kultniX
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Iz (za)raznih medija...

Stranica 35 / 42. Previous  1 ... 19 ... 34, 35, 36 ... 38 ... 42  Next

Go down

Iz (za)raznih medija... - Page 35 Empty Re: Iz (za)raznih medija...

Postaj  besposlenpop 10.09.19 21:34

ŠETALA VIBRATOR

PAS JU PROPISNO OSRAMOTIO SVOJIM ULOVOM: ‘Ljudi su me pitali zašto joj kupim lopticu, a ja sam htjela propasti u zemlju’


Iz (za)raznih medija... - Page 35 Fotojet-4

Kao svaki pravi lovački pas, svoj ulov nije puštala pa je tako Sara morala prošetati i vibrator



Sara Middleton kao i obično otišla je u šetnju sa svojom Flossie.  Kao što svaki vlasnik zna, psi često stavljaju u svoja usta koješta, no malo toga je moglo toliko posramiti Saru kao ono što je pronašla Flossie .

A kao pravi lovački pas, svoj ulov nije puštala pa je tako Sara morala prošetati i vibrator.
„Kad smo otišle u prak nisam očekivala ovakvo iznenađenje. Fossie se doslovno tresla od uzbuđenja zbog svog novog pronalaska i ponosno ga nosila tri kilomnetra, ponosno držeći rrep u zraku. Molila sam boga da nas nitko neće vidjeti, alo naravno da su nas vidjeli. Svako malo sam mumljala „baci to“ , „Fuj to“, no ona ga je i dalje ponosno nosila. Ostali šetači pasa su gledali, umirali od smijeha i dobacivali stvari popot ‘pa, većina svom psui kupi lopticu’,, a ja sam htjela propasti u zemlju od srama. Ma pogledajte kako je samo ponosna“, napisala je uz fotografiju ponosne Flossie.


Iz (za)raznih medija... - Page 35 70009586_1620024261466261_1929578860194562048_n.jpg?_nc_cat=1&_nc_oc=AQlZrWZCdea3HSCvpyUxgOV6swSuAUPFMf4zrlqYrXvGQputusS3IliPpul703p4qrw&_nc_ht=scontent-vie1-1


------------------------------------------------------------------
Nije da baš kužim tu logiku - kak ju je to pes osramotil?
Pa nije pes objavil to urbi et orbi, nego ta guska sama!

_________________
Iz (za)raznih medija... - Page 35 A060  Слава Україні!
besposlenpop
besposlenpop

Broj postova : 5739
Join date : 19.02.2018
Age : 65
Lokacija : Ma kaj lokacija - imam i građevinsku i uporabnu!

[Vrh] Go down

Iz (za)raznih medija... - Page 35 Empty Re: Iz (za)raznih medija...

Postaj  besposlenpop 18.09.19 8:50

BOG MU JE DOŠAO U SNU

MINISTARSTVO UPRAVE ODOBRILO: Poznati redatelj promijenio ime u Milan Bandić i ide na izbore: ‘Korupcija svima, a ne samo njima!’

Iz (za)raznih medija... - Page 35 Milan_bandic_predsjednik2

Pravna bitka režisera filmova ‘Gazda’, ‘Gazda:početak’, i ‘Kumek’, za novo željeno ime i prezime uspješno je okončana ovih dana



U svibnju ove godine režiser Dario Juričan postao je – doslovno – Milan Bandić. Već duže vrijeme intenzivno je radio na svom novom filmu o Milanu Bandiću, nazvanom “Kumek”, a onda je i promijenio ime, pa i osobnu iskaznicu. “Dođem, kažem Milan Bandić, ljudi se smješkaju, prilaze mi. Kad sam bio Dario Juričan, kažem ime, ljudi pobjegnu od mene, spuštaju slušalice, kažu da sam upropastio Todorića“, objasio je Juričan svoju neobičnu odluku.


No, nije bio zadugo Milan Bandić.  Već početkom lipnja gubi svoj novi identitet. “Gradski ured za opću upravu Grada Zagreba me jutros nazvao i rekli su da su poništili moje ime i prezime i da sam opet Dario Juričan, a kao razlog su naveli da sam rekao kako će presici osobno nazočiti Milan Bandić. Normalno da će osobno nazočiti kad sam ja bio Milan Bandić.”, objasno je Juričan tada i najavio pravnu bitku za povrat svog željenog imena, Milan Bandić.


Iz (za)raznih medija... - Page 35 Milan_bandic_predsjednik3


Ipak smije biti Milan Bandić



I uspio je. Ministarstvo uprave RH u kolovozu je ukinulo Rješenje Gradskog ureda za opću upravu, a u Maticu rođenih je ponovo upisano umjesto Dario Juričan: Milan Bandić. “Moj slučaj pokazuje da ima pravde i ja želim promicati ideju pravde i svjedočiti poslanje Milana Bandića.”, objašnjava ex Juričan, odnosno Milan Bandić.
Za razliku od Milana Bandića gradonačelnika koji nikako ne može donijeti odluku hoće li se kandidirati na predsjedničkim izborima, režiser Milan Bandić, bivši Dario Juričan, donio je odluku i o kandidaturi, te je to i objavio na press konferenciji. Na pitanje zašto se odlučio kandidirati odgovora odgovorima kojima ozbiljno konkurira gradonačelniku Bandiću: “Bog mi je došao u snu i rekao da bih trebao postati Predsjednik RH! Bog je još dodao, Milan Bandić je rješenje, a ne problem!”


Iz (za)raznih medija... - Page 35 Milan_bandic_predsjednik1


‘Korupcija svima, a ne samo njima’



Milan Bandić je također otkrio niz neobičnih predizbornih poruka kojima se nesumnjivo izdvaja od drugih kandidata: “Korupcija svima, a ne samo njima!”, “Što god vam ponudili, ja vam nudim duplo!”, te – “Korupcija, sad il’ nikad!”.
“Lišen stranačkih okova, slobodan kao feniks, kao ptica, kandidiram se za predsjednika Republike. Ja sam običan čovjek u službi malog korumpiranog čovjeka. Želim korumpirati Hrvatsku radeći kao konj za Hrvatsku. To je moj program. Nije budućnost Hrvatske kopanje po ideološkim rovovima i ja ću se zalagati za korupciju kao zajedništvo svih. Bit ću predsjednik svih građana, bit ću predsjednik Republike Hrvatske.”, izjavio je novi predsjednički kandidat, te otkrio, da osim imena, s Milanom Bandićem-gradonačelnikom Zagreba, dijeli i mnoge političke ideale.


Iz (za)raznih medija... - Page 35 Milan_bandic_predsjednik2

_________________
Iz (za)raznih medija... - Page 35 A060  Слава Україні!
besposlenpop
besposlenpop

Broj postova : 5739
Join date : 19.02.2018
Age : 65
Lokacija : Ma kaj lokacija - imam i građevinsku i uporabnu!

[Vrh] Go down

Iz (za)raznih medija... - Page 35 Empty Re: Iz (za)raznih medija...

Postaj  besposlenpop 18.09.19 12:06

Iz (za)raznih medija... - Page 35 Egz2

Iz (za)raznih medija... - Page 35 1619348112

_________________
Iz (za)raznih medija... - Page 35 A060  Слава Україні!
besposlenpop
besposlenpop

Broj postova : 5739
Join date : 19.02.2018
Age : 65
Lokacija : Ma kaj lokacija - imam i građevinsku i uporabnu!

[Vrh] Go down

Iz (za)raznih medija... - Page 35 Empty Re: Iz (za)raznih medija...

Postaj  besposlenpop 20.09.19 12:11

KONTROVERZNI SRPSKI POLITIČAR OTVORIO – TOALET U POLJU! ‘Ovo je jedinstveno u svijetu! Pa gdje će na WC kad je kukuruz mali?’

