kultniX
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Wajter raport

Stranica 22 / 40. Previous  1 ... 12 ... 21, 22, 23 ... 31 ... 40  Next

Go down

Wajter raport - Page 22 Empty Re: Wajter raport

Postaj  pizda 08.02.17 9:30

osvanuo poljep dan, vecinski suncan a manjinski oblacan. Mirno je, ima 4 stupnja a i NL je skinuo onu snjeznu ikonu jer su valjda skuzili da nema snijega. Sve u svemu, obzirom na doba godine je vrijeme za potpisati...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 22 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 08.02.17 9:33

Vrijeme je agresivno, krvavih podljeva, prepuno optuzbi i ruznih prijetnji. Rekla bi Amelie, danas ne vjerujem u cuda.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 22 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 08.02.17 9:52

ligeja je napisao/la:Vrijeme je agresivno, krvavih podljeva, prepuno optuzbi i ruznih prijetnji. Rekla bi Amelie, danas ne vjerujem u cuda.
kako si mi nježna amelie... znala sam ja da je ona prava uloga za tebe Wajter raport - Page 22 11484130

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 22 Empty Re: Wajter raport

Postaj  pizda 08.02.17 10:37

ligeja je napisao/la:Vrijeme je agresivno, krvavih podljeva, prepuno optuzbi i ruznih prijetnji. Rekla bi Amelie, danas ne vjerujem u cuda.

po ovom kratkom opisu reklo bi se da si se razbila sa autom ne daj boze...Wajter raport - Page 22 684758713
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 22 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 08.02.17 11:16

Vel'ka Maca je napisao/la:
ligeja je napisao/la:Vrijeme je agresivno, krvavih podljeva, prepuno optuzbi i ruznih prijetnji. Rekla bi Amelie, danas ne vjerujem u cuda.
kako si mi nježna amelie... znala sam ja da je ona prava uloga za tebe Wajter raport - Page 22 11484130

A obje fotkamo oblake i srce nam treperi i... ona se daleko zdravije, na svoj introvertiran nacin, nosi sa zivotom.

Danas sam naucila nesto. Nisi lose kad se osjecas lose pa potrazis pomoc od tebi bitnih ljudi, vec si lose, ako oni ocijene da si lose. A ako se usudis inzistirati na tome da si lose, onda si sve umislila. Pa ti bude jos gore jer A) ne vjeruju da si dosla do tocke pucanja (na izmaku si snaga) B) pokusavaju ti uvaliti grizodusje jer svima je tesko, ali oni se ne zale jer "stisnu zube" i nastave dalje.

A ti toliko toga presutis, svaki "stisak zubica" da im ne bi otezavala i oglasis se tek onda kad znas da ce stvari krenuti nizbrdo jer se nisi zaustavila na vrijeme.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 22 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 08.02.17 11:21

pizda je napisao/la:
ligeja je napisao/la:Vrijeme je agresivno, krvavih podljeva, prepuno optuzbi i ruznih prijetnji. Rekla bi Amelie, danas ne vjerujem u cuda.

po ovom kratkom opisu reklo bi se da si se razbila sa autom ne daj boze...Wajter raport - Page 22 684758713

Nisam vozacica (i mozda nikada necu ni biti). Peripatetik.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 22 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 08.02.17 11:31

ligeja je napisao/la:
Vel'ka Maca je napisao/la:
ligeja je napisao/la:Vrijeme je agresivno, krvavih podljeva, prepuno optuzbi i ruznih prijetnji. Rekla bi Amelie, danas ne vjerujem u cuda.
kako si mi nježna amelie... znala sam ja da je ona prava uloga za tebe Wajter raport - Page 22 11484130

A obje fotkamo oblake i srce nam treperi i... ona se daleko zdravije, na svoj introvertiran nacin, nosi sa zivotom.

Danas sam naucila nesto. Nisi lose kad se osjecas lose pa potrazis pomoc od tebi bitnih ljudi, vec si lose, ako oni ocijene da si lose. A ako se usudis inzistirati na tome da si lose, onda si sve umislila. Pa ti bude jos gore jer A) ne vjeruju da si dosla do tocke pucanja (na izmaku si snaga) B) pokusavaju ti uvaliti grizodusje jer svima je tesko, ali oni se ne zale jer "stisnu zube" i nastave dalje.

