kultniX
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Wajter raport

Stranica 10 / 40. Previous  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 25 ... 40  Next

Go down

Wajter raport - Page 10 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 29.11.16 8:52

da vas obavijestim da i ja imam dobru vijest - naime, jučer sam položila stručni ispit za voditelja poslovnice - učila sam zadnjih mjesec dana svaki dan i to po pet-šest sati dnevno, prionula muški.
Položilo nas je samo troje od nas dvadesetak.
Firma platila 5 iljada kuna.
sad sam voditeljka! Wajter raport - Page 10 11484130

nadam se da sam sad završila sa ovim školskim učenjem jednom za svagda... pun mi ga je kurac.

Lenki čestitam na dobrim vijestima!

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 10 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 29.11.16 8:53

Lena je napisao/la:
Vel'ka Maca je napisao/la:znam gdje živiš pizdo, be afraid, be very afraid Wajter raport - Page 10 684758713

mjaca će mu bacat kamenčiće u prozore navečer i čekati iza stabalaca da pipi proviri..... Wajter raport - Page 10 11484130
doći ću mu na vrata prerušena u jehovinu svjedokinju i neću ga pustit na miru dok ga ne izvedem na pravi put

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 10 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Lena 29.11.16 8:55

Vel'ka Maca je napisao/la:da vas obavijestim da i ja imam dobru vijest - naime, jučer sam položila stručni ispit za voditelja poslovnice - učila sam zadnjih mjesec dana svaki dan i to po pet-šest sati dnevno, prionula muški.
Položilo nas je samo troje od nas dvadesetak.
Firma platila 5 iljada kuna.
sad sam voditeljka! Wajter raport - Page 10 11484130

nadam se da sam sad završila sa ovim školskim učenjem jednom za svagda... pun mi ga je kurac.

Lenki čestitam na dobrim vijestima!


o super!!!
bravo mjaco štreberice  Wajter raport - Page 10 11484130

znam točno na šta misliš....ovo zadnje šta sam učila koma mi je bila.....
ali trud ti se isplatio voditeljko  Wajter raport - Page 10 1523192931
Lena
Lena

Broj postova : 8936
Join date : 22.09.2012
Lokacija : All those moments will be lost in time, like tears in rain....

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 10 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Lena 29.11.16 8:57

Vel'ka Maca je napisao/la:
Lena je napisao/la:
Vel'ka Maca je napisao/la:znam gdje živiš pizdo, be afraid, be very afraid Wajter raport - Page 10 684758713

mjaca će mu bacat kamenčiće u prozore navečer i čekati iza stabalaca da pipi proviri..... Wajter raport - Page 10 11484130
doći ću mu na vrata prerušena u jehovinu svjedokinju i neću ga pustit na miru dok ga ne izvedem na pravi put

mislim da bi pipi svojim pregovaračkim vještinama i argumantima i tebe tako tvrdu svjedokinju oslobodijo okova jehove  Wajter raport - Page 10 11484130

ko zna kako bi to završilo u zbilji.... Wajter raport - Page 10 3384354616
Lena
Lena

Broj postova : 8936
Join date : 22.09.2012
Lokacija : All those moments will be lost in time, like tears in rain....

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 10 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Lena 29.11.16 8:58

otra u dućan..... Wajter raport - Page 10 727654710
Lena
Lena

Broj postova : 8936
Join date : 22.09.2012
Lokacija : All those moments will be lost in time, like tears in rain....

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 10 Empty Re: Wajter raport

Postaj  pizda 29.11.16 9:15

Lena je napisao/la:

kad nabuya ni nizbrdica ne pomaže  Wajter raport - Page 10 11484130
ima i ovdje u solinu par mjesta koja jednostavno ne mogu progutat velike količine kiše bez obzira na nizbrdice.....
ali ako ti imaš saznanja da je ok ko sam ja da to propytkuiem!!?=!??

nema sta nabujat, ovdje one sto padne ode dolje. Dolje ima i ono sto padne i sva ostala vodurina koja je padala petnaestak kilometara dalje...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 10 Empty Re: Wajter raport

Postaj  pizda 29.11.16 9:30

Lena je napisao/la:pipi koliki je prostor, koliko soba?
sam ćeš namještaj uzet pretpostavljam, vlasnik treba dovest sve u stanje za uselit?

tri prostorie, dvije manje i jedna velika. Mogla je i neka druga kombinacija ali mi to najvise pase. Sve opremam sam, osim kupaonice naravno ali tako i hocu. Sta ce mi tudji namjestaj koji sto posto ne bi bijo po mom ukusu i okusu Wajter raport - Page 10 684758713...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 10 Empty Re: Wajter raport

