kultniX
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Wajter raport

Stranica 9 / 40. Previous  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 24 ... 40  Next

Go down

Wajter raport - Page 9 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Lena 21.11.16 13:18

pizda je napisao/la:
svi spavaju samo se mala skoluje a Antisa radi Wajter raport - Page 9 684758713.
Mantram za tebe da te prime. Ako treba, stupi u intimnu vezu sa direktorom, Antisa ionako nista ne bi primijetijo...

ništa ni od ovoga...jutros su se javili...jebat ga.....normalna posla ni za lijeka.... Wajter raport - Page 9 2758896589
Lena
Lena

Broj postova : 8931
Join date : 22.09.2012
Lokacija : All those moments will be lost in time, like tears in rain....

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 9 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Lena 21.11.16 13:22

dan je baš lijep...sunce uz neke daleke oblake....jako je toplo i kako se ujutro navučem robom preznojim se dok dođem doma.....
za jedan rukav je i tanju jaketu.....
evo klinci će u školu, ja možda ubijem oko pola sata i onda dolazi gospon....
Lena
Lena

Broj postova : 8931
Join date : 22.09.2012
Lokacija : All those moments will be lost in time, like tears in rain....

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 9 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Lena 21.11.16 13:23

lasto pa ti si prava pljavuša!!!!
tek sam sad vidila avatar..... Wajter raport - Page 9 11484130
biće problem to održavat...dužinu i boju......ja nemam živaca za tako nešto.....
Lena
Lena

Broj postova : 8931
Join date : 22.09.2012
Lokacija : All those moments will be lost in time, like tears in rain....

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 9 Empty Re: Wajter raport

Postaj  maledetta primavera 21.11.16 13:28

Lena je napisao/la:
pizda je napisao/la:
svi spavaju samo se mala skoluje a Antisa radi Wajter raport - Page 9 684758713.
Mantram za tebe da te prime. Ako treba, stupi u intimnu vezu sa direktorom, Antisa ionako nista ne bi primijetijo...

ništa ni od ovoga...jutros su se javili...jebat ga.....normalna posla ni za lijeka.... Wajter raport - Page 9 2758896589


bit će, lenice, bit će i posla. budi sretna da imaš muža koji je s tobom i djecom i privređuje.


ja pokrećem neke dugo odgađane procese u svom životu, nešto moram poriješavati. dugo već stojim i tapkam na mjestu, vrtim se u krug i ne mijenja se ništa a promjena mi je nužna jer se gušim.  dijete mi kreće u školu iduće godine i moram biti sretnija, opuštenija i njoj predanija ( iako sam isključivo na nju i posao usmjerena, cijelim svojim vremenom, čini mi se da nije dovoljno )  a nastojat ću i biti financijski jača. tako mi bog pomogao .... Wajter raport - Page 9 684758713
maledetta primavera
maledetta primavera

Broj postova : 1678
Join date : 12.08.2016

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 9 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Lena 21.11.16 13:33

ma znam da će biti, samo vrijeme ide....možda sam nestrpljiva....
imam ja šta i doma radit,ali nekako bi rađe da uskoro pronađem normalan posao.....
opet ajde antonac sad ima fakat ok uvjete i radnu sredinu,pa je to plus....

mala ti ide već u školu dogodine?
o maj gad....leti li ga , leti...vrijeme
je. važno je da krene sa ok stavom prema školi i da dobije povratnu informaciju ili sigurnost ako je nema od tebe....

uvijek ima nešto novo i ciklusi se izmjenjuju kod svih.....bitno je prepoznati kad je vrijeme za rezove, pa kako bude.....
Lena
Lena

Broj postova : 8931
Join date : 22.09.2012
Lokacija : All those moments will be lost in time, like tears in rain....

