kultniX
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

pipiyu.....:)

Stranica 1 / 3. 1, 2, 3  Next

Go down

pipiyu.....:) Empty pipiyu.....:)

Postaj  Lena 28.12.15 7:50

dragom forumašu pipiju od srca sretan rođendan želim...... pipiyu.....:) 1354120229 pipiyu.....:) 3003408243

mislim da je čak sutra,ali za svaki slučaj da ne promašim ja danas čestitam  pipiyu.....:) 3608033374

najviše zdravlja,pa onda ljubavi,love i sličnih materijalizama.....neka ne oskudieva u ničemu....

pipiyu.....:) 1354519438 pipiyu.....:) 1354120229
Lena
Lena

Broj postova : 8929
Join date : 22.09.2012
Lokacija : All those moments will be lost in time, like tears in rain....

[Vrh] Go down

pipiyu.....:) Empty Re: pipiyu.....:)

Postaj  Gost 28.12.15 9:19

ja mislim da je malome pimpi limpiju šjutra ročkas pipiyu.....:) 27287599

Gost
Gost


[Vrh] Go down

pipiyu.....:) Empty Re: pipiyu.....:)

Postaj  pizda 28.12.15 9:22

hvala Lenice, sutra je al ne mari, svaki dan je dobar za rodjendan. To najbolje Antisa zna pipiyu.....:) 1523192931.
Osobno mislim da je ono najbolje iza mene a i to je bilo vise zakurac nego li za nesto bolje. Svejedno, kako ovdje kazu, finche dura non paura, dok traje nema straha...pipiyu.....:) 684758713
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

pipiyu.....:) Empty Re: pipiyu.....:)

Postaj  Gost 28.12.15 10:36

pipiyu.....:) Y-Sexy-Pictures--Facebook-Album--Sexy-women--birthday--Holidays--B-day--geburtstag--mine--comments--happy-birthday--007--girl--happy--cak-1

pipiyu.....:) 3111943984

Gost
Gost


[Vrh] Go down

pipiyu.....:) Empty Re: pipiyu.....:)

Postaj  taja 28.12.15 11:38

da sutra ne bismo zaboravili, čestitat ćemo danas


pipiyu.....:) Rodjendanske-cestitke-18
taja
taja

Broj postova : 5995
Join date : 22.09.2012
Age : 52

[Vrh] Go down

pipiyu.....:) Empty Re: pipiyu.....:)

Postaj  Yehudi 28.12.15 14:19

Sretan rodjendan pipi.

pipiyu.....:) 727654710

Yehudi

Broj postova : 2225
Join date : 18.04.2014

[Vrh] Go down

pipiyu.....:) Empty Re: pipiyu.....:)

Postaj  Gost 28.12.15 20:01

jać ondak sutra  pipiyu.....:) 1523192931

Gost
Gost


[Vrh] Go down

pipiyu.....:) Empty Re: pipiyu.....:)

Postaj  Gost 29.12.15 5:35

Pipiju,,najdramatichnijem pushachu mog kurtza zelim puno pushenja brez prestanka,,,,samo da ne bude tolko depresivan,,,, pipiyu.....:) 3214182331 pipiyu.....:) 647878145 pipiyu.....:) 167558484 pipiyu.....:) 3776795594

Gost
Gost


[Vrh] Go down

pipiyu.....:) Empty Re: pipiyu.....:)

Postaj  Gost 29.12.15 5:36

metilda je napisao/la:pipiyu.....:) Y-Sexy-Pictures--Facebook-Album--Sexy-women--birthday--Holidays--B-day--geburtstag--mine--comments--happy-birthday--007--girl--happy--cak-1

pipiyu.....:) 3111943984
Ovo jebat,,,nakon toga umrijet bez zala:))))

Gost
Gost


[Vrh] Go down

pipiyu.....:) Empty Re: pipiyu.....:)