Postaj  pizda 29.11.16 9:31

Vel'ka Maca je napisao/la:da vas obavijestim da i ja imam dobru vijest - naime, jučer sam položila stručni ispit za voditelja poslovnice - učila sam zadnjih mjesec dana svaki dan i to po pet-šest sati dnevno, prionula muški.
Položilo nas je samo troje od nas dvadesetak.
Firma platila 5 iljada kuna.
sad sam voditeljka! Wajter raport - Page 10 11484130

nadam se da sam sad završila sa ovim školskim učenjem jednom za svagda... pun mi ga je kurac.

Lenki čestitam na dobrim vijestima!

bravo velka maco ali jel ti radis uopce?
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 10 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 29.11.16 11:25

pizda je napisao/la:
Vel'ka Maca je napisao/la:da vas obavijestim da i ja imam dobru vijest - naime, jučer sam položila stručni ispit za voditelja poslovnice - učila sam zadnjih mjesec dana svaki dan i to po pet-šest sati dnevno, prionula muški.
Položilo nas je samo troje od nas dvadesetak.
Firma platila 5 iljada kuna.
sad sam voditeljka! Wajter raport - Page 10 11484130

nadam se da sam sad završila sa ovim školskim učenjem jednom za svagda... pun mi ga je kurac.

Lenki čestitam na dobrim vijestima!

bravo velka maco ali jel ti radis uopce?
jeje, kupili nas splićani još ljetos... bila sam se falila...
ali slabo to ide, uopće nemamo upita, odnosno novi sajt unazađuje stvar... pa bumo vidli kako će to sve skupa i kudar.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 10 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 29.11.16 11:27

pizda je napisao/la:
Lena je napisao/la:pipi koliki je prostor, koliko soba?
sam ćeš namještaj uzet pretpostavljam, vlasnik treba dovest sve u stanje za uselit?

tri prostorie, dvije manje i jedna velika. Mogla je i neka druga kombinacija  ali mi to najvise pase. Sve opremam sam, osim kupaonice naravno ali tako i hocu. Sta ce mi tudji namjestaj koji sto posto ne bi bijo po mom ukusu i okusu Wajter raport - Page 10 684758713...
sad to sve slatko uredi i ne štedi Wajter raport - Page 10 684758713

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 10 Empty Re: Wajter raport

Postaj  pizda 29.11.16 13:36

Vel'ka Maca je napisao/la:
pizda je napisao/la:
Lena je napisao/la:pipi koliki je prostor, koliko soba?
sam ćeš namještaj uzet pretpostavljam, vlasnik treba dovest sve u stanje za uselit?

tri prostorie, dvije manje i jedna velika. Mogla je i neka druga kombinacija  ali mi to najvise pase. Sve opremam sam, osim kupaonice naravno ali tako i hocu. Sta ce mi tudji namjestaj koji sto posto ne bi bijo po mom ukusu i okusu Wajter raport - Page 10 684758713...
sad to sve slatko uredi i ne štedi Wajter raport - Page 10 684758713

jebiga, sad ti tu dolazi do izrazaja moja legendarna naglost. Ne da mi se cipele previse izabirat, kamo li svu silu namjestaja. Kupit cu sto mi otprilike ide i poslije se zajebavat da kamufliram nedostatke i los odabir Wajter raport - Page 10 1523192931. Srecom sam u tome prilicno uspjesan pa vjerujem da nece biti prevelikog beda...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 10 Empty Re: Wajter raport

Postaj  pizda 30.11.16 8:41

stupanj vise nego li jucer, znaci 3 stupnja ukupno ali izgleda puno toplie jer ne puse. Svejedno su mi ruke bile ledene uprkos rukavicama koje sam danas navukao. Vedro i suncato i tako bi trebalo izgledati pravo zimsko vrijeme. S time da koji stupanj iznad ne bi skodijo...Wajter raport - Page 10 684758713
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 10 Empty Re: Wajter raport

Postaj  pizda 30.11.16 8:48

ispravak krivog navoda malenog Tomice Bombardera koja veli ": : ))) Sta je, Pope? Mislis, jednu kucu zamijenio za slicnu, a nije daleko ni odmakao? :-D
A dobro, ima manje pjesacenja do pijace. Tih 2,5077777 sec.. :-P"

imam vise pjesacenja do place za dvie minute a iz kuce se selim u stan. Uz to, nisam kucu prodao jer mi se ne svidja kvart vec zato jer mi se nije svidjala kuca...Wajter raport - Page 10 684758713
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 10 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Lena 30.11.16 10:15

pizda je napisao/la:
Lena je napisao/la:pipi koliki je prostor, koliko soba?
sam ćeš namještaj uzet pretpostavljam, vlasnik treba dovest sve u stanje za uselit?