Iz (za)raznih medija... - Page 35 Poljski-wc

Kontroverzni srpski političar, kojeg je ugostio Bandić, u Jagodini je otvorio toalet i tuš u polju



Srpski političar Dragan Marković Palma, predsjednik Skupštine grada Jagodine i bivši gradonačelnik Jagodine, otvorio je pred novinarima toalet i tuš u polju, a bit će postavljeni i u svim jagodinskim selima, na svakih 300 metara.


Stvar ne bi bila toliko zanimljiva i za Hrvatsku, da nije riječ o kontroverznom političaru kojeg je prošle godine zagrebački gradonačelnik Milan Bandić pozvao “u ime svih Zagrepčana” u hrvatsku metropolu. Palma je, naime, kontroverzan kako po poslovanju, tako i po bliskoj suradnji s ratnim zločincem Željkom Ražnatovićem Arkanom i žirafi koju je donirao sprski naftni tajku za zoološki vrt Jagodine.


Jedinstven slučaj u svijetu



Na pitanje novinara, “predsjedniče, ovo je jedinstven slučaj u Srbiji, toalet u polju i tuš kabina”, Palma je ponosno odgovorio: “Jedinstven slučaj i u svijetu”. Dodao je pri tome da mu smeta smeta kada se poljoprivrednike naziva seljacima umjesto gospodom.


“Poljoprivredni proizvođači moraju imati toalet, jer gdje će u toalet kad je kukuruz mali?”, upitao se Palma na kraju videa.


Iz (za)raznih medija... - Page 35 QAEcaOGFlK24ZsJ8?format=jpg&name=900x900



_________________
Iz (za)raznih medija... - Page 35 A060  Слава Україні!
besposlenpop
besposlenpop

Broj postova : 5739
Join date : 19.02.2018
Age : 65
Lokacija : Ma kaj lokacija - imam i građevinsku i uporabnu!

[Vrh] Go down

Iz (za)raznih medija... - Page 35 Empty Re: Iz (za)raznih medija...

Postaj  pizda 21.09.19 1:39

besposlenpop je napisao/la:KONTROVERZNI SRPSKI POLITIČAR OTVORIO – TOALET U POLJU! ‘Ovo je jedinstveno u svijetu! Pa gdje će na WC kad je kukuruz mali?’

Iz (za)raznih medija... - Page 35 Poljski-wc

Kontroverzni srpski političar, kojeg je ugostio Bandić, u Jagodini je otvorio toalet i tuš u polju




Srpski političar Dragan Marković Palma, predsjednik Skupštine grada Jagodine i bivši gradonačelnik Jagodine, otvorio je pred novinarima toalet i tuš u polju, a bit će postavljeni i u svim jagodinskim selima, na svakih 300 metara.


Stvar ne bi bila toliko zanimljiva i za Hrvatsku, da nije riječ o kontroverznom političaru kojeg je prošle godine zagrebački gradonačelnik Milan Bandić pozvao “u ime svih Zagrepčana” u hrvatsku metropolu. Palma je, naime, kontroverzan kako po poslovanju, tako i po bliskoj suradnji s ratnim zločincem Željkom Ražnatovićem Arkanom i žirafi koju je donirao sprski naftni tajku za zoološki vrt Jagodine.


Jedinstven slučaj u svijetu




Na pitanje novinara, “predsjedniče, ovo je jedinstven slučaj u Srbiji, toalet u polju i tuš kabina”, Palma je ponosno odgovorio: “Jedinstven slučaj i u svijetu”. Dodao je pri tome da mu smeta smeta kada se poljoprivrednike naziva seljacima umjesto gospodom.


“Poljoprivredni proizvođači moraju imati toalet, jer gdje će u toalet kad je kukuruz mali?”, upitao se Palma na kraju videa.


Iz (za)raznih medija... - Page 35 QAEcaOGFlK24ZsJ8?format=jpg&name=900x900



sad ce Kolinda otvorit lanac kemijskih nuznika po grobnickom polju. Nek vide srbi sto je raskos...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Iz (za)raznih medija... - Page 35 Empty Re: Iz (za)raznih medija...

Postaj  sarita 21.09.19 4:04

a nije ko nas martin iso u polje kukuruza kakati? de nek ne neko potsjeti o toj martinovoj pricici  :LOLzaboravila sam. znam samo da je nesto oko sranja u kukuruzu
sarita
sarita

Broj postova : 917
Join date : 25.02.2018

[Vrh] Go down

Iz (za)raznih medija... - Page 35 Empty Re: Iz (za)raznih medija...

Postaj  besposlenpop 21.09.19 13:16

sarita je napisao/la:a nije ko nas martin iso u polje kukuruza kakati? de nek ne neko potsjeti o toj martinovoj pricici  :LOLzaboravila sam. znam samo da je nesto oko sranja u kukuruzu
Ja ne znam kad i đe je to bilo ... al Pizda je bijo tamo s metrom i škarama.

_________________
Iz (za)raznih medija... - Page 35 A060  Слава Україні!
besposlenpop
besposlenpop

Broj postova : 5739
Join date : 19.02.2018
Age : 65
Lokacija : Ma kaj lokacija - imam i građevinsku i uporabnu!

[Vrh] Go down

Iz (za)raznih medija... - Page 35 Empty Re: Iz (za)raznih medija...

Postaj  besposlenpop 24.09.19 10:02

MORŽ NAPAO I POTOPIO PLOVILO RUSKE MORNARICE NA ARKTIKU: ‘Sami su si krivi, previše su se približili mladuncu’

Iz (za)raznih medija... - Page 35 Profimedia-0351263591

Svi mornari s gumenog čamca su spašeni zahvaljujući pravodobnoj reakciji vođe odreda, kojom je čamac odvučen dalje od životinje



Ženka morža potopila je rusko mornaričko plovilo nakon što se ono previše približilo mladuncu tijekom ekspedicije na Arktik. Članovi Sjeverne flote, zajedno s kolegama iz Ruskog geografskog društva, isplovili su sa Zemlje Franje Josipa prema brodu Altai koristeći gumene čamce. No, mornari su bili prisiljeni skočiti s jednog od njih nakon što ga je ženka morža napala i probušila, javlja Daily Mail.


“Vjerojatno je to učinila bojeći se za svoje mladunce. Čamac je potonuo, ali tragedija je izbjegnuta zahvaljujući jasnim postupcima vođe odreda. Svi sudionici incidenta sigurno su stigli do obale”, piše u izvještaju Geografskog društva, dok je ruska vojska samo priznala napad morža, dodavši kako su “izbjegnute ozbiljne nevolje zahvaljujući jasnim i dobro koordiniranim akcijama vojnika Sjeverne flote, koji su odvukle plovilo od životinja, pritom ih ne ozlijedivši.”


Tragom austrougarskih istraživača



Ruska mornarica i Geografsko društvo organizirali su ekspediciju slijedivši korake austrougarskog istraživača Juliusa von Payera, koji je otkrio arhipelag 1873. godine i nazvao ga po caru Franji Josipu. U misiji je navodno bio korišten i dron, što bi također uznemirilo životinju.


Geografsko društvo je ranije izvijestilo o sveprisutnoj opasnosti na Arktiku tepredatorima i brutalno hladnim uvjetima.


