kultniX
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Iz (za)raznih medija...

Stranica 33 / 42. Previous  1 ... 18 ... 32, 33, 34 ... 37 ... 42  Next

Go down

Iz (za)raznih medija... - Page 33 Empty Re: Iz (za)raznih medija...

Postaj  whisperer 15.04.19 22:00

Iz (za)raznih medija... - Page 33 2329918616

'Od svih praosjećaja svijeta, strah od svijeta [smrti] sigurno je najstvaralačkiji. Njemu čovjek duguje najzrelije i najdublje oblike i stanja ne samo svoga svjesnog unutrašnjeg života, nego i njegovih odraza u bezbrojnim tvorbama izvanjske kulture. Kao potajna melodija, što je ne može svatko čuti, prolazi strah kroz oblikovni jezik svakoga pravog umjetničkog djela, svake unutrašnje filozofije, svakog značajnog djela; one se nalazi, što još može osjetiti samo mali broj ljudi, i u osnovi svih problema svake matematike.'

Oswald Spengler, 'PROPAST ZAPADA'


Iz (za)raznih medija... - Page 33 57180209_10214515993555767_1076508251090059264_n.jpg?_nc_cat=105&_nc_ht=scontent-vie1-1
whisperer
whisperer

Broj postova : 739
Join date : 03.03.2018

[Vrh] Go down

Iz (za)raznih medija... - Page 33 Empty Re: Iz (za)raznih medija...

Postaj  pizda 16.04.19 0:06

blitwa je napisao/la:
pizda je napisao/la:
Tomica je napisao/la:Inace, snimili smo jednu bestijicu cime smo nedvojbeno potvrdili OTR.. Iz (za)raznih medija... - Page 33 684758713 I nekako mi je doista zao Hawkinga.. Da je barem pozivio jos godinu dana, ugledao bi ono o cemu je pisao citav zivot..


koju zivotinjicu, Hawking sto god je rekao, nista nije i ispekao (dokazao)...

Iz (za)raznih medija... - Page 33 Images?q=tbn:ANd9GcTNLQTLKTUC5HHZwUMUAl9ev5dQBYU2cNkZ_1jS0mtDyuWBJSDDcw

pa to su jos Tesla i Frankestajn znali...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Iz (za)raznih medija... - Page 33 Empty Re: Iz (za)raznih medija...

Postaj  pizda 16.04.19 0:08

Tomica je napisao/la:Pa, eto, imam dva starinska zidna sata na navijanje. Nemaju utege, ali imaju klatno. Oglase se svakih pola sata (jednom) i svaki sat (onoliko puta koliko je sati)... Oba nisam navijala godinama. Oba su zaustavljena u razlicito vrijeme. Dakle, oba mi govore tocno vrijeme cetiri puta dnevno. Ali da se ravnam prema nepokvarenim zaustavljenim satovima, tocnije bih mogla odrediti vrijeme prema sjenama drveca, zgrada i tako to...

Dakle, mogli bismo zakljuciti da, iako svakodnevno pokazuju tocno vrijeme, ne znamo KADA ga pokazuju (osim ako ih ne usporedimo s prezrenim digitalcima, npr.) pa su neupotrjebljivi (osim ako ih ne navijemo ravnajuci se prema vremenu kojeg pokazuju jeftine vekerice s placa ili fuj digitalci)..

fora je sto i nepametni mobitel pokazuje tocnije vrijeme od Rolexa koji kosta ko tri nova auta srednje klase...Iz (za)raznih medija... - Page 33 684758713
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Iz (za)raznih medija... - Page 33 Empty Re: Iz (za)raznih medija...