tri prostorie, dvije manje i jedna velika. Mogla je i neka druga kombinacija  ali mi to najvise pase. Sve opremam sam, osim kupaonice naravno ali tako i hocu. Sta ce mi tudji namjestaj koji sto posto ne bi bijo po mom ukusu i okusu Wajter raport - Page 10 684758713...

aha....pa ok taman....
kad urediš stavi koju fotku....ako ti se da naravno.....

nama bi trebalo mijenjati neke stvari doma jer se potroši namještaj....ali čekat će malo.....
djeca periodično ponešto unište, evo i jedan tv otišao kvragu, u sobi , pa nije nužno kupit novi iako bi kroz neko vrijeme.....ne gleda nam se isto ponekad....tabor ženske i muški  Wajter raport - Page 10 11484130

a uvijek se pokvai šta i treba mijenjati...tako se i radi danas....da traje do 10 g


vajter je lijep....bura je,al ne kao jučer, sunca ima i zrak je svjež i pun života
Lena
Lena

Broj postova : 8936
Join date : 22.09.2012
Lokacija : All those moments will be lost in time, like tears in rain....

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 10 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Lena 30.11.16 10:18

isuse koje rečenične konstrukcije ja imam, povremeno pročitam napisano.....
fali slova, zik, zag, zug......prava haiku hanuma sam  Wajter raport - Page 10 3111943984
Lena
Lena

Broj postova : 8936
Join date : 22.09.2012
Lokacija : All those moments will be lost in time, like tears in rain....

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 10 Empty Re: Wajter raport

Postaj  pizda 01.12.16 8:48

jutros ima 5 stupnjeva i mirno je, bez vjetra. Eto, to je burno vrijeme bez bure koje preferiram. Ljudi misle da kad je burno vrijeme obavezno treba puhati bura inace to nije burno vrijeme. A nego sto je... Kad danima padaju kise vrijeme je juzno a vecinom uopce ne puse jugo. Sa tim treba rascistit jednom zanavijek jer generacije zive u zabludi, vecinom kontinentalci koji zive na europskom kontinentu.
Nakon ovog edukativnog pocetka, prozaican zavrsetak. Dakle. frisko, mirno i vedro. U daljini se naziru kao neki oblaci ali mislim da su to oni nestabilni koji se lako rasplinu. Zato ih jos nazivamo i oblacima rasplinjacima. U uredu lijepo toplo, pije se kavica, ugodno drustvo, nema posla i to je bas onako kako bi i trebalo bit...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 10 Empty Re: Wajter raport

Postaj  pizda 02.12.16 9:00

danas je oblacno i toplije, Ima 9 stupnjeva, mirno i ugodno. Sto ce se izroditi iz toga, vidjet cemo. Postoji mogucnost da padne nesto kise a postoji i mogucnost da se razvedri. Ostalo je sve pod kontrolom.
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 10 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Lena 03.12.16 9:09

mirno, hladno, poluoblačno......
kava se popila, net pročitao....ukućani još spavaju.....maca i ja ne.....

danas se mora nešto radit, namještaj spajat i slične activnosti.....
večeras idem sa prijom vani...ima neka dj-ica i nadam se da ćemo plesat...ako ne bude atmosfera naći ćemo valjda šta drugo.....
volja je na novou,ali oko 21 meni se već spava.....hahaha...rekla sam joj da moramo izaći do 21 jer ću ja inače na kauču zaspat  Wajter raport - Page 10 11484130
Lena
Lena

Broj postova : 8936
Join date : 22.09.2012
Lokacija : All those moments will be lost in time, like tears in rain....

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 10 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Lena 03.12.16 9:14

opet u 9:09 ostavila prethodni post....
stalno pogledavam na sat kad su duple brojčice.....to baš učestalo u zadnjih par mjeseci....
Lena
Lena

Broj postova : 8936
Join date : 22.09.2012
Lokacija : All those moments will be lost in time, like tears in rain....

