kultniX
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Wajter raport

Stranica 2 / 40. Previous  1, 2, 3 ... 21 ... 40  Next

Go down

Wajter raport - Page 2 Empty Re: Wajter raport

Postaj  maledetta primavera 04.10.16 16:13

Lena je napisao/la:ne miješam svu hranu,ali neku jednostavno moram jer mi je tako najukusnija....

i volim da se sprema na male komadiće....ono da je sve sitnije.....

idem malo spremat kuću....ta daaa  Wajter raport - Page 2 727654710


ja obrnuto, ne volim sitne komadice. mislim, negdje mi to pase ali negdje volim vise konkretno Wajter raport - Page 2 684758713 ....
maledetta primavera
maledetta primavera

Broj postova : 1678
Join date : 12.08.2016

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 2 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 04.10.16 22:56

pizda je napisao/la:
ligeja je napisao/la:Nemas razvijene okusne pupoljke, to ti je. A i njuh ti nije nesto. Wajter raport - Page 2 1523192931

ti si stoposto moja kolegica, maloprije sam stavljao kapi u nos pa smo komentirali ...Wajter raport - Page 2 684758713

Molim?! : ))) Hajde, molim te, napisi ujutro kako je protekao vas razgovor u kojem je uvjeravas kako si je "provalio"! : )) Brizna zena. Ako te dosad nije izbjegavala, odsad ce mnogo cesce otici nesto "prizalogajit'". Wajter raport - Page 2 1523192931


Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 2 Empty Re: Wajter raport

Postaj  propolis 05.10.16 8:17

vedro i suncano a i bura laskala od jucer navecer 

12 c 

zrak se ohladio brzo za razliku od vode plave Wajter raport - Page 2 11484130 

krece se u novi radni dan ako se ovaj dan moze tako smatrati Wajter raport - Page 2 1619348112
propolis
propolis

Broj postova : 3146
Join date : 24.01.2013

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 2 Empty Re: Wajter raport

Postaj  pizda 05.10.16 8:34

bogme je ujutro bilo studeno. Ja optimist odlucijo stavit kratke rukave a preko laganu jaknu i to sam i ucinijo i smrzao se ko picka. Dobro, u uredu je podnosljivo jer se unutra jos zadrzala toplina. Znaci, vedro je, dosta hladnije nego li jucer a ima i lagane bure. To bi bilo to u biti ili ne biti...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 2 Empty Re: Wajter raport

Postaj  pizda 05.10.16 8:37

ligeja je napisao/la:
pizda je napisao/la:
ligeja je napisao/la:Nemas razvijene okusne pupoljke, to ti je. A i njuh ti nije nesto. Wajter raport - Page 2 1523192931

ti si stoposto moja kolegica, maloprije sam stavljao kapi u nos pa smo komentirali ...Wajter raport - Page 2 684758713

Molim?! : ))) Hajde, molim te, napisi ujutro kako je protekao vas razgovor u kojem je uvjeravas kako si je "provalio"! : )) Brizna zena. Ako te dosad nije izbjegavala, odsad ce mnogo cesce otici nesto "prizalogajit'". Wajter raport - Page 2 1523192931


jos najbolje da cu je pitat ali iste ste osim sto je ona seksi Wajter raport - Page 2 684758713. To je valjda taj krug geek sminkera koji funkcijonira po istim obrascima. I big pussy Maca se tu uklapa osim sto se razlikuje po seksualnim ispadima...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 2 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 05.10.16 8:49

pizda je napisao/la:
ligeja je napisao/la:
pizda je napisao/la:
ligeja je napisao/la:Nemas razvijene okusne pupoljke, to ti je. A i njuh ti nije nesto. Wajter raport - Page 2 1523192931

ti si stoposto moja kolegica, maloprije sam stavljao kapi u nos pa smo komentirali ...Wajter raport - Page 2 684758713