Agresivni i krupni



Morž može postati vrlo agresivan, a slučajevi prevrtanja plovila često su dokumentirani u ekspedicijskoj literaturi. Osim agresije, odlikuju se i veličinom pa tako prosječna ženka morža teži više od 900 kilograma, što je i više nego dovoljno za svladavanje čamca na napuhavanje.
-----------------------
Dobro da nisu bili Čehi, njih bi potopila zajedno s luftmadracom.  Iz (za)raznih medija... - Page 35 1827251395

_________________
Iz (za)raznih medija... - Page 35 A060  Слава Україні!
besposlenpop
besposlenpop

Broj postova : 5739
Join date : 19.02.2018
Age : 65
Lokacija : Ma kaj lokacija - imam i građevinsku i uporabnu!

[Vrh] Go down

Iz (za)raznih medija... - Page 35 Empty Re: Iz (za)raznih medija...

Postaj  besposlenpop 24.09.19 13:04

LUDILO OD ZAKONA

PREVIŠE STE POPILI, A MORATE NA POSAO? Njemački sud odlučio – ne morate! Mamurluk je upravo proglašen bolešću

Iz (za)raznih medija... - Page 35 Shutterstock_1251913102

Prehrambeni prozivodi, među kojima su i pića, ne mogu se reklamirati kao namirnice koje mogu spriječiti ili liječiti neku bolest, stoji u presudi



Mamurnost je bolest, presudio je njemački sud nakon što je grupa građana podnijela tužbu protiv proizvođača pića koje navodno liječi veisalgiju, odnosno skup simptoma povezanih s prekomjernom konzumacijom alkoholnih pića.


Sve je počelo tužbom



Tvrtka koja se, kako je navodila u reklami, bavi proizvodnjom lijeka protiv mamurluka, našla se pred sudom u Frankfurtu nakon što je ljudima nudila kratka pića ili takozvane “shotove” te prašak koji se miješa s vodom, uz objašnjenje da liječi mamurnost.


Grupa građana odlučila je sudu u Frankfurtu tužiti proizvođača pića jer je “iznosio neistinite informacije koje se odnose na ljudsko zdravlje”. A sud je u pojašnjenju napisao da u bolesti spadaju čak i “najmanje promjene u uobičajenom stanju organizma”.


Prehrambeni prozivodi, među kojima su i pića, ne mogu se reklamirati kao namirnice koje mogu spriječiti ili liječiti neku bolest, stoji u presudi. “Informacije o proizvodu ne mogu sadržavati nikakve upute koje upućuju na sprečavanje ili liječenje bolesti kod ljudi, niti smiju stvoriti takav dojam”, ističe se u priopćenju suda.


Iz (za)raznih medija... - Page 35 Mamurluk-1


Ne može se reći da simptomi nisu legitimni



“Bolešću smatramo manji ili privremeni poremećaj uobičajenog stanja organizma”, navodi se u priopćenju te se dodaje da se to odnosi na “umor, mučninu i glavobolju”, a upravo su takvi simptomi koji se povezuju uglavnom s mamurnošću.
Naime, prozvođač je tvrdio da se njegovim proizvodom liječe navedeni simptomi. Njemačke studije podsjećaju da je spomenuto stanje u medicini poznato kao “veisalgia” i opisuje stanje organizma jutro nakon konzumiranja većih količina alkohola.


Zanimljivo je da je presuda objavljena samo nekoliko dana nakon otvaranja Oktoberfesta u Muenchenu.

_________________
Iz (za)raznih medija... - Page 35 A060  Слава Україні!
besposlenpop
besposlenpop

Broj postova : 5739
Join date : 19.02.2018
Age : 65
Lokacija : Ma kaj lokacija - imam i građevinsku i uporabnu!

[Vrh] Go down

Iz (za)raznih medija... - Page 35 Empty Re: Iz (za)raznih medija...

Postaj  besposlenpop 25.09.19 11:41

Veliki skandal na Rivijeri, Brela i Baška Voda zaratili zbog najpopularnije punice u Dalmaciji! Evo zašto svi svojataju gospođu Vanju: Ona je naša!


Iz (za)raznih medija... - Page 35 1_jahta00

Veliki su problemi nastali između Baške Vode i Brela i to ni manje ni više nego zbog punice.


Pitate se čije punice? Pa punice ruskog milijardera Andreja Meljničenka koji je svojom megajahtom doplovio do Brela, premda smo na stranicama 'Makarske kronike' i 'Slobodne Dalmacije' pisali kako je jahta usidrena u akvatoriju između Baške Vode i Brela.
Međuopćinski "skandal" nastao je zbog pomorske granice na kojoj je bila usidrena svjetska ljepotica kratkog imena "A'', vrijedna oko 450 milijuna dolara, duga 142,81, a široka 24,88 metara, s tri jarbola visine oko 90 metara, sobom za promatranje podmorja u koju je ugrađen jedan od najvećih pojedinačnih komada stakla, težak 1,8 tona, a tu je i osam paluba s mogućnošću slijetanja helikoptera, i uz posadu od 54 člana može primiti 20 gostiju.

U Baškoj Vodi svi snimaju ovaj brod: ruski milijarder Meljničenko sa suprugom Sandrom na najvećoj jahti na svijetu stigao u rodno mjesto svoje punice


Bogati i siromašni



Da se vratimo na prvu rečenicu, "skandal" je nastao ponajviše zbog Meljničenkove punice Vanje Nikolić, majke tajkunove supruge Aleksandre iliti Sandre.


Naime, punicu svojataju i Breljani i Baškovođani pa se tu dobro "zaratilo" jer svaka od strana tvrdi da je njihova.
To je, ako je suditi po reakciji Berislava Filipovića, predsjednika Općinskog vijeća Brela, trenutačno najveći "problem", pitanje svih pitanja – važnije od svega!? Jer, svako naše malo smišno misto jema svoje stvari..., jema svoje brige, svoje snove, lipe želje... Pa tako, čini se, i Brela i Baška Voda.


A da je punica kojim slučajem umirovljenica koja ne može ni pet dana skrpati kraj s krajem, nakon što na šalteru banke ili bankomatu ''pridigne'' svoju bijednu crkavicu od 1500 kuna, koju mora rasporediti na 30 crnih i dugih dana, i kojom prvo plati sve moguće i nemoguće račune pa joj ne ostaje niti za pošteni ručak ni jogurt za večeru, nitko je, vjerujemo, ne bi ni spominjao.
Ni slova o njoj ne bi izrekao, jer koga bi zanimala tamo neka punica koja u ranim jutarnjim ili kasnim poslijepodnevnim satima obilazi sve kante po plaži s nadom da će sada, dok još ima gostiju, naći barem 50 plastičnih boca od kojih će moći kupiti čak dva jogurta i kilogram kruha, a možda i breskvu i crno vino u tetrapaku...


Ali, ovdje je riječ o punici devetog najbogatijeg Rusa, milijardera, industrijalca i filantropa čije se bogatstvo procjenjuje na 13,8 milijardi dolara.


Aleksandrin rođak



E sada dolazimo do priče o punici i veeelikom međuopćinskom "skandalu" koji danas potresa Brela i Bašku Vodu...
Naime, nakon što smo objavili da je punica Vanja Nikolić baškovoška, stvorio se "neviđeni skandal", pa nam se javio prije spomenuti predsjednik Općinskog vijeća Brela Berislav Filipović i kao Breljanin i arhitekt, ali i Aleksandrin treći rođak, usmeno prosvjedovao...


Iz (za)raznih medija... - Page 35 Kuca_stanicic9-180919


– Punica ne živi u Baškoj Vodi nego u Brelima i to u kući sa staklenim ogradama na balkonima, koju je on projektirao i na adresi na kojoj je prijavljena čak pet godina. Dakle, punica je breljanska.


A možda i baškovoška jer je rođena u Baškoj Vodi u kojoj joj stanuje sestra i u kojoj je nekoć i ona stanovala.
– Otac Aleksandrine mame Vanje Nikolić, punice Andreja Meljničenka, iz Baške je Vode, a majka je iz Brela. A Vanja ima kuću samo u Brelima gdje živi, prijavljena je i tu spava i plaća porez.