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 10 Empty Re: Wajter raport

Postaj  RobinUd 03.12.16 15:07

Vel'ka Maca je napisao/la:... jučer sam položila stručni ispit za voditelja poslovnice - učila sam zadnjih mjesec dana svaki dan i to po pet-šest sati dnevno, prionula muški.
Položilo nas je samo troje od nas dvadesetak.
Firma platila 5 iljada kuna.
sad sam voditeljka! Wajter raport - Page 10 11484130

nadam se da sam sad završila sa ovim školskim učenjem jednom za svagda... pun mi ga je kurac.
Uvijek sam se divio onima, koji su zeljeli biti vise od prosjeka.
Neki puta je to samo zelja za znanjem, neki puta je to neophodno, jer se penjes po ljestvama karijere.

Nikad ne treba podcijeniti skolu.... ni obuzda(va)ti ambicije.
RobinUd
RobinUd

Broj postova : 851
Join date : 18.03.2014

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 10 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 04.12.16 8:10

RobinUd je napisao/la:
Vel'ka Maca je napisao/la:... jučer sam položila stručni ispit za voditelja poslovnice - učila sam zadnjih mjesec dana svaki dan i to po pet-šest sati dnevno, prionula muški.
Položilo nas je samo troje od nas dvadesetak.
Firma platila 5 iljada kuna.
sad sam voditeljka! Wajter raport - Page 10 11484130

nadam se da sam sad završila sa ovim školskim učenjem jednom za svagda... pun mi ga je kurac.
Uvijek sam se divio onima, koji su zeljeli biti vise od prosjeka.
Neki puta je to samo zelja za znanjem, neki puta je to neophodno, jer se penjes po ljestvama karijere.

Nikad ne treba podcijeniti skolu.... ni obuzda(va)ti ambicije.
Falim te robinkovicu...
Za jednu prilicno neambicioznu osobu, svako malo nesto polazem Wajter raport - Page 10 684758713

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 10 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 04.12.16 8:16

Htjela san vam rec da mi je umrla baba u dubrovniku (91 g, mozdani, zaspala je - bili smo si stranci. Vidjela sam je 30ak puta u zivotu, nije bilo bliskosti ni povezanosti, al mi je bilo zal taticeka, jako) i na sprovodu u dolima, selu izmedju stona i slanog je kreso piva na sprovodu. Kreso i dva kompica iz klape iskon. Frendici od moje sedtricne. Prekrasno su otpjevali milost (amazing grace) u crkvi i napolaganju lijesa - nocturno od olivera... Cmizdrila sam dostojanstveno, samo su se suze sljevale bez grca na licu i glasa... Ali samo na glazbenu kulisu - super kreso piva... I zgodan je, samo sto je dzepni Wajter raport - Page 10 684758713

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 10 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Lena 05.12.16 7:08

normalno da ti je žao, ali je proživila i lijepo u snu otišla.....tati je teško....jedan krug se zatvorio...

toni dobro pjeva i ekipa,ali nije ti to pravi krešo....krešo je tonijev frend  Wajter raport - Page 10 11484130
Lena
Lena

Broj postova : 8936
Join date : 22.09.2012
Lokacija : All those moments will be lost in time, like tears in rain....

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 10 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Lena 05.12.16 7:11

vrijeme poluoblačno....nije prehladno....
kava se srče i malo ću prolistat net tisak....
Lena
Lena

Broj postova : 8936
Join date : 22.09.2012
Lokacija : All those moments will be lost in time, like tears in rain....

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 10 Empty Re: Wajter raport

Postaj  pizda 05.12.16 8:53

Vel'ka Maca je napisao/la:Htjela san vam rec da mi je umrla baba u dubrovniku (91 g, mozdani, zaspala je - bili smo si stranci. Vidjela sam je 30ak puta u zivotu, nije bilo bliskosti ni povezanosti, al mi je bilo zal taticeka, jako) i na sprovodu u dolima, selu izmedju stona i slanog je kreso piva na sprovodu. Kreso i dva kompica iz klape iskon. Frendici od moje sedtricne. Prekrasno su otpjevali milost (amazing grace) u crkvi i napolaganju lijesa - nocturno od olivera... Cmizdrila sam dostojanstveno, samo su se suze sljevale bez grca na licu i glasa... Ali samo na glazbenu kulisu - super kreso piva... I zgodan je, samo sto je dzepni Wajter raport - Page 10 684758713

Wajter raport - Page 10 1523192931 na sto je Kreso spao od kad je otisao sa foruma, pjeva po sprogodima... Ocekuje se audio cd klape Iskon, "U zivo sa groblja"... Wajter raport - Page 10 1523192931
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 10 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 10 / 40. Previous  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 25 ... 40  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.