kultniX
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Iz (za)raznih medija...

Stranica 38 / 42. Previous  1 ... 20 ... 37, 38, 39, 40, 41, 42  Next

Go down

Iz (za)raznih medija... - Page 38 Empty Re: Iz (za)raznih medija...

Postaj  pizda 22.07.20 20:55

prekjucer umro Anto Pavlovic kajroprakticar a ja bas prekjucer gledao po jubitu ima li kakvih vijesti o njemu. Sta ti je slucajnost, ili mozda nije...
Uglavnom, lud ko puska, sajko kojeg bi mrzio kad bi vidio klipove na kojima maltretira pacijente. U biti ne znas ko je bio ludji, on ili oni koji su mu dolazili na "ljecenje". Bio je poznat po centriranju bolesnika ali postupak nije javno prikazivao. Koliko sam uspio skuzit, radilo se o namjestanju atlasa. Bilo na jubitu masu njegovih klipova, one sa pacijentima ne bih gledao ali vecina su mu bili "putopisni" tj. obilazio bi sela u okolici Zagreba, snimao kamerom pojedine kuce i tracao ljude u njima. Sve je znao, ko koga jebe, ko se drogira, ko pije, ko krade. ko je lazni branitelj... Ljudima bi kasnije pao mrak na oci kad bi vidjeli te klipove i sto je o njima pricao Iz (za)raznih medija... - Page 38 684758713. Mnogi su mu gledali te klipove jer su bili sasvim ok, nekako opustajuci. Kad bi nekog lijecio bio je olicenje sotone. Dok bi setao i snimao, sasvim ugodan lik, cak i zabavan. Ko bi rekao da ce me pogoditi kad rikne a pogodilo me. Valjda zbog te njegove jekyllovske strane. Pokoj mu dusi...

pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Iz (za)raznih medija... - Page 38 Empty Re: Iz (za)raznih medija...

Postaj  Gost 22.07.20 21:17

Lubi, keksicu, jel tebi treba sta lJecit?

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Iz (za)raznih medija... - Page 38 Empty Re: Iz (za)raznih medija...

Postaj  pizda 07.08.20 0:03

poginuo Rajko Dujmic, pokoj mu dusi. Ne volim bas slagere ni pop ali napravio je vrhunske stvari u toj domeni. Zao mi ga je jebemu...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Iz (za)raznih medija... - Page 38 Empty Re: Iz (za)raznih medija...

Postaj  pizda 07.08.20 0:05

Beirut bas ispao pravi Beirut. Jebote koja grozna eksplozija, ko da je grunula atomska bomba. Cijeli jedan dio grada zbrisan sa lica zemlje, jezivo...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Iz (za)raznih medija... - Page 38 Empty Re: Iz (za)raznih medija...

Postaj  Gost 07.08.20 16:02

pizda je napisao/la:Beirut bas ispao pravi Beirut. Jebote koja grozna eksplozija, ko da je grunula atomska bomba. Cijeli jedan dio grada zbrisan sa lica zemlje, jezivo...
a sta je beirut trebao ispast wiener schnitzel? Ne kuzim brende, kojemu se gradu nadas Iz (za)raznih medija... - Page 38 1869404863

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Iz (za)raznih medija... - Page 38 Empty Re: Iz (za)raznih medija...

Postaj  Gost 08.08.20 0:28

Eno se i onaj indijski avion prepolovio proklizavajuci s piste.  Iz (za)raznih medija... - Page 38 2329918616

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Iz (za)raznih medija... - Page 38 Empty Re: Iz (za)raznih medija...

Postaj  pizda 08.08.20 0:30

Vel'ka Maca je napisao/la:
pizda je napisao/la:Beirut bas ispao pravi Beirut. Jebote koja grozna eksplozija, ko da je grunula atomska bomba. Cijeli jedan dio grada zbrisan sa lica zemlje, jezivo...
a sta je beirut trebao ispast wiener schnitzel? Ne kuzim brende, kojemu se gradu nadas Iz (za)raznih medija... - Page 38 1869404863

Beirut je sinonim za razaranja, bombardiranja, diverzije svake vrste. To je ko kad kazes "propao ko Grcka" iako je Grcka bogatija od nas...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Iz (za)raznih medija... - Page 38 Empty Re: Iz (za)raznih medija...

