kultniX
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Wajter raport

Stranica 40 / 40. Previous  1 ... 21 ... 38, 39, 40

Go down

Wajter raport - Page 40 Empty Re: Wajter raport

Postaj  maledetta primavera 30.09.16 18:36

ligeja je napisao/la:Inace, pasulj i fazol radim tako da kupim paprike i mljeveno meso. Mljac. Najbolji punjeni fazolpasulj na svijetu.u


receptor molim   Wajter raport - Page 40 2329918616
maledetta primavera
maledetta primavera

Broj postova : 1678
Join date : 12.08.2016

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 40 Empty Re: Wajter raport

Postaj  maledetta primavera 30.09.16 18:38

ligeja je napisao/la:
pizda je napisao/la:
ligeja je napisao/la:Napisala sam da nema pametnih, nema ni glupih ljudi. Citaj kako pise. : P Nema ljudi. Forumcic zjapi prazan. I kod "nas" je tako. S druge strane, na Kicovom bi forumu bio napredak da nema ne-ljudi. :-)

Pa kad imas manje od sest godinica, a zivis i s nonom pa kad ti neki seronja pametnjakovic veli da nema razlike izmedju none i bake (koja zivi daleko, daleko i vidis je jedanput godisnje), a na drvo sljive postavi banane i u jednom ti danu uzburka i ono malo sigurnosti sto djecji mastoviti um moze steci pa, odjednom, sa strepnjom promatras ljude i predmete uokolo jer ocekujes da ce se u svakom trenutku prometnuti u nesto drugo, a mozda se i ti pretvoris u nesto sto ne zelis, uostalom, tko sam ja (bilo je to moje prvo memorirano samopropitivanje), onda uplaseno pobjegnes do vedrog barbica prije nego i on ishlapi. :-)

ko ce te skuzit kad pises ko Orlando Rivetti. Wajter raport - Page 40 684758713
Pa nije covjek seronja, istinu ti je rekao i educirao te. Bogte, ja sam do seste godine procitao par stotina knjiga a ti jos nisi znala da su nona i baka jedno te isto. To zorno govori kakvo je stanje na Hreljinu, i mentalno a i fizicko...

Eto, ja sam kasno procvjetala. Sto znaci da cu kasnije i uvenuti.



Wajter raport - Page 40 3776795594 genijalniste .....
maledetta primavera
maledetta primavera

Broj postova : 1678
Join date : 12.08.2016

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 40 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 30.09.16 22:56

Imamo kasno procvjetale i rano uvenule... Jin i jang,govorim ja oduvijek... Pizda i ligeja, savrsen par Wajter raport - Page 40 1523192931:

Fali mi tipkanje.... Ove dane sam se podsjetila svih ljepita ovog online upoznavanja i igranja...

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 40 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Lena 02.10.16 15:31

kiša.....


kiša.....


kiša.....







još    kiše.....





Wajter raport - Page 40 2134305752
Lena
Lena

Broj postova : 8931
Join date : 22.09.2012
Lokacija : All those moments will be lost in time, like tears in rain....

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 40 Empty Re: Wajter raport

Postaj  maledetta primavera 02.10.16 18:10

kiša da, pravi jesenski dan .  do sad bila kod mame a curica je ostala sa nonom jer sutra nakon posla moram poriješavati neke stvari.  vani je bljuzga a oko podne sam stavila robu vani na štrik. sad ću sve lijepo pokupiti i raširiti u sobi na stendi. potom daljinski, dr.house od petka i nakon toga pop corn ili filmovita.

kosu ću oprati ujutro, ako sad uskoro legnem valjda ću se uspjet ustati oko 5 i pol .... 



inače, kod nas se obilježava bela nedeja, vjerujem da je gore već sve pijano ako ne i pijano ....
maledetta primavera
maledetta primavera

Broj postova : 1678
Join date : 12.08.2016

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 40 Empty Re: Wajter raport

Postaj  pizda 03.10.16 8:08

vikend kisovit, jucer je istina kroz dan stalo sa padalinama ali je navecer nanovo otpocelo. Pred jutro je pocelo i grmiti a svako toliko bi naletijo i kakav reful juga. Sad je ona najgora faza kad covjek ne zna sto obuc a ako i zna, ne zna gdje mu stoji. Ja dosao na posao u majici dugih rukava iste debljine ko i one sa kratkim i jos sam po obicaju digao rukave. Kod mene je ispred kuce uvijek toplije a cim izadjem na cestu vec je par stupnjeva hladnije. Vecina je ipak u jaknama i kabanicama, sta ces, ljudi disciplinirani. 15 je stupnjeva, vele da ce navecer razvedriti i onda jaka do olujna bura. Jebote, sve po istom obrascu i stalno nanovo. Ne zna kisa stat i granut sunce a da ne puhne i olujna bura. Cim stane bura opet ce kisa i tako do ljeta. Vec mi ta musaka od vremena ide na zivce, treba se selit na Karibe. Mozda tamo i ima kakav tsunami ali barem nije devet mjeseci u godini...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 40 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 03.10.16 8:47

maledetta primavera je napisao/la:
ligeja je napisao/la:Inace, pasulj i fazol radim tako da kupim paprike i mljeveno meso. Mljac. Najbolji punjeni fazolpasulj na svijetu.u


receptor molim   Wajter raport - Page 40 2329918616

Ma sala. :-) Htjedoh reci da volim punjene paprike. A najvise ih volim unerediti pireom pa, onako, na tanjuru izmijesam sve sastojke da bi nastala cim ljepsa kasa. (Pope : P )

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 40 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 03.10.16 8:52

Vel'ka Maca je napisao/la:IFali mi tipkanje.... Ove dane sam se podsjetila svih ljepita ovog online upoznavanja i igranja...