A ti toliko toga presutis, svaki "stisak zubica" da im ne bi otezavala i oglasis se tek onda kad znas da ce stvari krenuti nizbrdo jer se nisi zaustavila na vrijeme.

auch... žao mi je što ti je teško Wajter raport - Page 22 3214182331

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 22 Empty Re: Wajter raport

Postaj  pizda 08.02.17 13:47

sad je vani vec friskije iako ima 7 stupnjeva. Bura svako toliko jace zapuhne i nije ugodno u tim trenucima a u onim drugim? IE!
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 22 Empty Re: Wajter raport

Postaj  RobinUd 08.02.17 14:01

da covjek dobije apetit, sve samo o jelu....
(Ne fali meni apetita, kako bih inace dosao do mojih stotinjak kila !!)

Odoh za vikend u Dojčland...
RobinUd
RobinUd

Broj postova : 848
Join date : 18.03.2014

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 22 Empty Re: Wajter raport

Postaj  maledetta primavera 08.02.17 17:12

ligeja je napisao/la:
pizda je napisao/la:
ligeja je napisao/la:Vrijeme je agresivno, krvavih podljeva, prepuno optuzbi i ruznih prijetnji. Rekla bi Amelie, danas ne vjerujem u cuda.

po ovom kratkom opisu reklo bi se da si se razbila sa autom ne daj boze...Wajter raport - Page 22 684758713

Nisam vozacica (i mozda nikada necu ni biti). Peripatetik.


ne da ti se ( ne voliš ) voziti ili nisi još polagala?

polagala sam sa 22 godine. polagala sam jer mi je nona dala novce za vozački i natjerala me time, inače ne bi sigurno. 
sad ne znam kako bi bez auta ali konkretno mislim na posao - vrtić-kuća speža - KBC kantrida. lakše mi je mnogo kad ne ovisim o nikome i kada u šutu nakon posla obavim vrtić i kupovinu čega mi fali i brzo odjurimo kući. da ne govorim kada pada kiša.
uštedim mnogo na vremenu i dosta obavim autom međutim stradavaju i pate neke druge stvari: manjak kretanja, manjak šetnje, manjak viđanja ljudi na ulicama, ne njuši se život već si samo natrpaš obaveza; opet, s druge strane, zove me šogi ili frendica s djecom pa se u roku pola sata nađem s njom na perivoju ili na plaži gdje me čekaju .... auto ima svoje pro i konntra ali kada kažu kako je to još jedan član obitelji, lažu. to su dva Wajter raport - Page 22 684758713
maledetta primavera
maledetta primavera

Broj postova : 1678
Join date : 12.08.2016

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 22 Empty Re: Wajter raport

Postaj  maledetta primavera 08.02.17 17:13

RobinUd je napisao/la:da covjek dobije apetit, sve samo o jelu....
(Ne fali meni apetita, kako bih inace dosao do mojih stotinjak kila !!)

Odoh za vikend u Dojčland...
Wajter raport - Page 22 3859399978 Wajter raport - Page 22 4024472575
maledetta primavera
maledetta primavera

Broj postova : 1678
Join date : 12.08.2016

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 22 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 08.02.17 20:02

ligeja je napisao/la:
Vel'ka Maca je napisao/la:
ligeja je napisao/la:Vrijeme je agresivno, krvavih podljeva, prepuno optuzbi i ruznih prijetnji. Rekla bi Amelie, danas ne vjerujem u cuda.
kako si mi nježna amelie... znala sam ja da je ona prava uloga za tebe Wajter raport - Page 22 11484130

A obje fotkamo oblake i srce nam treperi i... ona se daleko zdravije, na svoj introvertiran nacin, nosi sa zivotom.

Danas sam naucila nesto. Nisi lose kad se osjecas lose pa potrazis pomoc od tebi bitnih ljudi, vec si lose, ako oni ocijene da si lose. A ako se usudis inzistirati na tome da si lose, onda si sve umislila. Pa ti bude jos gore jer A) ne vjeruju da si dosla do tocke pucanja (na izmaku si snaga) B) pokusavaju ti uvaliti grizodusje jer svima je tesko, ali oni se ne zale jer "stisnu zube" i nastave dalje.

