kultniX
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Iz (za)raznih medija...

Stranica 34 / 42. Previous  1 ... 18 ... 33, 34, 35 ... 38 ... 42  Next

Go down

Iz (za)raznih medija... - Page 34 Empty Re: Iz (za)raznih medija...

Postaj  besposlenpop 25.05.19 21:26

Težina 10 mrava: Karlovački policajci vjerojatno ulovili antirekordera po količini droge – na odmorištu u Draganiću “pao” s 0,1 gramom marihuane

Muškarac u dobi od 38 godina iz Zaprešića vjerojatno će ući u anale PU karlovačke kao osoba koja je “pala” s najmanjom količinom droge ikad. Njega su na Prekršajnom odjelu Općinskog suda u Karlovcu upravo osudili kaznom od 5.000 kuna jer je 24. veljače oko 17.00 sati na odmorištu autoceste A1 u Mrzljakima, odnosno Draganiću neovlašteno posjedovao 0,1 gram ili 100 miligrama droge cannabis marihuane.

Držao ju je u pretincu ispred suvozača u osobnom vozilu križevačkih registracijskih oznaka. Okrivljeniku je droga oduzeta te će biti uništena, a morat će platiti 200 kuna sudskih troškova. Ne navodi se hoće li je “uništavati” službenim spaljivanjem ili će je samo otpuhnuti niz vjetar?!

Malo smo zaguglali ove težine kako bi mogli komparirati količine s nekim životnim stvarima. Tako smo doznali da je jedna muha teška 12 miligrama, a kad nosi jajašca, ima 15 miligrama, što bi značilo da je okrivljenik imao drogu ravnu težini oko osam muha, odnosno šest s jajašcima.

Ako masu policijskog ulova pretvorimo u masu mrava, onda bi se moglo zaključiti da je zaplijenjena količina teška kao 10 ovih vrijednih insekata. Kako su oni poznati da mogu nositi i deset puta veću masu od vlastite, jedan mrav bi čitavu zapljenu bez problema mogao malo pronosati po policijskom stolu.

_________________
Iz (za)raznih medija... - Page 34 A060  Слава Україні!
besposlenpop
besposlenpop

Broj postova : 5738
Join date : 19.02.2018
Age : 65
Lokacija : Ma kaj lokacija - imam i građevinsku i uporabnu!

[Vrh] Go down

Iz (za)raznih medija... - Page 34 Empty Re: Iz (za)raznih medija...

Postaj  besposlenpop 06.06.19 10:48

Večerao u restoranu s Michelin zvjezdicom pa zaključio: "Travu imam i kod kuće"


Iz (za)raznih medija... - Page 34 M__6__

RESTORANI s Michelinovom zvjezdicom uglavnom nude gurmanske obroke i delikatesne namirnice, a cijene jela vrlo su visoke zbog kvalitete i vrste hrane od koje su spravljene. Jeste li se ikada pitali kako izgleda večera u jedom takvom restoranu? Muškarac iz Rusije na Pikabuu je podijelio svoje iskustvo i otkrio prednosti i mane restorana s jednom Michelinovom zvjezdicom.


"Ne tako davno supruga i ja otišli smo na kratki izlet u Stockholm. To je čist, ugodan i skup grad, ali to nije poanta priče. Nisam veliki gurman - nikad ne zatvaram oči dok uživam u dobrom komadu mesa, ali volim ukusnu hranu. Međutim, uvijek sam sanjao o tome da posjetim restoran s Michelinovom zvjezdicom barem jednom u životu i oduvijek sam želio iskusiti kako je to", započeo je Rus.


"Oko mjesec - mjesec i pol dana ranije počeo sam tražiti restorane s Michelinovom zvjezdicom u Stockholmu. Tražio sam one koji imaju samo jednu zvjezdicu jer su ostali bili apsolutno preskupi. Švedska nije baš najjeftinija zemlja na svijetu, znate. Pogledao sam službeni vodič i pronašao jedan mali restoran te odlučio napraviti rezervaciju. Pročitao sam da je potrebno to napraviti barem mjesec dana prije zbog velikog interesa posjetitelja.


Iz (za)raznih medija... - Page 34 12908810-65330410-d9df07d90481a7eb82d42cb39505ad7393bfed7e-1500-1-1558514706-728-97820c40a9-1559637642


Restoran je imao naljepnicu 'Michelin' na ulazu. Supruga i ja stigli smo 15 minuta prije same rezervacije te nismo obraćali pažnju na to kako smo odjeveni. Nosio sam džemper i traperice jer restoran baš nije bio raskošan - bio je u stilu potkrovlja. U njemu je bilo 16 stolova namijenjenih dvjema osobama. Sve osoblje nosilo je crne uniforme i dobro govorilo engleski", opisao je muškarac.

"Očekivao sam vidjeti tipove u odijelima i žene s elegantnim frizurama, ali svi su zapravo bili u ležernoj odjeći. Stol koji smo dobili bio je malen, a na rubu je imao spremnik za srebrninu. Konobar nam je donio meni. Pročitao sam najveću ponudu i vidio da su obroci podijeljeni u sljedove pa se ne može naručiti bilo koje jelo - ponuđen vam je set koji je odabrao chef. Sastoji se od tri do šest obroka. Odabrali smo set od šest jela bez alkohola. Da smo naručili alkohol, sve bi nas koštalo dvostruko skuplje.



Iz (za)raznih medija... - Page 34 12909110-image-crop-1447x1362-1558322134-728-aa8ca512dc-1559637642


Konobar se vratio i uzeo našu narudžbu te nam donio bocu vode. Okrenuo ju je prema nama tako da vidimo etiketu, ne znam zašto je to tako učinio. Pet minuta kasnije donio je naše prvo jelo. Pomislio sam: 'Odlično. Došao sam u Švedsku jesti bakinu rotkvicu.' Konobar je rekao da je to aperitiv - prva rotkvica ove sezone i masline. Pojeli smo to. Imalo je okus po rotkvici i maslini", priča dalje tip.


Iz (za)raznih medija... - Page 34 12909010-image-crop-1600x1692-1558322329-728-aa8ca512dc-1559637642


"Potom nam je konobar donio ovo. Ako se dobro sjećam, bilo je to prepeličje jaje u nekom zelenom umaku sa senfom. Jaje je bilo meko kuhano i bilo je ukusno. Pojeo sam i umak - imao je nekakve alge u sebi. Uz sve to dobili smo i prepečeni kruh.


Iz (za)raznih medija... - Page 34 12909060-image-crop-1600x1610-1558322389-728-aa8ca512dc-1559637642

Deset minuta kasnije donijeli su nam iduće jelo. Koliko znam, to su bile kamenice. Konobar nam je objasnio kako se jedu. Jelo je sadržavalo kamenice, češnjak i peršin. Pojeo sam sve, ali sam i dalje bio gladan", kaže Rus.

Iz (za)raznih medija... - Page 34 12908660-06-1558338674-728-aa8ca512dc-1559637642

"Nakon toga stiglo je jelo spravljeno od maslaca, češnjaka, gljiva i kavijara s rijetkom vrstom ribe na vrhu. Imalo je okus kao običan kavijar iz supermarketa, baš nikakve razlike nije bilo. Uz to smo dobili kruh na koji se taj namaz namaže i jede, konačno sam se osjećao kao da jedem nešto konkretno.

Onda je napokon na red došlo meso. Vrlo tanke ploške pačjeg mesa - sirovog mesa! Ono je bilo marinirano u octu koji je mirisao na morsku hranu. Ispod patke je bila hrpa peršina i kukuruzni čips. Pojeli smo to i čekali idući obrok", nastavlja muškarac.


Iz (za)raznih medija... - Page 34 12908610-07-1558338857-728-aa8ca512dc-1559637642


"Iduće je stiglo poširano jaje. Rekli su da je guščje jaje. Nikad ga nisam jeo i bilo je ukusno, ali ga nije bilo dovoljno. Zaboravio sam što je ovo bilo na njemu, ali sve sam pojeo, čak i cvjetiće na vrhu."


Iz (za)raznih medija... - Page 34 12909160-image-crop-1600x1791-1558338939-728-aa8ca512dc-1559637642-830x0


"Iduće smo dobili kuhanu ribu u umaku s biljem i peršinom. Pojeo sam previše peršina, mislim da ga neću jesti u narednih nekoliko godina. Također su nam donijeli i palačinke punjene kuhanom piletinom i peršinom. Bilo je ukusno i podsjetilo me na kebab", opisao je tip.


Iz (za)raznih medija... - Page 34 12909210-image-crop-1600x1654-1558339056-728-aa8ca512dc-1559637642


"Konačno je došlo vrijeme za desert. Bio je to sladoled nalik souffleu, ne mogu se sjetiti točnog imena. U sredini je bilo nešto što me podsjećalo na umak od soje. Bila je to neobična kombinacija."


Iz (za)raznih medija... - Page 34 12909260-image-crop-1600x1588-1558339160-728-aa8ca512dc-1559637642


"Nakon svega ovoga konobar je došao k nama i pitao želimo li kavu. Pristali smo. Dok smo čekali, donijeli su nam karamelu sa svježom brezom i brezinim sokom. Nisam jeo grane. Kasnije su nam donijeli posudu s filterom. Konobar je stavio kavu unutra, a kako je konobar rekao, donijeli su je neki prijatelji iz Brazila. Filtrirao ju je. Napitak je bio vrlo ukusan. Uz to su nam donijeli i kekse - bili su hrskavi i blago slani, ali jako fini."


Iz (za)raznih medija... - Page 34 12908310-65327660-24872f530338c916afb97aa7e217c404525b8a92-1500-1-1558514515-728-97820c40a9-1559637642


"To je bilo to. Sve je trajalo puna četiri sata. Bilo je dugotrajno, ali nas nije umorilo", kaže gost te dodaje kako im je sve to bilo dovoljno da se najedu iako su porcije bile malene. "Supruga je bila zadovoljna, a cijelo iskustvo opisala je kao 'kazalište s hranom'. Što se mene tiče, podijeljenog sam mišljenja. Da, bio sam zadovoljan, ali sam imao neka drugačija očekivanja. Sve u svemu - ako želite izaći na skupu večeru, ovo nije pravi odabir", istaknuo je.


