se - neću se vratiti ( ne bojte se )

Postaj  Gost 13.10.12 12:58

taja je napisao/la:Jel ja to ćutim da je sad Hien krivac? Dugujem vam istinu i pozdravljam se - neću se vratiti ( ne bojte se ) 3102334490
Zaslužujemo znati istinu.
A u ovom trosmislenom tekstu opet puno riječi , a odgovora nigdje.


tayo, ne ponašaj se opet ... nije hien krivac, ja sam glavni krivac i mutikaša... de nemoj sad da opet hien bude glavni ... mogu i ja malo bit glavna Dugujem vam istinu i pozdravljam se - neću se vratiti ( ne bojte se ) 3111943984

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Dugujem vam istinu i pozdravljam se - neću se vratiti ( ne bojte se ) Empty Re: Dugujem vam istinu i pozdravljam se - neću se vratiti ( ne bojte se )

Postaj  taja 13.10.12 13:01

kišna glista je napisao/la:
taja je napisao/la:Jel ja to ćutim da je sad Hien krivac? Dugujem vam istinu i pozdravljam se - neću se vratiti ( ne bojte se ) 3102334490
Zaslužujemo znati istinu.
A u ovom trosmislenom tekstu opet puno riječi , a odgovora nigdje.


tayo, ne ponašaj se opet ... nije hien krivac, ja sam glavni krivac i mutikaša... de nemoj sad da opet hien bude glavni ... mogu i ja malo bit glavna Dugujem vam istinu i pozdravljam se - neću se vratiti ( ne bojte se ) 3111943984

Imaš praf...
Mogla bih proći kao Dromsi jučer.... Pogotovo jer neki vole tuđe postove shvaćati kako je njima po volji.

Sorry, na onom ateista... Pa da, i vještice imaju svoju religiju Dugujem vam istinu i pozdravljam se - neću se vratiti ( ne bojte se ) 3601362807:

Šalim se...nemoj sad da i tebi popusti smisao za humorom Dugujem vam istinu i pozdravljam se - neću se vratiti ( ne bojte se ) 647878145
taja
taja

Broj postova : 5995
Join date : 22.09.2012
Age : 52

[Vrh] Go down

Dugujem vam istinu i pozdravljam se - neću se vratiti ( ne bojte se ) Empty Re: Dugujem vam istinu i pozdravljam se - neću se vratiti ( ne bojte se )

Postaj  pizda 13.10.12 13:02

ma ja mislim da bi ovo jednostavno trebalo ignorirati, neka teme ali sta ces tu pisat...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Dugujem vam istinu i pozdravljam se - neću se vratiti ( ne bojte se ) Empty Re: Dugujem vam istinu i pozdravljam se - neću se vratiti ( ne bojte se )

Postaj  Gost 13.10.12 13:02

taja je napisao/la:

Šalim se...nemoj sad da i tebi popusti smisao za humorom Dugujem vam istinu i pozdravljam se - neću se vratiti ( ne bojte se ) 647878145

ne brigaj... možda mi s godinama gujsca popusti al smisao za humor nikako Dugujem vam istinu i pozdravljam se - neću se vratiti ( ne bojte se ) 3111943984 od toga živim i zbog toga sam na kultnom vorumu... jer ste tu svi smiješni a ja se volem smijati

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Dugujem vam istinu i pozdravljam se - neću se vratiti ( ne bojte se ) Empty Re: Dugujem vam istinu i pozdravljam se - neću se vratiti ( ne bojte se )

Postaj  Gost 13.10.12 13:03

pizda je napisao/la:ma ja mislim da bi ovo jednostavno trebalo ignorirati, neka teme ali sta ces tu pisat...

nemrem vjerovati da tebe inspiracija popustila...da štaš pisat? pa šta pišemo po drugim temama Dugujem vam istinu i pozdravljam se - neću se vratiti ( ne bojte se ) 1523192931

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Dugujem vam istinu i pozdravljam se - neću se vratiti ( ne bojte se ) Empty Re: Dugujem vam istinu i pozdravljam se - neću se vratiti ( ne bojte se )

Postaj  pizda 13.10.12 13:07

kišna glista je napisao/la:
pizda je napisao/la:ma ja mislim da bi ovo jednostavno trebalo ignorirati, neka teme ali sta ces tu pisat...