A ti toliko toga presutis, svaki "stisak zubica" da im ne bi otezavala i oglasis se tek onda kad znas da ce stvari krenuti nizbrdo jer se nisi zaustavila na vrijeme.
Ako smo svoje najbliže navikli da nam ne treba pomoć, prečesto stišćući zubiće da ih ne bi gnjavili svojim problemima (ili još gore, pokazali slabost koja je i nama mrska), oni se naviknu na našu "snagu" i u trenutku kad ta snaga iscuri i naiđe taj rijetki trenutak, kad uistinu trebaš svu njihovu pomoć, dogodi se upravo to, strah, šok i nevjerica okoline, popraćeni pokušajem izmicanja na način da te uvjere da ti nije ništa i da je drugima puno gore no tebi. K vragu, nitko nije toliko glup da ne zna da ima onih kojima je puno gore, ali u tom trenutku si jednostavno pred zidom i ne znaš i ne možeš se nositi sa svojim problemom, ma kako minoran bio u odnosu na sve tuđe probleme koje ti serviraju pod nos. 

U trenucima kad mi je išlo jako jako loše, najviše izmicanja (pa čak i osude) doživjela sam upravo od mojih najbližih i od onih kojima sam ja pomagala godinama. Kroz krizu sam zapravo prošla s ljudima koje nisam ničim "zadužila", s poznanicima i tek ponekim prijateljem. Te trenutke pamtim kao -Moj boravak na brisanom prostoru. 

Gorka spoznaja, boli... ali, jednostavno, to je život, takvi su ljudi. Naučiš, prihvatiš i tražiš pomoć tamo gdje ćeš je vjerojatno i dobiti. 

Bit će sve u redu. Izdržat ćeš, s njima ili bez njih. Wajter raport - Page 22 684758713

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 22 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 08.02.17 20:08

BesposlenPlop je napisao/la:
btw je napisao/la:
BesposlenPlop je napisao/la:tko čita moju temu o glisti u zemlji čudesa  mora biti svjestan da i na ovom forumu postoji forumski  manipulator sličan onom mom iz reale .... ja  znam tko je Wajter raport - Page 22 1523192931  al neću odati tko je taj/ta .... ne želim nikome zlo, ali je činjenica da se taj sam izubija pokušavajući mene diskreditirati a da ja zrno znoja, gram živaca ne isproduciram ... vidjela kako to ide u reali pa eto, da vidim kako to ide dalje i u virtuali  ... i dalje eksperimentiram i zato sam tu na forumu .... eksperimentiram neke stvari glede same sebe da bih znala kako se postaviti u reali kada za to dođe pravi čas i kada se manipulator vrati sa bolovanja Wajter raport - Page 22 1523192931

p.s.

netko tko ima razvijeniju intuiciju od mene a tu je na forumu je to prije mene skužio al me poslušao a bio/la je u pravu a ja nisam

baš da vidim tko će se u kojoj ulozi prepoznati Wajter raport - Page 22 684758713
evo ja sam se odmah prepoznala u tvom opisu... taj uski strukić, obla bedra, zanosni grud, vitke noge, slapovi kose i sočne usne...  to ne može biti nitko drugi nego ja Wajter raport - Page 22 11484130 



jebate jesi se brzo naučila ništa ne raditi no u besposlenoj glavi kovati zavjere i urote...  Wajter raport - Page 22 1425538829

aj bogati uvati se one svoje gromače, bila si i zdravija i pametnija dok si kamenje prebacivala i gacala po šumi u gumenim čizmama

nisi ti ... o tebi i dalje imam isto mišljenje o tebi kao kad smo divanile uživo .... ne jebu mene tolko virtualne fertutme ... znam koga sam upoznala i znam da smo svi podležni slabostima al mene privlače vrline .... ti si mi i dalje ooogromni potencijal ne glede na pogrešne premise i razumijem i kad su krenuli neki drugačiji putevi .... bilo je potrebno da napredujemo neovisno jedan o drugom Wajter raport - Page 22 684758713
nisam ni mislila da sam ja... kad budeš tražila najvećeg naivčinu svih foruma, svima će biti jasno da sam to ja...  Wajter raport - Page 22 1523192931

ne znam je li to napredak i rast koji spominješ, ali ti meni više nisi osoba s kojom sam ono ljeto satima pričala u tvojoj kuhinji... promijenila si se... i to puno


ili sam te ja napokon upoznala onakvu kakva jesi  Wajter raport - Page 22 684758713