Postaj  pizda 16.04.19 0:11

Tomica je napisao/la:Notre Dame gori. Iz (za)raznih medija... - Page 33 2329918616 Iz (za)raznih medija... - Page 33 2329918616 Iz (za)raznih medija... - Page 33 2329918616

Osam stoljeca prozdiru plamenovi.



jebiga...izgleda da su uspjeli skloniti umjetnicka djela a kazu da su temelji izdrzali i nece se srusiti. Sad ce imati priliku da je temeljitije obnove a tu ce obilato i Unesco uskociti.
Da je Quasimoda to se ne bi desilo...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Iz (za)raznih medija... - Page 33 Empty Re: Iz (za)raznih medija...

Postaj  besposlenpop 16.04.19 8:38

Tomica je napisao/la:Notre Dame gori. Iz (za)raznih medija... - Page 33 2329918616 Iz (za)raznih medija... - Page 33 2329918616 Iz (za)raznih medija... - Page 33 2329918616

Osam stoljeca prozdiru plamenovi.


Quasimodova osveta?
Il templarska?
Hugenotska ...?

"Mujo, ba - imaš upaljač?
Ja bolan, evo Zipo, vele da se taj nemože ugasit ... u jebote, ispade mi ..."

_________________
Iz (za)raznih medija... - Page 33 A060  Слава Україні!
besposlenpop
besposlenpop

Broj postova : 5739
Join date : 19.02.2018
Age : 65
Lokacija : Ma kaj lokacija - imam i građevinsku i uporabnu!

[Vrh] Go down

Iz (za)raznih medija... - Page 33 Empty Re: Iz (za)raznih medija...

Postaj  besposlenpop 16.04.19 8:42

whisperer je napisao/la:Iz (za)raznih medija... - Page 33 2329918616

'Od svih praosjećaja svijeta, strah od svijeta [smrti] sigurno je najstvaralačkiji. Njemu čovjek duguje najzrelije i najdublje oblike i stanja ne samo svoga svjesnog unutrašnjeg života, nego i njegovih odraza u bezbrojnim tvorbama izvanjske kulture. Kao potajna melodija, što je ne može svatko čuti, prolazi strah kroz oblikovni jezik svakoga pravog umjetničkog djela, svake unutrašnje filozofije, svakog značajnog djela; one se nalazi, što još može osjetiti samo mali broj ljudi, i u osnovi svih problema svake matematike.'

Oswald Spengler, 'PROPAST ZAPADA'


Iz (za)raznih medija... - Page 33 57180209_10214515993555767_1076508251090059264_n.jpg?_nc_cat=105&_nc_ht=scontent-vie1-1
Od požara su jedino strašniji ostaci nakon požara.

_________________
Iz (za)raznih medija... - Page 33 A060  Слава Україні!
besposlenpop
besposlenpop

Broj postova : 5739
Join date : 19.02.2018
Age : 65
Lokacija : Ma kaj lokacija - imam i građevinsku i uporabnu!

[Vrh] Go down

Iz (za)raznih medija... - Page 33 Empty Re: Iz (za)raznih medija...

Postaj  besposlenpop 16.04.19 22:36

PROZIVA LICEMJERE

VEDRANA RUDAN BEZ KOČNICA: ‘Jebe mi se što se srušio toranj Notre Dame. Za mene je mokro pariško zgarište simbol trulog Zapada’

Iz (za)raznih medija... - Page 33 Kxxlk

‘Jedna je novinarka izjavila: ‘Činilo mi se kao da je pokraj mene pala bomba’. Kako ona zna kakav je osjećaj kad pokraj tebe padne bomba?’



Vedrana Rudan bez dlake na jeziku komentirala je društvene reakcije na stravičan požar Notre Dame. U svom prepoznatljivom oštrom stilu, optužuje Zapad za veliko licemjerje i skreće pozornost na patnje djece diljem svijeta za koje je kriv taj isti Zapad.


