kultniX
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Iz (za)raznih medija...

Stranica 5 / 42. Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 23 ... 42  Next

Go down

Iz (za)raznih medija... - Page 5 Empty Re: Iz (za)raznih medija...

Postaj  pizda 25.02.16 12:39

Glista je napisao/la:
pizda je napisao/la:
Glista je napisao/la:

sad će to krenut po medijima ... al ono što izlazi na vidjelo je koliko smo sjebani do kraja jer mnogi na kraju osude djecu koja su žrtve a ne sebe koji nisu kurcem mrdnuli da tu djecu nauče kako ne nasjedati na manipulacije ... još se bune kad škola želi uvesti programe kroz koje će se djecu educirati o tome

stvar je u tome sto u 70% slucajeva ti pedofili budu unutar obitelji a ostatak vecinom pripada popovima. Zato se suti...

nije samo to problem, nego  se na žrtve pedofilije gleda kao na sramotu obitelji i onda se sve zataškava a za to kako se osjeća žrtva koga briga ... ima da šuti i guta što je "sama kriva" ... nekad su tu po otocima još i istukli djecu ako se usude reć da ih netko od odraslih seksualno iskorištavao ... primitivizma koliko voliš

ima i toga po manjim mjestima i selima. U gradu je ipak malo osvjestenije i reagira se i te kako...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Iz (za)raznih medija... - Page 5 Empty Re: Iz (za)raznih medija...

Postaj  Gost 25.02.16 12:45

pizda je napisao/la:

ima i toga po manjim mjestima i selima. U gradu je ipak malo osvjestenije i reagira se i te kako...

pizdo, svaka čast tvojoj nadobudnosti, ali imam novinarku na liniji dok pričam sa tobom i upravo to straši da nisu reagirali iz gradova ... nije skoro nitko reagirao a ja se danima sa time bavim i guram da izađe na vidjelo i krene konačno rasprava o bitnim stvarima a ne budalaštinama kojim se ovo društvo bavi Iz (za)raznih medija... - Page 5 1425538829

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Iz (za)raznih medija... - Page 5 Empty Re: Iz (za)raznih medija...

Postaj  Gost 25.02.16 13:39

Glista je napisao/la:ovo sve bolje od boljega .... nadmašili smo onaj film glup gluplji jerbo smo mi najgluplji Iz (za)raznih medija... - Page 5 11484130 

autoceste ćemo otplatiti parama od mirovina, a bebama ćemo dati po 1000 ojra od para za zapošljavanje ... pa ... pa... pa nama će biti krasno !  tko je ikad čuo za logiku i zdrav razum ? šta će nam to ... sve će to ionako evropa pozlatiti i pokrpati nam rupe ... ajme !

http://www.24sata.hr/news/nasli-1000-eura-ze-bebe-vlada-reze-novac-za-zaposljavanje-462477#

dobro sam ja pokupila pare za samozapošljavanje dok ih je još bilo ... Iz (za)raznih medija... - Page 5 3114667799

kako se to radi i kod koga?
idem i ja, dok ona dvorska luda nije unutra ruku gurnula

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Iz (za)raznih medija... - Page 5 Empty Re: Iz (za)raznih medija...

Postaj  pizda 25.02.16 13:52

Glista je napisao/la:
pizda je napisao/la:

ima i toga po manjim mjestima i selima. U gradu je ipak malo osvjestenije i reagira se i te kako...

pizdo, svaka čast tvojoj nadobudnosti, ali imam novinarku na liniji dok pričam sa tobom i upravo to straši da nisu reagirali iz gradova ... nije skoro nitko reagirao a ja se danima sa time bavim i guram da izađe na vidjelo i krene konačno rasprava o bitnim stvarima a ne budalaštinama kojim se ovo društvo bavi Iz (za)raznih medija... - Page 5 1425538829

a cuj, velika vecina djece nije uopce rekla roditeljima pa nisu ni mogli reagirati. Znaju da bi im starci zabranili razne fejse, tvitere i sl. pa sute...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Iz (za)raznih medija... - Page 5 Empty Re: Iz (za)raznih medija...