nemrem vjerovati da tebe inspiracija popustila...da štaš pisat? pa šta pišemo po drugim temama Dugujem vam istinu i pozdravljam se - neću se vratiti ( ne bojte se ) 1523192931

onda bolje pisat po tim drugim temama:)
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Dugujem vam istinu i pozdravljam se - neću se vratiti ( ne bojte se ) Empty Re: Dugujem vam istinu i pozdravljam se - neću se vratiti ( ne bojte se )

Postaj  Gost 13.10.12 14:58

Dyo
jasno mi je da si suočena s nečim čemu nisi dorasla, ali si izabrala krivi put za rješavanje svojih problema.
Ako imaš problema sa spamovima ne stvaraj paranoju na forumu iznoseći svoje sumnje kako ti padne na pamet, nego se obrati stručnjaku za kompjutere, osobi koja je informatički potkovana i konačno dođi do istine. Ako sumnjaš u krađu identiteta, obrati se policiji. Ako trebaš odvjetnika nađi ga na mjestu koje nema veze s forumom. Ako ti treba razgovor obrati se nekom stručnom, prestani s tim pizdarijama o crnoj magiji.
Nema problema koji se ne da rješiti, ako se umiriš i obratiš ljudima koji ti stvarno mogu pomoći. Ovo što ti radiš je besmisleno i samo još više komplicira ionako tešku situaciju.

Nema potrebe da me upozoravaš zbog otvaranja duše. Znaš dobro da te nikad neću povrijediti bilo čim što si mi u nekom trenutku slabosti ispričala. Imala sam ja takvih trenutaka napretek Dugujem vam istinu i pozdravljam se - neću se vratiti ( ne bojte se ) 684758713
Samo te molim da staneš i da stvari rješavaš onako kako ih trebaš rješavati.

Za početak napravi odmak da vidiš cjelinu, ne samo fragmente. Odmori od virtuale, odustani od komunkacije koja te dodatno zbunjuje i podgrijava krive prosudbe.

Nadam se da se čitamo kad raščistiš taj nered u koji si upala...


nisam za brisanje (ako već kišnoj ne smeta), nisam ni za zaključavanje...

nisam ni za to da se dalje razvlači... barem ja neću više dizati ovu temu... ostali neka ravnaju prema vlastitom osjećaju...

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Dugujem vam istinu i pozdravljam se - neću se vratiti ( ne bojte se ) Empty Re: Dugujem vam istinu i pozdravljam se - neću se vratiti ( ne bojte se )

Postaj  Jehudi 13.10.12 16:56

ljubitelj pičke je napisao/la:Imao sam dva ,sad već pokojna, ribolovca-susjeda, zakalali oni mrežom ribu, izvlače, približavaju se kraju....kad će jedan od njih:
-Stani...jel ti vidiš....sad oni upravljaju samnom...iz podruma u Petrinjskoj u Zagrebu...jel vidiš ove radio valove....
- Ajd u pizdu materinu, vuci mrižu...gledaj ono od čega živiš.... Dugujem vam istinu i pozdravljam se - neću se vratiti ( ne bojte se ) 3601754632

Dugujem vam istinu i pozdravljam se - neću se vratiti ( ne bojte se ) 280662968 Dugujem vam istinu i pozdravljam se - neću se vratiti ( ne bojte se ) 171927698
Jehudi
Jehudi

Broj postova : 2613
Join date : 24.09.2012

[Vrh] Go down

Dugujem vam istinu i pozdravljam se - neću se vratiti ( ne bojte se ) Empty Re: Dugujem vam istinu i pozdravljam se - neću se vratiti ( ne bojte se )

Postaj  proba 13.10.12 19:08

dya je napisao/la:Što je pisalo na temi koja je obrisana?

pozdravila sam hijena ( i on i malaniz u real lifeu imaju muško/žensko ime ) i napisala sam mu: ovako nekako:

