kultniX
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Wajter raport

Stranica 8 / 40. Previous  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 24 ... 40  Next

Go down

Wajter raport - Page 8 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 12.11.16 21:07

pizda je napisao/la:
Lena je napisao/la:ima li šta da ti se svidilo pipi?

ovdje kiša,pa kiša i još kiše.....skroz neočekivano  Wajter raport - Page 8 3384354616

ručak krčka....meso na toć, riža i salata.....

sve nesto sacuvaj boze ali sljedeci tjedan mozda sta i bude. Dobro da jos imam puno godisnjeg a i ne tjeraju me...Wajter raport - Page 8 684758713

Wajter raport - Page 8 1523192931 Wajter raport - Page 8 1523192931 Wajter raport - Page 8 1523192931 a je ... malo je sokantno vidjeti rieku iznutra a ne samo izvana i kroz usminkate fasade ... sa kolegama sam prosla to i ostala sokirata stanjem iza fasada ... al u svojim snovima vidjela da te ceka stancic ka bomboncic ... ne bi bilo logicno da odmah naletis na njega ... bit ce veci gust pricati kako si se namucio i vidio svasta prije nego si ga naso ... tako to inace ide ... sve dobro dolazi samo nakon muke ... ono sto dodje lako, znaci da ne valja ... grunf zna

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 8 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 12.11.16 21:14

uzasni ste svi skupa ... ode kolovodja pizda i odmah nema nikoga i nista ... toliko o ljudima ... ljudima ne treba covjek nego dezurni klaun da im ispuni praznine za koje su sami krivi i stvori iluziju da im se nesto zanimljivo u zivotu dogadja i vrijedno pricanja ... humus nature Wajter raport - Page 8 11484130

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 8 Empty Re: Wajter raport

Postaj  pizda 14.11.16 18:44

apropoux kupnje novog stana i stecenih iskustava u ovih nekoliko dana, dulji resime.
Dakle, ko sgto je Bijesna glista i napisala, centar je goli kurac. Lijepe fasade a unutra sacuvaj boze. Nije stvar u zapustenosti iako i toga ima i vise nego li dovoljno, koliko u nefunkcionalnosti. Svijetla nema, plafoni osam metara, trebas kubik drva dnevno da se prostor zagrije, sve vecinom prekriveno knaufom i laminatom a ispod toga pitaj boga cega sve ima. Parking mos zaboravit i da ne duljim sto se centra tice, lijepo za prosetat i popit kavu ali za stanovat, zaboravi.
Idemo sad na ono sto zovu siri centar a tu spadaju Turnic, Podmurvice, Skurinje, Vezica, Mlaka, Kantrida, Zamet, Pehlin itd. Prevladava socrealizam ali su uvjeti stanovanja humaniji i svijetliji. Medjutim, nude se samo stanovi na 15,17,19 katu ili neki sa nedifiniranim vlasnistvom i namjenom. Ili se pak nude u onim starim talijanskim zgradama radjenim za radnike Romse (rafinerije) koji su uz prugu i pucaju po savovima.
Kao trenutni resimeux, ode Pizda u prigrad i to prema Viskovu. Stancici u novogradnji, super izgledaju a cijena manja nego li u vec spomenutim talijanskim zgradama. Sad ce dovrsiti i odvojak za zaobilaznicu i za par minuta si u centru. To me trenutno drzi iako me do sad drzalo vec masu toga pa cak i opcija da jednostavno iznajmim stan. Stancici su stvarno lijepi, balkon, svijetla i zraka koliko hoces, autom si zacas dolje a imas i prirode koliko hoces. Na kraju krajeva, moja ambulanta je na Viskovu jer mi je brat radio tamo a kad je oso u penziju nije mi se dalo selit karton u neku drugu. Ima svih potrebnih sadrzaja naokolo cak i vise nego li Rijeka jer su gradski oci, pametnom politikom odlucili da se sve iz centra seli u prigrad. Tako gore imas sve, od igle do lokomotive a u Rieci nemas gdje kupit kilo farbe. Pomisljao sam i na Kostrenu ali su tamo stanovi bezobrazno skupi pogotovo u inace ozloglasenom dijelu zvanom Paveki koje je naseljeno dilerima, sanerima, prostitucije koliko hoces a ima i egzibicionista. Zna i po koji medvjed tamo zalutati. Sutra idem pogledati jos ponesto na Skurinju iako je to unaprijed gubljenje vremena. Znaci, moguce da postanem prigradjanin ukoliko ne naidje neka nemoralna ponuda...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 8 Empty Re: Wajter raport

