kultniX
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Wajter raport

Stranica 19 / 40. Previous  1 ... 11 ... 18, 19, 20 ... 29 ... 40  Next

Go down

Wajter raport - Page 19 Empty Re: Wajter raport

Postaj  pizda 14.03.16 8:48

dobro, vec sto godina se najavljuje Antisin rodjendan, jel ga imao ili nie?
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 19 Empty Re: Wajter raport

Postaj  pizda 14.03.16 11:47

ovdie nema pasa, ne samo pasa, ni goveda nema...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 19 Empty Re: Wajter raport

Postaj  taja 14.03.16 12:51

Bura dere već četvrti dan. Al čudna neka...topla bura


di su ljudi?
taja
taja

Broj postova : 5995
Join date : 22.09.2012
Age : 52

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 19 Empty Re: Wajter raport

Postaj  pizda 14.03.16 14:21

taja je napisao/la:Bura dere već četvrti dan. Al čudna neka...topla bura

di su ljudi?

nema ljudi, tesko je toga nac danas...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 19 Empty Re: Wajter raport

Postaj  pizda 14.03.16 14:22

u zadnja 24 sata samo Taja, Yehudi i ja!? To se jos nije desilo...Wajter raport - Page 19 684758713
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 19 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 14.03.16 14:30

kad god sam kliknula nikog nema ...  ima ljudi za lijepe priče i drugdje Wajter raport - Page 19 684758713


eto, jednostavno odustala silit tamo gdje godinama već ne ide

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 19 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Yehudi 14.03.16 18:32

pizda je napisao/la:u zadnja 24 sata samo Taja, Yehudi i ja!? To se jos nije desilo...Wajter raport - Page 19 684758713


 Evo još nekih

Yehudi

Broj postova : 2225
Join date : 18.04.2014

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 19 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 14.03.16 20:01

Yehudi je napisao/la:


 Evo još nekih

e, ove bih ja pustila da mi kuću blagoslove za božić a ne one tetkaste u crnim šlafrocima sa tamjanom .... obožavam gledati haku ! odmah i ja živnem Wajter raport - Page 19 1523192931

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 19 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Yehudi 14.03.16 20:03

Znam ja mamac za tebe  Wajter raport - Page 19 11484130

Yehudi

Broj postova : 2225
Join date : 18.04.2014

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 19 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 14.03.16 20:06

Yehudi je napisao/la:Znam ja mamac za tebe  Wajter raport - Page 19 11484130

nije mi nikad žao uvatit se ako mamac valja ... thx ...

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 19 Empty Re: Wajter raport

Postaj  pizda 15.03.16 9:11

jos jedan dan je osvanuo. Naizgled nelijep jer je oblacno ali ima potencijala. Nekako sam se lijepo u njemu osjetijo na prvi mah a i na drugi i treci. Jedan mah (mach) iznosi oko 1.200 km na sat.
Vani je pohladno, oblacno ali ne i tmurno i ne puse hvala bogu. Na trenutak ko da sam osjetijo miris smilja sa svete Katarine iako gore smilja uopce nema. Jedino smilje u okolici je stanovalo na predjelu izmedju Rujevice i Pehlina (Plase) ali je postradalo u pozaru. Ne znam je li koji grm ostao. Ocito je ljudska percepcija vezata uz simbole a ne realnost jer kako tu enigmu sa smiljem drukcije protumaciti. Postoji i enigma vezata uz bermudski trokut ali ta je uspjesno rijesena, barem prema izvjescima nasih portala. Vele da u Barentsovom moru ima dubokih kratera prepunih metana koji izazivaju zasicenje vode plinom pa brodovi gube uzgon i potapaju se. Ostaje nerijesit barem dijo enigme koji se odnosi na cest nestanak avijona iznad podrucja bermudskog trokuta ili i oni jednostavno padaju u te kratere omamiti metanom. Zbunjuje i to sto Barentsovo more nema nikakve veze sa bermudskim trokutom a objasnjava zbivanja u bermudskom trokutu. Ko da smanjen prirastaj pingvina na Antarktiku objasnjavas time sto na Jadranu pingvina uopce i nema i ne kuzis sto se oni tamo uopce uzbudjuju kad ih jos uvijek imaju vise od prosjecnog trogiranina.
U sve skupa dodatno unosi nemir saznanje da je Kolinda jedina presjednica koja kolje svinje i da sam na mjestu Camille i Charlesa, ne bih se osjecao najugodnije...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 19 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 15.03.16 9:15