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 9 Empty Re: Wajter raport

Postaj  maledetta primavera 21.11.16 13:34

Lena je napisao/la:lasto pa ti si prava pljavuša!!!!
tek sam sad vidila avatar..... Wajter raport - Page 9 11484130
biće problem to održavat...dužinu i boju......ja nemam živaca za tako nešto.....


 ovo ispred je kratko, iza je do križa ... ali sad sam 2-3 nijanse tamnija, napravila sam pramenove boje meda međutim vratit ću se sand/pearl blond baš kao na slici, to je bilo prije tri mjeseca.

trenutno nisam uopće nalik na sliku, pa nemam ni ja ni živaca ni vremena izgledati tako.  kosa neoprana, vezana u neku pundjicu na vrh glave, škurija dosta, a da ne govorim da sam još u pidjami, bez make up-a i stalno trljam oči ...  Wajter raport - Page 9 3111943984 ..... sad ćemo curica i ja nešto pojesti i idemo malo izaći ...

ja ću srknuti jogurt i dva grissina, na dijeti sam .... Wajter raport - Page 9 2329918616
maledetta primavera
maledetta primavera

Broj postova : 1678
Join date : 12.08.2016

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 9 Empty Re: Wajter raport

Postaj  maledetta primavera 21.11.16 13:40

Lena je napisao/la:ma znam da će biti, samo vrijeme ide....možda sam nestrpljiva....
imam ja šta i doma radit,ali nekako bi rađe da uskoro pronađem normalan posao.....
opet ajde antonac sad ima fakat ok uvjete i radnu sredinu,pa je to plus....

mala ti ide već u školu dogodine?
o maj gad....leti li ga , leti...vrijeme
je. važno je da krene sa ok stavom prema školi i da dobije povratnu informaciju ili sigurnost ako je nema od tebe....

uvijek ima nešto novo i ciklusi se izmjenjuju kod svih.....bitno je prepoznati kad je vrijeme za rezove, pa kako bude.....


kaže mi curica kako je jedan dečkić u grupi najbolji, da je na 25. stranici predškolskog udžbenika piccola scuola a da je ona na prvoj tek ... to mi je rekla par puta i malo sam se zabrinula jer se pitam kako da je ona cijelo vrijeme na prvoj stranici. znam da je pametna, da je sa 2 godine znala sva slova i brojeve, sa dve i pol stotie pa čak i tisućice. tad je imala već ulaz u apstraktnost brojeva koje je polako dokučivala i baratala istim. sa tri i nešto pisala malene rečenice i razumjela je računanje ... i pitam ja tako prošli tjedan maestru u vrtiću  u čemu je problem ispričavši joj pritom to na šta mi se žali .... maestra krepa od smijeha i kaže mi kako se ona ne miče od prve stranice jer je njoj to dosadno, sa 4 i pol godine sve njhove piccole scuole već je bila riješila ... Wajter raport - Page 9 3111943984 Wajter raport - Page 9 3111943984 ...
maledetta primavera
maledetta primavera

Broj postova : 1678
Join date : 12.08.2016

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 9 Empty Re: Wajter raport

Postaj  maledetta primavera 21.11.16 13:43

idem sad, lijepo pozdravljam tebe lenice i sve prisutne, jer ako zasjednem neću ništa danas obaviti ... Wajter raport - Page 9 684758713
maledetta primavera
maledetta primavera

Broj postova : 1678
Join date : 12.08.2016

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 9 Empty Re: Wajter raport

Postaj  pizda 22.11.16 23:55

bijo danas pogledat jedan stan na Viskovu, tamo kod Kimi commerca. Nova trokatnica, jos se sredjuje iznutra i bit ce useljiva za najkasnije dva mjeseca. Vidijo i "moj" stancic, jako lijep, sve novo, cijena prihvatljiva...Medjutim, kad sam dosao doma pao sam u depresiu, pa di cu iz centra grada u tu pustaru...Wajter raport - Page 9 2329918616. Jos cu na kraju kupit jednu rupu na Banderovu koju sam vec gledao i najvjerojatnije zazaliti ali jedino sam tamo osjetio da bih tu mogao spavati...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 9 Empty Re: Wajter raport

Postaj  maledetta primavera 23.11.16 0:23

pizda je napisao/la:bijo danas pogledat jedan stan na Viskovu, tamo kod Kimi commerca. Nova trokatnica, jos se sredjuje iznutra i bit ce useljiva za najkasnije dva mjeseca. Vidijo i "moj" stancic, jako lijep, sve novo, cijena prihvatljiva...Medjutim, kad sam dosao doma pao sam u depresiu, pa di cu iz centra grada u tu pustaru...Wajter raport - Page 9 2329918616. Jos cu na kraju kupit jednu rupu na Banderovu koju sam vec gledao i najvjerojatnije zazaliti ali jedino sam tamo osjetio da bih tu mogao spavati...


