kultniX
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Glista u zemlji čudesa

Stranica 24 / 25. Previous  1 ... 13 ... 23, 24, 25  Next

Go down

Glista u zemlji čudesa  - Page 24 Empty Re: Glista u zemlji čudesa

Postaj  Gost 06.09.17 23:00

nema do osjećaja kad čuješ spontani aplauz tamo gdje nije ni mišljeno da se apludira ikome ... dete mi danas doživjelo taj trenutak a ja imala sreće bit prisutna ... jebote, jesam se nagutala knedli ponosnica da drugi ne vide koliko mi se rida od sreće i ponosa Glista u zemlji čudesa  - Page 24 11484130

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Glista u zemlji čudesa  - Page 24 Empty Re: Glista u zemlji čudesa

Postaj  Gost 10.09.17 0:23

ne da mi se ovdje više ništa previše i detaljno pisati ... našla novu domenu gdje ljude zabavljam svojim pričama al mi žao ne napisati post il dva i tu ... navika ... dok se ne odviknem skroz ... Glista u zemlji čudesa  - Page 24 684758713 tradicija je jebena stvar a sve više mislim da je kočnica više nego neka vrijednost koju treba sačuvati ... opet, treba ju koristiti da ne strmopizdiš u neki bezdan ... balans

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Glista u zemlji čudesa  - Page 24 Empty Re: Glista u zemlji čudesa

Postaj  Gost 14.09.17 22:37

neka i tu zapišem ono u čemu uživam u zadnje vrijeme al ukratko ... prepoznat će se oni koji sudjeluju u tome ...

dakle, veselim se i to iskreno svijetloj budućnosti u kojoj su prepoznate snage istinskih kreativaca i vizionara ... iskreno i iznimno sam zahvalna svima koji su te snage prepoznali i dali im vjetra u jedra ... dok sam danas šetala sa svojim psima, osjetila sam da se radi o jednom zdravom i dobrom vjetru - punom topline ... budućnost je pred nama svijetla Glista u zemlji čudesa  - Page 24 684758713

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Glista u zemlji čudesa  - Page 24 Empty Re: Glista u zemlji čudesa

Postaj  Gost 17.09.17 23:28

sad mi palo na pamet -... u toj svijetloj budućnosti bih i dalje ostala marginalac .... provincijalka ... paše mi to Glista u zemlji čudesa  - Page 24 684758713

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Glista u zemlji čudesa  - Page 24 Empty Re: Glista u zemlji čudesa

Postaj  Gost 18.09.17 23:06

uvijek me ražalosti kad čujem kako ljudi rade samo zbog toga da prime plaću ... ja ne radim samo zbog plaće iako je dobrodošla ... radim jer volim raditi i uživam raditi i susretati zanimljive ljude koji kao i ja razmišljaju svojom glavom i razmišljaju kako svojim radom drugima stvoriti bolje uvjete za život ... i vole surađivati a ne troše vrijeme na podmetanja u želji da diskreditiraju one koji žele i hoće više i za mnoge a ne samo sebe i sa žarom i entuzijazmom žele svoje znanje dijeliti za opće dobro .... svijet je prekrcat ljudima koji te žaloste jer skužiš da se nisu našli i rade sa mukom i samo zato jer moraju da se lažno ukalupe ... ne razumiju šta je to zdrav entuzijazam, čast i ponos kad uspiješ napraviti nešto dobro zato jer si ulagao u svoje znanje i dijelio ga nesebično sa sebi sličnim... toliko su glupavi da vjeruju da je to moneta koju možeš ukrasti i okititi se njome kao TUĐIM PERJEM ... neka im je Manitu u pomoći jer im pomoć treba

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Glista u zemlji čudesa  - Page 24 Empty Re: Glista u zemlji čudesa

Postaj  Gost 22.09.17 22:47

po drugoj strani, volem biti svjedok djelima hrabrih ljudi koji znaju dobro isprofilirati i ljude i situacije, posegnuti za oštrim nožem i napraviti potrebne rezove da zdravo tkivo ostane zdravo .... isto rade i kirurzi koji odstranjuju kancerogene izrasline ne bi li dali novu šansu zdravom dijelu tijela ... onima kojima je žao to napraviti, jebat ga, stockholmski sindrom nije im stran i zbog njega daju vjetar u jedra agresivcima što je kontraproduktivno tamo gdje treba iznalaziti najbolja i najelegantnija rješenja za sve  Glista u zemlji čudesa  - Page 24 684758713 

fala ti Manitu na tim hrabrim i odvažnim ... još ih ima Glista u zemlji čudesa  - Page 24 3027872506

