kultniX
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Iz (za)raznih medija...

Stranica 32 / 42. Previous  1 ... 17 ... 31, 32, 33 ... 37 ... 42  Next

Go down

Iz (za)raznih medija... - Page 32 Empty Re: Iz (za)raznih medija...

Postaj  besposlenpop 04.04.19 10:48

Tableta Lupoceta prouzročila neviđeni kaos u Stiski, izvađena i ‘alatka’: A.O: Neka ti djeca jedu spermu od moje je*ačine Kako bi sve dodatno bilo začinjeno, prvookrivljeni M.H. (48) izvadio je 'alatku' iz gaća i nastavio vrijeđati snahu. 


Malo je reći da se u ulici Stiska u Đurđevcu dogodio pravi cirkus Colorado. I to baš dan prije Badnjaka, 23. prosinca oko 12.30 sati. Naime, za sve je kriva tableta Lupoceta koja je posvađala tri osobe.

Prvo je M.H. (48) verbalno napao svoju snahu, drugookrivljenu A. O. (30) riječima: – Je*em ti djecu u usta! Je*em ti mrtvu ma*er! Je*o te tvoj brat i mrtvi otac! – rekao je M.H., a nakon čega je ova uzvratila svekrvu gotovo istom mjerom. –  Je*em ti djecu u usta! Neka ti djeca jedu spermu od moje je*ačine! Ja se je*em i budem se je*ala! – rekla je drugookrivljenica A. O. i onda još verbalo napala i brata svog supruga Lj.H. tj. šogora, trećeokrivljenog Z. H. (21) riječima: – Je*i si svoju rodbinu! Svršiti ću tvome sinu u usta! – odbrusila mu je. Tu nije stalo, jer jer Z.H. uzvratio istom mjestom kazavši: – Je*em ti djecu u usta! Jebi si tortu od svoje male! – viknuo je Z.H. (20). Kako bi sve dodatno bilo začinjeno, prvookrivljeni M.H. (48) izvadio je ‘alatku’ iz gaća i nastavio vrijeđati snahu. – Stavit ću ti ku*ac u guzicu i usta! – rekao joj je u nazočnosti maloljetnog djeteta. Sve to navedeno spolno i psihičko nasilje očito je kod svih sudionika prouzročilo povredu dostojanstva i uznemirenost, pa su svi dobili i jednaku kaznu – 2400 kuna.

_________________
Iz (za)raznih medija... - Page 32 A060  Слава Україні!
besposlenpop
besposlenpop

Broj postova : 5739
Join date : 19.02.2018
Age : 65
Lokacija : Ma kaj lokacija - imam i građevinsku i uporabnu!

[Vrh] Go down

Iz (za)raznih medija... - Page 32 Empty Re: Iz (za)raznih medija...

Postaj  besposlenpop 09.04.19 15:10

SKANDAL U BIH: U medijima objavljena gola fotografija profesorice, ona bijesna: ‘Netko će ovo masno platiti’

Profesorica se očitovala na svojem Facebook profilu vezano za optužbe i najavila da će ići pravnim putem do kraja

Sarajevski list Dnevni avaz objavio je u utorak golu fotografiju profesorice bosanskog jezika Berine Fatić za koju tvrde da je fotografirana u učionici Mješovite srednje škole “Nordbat 2″u srednjobosanskome gradiću Varešu, te objavljena na društvenim mrežama, no o događaju se još nitko iz škole službeno nije oglasio.

Čeka se službeno očitovanje

Kako tvrdi Dnevni avaz, za sada je poznato da je profesorica razmjenjivala svoje fotografije s nepoznatim mladićem, a taj ih je postavio na Facebook, Instagram te ostale društvene mreže.  U tekstu objavljenom u utorak novinari Avaza pišu da su potvrdu o foto-sessionu pokušali dobiti od same profesorice, ali ni ona ni ravnatelj škole u kojoj radi nisu odgovarali na telefonske pozive.
Građani Vareša, gradića udaljenog 30-tak kilometara od Sarajeva, šokirani su, a javnost i stručnjaci nemalo se čude što se o događaju još nitko iz škole nije službeno očitovao.