usponi i padovi kod promjena u životu.

gle, tamo gdje  si opisao živi moja frendica. također se odselila iz centra, mog kvarta, i super se privikla. ima mir.
imaš auto i sve ti je dostupno. nije tako loše. svaka promjena nosi pozitivna uzbuđenja i nove strahove. pa bolje onda to nego rupa na banderovu ....


i ja radim na nekim promjenama. večeras mi je bila frendica na večeri kako bismo razgovarale o jednom mom novom pothvatu. i padnem u depru laganu jer moram čekati minimum 3 mjeseca do početka realizacije a istovremeno i olakšanje što neću biti bombardirana novim obvezama o kojima ništa ne znam ...  a šta su ti strahovi od promjena i novih nepoznanica naspram beskonačnosti svemira ? život je samo jedan, odigrajmo ga na na način da si ga olakšamo .
maledetta primavera
maledetta primavera

Broj postova : 1678
Join date : 12.08.2016

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 9 Empty Re: Wajter raport

Postaj  pizda 23.11.16 2:19

najnovija kombinacija, idem u najam dok ne kupim kakvu brvnaru (kad vec ne mogu vagon). Ako ko zna nekog ko prodaje kakav komadic zemljista...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 9 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 23.11.16 8:20

koja zemljišta crni pizdo.... imaš ih na učki i u gorskom kotaru po iole normlanim cijenama...
brat mi je kupio zemlju u sv. luciji nakon godina potrage i to za maaaaaasne pare

kupi si stančić na viškovu i ne seri.
da centar - koji šugavi riječki centar - štakori i cigani, aloooo, o čemu ti pričaš!!!!!
dva šamara ti trebaju da dođeš sebi - viškovo!!!!!

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 9 Empty Re: Wajter raport

Postaj  maledetta primavera 23.11.16 9:24

moj savjet: ne izuzmi iz mogućnosti nebodere sa centralnim. u njima se jako dobro živi. niži katovi nemaju vlage, vertikala im je deblja nego na višim katovima tako da griješ samo boravak a sobe su ti ionako tople zahvaljujući okomitoj užarenoj cijevi. 
u mom neboderu imaš boljih prilika jer im cijene padaju. ja sam trenutno odustala od prodaje jer sam shvatila da ovako kvalitetnih stanova baš i nema iako zgrade ne izgledaju tako iz vana. 

još ljepši su mi neboderi u paje širole , zametu i kozali ... škicni malo. topli i kvalitetni a u mom kvartu, na primjer, ispod cijene ( naglašavam jer na zametu npr. drže cijenu .... ) ...
maledetta primavera
maledetta primavera

Broj postova : 1678
Join date : 12.08.2016

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 9 Empty Re: Wajter raport

Postaj  pizda 28.11.16 10:21

evo mene na poslu Wajter raport - Page 9 684758713. Zahladilo, stao potop, puse bura i cak povremeno ima i sunca. Vec sam zaboravijo kakve je boje sunce. Obnovijo zalihe na placi, konacno kupio i sardelice i tako to. Kaparirao sam i stan, jos se iznutra uredjuje. Nije Viskovo jer se tamo ne mogu smislit vec Banderovo. Dvije minute pjeske od mjesta di sam do sad stanovao. Rupa ali bi se mogao dobro osjecati u toj rupi a i moj je kvart. Sad, sta je, tu je, nema vise predomisljanja, toplo - hladno, euforija i beznadja, tuga i radosti, ljubavi i mrznje, mirka i slavka...
Nadam se da ste dobro i zdravo uvalim vam pravo...Wajter raport - Page 9 684758713
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 9 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 28.11.16 10:37

