kultniX
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bok, ja sam glista ...

Stranica 9 / 9. Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9

Go down

Bok, ja sam glista ... - Page 9 Empty Re: Bok, ja sam glista ...

Postaj  Gost 18.02.16 9:37

pizda je napisao/la:

jesmo ali se taj broj najcesce lijepi za tebe. Barem 5-6 puta sam ga skuzijo a to vec nije slucajno...

velim ti da je to broj koji tebe okupira a ne mene ... tvoja percepcija, tvoj broj a ne moj pa si ti sotona a ne ja ... moji su oni sa puno jedinica jer takve ja primijetim

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Bok, ja sam glista ... - Page 9 Empty Re: Bok, ja sam glista ...

Postaj  pizda 18.02.16 9:38

Glista je napisao/la:
pizda je napisao/la:

jesmo ali se taj broj najcesce lijepi za tebe. Barem 5-6 puta sam ga skuzijo a to vec nije slucajno...

velim ti da je to broj koji tebe okupira a ne mene ... tvoja percepcija, tvoj broj a ne moj pa si ti sotona a ne ja ... moji su oni sa puno jedinica jer takve ja primijetim

da me okupira skuzijo bi ga i kod ostalih a ne samo kod tebe...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Bok, ja sam glista ... - Page 9 Empty Re: Bok, ja sam glista ...

Postaj  Gost 18.02.16 9:40

pizda je napisao/la:
Glista je napisao/la:
pizda je napisao/la:

jesmo ali se taj broj najcesce lijepi za tebe. Barem 5-6 puta sam ga skuzijo a to vec nije slucajno...

velim ti da je to broj koji tebe okupira a ne mene ... tvoja percepcija, tvoj broj a ne moj pa si ti sotona a ne ja ... moji su oni sa puno jedinica jer takve ja primijetim

da me okupira skuzijo bi ga i kod ostalih a ne samo kod tebe...

jest, ko svi drugi na forumu pišu ko blesavi pa se da skužiti i kod njih Bok, ja sam glista ... - Page 9 1523192931

al ok, ima onda drugo objašnjenje ... ti se mene bojiš i hoćeš me vidjeti ko sotonu ... u biti imaš sindrom dije ... i ona je tako u meni vidjela demone i sotone

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Bok, ja sam glista ... - Page 9 Empty Re: Bok, ja sam glista ...

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 9 / 9. Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.