Postaj  pizda 14.11.16 18:51

BesposlenPlop je napisao/la:uzasni ste svi skupa ... ode kolovodja pizda i odmah nema nikoga i nista ... toliko o ljudima ... ljudima ne treba covjek nego dezurni klaun da im ispuni praznine za koje su sami krivi i stvori iluziju da im se nesto zanimljivo u zivotu dogadja i vrijedno pricanja ... humus nature Wajter raport - Page 8 11484130

opet ti lamentiras i drzis prodike. Wajter raport - Page 8 684758713 Pusti ljude na miru, pisu koliko im se da i kolko mogu. Davno su prosli zlatni dani foruma, ima novih sadrzaja, novih prioriteta i tu niko nije kriv. Na kraju krajeva i ti si sada Glista sa fejsa, zastitni znak National Geografiksa...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 8 Empty Re: Wajter raport

Postaj  pizda 14.11.16 19:05

evo par slicica te novogradnje...
Wajter raport - Page 8 84725979951479019677
Wajter raport - Page 8 23470890361682229916
Wajter raport - Page 8 04653152873559384184
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 8 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 14.11.16 20:08

Eto doso ti pizdo na moje... centar i stanovi u kurcu.... krnjevo, marceljeva preskupi, neboderi i lose rasporedjeni, stari stanovi po turnicu i podmurvicama ne dolaze u obzir i ostali su mi skurinje koje imaju zgodne stancice ali u obzir su dolazilisamo stanovi na 1. Katu, eventualno drugi i stanovi koji su sa svih xtrana okruzeni drugim stanovima, dakle ne vanjski radi lakseg zagrijavanja (i to sam odmah ugradila etazno centralno na gradski plin) i  iskovo novogradnje... ali tada mi je viskovo bilo predaleko pa je odabir pao na skurinje... ne osjetis montaznu gradnju, a prostor je suvremeno i funkcionalno rasporedjen i na 1. Katu, ma divota. Jedini stan koji nam se dopao...

Navijam za novogradnju na viskovu Wajter raport - Page 8 684758713

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 8 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 14.11.16 20:09

pizda je napisao/la:
BesposlenPlop je napisao/la:uzasni ste svi skupa ... ode kolovodja pizda i odmah nema nikoga i nista ... toliko o ljudima ... ljudima ne treba covjek nego dezurni klaun da im ispuni praznine za koje su sami krivi i stvori iluziju da im se nesto zanimljivo u zivotu dogadja i vrijedno pricanja ... humus nature Wajter raport - Page 8 11484130

opet ti lamentiras i drzis prodike. Wajter raport - Page 8 684758713  Pusti ljude na miru, pisu koliko im se da i kolko mogu. Davno su prosli zlatni dani foruma, ima novih sadrzaja, novih prioriteta i tu niko nije kriv. Na kraju krajeva i ti si sada Glista sa fejsa, zastitni znak National Geografiksa...
Glupa je ko kurac.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 8 Empty Re: Wajter raport

Postaj  pizda 15.11.16 0:29

Vel'ka Maca je napisao/la:
pizda je napisao/la:
BesposlenPlop je napisao/la:uzasni ste svi skupa ... ode kolovodja pizda i odmah nema nikoga i nista ... toliko o ljudima ... ljudima ne treba covjek nego dezurni klaun da im ispuni praznine za koje su sami krivi i stvori iluziju da im se nesto zanimljivo u zivotu dogadja i vrijedno pricanja ... humus nature Wajter raport - Page 8 11484130

opet ti lamentiras i drzis prodike. Wajter raport - Page 8 684758713  Pusti ljude na miru, pisu koliko im se da i kolko mogu. Davno su prosli zlatni dani foruma, ima novih sadrzaja, novih prioriteta i tu niko nije kriv. Na kraju krajeva i ti si sada Glista sa fejsa, zastitni znak National Geografiksa...
Glupa je ko kurac.