pizda je napisao/la:evo mene na poslu Wajter raport - Page 9 684758713. Zahladilo, stao potop, puse bura i cak povremeno ima i sunca. Vec sam zaboravijo kakve je boje sunce. Obnovijo zalihe na placi, konacno kupio i sardelice i tako to. Kaparirao sam i stan, jos se iznutra uredjuje. Nije Viskovo jer se tamo ne mogu smislit vec Banderovo. Dvije minute pjeske od mjesta di sam do sad stanovao. Rupa ali bi se mogao dobro osjecati u toj rupi a i moj je kvart. Sad, sta je, tu je, nema vise predomisljanja, toplo - hladno, euforija i beznadja, tuga i radosti, ljubavi i mrznje, mirka i slavka...
Nadam se da ste dobro i zdravo uvalim vam pravo...Wajter raport - Page 9 684758713
aj - čestitam! Wajter raport - Page 9 684758713
I sad ti je prilika dok je još sve prazno (jer kad se useliš neće ti se dat a i puno je kompliciranije) i dok imaš para od prodaje - picnut i tu rupu i to temeljito i iz temelja... daj si napravi cosy dome, pliz-pliz!

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 9 Empty Re: Wajter raport

Postaj  pizda 28.11.16 11:01

Vel'ka Maca je napisao/la:
pizda je napisao/la:evo mene na poslu Wajter raport - Page 9 684758713. Zahladilo, stao potop, puse bura i cak povremeno ima i sunca. Vec sam zaboravijo kakve je boje sunce. Obnovijo zalihe na placi, konacno kupio i sardelice i tako to. Kaparirao sam i stan, jos se iznutra uredjuje. Nije Viskovo jer se tamo ne mogu smislit vec Banderovo. Dvije minute pjeske od mjesta di sam do sad stanovao. Rupa ali bi se mogao dobro osjecati u toj rupi a i moj je kvart. Sad, sta je, tu je, nema vise predomisljanja, toplo - hladno, euforija i beznadja, tuga i radosti, ljubavi i mrznje, mirka i slavka...
Nadam se da ste dobro i zdravo uvalim vam pravo...Wajter raport - Page 9 684758713
aj - čestitam! Wajter raport - Page 9 684758713
I sad ti je prilika dok je još sve prazno (jer kad se useliš neće ti se dat a i puno je kompliciranije) i dok imaš para od prodaje - picnut i tu rupu i to temeljito i iz temelja... daj si napravi cosy dome, pliz-pliz!

Pa lik mi mora dati sredjenu rupu a na meni je da je oplemenim svojim prisustvom, namjestajem i tehnikom Wajter raport - Page 9 684758713.
Prizemlje, sto meni najvise pase jer sam cijeli zivot prizemljen i zato kazem da je rupa Wajter raport - Page 9 684758713. Stara kuca ali u centru i ne postoje nove, zdravi i jaki zidovi. Iznutra sve alu bravarija pa dobro zaptiva, novi laminat, nova kupaona i tako to.
Evo i slika moje jazbine, ova tri prozora su moja, cetvrti je straga...Wajter raport - Page 9 684758713
Wajter raport - Page 9 6jNqYsr
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 9 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 28.11.16 14:53

znam gdje živiš pizdo, be afraid, be very afraid Wajter raport - Page 9 684758713

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 9 Empty Re: Wajter raport

Postaj  pizda 28.11.16 14:56

Vel'ka Maca je napisao/la:znam gdje živiš pizdo, be afraid, be very afraid Wajter raport - Page 9 684758713

ne dam jos, jos sam u staroj kuci...Wajter raport - Page 9 684758713
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 9 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Lena 29.11.16 8:31

ajde neka se skućiš pipi.....

nego jel ima tu dobra odvodnja?
meni odmah pale na pamet ogromne kiše koje vladaju rijekom i da će te potopit prvi potop.....jel znaš kakvo je stanje tu u kišnim satima?




samo da kažem jutros najranije jedna jako lijepa vijest!!!!
nije u vezi posla nego u vezi zdravlja.....e pa baš sam vesela!!! op op i op!
Lena
Lena

Broj postova : 8931
Join date : 22.09.2012
Lokacija : All those moments will be lost in time, like tears in rain....

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 9 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Lena 29.11.16 8:33

prva debela zimska bura ove godine...dere i dere.....treba se u spizu otići...moram se zabundat jer sam prošlih dana pokupila ozbiljnu virozu...tek od jučer sam bolje.....
za ručak bit će nešto trlja i povrća,a možda još šta.....vidit ću
Lena
Lena

Broj postova : 8931
Join date : 22.09.2012
Lokacija : All those moments will be lost in time, like tears in rain....