Molim?! : ))) Hajde, molim te, napisi ujutro kako je protekao vas razgovor u kojem je uvjeravas kako si je "provalio"! : )) Brizna zena. Ako te dosad nije izbjegavala, odsad ce mnogo cesce otici nesto "prizalogajit'". Wajter raport - Page 2 1523192931


jos najbolje da cu je pitat ali iste ste osim sto je ona seksi Wajter raport - Page 2 684758713. To je valjda taj krug geek sminkera koji funkcijonira po istim obrascima. I big pussy Maca se tu uklapa osim sto se razlikuje po seksualnim ispadima...

je li, šta odlikuje te geek štrebere... kakva je to skupina, koje su im odlike?

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 2 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 05.10.16 9:13

pizda je napisao/la:
ligeja je napisao/la:
pizda je napisao/la:
ligeja je napisao/la:Nemas razvijene okusne pupoljke, to ti je. A i njuh ti nije nesto. Wajter raport - Page 2 1523192931

ti si stoposto moja kolegica, maloprije sam stavljao kapi u nos pa smo komentirali ...Wajter raport - Page 2 684758713

Molim?! : ))) Hajde, molim te, napisi ujutro kako je protekao vas razgovor u kojem je uvjeravas kako si je "provalio"! : )) Brizna zena. Ako te dosad nije izbjegavala, odsad ce mnogo cesce otici nesto "prizalogajit'". Wajter raport - Page 2 1523192931


jos najbolje da cu je pitat ali iste ste osim sto je ona seksi Wajter raport - Page 2 684758713. To je valjda taj krug geek sminkera koji funkcijonira po istim obrascima. I big pussy Maca se tu uklapa osim sto se razlikuje po seksualnim ispadima...

Koji bi to bili isti obrasci? Mislis, vise od 10 procitanih knjiga godisnje?

Ne vjerujem da smo ni priblizno slicne, iako vjerujem da je seksi. Svaka zena sa stiklicama i nabildanim dekolteom sisa moj skinny jeans i starke. : D

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 2 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 05.10.16 9:15

Vel'ka Maca je napisao/la:
pizda je napisao/la:
ligeja je napisao/la:
pizda je napisao/la:

ti si stoposto moja kolegica, maloprije sam stavljao kapi u nos pa smo komentirali ...Wajter raport - Page 2 684758713

Molim?! : ))) Hajde, molim te, napisi ujutro kako je protekao vas razgovor u kojem je uvjeravas kako si je "provalio"! : )) Brizna zena. Ako te dosad nije izbjegavala, odsad ce mnogo cesce otici nesto "prizalogajit'". Wajter raport - Page 2 1523192931


jos najbolje da cu je pitat ali iste ste osim sto je ona seksi Wajter raport - Page 2 684758713. To je valjda taj krug geek sminkera koji funkcijonira po istim obrascima. I big pussy Maca se tu uklapa osim sto se razlikuje po seksualnim ispadima...

je li, šta odlikuje te geek štrebere... kakva je to skupina, koje su im odlike?

Jesi vidjela ono nebo jucer? :-) Nadam se da je Lasta skljocnula koji put..

Medjunarodni je dan setnje, vrijeme je odlicno za to. :-)

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 2 Empty Re: Wajter raport

Postaj  pizda 05.10.16 9:26

Vel'ka Maca je napisao/la:

je li, šta odlikuje te geek štrebere... kakva je to skupina, koje su im odlike?

vec sam pisao o tom. Na lokalnom nivou Ri book, "Dnevni boravak", "Nebuloza", art kino, opskurni glumci, filmovi, reziseri, pisci, perfomansi, manifestacie itd. itd.
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 2 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 05.10.16 9:30

ligeja je napisao/la:
Vel'ka Maca je napisao/la:
pizda je napisao/la:
ligeja je napisao/la:

Molim?! : ))) Hajde, molim te, napisi ujutro kako je protekao vas razgovor u kojem je uvjeravas kako si je "provalio"! : )) Brizna zena. Ako te dosad nije izbjegavala, odsad ce mnogo cesce otici nesto "prizalogajit'". Wajter raport - Page 2 1523192931


jos najbolje da cu je pitat ali iste ste osim sto je ona seksi Wajter raport - Page 2 684758713. To je valjda taj krug geek sminkera koji funkcijonira po istim obrascima. I big pussy Maca se tu uklapa osim sto se razlikuje po seksualnim ispadima...

je li, šta odlikuje te geek štrebere... kakva je to skupina, koje su im odlike?