veli Glista sa fejsa na fejsu, "sav mi alkohol po kuci popila jeba joj pas mater..." (citat gotov)
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 8 Empty Re: Wajter raport

Postaj  RobinUd 15.11.16 2:38

Jebate, toliko si nahvalio tu Rijeku da sam dobio volju se tamo preseliti.
Bar privremeno, za probu.
RobinUd
RobinUd

Broj postova : 851
Join date : 18.03.2014

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 8 Empty Re: Wajter raport

Postaj  maledetta primavera 15.11.16 10:50

pipika ....  ja sam nekako izbacila viskovo iz mogucnosti za zivot. cak mi se grobnik cini ljepsi. do cavala, ne dalje. mi smo za kucu ( dvojnu , to bismo sa frendom ) ili mozda cak etaza sa okucnicom. za to bi dala svoj .....  zapravo kombinacije su mi za razraditi a ceka se nekakva prilika. uglavnom, ni na nebu ni na zemlji. builder bi svoj ulozio a moj da ostane a ja bi svoj utopila i uzela nesto drugo .... danas ide vidjeti nesto na rujevici a rekla sam mu da mi je do marinica OK ......
maledetta primavera
maledetta primavera

Broj postova : 1678
Join date : 12.08.2016

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 8 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Lena 15.11.16 11:26

svi vrte sa stanovima....neko vrijeme seobi,promjena kod većine....

pipi slatki su oni novi stančići....ukusno uređeno...sviđa mi se....

mi opremamo ovaj za iznajmiti....nije još gotovo....

jutros gvozden otišao u školu sa glavoboljom i evo ga na kauču vratio se nakon 2. sata.....
kad ne zna stavit kapu i zakopčat jaketu.....ta djeca vječno gola hodaju uokolo......isto je i sa 2 godine i sa 13.....
za poludit!

ošišala sam se i sviđa mi se.....opet ona neka dužina do pola vrata.....bila mi je masu narasla i kako je stalno vežem u rep ovako je puno bolje.....poletnije


Zadnja promjena: Lena; 15.11.16 11:31; ukupno mijenjano 1 put. (Reason for editing : ...)
Lena
Lena

Broj postova : 8936
Join date : 22.09.2012
Lokacija : All those moments will be lost in time, like tears in rain....

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 8 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Lena 15.11.16 11:29

BesposlenPlop je napisao/la:uzasni ste svi skupa ... ode kolovodja pizda i odmah nema nikoga i nista ... toliko o ljudima ... ljudima ne treba covjek nego dezurni klaun da im ispuni praznine za koje su sami krivi i stvori iluziju da im se nesto zanimljivo u zivotu dogadja i vrijedno pricanja ... humus nature Wajter raport - Page 8 11484130


baš ti hvala!  Wajter raport - Page 8 3084372643

jebi ga ne može se pisati ako ti se ne piše.....nema prisile.....
a nekako se odmakneš i ne da ti se....mislim da je tako kod većine.....

kako je na poslu?jesi zadovoljna?
ja još tražim.....imam jedan razgovor za 2 dana....ne čini se loš posao....pa kad bi upalo za neki prelazni period bar....
antonac se preporodio na novom poslu.....skroz druga priča,ritam.....jebi ga ova država ubija poslodavce i zato je otišao....
Lena
Lena

Broj postova : 8936
Join date : 22.09.2012
Lokacija : All those moments will be lost in time, like tears in rain....

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 8 Empty Re: Wajter raport

Postaj  maledetta primavera 15.11.16 15:51

Lena je napisao/la:svi vrte sa stanovima....neko vrijeme seobi,promjena kod većine....

pipi slatki su oni novi stančići....ukusno uređeno...sviđa mi se....

mi opremamo ovaj za iznajmiti....nije još gotovo....

jutros gvozden otišao u školu sa glavoboljom i evo ga na kauču vratio se nakon 2. sata.....
kad ne zna stavit kapu i zakopčat jaketu.....ta djeca vječno gola hodaju uokolo......isto je i sa 2 godine i sa 13.....
za poludit!

ošišala sam se i sviđa mi se.....opet ona neka dužina do pola vrata.....bila mi je masu narasla i kako je stalno vežem u rep ovako je puno bolje.....poletnije
kako se razvila situacija sa gvozdenom? nadam se da nije dobio virozu gadnu  Wajter raport - Page 8 3214182331
maledetta primavera
maledetta primavera