U Baškoj Vodi živi puničina sestra i Vanja tamo normalno dođe i boravi kao i u Brelima, i dok se kuća nije napravila, živjela je kratko kod sestre, a podjednako voli i Brela i Bašku Vodu.


Jahta je usidrena u Brelima na pučini, 400 metara od obale, ispred hotela "Maestral", što je akvatorij Brela, koja su mirnija i imaju nešto što Baška Voda nema, nešto posebno. Punica je rođena u Baškoj Vodi, živi u Brelima gdje ima kuću i jahta je usidrena u Brelima i nikako u Baškoj Vodi i to je cijela istina – kazuje Filipović, dodavši da je punica djetinjstvo provela u Baškoj Vodi, a udala se u Beogradu.


'Obmanjivanje javnosti'



– Nije u redu da se u novinama piše nešto što nije istina i da se obmanjuje javnost jer ljudi u Brelima su bili stvarno ponosni kada se usidrila najmodernija i najekološkija svjetska jahta i to nam je velika reklama. Meni osobno smetaju laži i kao predsjednik Općinskog vijeća sam sretan da takav čovjek kao što je Andrej dođe u Brela – kazuje Filipović koji je imao želju pojasniti i da jahta ne ispušta u more fekalije, kako su govorili neki od mještana.


Naime, kaže, jahta ima takav sustav da prerađuje morsku vodu i ima najmoderniji sustav biološkog pročišćivača, pa kada se ta voda izbaci u more, ona je apsolutno čista, čistija od kišnice te ne zagađuje more...
– Andrej je izuzetno školovan čovjek, industrijalac, apsolutni legalist, prati sve trendove i ako može napraviti nešto ekološko, to će i napraviti na najbolji mogući način, tako da nema ni govora o nekakvom onečišćenju mora, o čemu su govorili zločesti ljudi – poručuje Filipović, dodavši da je sada pitanje hoće li megajahta uopće više ikada doploviti do Brela jer se stvorila polemika oko toga zašto bogati Rus ne plaća vez na pučini, mada se već prijavio Lučkoj kapetaniji Split, iz koje su mu rekli da ne mora ništa plaćati jer je brod izvan lučice.


Sve su to gluposti



Odgovor na pitanje čija je punica pokušali smo doznati i od breljanskog i baškovoškog načelnika. Tako nam je breljanski načelnik Stipe Ursić kazao da je zapravo sve u Brelima.


– Kuća punice Andreja Meljničenka je u Brelima, kao što je i njegova jahta privezana u Brelima, pa je zapravo sve u Brelima. Ali cijela ova priča na relaciji punica – jahta – Brela – Baška Voda nije toliko bitna i općine se neće svađati jer ima puno važnijih i pametnijih stvari – kazao nam je Ursić.


Čija je punica? – upitali smo i baškovoškog načelnika Joska Roščića koji kaže da je Vanja Nikolić baškovoška.
– Punica je iz Baške Vode, rođena Staničić, u ulici u kojoj su rođeni i moj djed i otac. Iako trenutno stanuje u Brelima, punica je naša i svakog dana dolazi u Bašku Vodu u posjet rodbini, a i jahta njezina zeta i kćeri privezana je na pučini 100 metara od granice Baške Vode i Brela, tako da se kojim slučajem usidrila samo milimetar dalje, bila bi u Baškoj Vodi. Ali sve su to gluposti jer ima puno ozbiljnijih stvari oko kojih se treba ''uhvatiti'' – kazuje Roščić.




Iz (za)raznih medija... - Page 35 U070

_________________
Iz (za)raznih medija... - Page 35 A060  Слава Україні!
besposlenpop
besposlenpop

Broj postova : 5739
Join date : 19.02.2018
Age : 65
Lokacija : Ma kaj lokacija - imam i građevinsku i uporabnu!

[Vrh] Go down

Iz (za)raznih medija... - Page 35 Empty Re: Iz (za)raznih medija...

Postaj  besposlenpop 12.10.19 19:26

UŽAS

JEZIVO: Manijak povećao selfie djevojke, zumirao njeno oko i tako je pronašao i napao

Iz (za)raznih medija... - Page 35 Profimedia-0041357408

Ispričao je kako je analizirao svaku fotografiju koju je pjevačica stavljala na društvene mreže ne bi li saznao gdje živi



Bizaran napad dogodio se u Japanu kad je 26-godišnji muškarac uhodio te seksualno napao 21-godišnju pop pjevačicu, javlja BBC.


Gdje se mlada pjevačica nalazi saznao je tako što je povećao selfie koji je djevojka ranije tog dana objavila, a nakon što je u odrazu njezinog oka uočio željezničku postaju preko Google Street Viewa pronašao je i njezinu točnu lokaciju.


Čekao ju satima



Otišao je na stanicu te čekao do navečer da se mlada pjevačica vrati, a nakon što ju je uočio pratio ju je do stana gdje je nesretnu djevojku napao.


Nakon što je napokon uhićen priznao je sve o svom bizarnom uhođenju mlade zvijezde iz Japana.
Ispričao je kako je analizirao svaku fotografiju koju je pjevačica stavljala na društvene mreže ne bi li saznao gdje živi te je čak iz videa koji je snimila u stanu pokušao odgonetnuti na kojem katu se nalazi njezin stan.


Dok čeka suđenje, stručnjaci za sigurnos upozoravaju da ne ostavljamo olako svoje podatke na društvenim mrežama jer i najmanji detalji mogu otkriti gdje se nalazimo, pogotovo razvojem tehnologije i boljom kvalitetom fotografija.

_________________
Iz (za)raznih medija... - Page 35 A060  Слава Україні!
besposlenpop
besposlenpop

Broj postova : 5739
Join date : 19.02.2018
Age : 65
Lokacija : Ma kaj lokacija - imam i građevinsku i uporabnu!

[Vrh] Go down

Iz (za)raznih medija... - Page 35 Empty Re: Iz (za)raznih medija...

Postaj  pizda 13.10.19 0:01

to je ko ona scena iz Blade runnera...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Iz (za)raznih medija... - Page 35 Empty Re: Iz (za)raznih medija...

Postaj  besposlenpop 14.10.19 9:42

Kako je profesorica koja je podijelila jedinice đacima koji pojma nisu imali postala glavni negativac: u školu stigla inspekcija i od nje traži da se ispriča učenicima


Iz (za)raznih medija... - Page 35 11712218
Piše Marijana Cvrtila
Foto Matija Đanešić/Hanza media

Trebao je to biti običan školski sat na kojemu je profesorica hrvatskog jezika u prvom razredu jedne riječke strukovne škole "izrešetala" sedmoricu učenika gradivom toga predmeta, oni nisu imali pojma niti su ispunili zadaću koja se od njih tražila, i ona im je podijelila jedinice.


Gradivo, Marinkovićev "Prah", njihovi su razredni kolege svladavali prije nekoliko dana, u isto ono vrijeme dok su ovi petnaestogodišnjaci markirali s nastave svih sedam nastavnih sati toga dana, uključujući i blok-sat hrvatskog jezika. Opijali su se na plaži, "miješali bambus", vjerojatno ni u primisli zabrinuti nad sudbinom Tonka Jankina.


Međutim, "filmski" preokret nastupa kada anonimna prijava riječku profesoricu hrvatskog jezika Tamaru Šoić, a o njoj je ovdje riječ, pretvara u glavnog negativca te priče. Naime, razrednica u suradnji s roditeljima "odbjeglim" učenicima opravdava svih sedam sati. A u školu, po anonimnoj dojavi u kojoj se profesoricu Šoić optužuje zbog navodno neutemeljene podjele jedinica, kao i da je vikala na učenike i vrijeđala njihove roditelje, stiže inspekcija.

