kultniX
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Wajter raport

Stranica 39 / 40. Previous  1 ... 21 ... 38, 39, 40  Next

Go down

Wajter raport - Page 39 Empty Re: Wajter raport

Postaj  pizda 28.09.16 11:04

Lena je napisao/la:
pizda je napisao/la:
sigurno mislis da Antisa ima neku ljubavnicu iz gornjeg milanovca i to te izjeda ko sto ja trenutno izjedam marendu. Bio do place, sve na svom mjestu. Vrieme savrseno za duge setnje duz mora a i po obali...

ma ima vraga....
izjeda me šta ne radim,šta ništa normalno nije na vidiku....šta imam vremena i umjesto da nešto korisno radim je kad pogledam dan ne napravim ništa pametno....
nemam pojma....valjda će proći....

kud ces veci i pametniji posao nego li kuca i troje nejaci...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 39 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Lena 28.09.16 11:13

pizda je napisao/la:
Lena je napisao/la:
pizda je napisao/la:
sigurno mislis da Antisa ima neku ljubavnicu iz gornjeg milanovca i to te izjeda ko sto ja trenutno izjedam marendu. Bio do place, sve na svom mjestu. Vrieme savrseno za duge setnje duz mora a i po obali...

ma ima vraga....
izjeda me šta ne radim,šta ništa normalno nije na vidiku....šta imam vremena i umjesto da nešto korisno radim je kad pogledam dan ne napravim ništa pametno....
nemam pojma....valjda će proći....

kud ces veci i pametniji posao nego li kuca i troje nejaci...
Wajter raport - Page 39 11484130
paše mi kratko,ali kako vrijeme prolazi dosadi.....
idem završit ručak,pa ću vježbat po ure....i moram obojat zid više....sve započnem i izdušim....pljuc!  Wajter raport - Page 39 3384354616
Lena
Lena

Broj postova : 8936
Join date : 22.09.2012
Lokacija : All those moments will be lost in time, like tears in rain....

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 39 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 28.09.16 12:20

Lena je napisao/la:
pizda je napisao/la:
sigurno mislis da Antisa ima neku ljubavnicu iz gornjeg milanovca i to te izjeda ko sto ja trenutno izjedam marendu. Bio do place, sve na svom mjestu. Vrieme savrseno za duge setnje duz mora a i po obali...

ma ima vraga....
izjeda me šta ne radim,šta ništa normalno nije na vidiku....šta imam vremena i umjesto da nešto korisno radim je kad pogledam dan ne napravim ništa pametno....
nemam pojma....valjda će proći....
Proći će Lenče, strpi se... iskoristi to slobodno vrijeme za napraviti nešto kreativno... ili za sebe... uredi nokte, steši liniju... nauči nešto novo, upiši neki strani jezik...  Wajter raport - Page 39 684758713

inače, bablje ljeto se oduljilo i fala mu do neba  Wajter raport - Page 39 4024472575

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 39 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Lena 28.09.16 13:12

will do  Wajter raport - Page 39 727654710

je lijepo je vrijeme i bar taj aspekt treba iskoristit i uživat u ovoj ljepoti
Lena
Lena

Broj postova : 8936
Join date : 22.09.2012
Lokacija : All those moments will be lost in time, like tears in rain....

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 39 Empty Re: Wajter raport

Postaj  pizda 29.09.16 8:20

sve ko i jucer osim sto je nesto svjezije. Uopce ne bi bilo pretoplo u kakvoj jaknici ili maici sa dugim rukavima sto mnogi i nose ali ima nas pretezno jos uvijek klase optimist tj. kratkorukavasa. I ostalo je ko jucer, opet zakasnijo vise od normalnog, opcenito otaljavam posljednje dane na ovom poslu i vec sam njuhom i duhom negdje drugdje. Da, imam konacno novi komp i konacno mogu normalno surfati, bez cekanja, zaledjivanja, restartanja i sl. Mogu i otvarati masu toga sto prije nisam mogao i sto ti je covjek. Kad ne mozes onda bi sve dao da mozes a kad mozes onda ti nije previse stalo pa doma skoro i ne surfam. Dobro, meni je uvijek trebalo neko vrijeme da se naviknem na novo nabavitu tehniku i ona na mene. Kupijo sam i dva para traperica ali kog to uopce zanima. Doslo je takvo vrijeme da se ljudi vise ne raduju tudjim trapericama...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 39 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 29.09.16 8:29

dobro utro pizdo Wajter raport - Page 39 684758713

ja se radujem tvojim novim trapericama i konpijuteru... sad ćeš moć tipkat po forumu dan, noć, ponedjeljak, subotu, nedjelju... non stop... forum i pučanstvo su na dobitku

