kultniX
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,,

Stranica 1 / 11. 1, 2, 3 ... 9, 10, 11  Next

Go down

SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, Empty SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,,

Postaj  besposlenpop 27.07.19 10:59

pizda je napisao/la:
besposlenpop je napisao/la:
pizda je napisao/la:
besposlenpop je napisao/la:
Štati piješ mlačno pivo?
Toti nije zdravo.

SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, Arschl1

na tu ikonu imam copyalright...
Pa pošalji račun.  SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, 3679994209

bez racuna ti je 25% jeftinie...SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, 684758713
Bez računa se? Ne RAČUNA!

_________________
SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, A060  Слава Україні!
besposlenpop
besposlenpop

Broj postova : 5740
Join date : 19.02.2018
Age : 65
Lokacija : Ma kaj lokacija - imam i građevinsku i uporabnu!

[Vrh] Go down

SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, Empty Re: SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,,

Postaj  Gost 27.07.19 17:16

besposlenpop je napisao/la:
magdalenica je napisao/la:Sanjala sam da strastveno ljubim ženu (koja btw. liči malo na moju susjedu... SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, 1724307051 ) i da mi je fora to što je ona sramežljiva. 
Ta sramežljivost me još više razjarila da je ljubim i milujem joj jedre napete grudi (trojka 75B)... Lastane ... SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, 1619348112 SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, 1619348112
Totije sve od nenošenja gaća.  SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, 3679994209

SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, 827055756 O blagi Bože, sačuvaj me sintetičkih gaća i humora besposlenogpopa...  SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, 4255275425

Gost
Gost


[Vrh] Go down

SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, Empty Re: SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,,

Postaj  Gost 27.07.19 17:38

pizda je napisao/la:
magdalenica je napisao/la:Sanjala sam da strastveno ljubim ženu (koja btw. liči malo na moju susjedu... SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, 1724307051 ) i da mi je fora to što je ona sramežljiva. 
Ta sramežljivost me još više razjarila da je ljubim i milujem joj jedre napete grudi (trojka 75B)... Lastane ... SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, 1619348112 SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, 1619348112

o bog te jebo...Nadam se da nemas kucne ljubimce pa da i njih sanjas...SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, 684758713


Šta odgovorit na glupi post  SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, 2892997642

Gost
Gost


[Vrh] Go down

SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, Empty Re: SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,,

Postaj  Gost 27.07.19 23:01

magdalenica je napisao/la:Sanjala sam da strastveno ljubim ženu (koja btw. liči malo na moju susjedu... SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, 1724307051 ) i da mi je fora to što je ona sramežljiva. 
Ta sramežljivost me još više razjarila da je ljubim i milujem joj jedre napete grudi (trojka 75B)... Lastane ... SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, 1619348112 SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, 1619348112

Pa rekla sam ti da ti treba decko. Onda u snovima neces spopadati komsinice. SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, 3601362807
A mozda Pop i nije tako daleko od istine... :-)) Obicno se ne secam svojih snova, ali sinoc sam spavala naga i svasta cudno sanjala. Izmedju ostalog i da sam kupila malog zmaja. Ali za to bar znam odakle mi je, tj kako je mozak dosao do toga.
Vidi kako je meden. SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, 684758713
Da je pravi odmah bi bio moj.

SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, 6b5dc410

Gost
Gost


[Vrh] Go down

SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, Empty Re: SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,,

Postaj  pizda 27.07.19 23:56

zingaro je napisao/la:Sanjao sam neku vecher,,,,kako sjedim s nekom meni nepoznatom zenskom,,,prichamo ...zabavljam je ..ona se smije ko luda a ja koristim situaciju pa je sa obadvije ruke ulovim njezno za koljena...ona  se ne opire ,,,vidim drago joj ..uziva,,,gleda me pohotno,,lagano shiri nogice ..a to me josh vishe pali,,,pa laganini proshirujem i istrazujem teritoriju  dalje prema gore,,,ona se ne brani,,,reko fino ,,,imamo vremena ...nema zurbe nema preshera.....ne moram ga gubiti vrijeme na uvjeravanja...vracam se nazad sa prsticima prema koljenima i imam osjecaj da joj se vlaze..reko bog te jebo...nema valjda pichku na koljenima..uprkos nevjerici ne dizem ruke  i sve vishe sam uvjeren da ima organ na obadva,,jebeno se brzo vlazi istovremeno na obadva koljena..,budim se sav u strahu...sa pitanjem ..kako cu je kresnit u koljeno,,,slomit cu kurac...pa shta cu onda..