pizda je napisao/la:dobro, vec sto godina se najavljuje Antisin rodjendan, jel ga imao ili nie?

bio je kvartalni. I to prvi kvartal, a svi znamo da je taj najbitniji, horoscopski gledano. taj determinira našu osobnost I prezentaciju prema svijetu, nisi ga obilježio.... e pizdo, pizdo, đe će ti duša.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 19 Empty Re: Wajter raport

Postaj  pizda 15.03.16 9:18

Vel'ka Maca je napisao/la:
pizda je napisao/la:dobro, vec sto godina se najavljuje Antisin rodjendan, jel ga imao ili nie?

bio je kvartalni. I to prvi kvartal, a svi znamo da je taj najbitniji, horoscopski gledano. taj determinira našu osobnost I prezentaciju prema svijetu, nisi ga obilježio.... e pizdo, pizdo, đe će ti duša.

ja sam mu samo lani cestitao barem cetiri rodjendana. Ajte sada vi...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 19 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 15.03.16 9:18

pizda je napisao/la:jos jedan dan je osvanuo. Naizgled nelijep jer je oblacno ali ima potencijala. Nekako sam se lijepo u njemu osjetijo na prvi mah a i na drugi i treci. Jedan mah (mach) iznosi oko 1.200 km na sat.
Vani je pohladno, oblacno ali ne i tmurno i ne puse hvala bogu. Na trenutak ko da sam osjetijo miris smilja sa svete Katarine iako gore smilja uopce nema. Jedino smilje u okolici je stanovalo na predjelu izmedju Rujevice i Pehlina (Plase) ali je postradalo u pozaru. Ne znam je li koji grm ostao. Ocito je ljudska percepcija vezata uz simbole a ne realnost jer kako tu enigmu sa smiljem drukcije protumaciti. Postoji i enigma vezata uz bermudski trokut ali ta je uspjesno rijesena, barem prema izvjescima nasih portala. Vele da u Barentsovom moru ima dubokih kratera prepunih metana koji izazivaju zasicenje vode plinom pa brodovi gube uzgon i potapaju se. Ostaje nerijesit barem dijo enigme koji se odnosi na cest nestanak avijona iznad podrucja bermudskog trokuta ili i oni jednostavno padaju u te kratere omamiti metanom. Zbunjuje i to sto Barentsovo more nema nikakve veze sa bermudskim trokutom a objasnjava zbivanja u bermudskom trokutu. Ko da smanjen prirastaj pingvina na Antarktiku objasnjavas time sto na Jadranu pingvina uopce i nema i ne kuzis sto se oni tamo uopce uzbudjuju kad ih jos uvijek imaju vise od prosjecnog trogiranina.
U sve skupa dodatno unosi nemir saznanje da je Kolinda jedina presjednica koja kolje svinje i da sam na mjestu Camille i Charlesa, ne bih se osjecao najugodnije...

što se tiče mog privatnog bermudskog trokuta... dijagnosticiran je deficit metana, a time I sposobnost omamljivanja te usuisavanja brodova u dubine istog. prekrit će ga mahovina, paučina I šaš. nakon doctora, zatvaram butigu. nema više slobodnog jebanja. prelazim u pizdino stanje apsitnencije I ćudoređa.
a ako, odnosno kad ostanem bez ovog posla, ozbiljno razmišljam da predam dušu bogu I otisnem se u memljiv svijet časnih sestara... jedino sam sigurna da neću u karmelićanke, za to sam još premlada...

