kultniX
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Wajter raport

Stranica 6 / 40. Previous  1 ... 5, 6, 7 ... 23 ... 40  Next

Go down

Wajter raport - Page 6 Empty Re: Wajter raport

Postaj  pizda 25.04.16 9:24

Glista je napisao/la:sad mogu provarit jučerašnju mrlju vikenda ... došao bivši vidjeti djecu i kad god dođe, ja se povučem i pustim ga da bude sam sa djecom ... nekada sam im bila simultani prevoditelj i tampon zona ali od razvoda mi ne pada na pamet biti tampon zona za njegove zlovolje i nemogućnost komunikacije sa vlastitom djecom ... isto tako nisam nikad pred djecom išta ružno o njemu rekla ... samo se maknem i pustim ga nasamo sa djecom i onda brzo zbriše jer nema šta sa njima razgovarati

al jebote, jučer je malo nedostajalo da ga ne klepim po glavi pred djecom ali sam se suzdržala ... uđem u kuhinju gdje je sjedio sa djecom, one se rascvrkutale o svemu a malu je baš svojski ulovila volja za pjevanjem ... dugo je mislila da nema glas za pjevanje i konačno ga je otkrila jer sa njom radi nastavnica iz glazbenog i sad pjeva lijepo i sa guštom ... i ne prestaje ... a gledam bivšeg, sjedi ko neko govno od čovjeka i ne može se ni malo veseliti zbog njih i njihovih iskustava ... one pričaju, pjevaju, opisuju svoje doživljaje a on samo hm-ka i glumi da ga zanima šta one pričaju ... nema im šta reć ... baš je opako autističan i zna samo ponavljati par fraza i tako unedogled...  očito je da mu vlastita djeca idu na kurac i u jednom trenutku nije izdržao i vikne na malu da prekine ... i djeca se ušutila, bilo baš neugodno i na kraju se pokupio i otišao ... jebote, morala sam si nokte zarit u podlakticu da ga nogom ne srušim sa stolice na kojoj je sjedio ko kup zle volje ... zaboravio je da sam krenula sa razvodom nakon je jednom dignuo ruku na stariju jer mu je smetalo njeno veselje i meni prekipilo i rekoh dosta je bilo ....  kako se usudi u mojoj kući djecu ušutkivati kad su vesela ...

al kako je on izašao iz kuće, vratilo se raspoloženje u kući ... jebote, sa kojim guštom bih ga negdje dočekala, vreću preko glave i nalupala ko konja ... koji kurac ih uopće obilazi kad je očito da nema ni mrvu volje posvetiti im se na pravi način i dođe im kvariti veselje ...  jedino što ga spašava od mene  je to što je djeci otac i one za boljeg ne znaju pa ga vole takvog kakav je ... čekam da ga prirodno krenu izbjegavati  a i to polako počinje ... ljut je jer je djeci bilo lijepo i još kad su mu pričale o našim daljnjim planovima, valjda skroz popizdio ... očito je ljubomoran na to da mi živimo i dalje ispunjen život bez njega ... ne može to sakriti ... đubar jedan i govno od čovjeka ... uživao je dok nam se prikrpio i mi mu bili predstava a sada kuži da neće moći dalje sudjelovati i da mu izmičemo skroz ... fala ti bože i to vrijeme došlo    Wajter raport - Page 6 3027872506  ... jedna od mojih najboljih odluka u životu je bilo razvesti se od glumatala i amerikenjca koji nas je gušio svojim zlovoljama i vječito isisavao energiju ... neki dan me kolegica sjetila koliko su se svi veselili kada su vidjeli da sam donijela konačnu odluku ... , feštali smo tri dana zaredom Wajter raport - Page 6 11484130  tada mi je to bilo čudno, danas uopće .... i njemu još padne tu i tamo na pamet da bih ga primila nazad pa mi udvara na jedan užas  ljigavi način i misli da bih mogla past na njegov "šarm" ...  da zna koliko je batina popio od mene u mojim maštanjima kad mi digne živac jer djecu povrijedi ne bi li mene isprovocirao na neprimjerenu  reakciju  Wajter raport - Page 6 1523192931  al ne dam mu gušta

mene pak boli nesto u lopatici za popizdit. Valjda sam tako zalegao i tako se i probudijo...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 6 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 25.04.16 9:31