aj se udruzite ti i Magda pa skupa sanjajte. Imam feeling da bi moglo bit interesantno...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, Empty Re: SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,,

Postaj  pizda 27.07.19 23:57

magdalenica je napisao/la:
pizda je napisao/la:
magdalenica je napisao/la:Sanjala sam da strastveno ljubim ženu (koja btw. liči malo na moju susjedu... SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, 1724307051 ) i da mi je fora to što je ona sramežljiva. 
Ta sramežljivost me još više razjarila da je ljubim i milujem joj jedre napete grudi (trojka 75B)... Lastane ... SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, 1619348112 SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, 1619348112

o bog te jebo...Nadam se da nemas kucne ljubimce pa da i njih sanjas...SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, 684758713


Šta odgovorit na glupi post  SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, 2892997642

nista, slazem se...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, Empty Re: SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,,

Postaj  pizda 27.07.19 23:59

cat_claw je napisao/la:
magdalenica je napisao/la:Sanjala sam da strastveno ljubim ženu (koja btw. liči malo na moju susjedu... SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, 1724307051 ) i da mi je fora to što je ona sramežljiva. 
Ta sramežljivost me još više razjarila da je ljubim i milujem joj jedre napete grudi (trojka 75B)... Lastane ... SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, 1619348112 SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, 1619348112

Pa rekla sam ti da ti treba decko. Onda u snovima neces spopadati komsinice. SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, 3601362807
A mozda Pop i nije tako daleko od istine... :-)) Obicno se ne secam svojih snova, ali sinoc sam spavala naga i svasta cudno sanjala. Izmedju ostalog i da sam kupila malog zmaja. Ali za to bar znam odakle mi je, tj kako je mozak dosao do toga.
Vidi kako je meden. SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, 684758713
Da je pravi odmah bi bio moj.

SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, 6b5dc410

slatkica... SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, 1523192931 ja bi ga odmah udomio da imam vrta. Ionako stalno gubim upaljace...SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, 684758713
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, Empty Re: SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,,

Postaj  Gost 28.07.19 5:56

pizda je napisao/la:
zingaro je napisao/la:Sanjao sam neku vecher,,,,kako sjedim s nekom meni nepoznatom zenskom,,,prichamo ...zabavljam je ..ona se smije ko luda a ja koristim situaciju pa je sa obadvije ruke ulovim njezno za koljena...ona  se ne opire ,,,vidim drago joj ..uziva,,,gleda me pohotno,,lagano shiri nogice ..a to me josh vishe pali,,,pa laganini proshirujem i istrazujem teritoriju  dalje prema gore,,,ona se ne brani,,,reko fino ,,,imamo vremena ...nema zurbe nema preshera.....ne moram ga gubiti vrijeme na uvjeravanja...vracam se nazad sa prsticima prema koljenima i imam osjecaj da joj se vlaze..reko bog te jebo...nema valjda pichku na koljenima..uprkos nevjerici ne dizem ruke  i sve vishe sam uvjeren da ima organ na obadva,,jebeno se brzo vlazi istovremeno na obadva koljena..,budim se sav u strahu...sa pitanjem ..kako cu je kresnit u koljeno,,,slomit cu kurac...pa shta cu onda..

aj se udruzite ti i Magda pa skupa sanjajte. Imam feeling da bi moglo bit interesantno...