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Glista u zemlji čudesa  - Page 24 Empty Re: Glista u zemlji čudesa

Postaj  Gost 22.09.17 22:58

malaniz je napisao/la:po drugoj strani, volem biti svjedok djelima hrabrih ljudi koji znaju dobro isprofilirati i ljude i situacije, posegnuti za oštrim nožem i napraviti potrebne rezove da zdravo tkivo ostane zdravo .... isto rade i kirurzi koji odstranjuju kancerogene izrasline ne bi li dali novu šansu zdravom dijelu tijela ... onima kojima je žao to napraviti, jebat ga, stockholmski sindrom nije im stran i zbog njega daju vjetar u jedra agresivcima što je kontraproduktivno tamo gdje treba iznalaziti najbolja i najelegantnija rješenja za sve  Glista u zemlji čudesa  - Page 24 684758713 

fala ti Manitu na tim hrabrim i odvažnim ... još ih ima Glista u zemlji čudesa  - Page 24 3027872506


Gost
Gost


[Vrh] Go down

Glista u zemlji čudesa  - Page 24 Empty Re: Glista u zemlji čudesa

Postaj  Gost 23.09.17 2:09

ups Glista u zemlji čudesa  - Page 24 1523192931

namjera je itekako bitna ... ispravni se prepoznaju po namjeri Glista u zemlji čudesa  - Page 24 684758713 hvala im na tome Glista u zemlji čudesa  - Page 24 684758713

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Glista u zemlji čudesa  - Page 24 Empty Re: Glista u zemlji čudesa

Postaj  Gost 25.09.17 22:27

prije tri dana sam na lokalnoj tržnici naletjela na sadnice cvijeća ... obožavam cvijeće ... cijelo ljeto me prati nekakvo meni nepoznato i azurno plave boje .... kao da se nebo gledano sa planete zemlje pretočilo u cvijeće ... i naletjela na tržnici baš na to meni nepoznato cvijeće ... kupila sadnicu i danas ju posadila .... jebat ću mater mrtvu ili živu onom tko mi je počupa ...

inače, sve ostalo po peesu ... bila neka grozna prometna nesreća i ja se zatekla u koloni ... i dok sam sjedila u koloni svesrdno molila manitua da poštedi unesrećene ... i poštedio ih ... danas bilo u novinama da je čudo da nema poginulih a neki već pušteni iz bolnice ... nevjerojatno ... a bio frontalni ... čuda se događaju

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Glista u zemlji čudesa  - Page 24 Empty Re: Glista u zemlji čudesa

Postaj  Gost 25.09.17 22:35

inače, danas mi je dan prošao u znaku sedmice ... otvorim forum a ono i tu napretek sedmica ... skužila sam da je sedmica jedan vrlo poseban broj ... donosi mir

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Glista u zemlji čudesa  - Page 24 Empty Re: Glista u zemlji čudesa

Postaj  Gost 25.09.17 22:51

od svih živih stvorenja koje sam imala sreće susresti u svom životu, ljudi su mi i dalje enigma ... ne kužim čega se toliko boje i zašto ??? kad je život jedna predivna igra Glista u zemlji čudesa  - Page 24 1425538829

a onda mi pao na pamet odgovor ... boje se osvete zbog štete koju su svjesno nanosili drugima .... hm, instant karma i te fore ... nisam ja odavde Glista u zemlji čudesa  - Page 24 1425538829

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Glista u zemlji čudesa  - Page 24 Empty Re: Glista u zemlji čudesa

Postaj  Gost 26.09.17 21:33


Gost
Gost


[Vrh] Go down

Glista u zemlji čudesa  - Page 24 Empty Re: Glista u zemlji čudesa

Postaj  Gost 27.09.17 22:45

"MAN; GUILTY AS CHARGED.
When the mountains weep, as there snow caps disappear,everyone will know, the change is about to appear.These are the times when the truth will be spoken, and the yoke of our people, will be broken.For it has been written the innocent will rise and accuse there murderers and there lies.The eagle will accuse how there mothers being used,the wolfs will howl at the slaughter of the fowl ,The trees, brought to there knees,to pray for mankind.The rivers and streams,begin to unwind.All that is, or ever will be, is in the hands of the creator you see,and the innocent will stand as the accuser of man."

ljepo Glista u zemlji čudesa  - Page 24 1523192931

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Glista u zemlji čudesa  - Page 24 Empty Re: Glista u zemlji čudesa