hien? ako ideš na godišnji odmor nikako nemoj nositi svoj laptop sa sobom i ostavljati ga u gostima, nemoj to činiti, nikako ne ostavljaj svoj mobitelj u gostima kad ideš na plažu - nemoj to činiti - pogotovo ako se preko mobitela spajaš na internet kad si na odmoru, / zabravih napoisati ne ostavljaj history na računalu i memorirane zaporke - ne, nemoj to činiti / itd. jer ćeš dobiti hrpu mailova i spamova a onaj koji čekaš nikad nećeš dobiti; brat ti neće odgovoriti na sms poruke a klijenti te neće moći dobiti na telefon i kad ti dođu i govore zvao sam nisi se odazvala ( kao moj tata na primjer ) iz njegovog će mobitela treštiti muzika koju u životu nije lsušao... itd ili ćeš završiti u riječkom novom listu na naslovnici taman da si doktor nauka a ne samo magistar - i to za krađu identiteta, iznuđivanje novca, varanje žena ( i muževa, tko zna - kad ima žensko ime ) i pitala sam ga da li bi me zastupao kod suda u predmetu o kojem sam mu pisala a koji je dostigao na međunarodni sud pravde i na antikorupcijski odjel u mupu nakon niza tužbi i žalbi po raznim sudovima i ministarstvima te pučkom pravobranitelju - te sumnjam na poslovnu špijunažu i i krađu podataka ( preusmjeravanje fax aparata i telefona itd ) što sam u svome gradu prijavil apoliciji bez ikakve veze s forumima i chatovima i glupostima ( zezajući hena naravno ) jer hijene nemaju morala, prikazat će se i kao vjernici i najveći kršćani ako im to donosi korist... i žao mi je da sam to doživjela od malaniz koju sam zvala kraljicom i zavoljela više nego sebe, prihvatila njenu pomoć i prijateljstvo u najboljoj namjeri ( a znala je da sam katolkinja i vjernica i prije nego me pozvala u svoj dom )! da bi me na kraju otjerala zbog molitve i hvalila se okolo da joj je sve samo zajebancija ( ja jesam bolesna na srce ali nisam u glavi, šta vam je ) i to s najgorim pogrdama o Isusu...
tebi sam blitwice otvorila dušu i srce do kraja o nekim stvarima u mome životu, molim te neka ostane među nama, jer nema veze s njima. nakon te teme na forumu ja sam trajno banirana s kultnoga foruma, i to: moje računalo, laptop, i računalo moje kćeri koje nikad nije išlo na kultni forum! Hvala najljepša, i Bog vas blagoslovio. Malaniz, nikad nisam tebe htjela prijaviti policiji, zbog predivne dječice koju imaš i koju sam zavoljela. ALI ne dozvoljavam da mi se ovo radi! Nikako nisam mogla hijenu navući da se pokaže, pa sad evo, ljudi, uživajte i pazite kome se otvarate i dajete najbolji dio sebe. Anabela je znala istinu. Imam klijenta za kojeg smo prijavili međunarodni kriminal i to još 2009. godine pa tko želi - slobodno se upuštajte u moje o'kultne stvari i čekajte da vas se na kraju polovi i popvata skupa s njima. Nikakve hijene to neće spriječiti kradući moje mailove, a iskoristivši naivnost i dobrotu malanize kojoj je sve 'samo zajebancija'... koja bi mogla puno koštati da je neka nepoštenija osoba u pitanju. ja nemam zle namjere, ja sam samo naivna i nevina ovca, slučajno upala u zamku. Odmah nakon toga bana sam dobila još dva spama i to 'kako me se može slistiti u sekundi' i na drugu adresu 'o inkriminiranom mailu'.
dogovorite se vas dvoje sa jednim muškim i jednim žesnkim imenom tko je na koju adresu sipao, meni je potpuno svejedno. a
sad zabavljajte se misleći da sam luda i da imam paranoju i da sam umišljena glupača i što sve ne ( pizdo dabogda ti ona stvar visila ko i moje sise na tvojim slikama Dugujem vam istinu i pozdravljam se - neću se vratiti ( ne bojte se ) 1658420748 pa ga omotaj oko vrata kao šal ) i sad slobodno pobrišite i ovu temu i banirajte me. ( malaniz će ionako napisati da ja samo pišem a nešaljem - što, pretpostavljam, ona dobro zna ): Dugujem vam istinu i pozdravljam se - neću se vratiti ( ne bojte se ) 4273974228

Bog vas blagoslovio. Neka sve ostane zajebancija. Ali skinite se s mojih leđa, dobili ste što te tražili. Ili - nastavite... ima za sve.

predivno je uzivati gledajuci brloge yugogamadi kako uzivaju u svojim monstruoznostima , a tek ovi nadri katolici tipa kyky-dyky

paklena je maloumnost izrasla u sivoj masi titowe mentalne kopiladi , to je neopisivo,samo triba ovdi ugaziti i uzivati

boktejebo kolikoste vi maloumni
proba
proba

Broj postova : 1119
Join date : 23.09.2012

[Vrh] Go down

Dugujem vam istinu i pozdravljam se - neću se vratiti ( ne bojte se ) Empty Re: Dugujem vam istinu i pozdravljam se - neću se vratiti ( ne bojte se )

Postaj  Gost 13.10.12 22:12

ljubitelj pičke je napisao/la:Tek sam sad privirio i što vidjeh na onom forumu...kolku kosu lasta ima, jel ono avatar, spam, fatamorgana ili mi je , kao i obično, laptop baniran.