Jesi vidjela ono nebo jucer? :-) Nadam se da je Lasta skljocnula koji put..

Medjunarodni je dan setnje, vrijeme je odlicno za to. :-)

taman sam se vraćala sa krka u suton... prije toga mi je osvanula ogromna, debela i masna dugetina.... pa onda ono nebo koje je blještalo prvo u zlatnim, jarko žutim pa postepeno u narančastim, ružičastim i ljubičastim tonovima... ma fenomenalno nešto Wajter raport - Page 2 3114925407

jučer sam bila u šetnjici na costabelli - lijepo Wajter raport - Page 2 684758713

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 2 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 05.10.16 9:31

pizda je napisao/la:
Vel'ka Maca je napisao/la:

je li, šta odlikuje te geek štrebere... kakva je to skupina, koje su im odlike?

vec sam pisao o tom. Na lokalnom nivou Ri book, "Dnevni boravak", "Nebuloza", art kino, opskurni glumci, filmovi, reziseri, pisci, perfomansi, manifestacie itd. itd.

ah so... jesi pisao si o tome... pa šta nije to đir svih iole pismenijih građana ovog grada?
koja si ti skupina - kud se tikrećeš i preferišeš Wajter raport - Page 2 684758713

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 2 Empty Re: Wajter raport

Postaj  pizda 05.10.16 9:36

ligeja je napisao/la:

Ne vjerujem da smo ni priblizno slicne, iako vjerujem da je seksi. Svaka zena sa stiklicama i nabildanim dekolteom sisa moj skinny jeans i starke. : D

pa i ona fura starkice i skinny jeans...Wajter raport - Page 2 684758713. To si ti ziher ili ste u zelji za individualnoscu i posebnoscu postale uniformirane i predvidive, jednake, jedna od socijoloskih skupina, neo punkeri, darkeri, svasta pomalo...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 2 Empty Re: Wajter raport

Postaj  pizda 05.10.16 9:42

Vel'ka Maca je napisao/la:
pizda je napisao/la:
Vel'ka Maca je napisao/la:

je li, šta odlikuje te geek štrebere... kakva je to skupina, koje su im odlike?

vec sam pisao o tom. Na lokalnom nivou Ri book, "Dnevni boravak", "Nebuloza", art kino, opskurni glumci, filmovi, reziseri, pisci, perfomansi, manifestacie itd. itd.

ah so... jesi pisao si o tome... pa šta nije to đir svih iole pismenijih građana ovog grada?
koja si ti skupina - kud se tikrećeš i preferišeš Wajter raport - Page 2 684758713

pored Art kina svakodnevno prolazim a unutra sam bijo jos kad se zvalo kino "Beograd". Ri book mi je prelijep ducancic u kojem sam dvaput i kupovao u Nebulozi sam jednom jeo i dobijo uobicajenu palacinku gratis a manifestacije svih vrsta uredno preskacem. Starke su mi jako antipaticne, lijep primjer kako najneudobniju obucu sto postoji, skupo prodati...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 2 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Lena 05.10.16 9:44

bura dere i to dobro....
već od 1 izlaska vani boli me glava.....eto sad počinje ciiijela zimina mojih sinusa....za popizdit!!!