Sta je ti, obezglavljena tratincice? Opet ce bit' pizdarija, je l' de?

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 40 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 03.10.16 8:57

pizda je napisao/la:vikend kisovit, jucer je istina kroz dan stalo sa padalinama ali je navecer nanovo otpocelo. Pred jutro je pocelo i grmiti a svako toliko bi naletijo i kakav reful juga. Sad je ona najgora faza kad covjek ne zna sto obuc a ako i zna, ne zna gdje mu stoji. Ja dosao na posao u majici dugih rukava iste debljine ko i one sa kratkim i jos sam po obicaju digao rukave. Kod mene je ispred kuce uvijek toplije a cim izadjem na cestu vec je par stupnjeva hladnije. Vecina je ipak u jaknama i kabanicama, sta ces, ljudi disciplinirani. 15 je stupnjeva, vele da ce navecer razvedriti i onda jaka do olujna bura. Jebote, sve po istom obrascu i stalno nanovo. Ne zna kisa stat i granut sunce a da ne puhne i olujna bura. Cim stane bura opet ce kisa i tako do ljeta. Vec mi ta musaka od vremena ide na zivce, treba se selit na Karibe. Mozda tamo i ima kakav tsunami ali barem nije devet mjeseci u godini...

Evo ga. I sad ce tako do ljeta grintati zbog vremenskih neprilika u gradu koji tece. :-) Onda sam ja njurgalica. Pljuc.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 40 Empty Re: Wajter raport

Postaj  pizda 03.10.16 9:38

ligeja je napisao/la:

Ma sala. :-) Htjedoh reci da volim punjene paprike. A najvise ih volim unerediti pireom pa, onako, na tanjuru izmijesam sve sastojke da bi nastala cim ljepsa kasa. (Pope : P )

bljak...pire je vec sam po sebi bljuvotina. Ne mogu ga smislit, ogavan po okusu a teksturu da ne spominjem...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 40 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Lena 03.10.16 10:07

ligeja je napisao/la:
maledetta primavera je napisao/la:
ligeja je napisao/la:Inace, pasulj i fazol radim tako da kupim paprike i mljeveno meso. Mljac. Najbolji punjeni fazolpasulj na svijetu.u


receptor molim   Wajter raport - Page 40 2329918616

Ma sala. :-) Htjedoh reci da volim punjene paprike. A najvise ih volim unerediti pireom pa, onako, na tanjuru izmijesam sve sastojke da bi nastala cim ljepsa kasa. (Pope : P )

i ja tako!!!!prava papica...njam! Wajter raport - Page 40 722450574


i inače volim miješati hranu....ono da se sve sljubi i smiksa i dobije lijepi ookus....

evo vježbala noge i dupe pola sata....bole me mišići jer sam se skroz razlijenila  Wajter raport - Page 40 2329918616


vajter nakon kiše evo sunce proviruje.....lijepo trenutno.....

da ide bura po najavama.....vidit ćemo
Lena
Lena

Broj postova : 8931
Join date : 22.09.2012
Lokacija : All those moments will be lost in time, like tears in rain....

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 40 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Lena 03.10.16 10:09

deja vu.....opet pipi kako ne voli pire.... Wajter raport - Page 40 1523192931

meni je pire super....može se dodati i sira,pa neku guste juhe u njega.....pire baš volim....volim i pečeni krumpir i restani.....na sve načine ga volim.....

a ide jesen da....nije da je i meni po volji,ali ova rana jesen mi je čak i ok....to dok mi ne dosadi sumorno vrijeme
Lena
Lena

Broj postova : 8931
Join date : 22.09.2012
Lokacija : All those moments will be lost in time, like tears in rain....

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 40 Empty Re: Wajter raport

Postaj  pizda 03.10.16 11:36

i ovdje izvirilo sunce, stidljivo ali ipak je...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 40 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 03.10.16 13:08

ligeja je napisao/la:
Vel'ka Maca je napisao/la:IFali mi tipkanje.... Ove dane sam se podsjetila svih ljepita ovog online upoznavanja i igranja...

Sta je ti, obezglavljena tratincice? Opet ce bit' pizdarija, je l' de?

hihihi, ako bude sriće, bit će i pizdarija... krčkam polako i pomalo Wajter raport - Page 40 11484130

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 40 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 03.10.16 13:08

onda ću opet plakat nad prolivenim mlijekom Wajter raport - Page 40 3111943984

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 40 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 03.10.16 14:40

ja bi se ful igrala, al mi fali svježe krvi... Wajter raport - Page 40 2634474203

-------

https://kultnix.forumcroatian.com/viewtopic.forum?t=1024

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 40 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 40 / 40. Previous  1 ... 21 ... 38, 39, 40

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.