kultniX
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Wajter raport

Stranica 3 / 40. Previous  1, 2, 3, 4 ... 21 ... 40  Next

Go down

Wajter raport - Page 3 Empty Re: Wajter raport

Postaj  pizda 07.10.16 8:18

ligeja je napisao/la:

Tvoji odgovori zadnjih dana puno mi vise otkrivaju o tebi od svih dosadasnjih godina pisanja i zahebancije..Ne znam cime se povodi tvoja kolegica, ali ako smo si imalo nalik tesko da je zelja za posebnoscu pokretacki duh ikakve znacajnije preobrazbe, kako njene znatizelje i spoznaja, tako i spomenutog nacina odijevanja. Siparica vise nisam, prosla sam citav jedan niz poraza i udaraca koji su me pogurali jednim drugim smjerom od tako povrsne slike kojom baratas. Sve se svodi, na kraju, na to da si ne mozes lagati i biti nesto sto ti nije svojstveno, ma koliko se trudio. Jednako tako postane ti svejedno tko te kako gleda, sto misli o tebi, a i sam tvoj nacin zivota, koliko si dozvoljavas biti autentican, dovodi te do momenta kad vecina onih s kojima ne "rezoniras" naprosto otpada. I to je okej. Nekakve definicije, pribrojene skupine, opisi ljudi samo sluze onima koji ih pridjevaju da zadrze uobrazilju nekakvog reda, smislenosti. Ili kao stit od tih istih ljudi da ne bi morali sebe zagledati, pomisliti da je problem u njima pa se suociti s vlastitom shebanoscu, predrasudama i neurozom.

ajd da je neko drukciji pa ne opisuje i ne definira ljude niti ih svrstava kojegdje...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 3 Empty Re: Wajter raport

Postaj  pizda 07.10.16 8:44

doso maloprije. Dan vecinom ko i jucer osim sto je nesto toplije i oblacnie. Spavalo se kratko ali lijepo, nema vise onih ljetnjih besanih noci izazvatih nepodnosljivim vrucinama. Maknuo sam i ventilatore kojima sam bijo okruzen i sad je jedna totalno drukcija perspektiva u sobi. Vise prasina ne lebdi u zraku vec se lijepo nazire po svim predmetima sto je fora jer se moze pisat po njoj. Nisam mislijo na pišanje vec pisanje.
Ostalo je ko i svaki tjedan u ovo doba, petak, vikend pred nama i ljude to obicno raduje pa su radosniji nego li inace...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 3 Empty Re: Wajter raport

Postaj  taja 07.10.16 12:25

Meni danas ledeno ko u siječnju.  
Zebu mi noge   Wajter raport - Page 3 2875766344
taja
taja

Broj postova : 5995
Join date : 22.09.2012
Age : 52

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 3 Empty Re: Wajter raport

Postaj  pizda 07.10.16 13:08

kad sam isao na placu je bilo hladnije nego li ujutro jer je pocelo puhat. Mrzlo je i sad ali je sunce izvirilo i sad dominira. U zavjetrini je ugodno toplo a van zavjetrine je frisko. Svejedno ima podosta optimista sa kratkim rukavima. Nadam se da ce jos zagrijat i da se jesen jos nije razmahala, neka ljeta barem prividno cim duze..Wajter raport - Page 3 684758713
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 3 Empty Re: Wajter raport

Postaj  maledetta primavera 07.10.16 22:34

pizda je napisao/la:kad sam isao na placu je bilo hladnije nego li ujutro jer je pocelo puhat. Mrzlo je i sad ali je sunce izvirilo i sad dominira. U zavjetrini je ugodno toplo a van zavjetrine je frisko. Svejedno ima podosta optimista sa kratkim rukavima. Nadam se da ce jos zagrijat i da se jesen jos nije razmahala, neka ljeta barem prividno cim duze..Wajter raport - Page 3 684758713
 gledajuci ljude vani, dan je bio kasno jesenski: suncan ali prohladan. jakne a bogami i skafanderi defilirali su mojom ulicom. inace, danas sam samo do SPAR-a prosetala ali smrzla se i svasta  vidjela. 


vecer je mirnija nego li je bio dan.  ne puse. taman za jos jednu bevandu na balkonu.  gosti otisli, dijete sam uspavala ( a kad blazeno zaspi i najede se prije toga, nema za mene vece srece ) a smiraj kao da mene ceka ....
maledetta primavera
maledetta primavera

