kultniX
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dugujem vam istinu i pozdravljam se - neću se vratiti ( ne bojte se )

Stranica 3 / 3. Previous  1, 2, 3

Go down

Dugujem vam istinu i pozdravljam se - neću se vratiti ( ne bojte se ) - Page 3 Empty Re: Dugujem vam istinu i pozdravljam se - neću se vratiti ( ne bojte se )

Postaj  Show 18.09.20 10:55

Jehudi je napisao/la:
pizda je napisao/la:
Jehudi je napisao/la:
darla je napisao/la:

A ne znam sto to znaci.

Resurs nije pronadjen. Ništa, niente, nema slike nema tona.

ja vidim normalno net.hr...

 Probaću opet ali evo od jutros, od 7.30h, pokuša sam četiri puta i uvik u ništa. Nula bodova.

Da me nisu bairali ( mada ne znam zašto) ali isto bih barem moga ući ........ Dugujem vam istinu i pozdravljam se - neću se vratiti ( ne bojte se ) - Page 3 2343104142

bit će zbog dilerskih radnji  Dugujem vam istinu i pozdravljam se - neću se vratiti ( ne bojte se ) - Page 3 1523192931
Show
Show

Broj postova : 34
Join date : 24.08.2020

[Vrh] Go down

Dugujem vam istinu i pozdravljam se - neću se vratiti ( ne bojte se ) - Page 3 Empty Re: Dugujem vam istinu i pozdravljam se - neću se vratiti ( ne bojte se )

Postaj  taja 18.09.20 12:32

pr0ba je napisao/la:
Jehudi je napisao/la:
pizda je napisao/la:
Jehudi je napisao/la:

Resurs nije pronadjen. Ništa, niente, nema slike nema tona.

ja vidim normalno net.hr...

 Probaću opet ali evo od jutros, od 7.30h, pokuša sam četiri puta i uvik u ništa. Nula bodova.

Da me nisu bairali ( mada ne znam zašto) ali isto bih barem moga ući ........ Dugujem vam istinu i pozdravljam se - neću se vratiti ( ne bojte se ) - Page 3 2343104142
ovaj židov je bog 

plače i loguje se i dan danas ,,,jebeš one šta pituraju brod u rijeci i one šta prave brvnare po kanadi .....ta divna zemlja ,,,,,,,,


ZA SMRT
Ti kako si zapeo u cetrdeset prvoj tako zapinjes vremenski i na forumima. Uvik kasnis
taja
taja

Broj postova : 5995
Join date : 22.09.2012
Age : 52

[Vrh] Go down

Stranica 3 / 3. Previous  1, 2, 3

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.