Njezin status prenosimo u cijelosti:


‘Neka ode u Libiju, tamo ljudi znaju kako je to kad padne bomba’


“U Parizu je u plamenu nestao toranj Notre-Dame. Gorjela je Notre-Dame, čitav je svijet gledao visoki plamen, svatko tko u svijetu danas nešto znači pustio je suzu. Čak i Trump. Bila bih se kladila da nikad nije čuo za Katedralu. Što je Notre-Dame? To je fenomenalna gotička, to je bila fenomenalna gotička katedrala. Dragulj u kruni koja krasi glavu Zapada. Civilizirani ljudi su izvan sebe. Jedna je novinarka izjavila: “Činilo mi se kao da je pokraj mene pala bomba.” Kako ona zna kakav je osjećaj kad pokraj tebe padne bomba?
Neka otputuje u Libiju, Afganistan, Irak, Palestinu, Siriju, tamo ljudi znaju kako je to kad pokraj tebe padne bomba. Sve te bombe koje desetljećima padaju diljem Kugle baca Zapad.


‘Djeca će umirati u mukama u ime demokracije’


Pritom se Francuskoj, Americi, Engleskoj, Italiji i ostalima živo je*e kako će se osjećati oni dole. Djeca će umirati u najstrašnijim mukama, ostajati bez ruku, nogu, očiju, njihovi roditelji izgubit će i kuće i kućišta. Gorjet će minareti, nestajat će gradovi stari tisuće godina.
ZAŠTO? U ime demokracije, naravno. Tko plače nad Libijom i ostalim spaljenim zemljama? Je*e mi se što se u Parizu srušio toranj.


Da su radnike koji su obnavljali Katedralu bolje plaćali, možda bi još stajao na mjestu? Da Zapad troši onoliko para na gradnju koliko troši na razaranje, Notre-Dame ne bi ostala bez tornja.
Za mene je mokro pariško zgarište simbol trulog Zapada. U jednom danu može tuđe zemlje pretvoriti u prah i pepeo, uništiti sudbine milijuna ljudi, a nije u stanju ugasiti toranj u plamenu.


‘Odakle pare, gospodo?’



Svi smo čuli kako će jedan od najbogatijih ljudi na svijetu, težak je nekoliko milijardi nečega, donirati 100 milijuna eura da bi Notre-Dame postala još starija i ljepša. Pridružit će mu se mnogi njemu slični. Odakle pare, gospodo? Koliko je ljudi pobijeno, koliko je zemalja razvaljeno da bi JEDAN čovjek mogao imati milijarde dolara? Je*eni licemjeri.”, napisala je Rudan.

_________________
Iz (za)raznih medija... - Page 33 A060  Слава Україні!
besposlenpop
besposlenpop

Broj postova : 5739
Join date : 19.02.2018
Age : 65
Lokacija : Ma kaj lokacija - imam i građevinsku i uporabnu!

[Vrh] Go down

Iz (za)raznih medija... - Page 33 Empty Re: Iz (za)raznih medija...

Postaj  blitwa 17.04.19 11:48

nije lako izgraditi, nije lako sačuvati, ali je lako uništiti... 

oni koji ne znaju ili ne mogu graditi i čuvati, postaju ovi treći... i sve su brojniji...

blitwa

Broj postova : 1030
Join date : 22.12.2018

[Vrh] Go down

Iz (za)raznih medija... - Page 33 Empty Re: Iz (za)raznih medija...

Postaj  besposlenpop 21.04.19 20:27

Jalžabet izgubio u Dunjkovcu, Bednja sutra gostuje kod Sloge
Iz (za)raznih medija... - Page 33 2647d8b5932d8d677db2df3ead411fa2_XL
Momčad Jalžabeta mogla je u današnjem susretu i do boljeg rezultata

U sklopu 22.kola Četvrte nogometne lige skupina Čakovec - Varaždin danas je odigrana samo jedna utakmica i to ona u Dunjkovcu, gdje je domaći Međimurec pred oko 200 gledatelja pobijedio Jalžabet 2:1, poluvrijeme 1:0. Gol za goste postigao je Nenad Hanc u 81. minuti nadmetanja.


