kultniX
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bok, ja sam glista ...

Stranica 7 / 9. Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Go down

Bok, ja sam glista ... - Page 7 Empty Re: Bok, ja sam glista ...

Postaj  Gost 09.02.16 11:01

pizda je napisao/la:
Glista je napisao/la:

... čak i u izviđačima sam imala voljno dok su drugi morali u stroj al sam zato najbrže vatru palila, vezala čvorove i orjentirala se u prirodi i tamo uvijek negdje po strani zabavljala se sama .... na tjelesnom isto kad sam pedofilčini rekla da me neće jebat u možgane unatoč prijetnji ukorom pred izbacivanje iz škole ...


Maco? Bok, ja sam glista ... - Page 7 684758713

je l' vidiš kako me kuja kopira Bok, ja sam glista ... - Page 7 11484130

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Bok, ja sam glista ... - Page 7 Empty Re: Bok, ja sam glista ...

Postaj  pizda 09.02.16 11:11

Vel'ka Maca je napisao/la:
pizda je napisao/la:
Glista je napisao/la:

... čak i u izviđačima sam imala voljno dok su drugi morali u stroj al sam zato najbrže vatru palila, vezala čvorove i orjentirala se u prirodi i tamo uvijek negdje po strani zabavljala se sama .... na tjelesnom isto kad sam pedofilčini rekla da me neće jebat u možgane unatoč prijetnji ukorom pred izbacivanje iz škole ...


Maco? Bok, ja sam glista ... - Page 7 684758713

je l' vidiš kako me kuja kopira Bok, ja sam glista ... - Page 7 11484130

bog te jebo al se hvali i to u kontinujitetu... Bok, ja sam glista ... - Page 7 1523192931. Jedina greska koju priznaje je ta sto je previse dobra, postena i odlucna...Bok, ja sam glista ... - Page 7 684758713
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Bok, ja sam glista ... - Page 7 Empty Re: Bok, ja sam glista ...

Postaj  pizda 09.02.16 11:16

Glista je napisao/la:

kakva maca jebote .... u real time kad se to zbivalo, maca je još bila na udobnom i sigurnom u majčinom jajniku ...

al kako mi je sad mala bila meta pedofila, po prvi puta sam sa mamom imala otvorit razgovor o njenom nereagiranju kad se meni to događalo i kako je skroz zanemarila pitati me zašto je bila pozvana u školu .... i jebote, ona se sjetila još jednog puta kad je bila pozvana ... a ja to zaboravila ... imala sam ja dva puta prijetnju ukorom pred isključenje ... drugi puta mi prijetili kad sam odbila ući u savez komunističke omladine pa mama bila na razgovoru ... i tada se izvukla jer mi tata bio ameriki državljan pa se sjetili da ja ni ne smijem u taj savez i to mi rekli ... ja ih odbila a oni meni došli reć da oni mene neće  Bok, ja sam glista ... - Page 7 11484130

al fora mi kad mene sad nazivaju komunistom oni koji su tada sa ponosom ulazili u te pizdarije ... a sjetim se nekih kolega koji su sad ustaše i ultradesnica a tamo se skoro razridali kad ih se zvalo u partiju ko omladince ... al ne čudi ... današnja desnica najviše i pati za tim vremenima jednoumlja i jednopartijskog sistema ... i sad bi oni isto da mogu Bok, ja sam glista ... - Page 7 1523192931

ercegu i meni je to glavni vic koji nam se vrti na unim njegovim stranicama ... al eto, tolki sam komunist da nisam još ni jednog ustašu nit banirala nit mu brisala postove ... neka raskoši velim ja al onda mi uleti erceg i on ih pobriše

mene niko nikad nije zvao ko omladinca. Cim bi me vidjeli sa kosom do guzice odma bi odustali Bok, ja sam glista ... - Page 7 684758713. Odbijo ja u vojsci a tamo je puno teze, reko da je to previse odgovorno za mene i da mi se ne da zajebavat sa tim. Na prvom poslu me tri put zvali i triput odbijo. Sad su ti sve hdz-ovci, hss-ovci, sdp-ovci i razni drugi ovci. Ovce bili i ostali, tako to ide...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Bok, ja sam glista ... - Page 7 Empty Re: Bok, ja sam glista ...