‘Netko će masno platiti’

Profesorica se očitovala na svojem Facebook profilu vezano za optužbe.
“Ovog puta ću ići pravnim putem do kraja – i pronaći, te JAVNO OBJAVITI izvore ovih “dezinformacija”! Pa kad saznamo istinu – svako će morati lizati ono što je pljuvao…  Iz (za)raznih medija... - Page 32 3015220106 A neistine tipa pritužbe roditelja (upravo sam razgovarala s direktorom moje škole – nikad nijedne nije bilo), ili učenika – koji su me prije mjesec kandidirali za najbolju profesoricu u državi, te preuzimanje mojih fotografija bez moje dozvole – neko će “masno” platiti…”, napisala je na svojem Facebook profilu.


Iz (za)raznih medija... - Page 32 56444304_2548058331875406_6059479696742023168_n.jpg?_nc_cat=1&_nc_ht=scontent-otp1-1



Berina Fatić
7 hrs · 

Ovog puta ću ići pravnim putem do kraja - i pronaći, te JAVNO OBJAVITI izvore ovih "informacija"!Iz (za)raznih medija... - Page 32 3015220106 A neistine tipa pritužbe roditelja (upravo sam razgovarala s direktorom moje škole - nikad nijedne nije bilo), ili učenika - koji su me prije mjesec kandidirali za najbolju profesoricu u državi, te preuzimanje mojih fotografija bez moje dozvole - neko će "masno" platiti... ????

Iz (za)raznih medija... - Page 32 56555925_2550969431584296_478941870580301824_o.jpg?_nc_cat=109&_nc_ht=scontent-otp1-1





--------------------------------------------------------------------------------------------
Ne'š ti gole fotografije - dajte vi nama fotografiju gole.  Iz (za)raznih medija... - Page 32 439160543
Pa da pitamo đe's plaća?  Iz (za)raznih medija... - Page 32 3384354616




_________________
Iz (za)raznih medija... - Page 32 A060  Слава Україні!
besposlenpop
besposlenpop

Broj postova : 5739
Join date : 19.02.2018
Age : 65
Lokacija : Ma kaj lokacija - imam i građevinsku i uporabnu!

[Vrh] Go down

Iz (za)raznih medija... - Page 32 Empty Re: Iz (za)raznih medija...

Postaj  Lena 09.04.19 17:32

I predivna Gwen pokleknula pred plastikom....fakat joj nije trebalo....usta i još nešto je prčkala i sad već malo baca na Kardašijanke.... Iz (za)raznih medija... - Page 32 3102334490

https://www.index.hr/rouge/clanak/neprepoznatljiva-gwen-stefani-zgrozila-obozavatelje-sto-ti-se-dogodilo/2077217.aspx
Lena
Lena

Broj postova : 8931
Join date : 22.09.2012
Lokacija : All those moments will be lost in time, like tears in rain....

[Vrh] Go down

Iz (za)raznih medija... - Page 32 Empty Re: Iz (za)raznih medija...

Postaj  blitwa 10.04.19 18:57

Lena je napisao/la:I predivna Gwen pokleknula pred plastikom....fakat joj nije trebalo....usta i još nešto je prčkala i sad već malo baca na Kardašijanke.... Iz (za)raznih medija... - Page 32 3102334490

https://www.index.hr/rouge/clanak/neprepoznatljiva-gwen-stefani-zgrozila-obozavatelje-sto-ti-se-dogodilo/2077217.aspx
Iz (za)raznih medija... - Page 32 Gven-Stefani-instagram
možda joj je dosadilo izgledati ovako Iz (za)raznih medija... - Page 32 684758713

blitwa

Broj postova : 1030
Join date : 22.12.2018

[Vrh] Go down

Iz (za)raznih medija... - Page 32 Empty Re: Iz (za)raznih medija...