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 22 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 08.02.17 20:37

Vel'ka Maca je napisao/la:
btw je napisao/la:
Vel'ka Maca je napisao/la:još kad bi se bitvica vratila.... ijuuuju... možda bi forunić doživio rivajvl Wajter raport - Page 22 684758713
iako moram priznati da sam nekako totalno ispala iz đira od tog internetovanja... ne da mi se... Wajter raport - Page 22 684758713
Wajter raport - Page 22 684758713  

ne stignem srećice... 
nisam ja uhljeb , znaš da sam u privatnom sektoru Wajter raport - Page 22 1523192931 ... 
a sad sam i u nekim kombinacijama kako kupiti kuhinju koja mi se sviđa za manje para od njenog koštanja... hoću reći nagovorili su me da budem razumna i štedljiva Wajter raport - Page 22 11484130 moš mislit, ja i štednja, niđe veze... 
ubile su me kalkulacija... ali, kako god okrenem, uštedim nekih parstokuna i izgubim gomilu živaca, vremena i nemam pojma što ću dobiti kao gotov proizvod... 
danas sam odustala, posustala i odlučila, kupit ću ono što volim, što mi se sviđa, ide na 6 rata i završena priča... ne da mi se gnjaviti s majstorima, poluproizvodima i ostalim sranjima... potroših život uludo 


vrijeme?... a bljakasto kakvo će biti u veljači... ali... samo neka nije ispod nule i da se živjeti...
Go for it girl! tu ces kuinju gledat do kraja zivota, lahko mogoce, pa da onda barem uzivas u pogledu... i ja sam za svoju pljunula, odnosno nacrtala ju i bas mi je super ovih prvih 15 godina  Wajter raport - Page 22 11484130

Jel to znaci da si si i neku gajbu nasla il kak to kod tebe ide?
Jesi konacno raspakirala kofere, jebli te koferi vise... ne stignem te upratit... (drzim fige za onih sedam "debelih" godina sto te ocekuju... a moze i puta dva)

Znas kako mi je drago da je i tebe potrefilo... mislila sam si, jebanje, kad ovako sposobni, srcani i borbeni ljudi nikako isplivat, kakve sanse imamo mi sitna boranija  Wajter raport - Page 22 684758713
da teta Luce i tebi odgovori...  Wajter raport - Page 22 1523192931


ja ću neku kuinju gledati do kraja života? ... alo maco, pa to sam ja! blitwa! ne budi naivnaaaa Wajter raport - Page 22 3114667799 Wajter raport - Page 22 3114667799 Wajter raport - Page 22 3114667799
bez obzira koliko ću je gledati hoću onu koju sam prvu odabrala, s milion ladica, samo s jednim zidnim elementom i par polica, modernu i funkcionalnu bez ijedne ručkice i otvorenog kuta....ovako brzopleta i štorasta na bokovima imam zabilježene sve visine sadašnjeg pokućstva  Wajter raport - Page 22 1724307051

jesam, raspakirala sam se i puštam korijenje u Zagrebu... dok se ne odselim   Wajter raport - Page 22 11484130

oh maco, u zabludi si Wajter raport - Page 22 1425538829... čak i oni koji ti se čine srčani, borbeni i (uvjetno rečeno) sposobni ljudi također moraju proživjeti vrijeme slabosti, da se ustave i nauče lekciju kako ne bi postali bezosjećajni, oholi kurvini sinovi, raspojasani Hiće koji ne vide i ne cijene nikoga, pa čak ni sebe...moraju naučiti biti sretni i zahvalni na onom što imaju, a ne biti nesretni zbog onog što žele, a nemaju.... to je teška i usrana lekcija koju (prije ili kasnije) moraju naučiti svi oni koji su navikli bezglavo pičiti kroz život (pre)samouvjereni i sigurni da zaslužuju i mogu samo najbolje od najboljeg... 

uostalom, kako bi znali kako se osjeća boranija  ukoliko i sami ne dođu u situaciju boranije?.. čak one zakržljale boranije sušne godine, koju ni kiša ni ruka ljudska ne zaliva... Wajter raport - Page 22 1523192931

