kultniX
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Wajter raport

Stranica 38 / 40. Previous  1 ... 20 ... 37, 38, 39, 40  Next

Go down

Wajter raport - Page 38 Empty Re: Wajter raport

Postaj  pizda 22.09.16 10:00

Noc je bila hladna i dugo je trebalo da se zagrijem ispod tanke dekice a nije mi se dalo ustat i uzet deblju. Vani je bogme bilo nize od deset stepeni. Jutro je svanulo vedro i suncano, prohladno ali daleko toplije od noci. Maloprije dosao sa place, super je vani, sunce a sve puno zraka. Nema vise onih ubitacnih sparina. Najavljuju neko dugo bablje ljeto ali najavljivali su oni vec svega i svacega i redovno se posrali pa to treba uzeti sa rezervom. Prvi je dan jeseni. Eto, neko proglasijo da to bude na danasnji datum pa i je. Prebrzo sve to ide, ko da je jucer bila srijeda...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 38 Empty Re: Wajter raport

Postaj  pizda 23.09.16 8:02

vidim da je ovdje zivo i veselo. Neka, odma mi je draze a i mihajlovica.
Svanuo nesto topliji dan a i noc je bila lagano toplija, ero Antisa bi rekao "zeru". Mirno je sto znaci da nema ulicnih nemira odavde do svemira.
Obukli se i kratki rukavi i krece novi val zatopljenja, bar se nadam.
Necu ni pitat di su Maca, ovaj, onaj...Bitno da im je lijepo i da se mogu realizirati ko ljudi na vaznim zivotnim podrucjima...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 38 Empty Re: Wajter raport

Postaj  maledetta primavera 23.09.16 9:20

upravo bila kod Laste. iebem ju mutavu i bezobraznu. sta ne snizi cijene na gastro odjelu, skupo ko da jedem u vili ariston. nista, morat cu se prebaciti na psecu hranu, ako je ima.  Wajter raport - Page 38 3111943984

ulica je raskopana i sigurno hladnija za deset stupnjeva  od ostalih djelova grada. ko mi je kriv sto radim u kanjonu.

danas mi je u planu mnogo toga. i halid pjeva na viskovu i svasta nesto pa cu vjerovatno ostati kod kuce, i gledati dr housea uz casu vina. peglajuci.  Wajter raport - Page 38 2758896589
 a sutra se vozimo curica i ja gusarskim brodom Wajter raport - Page 38 684758713
maledetta primavera
maledetta primavera

Broj postova : 1678
Join date : 12.08.2016

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 38 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Lena 23.09.16 9:20

pizda je napisao/la:vidim da je ovdje zivo i veselo. Neka, odma mi je draze a i mihajlovica.
Svanuo nesto topliji dan a i noc je bila lagano toplija, ero Antisa bi rekao "zeru". Mirno je sto znaci da nema ulicnih nemira odavde do svemira.
Obukli se i kratki rukavi i krece novi val zatopljenja, bar se nadam.
Necu ni pitat di su Maca, ovaj, onaj...Bitno da im je lijepo i da se mogu realizirati ko ljudi na vaznim zivotnim podrucjima...

ovdje i nadalje jutra hladna i noći,a dani milina.....toplo bez zvizdana....

je svi su rial lajfu kako se da vidit iz pisanja odnosno nepisanja  Wajter raport - Page 38 11484130

ja šaljem molbe za posao uokolo,ali ništa konkretnog još nema....poslovi su uglavnom za kurac,pa nije neka šteta ako se na takve ni ne zaposlim....ali treba novaca....šta da se radi....

antiša gušta kao najamni radnik i kaže (citiram ga): ki da sam na odmoru!!!  Wajter raport - Page 38 1523192931

neka zaslužio je nakon godina privatluka i jebanja sa našim vrlim kadrovima i šefovima koji bi nešto,ali ni sami ne znaju točno šta,a pogotovo kako....

ja po kući sa macom,bojam zidove,kao nešto i sređujem kuću,ali kako vrijeme odmiče sve mi se manje da....nije baš da prštim voljom i elanom...

sad ću stavit ručak....danas tortlje sa piletinom....uglavnom radimo sa toćem od mesa...mliveno,ali eto danas malo lakša verzija....puno povrća uz to i sosevi....