Cijela večera koštala ih je 200 eura, što je oko 1500 kuna. "Nije mi žao što smo posjetili ovaj restoran, ali ne bih ponovno išao. Hrana nije po mom ukusu, preskupo je, a travu mogu jesti i kod kuće", zaključio je Rus.

_________________
Iz (za)raznih medija... - Page 34 A060  Слава Україні!
besposlenpop
besposlenpop

Broj postova : 5738
Join date : 19.02.2018
Age : 65
Lokacija : Ma kaj lokacija - imam i građevinsku i uporabnu!

[Vrh] Go down

Iz (za)raznih medija... - Page 34 Empty Re: Iz (za)raznih medija...

Postaj  besposlenpop 10.06.19 15:56


_________________
Iz (za)raznih medija... - Page 34 A060  Слава Україні!
besposlenpop
besposlenpop

Broj postova : 5738
Join date : 19.02.2018
Age : 65
Lokacija : Ma kaj lokacija - imam i građevinsku i uporabnu!

[Vrh] Go down

Iz (za)raznih medija... - Page 34 Empty Re: Iz (za)raznih medija...

Postaj  blitwa 10.06.19 21:24




Čak je i gore spomenuta slama jednim dijelom stigla iz inozemstva, kao da je sami ne možemo dovoljno namlatiti.  Iz (za)raznih medija... - Page 34 1523192931

blitwa

Broj postova : 1030
Join date : 22.12.2018

[Vrh] Go down

Iz (za)raznih medija... - Page 34 Empty Re: Iz (za)raznih medija...

Postaj  besposlenpop 14.06.19 16:01

Evo jedne riečke ... al ne pičke, nego gujsce:

(FOTO) Turist u trgovinu došao “gologuz”, kupci u šoku, blagajnicama “veselo”!


Turist je na blagajnu stigao u kupaćem kostimu, sličnom kao u filmu legendarnog Sache Barona Cohena u kojem je tumačio Borata


Na društvenoj mreži Facebook objavljena je fotografija snimljena u jednoj od trgovina lanca Plodine na kojoj je jedan turist u vrlo neobičnom izdanju.
Oko kamere jednog znatiželjnika ulovilo ga je u trenutku dok je plaćao račun. Dakako, svima je pozornost privukla njegova odjeća.


Fotografija je na društvenim mrežama izazvala salve smijeha, ali i osuda.


Vama ostavljamo na procjenu je li turista trebalo kazniti za nedolično ponašanje u javnosti.


Iz (za)raznih medija... - Page 34 Turist-plodine

_________________
Iz (za)raznih medija... - Page 34 A060  Слава Україні!
besposlenpop
besposlenpop

Broj postova : 5738
Join date : 19.02.2018
Age : 65
Lokacija : Ma kaj lokacija - imam i građevinsku i uporabnu!

[Vrh] Go down

Iz (za)raznih medija... - Page 34 Empty Re: Iz (za)raznih medija...

Postaj  pizda 15.06.19 1:45

besposlenpop je napisao/la:Evo jedne riečke ... al ne pičke, nego gujsce:

(FOTO) Turist u trgovinu došao “gologuz”, kupci u šoku, blagajnicama “veselo”!


Turist je na blagajnu stigao u kupaćem kostimu, sličnom kao u filmu legendarnog Sache Barona Cohena u kojem je tumačio Borata


Na društvenoj mreži Facebook objavljena je fotografija snimljena u jednoj od trgovina lanca Plodine na kojoj je jedan turist u vrlo neobičnom izdanju.
Oko kamere jednog znatiželjnika ulovilo ga je u trenutku dok je plaćao račun. Dakako, svima je pozornost privukla njegova odjeća.


Fotografija je na društvenim mrežama izazvala salve smijeha, ali i osuda.


Vama ostavljamo na procjenu je li turista trebalo kazniti za nedolično ponašanje u javnosti.


Iz (za)raznih medija... - Page 34 Turist-plodine

vjerojatno je to tihi protest zbog tog sto radi samo jedna blagajna...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Iz (za)raznih medija... - Page 34 Empty Re: Iz (za)raznih medija...

Postaj  besposlenpop 25.06.19 0:48

NEZGODNO OLAKŠAVANJE

URINIRAO S MOSTA I – OZLIJEDIO ČETVERO LJUDI! Ovo je toliko bizarno da ne znamo bismo li se smijali ili plakali od muke


Iz (za)raznih medija... - Page 34 2803715638_089bab03b2

Berlinski most Jannowitz položen je nisko iznad rijeke Spree



Zanimljivu informaciju priopćilo je Berlinsko vatrogasno društvo. Naime, jedan je muškarac ozlijedio nekoliko ljudi – uriniranjem. Naime, u petak navečer neidentificirani muškarac mokrio je s niskog mosta Jannowitz na turistički brod, javlja BBC. Dio ljudi koji su se nalazili na brodu iznenađeno je poskočio, pritom udarivši glavama u most.


Četvero osoba odvezeno je u bolnicu vozilima hitne pomoći zbog ozljeda glave. Ne zna se je li muškarac uhićen ili novčano kažnjen. Brojni Berlinci zgroženi su ovim događajem, a sve komentiraju na društvenim mrežama. Jedna je osoba na Twitteru napisala: “Životinje u zoološkom vrtu bolje se ponašaju.”


Iz (za)raznih medija... - Page 34 1523192931 Iz (za)raznih medija... - Page 34 1523192931 Iz (za)raznih medija... - Page 34 1523192931 Iz (za)raznih medija... - Page 34 1523192931

_________________
Iz (za)raznih medija... - Page 34 A060  Слава Україні!
besposlenpop
besposlenpop

Broj postova : 5738
Join date : 19.02.2018
Age : 65
Lokacija : Ma kaj lokacija - imam i građevinsku i uporabnu!

[Vrh] Go down

Iz (za)raznih medija... - Page 34 Empty Re: Iz (za)raznih medija...

Postaj  pizda 26.06.19 0:34

besposlenpop je napisao/la:

NEZGODNO OLAKŠAVANJE


URINIRAO S MOSTA I – OZLIJEDIO ČETVERO LJUDI! Ovo je toliko bizarno da ne znamo bismo li se smijali ili plakali od muke


Iz (za)raznih medija... - Page 34 2803715638_089bab03b2

Berlinski most Jannowitz položen je nisko iznad rijeke Spree




Zanimljivu informaciju priopćilo je Berlinsko vatrogasno društvo. Naime, jedan je muškarac ozlijedio nekoliko ljudi – uriniranjem. Naime, u petak navečer neidentificirani muškarac mokrio je s niskog mosta Jannowitz na turistički brod, javlja BBC. Dio ljudi koji su se nalazili na brodu iznenađeno je poskočio, pritom udarivši glavama u most.


Četvero osoba odvezeno je u bolnicu vozilima hitne pomoći zbog ozljeda glave. Ne zna se je li muškarac uhićen ili novčano kažnjen. Brojni Berlinci zgroženi su ovim događajem, a sve komentiraju na društvenim mrežama. Jedna je osoba na Twitteru napisala: “Životinje u zoološkom vrtu bolje se ponašaju.”


Iz (za)raznih medija... - Page 34 1523192931 Iz (za)raznih medija... - Page 34 1523192931 Iz (za)raznih medija... - Page 34 1523192931 Iz (za)raznih medija... - Page 34 1523192931

nije to nista, ja sam u Ljubljani pišao po auto putu iz kamiona (vojnickog). Jebiga, bilo je ili to ili u gace pa sam stisnuo zube i ponavljao "niko me ne pozna, niko me ne pozna" a pišat, nikako prestat. Koji je to slalom nastao...Iz (za)raznih medija... - Page 34 684758713
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Iz (za)raznih medija... - Page 34 Empty Re: Iz (za)raznih medija...

Postaj  besposlenpop 01.07.19 10:23

STRANI REPORTER ZBOG IMENA POSTAO HIT U REGIJI: ‘Ovaj bi uzeo izbore bez problema’

Iz (za)raznih medija... - Page 34 D43e21b8-12f0-41da-942c-1d25ef93b5ac-novinar

Jedan je korisnik čak označio spomenutog reportera i zamolio ga da otkrije nešto više o svom imenu



Indonezijski TV reporter postao je hit na našim prostorima zahvaljujući svojem imenu i prezimenu, koji u njegovoj državi možda nisu ništa posebno, ali za nas imaju prilično neobičnu simboliku. Mladoga reportera primijetila je sarajevska novinarka Arduana Pribinja.


Tviteraši ga zamolili za objašnjenje



Naime, novinar CNBC Indonezija zove se Tito Bosnia pa nije čudo da je izazvao pozornost među tviterašima iz regije. “Imenom i prezimenom. Superstar”, napisala je Pribinja u opisu njegove fotografije.


Iz (za)raznih medija... - Page 34 D-Kd3obXkAIdh08


Oduševljena ekipa komentirala je kako je ovo “otkriće godine”. “Ovaj bi uzeo izbore bez problema”, “Koji kralj”, “Nevjerojatno”, samo su neki od komentara na Twitteru. Jedan je korisnik čak označio spomenutog reportera i zamolio ga da otkrije nešto više o svom imenu. “Bosanci su fascinirani tvojim imenom”, napisao je.

_________________
Iz (za)raznih medija... - Page 34 A060  Слава Україні!
besposlenpop
besposlenpop

Broj postova : 5738
Join date : 19.02.2018
Age : 65
Lokacija : Ma kaj lokacija - imam i građevinsku i uporabnu!