Postaj  Gost 30.09.17 1:20

fora je imati dvije kuje .... ova starija i u godinama je mirnija i ko da je nema al vole spavati u mom prljavom vešu ... mlađa kao da zavidi na njenoj mirnoći pa izvlači moj prljavi veš i spava na njemu kao da želi dokazati kako me i ona ima "pod kontrolom" ... obje zbrišu na moju komandu "prostor" ... to mi je najfora kuje naučiti da komanda "prostor" paradoksalno znači da imaju nestati iz mog vidokruga i da se ne spotičem o njih Glista u zemlji čudesa  - Page 24 11484130

obožavam kuje i kujetine ... zabavljaju me samo tako jer postoje

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Glista u zemlji čudesa  - Page 24 Empty Re: Glista u zemlji čudesa

Postaj  Gost 30.09.17 20:59

još uvijek imam širom otvorene prozore jer su zidovi akumulirali toplinu i unutar kuće je toplo ... vani kako kad ... što je rezultiralo da su mi danas uletjele u kuću tri muhe ... al potrome, zasjele na grede i mala mi veli, "mama, vidih ih, ne rade ništa samo gledaju i trljaju rukama - bit će su smislile nešto opako" ... ne volem muhe i dok su trljale ručicama , opalila ih muhomlatom i sve tri u istom ubila ... dijete mi umrlo od smijeha kako su opale sa stropne grede a ona zamišljala kako "taman smišljaju nešto opako" Glista u zemlji čudesa  - Page 24 1619348112 jebat ga kad su spore ... dok one smisle nešto opako, prošo voz ... ko da se obračunavam sa time travelerom koji je zapeo negdje u prošlosti ... matrix i te trice i kučine

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Glista u zemlji čudesa  - Page 24 Empty Re: Glista u zemlji čudesa

Postaj  Gost 30.09.17 21:10

super mi je mlađa kuja ... jest da przni i treba za njom čistiti, al brate, kad propjeva, pjeva iz gujsce a da uopće nije toga svjesna ... voli pjevati i kako da se izrazim ? Glista u zemlji čudesa  - Page 24 32354122 pjeva jer joj je duša propjevati ... ide joj to ... ko da jedva čeka priliku ... a ja joj ne branim ... dapače, potičem ju ... tko pjeva zlo ne misli ... u pjevanju je spas

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Glista u zemlji čudesa  - Page 24 Empty Re: Glista u zemlji čudesa

Postaj  Gost 01.10.17 11:55

ako sam u ičemu u životu bila dobra i postajala sve bolja, bilo je u donošenju odluka ... i to dobrih ... jest da su neke bile teške, mnogi mačkovi ostali bez repova i počeli glumiti risove ali sam upravo zahvaljujući ustrajanju na njima jednom kada bi ih donijela, išla uvijek ka boljem ... i nikada požalila zbog njih ... ne znam još zašto, ali sve što sam iskomunicirala ili odlučila tu na forumu, odrazilo se na neki način i u mojoj reali ... meni je to vremenom postala zabavna igrica i poligon za ekperimentiranje ...

jutros sam kod kolegice pročitala odličnu rečenicu koju nemam namjeru ovdje prenositi, ali je mislim realizirati ... dakle, još jednom odjavljujem i živo me zanima kako će se to odraziti u mojoj reali ... nije da neće ... ako se uzastopce ponavlja jednoteisti obrazac, onda se to više ne može nazvati slučajnošću nego prirodnim zakonom a ja volem prirodne zakone ... a taman osjećam da je došlo vrijeme za nove ODLUKE ... veselim im se i pozdravljam ekipu staru i novu ... Glista u zemlji čudesa  - Page 24 727654710 ... i prijedlog za administratora da ovaj smajlić preimenuje u :aloha jer tako može značiti i pozdrav "zbogom" staroj ali i "zdravo" novoj ekipi i novim ljudovima i situacijama Glista u zemlji čudesa  - Page 24 1523192931 eto mene opet sa sekirom u ruci i spremna nekom odrezati rep jer je rep taj koji uzrokuje disbalans cijeloj "mački" ( mislim da ne moram spomenuti da je mačka alegorija za neku situaciju a ne stvarna životinja ) ... treba mačke ustabilizirati da mi više ne nestaje cvijeće okokuće i pokući Glista u zemlji čudesa  - Page 24 1619348112 iako mi je fora bilo i to pratiti jer je uvijek u zamjenu netko ostavio neko drugo cvijeće .... Glista u zemlji čudesa  - Page 24 11484130

dakle, ALOHA ! I nikada, BAŠ NIKADA zaboraviti slijedeće :