Broj postova : 1678
Join date : 12.08.2016

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 8 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 15.11.16 22:04

Lena je napisao/la:
BesposlenPlop je napisao/la:uzasni ste svi skupa ... ode kolovodja pizda i odmah nema nikoga i nista ... toliko o ljudima ... ljudima ne treba covjek nego dezurni klaun da im ispuni praznine za koje su sami krivi i stvori iluziju da im se nesto zanimljivo u zivotu dogadja i vrijedno pricanja ... humus nature Wajter raport - Page 8 11484130


baš ti hvala!  Wajter raport - Page 8 3084372643

jebi ga ne može se pisati ako ti se ne piše.....nema prisile.....
a nekako se odmakneš i ne da ti se....mislim da je tako kod većine.....

kako je na poslu?jesi zadovoljna?
ja još tražim.....imam jedan razgovor za 2 dana....ne čini se loš posao....pa kad bi upalo za neki prelazni period bar....
antonac se preporodio na novom poslu.....skroz druga priča,ritam.....jebi ga ova država ubija poslodavce i zato je otišao....

ne smijem ovdje pisati koliko sam zadovoljna ... šta će kultaši reć

al istina, ova država ubija poslodafce i privatnike ... zato im ja sada pomažem a da i mom poslodavcu bude korisno koliko mogu i zato mi je super ... ekipica na poslu aman taman, vrlo sam zadovoljna i konačno sa veseliem ujutro ustajem i idem raditi a da uopće nemam osjećaj da radim jer radim ono što sam oduvjek i htjela raditi i svaki mi je dan različit i zanimljiv a suradnici po mom kroju

a da, zadnja sjekira u medu je što okupljam ekipicu i radim na projektiću za prijaviti na epk rijeka 2020 ... i to mi se ostvarilo i naletila na predivne ljude kojima ću biti podrška i mlade gurnuti tamo gdje im je mjesto - na prvo mjestu i biti im vjetar u krila i nadomjestak za njihovo neiskustvo .... upravo završila sastanak sa jednim predivnim mladim nadobudnim kreativcem ... život je lijep

al ozbiljno, de ba malo živnite ... živahnima i bog pomaže a kamoli ne glista Wajter raport - Page 8 1523192931


Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 8 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 15.11.16 22:07

pizda je napisao/la:
BesposlenPlop je napisao/la:uzasni ste svi skupa ... ode kolovodja pizda i odmah nema nikoga i nista ... toliko o ljudima ... ljudima ne treba covjek nego dezurni klaun da im ispuni praznine za koje su sami krivi i stvori iluziju da im se nesto zanimljivo u zivotu dogadja i vrijedno pricanja ... humus nature Wajter raport - Page 8 11484130

opet ti lamentiras i drzis prodike. Wajter raport - Page 8 684758713  Pusti ljude na miru, pisu koliko im se da i kolko mogu. Davno su prosli zlatni dani foruma, ima novih sadrzaja, novih prioriteta i tu niko nije kriv. Na kraju krajeva i ti si sada Glista sa fejsa, zastitni znak National Geografiksa...

štas ti ono reko ... kad bude smak svijeta, kataklizme, ti bi bijo organizator da prežive najbolji i svijet ide dalje ... posusto si stari ... nemoj uginit skroz Wajter raport - Page 8 11484130

šalim se ... nemam pojma kakve su aktivnosti ovdje al mi na prvu malo bacalo na močvaru u kojoj će uvijek iste žeba skočit ako baciš kamen ... al ok ... močvara razna čudesa skriva ako se netko u nju zagleda dovoljno dugo

al za stanove po centru ti rekoh al fino da si se osvjedočio na svoje oči ... prošla sam to pa sam ostala ne blago šokirata u kakvim sve ćumezima ljudi životare al glavno da im na fasadi neki lav il orao Wajter raport - Page 8 1523192931

držim fige da ti uleti neki super stan i susjedstvo Wajter raport - Page 8 684758713

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 8 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Lena 16.11.16 7:49

maledetta primavera je napisao/la:kako se razvila situacija sa gvozdenom? nadam se da nije dobio virozu gadnu  Wajter raport - Page 8 3214182331

nije nešto strašno, grlo i glavuša....ostat će danas doma i možda sutra, pa ćemo vidit jel gotovo....
kako je malena?koliko ona sad ima?meni vrijeme leti i pogubim nit kako ta djeca brzo rastu  Wajter raport - Page 8 11484130
Lena
Lena

Broj postova : 8936
Join date : 22.09.2012
Lokacija : All those moments will be lost in time, like tears in rain....