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 19 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 15.03.16 9:19

pizda je napisao/la:
Vel'ka Maca je napisao/la:
pizda je napisao/la:dobro, vec sto godina se najavljuje Antisin rodjendan, jel ga imao ili nie?

bio je kvartalni. I to prvi kvartal, a svi znamo da je taj najbitniji, horoscopski gledano. taj determinira našu osobnost I prezentaciju prema svijetu, nisi ga obilježio.... e pizdo, pizdo, đe će ti duša.

ja sam mu samo lani cestitao barem cetiri rodjendana. Ajte sada vi...

pa svake godine ima barem četiri rođendana... nema lakog odustajanja...

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 19 Empty Re: Wajter raport

Postaj  pizda 15.03.16 9:24

Vel'ka Maca je napisao/la:

što se tiče mog privatnog bermudskog trokuta... dijagnosticiran je deficit metana, a time I sposobnost omamljivanja te usuisavanja brodova u dubine istog. prekrit će ga mahovina, paučina I šaš. nakon doctora, zatvaram butigu. nema više slobodnog jebanja. prelazim u pizdino stanje apsitnencije I ćudoređa.
a ako, odnosno kad ostanem bez ovog posla, ozbiljno razmišljam da predam dušu bogu I otisnem se u memljiv svijet časnih sestara... jedino sam sigurna da neću u karmelićanke, za to sam još premlada...

obzirom da se tvoje odluke munjevitom brzinom mjenjaju u svoju suprotnost mislim da postoji velika mogucnost suficita metana i usisavanja sveg i svaceg u tvoju nezasitnu erogenu zonu koju narod pojednostavljeno naziva pizdom...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 19 Empty Re: Wajter raport

Postaj  pizda 15.03.16 9:25

jesi vidjela kolika je dugacka recenica a nema niti jednog zareza. Uopce ne treba...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 19 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 15.03.16 9:57

pizda je napisao/la: Ocito je ljudska percepcija vezata uz simbole a ne realnost jer kako tu enigmu sa smiljem drukcije protumaciti.

a šta ja stalno pričam ... i meni se tako zna pojaviti neki miris koji nema veze sa okolinom a podsjeća me na nešto lijepo ... zanimljivo, nikada mi se nije pojavio miris koji me podsjećao na nešto ružno pa vjerujem da je svijet ipak dobar a ne loš i nastavljam biti klasa optimist u kojoj sam i zapela nekoć ko mladi jedriličar


vajter je ... a i sami znate kakav ... svakakav

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 19 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 15.03.16 10:01

pizda je napisao/la:
U sve skupa dodatno unosi nemir saznanje da je Kolinda jedina presjednica koja kolje svinje i da sam na mjestu Camille i Charlesa, ne bih se osjecao najugodnije...

Wajter raport - Page 19 3114667799
Wajter raport - Page 19 3114667799 Wajter raport - Page 19 3114667799

mene je sve više sram nje ... izlazi na vidjelo njen seljakluk, malograđanština  i manjak ikakve finoće koju je probala prodavati u počecima ... ne može netko biti ono što nije, jebga ... na kraju uvijek ispliva onaj pravi personaliti

okrenem na drugi kanal i stranicu kad god vidim bilo kakvu vijest o njoj ... ne bi ona meni ni zidove u mojoj kući farbala a kamoli mene ko ukućana

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 19 Empty Re: Wajter raport

Postaj  pizda 15.03.16 10:24

Glista je napisao/la:
pizda je napisao/la:
U sve skupa dodatno unosi nemir saznanje da je Kolinda jedina presjednica koja kolje svinje i da sam na mjestu Camille i Charlesa, ne bih se osjecao najugodnije...