[Vrh] Go down

Iz (za)raznih medija... - Page 34 Empty Re: Iz (za)raznih medija...

Postaj  pizda 02.07.19 0:08

da se zove Franjo Croatia niko ga ne bi jebo pet posto...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Iz (za)raznih medija... - Page 34 Empty Re: Iz (za)raznih medija...

Postaj  besposlenpop 11.07.19 13:19

NEZAPAMĆENI POTHVAT NA REBRU Kako je herojski tim kirurga u maratonskoj operaciji Marku (42) vratio na ruku pet prstiju koje mu je odsjekla kosilica



Iz (za)raznih medija... - Page 34 Operacija111

- Jučer sam popravio žičanu ogradu, a danas bih mogao pokositi i travu. Uzmem kosilicu i krenem. No, u jednom trenutku shvatim da mi je neki ostatak žice u travnjaku ‘zaglavio’ kosilicu.




Nagnem se, desnom rukom držim kosilicu, a lijevom pokušavam iščupati žicu i baciti je na nogostup. No, u trenu je kosilica povukla žicu, ali i moju ruku. Automatski sam povukao ruku. Mislio sam da me samo udario dio kosilice. Zapravo, ni sad ne znam sigurno što se dogodilo, ali znam da me pogled na moju ruku paralizirao. Osjećam prste, ali zapravo ih nema. Svih pet. Leže negdje po travi, krv curi... - opisuje nam 42-godišnji Marko nesreću koja mu se dogodila prošli tjedan u dvorištu obiteljske kuće u okolici Zagreba, a čija je posljedica mogla biti da ostane bez svih prstiju lijeve ruke.


Na sreću, liječnici Zavoda za plastičnu i rekonstruktivnu kirurgiju KBC-a Zagreb u 16-satnoj operaciji uspjeli su vratiti sve prste “na svoje mjesto”. Čak šest plastičnih kirurga mijenjalo se tijekom tog golemog zahvata jer, treba reći, za “prišivanje” svakog prsta trebalo im je gotovo dva sata. Dakako, tome se moraju dodati i pripremne radnje kako šake tako i svakog prsta posebno.


Potraga u travi


Sreća je što Marko u trenutku nesreće prošli četvrtak nije bio sam kod kuće. U pomoć mu je priskočio brat.


“Na brzinu je pronašao četiri prsta u travi, strpao ih u vrećicu, a mene u automobil i krenuli smo put Rebra. Susjed je ostao tražiti dio petog prsta. Srećom, našao ga je pa je prst stigao na Rebro malo poslije mene”, priča dobro raspoloženi Marko s golemim povezom na šaki. “Čak me niti ne boli. Teže mi pada ovo ležanje. Istina, koliko mi dopuštaju ‘žice’, ipak povremeno i prohodam po sobi”, dodaje.


A kako su Marku vraćeni prsti, objašnjavaju kirurzi koji su vodili ovu operaciju: dr.Hrvoje Kisić, dr. Nino Fuchs, dr. Anto Dujmović i specijalizant dr. Marko Mance. Njima su se u jednom trenutku zahvata pridružili i doc. dr. Krešimir Bulić te dr. Dino Papeš.


“Bio je četvrtak rano navečer, oko 18 sati. Zovu s naše Hitne jer im je upravo ‘utrčao’ čovjek s povezom na ruci i drugi s vrećicom, a u njoj četiri prsta. Bilo mi je jasno da će to biti popriličan posao”, rekao je dr. Fuchs koji je taj dan bio dežurni liječnik.


I onda je krenula akcija spašavanja odrezanih prstiju. Nazvao je šefa prof. dr. Davora Mijatovića i “digli” su od kuće još trojicu kolega jer je bilo očito da valja “upregnuti” sve raspoložive kolege pred kojima je bila burna i duga noć. Naime, trebalo je najprije utvrditi ima li dodatnog krvarenja šake i u kojem su stanju odrezani prsti. Razlog je što u takvim slučajevima nerijetko prsti stradaju tako da neki nisu “upotrebljivi” pa valja odlučiti koji će se spašavati, odnosno na koje će se mjesto reimplantirati. Za hvat je nužan palac te kažiprst i prstenjak, i zato ti prsti uvijek imaju prioritet.



Iz (za)raznih medija... - Page 34 Kirurzi_prsti_ruke-100719

Tim KBC-a Zagreb koji je izveo operaciju povratka amputiranih prstiju: Anto Dujmović, Marko Mance, Hrvoje Kisić, Davor Mijatović i Nino Fuchs



“Srećom, prsti su bili u dobrom stanju, čak ni previše uprljani. Najmanje je stradao palac, odnosno samo njegov vrh koji je naknadno donio susjed”, objašnjava dr. Fuchs. Slijedila je priprema svakog prsta posebno te šake na dijelovima na koje će se oni reimplantirati.

“Operacija se zapravo radila na dvije strane: jedna je grupa pripremala prste, a druga šaku. Trebalo je naći krvne žile, odnosno arteriju i venu, tetive i živce te spojiti kost. Dok sam pripremao prste, isto to radio je dr. Kisić na šaci”, objašnjava dr. Dujmović i dodaje da je tog trenutka mogla početi reimplantacija, a sve se to radilo pod mikroskopom.

Postupak oporavka


“Najprije je spojena kost, a potom je slijedilo spajanje arterije i vene, pa tetiva i na kraju živaca. Krenuli smo od kažiprsta, a slijedio je srednji prst. U ‘prišivanju’ smo se mijenjali dr. Dujmović i ja jer s obzirom na to da se sve radi pod mikroskopom, a traje sat i pol do dva, to postane vrlo naporno”, objašnjava dr. Kisić tijek zahvata.
Operacija je počela u četvrtak u 21.30, a završila u 14.30 sati u petak. Posljednji je na redu bio palac kojemu je nedostajao vrh, i to je također bilo vrlo zahtjevno “prišivanje”.


Iz (za)raznih medija... - Page 34 Operacija2222

“Kako smo bili već prilično umorni, pozvali smo u pomoć doc. dr. Bulića i dr. Papeša pa je zahvat konačno priveden kraju”, kaže dr. Kisić, zadovoljan ishodom operacije u kojoj je sudjelovalo ukupno više od 15 osoba. Pacijentu sad slijedi poprilično dugotrajan oporavak jer prije svega valja sačuvati “život” svakog prsta. Liječi se antibioticima i dobiva lijekove koji sprečavaju stvaranje ugrušaka koji bi mogli začepiti male krvne žile, odnosno oni osiguravaju da prsti budu maksimalno prokrvljeni.
Pročelnik Zavoda, dr. Mijatović, ističe da je vrlo ponosan na kolege koji su izveli ovu zahtjevnu operaciju.


“Sve su to vrlo mladi, ali i vrlo educirani i stručni liječnici koji odlično rade kao ekipa. I ovom su operacijom pokazali da smo na visokoj razini jer je reimplantacija svakog prsta trajala prosječno kao u najboljim europskim centrima”, napominje prof. dr. Mijatović.


No, i ova je operacija pokazala sav apsurd hrvatskog zdravstvenog sustava kad je riječ o plaćanju ovog zahtjevnog posla. Činjenica je da su, istina, kirurzi napravili sjajan posao i uspjeli spojiti svih pet prstiju, ali su bolnici napravili dug. Naime, način plaćanja ove operacije je takav da će se bolnici 16-satni posao platiti kao da su “prišili” samo jedan prst, oko sedam tisuća kuna, a potrošili su 20 tisuća!?


Iz (za)raznih medija... - Page 34 Infografika


Iz (za)raznih medija... - Page 34 2985672221

_________________
Iz (za)raznih medija... - Page 34 A060  Слава Україні!
besposlenpop
besposlenpop

Broj postova : 5738
Join date : 19.02.2018
Age : 65
Lokacija : Ma kaj lokacija - imam i građevinsku i uporabnu!

[Vrh] Go down

Iz (za)raznih medija... - Page 34 Empty Re: Iz (za)raznih medija...

Postaj  besposlenpop 12.07.19 9:00

Mama ga je ostavila jer je bio ”ružan”, no pogledajte kako danas izgleda


Robert Hoge bio je beba koju je mama ostavila jer je smatrala da je toliko „ružan“ da ga nije mogla gledati. Taj je trenutak jako utjecao na njegov život, ali ne onako kako biste pomislili.


Mama i „ružno“ dijete

Dok je njegova mama živjela u Australiji i bila trudna ultrazvuk nije bio toliko često korišten, pa nisu znali unaprijed da beba ima deformaciju na licu.

„Moja je mama prije mene imala četvero zdrave djece, bilo bi iznenađujuće da se nije šokirala nakon što joj se rodi dijete s medicinskim problemom“, objasnio je Robert.


On se rodio s velikim tumorom na sredini njegovog lica, a noge su mu bile oštećene. Nakon što je otac opisao majci kako beba izgleda, ona je odbijala pogledati. Kada je trebalo otići kući, ona ga je odlučila ostaviti.
„Voljela bih da nestane, da umre ili nešto“, napisala je u svom dnevniku.


Ove su riječi jako pogodile Roberta, to je nešto s čime se cijelog života bori.
Ali riječi su imale jako pozitivan učinak. Osjećaj je postao sastavni dio njegovog identiteta i životne priče. Bog ga je blagoslovio s nevjerojatnom mudrošću koju sada koristi kako bi nadahnuo druge.


Iz (za)raznih medija... - Page 34 Robert-1-8


Novi osjećaji

Majka ga je počela redovito posjećivati u bolnici ali ga nije htjela ponijeti kući. Svojoj je sestri čak rekla da je „Preružan.“ No eventualno je svladala svoje emocije koje su je sprječavale da voli bebu.

Jednog jutra je obitelj glasala trebali se mali Robert vratiti kući i živjeti s njima. Četvero je članova obitelji jednoglasno glasalo „da“. Tog je dana Robert postao dio obitelji.