pizda je napisao/la:
Glista je napisao/la:sad mogu provarit jučerašnju mrlju vikenda ... došao bivši vidjeti djecu i kad god dođe, ja se povučem i pustim ga da bude sam sa djecom ... nekada sam im bila simultani prevoditelj i tampon zona ali od razvoda mi ne pada na pamet biti tampon zona za njegove zlovolje i nemogućnost komunikacije sa vlastitom djecom ... isto tako nisam nikad pred djecom išta ružno o njemu rekla ... samo se maknem i pustim ga nasamo sa djecom i onda brzo zbriše jer nema šta sa njima razgovarati

al jebote, jučer je malo nedostajalo da ga ne klepim po glavi pred djecom ali sam se suzdržala ... uđem u kuhinju gdje je sjedio sa djecom, one se rascvrkutale o svemu a malu je baš svojski ulovila volja za pjevanjem ... dugo je mislila da nema glas za pjevanje i konačno ga je otkrila jer sa njom radi nastavnica iz glazbenog i sad pjeva lijepo i sa guštom ... i ne prestaje ... a gledam bivšeg, sjedi ko neko govno od čovjeka i ne može se ni malo veseliti zbog njih i njihovih iskustava ... one pričaju, pjevaju, opisuju svoje doživljaje a on samo hm-ka i glumi da ga zanima šta one pričaju ... nema im šta reć ... baš je opako autističan i zna samo ponavljati par fraza i tako unedogled...  očito je da mu vlastita djeca idu na kurac i u jednom trenutku nije izdržao i vikne na malu da prekine ... i djeca se ušutila, bilo baš neugodno i na kraju se pokupio i otišao ... jebote, morala sam si nokte zarit u podlakticu da ga nogom ne srušim sa stolice na kojoj je sjedio ko kup zle volje ... zaboravio je da sam krenula sa razvodom nakon je jednom dignuo ruku na stariju jer mu je smetalo njeno veselje i meni prekipilo i rekoh dosta je bilo ....  kako se usudi u mojoj kući djecu ušutkivati kad su vesela ...

al kako je on izašao iz kuće, vratilo se raspoloženje u kući ... jebote, sa kojim guštom bih ga negdje dočekala, vreću preko glave i nalupala ko konja ... koji kurac ih uopće obilazi kad je očito da nema ni mrvu volje posvetiti im se na pravi način i dođe im kvariti veselje ...  jedino što ga spašava od mene  je to što je djeci otac i one za boljeg ne znaju pa ga vole takvog kakav je ... čekam da ga prirodno krenu izbjegavati  a i to polako počinje ... ljut je jer je djeci bilo lijepo i još kad su mu pričale o našim daljnjim planovima, valjda skroz popizdio ... očito je ljubomoran na to da mi živimo i dalje ispunjen život bez njega ... ne može to sakriti ... đubar jedan i govno od čovjeka ... uživao je dok nam se prikrpio i mi mu bili predstava a sada kuži da neće moći dalje sudjelovati i da mu izmičemo skroz ... fala ti bože i to vrijeme došlo    Wajter raport - Page 6 3027872506  ... jedna od mojih najboljih odluka u životu je bilo razvesti se od glumatala i amerikenjca koji nas je gušio svojim zlovoljama i vječito isisavao energiju ... neki dan me kolegica sjetila koliko su se svi veselili kada su vidjeli da sam donijela konačnu odluku ... , feštali smo tri dana zaredom Wajter raport - Page 6 11484130  tada mi je to bilo čudno, danas uopće .... i njemu još padne tu i tamo na pamet da bih ga primila nazad pa mi udvara na jedan užas  ljigavi način i misli da bih mogla past na njegov "šarm" ...  da zna koliko je batina popio od mene u mojim maštanjima kad mi digne živac jer djecu povrijedi ne bi li mene isprovocirao na neprimjerenu  reakciju  Wajter raport - Page 6 1523192931  al ne dam mu gušta

mene pak boli nesto u lopatici za popizdit. Valjda sam tako zalegao i tako se i probudijo...

Wajter raport - Page 6 3114667799 Wajter raport - Page 6 3114667799 Wajter raport - Page 6 3114667799 Wajter raport - Page 6 3114667799

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 6 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 25.04.16 9:31

pizda je napisao/la:
mene pak boli nesto u lopatici za popizdit. Valjda sam tako zalegao i tako se i probudijo...