Postaj  pizda 08.08.20 0:32

Dudette je napisao/la:Eno se i onaj indijski avion prepolovio proklizavajuci s piste.  Iz (za)raznih medija... - Page 38 2329918616

nije to nista, Vakula veli da toplinski val stize u Hrvatsku. Pa di ce bas sad, usred ljeta...Iz (za)raznih medija... - Page 38 684758713
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Iz (za)raznih medija... - Page 38 Empty Re: Iz (za)raznih medija...

Postaj  Gost 08.08.20 6:10

pizda je napisao/la:
Vel'ka Maca je napisao/la:
pizda je napisao/la:Beirut bas ispao pravi Beirut. Jebote koja grozna eksplozija, ko da je grunula atomska bomba. Cijeli jedan dio grada zbrisan sa lica zemlje, jezivo...
a sta je beirut trebao ispast wiener schnitzel? Ne kuzim brende, kojemu se gradu nadas Iz (za)raznih medija... - Page 38 1869404863

Beirut je sinonim za razaranja, bombardiranja, diverzije svake vrste. To je ko kad kazes "propao ko Grcka" iako je Grcka bogatija od nas...
zezas? Da ne kazem - zajebavas, ali nekako sam sva softo softic jutros pa mi je i lopata od jezika - lopaticicica... hihi... 
Ta, jasna stvar pizdo pizdicu...

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Iz (za)raznih medija... - Page 38 Empty Re: Iz (za)raznih medija...

Postaj  besposlenpop 08.08.20 17:30

Vel'ka Maca je napisao/la:
pizda je napisao/la:
Vel'ka Maca je napisao/la:
pizda je napisao/la:Beirut bas ispao pravi Beirut. Jebote koja grozna eksplozija, ko da je grunula atomska bomba. Cijeli jedan dio grada zbrisan sa lica zemlje, jezivo...
a sta je beirut trebao ispast wiener schnitzel? Ne kuzim brende, kojemu se gradu nadas Iz (za)raznih medija... - Page 38 1869404863

Beirut je sinonim za razaranja, bombardiranja, diverzije svake vrste. To je ko kad kazes "propao ko Grcka" iako je Grcka bogatija od nas...
zezas? Da ne kazem - zajebavas, ali nekako sam sva softo softic jutros pa mi je i lopata od jezika - lopaticicica... hihi... 
Ta, jasna stvar pizdo pizdicu...
Guglaj Sabra i Šatila.

_________________
Iz (za)raznih medija... - Page 38 A060  Слава Україні!
besposlenpop
besposlenpop

Broj postova : 5740
Join date : 19.02.2018
Age : 65
Lokacija : Ma kaj lokacija - imam i građevinsku i uporabnu!

[Vrh] Go down

Iz (za)raznih medija... - Page 38 Empty Re: Iz (za)raznih medija...

Postaj  Legolas 09.08.20 1:11

pizda je napisao/la:Beirut bas ispao pravi Beirut. Jebote koja grozna eksplozija, ko da je grunula atomska bomba. Cijeli jedan dio grada zbrisan sa lica zemlje, jezivo...
Ovo je meni tako tužno ... tako tužno a tako predvidivo za jednu državu kojom je prevladao diletantizam kroz političko instaliranje rukovoditeljskog kadra. U manjoj mjeri se to sada osjeti i u Hrvatskoj. Iskreno se nadam da neće biti sličnih događaja iako potencijalnih žarišta ima.
Legolas
Legolas

Broj postova : 897
Join date : 19.01.2013

[Vrh] Go down

Iz (za)raznih medija... - Page 38 Empty Re: Iz (za)raznih medija...

Postaj  pizda 09.08.20 2:05

Legolas je napisao/la:
pizda je napisao/la:Beirut bas ispao pravi Beirut. Jebote koja grozna eksplozija, ko da je grunula atomska bomba. Cijeli jedan dio grada zbrisan sa lica zemlje, jezivo...
Ovo je meni tako tužno ... tako tužno a tako predvidivo za jednu državu kojom je prevladao diletantizam kroz političko instaliranje rukovoditeljskog kadra. U manjoj mjeri se to sada osjeti i u Hrvatskoj. Iskreno se nadam da neće biti sličnih događaja iako potencijalnih žarišta ima.

ako nista drugo, na glasu smo ko dosta azurni po tim i slicnim pitanjima. Moras imat sto atesta za postaviti kontejner na livadu a kamo li sto complexnie. Mora se priznat da se kod nas rijetko stogod srusi, urusi ili eksplodira. U Italiji je normalno da se svakog dana urusi barem jedna zgrada u nekom gradu ili eksplodira plin i digne pola ulice u zrak.
To nam je valjda nasledje uredjenijih vremena...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Iz (za)raznih medija... - Page 38 Empty Re: Iz (za)raznih medija...