Majka je koristila mali, plavi dnevnik kako bi zabilježila svoju borbu u prihvaćanju njegovog stanja. Iako je brutalna iskrenost teška za čitati, za Roberta je situacija drukčija. On je redovito tražio mamu da mu glasno čita iz dnevnika.
To mu je pomoglo da postane hrabar i mudar čovjek kakav je danas.


Iz (za)raznih medija... - Page 34 Rb1-3

Nema odustajanja

Robert je prošao neke od najnaprednijih rekonstrukcija lica u Australiji. Kada je jedan novinar prišao obitelji kako bi napisao priču o događaju, savjetovao da se izostavio dio u kojem je majka odbacivala Roberta. No ona je inzistirala da i to bude dio priče jer je važno da čuju drugi koji se nalaze u sličnoj situaciji.



„Ona je rekla ‘ne, dobro je jer će se to dogoditi drugih ženama i trebaju znati da je to prirodna reakcija’“.
Sigurno ima onih koji se odmah povežu s bebom, bez obzira na deformacije i medicinske komplikacije. Ali za neke je to traumatično iskustvo. Robertova je mama htjela da takvi ljudi u njihovoj priči vide nadu, a ne sramotu. Kako bi razumjeli da treba vremena, ali je sasvim moguće nadvladati početni šok.


Posebna povezanost

Umjesto da ga povrijedi mamina reakcija, Robert ju je razumio s milošću koja se može opisati samo kao božanska.

„Vidjela je kako joj sin leži u kolijevci s velikim tumorom, bio je velik kao bebina šaka nasred njegovog lica“, objasnio je Robert. „Oči po strani glave, deformirane noge. Ne mogu ni zamisliti koliko ju je to uzrujalo.“


U svojem je ustrajanju nadvladala te snažne emocije, a Robert je iza njih vidio ljubav.
„S novorođenčetom bi sve trebalo biti u redu. To bi trebao biti predivan trenutak kada možete reći ‘gle, moje je dijete savršeno’. Kada se dijete rodi svaki roditelj zaslužuje taj trenutak, zato mislim da je reakcija moje mame bila prirodna. Znate, šok, nevjerica, ljutnja, odbacivanje, a onda otklanjanje tih emocija.“


Iz (za)raznih medija... - Page 34 Rb2-3

Ono što bi oštetilo mnoge Robert je iskoristio za svoju motivaciju. Pronašao je snage prihvatiti svoje stanje, ali je shvatio da mu to ne određuje sudbinu.


Redefiniranje „ružnog“

Robertova priča služi kao ohrabrenje onima koji se bore s odbacivanjem, a isto tako kao i podsjetnik da ljepota ne dolazi samo izvana.

„Svako je ružniji nego što misli, svatko je i ljepši nego što misli“, kaže Robert.
I sam je oženjen i ima dvoje djece, radi kao novinar i respektabilan politički savjetnik. No sada se upušta u spisateljske vode i objavljuje memoare Ugly (Ružno, op. prev.) kako bi inspirirao druge onim što je nazvao „predivnom pričom o jednom vrlo ružnom djetetu“.


Ne određuje nas izgled

Iako se nekim ljudima ne sviđa naslov, Robert kaže da se iskreno slaže sa standardima društva i procjenom da je ružan, i nije mu problem takvo gledište.



„Trebamo prestati uvjeravati djecu da izgled nije bitan i pretvarati se da ne postoje razlike u izgledu. Djeca izgledaju šaroliko, izgledaju drukčije i to je u redu. Ne trebamo se pretvarati da svi isto izgledaju jer to nije tako.“


Robert je istaknuo važan problem – izgled je samo dio slike o osobi, iako taj dio često dobiva najviše pažnje.
„Naš je izgled dio naše osobnosti, to ne možemo sakriti. No to nas ne određuje kao osobu. To govorim svojoj djeci. Ne trebaju se pretvarati da su nešto što nisu. Određuje ih i sport koji vole, knjige koje čitaju i drugi interesi koje imaju, ne samo njihov izgled.“

_________________
Iz (za)raznih medija... - Page 34 A060  Слава Україні!
besposlenpop
besposlenpop

Broj postova : 5738
Join date : 19.02.2018
Age : 65
Lokacija : Ma kaj lokacija - imam i građevinsku i uporabnu!

[Vrh] Go down

Iz (za)raznih medija... - Page 34 Empty Re: Iz (za)raznih medija...

Postaj  besposlenpop 15.07.19 10:16

„IT HAS EYES!“


Mlada Amerikanka u konobi naručila ribu pa doživjela “horor”


Iz (za)raznih medija... - Page 34 Pxl_120719_25356499


Običan popodnevni ručak u jednoj običnoj splitskoj konobi, naručili ste svojeg mola s blitvom, u miru jedete, a onda s druge strane konobe stiže vriska…


Konobu nećemo imenovati, dobra je to konoba, mol je bio dobar, blitva domaća, maslinovo ulje bračko, dakle izvrsno, a posluga brza i ugodna. Priča se dogodila onog trenutka kad smo čuli komešanje i vrisku koja je dolazila s jednog od udaljenijih stolova, a par trenutaka kasnije je mlada Amerikanka istrčala vani u suzama.

Prekidamo obrok i pitamo konobara što se dogodilo, nanjušili smo već priču u ovome, a on malo zbunjen, malo iznerviran nam samo u prolazu kaže: „Donio sam joj ribu.“
Sad nama ništa nije jasno, gledamo u ribu koju on odnosi prema kuhinji, izgleda sasvim normalno, čak primamljivo. Ostatak društva nije siguran što napraviti, pa provjeravamo još jednom s Androm, konobarom koji nas često poslužuje, u čemu je problem?


„Je..ga, gužva je, nisam obratio pažnju, njima inače uvijek maknem glavu kad poslužujem…“
Da, mlada Amerikanka je bila zgrožena ribljom glavom na tanjuru, kasnije smo i shvatili da je vikala „It has eyes!“ (Ima oči!)


Pitamo Andra je li to čest slučaj, kaže nam da i nije baš, ali da ga često mole prekomorski gosti da im očisti ribu ili škampe, a obično to on odradi i sam. Ovaj put nije, a naletio je očito na djevojku osjetljivije naravi, koja je, eto htjela ribu onako kako izgleda u dućanu.


Nazvali smo naknadno par poznanika koji se bave ugostiteljstvom, kažu da su se susretali sa svakakvim zahtjevima, a da je čišćenje ribe doista nešto što uobičajeno rade. Postoje različiti običaji, ne sumnjamo ni u to da bi malo koji Hrvat rado jeo frigane skakavce.
Kažu nam sugovornici da su im Britanci i Skandinavci nekako najotvoreniji po pitanju novih stvari, i da kad nešto ne znaju, jednostavno pitaju i nemaju problema s kušanjem novih okusa.
Mlada Amerikanka je sačekala svoje društvo, je li kasnije otišla pojesti fishburger, ne možemo znati, a i nismo se trudili saznati.

_________________
Iz (za)raznih medija... - Page 34 A060  Слава Україні!
besposlenpop
besposlenpop

Broj postova : 5738
Join date : 19.02.2018
Age : 65
Lokacija : Ma kaj lokacija - imam i građevinsku i uporabnu!

[Vrh] Go down

Iz (za)raznih medija... - Page 34 Empty Re: Iz (za)raznih medija...

Postaj  besposlenpop 15.07.19 12:45

FAIL POZNATOG WEBSHOPA

NARUČILA DILDO PA ZAMRLA OD SRAMA: ‘Zar se ovako pakira pošiljka? Sirota dostavljačica ga je držala kao mač’

Iz (za)raznih medija... - Page 34 Capture-28

Apsolutno je bilo nemoguće ne pogoditi prema obliku o čemu se radi



Većina žena danas posjeduje barem jednu seksualnu igračku. Brojni sex shopovi nude uslugu dostave na kućnu adresu u vrlo diskretnim pakiranjima – jer ne moraju svi susjedi znati da ste si naručili spravicu za masturbaciju.
Holly-Ann Powell naučila je na teži i sramotniji način kako je to kada trgovina ne poštuje privatnost svojih kupaca. Ova je djevojka naručila dildo preko mrežne trgovine Wish i to je vjerojatno bila njezina prva i posljednja kupovina na toj popularnoj aplikaciji.



Prevelik za ljudsko biće


Kao prvo, škakljiv proizvod stigao je samo zamotan u plastični omot, bez kutije. Apsolutno je bilo nemoguće ne pogoditi prema obliku o čemu se radi. Ono, mogli su dildo barem spremiti u kutiju da se prikriju lažni testisi.


Iz (za)raznih medija... - Page 34 66578784_583237558872323_4868834098510036992_n.jpg?_nc_cat=1&_nc_oc=AQkw0bFv7bPGyQ4ZGtPtHJdvw8rrZBTn8AVzd4NEF24f3EqhPqu421PWBKBBgyVr-Fc&_nc_ht=scontent-otp1-1

Da stvar bude bolja, to nije bio jedini problem s narudžbom. Naime, Holly-Ann se šokirala kada je raspakirala pošiljku i shvatila da je dildo nenormalno masivan, prevelik da bi ijedna žena u njemu doista mogla uživati.




Iz (za)raznih medija... - Page 34 66403297_583051148890964_2305164503165173760_n.jpg?_nc_cat=1&_nc_oc=AQk_-DL6Rpq_nLIWwI-ayho1-TvqhFyT14vICZK2AwWT3lrKujFMCzr6hsQO4FM7-8g&_nc_ht=scontent-otp1-1


Sramota na vratima


Vidjevši u svojoj tragediji smiješnu stranu, ova se djevojka odlučila osramotiti do kraja i sve je objavila na Facebooku. Pozirala je s dildom u različitim pozama (ali ne onako kako mislite), čak ga je zalijepila i na čelo kako bi dočarala njegovu veličinu.