_________________
....All those moments will be lost in time, like tears in rain....
Lena
Lena

Broj postova : 8936
Join date : 22.09.2012
Lokacija : All those moments will be lost in time, like tears in rain....

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 38 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Lena 23.09.16 9:22

oj lasto!!!


sjetila sam se da sam sanjala pipija....nešto kako moramo skupa radit (to mi je kao novi poaso),ali pipi mi ne zna ništa objasnit ni pokazat...pa ja šizim i krećem sa konfliktima....ono samo šta ga ne bi tukla  Wajter raport - Page 38 1619348112
Lena
Lena

Broj postova : 8936
Join date : 22.09.2012
Lokacija : All those moments will be lost in time, like tears in rain....

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 38 Empty Re: Wajter raport

Postaj  maledetta primavera 23.09.16 9:30

Lena je napisao/la:oj lasto!!!


sjetila sam se da sam sanjala pipija....nešto kako moramo skupa radit (to mi je kao novi poaso),ali pipi mi ne zna ništa objasnit ni pokazat...pa ja šizim i krećem sa konfliktima....ono samo šta ga ne bi tukla  Wajter raport - Page 38 1619348112
lenice draga ....

potraga za poslom je mucan proces. ali trud i strpljenje isplatit ce se. zelim ti da cim prije  nadjes posao  sa kojim ces biti zadovoljna   Wajter raport - Page 38 684758713



 fini ti je opis rucka. nisam spretna u tortiljama.

malecka je pozelila za veceru pastu s tunom  Wajter raport - Page 38 684758713
maledetta primavera
maledetta primavera

Broj postova : 1678
Join date : 12.08.2016

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 38 Empty Re: Wajter raport

Postaj  pizda 23.09.16 10:12

Lena je napisao/la:oj lasto!!!


sjetila sam se da sam sanjala pipija....nešto kako moramo skupa radit (to mi je kao novi poaso),ali pipi mi ne zna ništa objasnit ni pokazat...pa ja šizim i krećem sa konfliktima....ono samo šta ga ne bi tukla  Wajter raport - Page 38 1619348112

u tvom poslu ti bogme nista i ne bi znao pokazati, eventualno neka dobra ideja...Wajter raport - Page 38 684758713
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 38 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Lena 23.09.16 10:14

maledetta primavera je napisao/la:
Lena je napisao/la:oj lasto!!!


sjetila sam se da sam sanjala pipija....nešto kako moramo skupa radit (to mi je kao novi poaso),ali pipi mi ne zna ništa objasnit ni pokazat...pa ja šizim i krećem sa konfliktima....ono samo šta ga ne bi tukla  Wajter raport - Page 38 1619348112
lenice draga ....

potraga za poslom je mucan proces. ali trud i strpljenje isplatit ce se. zelim ti da cim prije  nadjes posao  sa kojim ces biti zadovoljna   Wajter raport - Page 38 684758713



 fini ti je opis rucka. nisam spretna u tortiljama.

malecka je pozelila za veceru pastu s tunom  Wajter raport - Page 38 684758713

bilo je je jedno super radno mjesto,ali trebalo je parlat i talijanski...a ne znam....
sve znam,ali nagore je zapravo da ok poslodavaca i radnih uvjeta ima jako malo....
ništa...čekam svoju novu priliku 

a pašta i tuna...mljac!!!

moje već krčka i za pola sata je gotovo...onda ih složit i malo pećnicu ubacit da porumene...i to je to

_________________
....All those moments will be lost in time, like tears in rain....
Lena
Lena

Broj postova : 8936
Join date : 22.09.2012
Lokacija : All those moments will be lost in time, like tears in rain....