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 8 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Lena 16.11.16 7:55

BesposlenPlop je napisao/la:
ne smijem ovdje pisati koliko sam zadovoljna ... šta će kultaši  reć

al istina, ova država ubija poslodafce i privatnike ... zato im ja sada pomažem a da i mom poslodavcu bude korisno  koliko mogu i zato mi je super ... ekipica na poslu aman taman, vrlo sam zadovoljna i konačno sa veseliem ujutro ustajem i idem raditi a da uopće nemam osjećaj da radim jer radim ono što sam oduvjek i htjela raditi i svaki mi je dan različit i zanimljiv a suradnici po mom kroju

a da, zadnja sjekira u medu je što okupljam ekipicu i radim na projektiću za prijaviti na epk rijeka 2020 ... i to mi se ostvarilo i naletila na predivne ljude kojima ću biti podrška i mlade gurnuti tamo gdje im je mjesto - na prvo mjestu i biti im vjetar u krila i nadomjestak za njihovo neiskustvo ....  upravo završila sastanak sa jednim predivnim mladim nadobudnim kreativcem ... život je lijep

al ozbiljno, de ba malo živnite ... živahnima i bog pomaže a kamoli ne glista  Wajter raport - Page 8 1523192931


samo ti piši koliko si zadovoljna, dosta je više ovih nezadovoljstava koja nas okružuju.....meni milina pročitat i znat da ima i dobrih poslova i dobre radne atmosfere....sad si i na mjestu gdje možeš nešto pozitivno gurat,stvarat dobre uvjete....
i antonac kaže da mu je sad kao da da je negdje na odmoru....i zaslužio je.....ima posla naravno,ali sad bez nekog stresa i gropa u stomaku.....uredan posao, uredna atmosfera i mjesto gdje može pokazati šta zna....
ja još kućanica, valjda ću uskoro nešto da je normalno nać....kmi kmi  Wajter raport - Page 8 1523192931
Lena
Lena

Broj postova : 8936
Join date : 22.09.2012
Lokacija : All those moments will be lost in time, like tears in rain....

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 8 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Lena 18.11.16 8:19

jutro tintilinići......
kod mene oblačno,ali još nema kiše......mirno, mala u školi, mali još spava, maca spava, antonac na poslu.....
kava se popila i mogla bi šta žvaknut, pa u spizu......

gdje ste?
radite,spavate,lutate?
jučer sam imala razgovor u jednoj ok firmi i čekam rezultate......mantrajte za mene!
Lena
Lena

Broj postova : 8936
Join date : 22.09.2012
Lokacija : All those moments will be lost in time, like tears in rain....

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 8 Empty Re: Wajter raport

Postaj  pizda 18.11.16 13:28

Prijelomna vijest u svezi s kupnjom stana - nema nista novog! Dakle, ono sa onim stancicima na Viskovu otpada jer se to djubre placa dok je jos u gradnji. Drugim rijecima, placas macka u vreci a poslije se mos jebat. Sad trazim kakve druge stanove gore ali vecina tog su neki poslovni prostori opremljeni kao stan koje bi morao prenamjeniti a sa tim je zajebancija do neba. Nevjerojatno, Rijeka ima dvadesetak tisuca manje ljudi nego li prije deset godina a stanova nigdje. Na kraju cu morat u najam sto mi je i bila jedna od opcija, tad si najslobodniji. Ako skuzis neke pizdarije samo se odselis a kad kupis stan to ide malo teze. Jos uvijek pogledom mjerim one vagone na Brajdi, odmah bi se uselijo tamo Wajter raport - Page 8 1523192931. Pope, jel se to moze kupit ili iznajmit?
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 8 Empty Re: Wajter raport