Vrhunac nastupa kada "nadzornica", viša savjetnica Agencije za odgoj i obrazovanje, traži od profesorice Šoić da se zbog svega ispriča učenicima "koji su se sedam sati opijali na plaži, a roditelji blagoslovili to opijanje", opisala je na nastavničkom portalu u svibnju ove godine Tamara Šoić i time je njezin "slučaj" dospio u javnost.


Odbija se ispričati


Odbila je ispričati se i nije to učinila ni do danas. Nastavila je raditi u istoj školi, a ni u ova četiri mjeseca njezin "slučaj" još nije službeno okončan. Ipak, iz te situacije izrodila se akcija koja bi napokon trebala donijeti važnu promjenu za sve nastavnike i učitelje – ukidanje anonimnih prijava protiv njih nadležnoj inspekciji. Peticiju s tim zahtjevom pokrenula je prije tri mjeseca upravo Tamara Šoić, potpisala su je imenom i prezimenom 8123 prosvjetara, a protekli tjedan uručena je najbližim suradnicima ministrice znanosti i obrazovanja Blaženke Divjak u zgradi Ministarstva u Zagrebu.


– Dobili smo od njih jamstva da se ide u izmjene Zakona o prosvjetnoj inspekciji upravo kako bi se ukinula mogućnost anonimnog prijavljivanja učitelja i nastavnika, kao i to da će se o tome provesti javna rasprava. Na čelu povjerenstva koje će raditi na izmjenama Zakona trebala bi biti ministričina pomoćnica Lidija Kralj – kaže nam profesorica Tamara Šoić, ujedno i predsjednica nastavničke grupe "45 minuta".


Stav učitelja je jasan: ne traže da se ukine mogućnost podnošenja prijava protiv njih ili kontrole njihova rada, nego da podnesci budu potpisani imenom i prezimenom, "a ne da nas se prijavljuje za gluposti, jer se nekome ne sviđa bluza koju nosimo", kako je opisala Šoić.


Anonimne prijave, najvećim dijelom na koncu neutemeljene i lažne, godinama su izvor zloupotreba, snažnih frustracija, degradacija, pritiska i iživljavanja nad ionako u društvu podcijenjenim prosvjetarima, kako i sami navode u popratnom dijelu peticije. Pitamo profesoricu Šoić zna li tko ju je prijavio u ovom zadnjem slučaju?


– Ne mogu dokazati, ali posve sam sigurna da je to bila kolegica iz zbornice koja se potpisala kao "nezadovoljni roditelj". Tu je izvor problema kod anonimnih prijava, onaj koji prijavljuje je zaštićen, a vi ste izloženi maltretiranju. Čak i kada se prijava pokaže neutemeljenom, za podnositelje nema nikakvih sankcija – kaže profesorica Šoić, dodajući kako joj je na koncu žao i učenika iz njezine "priče" jer su to klinci čiji je slučaj netko zloupotrijebio.


Pogrešna poruka


– Djeca su utekla s nastave jer su mogla, ali odrasli su ti koji su poslali pogrešnu poruku: roditelji koji su ih "pokrili" i razrednica koja im je opravdala sate – ističe.


Upravo su roditelji, prema izjavama nastavnika, ti koji najčešće prijavljuju učitelje, i to zato "jer njihovo zlato nije dobilo pet ili prolaz", jer je dobilo neopravdane sate, jer mu je učitelj prigovorio da mora redovito pisati zadaću, jer im se ne sviđa nastavnikova metoda poučavanja... U jednoj školi četiri su profesora prijavljena i optužena od strane roditelja za "neprijateljski odnos prema učenici", a tu je i nesuvisla optužba da su spriječili učenicu da ostvari plasman na županijskom natjecanju i slično, opisuju nastavnici u peticiji. Nažalost, tu su često i podmetanja zlonamjernih kolega iz zbornice, zbog kojih nastavnici pišu kako su bili spriječeni u napredovanju, ali i samih ravnatelja koji šalju "anonimke" protiv nastavnika kako bi zaposlili "nekoga svoga".


Niz je i teških primjera – jedna je učiteljica bila anonimno i lažno prijavljena u šestom mjesecu trudnoće, jedna se morala obratiti Udruzi za mobing. Učitelje se vuče po blatu i iz posve bizarnih razloga, primjerice, zbog mogućnosti da doslovno svatko može prijaviti svakoga, pa čak i učitelja u drugom gradu ili u školi u koju uopće ne ide njegovo dijete. Jedna je nastavnica doživjela da je inspekciji anonimno prijavi osoba koja je bila u sukobu s užim članom njezine obitelji, a ne zbog njezine pogreške u radu.
– Jednu su kolegicu prijavili da je imala preveliki dekolte, a jednu da su joj učenici morali prati auto, što uopće nije bila istina. Protiv mene je u 24 godine rada u školi podneseno desetak prijava, od kojih su sve bile posve neosnovane – otkriva profesorica Šoić.


Ipak uspjela napredovati


– Ako danas kao profesor, učitelj, imate nekakav kriterij, a godinama smo ih ionako snižavali, šamaraju vas sa svih strana uz poruku "ne talasaj". Svatko tko u nekoj zbornici iskaže ikakav kriterij bit će ušutkan nekom anonimnom prijavom – ističe ona.
Unatoč svom tom "cirkusu" koji je prati zadnjih mjeseci, profesorica Šoić je, za razliku od nekih svojih kolega, uspjela napredovati u zvanje savjetnika, o čemu je prošlog ponedjeljka dobila rješenje. Od borbe za izbacivanje "anonimki" iz zakona neće odustati.

– Ako se ništa u vezi s tim ne učini, svakog 17. u mjesecu (17. rujna predali su peticiju u Ministarstvo obrazovanja – op.a.) pisat ću dopis Ministarstvu s upitom što je s peticijom i što se radi u vezi s obećanom izmjenom zakona, a o svemu ću isti dan obavijestiti i medije. Neću dopustiti da sve padne u zaborav, imam odgovornost prema osam tisuća ljudi koji su peticiju potpisali – najavljuje ova odlučna profesorica.


Samo svaka četvrta anonimna prijava opravdana

Koliko su optužbe protiv nastavnika i školskih ustanova, osobito anonimne, često neosnovane, svjedoči i službena statistika. Prema podacima koje je dostavilo Ministarstvo znanosti i obrazovanja, Samostalni sektor za inspekcijski nadzor u 2018. godini zaprimio je ukupno 1851 predmet, od kojih je čak četvrtina, odnosno 440 prijava, bila anonimna (anonimni podnositelj je i onaj koji zatraži čuvanje identiteta, kažu u MZO-u).


Prema podacima iz službenih bilješki, od tih 440 anonimnih predmeta postupak je bilo potrebno pokrenuti za svega njih pola, to jest za njih 220. Na koncu, izdano je tek 99 rješenja, odnosno, kažu u MZO-u, može se reći da je samo 99 anonimnih predstavki (svaka četvrta) bilo opravdano.



Slovenska praksa: ime, prezime i sto eura 'pologa'

Jedan od ciljeva nastavničke peticije je i taj da prijave ubuduće ne idu izravno prema prosvjetnoj inspekciji, nego da se poštuje procedura, to jest da se nezadovoljnici najprije obrate razredniku, zatim stručnoj službi škole i ravnatelju, a tek kada iscrpe sve te stepenice, inspekciji.