Iz (za)raznih medija... - Page 34 66417350_583051138890965_8206598482975260672_n.jpg?_nc_cat=1&_nc_oc=AQkHJDugZOZolpFFO2fDII4WiSif83MPr2G4aMugf5QMzbUl5ZcHmZ5NTxrAKFOv7gs&_nc_ht=scontent-otp1-1

Usporedila ga je i s dildom koji je prije bila naručila iz druge trgovine.


Iz (za)raznih medija... - Page 34 66260799_583051208890958_7441912902048546816_n.jpg?_nc_cat=1&_nc_oc=AQnUMZ3iUd66e01jClRXbybOfk62JeyBIC6H2PORzScO3qFbsjzngSa6h1QHhnv1Q5I&_nc_ht=scontent-otp1-1

“Nikad ne naručujte seksualna pomagala na Wishu! Ja sam u potpunom šoku. Sirota žena koja mi je dostavila dildo bila je crvena u licu od srama dok mi ga je uručivala. Što je najgore, držala ga je za jaja i iz aviona se vidjelo o čemu je riječ. Držala ga je kao mač kada mi ga je predala. Definitivno je znala što je unutra. Srami se, Wish!”, napisala je Holly-Ann na Facebooku.


_________________
Iz (za)raznih medija... - Page 34 A060  Слава Україні!
besposlenpop
besposlenpop

Broj postova : 5738
Join date : 19.02.2018
Age : 65
Lokacija : Ma kaj lokacija - imam i građevinsku i uporabnu!

[Vrh] Go down

Iz (za)raznih medija... - Page 34 Empty Re: Iz (za)raznih medija...

Postaj  besposlenpop 22.07.19 9:51

ODMOR NA KRIVOM MJESTU


'GASI TO KUHALO I GUBITE SE ODAVDE!' Mladi njemački par nasred ulice jadranskog bisera krenuo kuhati kavu, policija im naplatila globu i otjerala ih

Iz (za)raznih medija... - Page 34 Profimedia-0405839187

Njemački turistički par nije niti stigao uživati u slikovitoj Venciji jer im je zbog kave koju su pokušali skuhati na plinskom kamperskom kuhalu stigla gradska policija, kaznila ih s 950 eura i protjerala iz grada, javlja u subotu AFP


Berlinčani, stari 32 i 35 godina, ujutro su sa svojim teškim ruksacima potražili odmor u podnožju stepenica poznatog mosta Rialto, ali nakon što su izvadili plinsko kuhalo kako bi pripremili prvu jutarnju kavu lokalni stanovnik je pozvao policiju koja im je "odrapila" kaznu od 950 eura zbog nedoličnog ponašanja, a osim toga im je rečeno da su nepoželjni kao gosti te da smjesta napuste grad.

"Veneciju treba poštivati, a nepristojni ljudi koji misle da mogu doći i raditi što ih je volja moraju, zahvaljujući lokalnoj policiji, shvatiti da će zbog svoje nedoličnosti biti privedeni, kažnjeni i protjerani iz grada", kazao je Luigi Brugnaro, gradonačelnik Venecije.

Također je kazao da će gradske vlasti od sada veleposlanstvima i konzulatima prijavljivati identitet ljudi koji u Veneciji više nisu poželjni.
Serenissimu, koja broji 55.000 stanovnika u svom povijesnom središtu, godišnje posjeti oko 30 milijuna ljudi.

_________________
Iz (za)raznih medija... - Page 34 A060  Слава Україні!
besposlenpop
besposlenpop

Broj postova : 5738
Join date : 19.02.2018
Age : 65
Lokacija : Ma kaj lokacija - imam i građevinsku i uporabnu!

[Vrh] Go down

Iz (za)raznih medija... - Page 34 Empty Re: Iz (za)raznih medija...

Postaj  besposlenpop 22.07.19 12:34

DRŽAVA VEĆ 4 GODINE GONI ZAGREPČANKU ZBOG - MAJICE U 3 ujutro zaustavio ju je policajac i tu je počela njezina agonija: 'Nisam imala pojma što nosim'


G.O. je prije četiri godine uhvaćena na ulici u majici sa slikom lista marihuane, zbog čega je prošla tri sudska postupka te je dvaput proglašena krivom zbog ‘promidžbe droge’



Večernji izlazak u bijeloj majici jednog poznatog švicarskog brenda, na kojoj je bio otisnut crni logo indijske konoplje, prisjeo je Zagrepčanki G. O. (33).


Zbog te majice kupljene u renomiranoj trgovini u Zagrebu, koju je dobila na poklon od prijateljice, 33-godišnjakinja već pune četiri godine vodi sudsku bitku.


Policija i sud smatraju da je nošenjem te majice “vršila promidžbu marihuane”, odnosno da se ogriješila o Zakon o suzbijanju zloporabe opojnih droga koji zabranjuje “svaki oblik promidžbe i oglašavanje droge označavanjem i prezentiranjem slikom, crtežom ili na bilo koji drugi način”. Propisana je kazna od 5000 do 20.000 kuna!

Spornu majicu, koju joj je policija oduzela, nosila je 3. srpnja 2015. tijekom večernjeg izlaska. Oko 3 sata poslije ponoći, dok je hodala zagrebačkom Ulicom baruna Filipovića, njezin modni outfit uočio je policajac.


Ukazao joj je da je u prekršaju pa je djevojka završila na policiji.
- Ne smatram se krivom, ali priznajem prekršaj. Nosila sam majicu na kojoj je crnom bojom otisnut neki uzorak, a za koji sam tek u sudnici čula da predstavlja promidžbu marihuane.


Meni to nije bila namjera. Majicu sam dobila od kolegice i nisam proučavala što je na njoj otisnuto. Ako je nešto protuzakonito, smatram da se ne bi prodavalo u trgovinama. Molim sud da uvaži činjenicu da nisam bila svjesna da činim prekršaj - branila se G. O. na suđenju.
No, Prekršajni sud u Zagrebu ju je u studenome 2016. godine prvi put proglasio krivom zbog tzv. promicanja droge, ali ju je oslobodio kazne, kao i plaćanja troškova postupka.
Iz (za)raznih medija... - Page 34 Profimedia-0340494944
Njezin odvjetnik Nikica Leskovar žalio se na presudu zbog povrede odredbi materijalnog prekršajnog prava jer, između ostaloga, “djelo za koje se tereti nije prekršaj te se radi o regularno dozvoljenoj prodaji majice s uzorkom svjetski poznatog brenda”.


Visoki prekršajni sud žalbu je uvažio i u travnju 2017. odlučio kako je prvostupanjski sud propustio utvrditi relevantne činjenice - je li djelo koje se djevojci stavlja na teret uopće prekršaj i je li nošenjem majice s logom marihuane vršila promidžbu droge s ciljem privlačenja kupaca i krajnjih potencijalnih potrošača.


Nakon dvogodišnje pauze i samo dva mjeseca prije zastare, jer toliko je trebalo da u ponovljenom postupku novi prekršajni sudac zakaže raspravu, sve kreće ispočetka.


Taj je postupak proveden ekspresno pa je u svibnju ove godine G. O. ponovno proglašena krivom i opet oslobođena kazne uz obvezu plaćanja paušalnih troškova u iznosu od 200 kuna.


“Time što je javno izlagala list marihuane na svojoj majici i time sugerirala da je droga marihuana dopuštena i prihvatljiva, ostvarila su se sva bitna obilježja prekršaja koji se okrivljenoj stavlja na teret.


Pritom nije od presudne važnosti što je majica kupljena u prestižnom dućanu jer se za prekršaj odgovara i ako je počinjen iz nehaja. Prilikom odmjeravanja kazne olakotne okolnosti sud nije našao, dok je otegotna njezina nekritičnost prema prekršaju”, stoji u obrazloženju presude.
- Mislim da ako ste od prijateljice dobili majicu koja je kupljena u trgovini svjetski poznatog brenda, odnosno ako znate da je dopuštena prodaja te majice, onda osnovano možete pretpostaviti i da ju je dopušteno kupiti i nositi, bilo da je ta oznaka na njoj znak marihuane ili ne.
Prema tome, tu nema govora o protupravnosti, a kamoli o namjeri promoviranja droga. No, ovo je, izgleda, trebao biti veliki uspjeh pravne države u borbi protiv zloporabe droga jer očito postoji konsenzus oko pogibeljnosti ovakvog ponašanja.


Sud je potpuno nekritički prihvatio optužni prijedlog policije, a o beznačajnosti i apsurdnosti ovakve optužbe mislim da je suvišno govoriti – rekao nam je odvjetnikNikica Leskovar.


U žalbi na presudu je podsjetio kako se uzorci marihuane danas mogu pronaći na svakom koraku, pogotovo imajući u vidu činjenicu da se određene grupacije bore za legalizaciju marihuane te je korištenje marihuane u medicinske svrhe i legalizirano.


Policajac koji je uhvatio prijestupnicu prošle je godine odlukom povjerenstva PUZ-a dobio nagradu jer je “dobrim operativnim opažanjem, brzom reakcijom i kvalitetnim postupanjem pridonio zapljeni veće količine droge”.

_________________
Iz (za)raznih medija... - Page 34 A060  Слава Україні!
besposlenpop
besposlenpop

Broj postova : 5738
Join date : 19.02.2018
Age : 65
Lokacija : Ma kaj lokacija - imam i građevinsku i uporabnu!

[Vrh] Go down

Iz (za)raznih medija... - Page 34 Empty Re: Iz (za)raznih medija...