Postaj  Gost 25.02.16 14:28

Alhambra je napisao/la:

kako se to radi i kod koga?
idem i ja, dok ona dvorska luda nije unutra ruku gurnula

na svoj zavod za zapošljavanje idi po informacije i jednokratkoj isplati naknade i poticajima za samozapošljavanje ... pazi, postoje i uvjeti pa dobro razmisli .... al eto, tako sam ja došla do para za otvorit svoj ured ... nije da država ne pomaže ... pomaže itekako ... ostala sam ugodno iznenađena

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Iz (za)raznih medija... - Page 5 Empty Re: Iz (za)raznih medija...

Postaj  Gost 25.02.16 16:06

pizda je napisao/la:
Glista je napisao/la:
pizda je napisao/la:

ima i toga po manjim mjestima i selima. U gradu je ipak malo osvjestenije i reagira se i te kako...

pizdo, svaka čast tvojoj nadobudnosti, ali imam novinarku na liniji dok pričam sa tobom i upravo to straši da nisu reagirali iz gradova ... nije skoro nitko reagirao a ja se danima sa time bavim i guram da izađe na vidjelo i krene konačno rasprava o bitnim stvarima a ne budalaštinama kojim se ovo društvo bavi Iz (za)raznih medija... - Page 5 1425538829

a cuj, velika vecina djece nije uopce rekla roditeljima pa nisu ni mogli reagirati. Znaju da bi im starci zabranili razne fejse, tvitere i sl. pa sute...

kad je to najlakše napraviti ... zabraniti i vjerovati da je tu tvoja roditeljska uloga do kraja odrađena a ako dijete ne posluša, onda je samo krivo za posljedice .... jebate, mi od djece očekujemo više nego od samih sebe ... kakav smo im svijet uneredili, još su super

al evo i službenog zadnjeg priopćenja
http://www.mup.hr/210930.aspx

ove brojke nisu realno stanje nego samo onaj izbor djece koja će mu ići na teret na sudu ... recimo, i nad mojom malom je počinjeno djelo po članku 161 kaznenog, ali ona ne ulazi u slučaj jer je u usporedbi sa ostalom djecom benigni slučaj jer ga je sama blokirala ... zato velim da je sve skupa badava ... taj će dobit maksimalnu kaznu od 12 godina kao da je općio sa nekolicinom djece ... šteta što nismo ko u americi pa da mu se zbrajaju sva počinjena kaznena djela ... pa eto, moju malu vrbovao i kazna je godina dana, za 400 djece koju je na isti način vrbovao, 400 godina , za one sa kojima je spolno općio po 12 godina puta broj djece ... i nema onda van iz zatvora nikada više Iz (za)raznih medija... - Page 5 1425538829

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Iz (za)raznih medija... - Page 5 Empty Re: Iz (za)raznih medija...

Postaj  Yehudi 25.02.16 18:57


Yehudi

Broj postova : 2225
Join date : 18.04.2014

[Vrh] Go down

Iz (za)raznih medija... - Page 5 Empty Re: Iz (za)raznih medija...

Postaj  pizda 26.02.16 9:19


ja 11 od 12, vele "Bear Grylls bi se ponosio vama" ijako ne znam ko je to. Jedino sam fulao ono sa vodom jer ne kuzim sto znaci "prokuzajte ju" pa sam stavijo da je treba filtrirati...Iz (za)raznih medija... - Page 5 684758713. Valjda je trebalo stajati "prokuhajte ju"...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Iz (za)raznih medija... - Page 5 Empty Re: Iz (za)raznih medija...

Postaj  Yehudi 26.02.16 9:56

To je onaj američki glumac krupni, bradati lik šta je snimio seriju kao da je traper koji se

druži sa grizlijem. Nedavno je umro taj glumac. Za grizlija ne znam.

Yehudi

Broj postova : 2225
Join date : 18.04.2014

[Vrh] Go down

Iz (za)raznih medija... - Page 5 Empty Re: Iz (za)raznih medija...

Postaj  Lena 26.02.16 15:56

Lena
Lena

Broj postova : 8929
Join date : 22.09.2012
Lokacija : All those moments will be lost in time, like tears in rain....