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 39 Empty Re: Wajter raport

Postaj  pizda 29.09.16 8:50

Vel'ka Maca je napisao/la:dobro utro pizdo Wajter raport - Page 39 684758713

ja se radujem tvojim novim trapericama i konpijuteru... sad ćeš moć tipkat po forumu dan, noć, ponedjeljak, subotu, nedjelju... non stop... forum i pučanstvo su na dobitku

utro i tebi big pussy maco Wajter raport - Page 39 684758713. Nemas kome pisati ni po danu, kamo li navecer. Ljudi se dopisuju na fejsu, tope se i dijele komplimente jedni drugima jer to citaju i neki bitni im faktori pa treba bit umjeren. Fejs je izvjestacen ko i ljudi u reali opcenito. Zato sam ja volio forum, tu nije bilo izvjestacenosti vec surova istina. Wajter raport - Page 39 684758713
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 39 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 29.09.16 9:08

Nedostaju mi razgovori pametnih ljudi. Dovoljno bi mi bilo sjediti negdje u blizini i samo ih upijat'. I osjecati premrezavanje u mojem mozgicu. Svi su mi glupi, tupi i ruzni zadnjih tjedana. Heb'o vas fejs.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 39 Empty Re: Wajter raport

Postaj  maledetta primavera 29.09.16 9:29

fejs ...... ne znam sto bih rekla.


kod mene novost je da mi je sinoc skroz krepao lap top. ni umjetno disanje nije pomoglo. presao je u povijest. a kad cu kupiti novi bog zna.....
maledetta primavera
maledetta primavera

Broj postova : 1678
Join date : 12.08.2016

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 39 Empty Re: Wajter raport

Postaj  pizda 29.09.16 11:45

ligeja je napisao/la:Nedostaju mi razgovori pametnih ljudi...

zato te i nema ovdje Wajter raport - Page 39 1523192931. Meni ne nedostaju takvi razgovori, nemaju mi sto za rec sto vec ne znam. Ako ne znam onda me pak ne zanima. Prosto ko pasulj a pasulj je fazol...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 39 Empty Re: Wajter raport

Postaj  pizda 29.09.16 11:46

maledetta primavera je napisao/la:fejs ...... ne znam sto bih rekla.


kod mene novost je da mi je sinoc skroz krepao lap top. ni umjetno disanje nije pomoglo. presao je u povijest. a kad cu kupiti novi bog zna.....

pa imas valjda onaj kucni, stolni a za poruke sa terena imas mobitel. U biti top gan vise skoro i nije potreban...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 39 Empty Re: Wajter raport

Postaj  pizda 30.09.16 8:09

osvanilo donekle oblacno ali ipak vecinom suncano. Toplije nego li jucer sto bi rec da je bacilo na yugo. Nema vjetra niti cudnih atmosferskih pojava na nebu. Sve sto trenutno leti nebom to i sere i nema tu nikakvih cuda...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 39 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 30.09.16 8:24

pizda je napisao/la:
ligeja je napisao/la:Nedostaju mi razgovori pametnih ljudi...

zato te i nema ovdje Wajter raport - Page 39 1523192931. Meni ne nedostaju takvi razgovori, nemaju mi sto za rec sto vec ne znam. Ako ne znam onda me pak ne zanima. Prosto ko pasulj a pasulj je fazol...

Tocno. Ovdje nema pametnih ljudi. Nema ni glupih. Nema ni ljudi. Ovdje, ondje. Isto je. :-)

Pasulj je grah. Fazol je fazol.