Broj postova : 1678
Join date : 12.08.2016

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 3 Empty Re: Wajter raport

Postaj  taja 08.10.16 11:12

pizda je napisao/la:kad sam isao na placu je bilo hladnije nego li ujutro jer je pocelo puhat. Mrzlo je i sad ali je sunce izvirilo i sad dominira. U zavjetrini je ugodno toplo a van zavjetrine je frisko. Svejedno ima podosta optimista sa kratkim rukavima. Nadam se da ce jos zagrijat i da se jesen jos nije razmahala, neka ljeta barem prividno cim duze..Wajter raport - Page 3 684758713
Ništa od toga. Idući tjedan još lošije i hladnije
taja
taja

Broj postova : 5995
Join date : 22.09.2012
Age : 52

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 3 Empty Re: Wajter raport

Postaj  maledetta primavera 09.10.16 9:56

sinoć kada smo se curica i ja vratile kući, kaže mi ona kako su radijatori topli. ma ne vjerujem, kažem ja njoj ... kasnije, pred spavanje, u sobi čujem pucketanje vertikale, poznat zvuk ufrijanih radijatora ... i stvarno, vertikala vruća! 

lani su upalili radijatore u 11 mjesecu s time da sam ja upalila svoj tek u 12 mj. račun za grijanje za studeni bio mi je 452 kn .... prestrašno. ove godine su uranili .... 



danas je vani prekrasan zimski ( kasnojesenski dan ) . robu sam rano ujutro povješala a navečer ću se grijati uz peglanje i neki dobar film.

idem raditi musaku ...
maledetta primavera
maledetta primavera

Broj postova : 1678
Join date : 12.08.2016

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 3 Empty Re: Wajter raport

Postaj  pizda 10.10.16 8:13

od petka ne samo da je nastupila prava jesen vec je nastupila zima. Znaci, od babljeg ljeta do zime u dva dana. Trenutno kisa uz hladnu buru i nema vise optimista sa kratkim rukavima ni pod razno. Jakne, skafanderi, cizme i sad smo na miru sto se tice garderobe sve do ljeta. Sumnjam da ce se desiti neko cudo i da ce temperature opet skocit iznad 20. Sto se tice garderobe, bijo sam mudar i vecinu vikenda peglao majice, jedne vadijo, druge spremao, namazao koznjake sa niveom a zimsku obucu sa pastom za obucu. Znaci radijo sam prilicno omrazene stvari ali zato barem nisam jutros bijo na cudu sto obuci i obuti. Da, ne sjecam kad mi se desilo da se nisam po noci budijo a nocas bogme nisam. Spavao do alarma i nesto malo preko toga. Sve u svemu u jazbine do ljeta i to je to. Bit ce to duga jesen i zima...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 3 Empty Re: Wajter raport

Postaj  pizda 10.10.16 9:05

bijo do place samo zbog grožđa. Odmah na pocetku kupijo i bris nazad jer nisu zadovoljeni sigurnosni uvjeti. Puse ko ludo, lete stuke letu avijoni a i razni panoi, tende itd. Zima za poginut, kisa, ogavno jednom rjecju. Ko ne mora nek ne izlazi iz kuce a ko mora nek izadje jer jebiga, mora...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 3 Empty Re: Wajter raport

Postaj  maledetta primavera 10.10.16 9:32

stvarno je hladno. sinoc i jutros sam spicila klimu. tu u kanc mi je zima za noge. 
 nitkoskoro nije ni izasao do plodina po marendu. sve stizu pizze, hamburgeri a bogami i bureci od brace.... a koji drugi?
maledetta primavera
maledetta primavera

Broj postova : 1678
Join date : 12.08.2016

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 3 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 10.10.16 9:54

Vani je .. divno! Jesen - kise. Zima - hladnoca. Netko me je rastimao prije nekoliko godina i drugacije ugodio. Tijelo pati, ali um pjeva. :-D Mislim da sam psihicki prilagodjena vremenskim prilikama Sjevera.

Jedino sto me rastuzuje u ovo vrijeme jest umiranje pcela i bumbara. Nekoliko sam ih spasila od sigurnog gazenja po plocnicima, postavila negdje na toplije mjesto medju biljke. Ako mozete, dajte im malo zasecerene vode kad ih ugledate..