Postaj  Legolas 09.08.20 2:07

pizda je napisao/la:
Legolas je napisao/la:
pizda je napisao/la:Beirut bas ispao pravi Beirut. Jebote koja grozna eksplozija, ko da je grunula atomska bomba. Cijeli jedan dio grada zbrisan sa lica zemlje, jezivo...
Ovo je meni tako tužno ... tako tužno a tako predvidivo za jednu državu kojom je prevladao diletantizam kroz političko instaliranje rukovoditeljskog kadra. U manjoj mjeri se to sada osjeti i u Hrvatskoj. Iskreno se nadam da neće biti sličnih događaja iako potencijalnih žarišta ima.

ako nista drugo, na glasu smo ko dosta azurni po tim i slicnim pitanjima. Moras imat sto atesta za postaviti kontejner na livadu a kamo li sto complexnie. Mora se priznat da se kod nas rijetko stogod srusi, urusi ili eksplodira. U Italiji je normalno da se svakog dana urusi barem jedna zgrada u nekom gradu ili eksplodira plin i digne pola ulice u zrak.
To nam je valjda nasledje uredjenijih vremena...
Predugo si ti bio pod uhljebskom diktaturom da bi znao realno stanje.
Legolas
Legolas

Broj postova : 897
Join date : 19.01.2013

[Vrh] Go down

Iz (za)raznih medija... - Page 38 Empty Re: Iz (za)raznih medija...

Postaj  besposlenpop 20.08.20 13:23

NA ČIJOJ STE STRANI? Žena pokazala kako se ‘pravilno’ vješa oprano rublje i pokrenula žustru raspravu

Neobična metoda podijelila je mišljenja na društvenim mrežama, a neki su išli toliko daleko da su ženu prozvali luđakinjom



Naizgled nevina fotografija opranog ručnika koji visi na sušilu izazvala je žustru raspravu oko pravog načina vješanja rublja u jednoj grupi na Facebooku.


Debata je počela kada je Australka objavila fotku ručnika koji nije zakačila na sušilo, kao što je uobičajeno, već je kvačice stavila na dvije strane ručnika ispod rešetke.


“Mislim da je ovo ispravan način za korištenje kvačica. Cijeli život sam to pogrešno radila. Što mislite?”, napisala je uz fotografiju na koji mnogi nisu ostali ravnodušni.


Iz (za)raznih medija... - Page 38 32111404-8641255-image-a-4_1597793772916


Dok su neki u komentarima poručili kako je to dobar način da se rublje ne petlja, drugi su ju proglasili luđakinjom. Jedna članica grupe otkrila je da se služi istim trikom kada putuje kamperom kako joj odjeća ne bi odletjela na vjetru, a druga stavi kvačice na plahte kako se ne bi zapetljale na dnu.


No, druge nisu uvjerene u učinkovitost ove metode. “Neka svi rade što žele, ali smiješno mi je kako u 2020. mlađe generacije govore starijima kako sve rade pogrešno”, “Kada je rublje zakačeno za rešetku sušila ostaje na mjestu te se suši propisno i jednako”, “Već vidim kako bih se mučila s traženjem kvačica dok nabrzinu spremam rublje jer počinje padati kiša”, pisale su u komentarima.

_________________
Iz (za)raznih medija... - Page 38 A060  Слава Україні!
besposlenpop
besposlenpop

Broj postova : 5740
Join date : 19.02.2018
Age : 65
Lokacija : Ma kaj lokacija - imam i građevinsku i uporabnu!

[Vrh] Go down

Iz (za)raznih medija... - Page 38 Empty Re: Iz (za)raznih medija...

Postaj  maledetta primavera 20.08.20 13:27

Ja na susilu ni ne stavljam kvacice ....
maledetta primavera
maledetta primavera

Broj postova : 1678
Join date : 12.08.2016

[Vrh] Go down

Iz (za)raznih medija... - Page 38 Empty Re: Iz (za)raznih medija...

Postaj  besposlenpop 20.08.20 16:05

maledetta primavera je napisao/la:Ja na susilu ni ne stavljam kvacice ....
Ni ja, osim ak vetar ćarlija ...