To me je podsjetilo kad sam kao curica ozbiljno propitivala princip identiteta. : D Stariji bratic pokusavao mi je pojasniti kako su baka i nona istoznacnice, a mene je lovila egzistencijalna tjeskoba pri pomisli da su nona i baka ista osoba. Na kraju sam otisla do omiljenog postarijeg susjeda i izjadala mu se zbog braticeve blasfemije. Dopustio mi je da umocim prstice u casicu rakije. Mudro je procijenio da je sazrijelo vrijeme za alkohol.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 39 Empty Re: Wajter raport

Postaj  pizda 30.09.16 8:42

ligeja je napisao/la:
pizda je napisao/la:
ligeja je napisao/la:Nedostaju mi razgovori pametnih ljudi...

zato te i nema ovdje Wajter raport - Page 39 1523192931. Meni ne nedostaju takvi razgovori, nemaju mi sto za rec sto vec ne znam. Ako ne znam onda me pak ne zanima. Prosto ko pasulj a pasulj je fazol...

Tocno. Ovdje nema pametnih ljudi. Nema ni glupih. Nema ni ljudi. Ovdje, ondje. Isto je. :-)

Pasulj je grah. Fazol je fazol.

To me je podsjetilo kad sam kao curica ozbiljno propitivala princip identiteta. : D Stariji bratic pokusavao mi je pojasniti kako su baka i nona istoznacnice, a mene je lovila egzistencijalna tjeskoba pri pomisli da su nona i baka ista osoba. Na kraju sam otisla do omiljenog postarijeg susjeda i izjadala mu se zbog braticeve blasfemije. Dopustio mi je da umocim prstice u casicu rakije. Mudro je procijenio da je sazrijelo vrijeme za alkohol.

super, em smo glupi em nismo ni ljudi.
Pa kakve veze imaju egzistencijalne potrebe sa mogucnoscu da su nona i baka ista osoba? Wajter raport - Page 39 684758713
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 39 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 30.09.16 9:33

Napisala sam da nema pametnih, nema ni glupih ljudi. Citaj kako pise. : P Nema ljudi. Forumcic zjapi prazan. I kod "nas" je tako. S druge strane, na Kicovom bi forumu bio napredak da nema ne-ljudi. :-)

Pa kad imas manje od sest godinica, a zivis i s nonom pa kad ti neki seronja pametnjakovic veli da nema razlike izmedju none i bake (koja zivi daleko, daleko i vidis je jedanput godisnje), a na drvo sljive postavi banane i u jednom ti danu uzburka i ono malo sigurnosti sto djecji mastoviti um moze steci pa, odjednom, sa strepnjom promatras ljude i predmete uokolo jer ocekujes da ce se u svakom trenutku prometnuti u nesto drugo, a mozda se i ti pretvoris u nesto sto ne zelis, uostalom, tko sam ja (bilo je to moje prvo memorirano samopropitivanje), onda uplaseno pobjegnes do vedrog barbica prije nego i on ishlapi. :-)

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 39 Empty Re: Wajter raport

Postaj  maledetta primavera 30.09.16 9:39

moze li se od pasulja napraviti pasta i fazol?
maledetta primavera
maledetta primavera

Broj postova : 1678
Join date : 12.08.2016

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 39 Empty Re: Wajter raport

Postaj  maledetta primavera 30.09.16 9:40

bake kuvaju pasulj i grah a none kuhaju fazol.
maledetta primavera
maledetta primavera

Broj postova : 1678
Join date : 12.08.2016

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 39 Empty Re: Wajter raport

Postaj  pizda 30.09.16 9:57

maledetta primavera je napisao/la:moze li se od pasulja napraviti pasta i fazol?

moze, pasta i pasulj. Ja je danas radim...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 39 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 30.09.16 10:02

maledetta primavera je napisao/la:bake kuvaju pasulj i grah a none kuhaju fazol.