da nisi ti u snovima branijo mog bivšeg pa i tebe zakačila nogom Wajter raport - Page 6 3114667799 nekad kad mi netko digne živac u reali a moram se suzdržavati, onda ja u snovima odradim sve i probudim se odmorita ... tako i bivšeg znam namlatiti ko vola u kupusu ako mi se pojavi u snu i krene kvariti raspoloženje ... lijepo se izguštam i probudim vesela a on djeci priča kako je sav skrhan Wajter raport - Page 6 1523192931

al u snovima sam se najviše mlatila sa mamom ... jebate, ista je kao i on ... čudi me da nisu postali najbolji prijatelji jer si pašu po pričama i zlovoljama ... dok sam bila dijete, tako je meni moja mama vječito gasila veselja a otac me spašavao i odvodio u prirodu ... mama je vječito pizdila jer ju ne vodimo sa sobom Wajter raport - Page 6 3114667799

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 6 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 25.04.16 9:32

pizdo jel se slažemo da ja preferiram žene kao što je ona ispirsana I tetovirana katja iz BB-a, a ti onu bledoliku dosadnu manekenu plavu - marinu Wajter raport - Page 6 1523192931

je l' triba fotaka?!?!?

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 6 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 25.04.16 9:32

preferiram u vidu ženske ljepote I karizme (ono brale, marte I taj rad Wajter raport - Page 6 11484130 )

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 6 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 25.04.16 11:11

vajter opet predivan ... sunčato al svježe i taman ... ne smijem više van iz ureda jer mi se onda ne vraća nazad a ima posla za završiti i za stolom ... al koje su to kušnje ... tek je ponedjeljak a ja već jedva čekam vikend ... po zimi mi se živo jebe jel vikend il radni dan Wajter raport - Page 6 1523192931

ljudi su odmah bolje volje, muving i obišla i odličnu izložbu, s guštom prodiskutirala sa kolegom slikarom i oboje se složili da smo svi štufa apstrakcija i bjesnih teoretiziranja oko nečega što ljudi rade sa guštom i na prvu razumljivo .... nadamo se povratku starim slikarskim prafcima gdje te slika dojmi zbog onoga što vidiš na njoj a nije mozgalica za ono što ti netko kaže da bi morao vidjeti ..

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 6 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 25.04.16 11:22

eo opet 11:11 ali kad se odlogiram ... kad se ulogiram onda mi piše da je zadnji post napisan 12:11 ...

pa stvarnoooo, nemrem pobjeć tom broju nikako .... Wajter raport - Page 6 501000107


Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 6 Empty Re: Wajter raport

Postaj  pizda 26.04.16 7:37

Vel'ka Maca je napisao/la:pizdo jel se slažemo da ja preferiram žene kao što je ona ispirsana I tetovirana katja iz BB-a, a ti onu bledoliku dosadnu manekenu plavu - marinu Wajter raport - Page 6 1523192931

je l' triba fotaka?!?!?

Jedino Katju sam i zapamtijo, ima lijepu glavicu ali sve ono ispod vrata nije ni zakurac. One ostale sve jad i cemer. Ne gledam to djubre jer sto hrvat napravi na to se mos posrat. Ni BB nismo u stanju napravit da bude barem na normalnoj razini gluposti. Nema druge nego cekat regionalni...Wajter raport - Page 6 684758713
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 6 Empty Re: Wajter raport

Postaj  pizda 26.04.16 7:49

Lijep je dan, vedar i svijetao ko nekadasnje svietle zore. Frisko i ugodno za disanje i fizicke aktivnosti poput ispijanja kave na nekoj terasi. Nesto vise od ovih sturih informacija ne zasluzuje ovaj poljeni puk koji nit cita, nit pise. Tim lakse ce mi se biti rastati od foruma jer od sljedece godine se vracam raditi u struci i nece vise biti jutarnje smjene. Mozda post-dva ali ne i tri.
Ostalo sve po starom...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 6 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 26.04.16 7:54

pizda je napisao/la:
Vel'ka Maca je napisao/la:pizdo jel se slažemo da ja preferiram žene kao što je ona ispirsana I tetovirana katja iz BB-a, a ti onu bledoliku dosadnu manekenu plavu - marinu Wajter raport - Page 6 1523192931

je l' triba fotaka?!?!?