Gost
Gost


[Vrh] Go down

Glista u zemlji čudesa  - Page 24 Empty Re: Glista u zemlji čudesa

Postaj  Legolas 18.02.18 22:20

prstići svrbe i priča za pričati koliko voleš Glista u zemlji čudesa  - Page 24 11484130 ali nema više džabe ni u stare babe ... od sada samo za pare i javno da javnije ne može biti
Legolas
Legolas

Broj postova : 897
Join date : 19.01.2013

[Vrh] Go down

Glista u zemlji čudesa  - Page 24 Empty Re: Glista u zemlji čudesa

Postaj  Legolas 18.02.18 22:54

Matija, ko šta sam rekla, duplo od onoga šta si mi ponudijo ... dotad će mi fb profil biti mrtviji od mrtvog mrtvaca ... a nisam severina Glista u zemlji čudesa  - Page 24 1523192931 iako nosim štikle pokući
Legolas
Legolas

Broj postova : 897
Join date : 19.01.2013

[Vrh] Go down

Glista u zemlji čudesa  - Page 24 Empty Re: Glista u zemlji čudesa

Postaj  Legolas 20.02.18 21:03

pokradi mi profil i vidit ćeš šta je štikla ... matija babiću Glista u zemlji čudesa  - Page 24 1523192931 autorska prava su autorska prava ... severina je mali makjato u usporedbi sa mnom Glista u zemlji čudesa  - Page 24 1523192931
Legolas
Legolas

Broj postova : 897
Join date : 19.01.2013

[Vrh] Go down

Glista u zemlji čudesa  - Page 24 Empty Re: Glista u zemlji čudesa

Postaj  Legolas 19.11.19 1:24

Priča ide dalje i sa predvidivim  obratima Glista u zemlji čudesa  - Page 24 684758713  Osjećam se kao Kishon
Legolas
Legolas

Broj postova : 897
Join date : 19.01.2013

[Vrh] Go down

Glista u zemlji čudesa  - Page 24 Empty Re: Glista u zemlji čudesa

Postaj  Legolas 20.11.19 1:55

Nova priča je o kralju koji to nije bio. Nije znao kako.
Legolas
Legolas

Broj postova : 897
Join date : 19.01.2013

[Vrh] Go down

Glista u zemlji čudesa  - Page 24 Empty Re: Glista u zemlji čudesa

Postaj  Legolas 08.12.19 1:55

Sada kada se konačno oglasila i glavna akterica moje forumske priče mogu obznaniti tko je tko bio u mojoj priči. Naravno, to je samo moje viđenje i ne mora biti i istinito. Dala sam si slobodu maštati i miješati san i javu jer je to i bila tema.

Sova - Tempera 3
Vepar - Magdalena
Knjižnjičarka - Orion
Pjesnik - Pizda
Zingaro - Vuk
Lasica - neću reći dok se sam ne javi
Mungos - neću reći dok se sam ne javi

To što su se neki koji mi nisu bili ni na kraj pameti dok sam pisala na svojoj temi i nisam se dala upetljati u vaše peripetije prepoznali u mojoj priči i kao negativci ali vi jeste  - a šta reći. Time ste mi ubili do kraja volju za korespodencijom sa  vama. I dalje imam par vas koji ste mi dragi i niste se dali upetljati u forumske tračeve. Ali glede ostalih by by ... zauvjek Glista u zemlji čudesa  - Page 24 727654710
Legolas
Legolas

Broj postova : 897
Join date : 19.01.2013

[Vrh] Go down

Glista u zemlji čudesa  - Page 24 Empty Re: Glista u zemlji čudesa

Postaj  Legolas 28.01.20 2:57

Imam pitanje. Znam da ovu temu mnogi i otvaraju i čitaju. Zašto se to ne registrira na forumu ? Nije baš bitno jer imam svoj feedback koji me kontaktira zbog dodatnih pitanja u vezi napisanog, ali eto, nije lijepo obmanjivati kultnix narod Ili možda jeste ? Ma, zabole me. Vaš forum i vaša pravila pa tko voli nek izvoli.
Legolas
Legolas

Broj postova : 897
Join date : 19.01.2013

[Vrh] Go down

Glista u zemlji čudesa  - Page 24 Empty Re: Glista u zemlji čudesa

Postaj  Legolas 12.02.20 3:39

Nova priča je napisana. Još malo pa će c/p iste i kako se po rvackoj krade i peru nofci Glista u zemlji čudesa  - Page 24 3111943984
Legolas
Legolas

Broj postova : 897
Join date : 19.01.2013

[Vrh] Go down

Glista u zemlji čudesa  - Page 24 Empty Re: Glista u zemlji čudesa

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 24 / 25. Previous  1 ... 13 ... 23, 24, 25  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.