Wajter raport - Page 3 Forest-trees-animated-gif-8

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 3 Empty Re: Wajter raport

Postaj  pizda 10.10.16 11:27

na Platku pao prvi snijeg Wajter raport - Page 3 684758713, popizdilo to globalno zatopljenje. Nastupit ce i novo ledeno doba a nas ce jos uvijek ubjedjivati da je nikad toplije. Svejedno, ovo bas i nije najnormalnije, do pred par dana plahtica a sad je vec sa debelom dekom hladno. Bit ce prehlada ko u prici jer se ljudi ne mogu preko noci prilagodit...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 3 Empty Re: Wajter raport

Postaj  pizda 10.10.16 12:08

jucerasnja Rijeka (ujutro) Wajter raport - Page 3 684758713

Wajter raport - Page 3 K1XlqCU
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 3 Empty Re: Wajter raport

Postaj  pizda 11.10.16 8:33

svanuo bitno drukciji dan od jucer. Istina, jos je prohladno ali mirno i cim nema bure odma je deset stupnjeva toplije. Tome sam prilagodijo odjecu i sve skupa djeluje daleko normalnije od onog izvanrednog jucerasnjeg. Jos je oblacno ali sunce prevladava i ako opet ne pocne puhat, moglo bi kroz dan ugodno zagrijat. Da, danas se pruza nevjerojatno dobar pogled na Krk, prakticki vidis stabla koliko je bistro i jasno. To jos nisam vidijo u dosadasnjoj praxi. Toliko iz daleke ali vama bliske Rijeke, grada koji tece...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 3 Empty Re: Wajter raport

Postaj  maledetta primavera 11.10.16 9:25

pizda je napisao/la:svanuo bitno drukciji dan od jucer. Istina, jos je prohladno ali mirno i cim nema bure odma je deset stupnjeva toplije. Tome sam prilagodijo odjecu i sve skupa djeluje daleko normalnije od onog izvanrednog jucerasnjeg. Jos je oblacno ali sunce prevladava i ako opet ne pocne puhat, moglo bi kroz dan ugodno zagrijat. Da, danas se pruza nevjerojatno dobar pogled na Krk, prakticki vidis stabla koliko je bistro i jasno. To jos nisam vidijo u dosadasnjoj praxi. Toliko iz daleke ali vama bliske Rijeke, grada koji tece...
danas je predivno, da, no u toj ljepoti necu uzivati. odma nakon posla jurim na roditeljski za kojeg su jutros najavili da ce potrajati. ako im u praksi obicni traje oko sat i pol, koliko ce trajati danas??  trebali bi stolove opskrbiti pepeljarama, colama i crnim vinom ....
maledetta primavera
maledetta primavera

Broj postova : 1678
Join date : 12.08.2016

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 3 Empty Re: Wajter raport

Postaj  pizda 11.10.16 10:19

maledetta primavera je napisao/la:
pizda je napisao/la:svanuo bitno drukciji dan od jucer. Istina, jos je prohladno ali mirno i cim nema bure odma je deset stupnjeva toplije. Tome sam prilagodijo odjecu i sve skupa djeluje daleko normalnije od onog izvanrednog jucerasnjeg. Jos je oblacno ali sunce prevladava i ako opet ne pocne puhat, moglo bi kroz dan ugodno zagrijat. Da, danas se pruza nevjerojatno dobar pogled na Krk, prakticki vidis stabla koliko je bistro i jasno. To jos nisam vidijo u dosadasnjoj praxi. Toliko iz daleke ali vama bliske Rijeke, grada koji tece...
danas je predivno, da, no u toj ljepoti necu uzivati. odma nakon posla jurim na roditeljski za kojeg su jutros najavili da ce potrajati. ako im u praksi obicni traje oko sat i pol, koliko ce trajati danas??  trebali bi stolove opskrbiti pepeljarama, colama i crnim vinom ....

trebali bi ko u ameriki, tamo dobijes kikiriki i razne druge grickalice.
Bijo na placi, mirno, ugodno, ni traga jucerasnjoj zimi...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 3 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 11.10.16 10:40

Htjela sam upitati ostavlja li Nivea mrlje po koznjacima jer imam jednu svijetlosmedju koja je vrlo dobro ocuvana i obozavam je, starija od mene i ne bih je htjela unerediti. Jos sam vas htjela upitati jeste li zamijetili da se psi okrecu u smjeru sjever-jug kad vrse veliku nuzdu. Ova dva pitanja nisu povezana, ali predstavljaju tijek misli, unatoc frendu koji tvrdi da je tijek NDHamizacija toka jer misli ne tijeku kao sto ne dajemo glasove vec glas pa ta prisilna ustasizacija jezika iz glasanje u glasovanje ne moze se pripisati zivotinjama.