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 22 Empty Re: Wajter raport

Postaj  pizda 09.02.17 8:58

za promjenu; svanijo je novi dan okupat suncem i miestimicno prosarat oblakovljem. Frisko je jer popuhuje burica mjestimicno, kako na moru tako na kopnu. To bi bilo to ukratko a da bi se moglo oduzit, moglo bi a bez neke vece potrebe...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 22 Empty Re: Wajter raport

Postaj  pizda 09.02.17 14:13

bogme je sad dosta mrzlo jer je bura pojacala. Po korzu idu prilicno zabundani u one eskimke a terase opustjele. Dojam dodatno pojacava meni iritantan zvuk onih silnih traka koima je grad ukrasen povodom karnevala. To na vjetru puca, tutnji, izgleda ko da orkan puse i sve rusi pred sobom. Te trake treba spalit, nisu za drugo. Jebo im pas mater i trakama...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 22 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 09.02.17 22:41

btw je napisao/la:
BesposlenPlop je napisao/la:
btw je napisao/la:
BesposlenPlop je napisao/la:tko čita moju temu o glisti u zemlji čudesa  mora biti svjestan da i na ovom forumu postoji forumski  manipulator sličan onom mom iz reale .... ja  znam tko je Wajter raport - Page 22 1523192931  al neću odati tko je taj/ta .... ne želim nikome zlo, ali je činjenica da se taj sam izubija pokušavajući mene diskreditirati a da ja zrno znoja, gram živaca ne isproduciram ... vidjela kako to ide u reali pa eto, da vidim kako to ide dalje i u virtuali  ... i dalje eksperimentiram i zato sam tu na forumu .... eksperimentiram neke stvari glede same sebe da bih znala kako se postaviti u reali kada za to dođe pravi čas i kada se manipulator vrati sa bolovanja Wajter raport - Page 22 1523192931

p.s.

netko tko ima razvijeniju intuiciju od mene a tu je na forumu je to prije mene skužio al me poslušao a bio/la je u pravu a ja nisam

baš da vidim tko će se u kojoj ulozi prepoznati Wajter raport - Page 22 684758713
evo ja sam se odmah prepoznala u tvom opisu... taj uski strukić, obla bedra, zanosni grud, vitke noge, slapovi kose i sočne usne...  to ne može biti nitko drugi nego ja Wajter raport - Page 22 11484130 



jebate jesi se brzo naučila ništa ne raditi no u besposlenoj glavi kovati zavjere i urote...  Wajter raport - Page 22 1425538829

aj bogati uvati se one svoje gromače, bila si i zdravija i pametnija dok si kamenje prebacivala i gacala po šumi u gumenim čizmama

nisi ti ... o tebi i dalje imam isto mišljenje o tebi kao kad smo divanile uživo .... ne jebu mene tolko virtualne fertutme ... znam koga sam upoznala i znam da smo svi podležni slabostima al mene privlače vrline .... ti si mi i dalje ooogromni potencijal ne glede na pogrešne premise i razumijem i kad su krenuli neki drugačiji putevi .... bilo je potrebno da napredujemo neovisno jedan o drugom Wajter raport - Page 22 684758713
nisam ni mislila da sam ja... kad budeš tražila najvećeg naivčinu svih foruma, svima će biti jasno da sam to ja...  Wajter raport - Page 22 1523192931

ne znam je li to napredak i rast koji spominješ, ali ti meni više nisi osoba s kojom sam ono ljeto satima pričala u tvojoj kuhinji... promijenila si se... i to puno


ili sam te ja napokon upoznala onakvu kakva jesi  Wajter raport - Page 22 684758713

1. nisi

2. naravno da nisam jer svak normalan raste i mijenja se i hvala manituu da je tako

3. tko me hoće upoznati kakva sam danas, mora me upoznati danas a ne jučer .. samo idioti ostaju isti

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 22 Empty Re: Wajter raport

Postaj  pizda 10.02.17 9:28

ovo vrijeme se mjenja ko vrijeme, jucer bura i studeno, danas mirno i oblacno sto se u svakom slucaju bolje podnosi. Za svaki slucaj sam uzeo kisobran da me zastiti od moguce kise. Sve ostalo je na svom mjestu, ulice, trgovi, zgrade i zelene povrsine...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 22 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 10.02.17 9:37

Jutro, jutro, danas mi je free day... idemo il u fuzine il u istru... malko svrljat i polopat nesto... imas kakav prijedlog pizdecijus za gk?
Mislila sam djir oko jezera, al brijem da je jos sve zaledjeno...