Postaj  besposlenpop 11.04.19 14:46

NIJE IMAO NOVAC ZA PLAĆANJE CESTARINE

Izašao iz vozila i rukama savio rampu na naplatnoj u Maclju i krenuo prema granici, ali je na vrijeme uhićen

Iz (za)raznih medija... - Page 32 Gp-macelj

Jučer, 10. travnja, na naplatnim postajama u Gornjem Maclju, 27-godišnji slovenski državljanin, nije imao novac za plaćanje cestarine, izašao je iz vozila i rukama savio rampu na naplatnim kućicama te se udaljio prema državnoj granici gdje je uhićen. Danas će biti priveden na Općinski sud u Zlataru, Stalna služba u Krapini.


-----------------------------------------


Hudiča ni mel, škrti Kekec.  Iz (za)raznih medija... - Page 32 270804909

_________________
Iz (za)raznih medija... - Page 32 A060  Слава Україні!
besposlenpop
besposlenpop

Broj postova : 5739
Join date : 19.02.2018
Age : 65
Lokacija : Ma kaj lokacija - imam i građevinsku i uporabnu!

[Vrh] Go down

Iz (za)raznih medija... - Page 32 Empty Re: Iz (za)raznih medija...

Postaj  Lena 11.04.19 17:24

blitwa je napisao/la:
Lena je napisao/la:I predivna Gwen pokleknula pred plastikom....fakat joj nije trebalo....usta i još nešto je prčkala i sad već malo baca na Kardašijanke.... Iz (za)raznih medija... - Page 32 3102334490

https://www.index.hr/rouge/clanak/neprepoznatljiva-gwen-stefani-zgrozila-obozavatelje-sto-ti-se-dogodilo/2077217.aspx
Iz (za)raznih medija... - Page 32 Gven-Stefani-instagram
možda joj je dosadilo izgledati ovako Iz (za)raznih medija... - Page 32 684758713

Nema šanse da ima lošija slika nego ova koju si stavila....loša šminka, razmazana i skroz zumirano....u ovakvom rastopljenom zum izdanju niko ne bi dobro izgledao....osim djece...
Gugla sam je ...ima još malo i 50 godina....ima malo bora, nešt ti toga....ali usta zaista nije morala pumpati....
Nemam pojma šta je radila...neki lifting ili te filere...ne kužim se baš u to i usta napumpala....stvar je u tome da sva ta "plastificirana" lica izgledaju isto....
Ja ne volim uniformni izgleda...čak mi je i neka posebnost na licu ok....
To sam samo ja Iz (za)raznih medija... - Page 32 2758896589
Lena
Lena

Broj postova : 8931
Join date : 22.09.2012
Lokacija : All those moments will be lost in time, like tears in rain....

[Vrh] Go down

Iz (za)raznih medija... - Page 32 Empty Re: Iz (za)raznih medija...

Postaj  blitwa 12.04.19 16:16

Lena je napisao/la:
blitwa je napisao/la:
Lena je napisao/la:I predivna Gwen pokleknula pred plastikom....fakat joj nije trebalo....usta i još nešto je prčkala i sad već malo baca na Kardašijanke.... Iz (za)raznih medija... - Page 32 3102334490

https://www.index.hr/rouge/clanak/neprepoznatljiva-gwen-stefani-zgrozila-obozavatelje-sto-ti-se-dogodilo/2077217.aspx

možda joj je dosadilo izgledati ovako Iz (za)raznih medija... - Page 32 684758713

Nema šanse da ima lošija slika nego ova koju si stavila....loša šminka, razmazana i skroz zumirano....u ovakvom rastopljenom zum izdanju niko ne bi dobro izgledao....osim djece...
Gugla sam je ...ima još malo i 50 godina....ima malo bora, nešt ti toga....ali usta zaista nije morala pumpati....
Nemam pojma šta je radila...neki lifting ili te filere...ne kužim se baš u to i usta napumpala....stvar je u tome da sva ta "plastificirana" lica izgledaju isto....
Ja ne volim uniformni izgleda...čak mi je i neka posebnost na licu ok....
To sam samo ja Iz (za)raznih medija... - Page 32 2758896589
nema to veze s tobom... 
jednostavno su sve normalne bez šminke, čak često puno lošije od običnih žena... trendovi su takvi kakvi jesu, plastika, botox... 