ja ne mogu smislit starke.....znam da ih masu ljudi voli...i moja mala ima starke off cors,ali ja ih nikad nisam volila.....
uvijek sam birala čizme....rađe....i zimi i ljeti čizma mi je bila zakon......crne samt hlače,uske,uvijek malo prekrojene,sužene najčešće.....crne majice i košulje.....joj kad se sjetim.....dobri su mi roditelji bili.....nisu prigovarali.....
ne volim ni ove moderne skinny rebatinke....ta samo rijetkima dobro stoji.....meni pašu rebe koje ispod koljena imaju bar malo lufta.....ne široko jako,ali da nije tu uz nogu skroz.....

jesam rekla da dere bura?!!  Wajter raport - Page 2 11484130


Zadnja promjena: Lena; 05.10.16 9:45; ukupno mijenjano 1 put. (Reason for editing : ....nešto)
Lena
Lena

Broj postova : 8931
Join date : 22.09.2012
Lokacija : All those moments will be lost in time, like tears in rain....

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 2 Empty Re: Wajter raport

Postaj  pizda 05.10.16 9:58

Lena je napisao/la:bura dere i to dobro....
već od 1 izlaska vani boli me glava.....eto sad počinje ciiijela zimina mojih sinusa....za popizdit!!!

ja ne mogu smislit starke.....znam da ih masu ljudi voli...i moja mala ima starke off cors,ali ja ih nikad nisam volila.....
uvijek sam birala čizme....rađe....i zimi i ljeti čizma mi je bila zakon......crne samt hlače,uske,uvijek malo prekrojene,sužene najčešće.....crne majice i košulje.....joj kad se sjetim.....dobri su mi roditelji bili.....nisu prigovarali.....
ne volim ni ove moderne skinny rebatinke....ta samo rijetkima dobro stoji.....meni pašu rebe koje ispod koljena imaju bar malo lufta.....ne široko jako,ali da nije tu uz nogu skroz.....

jesam rekla da dere bura?!!  Wajter raport - Page 2 11484130

ja sam ih jednom probao i rekao nikad ovo na moju nogu. Komad teske gumetine priljepljen na platno, reklama i eto ti simbola buntovnih generacija svih generacija Wajter raport - Page 2 684758713...
Ovdje ne dere bura ali puse i dodatno pojacava hladnocu. Mislijo sam da ce zgrijati do odlaska na placu ali jok, izgleda mi jos hladnije...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 2 Empty Re: Wajter raport

Postaj  pizda 05.10.16 12:56

bijo do Laste. Dakle, ima hrane, nije da nema i drago mi je da su moje prijetnje uputite Lasti urodile plodom. Medjutim primjedaba ima, nije da nema. Na hrani vaseg brenda (obracam se Lasti) stoji da je u pitanju MIX ali ne pise mix cega. Moze bit mix od pantigana, morske trave i piljevine a ja to kupujem, teglim i time hranim nejac (macke) i debelog Bobija. Bil ti (obracam se Lasti) kupila neku konzervu ili kesicu na kojoj pise MIX a ne pise kog kurca su stavili u taj mix? Moze ti stavit recimo svinjske masti, pomjesaju ovcjeg loja i k tome uliju sojinog ulja i sad ti to jedi i mazi na kruh. Ako se bunis rec ce ti "pa pise vam da je mix, sta bi htjeli..." Uz to, osim tog mixa nema nista drugog od vaseg brenda a sjecam se dana kad je bilo govedjih kroketa, pilecih, zecjih, od tune, povrca itd. itd. Sve je to bilo spakirano u lijepe kartonske vrecice a sad su neke bezlicne plasticne. Bobi bi vec zbog same vizualnosti mahao repom a sad uopce ne mase. Ne zanima ga plastika a vecinom i spava pa ne reagira. Ispravi to Lasto pa necu morati reagirati na fejsu i izvrgniti te kritikama javnosti...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 2 Empty Re: Wajter raport