Pa valjda mi je mozak registrirao one spike od jarantze,,,kad je ona znala rec,,Pogledala se neka zenska dole i vidila da ima pichku na koljenu..oce rec da je davala svakom i tko je trazijo i tko nije,,,pa meni palo na pamet u snu da onda svako koljeno ima pichku,,,,kako ne kuzish,,,sa magdalenicom ne bi sanjao ...kakva je pohotna nakon par minuta bi rekla ...dosta si sanjao ajd sad radi::SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, 1619348112

Gost
Gost


[Vrh] Go down

SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, Empty Re: SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,,

Postaj  besposlenpop 28.07.19 10:35

magdalenica je napisao/la:
besposlenpop je napisao/la:
magdalenica je napisao/la:Sanjala sam da strastveno ljubim ženu (koja btw. liči malo na moju susjedu... SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, 1724307051 ) i da mi je fora to što je ona sramežljiva. 
Ta sramežljivost me još više razjarila da je ljubim i milujem joj jedre napete grudi (trojka 75B)... Lastane ... SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, 1619348112 SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, 1619348112
Totije sve od nenošenja gaća.  SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, 3679994209

SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, 827055756 O blagi Bože, sačuvaj me sintetičkih gaća i humora besposlenogpopa...  SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, 4255275425
Kakav humor, to su narodne mudrosti.

_________________
SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, A060  Слава Україні!
besposlenpop
besposlenpop

Broj postova : 5740
Join date : 19.02.2018
Age : 65
Lokacija : Ma kaj lokacija - imam i građevinsku i uporabnu!

[Vrh] Go down

SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, Empty Re: SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,,

Postaj  Gost 28.07.19 13:19

cat_claw je napisao/la:
magdalenica je napisao/la:Sanjala sam da strastveno ljubim ženu (koja btw. liči malo na moju susjedu... SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, 1724307051 ) i da mi je fora to što je ona sramežljiva. 
Ta sramežljivost me još više razjarila da je ljubim i milujem joj jedre napete grudi (trojka 75B)... Lastane ... SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, 1619348112 SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, 1619348112

Pa rekla sam ti da ti treba decko. Onda u snovima neces spopadati komsinice. SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, 3601362807
A mozda Pop i nije tako daleko od istine... :-)) Obicno se ne secam svojih snova, ali sinoc sam spavala naga i svasta cudno sanjala. Izmedju ostalog i da sam kupila malog zmaja. Ali za to bar znam odakle mi je, tj kako je mozak dosao do toga.
Vidi kako je meden. SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, 684758713
Da je pravi odmah bi bio moj.

SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, 6b5dc410

SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, 1724307051 Nisam ja još spremna za dečka, iskreno.
Nemam živaca za objašnjavanja.

Što se tiče spavanja bez odjeće, a i kupanja u moru, to je fakat predobro. Osjećaj potpune slobode.. SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, 684758713
U mom rodnom mjestu golotinja na plaži je bila prijestup jednak ubojstvima serijskog ubojice, pa mi to kao nije smjelo padat na pamet. 
Da sam zinula, svaka riječ bi bila uništena u korijenu, otac je bio jako strog i konzervativan. Prvi put sam se kupala gola tek u tridesetima.

Zmaj je presladak, možda podsvjesno želiš opasnog kućnog ljubimca  SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, 11484130

Gost
Gost


[Vrh] Go down

SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, Empty Re: SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,,

Postaj  Gost 28.07.19 13:27

pizda je napisao/la:
zingaro je napisao/la:Sanjao sam neku vecher,,,,kako sjedim s nekom meni nepoznatom zenskom,,,prichamo ...zabavljam je ..ona se smije ko luda a ja koristim situaciju pa je sa obadvije ruke ulovim njezno za koljena...ona  se ne opire ,,,vidim drago joj ..uziva,,,gleda me pohotno,,lagano shiri nogice ..a to me josh vishe pali,,,pa laganini proshirujem i istrazujem teritoriju  dalje prema gore,,,ona se ne brani,,,reko fino ,,,imamo vremena ...nema zurbe nema preshera.....ne moram ga gubiti vrijeme na uvjeravanja...vracam se nazad sa prsticima prema koljenima i imam osjecaj da joj se vlaze..reko bog te jebo...nema valjda pichku na koljenima..uprkos nevjerici ne dizem ruke  i sve vishe sam uvjeren da ima organ na obadva,,jebeno se brzo vlazi istovremeno na obadva koljena..,budim se sav u strahu...sa pitanjem ..kako cu je kresnit u koljeno,,,slomit cu kurac...pa shta cu onda..

aj se udruzite ti i Magda pa skupa sanjajte. Imam feeling da bi moglo bit interesantno...