Postaj  Gost 29.12.15 7:10

cestit rodjendan pipiyu.....:) 684758713
da ti bude sve kako treba (a ponekad i kako zelis) zdravlje i ostalo u paketu...
i ma koliko ih bilo, da te nikad ne napusti smisao za humor... to je zelja tebi a u nase dobro i veselje... pipiyu.....:) 11484130
sifio nam dugo dugo

Gost
Gost


[Vrh] Go down

pipiyu.....:) Empty Re: pipiyu.....:)

Postaj  Gost 29.12.15 8:49

kako sam poželjela I na fejzbuku - želim ti pimpi-limi da proplešeš u 2016 - bilo sam, bilo u paru, nije bitno I nikada nije kasno! GO for it!!!

Gost
Gost


[Vrh] Go down

pipiyu.....:) Empty Re: pipiyu.....:)

Postaj  Gost 29.12.15 8:54

čuj, lenočka je nekih 5-6 dana iza tebe, šta ne?

Gost
Gost


[Vrh] Go down

pipiyu.....:) Empty Re: pipiyu.....:)

Postaj  pizda 29.12.15 9:04

zavaljujem svima sa dobrom voljom, nadom i vjerom u bolje danas. Jebote, svi spominju sutra a uviek zivimo danas. U biti si zelimo dobro u tamo neko imaginarno vrieme a dani nam proticu bez dobrih zelja. Ja svima zelim bolje danas ukljucujuci i mene a vi si i dalje zelite bolje sutra.
Primjerice, zazelis Plovku bolje sutra a on isplovi sa jedrilicom i pukne u trajekt i potopi se. Zasto? Zato jer mu je taj dan bijo danas a niko mu nije zazelijo bolje danas vec sutra. Da mu je neko zazelijo bolje danas Plovak ne bi ni isplovijo. To je samo mali primjer a sta je tek sa svima ostalima? Treba tu puno rada na ljudima a vama je do prizemne zajebancije...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

pipiyu.....:) Empty Re: pipiyu.....:)

Postaj  pizda 29.12.15 9:05

Vel'ka Maca je napisao/la:čuj, lenočka je nekih 5-6 dana iza tebe, šta ne?

danas je meni i naravno, Antisi. Ne znam tocno kad je Lencetu ali isto spada pod jarce u drustvenoj igri zvanoj coroskop...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

pipiyu.....:) Empty Re: pipiyu.....:)

Postaj  Gost 29.12.15 9:34

pizda je napisao/la:zavaljujem svima sa dobrom voljom, nadom i vjerom u bolje danas. Jebote, svi spominju sutra a uviek zivimo danas. U biti si zelimo dobro u tamo neko imaginarno vrieme a dani nam proticu bez dobrih zelja. Ja svima zelim bolje danas ukljucujuci i mene a vi si i dalje zelite bolje sutra.
Primjerice, zazelis Plovku bolje sutra a on isplovi sa jedrilicom i pukne u trajekt i potopi se. Zasto? Zato jer mu je taj dan bijo danas a niko mu nije zazelijo bolje danas vec sutra. Da mu je neko zazelijo bolje danas Plovak ne bi ni isplovijo. To je samo mali primjer a sta je tek sa svima ostalima? Treba tu puno rada na ljudima a vama je do prizemne zajebancije...

nisam znala da si prešo na sljedbenika omiljenog ti paola kuelja I njemu sličnih sljedeći njegihove nauke o boljitku lijepom našem... imaš cijelu knjigu o ovome što propovijedaš - echart tolle - moć sadašnjeg trenutka - sve ovako lijepo ko ti govori, saamo što si ti to još malo bolje razradijo potkrijepivši pravim primjerima...
ja ulazim u tvoju sektu, tiš mi bit duhovni vođa... ti si put, istina, špel I luk... ne znam kako dalje ide

Gost
Gost


[Vrh] Go down

pipiyu.....:) Empty Re: pipiyu.....:)

Postaj  Gost 29.12.15 9:36

Evo da i ja čestitam vako javno ... smislila sam jednu piesmicu pa ako smijem, iako je malo preozbiljna za ovo neozbiljno okruženje .... odo prvo skupiti hrabrosti koja mi ijonako nedostaje oduvijek.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

pipiyu.....:) Empty Re: pipiyu.....:)