Jedino Katju sam i zapamtijo, ima lijepu glavicu ali sve ono ispod vrata nije ni zakurac. One ostale sve jad i cemer. Ne gledam to djubre jer sto hrvat napravi na to se mos posrat. Ni BB nismo u stanju napravit da bude barem na normalnoj razini gluposti. Nema druge nego cekat regionalni...Wajter raport - Page 6 684758713

ma dosadni su I meni, ja čitam forum (koji se sa nekadašnjih 10000 postova po tjednu, sveo na nekih 20 stranica), ali znam kako izgledaju... ovo im je totalni promašaj... čak ni moje kolegice to više ne gledaju...
ja sam pasionirani đanki I ravnam se po onoj I u dobru I u zlu... al ovo je stgvarno lose... jučer sam gledala masteršef umjesto BBa Wajter raport - Page 6 11484130

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 6 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 26.04.16 7:55

pizda je napisao/la:Lijep je dan, vedar i svijetao ko nekadasnje svietle zore. Frisko i ugodno za disanje i fizicke aktivnosti poput ispijanja kave na nekoj terasi. Nesto vise od ovih sturih informacija ne zasluzuje ovaj poljeni puk koji nit cita, nit pise. Tim lakse ce mi se biti rastati od foruma jer od sljedece godine se vracam raditi u struci i nece vise biti jutarnje smjene. Mozda post-dva ali ne i tri.
Ostalo sve po starom...
uuuuuuuuu - završava jedna epoha u mom životu - forumska... ku ćeš nesrićo - jal ti bitnija egzistencija il forum?!?!?!? pa moš tipkat popodne ili vikendom ili ponekad... pa ne postoji forum samo u jutarnjoj I udarničkoj smjeni Wajter raport - Page 6 684758713  buuughuhuhuhuh, šmrc Wajter raport - Page 6 2329918616

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 6 Empty Re: Wajter raport

Postaj  pizda 26.04.16 8:28

Vel'ka Maca je napisao/la:

ma dosadni su I meni, ja čitam forum (koji se sa nekadašnjih 10000 postova po tjednu, sveo na nekih 20 stranica), ali znam kako izgledaju... ovo im je totalni promašaj... čak ni moje kolegice to više ne gledaju...
ja sam pasionirani đanki I ravnam se po onoj I u dobru I u zlu... al ovo je stgvarno lose... jučer sam gledala masteršef umjesto BBa Wajter raport - Page 6 11484130

dva dana za redom naletijo BB a da nisam ni kuzijo jer sam nesto surfao. Pogledao sam prema tv kad sam vec bijo zgrozen kolicinom nicega koje prica grupa priglupih skorojevica i glumatala. Nas po dosadi nadmasuju samo slovenci ali nas nadmasuju i u pametnijim stvarima...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 6 Empty Re: Wajter raport

Postaj  pizda 26.04.16 8:31

Vel'ka Maca je napisao/la:
pizda je napisao/la:Lijep je dan, vedar i svijetao ko nekadasnje svietle zore. Frisko i ugodno za disanje i fizicke aktivnosti poput ispijanja kave na nekoj terasi. Nesto vise od ovih sturih informacija ne zasluzuje ovaj poljeni puk koji nit cita, nit pise. Tim lakse ce mi se biti rastati od foruma jer od sljedece godine se vracam raditi u struci i nece vise biti jutarnje smjene. Mozda post-dva ali ne i tri.
Ostalo sve po starom...
uuuuuuuuu - završava jedna epoha u mom životu - forumska... ku ćeš nesrićo - jal ti bitnija egzistencija il forum?!?!?!? pa moš tipkat popodne ili vikendom ili ponekad... pa ne postoji forum samo u jutarnjoj I udarničkoj smjeni Wajter raport - Page 6 684758713  buuughuhuhuhuh, šmrc Wajter raport - Page 6 2329918616

dosadilo, vrijeme da malo promjenim. Sto se foruma tice, pa nac ce se uvijek vremena za par postova. Ako ne ujutro onda popodne ili navecer. Ako do tada forumcroatian ne ugasi nas forum zbog neaktivnosti...Wajter raport - Page 6 684758713
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 6 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 26.04.16 8:45

pizda je napisao/la:Tim lakse ce mi se biti rastati od foruma jer od sljedece godine se vracam raditi u struci i nece vise biti jutarnje smjene. Mozda post-dva ali ne i tri.
Ostalo sve po starom...

stvarno ? koja dobra vijest ! Wajter raport - Page 6 684758713

a glede foruma, neka se ugasi ... nije bolje ni zaslužio ... odoh da pridonesem toj svijetloj ideji Wajter raport - Page 6 11484130

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 6 Empty Re: Wajter raport

Postaj  taja 26.04.16 9:09

Kako hoćete, imam vas sve na fejsu   Wajter raport - Page 6 3084372643

Vajter je zdrav a ja bolesna.
Skrpala me takva prehlada kakva nije dobrih 10 godina. Sve začepljeno
taja
taja

Broj postova : 5995
Join date : 22.09.2012
Age : 52

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 6 Empty Re: Wajter raport

Postaj  pizda 26.04.16 13:15

ovdje cak i kisa pada ali je prilicno svijetlo pa moguce da se nece prihvatiti...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 6 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Yehudi 26.04.16 18:34

Koliko korisnika koristi KultniX ?