Kolo će sutra u Čakovcu u 16 sati i 30 minuta zaključiti Sloga i Bednja.

_________________
Iz (za)raznih medija... - Page 33 A060  Слава Україні!
besposlenpop
besposlenpop

Broj postova : 5739
Join date : 19.02.2018
Age : 65
Lokacija : Ma kaj lokacija - imam i građevinsku i uporabnu!

[Vrh] Go down

Iz (za)raznih medija... - Page 33 Empty Re: Iz (za)raznih medija...

Postaj  besposlenpop 26.04.19 11:00

Cijelo jutro gledamo ovu čimpanzu koja skrola po Instagramu kao profesionalac. Stvarno, ide joj bolje nego većini ljudi


Je li Sugriva naš budući vladar?



Iz (za)raznih medija... - Page 33 Cimpanza-na-instagramu


Zaštitnik životinja Mike Holston, poznatiji na Instagramu kao therealtarzann, nedavno je objavio video jednog svog štićenika, čimpanze imena Sugriva koja poput čovjeka pregledava objave na Instagramu. Okej, moramo priznati da Sugriva drži mobitel malo preblizu lica, kao nekakav amater, no zastrašujuće je koliko dobro kuži Instagram.
Njegove rukice i pristi bez problema skrolaju kroz feed Holstonovog profila, pa si otvara neki video zmije, pa gleda neke ljude, a na kraju otvara svideo samog sebe kako skače u naručje Holstonu.


https://www.instagram.com/p/Bwf080_Bfby/?utm_source=ig_embed&utm_campaign=embed_video_watch_again




--------------------------------------------
A šta'š, iovaj od Tzige pametniji.  Iz (za)raznih medija... - Page 33 3679994209

_________________
Iz (za)raznih medija... - Page 33 A060  Слава Україні!
besposlenpop
besposlenpop

Broj postova : 5739
Join date : 19.02.2018
Age : 65
Lokacija : Ma kaj lokacija - imam i građevinsku i uporabnu!

[Vrh] Go down

Iz (za)raznih medija... - Page 33 Empty Re: Iz (za)raznih medija...

Postaj  blitwa 26.04.19 14:23


blitwa

Broj postova : 1030
Join date : 22.12.2018

[Vrh] Go down

Iz (za)raznih medija... - Page 33 Empty Re: Iz (za)raznih medija...

Postaj  pizda 26.04.19 23:13

besposlenpop je napisao/la:Cijelo jutro gledamo ovu čimpanzu koja skrola po Instagramu kao profesionalac. Stvarno, ide joj bolje nego većini ljudi


Je li Sugriva naš budući vladar?




Iz (za)raznih medija... - Page 33 Cimpanza-na-instagramu


Zaštitnik životinja Mike Holston, poznatiji na Instagramu kao therealtarzann, nedavno je objavio video jednog svog štićenika, čimpanze imena Sugriva koja poput čovjeka pregledava objave na Instagramu. Okej, moramo priznati da Sugriva drži mobitel malo preblizu lica, kao nekakav amater, no zastrašujuće je koliko dobro kuži Instagram.
Njegove rukice i pristi bez problema skrolaju kroz feed Holstonovog profila, pa si otvara neki video zmije, pa gleda neke ljude, a na kraju otvara svideo samog sebe kako skače u naručje Holstonu.


https://www.instagram.com/p/Bwf080_Bfby/?utm_source=ig_embed&utm_campaign=embed_video_watch_again




--------------------------------------------
A šta'š, iovaj od Tzige pametniji.  Iz (za)raznih medija... - Page 33 3679994209

nista cudno, prosjecan instagramas i je negdje na nivou majmuna...Iz (za)raznih medija... - Page 33 684758713
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Iz (za)raznih medija... - Page 33 Empty Re: Iz (za)raznih medija...