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 38 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Lena 23.09.16 10:16

pizda je napisao/la:
Lena je napisao/la:oj lasto!!!


sjetila sam se da sam sanjala pipija....nešto kako moramo skupa radit (to mi je kao novi poaso),ali pipi mi ne zna ništa objasnit ni pokazat...pa ja šizim i krećem sa konfliktima....ono samo šta ga ne bi tukla  Wajter raport - Page 38 1619348112

u tvom poslu ti bogme nista i ne bi znao pokazati, eventualno neka dobra ideja...Wajter raport - Page 38 684758713

 ne znam koji posao smo skupa radili...nešto uredsko je bilo,ali ti ni beknut!!!
skoro je došlo do incidenta.... Wajter raport - Page 38 11484130

jutros mi je bilo sve svježe kad sam ustala,evo već sam pozaboravljala detalje....
Lena
Lena

Broj postova : 8936
Join date : 22.09.2012
Lokacija : All those moments will be lost in time, like tears in rain....

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 38 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 23.09.16 13:40

đe ste pipol Wajter raport - Page 38 3859399978

prehlađena sam ko stara, poderena, prljava kurvaćetina - škripim, škropćem, hropćem, šmrcam, kišem, kašljem, curi mi nos i sva sam sluzava i raspadam se... al još uvijek hodam u japankama i kratkim rukavima Wajter raport - Page 38 1523192931

došla san vam prijavit da očijukam tipkajući sa našim infomratičarom iz splita - ajme što je smišan... i sladak mi je... ima prekrasne bijele zube i sav je bili, biliii... ali ima curu Wajter raport - Page 38 3229195239


Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 38 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 23.09.16 20:12

Suncano veceras... Vidim zvijezdeee. Wajter raport - Page 38 684758713


Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 38 Empty Re: Wajter raport

Postaj  pizda 26.09.16 7:56

osvanijo i ponedjeljak, liep, frizak i suncat. Vikend je bijo isto tako lijep i brzo je prosao. Onaj prosli nikako proc jer su tri dana padale pljuscine. Jebem majku onom proslom vikendu.
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 38 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 26.09.16 13:05

pok-pok!!! Wajter raport - Page 38 3859399978

dođem vam samo ukrasti smajliće... a za to se moram logirat...
kako mi je smišan kumpanjo iz splita... kleberim se ko tuka... ali sve čitam kolegicma pa se i one vesele Wajter raport - Page 38 3111943984

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 38 Empty Re: Wajter raport

Postaj  pizda 27.09.16 8:16

Svanijo i utorak obavit maglom. U Rijeci je takva magla da prakticki ne vidis dulje od dva metra. Ljudi izranjaju iz magle ko aveti a i izgledaju ko aveti jer su valjda preplaseni, nisu navikli. Inace je prilicno oblacno ijako mislim da ce uskoro razvedriti a i nekako je svijetlije. Malo je prohladno ali se moze u kratkim rukavima bez vecih problema. Sve je to tocno osim magle, nema je ali bi bila fora da je ima...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 38 Empty Re: Wajter raport

Postaj  maledetta primavera 27.09.16 9:06

pizda je napisao/la:Svanijo i utorak obavit maglom. U Rijeci je takva magla da prakticki ne vidis dulje od dva metra. Ljudi izranjaju iz magle ko aveti a i izgledaju ko aveti jer su valjda preplaseni, nisu navikli. Inace je prilicno oblacno ijako mislim da ce uskoro razvedriti a i nekako je svijetlije. Malo je prohladno ali se moze u kratkim rukavima bez vecih problema. Sve je to tocno osim magle, nema je ali bi bila fora da je ima...
bila sam kod Laste.seciram lasagnu i pokusavam utvrditi sastojke i komponente iste. sve sam vise sigurna u razlog deficita psece hrane na policama ..vajter je super i plaze su pune djece i ostalih koji ne rade ...
maledetta primavera
maledetta primavera

Broj postova : 1678
Join date : 12.08.2016

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 38 Empty Re: Wajter raport

Postaj  pizda 27.09.16 10:00

sad su opet oblaci zakrilili sunce sto me jos jednom podsjeca na staru nedoumicu. Ako je sunce tako ogromno, mocno, kaloricno i bljestavo kako ga moze sakriti najobicniji oblacic? Mislim da nas tu nesto lazu. Prije sam bijo na placi i bilo je bas lijepo, suncato ali frisko, ima zraka na pretek. Zbunjujuca ponuda voca, zadarskog i paskog grožđa vise skoro da i nema a borovnica, malina, kupina koliko hoces. Ima i turista na pretek, vecinom svabe. Oni obavezno fotkaju trznicu, pogotovo ribarnicu pa to valjda pokazuju susjedima rijecima "tako je to bilo prije super marketa". Ne kuzim, kad su vec tako odusevljeni zasto i oni nemaju takve trznice, ribarnice pa nek se vesele...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 38 Empty Re: Wajter raport