Jok, loš ti je feeling. Ako nađeš blizanca i djevicu u paru, javi mi, jer ja to još nisam srela. Potpuni opozit, u svemu.
A drugo, on je previše vezan uz lovu, što mene užasno nervira, stalno se hvali  SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, 1619348112  i  boji se žena, iako ima momente kad pokazuje neke dobre karakterne osobine, al to ga ko pravog blizanca brzo prođe i opet postane bezobraznik  SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, 3111943984

Gost
Gost


[Vrh] Go down

SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, Empty Re: SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,,

Postaj  pizda 28.07.19 23:34

magdalenica je napisao/la:

Jok, loš ti je feeling. Ako nađeš blizanca i djevicu u paru, javi mi, jer ja to još nisam srela. Potpuni opozit, u svemu.
A drugo, on je previše vezan uz lovu, što mene užasno nervira, stalno se hvali  SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, 1619348112  i  boji se žena, iako ima momente kad pokazuje neke dobre karakterne osobine, al to ga ko pravog blizanca brzo prođe i opet postane bezobraznik  SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, 3111943984

horoskop i istina to ti je nesto poput hdz-a i postenja...SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, 684758713
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, Empty Re: SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,,

Postaj  Gost 05.08.19 1:56

pizda je napisao/la:
magdalenica je napisao/la:

Jok, loš ti je feeling. Ako nađeš blizanca i djevicu u paru, javi mi, jer ja to još nisam srela. Potpuni opozit, u svemu.
A drugo, on je previše vezan uz lovu, što mene užasno nervira, stalno se hvali  SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, 1619348112  i  boji se žena, iako ima momente kad pokazuje neke dobre karakterne osobine, al to ga ko pravog blizanca brzo prođe i opet postane bezobraznik  SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, 3111943984

horoskop i istina to ti je nesto poput hdz-a i postenja...SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, 684758713

Htjeli mi to ili ne ima neshto u horoskopu..Ako mjesec moze da valja mora stvarajuci plimu i oseku pa valjda moze imat utjecaj i na nas ...na ljudska bica koja su voda koja hoda,,..
Meni je mater bila u horoskopu ko Madalenica,,,sestra ,,toliko su tvrdoglave da to nije za ljude,To kad za neshto zapne ..bolje je cutati i maknuti se na stranu..
Evo magdalenica ima i jednu osobinu koju do sada nisam primijetio kod djevica...voli da laze,,kada sam se ja hvalio sa lovom,,To je Lily izmislila da ja imam puno love i od onda ne mogu da zivim od zenskih:SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, 1619348112 Ja sam jako fin i kulturan dok me ne isprovociraju razne kuje ...e onda sam fakt takav da se i sebi ponekada gadim zbog toga...ali sam bezazlen..vjeran i poshten..mralan,,,etichan ..narafski zavisi u kakvom si okruzenju ,,ocu reci pragmatichan:SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, 1619348112))A najvishe kod sebe volim shto brzo zaboravljam ...tako mi ostaje vishe mjesta u mozgu za lijepe stvari,,,

Gost
Gost


[Vrh] Go down

SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, Empty Re: SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,,