[Vrh] Go down

Iz (za)raznih medija... - Page 5 Empty Re: Iz (za)raznih medija...

Postaj  Lena 26.02.16 16:00

Glista je napisao/la:
pizda je napisao/la:
Glista je napisao/la:
pizda je napisao/la:

ima i toga po manjim mjestima i selima. U gradu je ipak malo osvjestenije i reagira se i te kako...

pizdo, svaka čast tvojoj nadobudnosti, ali imam novinarku na liniji dok pričam sa tobom i upravo to straši da nisu reagirali iz gradova ... nije skoro nitko reagirao a ja se danima sa time bavim i guram da izađe na vidjelo i krene konačno rasprava o bitnim stvarima a ne budalaštinama kojim se ovo društvo bavi Iz (za)raznih medija... - Page 5 1425538829

a cuj, velika vecina djece nije uopce rekla roditeljima pa nisu ni mogli reagirati. Znaju da bi im starci zabranili razne fejse, tvitere i sl. pa sute...

kad je to najlakše napraviti ... zabraniti i vjerovati da je tu tvoja roditeljska uloga do kraja odrađena a ako dijete ne posluša, onda je samo krivo za posljedice .... jebate, mi od djece očekujemo više nego od samih sebe ... kakav smo im svijet uneredili, još su super

al evo i službenog zadnjeg priopćenja
http://www.mup.hr/210930.aspx

ove brojke nisu realno stanje nego samo onaj izbor djece koja će mu ići na teret na sudu ... recimo, i nad mojom malom je počinjeno djelo po članku 161 kaznenog, ali ona ne ulazi u slučaj jer je u usporedbi sa ostalom djecom benigni slučaj jer ga je sama blokirala  ... zato velim da je sve skupa badava ... taj će dobit maksimalnu kaznu od 12 godina kao da je općio sa nekolicinom djece ... šteta što nismo ko u americi pa da mu se zbrajaju sva počinjena kaznena djela ... pa eto,  moju malu vrbovao i kazna je godina dana, za 400 djece koju je na isti način vrbovao, 400 godina , za one sa kojima je spolno općio po 12 godina puta broj djece ... i nema onda van iz zatvora nikada više    Iz (za)raznih medija... - Page 5 1425538829
slažem se....trebalo bi ih kaznit da više nikad ne izađu....

gnjusobe
Lena
Lena

Broj postova : 8929
Join date : 22.09.2012
Lokacija : All those moments will be lost in time, like tears in rain....

[Vrh] Go down

Iz (za)raznih medija... - Page 5 Empty Re: Iz (za)raznih medija...

Postaj  Gost 26.02.16 23:33

Iz (za)raznih medija... - Page 5 600545_10200431335798285_2058206385_n


Antončev Ude. Iz (za)raznih medija... - Page 5 1523192931

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Iz (za)raznih medija... - Page 5 Empty Re: Iz (za)raznih medija...

Postaj  Yehudi 27.02.16 9:06

 Volela bih da mogu da imam više samopouzdanja u druge ljude.


by Ava Kara...

Yehudi

Broj postova : 2225
Join date : 18.04.2014

[Vrh] Go down

Iz (za)raznih medija... - Page 5 Empty Re: Iz (za)raznih medija...

Postaj  Gost 27.02.16 14:11


mislim da bi ona taman došla ko šlag na kraju ... skroz mi paše u ovu "stručnu" vladu ... taman ... nitko joj ne može zamjerit na prekvalificiranosti

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Iz (za)raznih medija... - Page 5 Empty Re: Iz (za)raznih medija...

Postaj  taja 27.02.16 15:49

Glista je napisao/la:

mislim da bi ona taman došla ko šlag na kraju ... skroz mi paše u ovu "stručnu" vladu ... taman ... nitko joj ne može zamjerit na prekvalificiranosti
Iz (za)raznih medija... - Page 5 722450574
ni drugi nisu bolji ni pametniji od nje
taja
taja

Broj postova : 5995
Join date : 22.09.2012
Age : 52

[Vrh] Go down

Iz (za)raznih medija... - Page 5 Empty Re: Iz (za)raznih medija...