Postaj  Gost 09.02.16 11:20

pizda je napisao/la:
Vel'ka Maca je napisao/la:
pizda je napisao/la:
Glista je napisao/la:

... čak i u izviđačima sam imala voljno dok su drugi morali u stroj al sam zato najbrže vatru palila, vezala čvorove i orjentirala se u prirodi i tamo uvijek negdje po strani zabavljala se sama .... na tjelesnom isto kad sam pedofilčini rekla da me neće jebat u možgane unatoč prijetnji ukorom pred izbacivanje iz škole ...


Maco? Bok, ja sam glista ... - Page 7 684758713

je l' vidiš kako me kuja kopira Bok, ja sam glista ... - Page 7 11484130

bog te jebo al se hvali i to u kontinujitetu... Bok, ja sam glista ... - Page 7 1523192931. Jedina greska koju priznaje je ta sto je previse dobra, postena i odlucna...Bok, ja sam glista ... - Page 7 684758713

volim pisati i odgovarati na postove koji izlete točno u 11:11 ... obožavam taj broj a očito me prati u stopu ...

dakle, glede ovog tvog ... da, i odlučila iskoristiti ovaj forum kao platformu za pisanje svojih memoara ... skužila da mi paše kad me netko proba saplest, oplest il omlaovažit ... tako se vježba odlučnost, komcentracija i ostalo što valja kod ljudi Bok, ja sam glista ... - Page 7 3114667799


uostalom, na ovom forumu si samo ti osto da nisi ni uvredljiv nit ni stalo do tuđeg mišljenja ... zapisala, zapamtila pa da se zna ... sparing partner bijo i osto Bok, ja sam glista ... - Page 7 1523192931

al kad smo kod hvaljenja i školskih radosti ... palo mi na pamet kako si i ti onomad nastavnika odvalio da je letio u wc ? jes ti to mami reko i ako nisi, zašto nisi ?

zanima me čisto radi ove teme kojom se sada bavim u rl

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Bok, ja sam glista ... - Page 7 Empty Re: Bok, ja sam glista ...

Postaj  Gost 09.02.16 11:23

pizda je napisao/la:
mene niko nikad nije zvao ko omladinca. Cim bi me vidjeli sa kosom do guzice odma bi odustali Bok, ja sam glista ... - Page 7 684758713. Odbijo ja u vojsci a tamo je puno teze, reko da je to previse odgovorno za mene i da mi se ne da zajebavat sa tim. Na prvom poslu me tri put zvali i triput odbijo. Sad su ti sve hdz-ovci, hss-ovci, sdp-ovci i razni drugi ovci. Ovce bili i ostali, tako to ide...

tko ti kriv kad ovdje ne žive indijanci .. da žive, tada bi tebe sa dugom kosom prvog zvali Bok, ja sam glista ... - Page 7 1619348112

al to mi nikad nije bilo jasno ... pa i na muškarcima je duga kosa ljepša nego kratka ... svi ovi "ovci" bi nekako ljepše izgledali sa dugom kosom a možda bi bili i pametniji


Gost
Gost


[Vrh] Go down

Bok, ja sam glista ... - Page 7 Empty Re: Bok, ja sam glista ...

Postaj  Gost 09.02.16 11:28

sad vidla da mi je i zadnji post na temi u mojoj šumi napisat u 11:11 ...

kud nisam kinez ? oni vele da je to neki super znak ako ga stalno primjećuješ ...

a pizda stalno primijeti 666 ... to je zato jer je on sotona i vidi samo ono vražje u ljudima Bok, ja sam glista ... - Page 7 1523192931

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Bok, ja sam glista ... - Page 7 Empty Re: Bok, ja sam glista ...

Postaj  pizda 09.02.16 11:40

Glista je napisao/la:

volim pisati i odgovarati na postove koji izlete točno u 11:11 ... obožavam taj broj a očito me prati u stopu ...

dakle, glede ovog tvog ... da, i odlučila iskoristiti ovaj forum kao platformu za pisanje svojih memoara ... skužila da mi paše kad me netko proba saplest, oplest il omlaovažit  ... tako se vježba odlučnost, komcentracija i ostalo što valja kod ljudi  Bok, ja sam glista ... - Page 7 3114667799


uostalom, na ovom forumu si samo ti osto da nisi ni uvredljiv nit ni stalo do tuđeg mišljenja ... zapisala, zapamtila pa da se zna ... sparing partner bijo i osto Bok, ja sam glista ... - Page 7 1523192931

al kad smo kod hvaljenja i školskih radosti ... palo mi na pamet kako si i ti onomad nastavnika odvalio da je letio u wc ? jes ti to mami reko i ako nisi, zašto nisi ?

zanima me čisto radi ove teme kojom se sada bavim u rl

naravno da nisam rekao ali je svejedno ubrzo saznala kad su je pozvali u skolu. Nikad doma nisam pricao ni o dobrom ni o losem. Cemu da nekog nerviram kad se to ubrzo samo rasplete...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Bok, ja sam glista ... - Page 7 Empty Re: Bok, ja sam glista ...