Zadnja promjena: ligeja; 11.10.16 10:42; ukupno mijenjano 1 put.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 3 Empty Re: Wajter raport

Postaj  maledetta primavera 11.10.16 10:41

kikiriki i grickalice va italije stave da te vuce pit. dakle, opet se vracamo na cugu .....   after job party u vrticu   Wajter raport - Page 3 3776795594
maledetta primavera
maledetta primavera

Broj postova : 1678
Join date : 12.08.2016

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 3 Empty Re: Wajter raport

Postaj  maledetta primavera 11.10.16 10:44

ligeja je napisao/la:Htjela sam upitati ostavlja li Nivea mrlje po koznjacima jer imam jednu svijetlosmedju koja je vrlo dobro ocuvana i obozavam je, starija od mene i ne bih je htjela unerediti. Jos sam vas htjela upitati jeste li zamijetili da se psi okrecu u smjeru sjever-jug kad vrse veliku nuzdu. Ova dva pitanja nisu povezana, ali predstavljaju tijek misli, unatoc frendu koji tvrdi da je tijek NDHamizacija toka jer misli ne tijeku kao sto ne dajemo glasove vec glas pa ta prisilna ustasizacija jezika iz glasanje u glasovanje ne moze se pripisati zivotinjama.
knjizim i citam tvoj tijek misli. procitah kako ti se frend okrece smjer sjever-jug dok obavlja nuzdu. morala opet citati ....  Wajter raport - Page 3 2329918616
maledetta primavera
maledetta primavera

Broj postova : 1678
Join date : 12.08.2016

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 3 Empty Re: Wajter raport

Postaj  pizda 11.10.16 11:12

ligeja je napisao/la:Htjela sam upitati ostavlja li Nivea mrlje po koznjacima jer imam jednu svijetlosmedju koja je vrlo dobro ocuvana i obozavam je, starija od mene i ne bih je htjela unerediti. Jos sam vas htjela upitati jeste li zamijetili da se psi okrecu u smjeru sjever-jug kad vrse veliku nuzdu. Ova dva pitanja nisu povezana, ali predstavljaju tijek misli, unatoc frendu koji tvrdi da je tijek NDHamizacija toka jer misli ne tijeku kao sto ne dajemo glasove vec glas pa ta prisilna ustasizacija jezika iz glasanje u glasovanje ne moze se pripisati zivotinjama.

onda bi trebalo biti "tek misli" jer iste, teku. Moze bit i "protok misli" pa bi u svakom slucaju tok bijo primjereniji od tijeka. Meni je interesantnije postojanje voznog reda na kolodvorima kojima prometuju vlakovi.
Sve koznjake premazujem onom obicnom Niveom u bieloj kutijici i nema nikakvih mrlja a ni fleka.
To sa psecom nuzdom nisam zamjetijo jer uvijek okrenem glavu kad vidim sto misle uciniti ali ako je po Bobiju, to sa sjever-jugom ne pije vodu...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 3 Empty Re: Wajter raport

Postaj  pizda 11.10.16 11:26

maledetta primavera je napisao/la:
ligeja je napisao/la:Htjela sam upitati ostavlja li Nivea mrlje po koznjacima jer imam jednu svijetlosmedju koja je vrlo dobro ocuvana i obozavam je, starija od mene i ne bih je htjela unerediti. Jos sam vas htjela upitati jeste li zamijetili da se psi okrecu u smjeru sjever-jug kad vrse veliku nuzdu. Ova dva pitanja nisu povezana, ali predstavljaju tijek misli, unatoc frendu koji tvrdi da je tijek NDHamizacija toka jer misli ne tijeku kao sto ne dajemo glasove vec glas pa ta prisilna ustasizacija jezika iz glasanje u glasovanje ne moze se pripisati zivotinjama.
knjizim i citam tvoj tijek misli. procitah kako ti se frend okrece smjer sjever-jug dok obavlja nuzdu. morala opet citati ....  Wajter raport - Page 3 2329918616

Wajter raport - Page 3 1523192931 jebiga, mora da joj je frend antiislamist. Oni imaju dzamije na pravcu sjever-jug a i groblja...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 3 Empty Re: Wajter raport