Wajter raport - Page 19 3114667799
Wajter raport - Page 19 3114667799 Wajter raport - Page 19 3114667799

mene je sve više sram nje ... izlazi na vidjelo njen seljakluk, malograđanština  i manjak ikakve finoće koju je probala prodavati u počecima ... ne može netko biti ono što nije, jebga ... na kraju uvijek ispliva onaj pravi personaliti

okrenem na drugi kanal i stranicu kad god vidim bilo kakvu vijest o njoj ... ne bi ona meni ni zidove u mojoj kući farbala a kamoli mene ko ukućana

grobnicanka a stari joj najjaci mesar na cijelom Grobniku. Ta se naklala svinja vise nego li sam ja nehotice mrava pogazijo...kakva finoca...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 19 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 15.03.16 10:30

pizda je napisao/la:

grobnicanka a stari joj najjaci mesar na cijelom Grobniku. Ta se naklala svinja vise nego li sam ja nehotice mrava pogazijo...kakva finoca...

nije sramota bit mesar, seljak itd ... al ona se odmetnula u seljačine ...

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 19 Empty Re: Wajter raport

Postaj  pizda 15.03.16 10:34

Glista je napisao/la:
pizda je napisao/la:

grobnicanka a stari joj najjaci mesar na cijelom Grobniku. Ta se naklala svinja vise nego li sam ja nehotice mrava pogazijo...kakva finoca...

nije sramota bit mesar, seljak itd ... al ona se odmetnula u seljačine ...

a vidi nju i muza jebote... Wajter raport - Page 19 1523192931, od kad su postali predsjednici dobili brat-bratu svako po dvajst kila...Wajter raport - Page 19 684758713
Wajter raport - Page 19 EraewiL
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 19 Empty Re: Wajter raport

Postaj  pizda 15.03.16 10:39

a vidi rijecke cigarete, prieratne...
Wajter raport - Page 19 I3NCBVj
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 19 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 15.03.16 10:42

pizda je napisao/la:

a vidi nju i muza jebote... Wajter raport - Page 19 1523192931, od kad su postali predsjednici dobili brat-bratu svako po dvajst kila...Wajter raport - Page 19 684758713

najmanje mi smetaju njene kile nit sam kad ljude po kilaži cijenila ili ne cijenila ... neka natuče još dvajst ako joj ne smeta al da joj netko zamijeni glavu ...
ježim se od njenog glumatanja i načina na koji priča ( sadržaj njenih priča da ne spominjem ) ... i onaj jose mujica je bio bucko al šta god je rekao, bilo je vjerodostojno i bez glumatanja i nije se trudio biti nešto što nije pa se nitko nije ni bavio njegovim kilama ili odjećom  nego izrečenim ... a ova mi je ko kokoš sa umjetnim trepavicama i zubalom al doslovno ... ne mogu je ni vidjeti a kamoli slušati

maknula sliku koliko mi se gadi ta žena ... uf, baš je ljigavica

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 19 Empty Re: Wajter raport

Postaj  pizda 15.03.16 10:46

Glista je napisao/la:
pizda je napisao/la:

a vidi nju i muza jebote... Wajter raport - Page 19 1523192931, od kad su postali predsjednici dobili brat-bratu svako po dvajst kila...Wajter raport - Page 19 684758713

najmanje mi smetaju njene kile nit sam kad ljude po kilaži cijenila ili ne cijenila ... neka natuče još dvajst ako joj ne smeta al da joj netko zamijeni glavu ...
ježim se od njenog glumatanja i načina na  koji priča ( sadržaj njenih priča da ne spominjem ) ... i onaj jose mujica je bio bucko al šta god je rekao, bilo je vjerodostojno i bez glumatanja i nije se trudio biti nešto što nije pa se nitko nije ni bavio njegovim kilama ili odjećom  nego izrečenim ... a ova mi je ko kokoš sa umjetnim trepavicama i zubalom al doslovno ... ne mogu je ni vidjeti a kamoli slušati

maknula sliku koliko mi se gadi ta žena ... uf, baš je ljigavica

meni ih je smijesno vidjet jer ko da gledam prizor sa grobnicke svadbe i kumove... Wajter raport - Page 19 1523192931
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 19 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 19 / 40. Previous  1 ... 11 ... 18, 19, 20 ... 29 ... 40  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.