Postaj  pizda 09.02.16 11:42

Glista je napisao/la:sad vidla da mi je i zadnji post na temi u mojoj šumi napisat u  11:11 ...

kud nisam kinez ? oni vele da je to neki super znak  ako ga stalno primjećuješ ...

a pizda stalno primijeti  666 ... to je zato jer je on sotona i vidi samo ono vražje u ljudima Bok, ja sam glista ... - Page 7 1523192931

neku vecer svratijo do foruma vidjet pise li ko i vidim Glista na 666 postu neke teme... Bok, ja sam glista ... - Page 7 1523192931
Rekoh, a ko ce drugi... Bok, ja sam glista ... - Page 7 1523192931
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Bok, ja sam glista ... - Page 7 Empty Re: Bok, ja sam glista ...

Postaj  pizda 09.02.16 11:45

Glista je napisao/la:

tko ti kriv kad ovdje ne žive indijanci .. da žive, tada bi tebe sa dugom kosom prvog zvali Bok, ja sam glista ... - Page 7 1619348112

al to mi nikad nije bilo jasno ... pa i na muškarcima je duga kosa ljepša nego kratka ... svi ovi "ovci" bi nekako ljepše izgledali sa dugom kosom a možda bi bili i pametniji


to ni meni nije jasno, ti izbrijani i istetovirani su danas sinonim ljepote i muskosti a nekad ih se gledalo ko jarane. Eventualna olakotna okolnost je bila sto su upravo izasli iz zatvora. Obzirom da se pretezno slusaju cajke a i obzirom na sve aktualno, ocito je da smo nazadovali jedno pedesetak godina...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Bok, ja sam glista ... - Page 7 Empty Re: Bok, ja sam glista ...

Postaj  Gost 09.02.16 11:52

pizda je napisao/la:
naravno da nisam rekao ali je svejedno ubrzo saznala kad su je pozvali u skolu. Nikad doma nisam pricao ni o dobrom ni o losem. Cemu da nekog nerviram kad se to ubrzo samo rasplete...

e to je to ... isto sam i ja pa sad razmišljam zašto sam tako ... umjesto da mi roditelji budu podrška, oni bi mi još više prebacili krivicu i kad nisam bila kriva ... i tako ide iz generacije u generaciju i gradi se to nepovjerenje među bliskim članovima obitelji pa djeca nastradaju kad nalete na neku budaletinu ...

jebate, kad se to dogodilo sa mojom malom, ona meni sve ispričala nakon početnog šoka i srama i onda se sjeti i veli, nemoj ništa baki reć i počne glumit baku kako histerizira ...  umrla sam od smijeha kako ju je dijete odlično skinulo Bok, ja sam glista ... - Page 7 1425538829 nije do djece i da oni ne bi rekli, nego mi odrasli stvorimo to nepovjerenje i djecu naučimo ne govoriti im ništa

tati sam sve mogla reći i onda bi sami odlučili da mami nećemo ništa reći samo da se spasimo njene drame

sjetim se kad sam se jednom vratila usred zime u mokrom kaputu jer sam upala u more ... smrzla se ko guzica jer je još i bura puhala ... i došla kući, skutrila se u krevet sva sretna da se mogu ugrijati i svu mokru odjeću i čizme ostavila kraj kreveta ... i probudi me tata, on je sve to počistio i osušio i mignuo, šuti, nemoj ništa reći mami i krapavao od smijeha kad je čuo kako sam pala u more

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Bok, ja sam glista ... - Page 7 Empty Re: Bok, ja sam glista ...