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 9 Empty Re: Wajter raport

Postaj  pizda 29.11.16 8:38

Lena je napisao/la:ajde neka se skućiš pipi.....

nego jel ima tu dobra odvodnja?
meni odmah pale na pamet ogromne kiše koje vladaju rijekom i da će te potopit prvi potop.....jel znaš kakvo je stanje tu u kišnim satima?

samo da kažem jutros najranije jedna jako lijepa vijest!!!!
nije u vezi posla nego u vezi zdravlja.....e pa baš sam vesela!!! op op i op!

pa sta ne vidis ovu nizbrdicu? Wajter raport - Page 9 684758713 E ta ti ide do tamo gdje jos uvijek stanujem skupa sa svim okolnim nizbrdicama. E pa ako me dolje nije potopilo nece ni ovdje gore...Wajter raport - Page 9 684758713
Sto se zdravlja tice, neka ga Wajter raport - Page 9 684758713
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 9 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Lena 29.11.16 8:42

pizda je napisao/la:
Lena je napisao/la:ajde neka se skućiš pipi.....

nego jel ima tu dobra odvodnja?
meni odmah pale na pamet ogromne kiše koje vladaju rijekom i da će te potopit prvi potop.....jel znaš kakvo je stanje tu u kišnim satima?

samo da kažem jutros najranije jedna jako lijepa vijest!!!!
nije u vezi posla nego u vezi zdravlja.....e pa baš sam vesela!!! op op i op!

pa sta ne vidis ovu nizbrdicu? Wajter raport - Page 9 684758713 E ta ti ide do tamo gdje jos uvijek stanujem skupa sa svim okolnim nizbrdicama. E pa ako me dolje nije potopilo nece ni ovdje gore...Wajter raport - Page 9 684758713
Sto se zdravlja tice, neka ga Wajter raport - Page 9 684758713

kad nabuya ni nizbrdica ne pomaže  Wajter raport - Page 9 11484130
ima i ovdje u solinu par mjesta koja jednostavno ne mogu progutat velike količine kiše bez obzira na nizbrdice.....
ali ako ti imaš saznanja da je ok ko sam ja da to propytkuiem!!?=!??
Lena
Lena

Broj postova : 8931
Join date : 22.09.2012
Lokacija : All those moments will be lost in time, like tears in rain....

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 9 Empty Re: Wajter raport

Postaj  pizda 29.11.16 8:43

Lena je napisao/la:prva debela zimska bura ove godine...dere i dere.....treba se u spizu otići...moram se zabundat jer sam prošlih dana pokupila ozbiljnu virozu...tek od jučer sam bolje.....
za ručak bit će nešto trlja i povrća,a možda još šta.....vidit ću

bogme zazimilo i ovdje i to poprave. Sve dane sto sam bijo na godisnjem lijevala je kisa a jucer kad sam dosao na posao zahladilo i bura.
Danas je jos hladnije i zajebo sam se sto nisam rukavice uzeo, smrzle mi se ruke. Trenutno ima dva stupnja i puse bura. Neka, samo da nema onog govna od kise...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 9 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Lena 29.11.16 8:43

Vel'ka Maca je napisao/la:znam gdje živiš pizdo, be afraid, be very afraid Wajter raport - Page 9 684758713

mjaca će mu bacat kamenčiće u prozore navečer i čekati iza stabalaca da pipi proviri..... Wajter raport - Page 9 11484130

_________________
....All those moments will be lost in time, like tears in rain....
Lena
Lena

Broj postova : 8931
Join date : 22.09.2012
Lokacija : All those moments will be lost in time, like tears in rain....

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 9 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Lena 29.11.16 8:45

pipi koliki je prostor, koliko soba?
sam ćeš namještaj uzet pretpostavljam, vlasnik treba dovest sve u stanje za uselit?
Lena
Lena

Broj postova : 8931
Join date : 22.09.2012
Lokacija : All those moments will be lost in time, like tears in rain....

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 9 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 9 / 40. Previous  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 24 ... 40  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.