Postaj  maledetta primavera 27.09.16 12:05

pizda je napisao/la:sad su opet oblaci zakrilili sunce sto me jos jednom podsjeca na staru nedoumicu. Ako je sunce tako ogromno, mocno, kaloricno i bljestavo kako ga moze sakriti najobicniji oblacic? Mislim da nas tu nesto lazu. Prije sam bijo na placi i bilo je bas lijepo, suncato ali frisko, ima zraka na pretek. Zbunjujuca ponuda voca, zadarskog i paskog grožđa vise skoro da i nema a borovnica, malina, kupina koliko hoces. Ima i turista na pretek, vecinom svabe. Oni obavezno fotkaju trznicu, pogotovo ribarnicu pa to valjda pokazuju susjedima rijecima "tako je to bilo prije super marketa". Ne kuzim, kad su vec tako odusevljeni zasto i oni nemaju takve trznice, ribarnice pa nek se vesele...
kad   pricamo o svemiru, imam susjedu koja je pristalica teorije da je zemlja ravna plocam . svi dokazi idu u prilog tome a dokazi da je zemlja okrugla su suplje price. to smo razgovarale uz vino na njenom balkonu. veceras cu nu pozvati kod mene. i neka donese svoje istarsko bijelo. vidjet cemo sta ima novoga .....
maledetta primavera
maledetta primavera

Broj postova : 1678
Join date : 12.08.2016

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 38 Empty Re: Wajter raport

Postaj  pizda 27.09.16 13:27

maledetta primavera je napisao/la:
kad   pricamo o svemiru, imam susjedu koja je pristalica teorije da je zemlja ravna plocam . svi dokazi idu u prilog tome a dokazi da je zemlja okrugla su suplje price. to smo razgovarale uz vino na njenom balkonu. veceras cu nu pozvati kod mene. i neka donese svoje istarsko bijelo. vidjet cemo sta ima novoga .....

lako moguce, imamo fotke galaksije a nemamo niti jednu fotku Zemlje. Postojece su umjetnicka vidjenja ili sacinjeni iz raznih komada jer se toboze ne moze napravit slika Zemlje u jednom komadu zbog neujednacene vidljivosti na cieloj povrsini. Moze galaksija al ne moze Zemlja. Inace, ucili smo u skoli da je Zemlja okrugla, globus. Onda su to malo ispravili i Zemlja vise nija bila kugla vec elipsastog oblika. Zadnja zvanicna informacija je da je Zemlja oblika krumpira a istovremeno prave montaze Zemlje kao kugle. Sad ti vidi ko tu koga jebe...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 38 Empty Re: Wajter raport

Postaj  pizda 28.09.16 8:31

Lijepi dan zapoceo, nebo, sunce, toplina, sve je na svom mjestu. Ovdje je vidim uobicajeno, jucer prijavljeni samo maledeta lasta i ja, danas samo ja, znaci, ide na bolje... Nemam jako sta za pricat, to i je razlog zasto pisem. Danas okasnijo na posao, dosao u devet i sve bude puno drukcije. Druge ljude srecem, suncane strane ulica su drukcije rasporedjene, sjenoviti dijelovi su totalno na drugim mjestima i treba se snac u svemu tome. Tako je to, svaki dan novi izazov i kad tako pogledam skuzim da vodim sasvim pustolovan zivot a kurcem nisam mrdnuo iz Rijeke...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 38 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Lena 28.09.16 8:59

evo i mene zeru....
potpisujem vremenske prilike kao kod pipija....tako i ovdje.....
bila do dućana,kupila kruh i sitnice.....
za ručak će biti lazanje....
noge su mi hladne i u čarapama....brrccc.....
ali dani su fakat savršeni trenutno.....

moje raspoloženje je uglavnom živčano....postala sam čangrizava i kad imam i kad nemam razloga.....
moram se unormalit.....
Lena
Lena

Broj postova : 8936
Join date : 22.09.2012
Lokacija : All those moments will be lost in time, like tears in rain....