Postaj  maledetta primavera 05.10.16 21:57

Pizdek, ja ne vjerujem niti onome što pišu na hrani za ljude a kamoli za naše ljubimce. zar zaista misliš da ako na ambalaži piše da su kroketi goveđi da su stvarno od goveđeg mesa? možda ima nešto goveđeg, ali bit će to mljeveni rog, papak možda ili truplo bolesne crkotine. 
pogledaj video od čega se rade hrenovke, da ti se život smuči. ni ne zamišljam kako se radi hrana za ljubimce. od otpadaka otpadaka. 
i ja škicnem što piše pa se ufuram da mačkama nije dobra riža ( ili psima ) pa ne uzmem brikete s rižom već one "goveđe" a vjerovatno se varam jer bi im manje škodilo ono meljenog kartona nego smrdljive, mljevene karkase. znam da je odvratno što pišem ali u itl sam igrom slučaja vidjela kamion sa oguljenim crkotinama u dvorištu fabrike za hranu, kapija je ostala otvorena .... koliko je u tom dijelu kvarta smrdilo, ne mogu vam opisati.

ja samo znam da moje mace ne žele ni primirisati jeftiniju hranu. vjeruj mi, gladovat će. i njima smrdi. to su kućne mačke i razmažene su sigurno u odnosu na vanjske koje se moraju snalaziti ali zaista, onu hranu iz lidla nisu ni kušati htjele. iz dm-a pojedu ali one vrećice od 750g. kutiju od 1 kg ( 11 kn ) jedva. znači ima nešto u tome, što je jeftinija hrana i njima je više fuj. na vrećice boje petroleja  (  Wajter raport - Page 2 30caqzl  )  od purine navale kao luđaci ....

plodinskim pakiranjima ne vjerujem. ni ajvar im ne kupujem  pa makar im pisalo da je od najbolje zečetine napravljen ....  Wajter raport - Page 2 684758713



Wajter raport - Page 2 Bild-dein-bestes-exquisit-mit-gefluegel-und-reis-dataWajter raport - Page 2 Slika-za-proizvod-1-dataWajter raport - Page 2 Purina-Packshots_Purina-One_Cat-1-copy
maledetta primavera
maledetta primavera

Broj postova : 1678
Join date : 12.08.2016

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 2 Empty Re: Wajter raport

Postaj  maledetta primavera 05.10.16 22:03

kad smo kod dm-a, ostala sam vjerna tom lancu. između dm-a i mullera preferiram dm. u mulleru samo uzimam omekšivče. parfemi su im bezobrazno skupi kao i sve ostalo. tu i tamo se nađe nešto ali generalno bolje prođem u dm-u. koliko sam im samo novaca pustila za pampersice ....
maledetta primavera
maledetta primavera

Broj postova : 1678
Join date : 12.08.2016

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 2 Empty Re: Wajter raport

Postaj  pizda 06.10.16 8:25

maledetta primavera je napisao/la:kad smo kod dm-a, ostala sam vjerna tom lancu. između dm-a i mullera preferiram dm. u mulleru samo uzimam omekšivče. parfemi su im bezobrazno skupi kao i sve ostalo. tu i tamo se nađe nešto ali generalno bolje prođem u dm-u. koliko sam im samo novaca pustila za pampersice ....

di je taj muller? Nije da mislim tamo kupovat vec nisam nikad cuo za to miesto. Sto se tice DM-a ne kuzim zbog cega su ti ducani tako razvikani. Najobicnija konfekcijska kozmetika koju mos nac u svakom marketu i jos medju svu tu drogeriju i kozmetiku ubace i neku, ko fol zdravu hranu. Mos mislit koliko ce bit zdrava kad upije sve te sinteticke mirise raznih sapuna, deterdzenata, deodoransa i sl. Jako mi ide na zivce taj DM. Uz to, svaki tjedan sele artikle. Valjda nemaju sta radit pa preslaguju ko macka mlade. Prosli put nikako nac sapune a nemas koga pitat, onda skuzim da su ih strpali uz muske deodoranse. Ma nabijem ih, govna najobicnija razvikata...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 2 Empty Re: Wajter raport