_________________
Iz (za)raznih medija... - Page 38 A060  Слава Україні!
besposlenpop
besposlenpop

Broj postova : 5740
Join date : 19.02.2018
Age : 65
Lokacija : Ma kaj lokacija - imam i građevinsku i uporabnu!

[Vrh] Go down

Iz (za)raznih medija... - Page 38 Empty Re: Iz (za)raznih medija...

Postaj  Gost 20.08.20 19:53

besposlenpop je napisao/la:
maledetta primavera je napisao/la:Ja na susilu ni ne stavljam kvacice ....
Ni ja, osim ak vetar ćarlija ...
Iz (za)raznih medija... - Page 38 G0344

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Iz (za)raznih medija... - Page 38 Empty Re: Iz (za)raznih medija...

Postaj  besposlenpop 21.08.20 13:11

Ljdsuki mzoak je čdunsea svatr: Ako možete pročitati ovaj tekst - imate tzv. 'poremećaj' mozga

Iz (za)raznih medija... - Page 38 Nfg

Koliko puta vam se dogodilo da negdje pročitate neku riječ kojoj nedostaje neko slovo, ili je redoslijed slova premješten, a vi ipak pročitate značenje te riječi?


J3ST3 l1 ZN4L1 D4 LJUDSK1 M0Z4K 1M4 SP0S0BN0ST D4 T3KST PR0M4TR4 K40 CJ3L1NU, T3 D4 PR3P0ZN4J3 1 B3Z PR0BL3M4 Č1T4 1 R1J3Č1 K0J3 N1SU 1SPR4VN0 N4P1S4N3? 0V4 P0J4V4 N4Z1V4 S3 T1P0GL1K3M1J4, 4 14K0 J0Š UV1J3K N1J3 5LUŽ83N0 Z4V3D3N4 U KNJ1G4M4, SV0J3 UP0R1ŠT3 PR0N4L4Z1 U G3ŠT4LT PS1H0L0G1J1




Ljudski mozak je biološki kompjuter koji obrađuje informacije. Naš mozak nije u stanju izvoditi nezamislive matematičke operacije kao pravi kompjuter, ali može razmišljati, pisati poeziju, dizajnirati, režirati filmove...




Pored ovoga mozak ima i neke druge sposobnosti kao sto je tipoglikemija. Koliko puta vam se dogodilo da negdje pročitate neku riječ kojoj nedostaje neko slovo, ili je redoslijed slova premješten, a vi ipak pročitate značenje te riječi? To je zato što mozak na riječi gleda kao na cjelinu, a ne kao zasebna slova.




Ako uspijete pročitati ovu poruku bez problema, to znači da vaš mozak radi besprijekorno.




"Btnio je smao da su pvro i zdnjae sovlo rčijei na parovm msjetu. Sovla u seridni mgou biti ptoupno imzijeanaša. Vi tađoker mžoete čtiati bez porlbema čak i ako je na srtanom jzeiku".




Jeste li čuli za pojam tipoglikemija? To je pseudoznanstvena konstrukcija koja je nastala poslije jednog pisma upućenog New Scientistu, a riječ je o anomaliji mozga da prepozna, a zatim i pročita riječi u kojima su slova ispremetana. Ako možete pročitati ovaj tekst u fotografiji ispod i vi ste ‘tipoglikemični’!


Iz (za)raznih medija... - Page 38 Tipoglikemija



Tipoglikemija je šaljivi naziv za ‘poremećaj’ mozga da pročita riječi, u kojima slova nisu napisana ispravnim redoslijedom ili čak neka i nedostaju. Javlja se iz razloga što je mozak, kao najsloženiji ljudski organ sposoban izvoditi komplicirane radnje, među koje se može ubrojiti i mogućnost da na riječi gleda u vidu cjeline, a ne slovo po slovo.


Dovoljno je zadržati prvo i posljednje slovo u izrazu, a ostala se mogu ispremetati kakogod i bit će ih opet relativno jednostavno pročitati.


Ako ste uspješno riješili prvi nivo s hrvatskim jezikom, pokušajte pročitati i ovih nekoliko rečenica na engleskom.