Postaj  Gost 27.04.19 3:56

besposlenpop je napisao/la:Cijelo jutro gledamo ovu čimpanzu koja skrola po Instagramu kao profesionalac. Stvarno, ide joj bolje nego većini ljudi


Je li Sugriva naš budući vladar?



Iz (za)raznih medija... - Page 33 Cimpanza-na-instagramu


Zaštitnik životinja Mike Holston, poznatiji na Instagramu kao therealtarzann, nedavno je objavio video jednog svog štićenika, čimpanze imena Sugriva koja poput čovjeka pregledava objave na Instagramu. Okej, moramo priznati da Sugriva drži mobitel malo preblizu lica, kao nekakav amater, no zastrašujuće je koliko dobro kuži Instagram.
Njegove rukice i pristi bez problema skrolaju kroz feed Holstonovog profila, pa si otvara neki video zmije, pa gleda neke ljude, a na kraju otvara svideo samog sebe kako skače u naručje Holstonu.


https://www.instagram.com/p/Bwf080_Bfby/?utm_source=ig_embed&utm_campaign=embed_video_watch_again




--------------------------------------------
A šta'š, iovaj od Tzige pametniji.  Iz (za)raznih medija... - Page 33 3679994209

Hoce to jarane cevapski kad ti je moj majmun idol..kako ide ono,,,wajter,,,za to ti ne treba inteligencija..moj papagaj ima veci vokabular od tebe..njemu ne trebaju majmuni da skuzi koliko si glup.Pa jebo ti bog mater,,opet moram napisati,,,nije sramota biti glup i mlad,,,ali star i glup to je jebena bolest..ma samo ti nastavi i dalje sa wajterom,,meni to zvuci kao da sam sebi odbrojavash dane...bujrum jarane:Iz (za)raznih medija... - Page 33 1619348112)

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Iz (za)raznih medija... - Page 33 Empty Re: Iz (za)raznih medija...

Postaj  besposlenpop 27.04.19 21:38

Super je kad nakon 5 tijeških pravopijesnijeh pogriješaka opali naslov TEBI ŽENO TREBA BUKVAR!  Iz (za)raznih medija... - Page 33 2733991369

_________________
Iz (za)raznih medija... - Page 33 A060  Слава Україні!
besposlenpop
besposlenpop

Broj postova : 5739
Join date : 19.02.2018
Age : 65
Lokacija : Ma kaj lokacija - imam i građevinsku i uporabnu!

[Vrh] Go down

Iz (za)raznih medija... - Page 33 Empty Re: Iz (za)raznih medija...

Postaj  blitwa 28.04.19 8:49

besposlenpop je napisao/la:
Super je kad nakon 5 tijeških pravopijesnijeh pogriješaka opali naslov TEBI ŽENO TREBA BUKVAR!  Iz (za)raznih medija... - Page 33 2733991369
Iz (za)raznih medija... - Page 33 3114667799 ... a zamisli kako je to bilo slušati... idem probati naći koju na jubitu...  Iz (za)raznih medija... - Page 33 3384354616

blitwa

Broj postova : 1030
Join date : 22.12.2018

[Vrh] Go down

Iz (za)raznih medija... - Page 33 Empty Re: Iz (za)raznih medija...

Postaj  blitwa 28.04.19 9:06

nema... ima samo travka zvana ludilo... sve  se pjeva 2x  Iz (za)raznih medija... - Page 33 1523192931

Nesto si mi gatala
u casu mi sipala
nista drugo, to je to
travka zvana ludilo
2x

Boze, Boze, sta mi bi
u tebe se zaljubi
ja ovako mlad i lep
da l' sam bio slep

Ref. 2x
Sta si mi uradila
srce si mi slomila
travku si mi sipala
u casu punu ludila

Kao stena stabilan
apsolutno normalan
ne znam kud sam krenuo
s pravog puta skrenuo
2x

Ref. 2x

Takvih kao sto si ti
imao sam trista tri
umesto da carujem
ja sa bolom drugujem
2x


melodiju se može naučiti na jubitu   Iz (za)raznih medija... - Page 33 11484130

https://www.youtube.com/watch?v=0qztsiBF0ao

blitwa

Broj postova : 1030
Join date : 22.12.2018

[Vrh] Go down

Iz (za)raznih medija... - Page 33 Empty Re: Iz (za)raznih medija...