Postaj  propolis 06.10.16 8:27

suncano ali ne i pre toplo .... jos 

nema bure bar ovdje ..

jucer posje dva bilo ugodno i toplo, sjedilo se u kratkim rukavima i ispijalo pivo il coffi   Wajter raport - Page 2 727654710
propolis
propolis

Broj postova : 3146
Join date : 24.01.2013

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 2 Empty Re: Wajter raport

Postaj  pizda 06.10.16 8:29

danas osvanijo dan ko i jucer, ista meta, isto odstojanje. Dakle, vedro, suncato i hladno ali nema bure sto je u svakom slucaju pozitivno ko cigin nalaz na hiv. To bi bilo to, ako nekog zanima nesto poblize moze mi se obratit svakog dana od, do...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 2 Empty Re: Wajter raport

Postaj  pizda 06.10.16 8:34

maledetta primavera je napisao/la:

ja samo znam da moje mace ne žele ni primirisati jeftiniju hranu. vjeruj mi, gladovat će. i njima smrdi. to su kućne mačke i razmažene su sigurno u odnosu na vanjske koje se moraju snalaziti ali zaista, onu hranu iz lidla nisu ni kušati htjele. iz dm-a pojedu ali one vrećice od 750g. kutiju od 1 kg ( 11 kn ) jedva. znači ima nešto u tome, što je jeftinija hrana i njima je više fuj. na vrećice boje petroleja  (  Wajter raport - Page 2 30caqzl  )  od purine navale kao luđaci ....

plodinskim pakiranjima ne vjerujem. ni ajvar im ne kupujem  pa makar im pisalo da je od najbolje zečetine napravljen ....  Wajter raport - Page 2 684758713


Bobi je u startu prigrlijo projizvode Plodina i konzumira ih sve godine. Isprobavao sam i one razvikate marke ali nisu ga pretjerano odusevile. Uz to, bilo je razdoblja kad sam uz Bobija hranijo i dvadesetak macaka i mjesecno trosijo tisucu kuna. Kamo bih stigao da je sve to bilo Pedigree ili Whiskas, ostavijo bi placu na lutajuce macke...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 2 Empty Re: Wajter raport

Postaj  maledetta primavera 06.10.16 14:00

pizda je napisao/la:
maledetta primavera je napisao/la:

ja samo znam da moje mace ne žele ni primirisati jeftiniju hranu. vjeruj mi, gladovat će. i njima smrdi. to su kućne mačke i razmažene su sigurno u odnosu na vanjske koje se moraju snalaziti ali zaista, onu hranu iz lidla nisu ni kušati htjele. iz dm-a pojedu ali one vrećice od 750g. kutiju od 1 kg ( 11 kn ) jedva. znači ima nešto u tome, što je jeftinija hrana i njima je više fuj. na vrećice boje petroleja  (  Wajter raport - Page 2 30caqzl  )  od purine navale kao luđaci ....

plodinskim pakiranjima ne vjerujem. ni ajvar im ne kupujem  pa makar im pisalo da je od najbolje zečetine napravljen ....  Wajter raport - Page 2 684758713


Bobi je u startu prigrlijo projizvode Plodina i konzumira ih sve godine. Isprobavao sam i one razvikate marke ali nisu ga pretjerano odusevile. Uz to, bilo je razdoblja kad sam uz Bobija hranijo i dvadesetak macaka i mjesecno trosijo tisucu kuna. Kamo bih stigao da je sve to bilo Pedigree ili Whiskas, ostavijo bi placu na lutajuce macke...