Postaj  pizda 22.07.19 19:46

besposlenpop je napisao/la:

FAIL POZNATOG WEBSHOPA


NARUČILA DILDO PA ZAMRLA OD SRAMA: ‘Zar se ovako pakira pošiljka? Sirota dostavljačica ga je držala kao mač’

Iz (za)raznih medija... - Page 34 Capture-28

Apsolutno je bilo nemoguće ne pogoditi prema obliku o čemu se radi




Većina žena danas posjeduje barem jednu seksualnu igračku. Brojni sex shopovi nude uslugu dostave na kućnu adresu u vrlo diskretnim pakiranjima – jer ne moraju svi susjedi znati da ste si naručili spravicu za masturbaciju.
Holly-Ann Powell naučila je na teži i sramotniji način kako je to kada trgovina ne poštuje privatnost svojih kupaca. Ova je djevojka naručila dildo preko mrežne trgovine Wish i to je vjerojatno bila njezina prva i posljednja kupovina na toj popularnoj aplikaciji.



Prevelik za ljudsko biće



Kao prvo, škakljiv proizvod stigao je samo zamotan u plastični omot, bez kutije. Apsolutno je bilo nemoguće ne pogoditi prema obliku o čemu se radi. Ono, mogli su dildo barem spremiti u kutiju da se prikriju lažni testisi.



Iz (za)raznih medija... - Page 34 66578784_583237558872323_4868834098510036992_n.jpg?_nc_cat=1&_nc_oc=AQkw0bFv7bPGyQ4ZGtPtHJdvw8rrZBTn8AVzd4NEF24f3EqhPqu421PWBKBBgyVr-Fc&_nc_ht=scontent-otp1-1

Da stvar bude bolja, to nije bio jedini problem s narudžbom. Naime, Holly-Ann se šokirala kada je raspakirala pošiljku i shvatila da je dildo nenormalno masivan, prevelik da bi ijedna žena u njemu doista mogla uživati.





Iz (za)raznih medija... - Page 34 66403297_583051148890964_2305164503165173760_n.jpg?_nc_cat=1&_nc_oc=AQk_-DL6Rpq_nLIWwI-ayho1-TvqhFyT14vICZK2AwWT3lrKujFMCzr6hsQO4FM7-8g&_nc_ht=scontent-otp1-1



Sramota na vratima



Vidjevši u svojoj tragediji smiješnu stranu, ova se djevojka odlučila osramotiti do kraja i sve je objavila na Facebooku. Pozirala je s dildom u različitim pozama (ali ne onako kako mislite), čak ga je zalijepila i na čelo kako bi dočarala njegovu veličinu.



Iz (za)raznih medija... - Page 34 66417350_583051138890965_8206598482975260672_n.jpg?_nc_cat=1&_nc_oc=AQkHJDugZOZolpFFO2fDII4WiSif83MPr2G4aMugf5QMzbUl5ZcHmZ5NTxrAKFOv7gs&_nc_ht=scontent-otp1-1


Usporedila ga je i s dildom koji je prije bila naručila iz druge trgovine.



Iz (za)raznih medija... - Page 34 66260799_583051208890958_7441912902048546816_n.jpg?_nc_cat=1&_nc_oc=AQnUMZ3iUd66e01jClRXbybOfk62JeyBIC6H2PORzScO3qFbsjzngSa6h1QHhnv1Q5I&_nc_ht=scontent-otp1-1


“Nikad ne naručujte seksualna pomagala na Wishu! Ja sam u potpunom šoku. Sirota žena koja mi je dostavila dildo bila je crvena u licu od srama dok mi ga je uručivala. Što je najgore, držala ga je za jaja i iz aviona se vidjelo o čemu je riječ. Držala ga je kao mač kada mi ga je predala. Definitivno je znala što je unutra. Srami se, Wish!”, napisala je Holly-Ann na Facebooku.


bas dobro Iz (za)raznih medija... - Page 34 684758713, ja bi joj to spakirao u proziran najlon pa nek se vidi raskos...Iz (za)raznih medija... - Page 34 684758713
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Iz (za)raznih medija... - Page 34 Empty Re: Iz (za)raznih medija...

Postaj  pizda 22.07.19 19:50

besposlenpop je napisao/la: Policajac koji je uhvatio prijestupnicu prošle je godine odlukom povjerenstva PUZ-a dobio nagradu jer je “dobrim operativnim opažanjem, brzom reakcijom i kvalitetnim postupanjem pridonio zapljeni veće količine droge”.

vjerojatno je taj debil zapljenijo onu drogu tezine 10 mrava... Iz (za)raznih medija... - Page 34 1523192931
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Iz (za)raznih medija... - Page 34 Empty Re: Iz (za)raznih medija...

Postaj  besposlenpop 01.08.19 8:54

'BESRAMNA GRČKA NOĆNA MORA'


SRBI SU POBJEDNICI: Paradajz turizam digli na novu razinu, s ljetovanja se vraćaju sa zimnicom – fora im je genijalna

Iz (za)raznih medija... - Page 34 Ajvar-grc48dka

‘Paradajz turisti su najveća noćna mora i Grka i nas, turističkih agenata. A takav nadimak dobili su zbog činjenice da veliki broj ljudi bez srama kreće na put s vrećama rajčice i paprike kako bi spremali zimnicu’, kaže jedna turistička agentica iz Srbije



U Hrvatskoj običavamo turiste iz istočne Europe, ponajviše one iz Češke, posprdno nazivati ‘pašteta turistima’ ili ‘paradajz turistima’ budući da dolaze s prtljažnicima punim namirnica nevoljni skupo plaćati iste kod nas. No, u Srbiji izraz ‘paradajz turist’ u zadnje je vrijeme dobio posve obrnuto značenje. Tamo ‘paradajz turisti’ nisu oni koji idu na ljetovanje noseći hranu sa sobom već oni koji se s ljetovanja vraćaju sa – zimnicom.


‘Oni su noćna mora i Grka i nas turističkih agenata’



Beogradski Blic piše kako se fenomen ‘paradajz turista’ javlja na početku i na kraju sezone, kada su aranžmani najjeftiniji pa mnogi turisti hrle u grčka ljetovališta kuhati zimnicu – u kasno proljeće pekmez od marelica, a koncem ljeta ajvar. Navodi se i slučaj kada je jedna putnička agencija već nakon dva organizirana odlaska turista na Halkidiki morala mijenjati gume na svojim autobusima koje su stradale pod teretom teške prtljage. Neki turisti, naime, na povratku nose sa sobom i po četiri kofera puna teglica pekmeza ili ajvara.


Štoviše, u cijeli “posao” uključeni su i prodavači povrća u Makedoniji. Oni putem čekaju srpske turiste s vrećama paprike koje ovi kupuju i ukrcavaju u autobuse pa u apartmanima kuhaju zimnicu. Gosti koji dolaze u apartmane poslije njih žale se da ne mogu prozračiti sobe od mirisa kuhanja.


“Paradajz turisti su najveća noćna mora i Grka i nas, turističkih agenata. A takav nadimak dobili su zbog činjenice da veliki broj ljudi bez srama kreće na put s vrećama rajčice i paprike kako bi spremali zimnicu”, kaže jedna turistička agentica iz Srbije.


‘Upozoravamo ih da u apartmanima ne prave zimnicu’


Motiv tih turista jest ušteda jer troše struju apartmana u Grčkoj, a ne svoju.
“Svake sezone događa nam se isto. Bijesni vlasnici apartmana zovu nas i pitaju koga smo im to poslali. Zbog toga sve putnike moramo upozoriti da u apartmanima nema pravljenja zimnice. Ipak, ti su slučajevi i dalje česti”, kazala je ista turistička agentica.


Priču potvrđuje i jedan vozač autobusa iz Srbije koji se prisjeća lanjske epizode kada je dvjema starijim ženama koje su putovale s ljetovanja iz Grčke ponudio da im unese kofere u autobus.
“Ostao sam u čudu shvativši koliko su koferi teški i da ih zapravo ne mogu podići. Kada sam ih upitao što je unutra, najnormalnije su mi odgovorile da su u koferu tegle s ajvarom”, ispričao je vozač autobusa.




Iz (za)raznih medija... - Page 34 2733991369 Iz (za)raznih medija... - Page 34 3776795594 Iz (za)raznih medija... - Page 34 1354420400

_________________
Iz (za)raznih medija... - Page 34 A060  Слава Україні!
besposlenpop
besposlenpop

Broj postova : 5738
Join date : 19.02.2018
Age : 65
Lokacija : Ma kaj lokacija - imam i građevinsku i uporabnu!

[Vrh] Go down

Iz (za)raznih medija... - Page 34 Empty Re: Iz (za)raznih medija...