Postaj  Gost 05.08.19 2:21

Meni je mater bila u horoskopu ko Magdalenica,,,i mladja sestra ,,toliko su tvrdoglave da to nije za ljude,To kad za neshto zapne ..bolje je cutati i maknuti se na stranu..I shto je najgore ,,,kada im dokazesh da nisu u pravu,,,jock,,shta ti je,,one su uvijek u pravu,,Evo moja sestra doshla kod mene sredio joj papire,,gledam je stalno nsi flashicu sa vodom,,,i stalno malo malo popije par kapi vode,,,reko zeno bozija prvenstveno to izgleda smijeshno,,,drugo,,,ako si zedna nagni to i isprazni tu jebenu flashicu ,,Ne ne ne,,ne znash ti kako se treba tekucina unositi ..Ajd reko shta cu ,,,ijebe mi se radi shto hocesh samo mi to ide na zivce a shto je najgore nosila ona to sa sobom i u spavacu pa se malo malo probudi i popije par kapi vode,,,To me josh vishe nerviralo jer je to jebeno ponashanje donijela iz Hrvatske ..
Kako su kreveti u USA odignuti od poda skoro jedan metar,,,ona ostavila tu jebenu flashicu na nocni ormaric ali ga nije privukla blizu kreveta i po noci se probudila trazila ,,,bauljala rukama flashicu,,naravno u polusnu je nije nashla pa se nagnula previshe i pala...Slomila kljuchnu kost pa morala na operaciju..I shto da chovjek misli ...o takvim ljudima,,,dobro da sam je chuo kako zavija jer je bila na drugoj strani kuce,,Dok ne dozive neko sranje ne odustaju od glupih navika,,,a operacija 28.000 tisuca dolara,,,,Prtz milojka,,pa jebo te dodje ti od muke da joj strgash i drugu ruku .I kazesh nema nishta u horoskopu..Ima jebo te,,i te kako,, Sad vishe i ne pije vodu ...morash joj govoriti da ce dehidrirati..Ko mala djeca su,,dure se za svaki kurac ..izmishljaju da ih vrijedjash ako kazesh svoje mishljenje o njima,,ma ludo pa zivi,,I zamisli imati takvu za zenu,,,sunce ti jebem izludila bi te u roku keks,,Ko onaj shto je svako jutro zavijo ko vuk u kupaoni dok se brijo,,,zena vishe nije mogla izdrzati pa skochila sa 5 kata i ubila se..Jadan Mujo dozivljavo torture oz zene pa vishe nije mogo izdrzati,,,otisho kupio bosansku zastavu,,,i reko zeni,,ajd stani majketi na nju da vidish rahatluka osjecat cesh se ko da si u Bosni,,,Stala ona na zastavu,,,a on ce ,,,e pichka ti materina sad vishe nisi na americhkoj teritoriji i izlema je,,Sudac ga osudi na pet godina i protjerivanje,,a ona za njim,,,ne zato shto ga voli nego voli da mu pije krv na slamchitzu...Sigurno je i ta Mujina bila djevica u horoskopu..


Gost
Gost


[Vrh] Go down

SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, Empty Re: SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,,

Postaj  Gost 06.08.19 5:49

Žensko treba da se polomi da ti dokaže ko ti je važniji. Pa sunce li ti žareno, nabijaš joj na nos iznos operacije dok se vjerovatno ona i sama ko prava djevica samobičuje i izgriza neprestano zbog toga što je pala i što je sada tebi na teret i na trošak...
A drugo ne možeš uspoređivat žene sa majkom i sestrom, kakva ti je to uopće paralela. 

Nismo mi jedno za drugo. Ja sam prevelika vatra za tebe - izgorijo bi, isisala bi ti svaku kap, svaku noć, dok ne bi nabrojala 28 hiljada  SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, 3776795594

Gost
Gost


[Vrh] Go down

SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, Empty Re: SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,,

Postaj  pizda 06.08.19 23:19

magdalenica je napisao/la:Žensko treba da se polomi da ti dokaže ko ti je važniji. Pa sunce li ti žareno, nabijaš joj na nos iznos operacije dok se vjerovatno ona i sama ko prava djevica samobičuje i izgriza neprestano zbog toga što je pala i što je sada tebi na teret i na trošak...
A drugo ne možeš uspoređivat žene sa majkom i sestrom, kakva ti je to uopće paralela. 