POMAGAJTE POBOGU. Dugujem vam istinu i pozdravljam se - neću se vratiti ( ne bojte se ) 1354420400

pa šta je to ružno?? Dugujem vam istinu i pozdravljam se - neću se vratiti ( ne bojte se ) 2329918616

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Dugujem vam istinu i pozdravljam se - neću se vratiti ( ne bojte se ) Empty Re: Dugujem vam istinu i pozdravljam se - neću se vratiti ( ne bojte se )

Postaj  Gost 13.10.12 22:24

lastavica je napisao/la:
ljubitelj pičke je napisao/la:Tek sam sad privirio i što vidjeh na onom forumu...kolku kosu lasta ima, jel ono avatar, spam, fatamorgana ili mi je , kao i obično, laptop baniran.

POMAGAJTE POBOGU. Dugujem vam istinu i pozdravljam se - neću se vratiti ( ne bojte se ) 1354420400

pa šta je to ružno?? Dugujem vam istinu i pozdravljam se - neću se vratiti ( ne bojte se ) 2329918616

lasto, ne daj se generacijo... kosa ima ogroman značaj i pamti štošta... čuvaj svoju kosu a za zombije šte te briga

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Dugujem vam istinu i pozdravljam se - neću se vratiti ( ne bojte se ) Empty Re: Dugujem vam istinu i pozdravljam se - neću se vratiti ( ne bojte se )

Postaj  Gost 13.10.12 22:27

kišna glista je napisao/la:
lastavica je napisao/la:
ljubitelj pičke je napisao/la:Tek sam sad privirio i što vidjeh na onom forumu...kolku kosu lasta ima, jel ono avatar, spam, fatamorgana ili mi je , kao i obično, laptop baniran.

POMAGAJTE POBOGU. Dugujem vam istinu i pozdravljam se - neću se vratiti ( ne bojte se ) 1354420400

pa šta je to ružno?? Dugujem vam istinu i pozdravljam se - neću se vratiti ( ne bojte se ) 2329918616

lasto, ne daj se generacijo... kosa ima ogroman značaj i pamti štošta... čuvaj svoju kosu a za zombije šte te briga

daj mi pojasni to boldano, ako ti se da .... Dugujem vam istinu i pozdravljam se - neću se vratiti ( ne bojte se ) 684758713

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Dugujem vam istinu i pozdravljam se - neću se vratiti ( ne bojte se ) Empty Re: Dugujem vam istinu i pozdravljam se - neću se vratiti ( ne bojte se )

Postaj  Gost 13.10.12 22:35

lastavica je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:
lastavica je napisao/la:
ljubitelj pičke je napisao/la:Tek sam sad privirio i što vidjeh na onom forumu...kolku kosu lasta ima, jel ono avatar, spam, fatamorgana ili mi je , kao i obično, laptop baniran.

POMAGAJTE POBOGU. Dugujem vam istinu i pozdravljam se - neću se vratiti ( ne bojte se ) 1354420400

pa šta je to ružno?? Dugujem vam istinu i pozdravljam se - neću se vratiti ( ne bojte se ) 2329918616

lasto, ne daj se generacijo... kosa ima ogroman značaj i pamti štošta... čuvaj svoju kosu a za zombije šte te briga

daj mi pojasni to boldano, ako ti se da .... Dugujem vam istinu i pozdravljam se - neću se vratiti ( ne bojte se ) 684758713

kosa je receptor koječega...nisu indijanci bezveze imali ovako onako frizure... današnji svijet koji zazire od dlaka zazire od toga da shvati svoju ulogu u tom širem svijetu ... ukratko

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Dugujem vam istinu i pozdravljam se - neću se vratiti ( ne bojte se ) Empty Re: Dugujem vam istinu i pozdravljam se - neću se vratiti ( ne bojte se )

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 1 / 3. 1, 2, 3  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.