Postaj  besposlenpop 28.04.19 21:31

blitwa je napisao/la:nema... ima samo travka zvana ludilo... sve  se pjeva 2x  Iz (za)raznih medija... - Page 33 1523192931

Nesto si mi gatala
u casu mi sipala
nista drugo, to je to
travka zvana ludilo
2x

Boze, Boze, sta mi bi
u tebe se zaljubi
ja ovako mlad i lep
da l' sam bio slep

Ref. 2x
Sta si mi uradila
srce si mi slomila
travku si mi sipala
u casu punu ludila

Kao stena stabilan
apsolutno normalan
ne znam kud sam krenuo
s pravog puta skrenuo
2x

Ref. 2x

Takvih kao sto si ti
imao sam trista tri
umesto da carujem
ja sa bolom drugujem
2x


melodiju se može naučiti na jubitu   Iz (za)raznih medija... - Page 33 11484130

https://www.youtube.com/watch?v=0qztsiBF0ao
Ima daje Mitar čitao? KULTNE! Pa je uo čio! TRAVKA? Prema tome  Iz (za)raznih medija... - Page 33 1354420400 ludilo

_________________
Iz (za)raznih medija... - Page 33 A060  Слава Україні!
besposlenpop
besposlenpop

Broj postova : 5739
Join date : 19.02.2018
Age : 65
Lokacija : Ma kaj lokacija - imam i građevinsku i uporabnu!

[Vrh] Go down

Iz (za)raznih medija... - Page 33 Empty Re: Iz (za)raznih medija...

Postaj  besposlenpop 29.04.19 21:06

DOŠLA I POLICIJA

PIJANA DJEVOJKA UGURALA GLAVU U AUSPUH KAMIONA: Kad eksperiment pođe po krivu

Iz (za)raznih medija... - Page 33 Naslovna-glava

Ovakve ideje padnu ti na pamet samo kada popiješ koju čašicu previše.



Kaitlyn Strom odlučila je testirati stane li njezina glava u ipušnu cijev kamiona koju je ugledala na povratku iz bara.


Njezin ‘znanstveni’ eksperiment na prvu je prošao dobro jer je njezina glava zaista stala u auspuh, ali na žalost nije mogla izaći van. Ne samo da nije mogla izaći, već je ova 19-godišnja ‘znanstvenica’ morala čekati 45 minuta da ju spase.


Nije na žalost postojao drugi način, već su vatrogasci morali upotrijebiti električnu pilu s kojom su prerezali auspuh.


“Zabavljali smo se, a onda sam ja uočila veliki auspuh i zapitala se može li moja glava stati unutra. Pokušala sam ju staviti i zaista je stala – ali nije htjela izaći van”, rekla je djevojka.


Ubrzo nakon što je spašena, morala se suočiti s policijom i optužbama za maloljetničko konzumiranje alkohola, a morala se i ispričati vlasniku kamiona.


Vlasnik se naravno nije ljutio, već je samo rekao kako je sretan da je sve prošlo dobro.



_________________
Iz (za)raznih medija... - Page 33 A060  Слава Україні!
besposlenpop
besposlenpop

Broj postova : 5739
Join date : 19.02.2018
Age : 65
Lokacija : Ma kaj lokacija - imam i građevinsku i uporabnu!

[Vrh] Go down

Iz (za)raznih medija... - Page 33 Empty Re: Iz (za)raznih medija...

Postaj  besposlenpop 30.04.19 11:59

Iz (za)raznih medija... - Page 33 Kimmaybach_0_0_468X10000

KONTROVERZE
 
Daimler: Nemamo pojma kako je Kim Jong Un došao do naše limuzine


Autor/izvor: SEEbiz 
Datum objave: 28.04.2019. 