Nismo mi jedno za drugo. Ja sam prevelika vatra za tebe - izgorijo bi, isisala bi ti svaku kap, svaku noć, dok ne bi nabrojala 28 hiljada  SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, 3776795594

bog te jebo...Cigo, ne pise ti se dobro...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, Empty Re: SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,,

Postaj  Gost 07.08.19 5:07

pizda je napisao/la:
magdalenica je napisao/la:Žensko treba da se polomi da ti dokaže ko ti je važniji. Pa sunce li ti žareno, nabijaš joj na nos iznos operacije dok se vjerovatno ona i sama ko prava djevica samobičuje i izgriza neprestano zbog toga što je pala i što je sada tebi na teret i na trošak...
A drugo ne možeš uspoređivat žene sa majkom i sestrom, kakva ti je to uopće paralela. 

Nismo mi jedno za drugo. Ja sam prevelika vatra za tebe - izgorijo bi, isisala bi ti svaku kap, svaku noć, dok ne bi nabrojala 28 hiljada  SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, 3776795594

bog te jebo...Cigo, ne pise ti se dobro...


Pa fino je rekla da nismo jedno za drugo,,jer ona je vatra ko kad zapalish joshiku..mada u mojim rukama i mokro drvo gori:SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, 1619348112)
Sto ...da mi svaku kap posisa..krvi razbu,,,krvi,,to je takva vjeshtica da nemash pojma ,,,meni se prijeti a na tebe misli,,tak da ,,,,,pazi se ti,,Za sisanje bi dobila dva dolara,,do 28 tisucaka morala bi sisati sto godina:SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, 684758713)Znachi najmanje tri zivota da ima,,a to je fakat nemoguce taman da vjerujem u reinkarnaciju::SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, 1619348112)

Gost
Gost


[Vrh] Go down

SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, Empty Re: SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,,

Postaj  Gost 07.08.19 5:18

magdalenica je napisao/la:Žensko treba da se polomi da ti dokaže ko ti je važniji. Pa sunce li ti žareno, nabijaš joj na nos iznos operacije dok se vjerovatno ona i sama ko prava djevica samobičuje i izgriza neprestano zbog toga što je pala i što je sada tebi na teret i na trošak...
A drugo ne možeš uspoređivat žene sa majkom i sestrom, kakva ti je to uopće paralela. 

Nismo mi jedno za drugo. Ja sam prevelika vatra za tebe - izgorijo bi, isisala bi ti svaku kap, svaku noć, dok ne bi nabrojala 28 hiljada  SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, 3776795594

Jebo te,,ti sve pogreshno razumijesh,,Pokushavam dodatnim argumentima (poznavanje majke i sestre ) da dokazem da su djevice u horoskopu fakat tvrdoglave,,ali namjerno nisam napisao u chemu su pozitivne,,,to sam ostavio tebi,,,i mjesto da se sjetish tih pozitivnih osobina i zachepish mi prste ti oma u fajting i to totalno n arrgumentiran,,shto opet dokazuje kako nemate mashte osim dok mahstate o lovi:SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, 1619348112) Moja je stara igrala loto i chak je dobila glavni zgoditak u vrijeme one inflacije,,nije dala da to pretvorim u DM jer je vjerovala u dinar,,nakon godinu dana ,,ostalo joj od 50 tisuca DM dvije marke:SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, 1619348112)Zakljuchak,,,vjerujete u pogreshne vrijednosti,,,ne znate baratati parama,,vama dati pare u ruke to je kao da proglasish bankrot odma:SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, 684758713)A o sestri bolje da ne pricham,,samo moze zahvaliti bogu shto je mladja inache bi joj i drugu kljuchnu kost prebio:SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, 1619348112) Inache ja sam po profesiji vatrogasac:SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, 1619348112))))hahahhahahahahhahahahahhahaaa...joj bolje da zavrnem jezik naopako:SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, 1619348112)