Također, smatraju da oni koji podnesu neutemeljenu prijavu trebaju snositi financijski trošak. Učitelji u peticiji iznose primjer Slovenije, gdje za prijavu morate dati ime i prezime te stotinu eura troška obrade prijave. Taj se novac podnositelju vraća jedino ako se prijava pokaže osnovanom.


------------------------------------------------------

Ja biju poprave privinijo na grudi i jebo dok se ne ispriča.  Iz (za)raznih medija... - Page 35 3384354616

_________________
Iz (za)raznih medija... - Page 35 A060  Слава Україні!
besposlenpop
besposlenpop

Broj postova : 5739
Join date : 19.02.2018
Age : 65
Lokacija : Ma kaj lokacija - imam i građevinsku i uporabnu!

[Vrh] Go down

Iz (za)raznih medija... - Page 35 Empty Re: Iz (za)raznih medija...

Postaj  Yehudi 19.10.19 20:49

Iz (za)raznih medija... - Page 35 Pula1

Tijekom prosvjeda na pulskoj Portarati, koji je pod nazivom "Pravda" organiziran prvenstveno da bi se još jednom iskazalo nezadovoljstvo zbog svega što se događalo oko mučnog slučaja silovanja maloljetnice u Zadru, došlo je do policijske intervencije koja je izazvala ogorčenje okupljenih prosvjednika, piše Glas Istre.
Policijski službenici su u masi primijetili dvojicu mladića koji su na svojim majicama imali natpis "HDZ Lopovi. Lopine!". Dvojac u majicama nije svojim ponašanjem provocirao reakciju policije, pa se da zaključiti da je jedini razlog za postupanje tekst na majici.
- Sjedili su tu na kavi, onda su se digli i pitali kakva nam je to majica. Rekao sam da samo izražavam svoje nezadovoljstvo, kazao je za Glas Istre jedan od mladića.

Policajce su u znak podrške mladićima okružili brojni Puljani izražavajući svoje nezadovoljstvo represivnim mjerama sustava. Jedna je starija gospođa vikala:
- Sramota! Po Zagrebu vam šetaju crnokošuljaši, a ovdje vam smeta ova majica. Dajte i meni jednu majicu!.

Yehudi

Broj postova : 2225
Join date : 18.04.2014

[Vrh] Go down

Iz (za)raznih medija... - Page 35 Empty Re: Iz (za)raznih medija...

Postaj  besposlenpop 20.10.19 19:23

PA TKO OVO DRŽI U AUTU?! Novi vlasnici otkrili što su pronašli u kupljenim vozilima, popis će vas frapirati

Neki su predmeti urnebesni, a neki čak i šokantni



Kada uzmete u obzir koliko vremena prosječna osoba provede za volanom, nije ni čudo da u automobilu držimo neke od najosobnijih stvari. Ipak, neki su vozači toliko ekscentrični da sa sobom nose predmete koje nitko ne bi očekivao pronaći u vozilu.


Neki su urnebesni, neki čak i šokantni. Britanski Mirror napravio je popis najčudnijih stvari koje su novi vlasnici pronašli u rabljenim automobilima. Možda da sljedeći put detaljnije provjerite vozilo prije nego što ga date u druge ruke.


Nevjerojatan popis



  • Porcija zapečenoga graha kojemu je rok istekao četiri godine prije


  • Bolnički aparat za transfuziju krvi


  • Kutija s ljudskim pepelom


  • Omotnica s 10.000 funti u gotovini


  • Konjski izmet


  • Pakiranje od 20 metaka za sačmaricu


  • Zapakirana i neupotrijebljena mikrovalna pećnica


  • Zaručnički prsten na privjesku rezervnoga ključa


_________________
Iz (za)raznih medija... - Page 35 A060  Слава Україні!
besposlenpop
besposlenpop

Broj postova : 5739
Join date : 19.02.2018
Age : 65
Lokacija : Ma kaj lokacija - imam i građevinsku i uporabnu!

[Vrh] Go down

Iz (za)raznih medija... - Page 35 Empty Re: Iz (za)raznih medija...

Postaj  besposlenpop 26.10.19 20:27

PA TI PRATI GDJE IDU

BIZARNO: LETJELI SU PREDALEKO!? Znanstvenici ostali bez novca jer su orlovi – natukli račune za ‘roaming’

Iz (za)raznih medija... - Page 35 Profimedia-0247560079

Posebno je bilo skupo putovanje stepskog orla Mina koji je iz Kazahstana odletio u Iran te je sam uspio potrošiti čitav proračun koji je bio namijenjen svim orlovima



Ruskim znanstvenicima iz Centra za rehabilitaciju divljih životinja u Novosibirsku koji prate migracije orlova ponestalo je novca za projekt nakon što su im neke ptice iz južne Rusije i Kazahstana odletjele u Iran i Pakistan, a njihovi SMS odašiljači ondje su zbog roaminga “natukli” ogromne račune, javlja BBC.


Čuvši za veliki financijski problem istraživačkog tima, ruski mobilni operater Megafon odlučio im je oprostiti dug, a njihovu projektu ponudio je posebnu i jeftiniju tarifu.


Znanstvenici su na društvenim mrežama već bili pokrenuli ‘crowdfunding’ kampanju kako bi pokrili golemi dug te su uspjeli prikupiti oko 100.000 rubalja (1415 eura). Posebno je bilo skupo putovanje stepskog orla Mina koji je iz Kazahstana odletio u Iran te je sam uspio potrošiti čitav proračun koji je bio namijenjen svim orlovima.


Min je u Kazahstanu bio izvan dometa mobilne mreže, no sve njegove prikupljene poruke, a bilo ih je puno, uspjele su se poslati čim je doletio do iranskog teritorija. Cijena SMS-a u Kazahstanu je oko 15 rubalja, ali iz Irana se ta cijena penje na 49 rubalja.


Putem SMS poruka isporučuju se koordinate ptica za vrijeme njihove migracije, a istraživačka ekipa potom koristi satelitske fotografije kako bi provjerila jesu li ptice stigle na sigurna mjesta. Najveću prijetnju stepskim orlovima predstavljaju električni vodovi.


Spomenuta ruska ekipa trenutačno prati 13 orlova. Ptice se pare u Sibiru i Kazahstanu, a na zimu lete sve do južne Azije. U Rusiji i središnjoj Aziji se vode kao ugrožena vrsta.

_________________
Iz (za)raznih medija... - Page 35 A060  Слава Україні!
besposlenpop
besposlenpop

Broj postova : 5739
Join date : 19.02.2018
Age : 65
Lokacija : Ma kaj lokacija - imam i građevinsku i uporabnu!

[Vrh] Go down

Iz (za)raznih medija... - Page 35 Empty Re: Iz (za)raznih medija...

Postaj  besposlenpop 30.10.19 22:41

REZULTATI INSPEKCIJSKOG NADZORA

KAKO NAS PROIZVOĐAČI BESTIDNO VARAJU: Analiza pokazala poraznu kvalitetu proizvoda na policama, neke stvari su stvarno grozne
...

Mlijeko

Analizom je potvrđeno da više od šestine uzoraka ima manje mlijeka od dozvoljenog.
...

Iz (za)raznih medija... - Page 35 984513234


Iz (za)raznih medija... - Page 35 2733991369 Iz (za)raznih medija... - Page 35 2733991369 Iz (za)raznih medija... - Page 35 2733991369

_________________
Iz (za)raznih medija... - Page 35 A060  Слава Україні!
besposlenpop
besposlenpop

Broj postova : 5739
Join date : 19.02.2018
Age : 65
Lokacija : Ma kaj lokacija - imam i građevinsku i uporabnu!

[Vrh] Go down

Iz (za)raznih medija... - Page 35 Empty Re: Iz (za)raznih medija...