Čekaj, sad se vraćaju fudbalerke u modu... to nam je puno prirodnije i prihvatljivije  Iz (za)raznih medija... - Page 32 1523192931

blitwa

Broj postova : 1030
Join date : 22.12.2018

[Vrh] Go down

Iz (za)raznih medija... - Page 32 Empty Re: Iz (za)raznih medija...

Postaj  pizda 14.04.19 0:10

blitwa je napisao/la:

Čekaj, sad se vraćaju fudbalerke u modu... to nam je puno prirodnije i prihvatljivije  Iz (za)raznih medija... - Page 32 1523192931

znaci opet cu biti moderan !? Ja sam ko pokvareni sat, dvaput dnevno pokazujem tocno vrieme... Iz (za)raznih medija... - Page 32 1523192931
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Iz (za)raznih medija... - Page 32 Empty Re: Iz (za)raznih medija...

Postaj  RobinUd 14.04.19 12:21

pizda je napisao/la: ....... pokvareni sat, dvaput dnevno pokazujem tocno vrieme... Iz (za)raznih medija... - Page 32 1523192931
Sat koji stoji, pokazuje dva puta dnevno tocno vrijeme.
Pokvareni sat (koji ide!!) ne pokazuje nikad tocno vrijeme.
RobinUd
RobinUd

Broj postova : 847
Join date : 18.03.2014

[Vrh] Go down

Iz (za)raznih medija... - Page 32 Empty Re: Iz (za)raznih medija...

Postaj  Gost 14.04.19 12:37

Ali sat koji stoji takodjer je pokvaren, ne? Iako pokazuje dvaput dnevno tocno vrijeme, preostalo vrijeme, pazi sad (!), ne pokazuje tocno.. I, uostalom, sto nam vrijedi ako dvaput dnevno pokazuje tocno vrijeme, pod pretpostavkom da ne znamo koje je vrijeme.. : D

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Iz (za)raznih medija... - Page 32 Empty Re: Iz (za)raznih medija...

Postaj  RobinUd 14.04.19 12:42

Tomica je napisao/la:Ali sat koji stoji takodjer je pokvaren, ne?
Ne!
Ja imam zidni sat star preko sto godina, sa utezima i klatnom.
Svakih cetvrt sata gong oznacava tocno vrijeme.
Navija se jednom tjedno.
Kad idem nekamo na put, duze od tjedan dana, zaustavljam ga.
Nije pokvaren, pokazuje dva puta tocno vrijeme, i kad stoji, i kad me nema.
RobinUd
RobinUd

Broj postova : 847
Join date : 18.03.2014

[Vrh] Go down

Iz (za)raznih medija... - Page 32 Empty Re: Iz (za)raznih medija...

Postaj  Gost 14.04.19 12:44

Inace, snimili smo jednu bestijicu cime smo nedvojbeno potvrdili OTR.. Iz (za)raznih medija... - Page 32 684758713 I nekako mi je doista zao Hawkinga.. Da je barem pozivio jos godinu dana, ugledao bi ono o cemu je pisao citav zivot..



Gost
Gost


[Vrh] Go down

Iz (za)raznih medija... - Page 32 Empty Re: Iz (za)raznih medija...

Postaj  Gost 14.04.19 12:46

RobinUd je napisao/la:
Tomica je napisao/la:Ali sat koji stoji takodjer je pokvaren, ne?
Ne!
Ja imam zidni sat star preko sto godina, sa utezima i klatnom.
Svakih cetvrt sata gong oznacava tocno vrijeme.
Navija se jednom tjedno.
Kad idem nekamo na put, duze od tjedan dana, zaustavljam ga.
Nije pokvaren, pokazuje dva puta tocno vrijeme, i kad stoji, i kad me nema.

Procitaj jos jednom sto sam napisala i ne citiraj samo prvu recenicu.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Iz (za)raznih medija... - Page 32 Empty Re: Iz (za)raznih medija...