FRANKFURT - Sjevernokorejski vođa Kim Jong-Un prošle godine se vozio svojim Rolls-Royce Phantomom, za koji se izvješćuje da je zamijenio njegov Mercedes-Benz. Međutim, čini se da se Kimova ljubav prema njemačkom inženjerstvu vratila na pravi put. Barem je tako bilo ovih dana u Rusiji.


Kim je viđen kako se vozi Mercedes-Maybach S600 Pullman Guardom u posjetu Rusiji gdje je razgovarao s predsjednikom Vladimirom Putinom. Nije iznenađenje što je sjevernokorejski vođa odlučio držati se Mercedesa. Njemački proizvođač automobila izvozi svoje automobile širom svijeta.


Postoji samo jedan problem: Sjeverna Koreja nije jedan od Daimlerovih kupaca.

U izvješću Associated Pressa, glasnogovornica Daimlera Silke Mockert izjavila je kako tvrtka nema pojma kako su vozila Mercedes isporučena Sjevernoj Koreji. Dodala je da Daimler ima temeljno načelo da slijedi zakone u isporuci svojih proizvoda.
SAD zabranjuje prodaju luksuzne robe Sjevernoj Koreji, uključujući limuzine.


„Naša tvrtka više od 15 godina nema nikakvih poslovnih veza sa Sjevernom Korejom i strogo se pridržava embarga kojeg su nametnuli EU i SAD, dodala je Mockert u pisanoj izjavi poslanoj Associated Pressu.


„Da bi se spriječile isporuke u Sjevernu Koreju i bilo koje od njezinih veleposlanstava diljem svijeta, Daimler je proveo sveobuhvatan proces kontrole izvoza. Prodaja vozila od strane trećih osoba, osobito rabljenih vozila, izvan naše je kontrole i odgovornosti."


Ovo nije prvi put da je Kim Jong-Un bio viđen kako koristi Mercedes-Maybach S600 kao svoje službeno vozilo. Prošle godine, Kim je viđen kako se vozi Pullman Guardom u Južnoj Koreji.


Foto: Korea Summit Press Pool | AFP | Getty Images




-----------------------------------------------------------


Jeb'ga, tih Majbasa ko čačkalica, koće to iscontrolirat ...?  Iz (za)raznih medija... - Page 33 3679994209

_________________
Iz (za)raznih medija... - Page 33 A060  Слава Україні!
besposlenpop
besposlenpop

Broj postova : 5739
Join date : 19.02.2018
Age : 65
Lokacija : Ma kaj lokacija - imam i građevinsku i uporabnu!

[Vrh] Go down

Iz (za)raznih medija... - Page 33 Empty Re: Iz (za)raznih medija...

Postaj  besposlenpop 30.04.19 14:58

MACAULAY CULKIN MIJENJA IME: Evo kako će se sada zvati zvijezda filma ‘Sam u kući’

Iz (za)raznih medija... - Page 33 000_19w78a-e1556619653978

Slavni glumac odlučio je da će njegovo novo ime biti Macaulay Macaulay Culkin Culkin



Glumac Macaulay Culkin, javnosti najpoznatiji po ulozi u božićnom filmu “Sam u kući”, potvrdio je da mijenja svoje ime.


Nakon što je priznao da mu je njegovo srednje ime glupo i da ga se ne sjeća, Culkin je pokrenuo anketu u kojoj je fanove tražio da mu pomognu izabrati novo srednje ime. Pobijedilo je ime “Macaulay Culkin” koje je dobilo 60.900 glasova.


“Moje novo srednje ime je izabrano. Glasali ste i pobjednik je jasan. U 2019. moje novo ime bit će Macaulay Macaulay Culkin Culkin“, napisao je glumac za Božić na svom Twitteru.