Ovo mi je odlicno. Wajter raport - Page 39 1523192931

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 39 Empty Re: Wajter raport

Postaj  pizda 30.09.16 10:02

ligeja je napisao/la:Napisala sam da nema pametnih, nema ni glupih ljudi. Citaj kako pise. : P Nema ljudi. Forumcic zjapi prazan. I kod "nas" je tako. S druge strane, na Kicovom bi forumu bio napredak da nema ne-ljudi. :-)

Pa kad imas manje od sest godinica, a zivis i s nonom pa kad ti neki seronja pametnjakovic veli da nema razlike izmedju none i bake (koja zivi daleko, daleko i vidis je jedanput godisnje), a na drvo sljive postavi banane i u jednom ti danu uzburka i ono malo sigurnosti sto djecji mastoviti um moze steci pa, odjednom, sa strepnjom promatras ljude i predmete uokolo jer ocekujes da ce se u svakom trenutku prometnuti u nesto drugo, a mozda se i ti pretvoris u nesto sto ne zelis, uostalom, tko sam ja (bilo je to moje prvo memorirano samopropitivanje), onda uplaseno pobjegnes do vedrog barbica prije nego i on ishlapi. :-)

ko ce te skuzit kad pises ko Orlando Rivetti. Wajter raport - Page 39 684758713
Pa nije covjek seronja, istinu ti je rekao i educirao te. Bogte, ja sam do seste godine procitao par stotina knjiga a ti jos nisi znala da su nona i baka jedno te isto. To zorno govori kakvo je stanje na Hreljinu, i mentalno a i fizicko...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 39 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 30.09.16 10:03

maledetta primavera je napisao/la:moze li se od pasulja napraviti pasta i fazol?

Nee. Ali moze pasulj i fazol, iako fazol dominira okusom..

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 39 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 30.09.16 10:05

Inace, pasulj i fazol radim tako da kupim paprike i mljeveno meso. Mljac. Najbolji punjeni fazolpasulj na svijetu.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 39 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 30.09.16 10:07

pizda je napisao/la:
ligeja je napisao/la:Napisala sam da nema pametnih, nema ni glupih ljudi. Citaj kako pise. : P Nema ljudi. Forumcic zjapi prazan. I kod "nas" je tako. S druge strane, na Kicovom bi forumu bio napredak da nema ne-ljudi. :-)

Pa kad imas manje od sest godinica, a zivis i s nonom pa kad ti neki seronja pametnjakovic veli da nema razlike izmedju none i bake (koja zivi daleko, daleko i vidis je jedanput godisnje), a na drvo sljive postavi banane i u jednom ti danu uzburka i ono malo sigurnosti sto djecji mastoviti um moze steci pa, odjednom, sa strepnjom promatras ljude i predmete uokolo jer ocekujes da ce se u svakom trenutku prometnuti u nesto drugo, a mozda se i ti pretvoris u nesto sto ne zelis, uostalom, tko sam ja (bilo je to moje prvo memorirano samopropitivanje), onda uplaseno pobjegnes do vedrog barbica prije nego i on ishlapi. :-)

ko ce te skuzit kad pises ko Orlando Rivetti. Wajter raport - Page 39 684758713
Pa nije covjek seronja, istinu ti je rekao i educirao te. Bogte, ja sam do seste godine procitao par stotina knjiga a ti jos nisi znala da su nona i baka jedno te isto. To zorno govori kakvo je stanje na Hreljinu, i mentalno a i fizicko...

Eto, ja sam kasno procvjetala. Sto znaci da cu kasnije i uvenuti.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 39 Empty Re: Wajter raport

Postaj  pizda 30.09.16 10:20

ligeja je napisao/la:

Eto, ja sam kasno procvjetala. Sto znaci da cu kasnije i uvenuti.

to sigurno...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 39 Empty Re: Wajter raport

Postaj  maledetta primavera 30.09.16 18:35

ligeja je napisao/la:
maledetta primavera je napisao/la:moze li se od pasulja napraviti pasta i fazol?

Nee. Ali moze pasulj i fazol, iako fazol dominira okusom..
Wajter raport - Page 39 2329918616
maledetta primavera
maledetta primavera

Broj postova : 1678
Join date : 12.08.2016

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 39 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 39 / 40. Previous  1 ... 21 ... 38, 39, 40  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.