Postaj  Yehudi 27.02.16 21:21


Yehudi

Broj postova : 2225
Join date : 18.04.2014

[Vrh] Go down

Iz (za)raznih medija... - Page 5 Empty Re: Iz (za)raznih medija...

Postaj  Yehudi 27.02.16 21:49


Yehudi

Broj postova : 2225
Join date : 18.04.2014

[Vrh] Go down

Iz (za)raznih medija... - Page 5 Empty Re: Iz (za)raznih medija...

Postaj  Gost 28.02.16 22:09

Zer dobro objašnjenje... Iz (za)raznih medija... - Page 5 3111943984

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Iz (za)raznih medija... - Page 5 Empty Re: Iz (za)raznih medija...

Postaj  Gost 28.02.16 22:09

Zer dobro objašnjenje... Iz (za)raznih medija... - Page 5 3111943984

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Iz (za)raznih medija... - Page 5 Empty Re: Iz (za)raznih medija...

Postaj  Gost 28.02.16 22:10

Ne znam je li se ovo forum zblesirao ili nas prisluškuju. I to baš danas kad mi ponestalo alu-folije. Iz (za)raznih medija... - Page 5 439160543

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Iz (za)raznih medija... - Page 5 Empty Re: Iz (za)raznih medija...

Postaj  Yehudi 29.02.16 5:29

JeboPlanetKojiSFRJNema je napisao/la:
Zer dobro objašnjenje... Iz (za)raznih medija... - Page 5 3111943984

 A eo jutros na -Vijesti HR na TV -

 Pustili prilog di -erdogan - komentira provodjenje primirja u Siriji- majke im ga sateram i tko uredjuje i tko odredjuje

 šta će se emitirati. Stoka sitnog zuba biće i ne kuži da TR nije sukobljena strana. primirje je mogao i morao komentirati

 jedino onaj koji ga je i dogovorio ili u čujoj se zemlji ratuje.

   Zašto nisu pitali serdogana -radi čega ubija Kurde u TR i zašto ih bombardira u Iraku i Siriji te zašto pomaže isis

 oružjem i ljudstvom. Kakvi smećari strašno.

Yehudi

Broj postova : 2225
Join date : 18.04.2014

[Vrh] Go down

Iz (za)raznih medija... - Page 5 Empty Re: Iz (za)raznih medija...

Postaj  Yehudi 29.02.16 5:30

Iz (za)raznih medija... - Page 5 CcOYwTdWEAAQ_l0

https://twitter.com/SteinbachErika/status/703573927352786945

 Njemačka političarka se našla na udaru kritika jer je stavila gornju

ilustraciju na twitter

 Tekst glasi - Njemačka 2030

 - Mali okle si ti - Iz (za)raznih medija... - Page 5 204824722

Yehudi

Broj postova : 2225
Join date : 18.04.2014

[Vrh] Go down

Iz (za)raznih medija... - Page 5 Empty Re: Iz (za)raznih medija...

Postaj  taja 29.02.16 12:06

Yehudi je napisao/la: - Iz (za)raznih medija... - Page 5 204824722
Oklen tebi ovaj smajlic?
taja
taja

Broj postova : 5995
Join date : 22.09.2012
Age : 52

[Vrh] Go down

Iz (za)raznih medija... - Page 5 Empty Re: Iz (za)raznih medija...

Postaj  pizda 29.02.16 12:17

taja je napisao/la:
Yehudi je napisao/la: - Iz (za)raznih medija... - Page 5 204824722
Oklen tebi ovaj smajlic?

dobro si ga pitala. Stoposto ima drugu i krade joj smajlice...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Iz (za)raznih medija... - Page 5 Empty Re: Iz (za)raznih medija...

Postaj  pizda 29.02.16 12:18

Yehudi je napisao/la:

 - Mali okle si ti - Iz (za)raznih medija... - Page 5 204824722

"iz Hrvacke" veli mali, "ima nas dva milijuna al smo cisti"...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Iz (za)raznih medija... - Page 5 Empty Re: Iz (za)raznih medija...

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 5 / 42. Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 23 ... 42  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.