Postaj  Gost 09.02.16 12:00

al jebote, i tada sam zurila u mjesec i hodala po nekom muliću u nekoj selendri gdje sam završila sa društvom ... mjesečina blještila a meni društvo bilo dosadno u nekom zadimljenom kafiću i ko odoh šetati sama noću dok oni ne odluče ić kući i nu neki lijepi mulić, sve blještalo od mjesečine i ja nogu pred nogu i nisam skužila gdje je kraj mulića i pljus u more .... koji je to šok bio Bok, ja sam glista ... - Page 7 1523192931

i sad ti to ne smiješ pričati mami jer će reć da si luđak a tata se prosuo od smijeha skupa sa mnom kako mi se trenutak romantike učas pretvorio u scenu iz komedije Bok, ja sam glista ... - Page 7 3114667799 on si skroz živo zamislijo kako je to trebalo izgledati nekom tko je gledao sa strane Bok, ja sam glista ... - Page 7 3114667799 Bok, ja sam glista ... - Page 7 3114667799 Bok, ja sam glista ... - Page 7 3114667799

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Bok, ja sam glista ... - Page 7 Empty Re: Bok, ja sam glista ...

Postaj  Gost 10.02.16 6:47

pizda je napisao/la:
Glista je napisao/la:sad vidla da mi je i zadnji post na temi u mojoj šumi napisat u  11:11 ...

kud nisam kinez ? oni vele da je to neki super znak  ako ga stalno primjećuješ ...

a pizda stalno primijeti  666 ... to je zato jer je on sotona i vidi samo ono vražje u ljudima Bok, ja sam glista ... - Page 7 1523192931

neku vecer svratijo do foruma vidjet pise li ko i vidim Glista na 666 postu neke teme... Bok, ja sam glista ... - Page 7 1523192931
Rekoh, a ko ce drugi... Bok, ja sam glista ... - Page 7 1523192931

kako ja to nikad ne usnimim ? bit će ipak do personalne percepcije i šta ti ista hvata ... meni dija po kući misijonarila a tebi ostale traume i vidiš vraga u meni Bok, ja sam glista ... - Page 7 1619348112

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Bok, ja sam glista ... - Page 7 Empty Re: Bok, ja sam glista ...

Postaj  Gost 10.02.16 8:23

a jebote, po kojoj god temi skrolam da vidim hoću ubost u kakav post koji će me inspirirat na pisanje, naletim na pizdin avatara i dođe mi ga žao kad vidim kako sam sebe za rukicu hvata i kanda se tješi, bit će bolje a zna da je najebo .... svakim danom u svakom pogledu mi na toj sliji sve više baca na neko milo dijete a ne vojničinu ... jutros mi palo na pamet da mi je skroz ko onaj joseph k. iz kafkinog romana koji je zaluto po hodnicima nepravde i sve se nada da će na kraju sve ispast dobro iako zna da je najebo ... jebate, kad meni krenu asocijacije jedini način da ih zaustavim je meditacije na svijeću Bok, ja sam glista ... - Page 7 3114667799

užas ... odoh prije nego ga krenem i ja tješiti i milkiti po glavi a slika naprosto to traži Bok, ja sam glista ... - Page 7 3114667799 opasnije izgledam ja ko pijonir sa kikicama neg on sa municijom na koju se oslonijo ... takvima smo u ljubljani 1991. nosili kruh i mlijeko kad su ih zatvorili da ne mogu van iz vojarni i zaustvili dotok robe ... eto, sjetih se ja gdje sam bila i šta sam radila 1991. čisto da se zna

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Bok, ja sam glista ... - Page 7 Empty Re: Bok, ja sam glista ...

Postaj  Gost 10.02.16 8:32

imam konkurenciju Bok, ja sam glista ... - Page 7 11484130 sad ću se još morat klat i oko lubanja sa nekima ... a taman se ponadala da sam izmislila hobi kojim se nitko ne bavi Bok, ja sam glista ... - Page 7 1523192931

http://www.novilist.hr/Vijesti/Crna-kronika/Nepoznati-kradljivac-iskoristio-guzvu-na-karnevalu-Grobnickom-dondolasu-ukrali-krabulju

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Bok, ja sam glista ... - Page 7 Empty Re: Bok, ja sam glista ...

Postaj  Lena 10.02.16 10:41

ja imam neobičan hobi....skupljam lego kockice i gormite i slije nogometaša  Bok, ja sam glista ... - Page 7 11484130

danas doma....obavila neka stvari jutros.....sad treba počistit kuću,ispeglat,robu ubacit itd itd.....
nikad nema krajaaaaa....jedno završiš drugo krene  Bok, ja sam glista ... - Page 7 957247240
Lena
Lena

Broj postova : 8929
Join date : 22.09.2012
Lokacija : All those moments will be lost in time, like tears in rain....

[Vrh] Go down

Bok, ja sam glista ... - Page 7 Empty Re: Bok, ja sam glista ...