Postaj  iluzija 01.08.19 19:35

besposlenpopPROSJEČNI HRVAT NA MORU ! je napisao/la:Ljeto, more, sunce, plaža, ima li ljepše? 
Logično, uzeo sam si apartman 11 km do mora, jer je bio 21 euro dan, a za one bliže nemam love jbg, a pravdam si to time kao volim imat mir, neću bit u gužvi, nije tako jako vruće pod planinom u nekoj spilji koju sam iznajmio, čovjek napravio apartman od garaže majku mu ljubim...
I sad dolazim ja na plažu oko 10h, već je vruće za popizdit..Sparkiram auto, nisam još ni izašo van do kraja iz auta,već je onaj debil na tomosu doletio do auta za parking - 30 kn sat , veli on...
Pa reko jel sam došo na bazen pa plaćam upad ili koja pm? Reko prijo, ajd dam ti 50 nemoj ništa pisat bit ću do jedno 15 sati tu, kaže on ne može ! 
Šef na motoru isto prolazi ovuda morate platit točno koliko budete..
Reko pizda ti materina eto ti 120 kn i marš..Pa koji je ovo kurac? Moram si navinut budilicu pas mater, cjelo vrijeme na plaži samo gledam na sat da ne bi prekoračio parking..krasan odmor ! 
Plaža već puna maltene, nađem si neko mjesto što bliže moru, stavim ručnik , na njega metnem one kamene da mi ga vjetar ne bi odneso..sunce prži u pm!
Sad se moram skinut, a ko zidar izgledam logično jer sam pocrnio samo po rukama i vratu, plus još moja bljeda škemba kad mi preko kupaćih spadne, stvarno pojava od muškarca.
Idem se namazat kremom reko da ne pogorim..uzo sam faktor +80 za fetuse jebote..kad se sa tim namažeš izgledaš ko jeti u pm, ne mozeš nikad sa sebe više skinut tu kremu za sunčanje..al reko nema veze, bitno da ne izgorim..
Desno od mene neki česi pumpaju luftiće, imaju petero djece, sve smrdi po onoj gumi od luftića, nabijaju, deru se..već jedu i neki parizer..400 osa oko njih leti...reko ajd u pm..
Lijevo od mene neki djed i baba na ležaljkama iznajmili i suncobran, vidim deda ima lovu, ljep sat, čak i ljubi babu i drzi je za ruku kad se idu kupat, reko ovi valjda imaju zadnje trzaje, ili su pukli pa svima hoće zgadit sex ili koja pm?
Iza mene neke dobre ženske , reko ko bog, prema tamo ću većinom gledat...a ispred mene 435 ručnika postavljenih pred 2 mjeseca još, čuvaju debili si mjesta na plaži mater im ljubim..
Idem se okupat reko, pa radi ovih dobrih cura iza, uvučem škembu i polako krenem u more..voda led ledeni..gledam ovog malog čeha u plićaku čube mu plave ko da je ždero rižot crni..
Reko sad bi se trebo bacit ko frajer i zaplivat kraul da pice vide, al mogo bi me infarkt kresnut, radije ću polako..prođem dubinu koljena i sad dolazi najgori dio..moram jaja smočit..
Svaki onaj mali valić koji ih dirne , me probode ko da me stršen upikne, ništa reko roki moj...namaži vrat malo tom ladnom vodom i malo oko srca i buć..skočim ja...
Ko da sam skočio u onu kanticu leda šta dobiješ u birtiji kad naručiš litru i vodu..
Plivaj pizda ti materina reko, čujem pitaju me oni djed i baba mene, jel hladno?
Reko NE. Odlično je...Samo se bacite ko bog je...mislim si krepajte jebo vas pas uzet ću vam ležaljke i suncobran fino kao gospodin..
Idem ja van, premrzo se, koračam po onom kamenju ko vijetnamski ranjenik, reko samo da ne padnem da mi se ljudi smiju, taman da i na ježa stanem pravit ću se da nisam..eto me vani..i sad sranje..
Moram mokre gaće presvuć da ne dobijem upalu prostate i svega, a one ženske sve se podlaktile nabile slušalice u uva i bulje direkt u mene...
A moj tintilintič se smrzo, kud je ovak mali, sad ga ni nema više, dovoljno je da malo vjetar puhne kad se presvalčim vidjet će ga, i onda sam u sramoti cjeli zivot...Nigdje kabine za presvlačenje reko idem u auto..
Sjebem si sic u autu, namočim ga , al uspijem se presvuć fino i eto me nazad na plaži..
Ovi česi napumpali 2 gumenjaka , 8 luftića, 6 šlaufova, neku bananu, sad pumpaju onaj tobogan majku im blesavu ljubim..puna je plaža odjednom..
Idem reko leć malo se sunčat ko i ove bebe iza..legnem na trbuh ljepo, taman da ću zadrijemat čujem neko se dere : krafnen, berlinen, pop korn, kokiceeee!
Ide onaj mali cigo i prodaje to po plaži, reko pravit ću se mrtav samo nek prođe.. dere se on i dere..logično česi ovi SVE kupe od njega, ogladnila gamad od silnog napuhavanja , pa nisu normalni...
Krene cigo kraj mene i stane mi nogom na ručnik 5 centi od face, sa onom uznojenom kroksicom a nije noge opro od 1991. smrde mu u 13 pm..
MARŠ U PIČKU MATERINU viknem ja, puls mi skoči na 230, reko kud gledaš konju jedan ?
Kaze cigo meni da idem u pm...
Reko molim ?
Idi u pm, kaze on...
E reko sad nema cile mile one pičke gledaju moram cigu rješit..reko mali odi vamo , priđe on...primim ja tu njegovu košaru i bacim je sa 12 krafni u more..reko jebo ti pas mater , ti češ meni psovat mater jel?
Počeo se on derat ...plati mi krafne, plati mi krafne.!!!..ljudi gledajte šta mi je napravio ovaj.!!!..dere se on...
Reko smiri se majmune kolko su ti bile te krafne..kaze on 90 kn..reko evo ti 100 i marš..
A sunce ti ljubim pa šta je ovo, reko..
Pogledam u more ovi česi izvadili sve te namočene krafne i jedu ih..

O jebem vam mater ludu reko, idem si leć još malo i škicat one bebe iza..
Žedan sam...kad će neko s pivom naić? Vidim birtija preko...reko idem na pivu..
Čekam konobara sat vremena kad konačno eto ga, reko moze piva , pita on koja? 
Koju imate? pitam ja.. 
Karlovačku,kaze on..
Reko jel ima koja druga.? 
Ne, kaže on.  
Pa onda ću Karlovačku pizda ti materina.. reko šta me jebeš..?

Donese on malu karlovačku..pa reko jel ima velke ? Nema , kaze on.
Idem platit- 35 kn ...jedna piva. Birtija uređena izgleda ko da će se srušit svaki čas...
O pizda vam lopovska materina reko nikad više me tu nema..gucnem to i idem nazad na plazu..kad ono..nema više onih pica otišle, valjd im prevruće bilo..
Ma reko još i bolje, idem odspavat ovak sam stalno napet..
Legnem i čujem neke tamo na plaži kak idu pišat u more, a jedan od njih kaže meni se sere, otplivat ću do bovi onih tam ću se usrat..
Pa reko oni cipli govnari su tu veliki ko kitovi, pitam se zašto..krasno more..
Legnem, sunce me grije ljepo..i zaspim ko budala...
Probudim se.
Ko da me neko cjenofiksom zalio, tak mi koža napeta..izgorio ko isus i to od napred samo...reko gas u vodu da se rashladim....pluto sam ko majmun 2 i pol sata i dalje me peklo..
Moram pobjeć odavde, zaključim..
Dodjem do auta ono kazna za parking, 350 kn.
Nisam čuo mobitel da alarm zvoni, jer sam zaspo ko debil..
Reko jbg sad..kad sam stigo u apartman i skinuo sunčane naočale, tad sam skuzio da sam izgorio ko sijuks..samo bjelo ostalo od naočala..cjeli sam se jogurtima mazo, gulio komade kože sa sebe preostalih 5 dana, šta sam imo plaćeno..
Plus šta sam ubio neka 3 škorpiona iznad kreveta, a susjedov mačak pun krpelja mi donio malog poskoka pred vrata.
Ljetovanje. Ma mrš u pm, nikad više!!!
Još sad trebam odlučit reko, kojim putem nazad..platit autoput ili ne. Kamera puna stara cesta, a autoput ak mi crkne auto, umret ću na suncu jebate..
Pogledam si nos, kompletna koža sa njega visi..ljepo sam se skurio...
E tako ljepo, odem u dućan ..Molim vas još jedan stepko, da izgorevine po sebi namažem, sunce si ljubim pa ko sirnica smrdim već 5 dana..
Godišnji gotov.
Bolje da sam gol otišo u černobil rukama reaktor 4 žbukat, manje bi najebo i jeftinije

iluzija

Broj postova : 463
Join date : 13.10.2012

[Vrh] Go down

Iz (za)raznih medija... - Page 34 Empty Re: Iz (za)raznih medija...

Postaj  besposlenpop 01.08.19 20:38

iluzija je napisao/la:
besposlenpopPROSJEČNI HRVAT NA MORU ! je napisao/la:...
Iz (za)raznih medija... - Page 34 32354122
A jebate, iz koji' je ovo nouna?  Iz (za)raznih medija... - Page 34 1523192931

_________________
Iz (za)raznih medija... - Page 34 A060  Слава Україні!
besposlenpop
besposlenpop

Broj postova : 5738
Join date : 19.02.2018
Age : 65
Lokacija : Ma kaj lokacija - imam i građevinsku i uporabnu!

[Vrh] Go down

Iz (za)raznih medija... - Page 34 Empty Re: Iz (za)raznih medija...

Postaj  besposlenpop 03.08.19 14:13

RIJEDAK SLUČAJ


STOMATOLOZI IZ USNE ŠUPLJINE DJEČAKA (7) IZVADILI 526 ZUBA S ovakvim se slučajem nikada nisu susreli: 'Izgledali su poput bisera izvađenih iz školjke'

Iz (za)raznih medija... - Page 34 Indija-zubi

Indijski stomatolozi u srpnju su iz usne šupljine sedmogodišnjeg dječaka operativnim zahvatom izvadili 536 zuba, prenosi Business Insider.


P. Ravindranatha roditelji su 11. srpnja doveli na pregled na Stomatološki fakultet Saveetha zbog otekline i boli u predijelu desne donje čeljusti.


Rendgenski snimak i CT pretraga u dječakovim su ustima otkrili "tvorevinu sličnu vrećici" s više od 500 zuba, rekla je P. Senthilnathan, profesorica oralne i maksilofacijalne kirurgije Stomatološkog fakulteta i bolnice Saveetha u gradu Chennaiju.

Fotografije možete vidjeti OVDJE.


"Nikada se dosad u praksi nismo susreli s ovakvim slučajem, mada je stanje opisano u medicinskoj literaturi", rekla je Pratibha Ramani, profesorica i voditeljica Odjela za oralnu i maksilofacijalnu patologiju.


Iz (za)raznih medija... - Page 34 Profimedia-0461826927%20(1)


Liječnice su pojasnile da je izraslina nalik tumoru spriječila rast trajnih molarnih zuba u dječakovoj usnoj šupljini.
"Rendgenska snimka i CT pretraga pokazale su više rudimentarnih zuba u tkivu nalik vrećici", rekla je Senthilnathan za New India Express.