Postaj  pizda 29.12.15 9:39

Vel'ka Maca je napisao/la:
pizda je napisao/la:zavaljujem svima sa dobrom voljom, nadom i vjerom u bolje danas. Jebote, svi spominju sutra a uviek zivimo danas. U biti si zelimo dobro u tamo neko imaginarno vrieme a dani nam proticu bez dobrih zelja. Ja svima zelim bolje danas ukljucujuci i mene a vi si i dalje zelite bolje sutra.
Primjerice, zazelis Plovku bolje sutra a on isplovi sa jedrilicom i pukne u trajekt i potopi se. Zasto? Zato jer mu je taj dan bijo danas a niko mu nije zazelijo bolje danas vec sutra. Da mu je neko zazelijo bolje danas Plovak ne bi ni isplovijo. To je samo mali primjer a sta je tek sa svima ostalima? Treba tu puno rada na ljudima a vama je do prizemne zajebancije...

nisam znala da si prešo na sljedbenika omiljenog ti paola kuelja I njemu sličnih sljedeći njegihove nauke o boljitku lijepom našem... imaš cijelu knjigu o ovome što propovijedaš - echart tolle - moć sadašnjeg trenutka - sve ovako lijepo ko ti govori, saamo što si ti to još malo bolje razradijo potkrijepivši pravim primjerima...
ja ulazim u tvoju sektu, tiš mi bit duhovni vođa... ti si put, istina, špel I luk... ne znam kako dalje ide

jebes Kuelja, Kastanede i slicne probisvjete koji se nagrabili love zahvaljujuci mrtvim magarcima. Knjiski politicari i spadala...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

pipiyu.....:) Empty Re: pipiyu.....:)

Postaj  Gost 29.12.15 9:45

samo da vam kažem da vam ne radi forum kako treba al evo, danas neću odustati i brzo da stavim piesmu prije nego me opet poklope neki popupsi


Jednom reko mali pizda
dosta mi je sunca zvizda
ja bi grumen čokolade
a ne vaše skupe pomade.

I to hoću sad
a ne odmah.

Mažite se sami sada
jer ja nisam vaša mlada,
ja sam pizda zvani kralj
plešem sam kroz zelengaj.

I to plešem sad
a ne odmah.

Dalje pizdu svrbi čelo
kako sam zaplesat kolo
pa uvatio pizda ( ovdje mi fali riječ koja će se rimovat sa "jaja", a ima jedna al ništa ne znači ),
sad ću skakat sve do jaja.

I to skakat sad
a ne odmah.

Ide pizda dalje gajem
pa se sjeti, joj što starim
jebo ovo nije dar.
gdje mi bijo onaj malj.

Oću malj sad
a ne odmah.

Srećom nije našo malj,
pa je dalje išo ko grmalj,
mrzijo je svaki dan
na posao što ide pospan.

Između svake kitice i penisića refren pjevaju razdragana dječica:
lalalalalalalala, pizda kralj ... lalalalalala, opali ga malj

Jebbote, kako se smanjuju ova slova, nisam ih ja ni povećavala .... al ok, nabrzinu, pozdrav svima, kome nisam čestitala čestit božić, ovaj i svi idući, nova godina, ova i sve iduće, rođendani, prošli i idući i tako redom .... voli vas Glista !