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 22 Empty Re: Wajter raport

Postaj  pizda 10.02.17 9:48

Vel'ka Maca je napisao/la:Jutro, jutro, danas mi je free day... idemo il u fuzine il u istru... malko svrljat i polopat nesto... imas kakav prijedlog pizdecijus za gk?
Mislila sam djir oko jezera, al brijem da je jos sve zaledjeno...

sva su jezera zaledita ukljucujuci ono najvece, lokvarsko ali imas sniega u izobilju pa se mos valjat ko pomahnitala. Ako ti nie do tog onda idi u Istru iako sad bas tamo i nije nesto interesantno...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 22 Empty Re: Wajter raport

Postaj  maledetta primavera 10.02.17 9:57

Wajter katastrofa. Nekada sam voljela sivila i kise ali zadnje dvije godine ne trpim vise jeseni i zime. Jedva cekam proljece i ljeto ....
maledetta primavera
maledetta primavera

Broj postova : 1678
Join date : 12.08.2016

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 22 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 10.02.17 10:01

pizda je napisao/la:
Vel'ka Maca je napisao/la:Jutro, jutro, danas mi je free day... idemo il u fuzine il u istru... malko svrljat i polopat nesto... imas kakav prijedlog pizdecijus za gk?
Mislila sam djir oko jezera, al brijem da je jos sve zaledjeno...

sva su jezera zaledita ukljucujuci ono najvece, lokvarsko ali imas sniega u izobilju pa se mos valjat ko pomahnitala. Ako ti nie do tog onda idi u Istru iako sad bas tamo i nije nesto interesantno...
Mislim da cemo se poc valjat u snijegu ko pomahnitale... u zimskom sam raspolozenju i volim uzivat u godisnjim dobima sezonski... gorski kotru here we come...

A za pojist... stalno slusam da u gorskom kotru nemas sta dobro prigrist... a bas bi neke joticine s dobrom, domacom kumbasicom...

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 22 Empty Re: Wajter raport

Postaj  pizda 10.02.17 10:52

Vel'ka Maca je napisao/la:

A za pojist... stalno slusam da u gorskom kotru nemas sta dobro prigrist... a bas bi neke joticine s dobrom, domacom kumbasicom...

jebiga, autoput unistijo sve one gostionice uz staru cestu ali po vecim centrima mos klopat prilicno raznovrsno...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 22 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 10.02.17 17:06

pizda je napisao/la:
Vel'ka Maca je napisao/la:Jutro, jutro, danas mi je free day... idemo il u fuzine il u istru... malko svrljat i polopat nesto... imas kakav prijedlog pizdecijus za gk?
Mislila sam djir oko jezera, al brijem da je jos sve zaledjeno...

sva su jezera zaledita ukljucujuci ono najvece, lokvarsko ali imas sniega u izobilju pa se mos valjat ko pomahnitala. Ako ti nie do tog onda idi u Istru iako sad bas tamo i nije nesto interesantno...
Bile smo prije tri tjedna u fuzinama i pokusale napraviti djir oko bajera, ali sve je bilo okovano snijegom i ledom pa uopce nisi mogao hodati... i dosle opet danas... totalno druga prica, snijeg i led okopnili i nestali tako da smo lijepo opalile puni krug uokolo, sat i 45 lagane setnjice, a poslije sjele u auto i pravac platak, mali dom, na kobasice s kiselim kupusom i poslije strudla od jabuka... jest da spiza nije bila domaca, al je bilo ukusno i poprilicno jeftino... divota

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 22 Empty Re: Wajter raport

Postaj  maledetta primavera 11.02.17 23:04

Vrijeme je za astrodienst ...
maledetta primavera
maledetta primavera

Broj postova : 1678
Join date : 12.08.2016

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 22 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 22 / 40. Previous  1 ... 12 ... 21, 22, 23 ... 31 ... 40  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.