Iz (za)raznih medija... - Page 34 Profimedia-0461672383
Izraslina nalik tumoru s više od 500 zuba

 
Ona i kolege su se složili da je potrebno što prije obaviti operativni zahvat. Roditelji su na to odmah pristali, no trebalo im je "nekoliko sati" da na operacijiu privole i dječačića.


Dr. Senthilnathan je kazala da je olakotna okolnost to što je rijetko stanje otkriveno u ranoj fazi.


Iz (za)raznih medija... - Page 34 Profimedia-0461826954
Izvađeni zubi
 
Tijekom petosatne operacije stomatolozi su iz usta sedmogodišnjaka izvadili točno 526 zuba, a snimke su pokazale da su oni različite veličine - od 0,1 do 15 milimetara, "Izgledali su poput bisera izvađenih iz školjke. Čak je i najmanji zub imao krunu, korijen i caklinu", kazala je dr. Ramani.


Premda liječnici ne znaju što je točan uzrok ovakvome stanju, pretpostavljaju da bi jedan od razloga za razvoj 'viška zuba' mogla biti genetika. No misle da bi i okoliš mogao igrati značajnu ulogu.

Iz (za)raznih medija... - Page 34 Profimedia-0461672412

Dr. Ramani kaže da je u suradnji s kolegama započela istraživanje kako bi ustanovili je li jedan od 'krivaca' za ovakvo stanje zračenje signalnih tornjeva za mobitele.


Pojasnila je da bi jedina dugoročna nuspojava za dječaka mogla biti ugradnja dentalnih implantata u molarnom području čeljusti kada napuni 16 godina.

Iz (za)raznih medija... - Page 34 Profimedia-0461672415

Sličan slučaj zabilježen je 2014. godine kada su stomatolozi iz usne šupljine jednog sedamnaestogodišnjaka u Mumbaiju uklonili 232 zuba.


_________________
Iz (za)raznih medija... - Page 34 A060  Слава Україні!
besposlenpop
besposlenpop

Broj postova : 5738
Join date : 19.02.2018
Age : 65
Lokacija : Ma kaj lokacija - imam i građevinsku i uporabnu!

[Vrh] Go down

Iz (za)raznih medija... - Page 34 Empty Re: Iz (za)raznih medija...

Postaj  besposlenpop 23.08.19 22:58

Koliko je ovo ludo? Riječki glumac 8 godina pokušava uvjeriti sud da nije sladoledar kojeg je neka gospođa tužila


Glumac Dražen Mikulić ne uspijeva uvjeriti sud da je došlo do zamjene identiteta i da progone krivog Dražena Mikulića



Iz (za)raznih medija... - Page 34 PXL_110826_1897-840x530


Riječki glumac Dražen Mikulić osam se godina bori kako bi dokazao da prekršaj zbog kojeg ga goni hrvatsko pravosuđe nije počinio on, već čovjek istog imena i prezimena kojega nikada nije upoznao niti s njim ima bilo kakve veze. Novi list piše da je sve počelo u srpnju 2011. godine, kada je neki gospodin po imenu Dražen Mikulić, inače iz Zagreba, ispred šibenske katedrale postavio štand za prodaju sladoleda i zaposlio Branku M. iz Šibenika. Gospođa Branka je poslodavca uskoro prijavila zbog neplaćanja mirovinskog i zdravstvenog osiguranja.


U priču je uskoro ni kriv ni dužan uvučen glumac Dražen Mikulić iz Rijeke, koji je od riječkog prekršajnog suda u rujnu 2011. godine dobio prijavu da je na štandu ispod Katedrale Sv. Jakova u Šibeniku zaposlio slastičarku Branku M., koja je kod njega radila do 9. kolovoza iste godine, a on ju nije prijavio. Nedugo potom od prekršajnog suda u Šibeniku glumac je dobio rješenje da mora platiti kaznu u iznosu od četiri tisuće kuna jer s Brankom M. nije sklopio ugovor o radu. Glumac Mikulić pisao je šibenskom sudu tvrdeći kako nema veze s tim slučajem i da je došlo do zamjene identiteta. Uz to je Državnom inspektoratu poslao i CD s fotografijama koje dokazuju da u spornom periodu nije bio i Šibeniku, nego na svom radnom mjestu, u riječkom kazalištu.


TUŽITELJICA POTVRDILA DA TO NIJE ON



Glumac je sam otkrio da postoji njegov imenjak Dražen Mikulić, koji ima ugostiteljski obrt u Zagrebu. Kada je prikupio uvjerljive dokaze i pomislio da je raspetljao nastalu zavrzlamu, žalio se Visokom prekršajnom sudu, očekujući da će biti jasno kako je došlo do zamjene identiteta. No, sud je njegovu žalbu odbio kao neosnovanu jer je „sud prvog stupnja detaljno provjerio sve činjenice”, a glumac je na kraju dobio pravomoćno rješenje prema kojem mora platiti kaznu.


Malo nade u to da će izbjeći plaćanje kazne glumcu Mikuliću daje pismo koje je nenadano primio od gospođe Branke M. Ona mu se javila nakon što je pročitala novine u kojima je Mikulić ranije pričao o apsurdnom slučaju usred kojega se našao. „ Poštovani gospodine Mikuliću, evo šaljem vam podatke koje ste od mene tražili putem medija. Zovem se Branka M., ja sam prijavila Dražena Mikulića iz Zagreba na prekršajni sud u Šibeniku, a ne Dražena Mikulića iz Rijeke. To nije osoba kod koje sam ja bila zaposlena kao prodavačica i koga sam prijavila na prekršajni sud”, piše Branka M., koja se obraća i pravosudnim institucijama:
„Vi teretite krivog Dražena Mikulića. Dražen Mikulić iz Zagreba je osoba koju sam ja prijavila, a ne Dražena Mikulića iz Rijeke”, stoji u pismu Branke M. koje je objavio riječki dnevnik. S obzirom na to da je ugostitelja Mikulića i podatke o njegovoj tvrtki moguće pronaći u obrtničkom registru te da je i žena koja je pokrenula slučaj izjavila kako on s tim nema veze, riječki glumac Dražen Mikulić u razgovoru za Novi list rekao je kako se nada da će sad, nakon osam godina, ovaj bizaran slučaj biti riješen.


Iz (za)raznih medija... - Page 34 C110

_________________
Iz (za)raznih medija... - Page 34 A060  Слава Україні!
besposlenpop
besposlenpop

Broj postova : 5738
Join date : 19.02.2018
Age : 65
Lokacija : Ma kaj lokacija - imam i građevinsku i uporabnu!

[Vrh] Go down

Iz (za)raznih medija... - Page 34 Empty Re: Iz (za)raznih medija...

Postaj  besposlenpop 28.08.19 20:50


_________________
Iz (za)raznih medija... - Page 34 A060  Слава Україні!
besposlenpop
besposlenpop

Broj postova : 5738
Join date : 19.02.2018
Age : 65
Lokacija : Ma kaj lokacija - imam i građevinsku i uporabnu!

[Vrh] Go down

Iz (za)raznih medija... - Page 34 Empty Re: Iz (za)raznih medija...

Postaj  besposlenpop 08.09.19 8:56

AJME, FUJ

OVO ĆE PAMTITI DO KRAJA ŽIVOTA, A I VI SKUPA S NJOM: Dijete joj donijelo sladoled, počela ga je lizati, a onda joj se zgadio život

Iskreno se nadamo da je ovo izmišljeno, jer ako nije, onda nitko nije siguran.



Ako imate djecu onda vjerojatno dobar dio života jedete njihovu napola pojedenu hranu. Tako živi i ova mama koja je svoju horor priču odlučila podijeliti sa svima.


‘Ekipa, dosta mi je ove djece. Danas sam naučila lekciju na koju nisam bila spremna i osjećam se kao da sam prošla kroz tešku traumu. Trebam vaše molitve! Kupila sam Blakely sladoled i ona je nakon nekog vremena ušla u dnevni boravak i dala mi ga, napola pojedenog kao i sve drugo. Mame, znate o čemu govorim. Automatski sam ga počela lizati kako ne bi iscurio. A onda sam zamijetila Blakely kako samo stoji i gleda me.


Iz (za)raznih medija... - Page 34 Mom-is-horrified-after-licking-daughters-ice-cream-after-learning-where-it-had-been-1


Pitala sam je: ‘Nešto nije u redu?’
On je rekla: ‘Je li dobar sladoled?’

U ovom trenutku obuzeo me strah jer nisam imala pojma što se dogodilo. Mislila sam da joj je možda pao na pod u drugoj sobi pa ju je bilo strah reći. Tako smo stajale i gledale jedna u drugu.


I mala kaže: ‘Slučajno sam obrisala guzu s njim.’


“Oprosti, što? Obrisala si guzu s ovim sladoledom koji sad ližem? Kako to točno ‘slučajno’ obrišeš guzu sladoledom? I zašto bi mi ga onda donijela da ga pojedem?!”


Pogledala me u oči i rekla – “Obrisala sam se krivom rukom, ali samo sam piškila, mama”.


Dosta mi je, neka ih netko odvede. Ako me trebate, ispirat ću usta klorom.”




-----------


Iz (za)raznih medija... - Page 34 1523192931 Iz (za)raznih medija... - Page 34 1523192931 Iz (za)raznih medija... - Page 34 1523192931

_________________
Iz (za)raznih medija... - Page 34 A060  Слава Україні!
besposlenpop
besposlenpop

Broj postova : 5738
Join date : 19.02.2018
Age : 65
Lokacija : Ma kaj lokacija - imam i građevinsku i uporabnu!

[Vrh] Go down

Iz (za)raznih medija... - Page 34 Empty Re: Iz (za)raznih medija...

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 34 / 42. Previous  1 ... 18 ... 33, 34, 35 ... 38 ... 42  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.