Postaj  RobinUd 14.04.19 13:13

Evo, bas se radujem, ne mogu uci na fejsbuk.
`Ajd da i ta posast jednom krepa.
Bio ono poprijetio Secerberg da ce sve, koji se ne registriraju svojim imenom i prezimenom opomenuti/izbaciti/ustrojiti/likvidirati... stogod.
E, pa kad ja dodjem na red, sa smijeskom cu izbrisati svoj profil.
I placam rundu....
RobinUd
RobinUd

Broj postova : 847
Join date : 18.03.2014

[Vrh] Go down

Iz (za)raznih medija... - Page 32 Empty Re: Iz (za)raznih medija...

Postaj  pizda 14.04.19 18:11

RobinUd je napisao/la:
Tomica je napisao/la:Ali sat koji stoji takodjer je pokvaren, ne?
Ne!
Ja imam zidni sat star preko sto godina, sa utezima i klatnom.
Svakih cetvrt sata gong oznacava tocno vrijeme.
Navija se jednom tjedno.
Kad idem nekamo na put, duze od tjedan dana, zaustavljam ga.
Nije pokvaren, pokazuje dva puta tocno vrijeme, i kad stoji, i kad me nema.

za mene je sat koji stoji, pokvaren. Nisam nikad cuo da neko zaustavlja sat...Iz (za)raznih medija... - Page 32 684758713
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Iz (za)raznih medija... - Page 32 Empty Re: Iz (za)raznih medija...

Postaj  pizda 14.04.19 18:13

Tomica je napisao/la:Inace, snimili smo jednu bestijicu cime smo nedvojbeno potvrdili OTR.. Iz (za)raznih medija... - Page 32 684758713 I nekako mi je doista zao Hawkinga.. Da je barem pozivio jos godinu dana, ugledao bi ono o cemu je pisao citav zivot..


koju zivotinjicu, Hawking sto god je rekao, nista nije i ispekao (dokazao)...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Iz (za)raznih medija... - Page 32 Empty Re: Iz (za)raznih medija...

Postaj  blitwa 14.04.19 20:56

pizda je napisao/la:
Tomica je napisao/la:Inace, snimili smo jednu bestijicu cime smo nedvojbeno potvrdili OTR.. Iz (za)raznih medija... - Page 32 684758713 I nekako mi je doista zao Hawkinga.. Da je barem pozivio jos godinu dana, ugledao bi ono o cemu je pisao citav zivot..


koju zivotinjicu, Hawking sto god je rekao, nista nije i ispekao (dokazao)...

Iz (za)raznih medija... - Page 32 Images?q=tbn:ANd9GcTNLQTLKTUC5HHZwUMUAl9ev5dQBYU2cNkZ_1jS0mtDyuWBJSDDcw

blitwa

Broj postova : 1030
Join date : 22.12.2018

[Vrh] Go down

Iz (za)raznih medija... - Page 32 Empty Re: Iz (za)raznih medija...

Postaj  besposlenpop 14.04.19 22:25

pizda je napisao/la:
RobinUd je napisao/la:
Tomica je napisao/la:Ali sat koji stoji takodjer je pokvaren, ne?
Ne!
Ja imam zidni sat star preko sto godina, sa utezima i klatnom.
Svakih cetvrt sata gong oznacava tocno vrijeme.
Navija se jednom tjedno.
Kad idem nekamo na put, duze od tjedan dana, zaustavljam ga.
Nije pokvaren, pokazuje dva puta tocno vrijeme, i kad stoji, i kad me nema.

za mene je sat koji stoji, pokvaren. Nisam nikad cuo da neko zaustavlja sat...Iz (za)raznih medija... - Page 32 684758713
Podravci.

_________________
Iz (za)raznih medija... - Page 32 A060  Слава Україні!
besposlenpop
besposlenpop

Broj postova : 5739
Join date : 19.02.2018
Age : 65
Lokacija : Ma kaj lokacija - imam i građevinsku i uporabnu!

[Vrh] Go down

Iz (za)raznih medija... - Page 32 Empty Re: Iz (za)raznih medija...