šta ti je, pa ne kupujem ni ja whiskas ni friskies stalno. taj dm mi je najekonomičniji što jedu. imam ih troje terorista doma. gdje bi ja stigla da im kupujem whiskas ili purinu stalno. to ih je moja mama znala ponekad počastit jednim paketom pa kad bi ima stavila u padelice rekla bi im: najedite se i pamtite, kad ćete opet, ne znam Wajter raport - Page 2 3111943984 .... 



dm mi ima neke stvari mnogo ekonomičnije od drugih dućana i drogerija i uz to skupljaš bodove na njihovoj kartici i imaš ful pogodnosti ... Wajter raport - Page 2 3015220106
maledetta primavera
maledetta primavera

Broj postova : 1678
Join date : 12.08.2016

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 2 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 06.10.16 16:40

Vel'ka Maca je napisao/la:
ligeja je napisao/la:
Vel'ka Maca je napisao/la:
pizda je napisao/la:

jos najbolje da cu je pitat ali iste ste osim sto je ona seksi Wajter raport - Page 2 684758713. To je valjda taj krug geek sminkera koji funkcijonira po istim obrascima. I big pussy Maca se tu uklapa osim sto se razlikuje po seksualnim ispadima...

je li, šta odlikuje te geek štrebere... kakva je to skupina, koje su im odlike?

Jesi vidjela ono nebo jucer? :-) Nadam se da je Lasta skljocnula koji put..

Medjunarodni je dan setnje, vrijeme je odlicno za to. :-)

taman sam se vraćala sa krka u suton... prije toga mi je osvanula ogromna, debela i masna dugetina.... pa onda ono nebo koje je blještalo prvo u zlatnim, jarko žutim pa postepeno u narančastim, ružičastim i ljubičastim tonovima... ma fenomenalno nešto Wajter raport - Page 2 3114925407

jučer sam bila u šetnjici na costabelli - lijepo Wajter raport - Page 2 684758713

Lijepo opisano. Wajter raport - Page 2 684758713 Dugu nisam ugledala. Sretnice.

Snimila "drekicem" pa ne znam kakva ce biti kvaliteta...

View My Video

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 2 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 06.10.16 17:13

pizda je napisao/la:
ligeja je napisao/la:

Ne vjerujem da smo ni priblizno slicne, iako vjerujem da je seksi. Svaka zena sa stiklicama i nabildanim dekolteom sisa moj skinny jeans i starke. : D

pa i ona fura starkice i skinny jeans...Wajter raport - Page 2 684758713. To si ti ziher ili ste u zelji za individualnoscu i posebnoscu postale uniformirane i predvidive, jednake, jedna od socijoloskih skupina, neo punkeri, darkeri, svasta pomalo...

Tvoji odgovori zadnjih dana puno mi vise otkrivaju o tebi od svih dosadasnjih godina pisanja i zahebancije..Ne znam cime se povodi tvoja kolegica, ali ako smo si imalo nalik tesko da je zelja za posebnoscu pokretacki duh ikakve znacajnije preobrazbe, kako njene znatizelje i spoznaja, tako i spomenutog nacina odijevanja. Siparica vise nisam, prosla sam citav jedan niz poraza i udaraca koji su me pogurali jednim drugim smjerom od tako povrsne slike kojom baratas. Sve se svodi, na kraju, na to da si ne mozes lagati i biti nesto sto ti nije svojstveno, ma koliko se trudio. Jednako tako postane ti svejedno tko te kako gleda, sto misli o tebi, a i sam tvoj nacin zivota, koliko si dozvoljavas biti autentican, dovodi te do momenta kad vecina onih s kojima ne "rezoniras" naprosto otpada. I to je okej. Nekakve definicije, pribrojene skupine, opisi ljudi samo sluze onima koji ih pridjevaju da zadrze uobrazilju nekakvog reda, smislenosti. Ili kao stit od tih istih ljudi da ne bi morali sebe zagledati, pomisliti da je problem u njima pa se suociti s vlastitom shebanoscu, predrasudama i neurozom.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 2 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 2 / 40. Previous  1, 2, 3 ... 21 ... 40  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.