Budući da se Culkin od tada nije oglašavao po tom pitanju, jedna obožavateljica odlučila ga je podsjetiti što je obećao. “Iznenađujuće je težak proces, ali da, događa se. Moram otići na sud i obaviti to”, odgovorio joj je glumac.

_________________
Iz (za)raznih medija... - Page 33 A060  Слава Україні!
besposlenpop
besposlenpop

Broj postova : 5739
Join date : 19.02.2018
Age : 65
Lokacija : Ma kaj lokacija - imam i građevinsku i uporabnu!

[Vrh] Go down

Iz (za)raznih medija... - Page 33 Empty Re: Iz (za)raznih medija...

Postaj  besposlenpop 09.05.19 9:57


_________________
Iz (za)raznih medija... - Page 33 A060  Слава Україні!
besposlenpop
besposlenpop

Broj postova : 5739
Join date : 19.02.2018
Age : 65
Lokacija : Ma kaj lokacija - imam i građevinsku i uporabnu!

[Vrh] Go down

Iz (za)raznih medija... - Page 33 Empty Re: Iz (za)raznih medija...

Postaj  baaab 14.05.19 14:09

Županija je platila ovaj splitski portal. Pogledajte kakve gadosti oni pišu


Iz (za)raznih medija... - Page 33 Untitled-44__2__

...travko u akciji...

https://www.index.hr/vijesti/clanak/zupanija-je-platila-ovaj-splitski-portal-pogledajte-kakve-gadosti-oni-pisu/2085446.aspx

_________________
...napad chiwuawe je bio kratak i smrtonosan....
baaab
baaab

Broj postova : 792
Join date : 22.09.2012
Age : 59

[Vrh] Go down

Iz (za)raznih medija... - Page 33 Empty Re: Iz (za)raznih medija...

Postaj  besposlenpop 14.05.19 14:22

baaab je napisao/la:Županija je platila ovaj splitski portal. Pogledajte kakve gadosti oni pišu


Iz (za)raznih medija... - Page 33 Untitled-44__2__

...travko u akciji...

https://www.index.hr/vijesti/clanak/zupanija-je-platila-ovaj-splitski-portal-pogledajte-kakve-gadosti-oni-pisu/2085446.aspx
Izgleda da je TpabKu presahla boračka pemzija, pa se prehranjuje! Po CONTEINERIMA? HA HA HA

_________________
Iz (za)raznih medija... - Page 33 A060  Слава Україні!
besposlenpop
besposlenpop

Broj postova : 5739
Join date : 19.02.2018
Age : 65
Lokacija : Ma kaj lokacija - imam i građevinsku i uporabnu!

[Vrh] Go down

Iz (za)raznih medija... - Page 33 Empty Re: Iz (za)raznih medija...

Postaj  blitwa 14.05.19 16:46

baaab je napisao/la:Županija je platila ovaj splitski portal. Pogledajte kakve gadosti oni pišu


Iz (za)raznih medija... - Page 33 Untitled-44__2__

...travko u akciji...

https://www.index.hr/vijesti/clanak/zupanija-je-platila-ovaj-splitski-portal-pogledajte-kakve-gadosti-oni-pisu/2085446.aspx
tipično za split... to što on propagira je jedino što kuže...

blitwa

Broj postova : 1030
Join date : 22.12.2018

[Vrh] Go down

Iz (za)raznih medija... - Page 33 Empty Re: Iz (za)raznih medija...

Postaj  Gost 15.05.19 13:49

Vidi, stvarno Travko... Iz (za)raznih medija... - Page 33 684758713
Deluje bebasto i mekano, cak simpaticno blentavo, a tako otrovan i lud. Cudna kombinacija. Iz (za)raznih medija... - Page 33 684758713

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Iz (za)raznih medija... - Page 33 Empty Re: Iz (za)raznih medija...

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 33 / 42. Previous  1 ... 18 ... 32, 33, 34 ... 37 ... 42  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.