Postaj  RobinUd 15.04.19 1:16

pizda je napisao/la:
RobinUd je napisao/la:
Tomica je napisao/la:Ali sat koji stoji takodjer je pokvaren, ne?
Ne!
Ja imam zidni sat star preko sto godina, sa utezima i klatnom.
Svakih cetvrt sata gong oznacava tocno vrijeme.
Navija se jednom tjedno.
Kad idem nekamo na put, duze od tjedan dana, zaustavljam ga.
Nije pokvaren, pokazuje dva puta tocno vrijeme, i kad stoji, i kad me nema.
za mene je sat koji stoji, pokvaren. Nisam nikad cuo da neko zaustavlja sat...Iz (za)raznih medija... - Page 32 684758713
Nisi cuo, zato jer si mlad....
Nije ti za zamjeriti.
Moj sat ima tri utega.
Kad mu istekne vrijeme (tjedan dana), onda utezi dodju do kraja, zapnu za dno sata, iskrivljuju se, i grebu po njihalu.
To ide tako dugo, dok se utezi skroz ne nakrive, i zaustave njihalo, sat se zaustavi.
Olabave se niti (sajle), na kojima vise utezi, poremeti se navoj, kojim su namotane na mehanizam....
I tako to....
Ne mozes to znati, ako si imao samo vekericu od svercera s placa... ili u ovo digitalno vrijeme mobitel, koji pokazuje (i) vrijeme....
RobinUd
RobinUd

Broj postova : 847
Join date : 18.03.2014

[Vrh] Go down

Iz (za)raznih medija... - Page 32 Empty Re: Iz (za)raznih medija...

Postaj  besposlenpop 15.04.19 8:43

pizda je napisao/la:
blitwa je napisao/la:

Čekaj, sad se vraćaju fudbalerke u modu... to nam je puno prirodnije i prihvatljivije  Iz (za)raznih medija... - Page 32 1523192931

znaci opet cu biti moderan !? Ja sam ko pokvareni sat, dvaput dnevno pokazujem tocno vrieme... Iz (za)raznih medija... - Page 32 1523192931
Bolje ko pokvaren sat! Nego? Ko POKVAREN sir!

_________________
Iz (za)raznih medija... - Page 32 A060  Слава Україні!
besposlenpop
besposlenpop

Broj postova : 5739
Join date : 19.02.2018
Age : 65
Lokacija : Ma kaj lokacija - imam i građevinsku i uporabnu!

[Vrh] Go down

Iz (za)raznih medija... - Page 32 Empty Re: Iz (za)raznih medija...

Postaj  besposlenpop 15.04.19 8:46

RobinUd je napisao/la:
pizda je napisao/la:
RobinUd je napisao/la:
Tomica je napisao/la:Ali sat koji stoji takodjer je pokvaren, ne?
Ne!
Ja imam zidni sat star preko sto godina, sa utezima i klatnom.
Svakih cetvrt sata gong oznacava tocno vrijeme.
Navija se jednom tjedno.
Kad idem nekamo na put, duze od tjedan dana, zaustavljam ga.
Nije pokvaren, pokazuje dva puta tocno vrijeme, i kad stoji, i kad me nema.
za mene je sat koji stoji, pokvaren. Nisam nikad cuo da neko zaustavlja sat...Iz (za)raznih medija... - Page 32 684758713
Nisi cuo, zato jer si mlad....
Nije ti za zamjeriti.
Moj sat ima tri utega.
Kad mu istekne vrijeme (tjedan dana), onda utezi dodju do kraja, zapnu za dno sata, iskrivljuju se, i grebu po njihalu.
To ide tako dugo, dok se utezi skroz ne nakrive, i zaustave njihalo, sat se zaustavi.
Olabave se niti (sajle), na kojima vise utezi, poremeti se navoj, kojim su namotane na mehanizam....
I tako to....
Ne mozes to znati, ako si imao samo vekericu od svercera s placa... ili u ovo digitalno vrijeme mobitel, koji pokazuje (i) vrijeme....