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 38 Empty Re: Wajter raport

Postaj  maledetta primavera 28.09.16 9:32

bas je hladnjikavo. 

dobro  jutro pipi i lena Wajter raport - Page 38 684758713 i ja sam njonjava i cangrizava. danas idem na pramenove. mislim da cu minimum 4 sata provesti u salonu a od toga se jezim. medjutim friziranje kod zene je i psiholoski momenat stoga mu se i veselim.
maledetta primavera
maledetta primavera

Broj postova : 1678
Join date : 12.08.2016

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 38 Empty Re: Wajter raport

Postaj  pizda 28.09.16 9:37

Lena je napisao/la:evo i mene zeru....
potpisujem vremenske prilike kao kod pipija....tako i ovdje.....
bila do dućana,kupila kruh i sitnice.....
za ručak će biti lazanje....
noge su mi hladne i u čarapama....brrccc.....
ali dani su fakat savršeni trenutno.....

moje raspoloženje je uglavnom živčano....postala sam čangrizava i kad imam i kad nemam razloga.....
moram se unormalit.....

sigurno mislis da Antisa ima neku ljubavnicu iz gornjeg milanovca i to te izjeda ko sto ja trenutno izjedam marendu. Bio do place, sve na svom mjestu. Vrieme savrseno za duge setnje duz mora a i po obali...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 38 Empty Re: Wajter raport

Postaj  pizda 28.09.16 9:41

maledetta primavera je napisao/la:bas je hladnjikavo. 

dobro  jutro pipi i lena Wajter raport - Page 38 684758713 i ja sam njonjava i cangrizava. danas idem na pramenove. mislim da cu minimum 4 sata provesti u salonu a od toga se jezim. medjutim friziranje kod zene je i psiholoski momenat stoga mu se i veselim.

a kad ti nisi njonjava i cangrizava da mi je znat... 4 sata? Uzmi termosicu sa kavom i cevape u lepinji pa pij i jedi...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 38 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Lena 28.09.16 10:12

maledetta primavera je napisao/la:bas je hladnjikavo. 

dobro  jutro pipi i lena Wajter raport - Page 38 684758713 i ja sam njonjava i cangrizava. danas idem na pramenove. mislim da cu minimum 4 sata provesti u salonu a od toga se jezim. medjutim friziranje kod zene je i psiholoski momenat stoga mu se i veselim.

ja sam samo čangrizava nisam njonjava  Wajter raport - Page 38 1523192931
šta bi antiša rekao confliktna  Wajter raport - Page 38 3111943984

ajme da 4 sata....ispalila bi...ja najduže 2 puta godišnje kad se odem farbat kod frizerke (da sve pohvata jer nazad slabo ja obojam) i to traje oko sat i po.....i onda jedva izdržim.....
kako je baš duga kosa mislim da ću uskoro na značajno šišanje.....šta će mi dužina kad je uvijek vežem...smeta mi...
Lena
Lena

Broj postova : 8936
Join date : 22.09.2012
Lokacija : All those moments will be lost in time, like tears in rain....

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 38 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Lena 28.09.16 10:13

pizda je napisao/la:
sigurno mislis da Antisa ima neku ljubavnicu iz gornjeg milanovca i to te izjeda ko sto ja trenutno izjedam marendu. Bio do place, sve na svom mjestu. Vrieme savrseno za duge setnje duz mora a i po obali...

ma ima vraga....
izjeda me šta ne radim,šta ništa normalno nije na vidiku....šta imam vremena i umjesto da nešto korisno radim je kad pogledam dan ne napravim ništa pametno....
nemam pojma....valjda će proći....
Lena
Lena

Broj postova : 8936
Join date : 22.09.2012
Lokacija : All those moments will be lost in time, like tears in rain....

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 38 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 38 / 40. Previous  1 ... 20 ... 37, 38, 39, 40  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.