Gost
Gost


[Vrh] Go down

pipiyu.....:) Empty Re: pipiyu.....:)

Postaj  Gost 29.12.15 10:10

glisto luđakušo, što eskiviraš bona?
niko me više ne sikira otkad te nema, okus isti nema više hrana, sve je bezbojno, bljutavo, blijedo...

krasna ti je pIjesmica

Gost
Gost


[Vrh] Go down

pipiyu.....:) Empty Re: pipiyu.....:)

Postaj  pizda 29.12.15 10:16

pipiyu.....:) 684758713 ne kuzim jel ova Glistina pjesma trebala biti u rimi il nie...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

pipiyu.....:) Empty Re: pipiyu.....:)

Postaj  pizda 29.12.15 10:17

Vel'ka Maca je napisao/la:glisto luđakušo, što eskiviraš bona?
niko me više ne sikira otkad te nema, okus isti nema više hrana, sve je bezbojno, bljutavo, blijedo...

to isto ona veli. Sve joj u negativi od kad nie na forumu...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

pipiyu.....:) Empty Re: pipiyu.....:)

Postaj  darla 29.12.15 10:24


Sretan rodjendan Pipiojilo!  pipiyu.....:) 684758713


Zadnja promjena: darla; 29.12.15 10:25; ukupno mijenjano 1 put. (Reason for editing : Zaboravila pjesmu :D)

_________________
Di smo da smo! NAYEBASMO?!
darla
darla

Broj postova : 2800
Join date : 25.09.2012

[Vrh] Go down

pipiyu.....:) Empty Re: pipiyu.....:)

Postaj  darla 29.12.15 10:27

pizda je napisao/la:Treba tu puno rada na ljudima a vama je do prizemne zajebancije...

To ja stalno govorim  pipiyu.....:) 1523192931

_________________
Di smo da smo! NAYEBASMO?!
darla
darla

Broj postova : 2800
Join date : 25.09.2012

[Vrh] Go down

pipiyu.....:) Empty Re: pipiyu.....:)

Postaj  taja 29.12.15 10:34

šmenso je napisao/la:samo da vam kažem da vam ne radi forum kako treba al evo, danas neću odustati i brzo da stavim piesmu prije nego me opet poklope neki popupsi


Jednom reko mali pizda
dosta mi je sunca zvizda
ja bi grumen čokolade
a ne vaše skupe pomade.

I to hoću sad
a ne odmah.

Mažite se sami sada
jer ja nisam vaša mlada,
ja sam pizda zvani kralj
plešem sam kroz zelengaj.

I to plešem sad
a ne odmah.

Dalje pizdu svrbi čelo
kako sam zaplesat kolo
pa uvatio pizda ( ovdje mi fali riječ koja će se rimovat sa "jaja", a ima jedna al ništa ne znači ),
sad ću skakat sve do jaja.

I to skakat sad
a ne odmah.

Ide pizda dalje gajem
pa se sjeti, joj što starim
jebo ovo nije dar.
gdje mi bijo onaj malj.

Oću malj sad
a ne odmah.

Srećom nije našo malj,
pa je dalje išo ko grmalj,
mrzijo je svaki dan
na posao što ide pospan.

Između svake kitice i penisića refren pjevaju razdragana dječica:
lalalalalalalala, pizda kralj ... lalalalalala, opali ga malj
Jebbote, kako se smanjuju ova slova, nisam ih ja ni povećavala .... al ok, nabrzinu, pozdrav svima, kome nisam čestitala čestit božić, ovaj i svi idući, nova godina, ova i sve iduće, rođendani, prošli i idući i tako redom .... voli vas Glista !
pipiyu.....:) 3776795594 pipiyu.....:) 3776795594
polijepa pjesmica Glisto  pipiyu.....:) 11484130
taja
taja

Broj postova : 5995
Join date : 22.09.2012
Age : 52

[Vrh] Go down

pipiyu.....:) Empty Re: pipiyu.....:)

Postaj  taja 29.12.15 10:35

darla je napisao/la:
pizda je napisao/la:Treba tu puno rada na ljudima a vama je do prizemne zajebancije...

To ja stalno govorim  pipiyu.....:) 1523192931
Darita    pipiyu.....:) 727654710
upala ti kita     pipiyu.....:) 3111943984
taja
taja

Broj postova : 5995
Join date : 22.09.2012
Age : 52

[Vrh] Go down

pipiyu.....:) Empty Re: pipiyu.....:)

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 1 / 3. 1, 2, 3  Next

[Vrh]


 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.