_________________
Iz (za)raznih medija... - Page 32 A060  Слава Україні!
besposlenpop
besposlenpop

Broj postova : 5739
Join date : 19.02.2018
Age : 65
Lokacija : Ma kaj lokacija - imam i građevinsku i uporabnu!

[Vrh] Go down

Iz (za)raznih medija... - Page 32 Empty Re: Iz (za)raznih medija...

Postaj  Gost 15.04.19 9:48

Pa, eto, imam dva starinska zidna sata na navijanje. Nemaju utege, ali imaju klatno. Oglase se svakih pola sata (jednom) i svaki sat (onoliko puta koliko je sati)... Oba nisam navijala godinama. Oba su zaustavljena u razlicito vrijeme. Dakle, oba mi govore tocno vrijeme cetiri puta dnevno. Ali da se ravnam prema nepokvarenim zaustavljenim satovima, tocnije bih mogla odrediti vrijeme prema sjenama drveca, zgrada i tako to...

Dakle, mogli bismo zakljuciti da, iako svakodnevno pokazuju tocno vrijeme, ne znamo KADA ga pokazuju (osim ako ih ne usporedimo s prezrenim digitalcima, npr.) pa su neupotrjebljivi (osim ako ih ne navijemo ravnajuci se prema vremenu kojeg pokazuju jeftine vekerice s placa ili fuj digitalci)..

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Iz (za)raznih medija... - Page 32 Empty Re: Iz (za)raznih medija...

Postaj  Gost 15.04.19 9:50

P. S. Seinfeld momenti : ))) (posljednjih nekoliko upisa)

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Iz (za)raznih medija... - Page 32 Empty Re: Iz (za)raznih medija...

Postaj  RobinUd 15.04.19 11:42

Tomica je napisao/la:Pa, eto, imam dva starinska zidna sata na navijanje. Nemaju utege, ali imaju klatno. Oglase se svakih pola sata (jednom) i svaki sat (onoliko puta koliko je sati)... Oba nisam navijala godinama. Oba su zaustavljena u razlicito vrijeme. Dakle, oba mi govore tocno vrijeme cetiri puta dnevno. Ali da se ravnam prema nepokvarenim zaustavljenim satovima, tocnije bih mogla odrediti vrijeme prema sjenama drveca, zgrada i tako to...

Dakle, mogli bismo zakljuciti da, iako svakodnevno pokazuju tocno vrijeme, ne znamo KADA ga pokazuju (osim ako ih ne usporedimo s prezrenim digitalcima, npr.) pa su neupotrjebljivi (osim ako ih ne navijemo ravnajuci se prema vremenu kojeg pokazuju jeftine vekerice s placa ili fuj digitalci)..
Zidni sat sa oprugom i zidni sat sa utezima su dvije prilicno razlicite stvari.
Sat sa oprugom, ako (kad) stane, ne moze se dogoditi nista (stao je sat, ne i vrijeme).
Sat sa utezima se moze ostetiti.
Ja ovaj svoj sat imam tocno 34 (slovima: trideset i cetiri) godine. Za to vrijeme je nepredvidjeno stao nekoliko puta (moze se nabrojiti na prste jedne ruke).
Zato, kad nekamo idem na duze vrijeme, ja ga preventivno zaustavljam (vec spomenuto i opisano).
I tako to....
RobinUd
RobinUd

Broj postova : 847
Join date : 18.03.2014

[Vrh] Go down

Iz (za)raznih medija... - Page 32 Empty Re: Iz (za)raznih medija...

Postaj  Gost 15.04.19 19:59

Notre Dame gori. Iz (za)raznih medija... - Page 32 2329918616 Iz (za)raznih medija... - Page 32 2329918616 Iz (za)raznih medija... - Page 32 2329918616

Osam stoljeca prozdiru plamenovi.



Gost
Gost


[Vrh] Go down

Iz (za)raznih medija... - Page 32 Empty Re: Iz (za)raznih medija...

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 32 / 42. Previous  1 ... 17 ... 31, 32, 33 ... 37 ... 42  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.