Postaj  pizda 10.02.16 10:44

Glista je napisao/la:a jebote, po kojoj god temi skrolam da vidim hoću ubost u kakav post koji će me inspirirat na pisanje, naletim na pizdin avatara i dođe mi ga žao kad vidim kako sam sebe za rukicu hvata i kanda se tješi, bit će bolje a zna da je najebo .... svakim danom u svakom pogledu mi na toj sliji sve više baca na neko milo dijete a ne vojničinu ... jutros mi palo na pamet da mi je skroz ko onaj joseph k. iz kafkinog romana koji je zaluto po hodnicima nepravde i sve se nada da će na kraju sve ispast dobro iako zna da je najebo ... jebate, kad meni krenu asocijacije jedini način da ih zaustavim je meditacije na svijeću  Bok, ja sam glista ... - Page 7 3114667799

užas ... odoh prije nego ga krenem i ja tješiti i milkiti po glavi a slika naprosto to traži  Bok, ja sam glista ... - Page 7 3114667799 opasnije izgledam ja ko pijonir sa kikicama neg on sa municijom na koju se oslonijo ... takvima smo u ljubljani 1991. nosili kruh i mlijeko kad su ih zatvorili da ne mogu van iz vojarni i zaustvili dotok robe ... eto, sjetih se ja gdje sam bila i šta sam radila 1991. čisto da se zna

bez brige, sve sam ja to junacki podnijo...Bok, ja sam glista ... - Page 7 684758713
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Bok, ja sam glista ... - Page 7 Empty Re: Bok, ja sam glista ...

Postaj  Lena 10.02.16 10:53

mladi pipi je naslanjao ruke na materijalna pomagala,sad je odrastao pa ih oslanja isključivo na izbočinu u hlačama  Bok, ja sam glista ... - Page 7 1523192931 


prošla ga nesigurnost.... Bok, ja sam glista ... - Page 7 3384354616
Lena
Lena

Broj postova : 8929
Join date : 22.09.2012
Lokacija : All those moments will be lost in time, like tears in rain....

[Vrh] Go down

Bok, ja sam glista ... - Page 7 Empty Re: Bok, ja sam glista ...

Postaj  pizda 10.02.16 11:18

Lena je napisao/la:mladi pipi je naslanjao ruke na materijalna pomagala,sad je odrastao pa ih oslanja isključivo na izbočinu u hlačama  Bok, ja sam glista ... - Page 7 1523192931 


prošla ga nesigurnost.... Bok, ja sam glista ... - Page 7 3384354616

Bok, ja sam glista ... - Page 7 684758713 bijo je i onda razvit samo mi elekcija nije funkcijonirala medju svim onim muskarcima...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Bok, ja sam glista ... - Page 7 Empty Re: Bok, ja sam glista ...

Postaj  Gost 10.02.16 11:21

pizda je napisao/la:

bez brige, sve sam ja to junacki podnijo...Bok, ja sam glista ... - Page 7 684758713

ful sam se zabrinula ... jebote, komentiram avatar a ne stvarnu situaciju .... skroz si me podsjetio na one jadne pogubite vojnike koji su se našli u jna kad je rat ko tek počeo a slovenska teritorijalna ih zatvorila u vojarne i ne da im van i ne da dobavi unutra ... ljudi im kroz onu ogradu cigarete i kruv dobacivali ... a sve neka dječica bila u pitanju ... golobradi Bok, ja sam glista ... - Page 7 1523192931 najradije bi kući svojoj a ne daju im

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Bok, ja sam glista ... - Page 7 Empty Re: Bok, ja sam glista ...

Postaj  Gost 10.02.16 11:23

pizda je napisao/la:
Lena je napisao/la:mladi pipi je naslanjao ruke na materijalna pomagala,sad je odrastao pa ih oslanja isključivo na izbočinu u hlačama  Bok, ja sam glista ... - Page 7 1523192931 


prošla ga nesigurnost.... Bok, ja sam glista ... - Page 7 3384354616

Bok, ja sam glista ... - Page 7 684758713 bijo je i onda razvit samo mi elekcija nije funkcijonirala medju svim onim muskarcima...

to ti je bilo zbog broma u grahu ... reko mi jedan kad smo bili gosti u onoj karlovačkoj vojarni da vojsci daju brom da im smanje libido i spriječe međusobna silovanja ... Bok, ja sam glista ... - Page 7 1523192931

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Bok, ja sam glista ... - Page 7 Empty Re: Bok, ja sam glista ...