Ja nisam za gašenje i ne znam od kuda takva malodušnost ( skoro pa bezdušnost ) kod kolegice Gliste.

 Baš sam jučer slikao nešto interesantno ( dječiji uradak ) u vezi kišne gliste ali ovaj program na laptopu

 me zajebava kad hoću skiniti slike sa moba.

Yehudi

Broj postova : 2225
Join date : 18.04.2014

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 6 Empty Re: Wajter raport

Postaj  pizda 27.04.16 7:44

Yehudi je napisao/la:Koliko korisnika koristi KultniX ?

pa pise ti, 159, zadnja je korisnica neka Luciana koja nikad nece posta napisat ko sto nisu ni preostalih 149...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 6 Empty Re: Wajter raport

Postaj  pizda 27.04.16 7:52

dan je oblacan, mokro mi oko kuce sto znaci da je i padalo ali to nisam registrirao. Pojavi se tu i tamo sunce, i puse nesto izmedju bure i juga, valjda tramontana. Toplije nego li jucer. Spavao po obicaju kratko ali jako kvalitetno. Opcenito se ne mogu nacuditi ovogodisnjem pomicanju sata unaprijed. Inace mi to uvijek izaziva traumu barem mjesec dana i spavam manje nego li prije toga a ove godine ko da su mi vratili sat a ne otudjili. Zaspim ko top, ako se i probudim brzo opet zaspim a ujutro lako ustanem. Totalno obratno nego li deceniama prije. Nemam pojma zasto i kako ali mi se to dopada...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 6 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 27.04.16 8:01

pizda je napisao/la: Totalno obratno nego li deceniama prije. Nemam pojma zasto i kako ali mi se to dopada...

možda ima veze sa time što si se vratio onome što si volio i voliš raditi ...


vajter mrljav, prohladan, tu i tamo bude baš lijepo sunčano ali inače osjetan pad temperatura ... ponovo se pali kamin ... taman će biti drva za ugodno pregrmiti ove zadnje trzaje hladnog vremena ... a onda ćemo opet kukati kako nam je prevruće Wajter raport - Page 6 684758713

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 6 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 27.04.16 8:06

Yehudi je napisao/la:

Ja nisam za gašenje i ne znam od kuda takva malodušnost ( skoro pa bezdušnost ) kod kolegice Gliste.


nije to nikakva malodušnost nego realno gledanje na stvari ... ne treba po milijunti put objašnjavati po kojem principu funkcioniraju forumi ... ako nitko neće pisati, odustane još par onih koji imaju tu naviku i ode forum pa pa ...


Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 6 Empty Re: Wajter raport

Postaj  pizda 27.04.16 8:23

Glista je napisao/la:
pizda je napisao/la: Totalno obratno nego li deceniama prije. Nemam pojma zasto i kako ali mi se to dopada...

možda ima veze sa time što si se vratio onome što si volio i voliš  raditi ...


nie zato, to sam tek nedavno iskristalizirao. Valjda se potrefili bioritmovi mene i promjene vremena...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 6 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 27.04.16 8:29

pizda je napisao/la: Valjda se potrefili bioritmovi mene i promjene vremena...

dođe to kad se vratiš svojim prirodnim ritmovima ili ih nanovo uvedeš u svoj život Wajter raport - Page 6 1523192931 nebitno , glavno da dođe i to razdoblje ...

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 6 Empty Re: Wajter raport

Postaj  pizda 27.04.16 9:16

Glista je napisao/la:
pizda je napisao/la: Valjda se potrefili bioritmovi mene i promjene vremena...

dođe to kad se vratiš svojim prirodnim ritmovima ili ih nanovo uvedeš u svoj život Wajter raport - Page 6 1523192931  nebitno , glavno da dođe i to razdoblje ...

da ali zaboravljas da je to skroz neprirodno, oduzeli nam sat i sad zivimo neko umjetno vrijeme, ne realno...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 6 Empty Re: Wajter raport

Postaj  taja 27.04.16 9:22

Mrljavo i oblačno, ne baš toplo

A sutra se kreće u otvaranje sezone u autokampu Zaton, vrijeme je prije za zatvaranje nego otvaranje.
Čini mi se ko da jesen stiže dunjo moja
taja
taja

Broj postova : 5995
Join date : 22.09.2012
Age : 52

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 6 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 6 / 40. Previous  1 ... 5, 6, 7 ... 23 ... 40  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.