Gost
Gost


[Vrh] Go down

SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, Empty Re: SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,,

Postaj  Gost 17.08.19 14:19

Pricamo Strina i ja, na terasi, pijemo kafu ispod sjenice. 
Porucuje da ce ti asistirat kod operacije..a ostatak para cemo probancit po Evropi.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, Empty Re: SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,,

Postaj  sarita 24.08.19 3:45

sanjam ja sebe i tomicu kako cemo biti cimerice u rijeci u nekom stanu. i idemo da upoznamo gazdaricu i pozvonimo. kad izadje ona, a to je nas pizda i to obucen ko sobarica i stiklice. e svasta. inace cesto sanjam strasne snove u vezi podstanarstva i zagreb - kao da nemam gdje i da ne znam kako cu i sta cu i ne znam jesam li platila za taj mjesec ili nisam. valjda neki strah osto o rata ili sta...
sarita
sarita

Broj postova : 917
Join date : 25.02.2018

[Vrh] Go down

SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, Empty Re: SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,,

Postaj  Gost 24.08.19 4:17

magdalenica je napisao/la:Pricamo Strina i ja, na terasi, pijemo kafu ispod sjenice. 
Porucuje da ce ti asistirat kod operacije..a ostatak para cemo probancit po Evropi.


Ja nemam lovu ali imam veliku dushu,,Ako ce vas usreciti lova spreman sam orobiti banku za moju Jaranicu,,ili dignuti kredit na tvoje ime ..ali znam da nemam nikavu materijalnu povijest kod banaka pa sumnjam da bi mi dali i jedan dolar ,,,tak da,,dzabe se lozite,,Jaranici sam nasho nekog podebelog ..mlad simatichan,,,caca mu ima tvornicu tapeta,,mogla bi i ona raditi tamo,,,lizati ko taksene marke i lijepiti po zidovima,,

Gost
Gost


[Vrh] Go down

SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, Empty Re: SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,,

Postaj  Gost 24.08.19 4:21

Imao sam ruzan san,,sanjao sam da sam ubio chovjeka koji me je napao..iako je bilo u samoodbrani,,to me uzasno proganjalo pa sam se predao policiji,,I sadpochinje istrazivanje,,ispade da je taj bio neki veliki kriminalac,,pa mi i policija progleda kroz prste i oslobodi me ..ali ja sam se probudio sjeban do daske,,cijeli dan me taj san proganjao,,Ochito me podsvjesno jebe to,,,da li je etika i moral josh normalna pojava medju ljudima pa mi podsvijest servira takva sranja da bi me provjerila..

Gost
Gost


[Vrh] Go down

SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, Empty Re: SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,,

Postaj  Gost 24.08.19 7:13

zingaro je napisao/la:
magdalenica je napisao/la:Pricamo Strina i ja, na terasi, pijemo kafu ispod sjenice. 
Porucuje da ce ti asistirat kod operacije..a ostatak para cemo probancit po Evropi.


Ja nemam lovu ali imam veliku dushu,,Ako ce vas usreciti lova spreman sam orobiti banku za moju Jaranicu,,ili dignuti kredit na tvoje ime ..ali znam da nemam nikavu materijalnu povijest kod banaka pa sumnjam da bi mi dali i jedan dolar ,,,tak da,,dzabe se lozite,,Jaranici sam nasho nekog podebelog ..mlad simatichan,,,caca mu ima tvornicu tapeta,,mogla bi i ona raditi tamo,,,lizati ko taksene marke i lijepiti po zidovima,,

Ma zezale smo se..
Reci cu joj da si joj nasao tapetara SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, 11484130

Gost
Gost


[Vrh] Go down

SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, Empty Re: SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,,

Postaj  Gost 25.08.19 19:55

MA kurac ste se zezali..znam ja nju..sve ti kaze u ochi fol shaleci se:SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, 1619348112

Gost
Gost


[Vrh] Go down

SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, Empty Re: SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,,

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 1 / 11. 1, 2, 3 ... 9, 10, 11  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.