Postaj  besposlenpop 06.11.19 22:59

JEDNOSTAVNO NEMA GLUPLJE OD OVOG: U nijednom scenariju ovakvo paljenje vatrometa ne može završiti dobro


Pirotehnika i vatromet ne idu zajedno, a još ako se ubaci golotinja može biti opasno po život



Britanci su jučer obilježavali Večer Guya Fawkesa,  lika koji je uhićen jer je čuvao eksploziv koje su katolici podmetnuli ispod Parlamenta 5. studenog 1605. kako bi ubili tadašnjeg (protestantskog ) kralja Jakova I. Zavjera i bombaški napad je propao, a diljem Londona su paljeni krijesovi u znak zahvale što je plan osujećen.



Od tada do danas, u Britaniji se praznik obilježava vatrometom i krijesovima, no kako to biva kada se spoji pirotehnika i alkohol, uvijek bude nesreća.


Jedan razuman potez, a onda festival gluposti



Tako jedna tviterašica podijelila video ne baš osobito bistrog Škota koji je odlučio ispaliti raketu vatrometa iz svoje guze.  Jedino razumno na cijelom videu je to što su prije paljenja ipak odlučili djecu potjerati u kuću, a nakon toga kreće festival gluposti.

Ne samo da prijatelj spremno pali raketu, čiji stabilizator Škot drži među guzovima, nego nakon što je počela šikljati vatra, prijatelji vrište od smijeha. Čuje se i „stari, majica ti je totalno uništena“. Jer to je u tom trenutku bio najveći problem…

Kada je žarenje postalo prejako, Škot konačno bježi i gura raketu dalje od sebe. U zadnji čas jer je ubrzo potom eksplodirala.

https://twitter.com/i/status/1191091539235295232

Ne trebaš biti najbistriji na svijetu da razumiješ opasnosti vatrometa



Djevojka koja je podijelila video izgleda nema nikakve veze sa događajem, nego ga je objavila kao upozorenje na to kako vatromet i pirotehniku općenito treba ozbiljno shvaćati.
“Ne trebaš biti najbistriji na svijetu da znaš da se ne treba igrati sa vatrometom. Svake godine hitna primi oko tisuću ljudi zbog ozljeda vezanih uz vatromet u tjednima uoči Noći krijesova. Savjetujemo obiteljima da uživaju u vatrometu samo u organiziranom i sigurnom okruženju te se pridržavaju uputa o sigurnosti“, zgroženi su videom i u britanskom Društvu za sprećavanje nesreća.


No tviteraši se urnebesno sprdaju na račun čovjeka kojeg je glupost, srećom, koštala samo teških opeklina.


“Evo zašto muškarci žive kraće”; “evolucija na djelu”, “alkohol je gadna droga”, ‘Zbog ovakvih likova ne želim plaćati zdravstvo”, samo su neko od komentara. Bilo je i onih koji su dijelili savjete (?!) tipa “trik je ne stiskati guzove nakon što se raketa zapali”, ali i onih koji su isticali da, sve i da je uspio u naumu, zadobio bi još gadnije opekline, a da je nekim slučajem eksplodirala raketa dok ju još držao lako bi mogao ostati bez spolovila.

_________________
Iz (za)raznih medija... - Page 35 A060  Слава Україні!
besposlenpop
besposlenpop

Broj postova : 5739
Join date : 19.02.2018
Age : 65
Lokacija : Ma kaj lokacija - imam i građevinsku i uporabnu!

[Vrh] Go down

Iz (za)raznih medija... - Page 35 Empty Re: Iz (za)raznih medija...

Postaj  besposlenpop 12.11.19 13:47

Iz (za)raznih medija... - Page 35 Pizza-825x510

Ne postoji pogrešan način jedenja pizze, no jeste li znali da način na koji to radite odaje znakove o vašoj osobnosti?
Dok ste vi vjerojatno prezauzeti da razmišljate i o načinu na koji jedete svoj fini obrok znanstvenici koji proučavaju govor tijela u nedavnom su istraživanju otkrili da, ovisno o načinu na koji jedete pizzu, upadate u jednu od četiri kategorije – pokretači, utjecatelji, pobornici i oprezni korektori. U nastavku saznajte u koju kategoriju vi upadate.

Jednostavno zagrizete i uživate

Ljudi koji jednostavno navale na pizzu žele ju jesti na najbolji mogući način (a većina se slaže da ovaj način funkcionira najbolje). To su ljudi koji se uglavnom odlučuju za iste nadjeve budući da su oprezni korektori, te jednostavno ne žele iznenađenja kada je riječ o njihovoj pizzi.
Iz (za)raznih medija... - Page 35 Oprezni-korektori

Jedete pizzu preklopljenu

Ljudi koji preklapaju kriške svoje pizze obično su “multi-taskeri” te jedu svoje obroke dok u isto vrijeme rade druge stvari. Oni se, u stručnoj terminologiji, nazivaju pokretači.

Koristite nož i vilicu

Ljudi koji pizzu jedu vilicom i nožem uglavnom se opisuju kao metodične osobe koje se vole držati rutine (barem kada je u pitanju jedenje pizze). To su također ljudi koji će se, kada su u društvu, najprije pobrinuti da su svi dobili svoj dio prije nego počnu jesti. Istraživači su ovoj grupi dali naziv pobornici.
Iz (za)raznih medija... - Page 35 Pobornici

Najprije pojedete koricu

Navodno, ako pristupate svojoj pizzi “s leđa” volite biti drugačiji i hrabro isprobavati nove stvari. Prijatelji vas vjerojatno nazivaju trendseterima, a znanstvenici utjecateljima. Početi s koricom će sigurno privući pažnju koja vam uopće ne smeta (barem dok držanje kriške ne postane nemoguće).


U kojoj od ovih kategorija ste se pronašli? Podijelite u komentarima.


-------------------------------------------------------------------------------------
Jasamse pronašo u svima.  Iz (za)raznih medija... - Page 35 11484130
Iz (za)raznih medija... - Page 35 1658420748

_________________
Iz (za)raznih medija... - Page 35 A060  Слава Україні!
besposlenpop
besposlenpop

Broj postova : 5739
Join date : 19.02.2018
Age : 65
Lokacija : Ma kaj lokacija - imam i građevinsku i uporabnu!

[Vrh] Go down

Iz (za)raznih medija... - Page 35 Empty Re: Iz (za)raznih medija...

Postaj  besposlenpop 19.11.19 22:40

Pobjesnio na posjetitelje Interlibera: "Džabe vam knjige kad ste glupi ko ku*ac"


Iz (za)raznih medija... - Page 35 A9eb1583-deb5-4ca4-853d-8f4e21e25705-PXL_171119_26819472


AKO STE ovih dana odlučili posjetiti Interliber ili imate tu nesreću da živite u Novom Zagrebu, gužve izbjeći niste mogli.


Ekipa koja se parkira bilo kako sve živcira, ali većina u vezi s tim neće napraviti ništa. No ne i glavni junak ove priče.
Bijesan zbog činjenice da ne može proći do radnog mjesta zbog parkiranih automobila, na jednom je ostavio poruku. Fotografiju poruke na svom je profilu podijelio književnik Zoran Žmirić, a snimio ju je Brian Melamed.
"Džabe vam knjige kad ste glupi ko kurac. Hvala što ste nam zapriječili ulaz u radionu, netko i radi dok se vi naslikavate", napisao je anonimni autor.


Iz (za)raznih medija... - Page 35 EJkhWM_WsAAOOXA

_________________
Iz (za)raznih medija... - Page 35 A060  Слава Україні!
besposlenpop
besposlenpop

Broj postova : 5739
Join date : 19.02.2018
Age : 65
Lokacija : Ma kaj lokacija - imam i građevinsku i uporabnu!