Postaj  pizda 10.02.16 11:42

Glista je napisao/la:
pizda je napisao/la:

bez brige, sve sam ja to junacki podnijo...Bok, ja sam glista ... - Page 7 684758713

ful sam se zabrinula ... jebote, komentiram avatar a ne stvarnu situaciju .... skroz si me podsjetio na one jadne pogubite vojnike koji su se našli u jna kad je rat ko tek počeo  a slovenska teritorijalna ih zatvorila u vojarne i ne da im van i ne da dobavi unutra ... ljudi im kroz onu ogradu cigarete i kruv dobacivali ... a sve neka dječica bila u pitanju ... golobradi Bok, ja sam glista ... - Page 7 1523192931 najradije bi kući svojoj a ne daju im

jebiga, ta i slicna "junastva" se slave ko dan pobjede u cijeloj bivsoj drzavi...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Bok, ja sam glista ... - Page 7 Empty Re: Bok, ja sam glista ...

Postaj  Gost 10.02.16 11:55

pizda je napisao/la:
Glista je napisao/la:
pizda je napisao/la:

bez brige, sve sam ja to junacki podnijo...Bok, ja sam glista ... - Page 7 684758713

ful sam se zabrinula ... jebote, komentiram avatar a ne stvarnu situaciju .... skroz si me podsjetio na one jadne pogubite vojnike koji su se našli u jna kad je rat ko tek počeo  a slovenska teritorijalna ih zatvorila u vojarne i ne da im van i ne da dobavi unutra ... ljudi im kroz onu ogradu cigarete i kruv dobacivali ... a sve neka dječica bila u pitanju ... golobradi Bok, ja sam glista ... - Page 7 1523192931 najradije bi kući svojoj a ne daju im

jebiga, ta i slicna "junastva" se slave ko dan pobjede u cijeloj bivsoj drzavi...

ispali mi najveći junaci ... jebate, slovenci se doslovno preko noći organizirali i uhapsili vojsku po vojarnama a mi ni pet ni šest kad su pušteni, pustili da sa svom artiljerijom pređu preko našeg ozemlja, odu u bih i srbiju i organiziraju napade ... jebote, jest me onda bilo isto sram što sam iz hrvatske ... slovencima nije bilo jasno šta radimo Bok, ja sam glista ... - Page 7 1425538829

glavno da je onaj krivousti sa tribina pičkaro i to trabunjo takve nesuvislosti da sam se sa mamom posvadila jer nisam htjela glasati za njega ... meni on odmah zvučao ko neki luđak

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Bok, ja sam glista ... - Page 7 Empty Re: Bok, ja sam glista ...

Postaj  Gost 10.02.16 12:01

a i danas se baš osjeti da smo pobjednici Bok, ja sam glista ... - Page 7 1523192931

mi nismo pobjednici, mi smo sprdačina od države

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Bok, ja sam glista ... - Page 7 Empty Re: Bok, ja sam glista ...

Postaj  pizda 10.02.16 13:41

Glista je napisao/la:

ispali mi najveći junaci ... jebate, slovenci se doslovno preko noći organizirali i uhapsili vojsku po vojarnama a mi ni pet ni šest kad su pušteni, pustili da sa svom artiljerijom pređu preko našeg ozemlja, odu u bih i srbiju i organiziraju napade ... jebote, jest me onda bilo isto sram što sam iz hrvatske ... slovencima nije bilo jasno šta radimo  Bok, ja sam glista ... - Page 7 1425538829

glavno da je onaj krivousti sa tribina pičkaro i to trabunjo takve nesuvislosti da sam se sa mamom posvadila jer nisam htjela glasati za njega ... meni on odmah zvučao ko neki luđak

jebes ti to, na moru flota jna brodova i prijete da ce dignut Dinu u zrak ako se ne odblokiraju kasarne. Da su to napravili oso bi cijeli Kvarner u kurac, barem sto se tice zivih bica. Nema druge nego ih pustit da odu, jebes oruzje...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Bok, ja sam glista ... - Page 7 Empty Re: Bok, ja sam glista ...

Postaj  pizda 10.02.16 13:42

Glista je napisao/la:a i danas se baš osjeti  da smo pobjednici Bok, ja sam glista ... - Page 7 1523192931  

mi nismo pobjednici, mi smo sprdačina od države

sve su to sprdacine, jos je Srbija najvise nalik drzavi. Tamo se naveliko ulaze i gradi a ovdje niko nece ni privirit...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Bok, ja sam glista ... - Page 7 Empty Re: Bok, ja sam glista ...

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 7 / 9. Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.