Iz (za)raznih medija... - Page 38 Poruka-skrivena-402x480

Još jedan primjer tipoglikemijskog teksta:


“I cdn’uolt blveiee taht I cluod aulaclty uesdnatnrd waht I was rdanieg: the phaonmneel pweor of the hmuan mnid. Aoccdrnig to a rseearch taem at Cmabrigde Uinervtisy, it deosn’t mttaer in waht oredr the ltteers in a wrod are, the olny iprmoatnt tihng is taht the frist and lsat ltteer be in the rghit pclae. The rset can be a taotl mses and you can sitll raed it wouthit a porbelm. Tihs is bcuseae the huamn mnid deos not raed ervey lteter by istlef, but the wrod as a wlohe. Scuh a cdonition is arppoiatrely cllaed Typoglycemia.


“Amzanig huh? Yaeh and you awlyas thguoht slpeling was ipmorantt.”


Originalan tekst : “I couldn’t believe that I could actually understand what I was reading: the phenomenal power of the human mind. According to a research team at Cambridge University, it doesn’t matter in what order the letters in a word are, the only important thing is that the first and last letter be in the right place. The rest can be a total mess and you can still read it without a problem. This is because the human mind does not read every letter by itself, but the word as a whole. Such a condition is appropriately called Typoglycemia".


_________________
Iz (za)raznih medija... - Page 38 A060  Слава Україні!
besposlenpop
besposlenpop

Broj postova : 5740
Join date : 19.02.2018
Age : 65
Lokacija : Ma kaj lokacija - imam i građevinsku i uporabnu!

[Vrh] Go down

Iz (za)raznih medija... - Page 38 Empty Re: Iz (za)raznih medija...

Postaj  Gost 30.08.20 11:03

[size=42]Ruski avioni presreli američki bombarder B-52 koji je letio kroz Hrvatsku[/size]




[size=42]socijalistički rasisti hrvatoslavlja dovode u pitanje hrvatsku suverenost serući o pijat iz kojeg jedu , pljuvanjem u obraz koji ih je jednom spasija od soci-naciste hitlera , drugi put scenarijem oluje i raketiranjem soci-naci-velikosrbizma [/size]


[size=42]zbilja smo gamad [/size]

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Iz (za)raznih medija... - Page 38 Empty Re: Iz (za)raznih medija...

Postaj  Gost 03.09.20 12:02

[size=42]https://priznajem.hr/novosti/imigrant-sokirao-sarajevo-ubio-covjeka-pa-trazio-da-plati-mrtvu-glavu-i-da-ga-puste-takav-je-kod-nas-obicaj/131940/[/size]
[size=42]IMIGRANT ŠOKIRAO SARAJEVO: Ubio čovjeka pa tražio da plati mrtvu glavu i da ga puste, “takav je kod nas običaj”[/size]




[size=42]ovoje naslov za guzare[/size]


[size=42]ko smakne guzara triba platit globu i gazit dalje [/size]

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Iz (za)raznih medija... - Page 38 Empty Re: Iz (za)raznih medija...

Postaj  besposlenpop 05.09.20 22:53

Evo nešto za Tzigu:

NEKADAŠNJI ‘LJUDSKI KEN’ SADA JE BARBIE: Pokazala sićušni struk i ogromne obline pa zabrinula fanove

Iz (za)raznih medija... - Page 38 BeFunky-collage-2-2

Brazilka, koja je donedavno bila poznata kao ‘ljudski Ken’, dosad je imala 75 plastičnih operacija, a sada je napokon zadovoljna svojim izgledom



Jessica Alves, nekoć poznata kao Rodrigo Alves, odnosno ‘ljudski Ken’, šokirala je pratitelje na društvenim mrežama svojim sićušnim i neprirodnim strukom.


Podsjetimo, Brazilka je imala 75 plastičnih operacija tijekom svoje transformacije iz muškarca u ženu, ali sada se napokon čini zadovoljna sobom.


Jessica je na Instagramu objavila fotku s odmora u Turskoj na kojoj je pokazala svoju figuru pješčanog sata u jednodijelnom kupaćem kostimu s uzorkom leoparda. Ovoga puta pozornost nije bila na njenim bujnim atributima, već na sićušnom struku koji je još više smanjila crnim pojasom.