Postaj  pizda 18.11.16 13:32

Lena je napisao/la:jutro tintilinići......
kod mene oblačno,ali još nema kiše......mirno, mala u školi, mali još spava, maca spava, antonac na poslu.....
kava se popila i mogla bi šta žvaknut, pa u spizu......

gdje ste?
radite,spavate,lutate?
jučer sam imala razgovor u jednoj ok firmi i čekam rezultate......mantrajte za mene!

svi spavaju samo se mala skoluje a Antisa radi Wajter raport - Page 8 684758713.
Mantram za tebe da te prime. Ako treba, stupi u intimnu vezu sa direktorom, Antisa ionako nista ne bi primijetijo...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 8 Empty Re: Wajter raport

Postaj  pizda 18.11.16 13:36

maledetta primavera je napisao/la:pipika ....  ja sam nekako izbacila viskovo iz mogucnosti za zivot. cak mi se grobnik cini ljepsi. do cavala, ne dalje. mi smo za kucu ( dvojnu , to bismo sa frendom ) ili mozda cak etaza sa okucnicom. za to bi dala svoj .....  zapravo kombinacije su mi za razraditi a ceka se nekakva prilika. uglavnom, ni na nebu ni na zemlji. builder bi svoj ulozio a moj da ostane a ja bi svoj utopila i uzela nesto drugo .... danas ide vidjeti nesto na rujevici a rekla sam mu da mi je do marinica OK ......

Viskovo je super, najbogatija opcina u Hrvackoj, di ces medju grobnicane, lud narod...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 8 Empty Re: Wajter raport

Postaj  pizda 19.11.16 22:53

veli Pop sa Arta "Zdapi - useli se slobodno u vagon koji ti paše. Ne košta ništa, pa ni kad te istjeraju. Cool"...

Jebes tako, ima tamo tri vagona, valjda u njima stanuju kakvi radnici. Prodajte mi makar onaj najmanji, ja cu ga preurediti...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 8 Empty Re: Wajter raport

Postaj  pizda 19.11.16 22:55

inace, palo je oko milijun litara kise po kvadratu. Nisu ni kvadrati sto su nekad bili...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 8 Empty Re: Wajter raport

Postaj  maledetta primavera 21.11.16 10:58

pizda je napisao/la:
maledetta primavera je napisao/la:pipika ....  ja sam nekako izbacila viskovo iz mogucnosti za zivot. cak mi se grobnik cini ljepsi. do cavala, ne dalje. mi smo za kucu ( dvojnu , to bismo sa frendom ) ili mozda cak etaza sa okucnicom. za to bi dala svoj .....  zapravo kombinacije su mi za razraditi a ceka se nekakva prilika. uglavnom, ni na nebu ni na zemlji. builder bi svoj ulozio a moj da ostane a ja bi svoj utopila i uzela nesto drugo .... danas ide vidjeti nesto na rujevici a rekla sam mu da mi je do marinica OK ......

Viskovo je super, najbogatija opcina u Hrvackoj, di ces medju grobnicane, lud narod...


da, da ... tako se govorilo, najbogatija općina u hrvatskoj. pitaj starosjedioce kako je sad živit na viškovu. ok, bliže je ali i čavli su povezani izvrsno sa rijekom, čak bolje od viškova. i ljepše je, meni barem, na grobniku u odnosu na viškovo. viškovo m ise čini nabacano, bez reda. ne kažem da nema lijepih kuća ali koncentracija ljudi je prevelika, gužva za poludit a i maretina odavno niš' ne valja .... Wajter raport - Page 8 3111943984 .... to što je općina viškovo najbogatija općina u hr meni osobno ne bi bio uvjet za život već mjesto koje mi pruža mir a ja to u viškovu ne osjećam ....


zašto ne probaš sa mojom zgradom. komotno, toplo i bez vlage. nije uopće loše ... .
maledetta primavera
maledetta primavera

Broj postova : 1678
Join date : 12.08.2016

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 8 Empty Re: Wajter raport

Postaj  maledetta primavera 21.11.16 10:59

znaš gdje je jako lijepo, u spinčićima ... e taj dio je meni baš lijep i spada pod kastav, mislim ....
maledetta primavera
maledetta primavera

Broj postova : 1678
Join date : 12.08.2016

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 8 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 8 / 40. Previous  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 24 ... 40  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.