Postaj  pizda 12.10.16 8:01

srecom pa je mirno vrijeme jer da malo puhne posmrzavali bi se ko rijecke picke. Ima samo osam stupnjeva i to su vec debelo zimske temperature. Ja normalno glumim proljece ali sutra ako bog da oblacim postavljenu jaknu pa nek se smrzava ko hoce. Ono, glupo ti se odma zabundat a pred par dana je jos bilo ljeto ali jebes ti to, globalna zatopljenja ne pitaju jel ti hladno ili nie. Znaci, vedro je uz nesto oblacica, mirno i onako resko hladno. U uredu je ugodno toplo i svima zelim da su ovog jutra po uredima i da im je liepo toplo...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 3 Empty Re: Wajter raport

Postaj  maledetta primavera 12.10.16 9:16

pizda je napisao/la:srecom pa je mirno vrijeme jer da malo puhne posmrzavali bi se ko rijecke picke. Ima samo osam stupnjeva i to su vec debelo zimske temperature. Ja normalno glumim proljece ali sutra ako bog da oblacim postavljenu jaknu pa nek se smrzava ko hoce. Ono, glupo ti se odma zabundat a pred par dana je jos bilo ljeto ali jebes ti to, globalna zatopljenja ne pitaju jel ti hladno ili nie. Znaci, vedro je uz nesto oblacica, mirno i onako resko hladno. U uredu je ugodno toplo i svima zelim da su ovog jutra po uredima i da im je liepo toplo...
sto i jesmo .....
maledetta primavera
maledetta primavera

Broj postova : 1678
Join date : 12.08.2016

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 3 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 12.10.16 17:04

maledetta primavera je napisao/la:
ligeja je napisao/la:Htjela sam upitati ostavlja li Nivea mrlje po koznjacima jer imam jednu svijetlosmedju koja je vrlo dobro ocuvana i obozavam je, starija od mene i ne bih je htjela unerediti. Jos sam vas htjela upitati jeste li zamijetili da se psi okrecu u smjeru sjever-jug kad vrse veliku nuzdu. Ova dva pitanja nisu povezana, ali predstavljaju tijek misli, unatoc frendu koji tvrdi da je tijek NDHamizacija toka jer misli ne tijeku kao sto ne dajemo glasove vec glas pa ta prisilna ustasizacija jezika iz glasanje u glasovanje ne moze se pripisati zivotinjama.
knjizim i citam tvoj tijek misli. procitah kako ti se frend okrece smjer sjever-jug dok obavlja nuzdu. morala opet citati ....  Wajter raport - Page 3 2329918616

: ))

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 3 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 12.10.16 17:12

pizda je napisao/la:
ligeja je napisao/la:Htjela sam upitati ostavlja li Nivea mrlje po koznjacima jer imam jednu svijetlosmedju koja je vrlo dobro ocuvana i obozavam je, starija od mene i ne bih je htjela unerediti. Jos sam vas htjela upitati jeste li zamijetili da se psi okrecu u smjeru sjever-jug kad vrse veliku nuzdu. Ova dva pitanja nisu povezana, ali predstavljaju tijek misli, unatoc frendu koji tvrdi da je tijek NDHamizacija toka jer misli ne tijeku kao sto ne dajemo glasove vec glas pa ta prisilna ustasizacija jezika iz glasanje u glasovanje ne moze se pripisati zivotinjama.

onda bi trebalo biti "tek misli" jer iste, teku. Moze bit i "protok misli" pa bi u svakom slucaju tok bijo primjereniji od tijeka. Meni je interesantnije postojanje voznog reda na kolodvorima kojima prometuju vlakovi.
Sve koznjake premazujem onom obicnom Niveom u bieloj kutijici i nema nikakvih mrlja a ni fleka.
To sa psecom nuzdom nisam zamjetijo jer uvijek okrenem glavu kad vidim sto misle uciniti ali ako je po Bobiju, to sa sjever-jugom ne pije vodu...

Jeste li znali da se od Ri do Zg-a vlakom putuje 5 sati? To se nešto produljilo.. Wajter raport - Page 3 684758713

Doduše, meni to najmanje smeta. Vlakom putuju romantici; kome je do brzine, ide nekim drugim "prometalom".

---

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 3 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 3 / 40. Previous  1, 2, 3, 4 ... 21 ... 40  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.