Nakon što su ju zabrinuti fanovi upitali može li uopće disati, onemogućila je komentare ispod fotografije.


https://www.instagram.com/p/CErKXvJlCVf/?utm_source=ig_embed


Inače, Jessica procjenjuje da je na svoju transformaciju potrošila oko 900.000 funti (oko 7.600.000 kuna). Otkad je izašla u javnost kao transrodna osoba, potrošila je 60.000 funti na povećanje grudi, injekcije u bokovima, koljenima i stopalima. Uklonila je Adamovu jabučicu i podvrgla se operaciji feminizacije lica. Prilikom povećanja stražnjice i grudi ubrizgano joj je čak devet litara filera.


https://www.instagram.com/p/CDtV1HMl9aS/?utm_source=ig_embed


https://www.instagram.com/p/CD98_-KlISm/?utm_source=ig_embed



https://www.instagram.com/p/CEaQPD7FH6X/?utm_source=ig_embed

_________________
Iz (za)raznih medija... - Page 38 A060  Слава Україні!
besposlenpop
besposlenpop

Broj postova : 5740
Join date : 19.02.2018
Age : 65
Lokacija : Ma kaj lokacija - imam i građevinsku i uporabnu!

[Vrh] Go down

Iz (za)raznih medija... - Page 38 Empty Re: Iz (za)raznih medija...

Postaj  Cat_ 05.09.20 23:28

Danas je Dan Amazona.
A sume i dalje gore...  Iz (za)raznih medija... - Page 38 3102334490

https://www.amnesty.org/en/latest/news/2020/09/brazil-alarming-number-of-new-forest-fires-detected-ahead-of-amazon-day/


Pa kakvu cemo to Zemlju ostaviti za Keith Richardsa?!?

Iz (za)raznih medija... - Page 38 684758713 Iz (za)raznih medija... - Page 38 684758713


Malo humora na ovu katastrofu...
Cat_
Cat_

Broj postova : 860
Join date : 19.04.2020

[Vrh] Go down

Iz (za)raznih medija... - Page 38 Empty Re: Iz (za)raznih medija...

Postaj  Gost 06.09.20 0:06

Zamisli kita r8chardsa kad mu ja pr3dstavljam cajku..ll zamisli taj nivo streberlooka.... ah, slatke moje seljancice i seljaki... neka nasim streberskim venama prokola zivot... streberski... i skroman... #livelongmyseljacine... tako mi je drago da ste uspjeli probit se do jezgre sirovih strasti... otud sve pocinje... Iz (za)raznih medija... - Page 38 3114925407

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Iz (za)raznih medija... - Page 38 Empty Re: Iz (za)raznih medija...

Postaj  Cat_ 09.09.20 21:21

Kad nivo frustracije i nemoci dostigne vrhunac... Iz (za)raznih medija... - Page 38 3102334490

https://www.google.at/amp/s/www.bbc.com/news/amp/world-europe-54082201

Norveska se darezljivo ponudila da primi cak 50 izbeglica, ali iz samo odredjene grupacije.
Jedina osoba iz visokih politickih krugova EU koja se jos uvek iskreno zalaze da ovim ljudima pomogne je Merkel.
Tragedija. Tragedija zivota u nehumanim uslovima, nada u pomoc koja izostaje, strahovi koji su prerasli u opstu medjusobnu netrpeljivost, pa cak i mrznju...
Ne znam ni sto bih vise rekla...
Cat_
Cat_

Broj postova : 860
Join date : 19.04.2020

[Vrh] Go down

Iz (za)raznih medija... - Page 38 Empty Re: Iz (za)raznih medija...

Postaj  Gost 10.09.20 22:42

Cat_ je napisao/la:Kad nivo frustracije i nemoci dostigne vrhunac... Iz (za)raznih medija... - Page 38 3102334490

https://www.google.at/amp/s/www.bbc.com/news/amp/world-europe-54082201

Norveska se darezljivo ponudila da primi cak 50 izbeglica, ali iz samo odredjene grupacije.
Jedina osoba iz visokih politickih krugova EU koja se jos uvek iskreno zalaze da ovim ljudima pomogne je Merkel.
Tragedija. Tragedija zivota u nehumanim uslovima, nada u pomoc koja izostaje, strahovi koji su prerasli u opstu medjusobnu netrpeljivost, pa cak i mrznju...
Ne znam ni sto bih vise rekla...
U pokusaju da se problem zamagli ili umanji tako da ga se svede pod zajednicki nazivnik - migracije - postize se upravo suprotno. Niti se rjesava problem ekonomskih migracija, niti izbjeglistva... Iz (za)raznih medija... - Page 38 3102334490

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Iz (za)raznih medija... - Page 38 Empty Re: Iz (za)raznih medija...

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 38 / 42. Previous  1 ... 20 ... 37, 38, 39, 40, 41, 42  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.