[Vrh] Go down

Iz (za)raznih medija... - Page 35 Empty Re: Iz (za)raznih medija...

Postaj  besposlenpop 28.11.19 12:52

VIŠKA LEGENDA

VIŠANI TRAŽE SVOG MAČKA POMORCA; Ukrcao se, izgleda, na pogrešan trajekt i otišao za – Kaštela. Pokrenuli masovnu potragu

Iz (za)raznih medija... - Page 35 76776611_2533198653433680_1774801222532857856_n-e1574939280293

Objavu je podijelilo gotovo 500 korisnika Facebooka, a alarmirane su i udruge za zaštitu životinja



“Višani traže svog mačka, pomozite im da ga pronađu!”, objavljeno je na Facebooku portala grada Kaštela. Stanovnici Visa sigurno znaju mačka sa slika i sada su zabrinuti jer znaju da je trenutno izgubljen. Po svoj se prilici ukrcao na – pogrešan trajekt.


“Mačak (na slici) često se popne na Hektorovića u Viškoj luci pa napravi đir do Splita i natrag u Vis. Ovoga puta izgleda da je pogriješio pa se popeo na trajekt koji prevozi plin te se navodno iskrcao u Kaštelima pored CEMEX-a. Molimo vas podijelite ovaj post, a sve informacije o mačku putniku dojavite na 0915638618”, stoji u objavi.


Alarmirane su i udruge za zaštitu životinja


Objavu je podijelilo gotovo 500 korisnika Facebooka, a, sudeći prema komentarima, alarmirane su i udruge za zaštitu životinja. Koliko je ovaj četveronožac poznat na otoku Visu, pokazuje i jedan od komentara čovjeka koji je s njime nekad imao bliski susret.


“Ovaj mačor legenda se uvalio meni na brod, otklopio lonac, pojeo meso iz manistre i ostavio nam zavadu tko je pojeo meso i šporkao kužinu usred noći”, ispričao je jedan korisnik.

_________________
Iz (za)raznih medija... - Page 35 A060  Слава Україні!
besposlenpop
besposlenpop

Broj postova : 5739
Join date : 19.02.2018
Age : 65
Lokacija : Ma kaj lokacija - imam i građevinsku i uporabnu!

[Vrh] Go down

Iz (za)raznih medija... - Page 35 Empty Re: Iz (za)raznih medija...

Postaj  besposlenpop 05.12.19 15:19

Copa América novom maskotom slavi pse koji trče po južnoameričkim nogometnim travnjacima

"Psi su smiješni, unikatni, sretni i agilni, a to predstavlja duh Južne Amerike"

Iz (za)raznih medija... - Page 35 GettyImages-1191786977-840x530

Nakon Zizita, dolazi Pibe.


Copa América ima novu maskotu. Zizito je bio vesela kapibara, glodavac koji je bio lice ovogodišnjeg turnira u Brazilu. Pibe je pas koji će zaželjeti dobrodošlicu južnoameričkim reprezentacijama dogodine, na turniru koji će se održati u Argentini i Kolumbiji 2020.


Pibe predstavlja, riječima organizatora, “unikatni, sretni i agilni duh Južne Amerike”, a odabran je u čast brojnih pasa koji trče po južnoameričkim nogometnim travnjacima, često prekidajući i službene utakmice.

Nogomet u Južnoj Americi ima status religije a, budući da znamo kako svi psi idu u raj, bilo je samo pitanje vremena kada će se to dvoje spojiti.


Psi i nogomet. Ne plačemo, vi plačete!


https://twitter.com/i/status/1197983857305411591


https://twitter.com/i/status/1200888390016737280

_________________
Iz (za)raznih medija... - Page 35 A060  Слава Україні!
besposlenpop
besposlenpop

Broj postova : 5739
Join date : 19.02.2018
Age : 65
Lokacija : Ma kaj lokacija - imam i građevinsku i uporabnu!

[Vrh] Go down

Iz (za)raznih medija... - Page 35 Empty Re: Iz (za)raznih medija...

Postaj  besposlenpop 08.12.19 14:23

SPORNA MODA

ZA BLAGDANE KUPUJETE DŽEMPERE S BOŽIĆNIM MOTIVIMA? Možda vam se neće svidjeti ono što stručnjaci kažu o njima

Iz (za)raznih medija... - Page 35 Shutterstock_1218175639

Udruga poziva obožavatelje džempera s božićnim motivima da ih ponovno odjenu, zamijene s nekim članom obitelji, doniraju ili kupe ‘novi’ u trgovini rabljenom odjećom



Mnogi smatraju da nema božićnih blagdana bez tipičnih ružnih božićnih džempera, no oni su, po mišljenju stručnjaka za zaštitu okoliša, istodobno primjer one ružne, štetne strane mode. Malo više od trećine božićnih džempera njihovi vlasnici odjenu samo jednom, pokazalo je istraživanje britanske organizacije za zaštitu okoliša Hubbub.


Iz (za)raznih medija... - Page 35 Shutterstock_1215026452


Unatoč tomu svaki treći kupac mlađi od 35 godina svake godine kupi novu vestu s božićnim motivom. Hubbub kaže da to rezultira golemom količinom nepotrebnog plastičnog otpada, s obzirom na to da je oko 95 posto tih odjevnih predmeta izrađeno u potpunosti ili djelomično od plastičnih materijala. Udruga poziva obožavatelje džempera s božićnim motivima da ih ponovno odjenu, zamijene s nekim članom obitelji, doniraju ili kupe “novi” u trgovini rabljenom odjećom.


“Kreirajte jedinstven izgled odijevanjem prošlogodišnjega ružnog džempera”, savjetuje dobrotvorna organizacija. “Dodavanjem nekog novog ukrasa, možete izmijeniti njegov izgled i nositi ga i tijekom idućih blagdana”. Da bi neodlučnima olakšao odluku, Hubbub je kreirao internetsku stranicu s idejama o tomu na koji način napraviti božićnu vestu te preporučuje potragu  za rabljenim božićnim džemperima na vintage internetskim platformama.

_________________
Iz (za)raznih medija... - Page 35 A060  Слава Україні!
besposlenpop
besposlenpop

Broj postova : 5739
Join date : 19.02.2018
Age : 65
Lokacija : Ma kaj lokacija - imam i građevinsku i uporabnu!

[Vrh] Go down

Iz (za)raznih medija... - Page 35 Empty Re: Iz (za)raznih medija...

Postaj  blitwa 09.12.19 22:04

Nemam ni jedan božićno- odjevni predmet. Osim čarapica  Iz (za)raznih medija... - Page 35 11484130

blitwa

Broj postova : 1030
Join date : 22.12.2018

[Vrh] Go down

Iz (za)raznih medija... - Page 35 Empty Re: Iz (za)raznih medija...

Postaj  besposlenpop 09.12.19 23:35

blitwa je napisao/la:Nemam ni jedan božićno- odjevni predmet. Osim čarapica  Iz (za)raznih medija... - Page 35 11484130
Ccc ... gola ko starleta.  Iz (za)raznih medija... - Page 35 11484130 Iz (za)raznih medija... - Page 35 11484130 Iz (za)raznih medija... - Page 35 11484130

_________________
Iz (za)raznih medija... - Page 35 A060  Слава Україні!
besposlenpop
besposlenpop

Broj postova : 5739
Join date : 19.02.2018
Age : 65
Lokacija : Ma kaj lokacija - imam i građevinsku i uporabnu!

[Vrh] Go down

Iz (za)raznih medija... - Page 35 Empty Re: Iz (za)raznih medija...

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 35 / 42. Previous  1 ... 19 ... 34, 35, 36 ... 38 ... 42  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.