kultniX
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Razbibriga za adolescente

Stranica 3 / 5. Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Go down

Kako se preziva moj prvi susjed?

Razbibriga za adolescente - Page 3 Left1033%Razbibriga za adolescente - Page 3 Right10 33% 
[ 2 ]
Razbibriga za adolescente - Page 3 Left1017%Razbibriga za adolescente - Page 3 Right10 17% 
[ 1 ]
Razbibriga za adolescente - Page 3 Left100%Razbibriga za adolescente - Page 3 Right10 0% 
[ 0 ]
Razbibriga za adolescente - Page 3 Left1017%Razbibriga za adolescente - Page 3 Right10 17% 
[ 1 ]
Razbibriga za adolescente - Page 3 Left1033%Razbibriga za adolescente - Page 3 Right10 33% 
[ 2 ]
 
Ukupno glasova : 6
 
 

Razbibriga za adolescente - Page 3 Empty Re: Razbibriga za adolescente

Postaj  pizda 06.02.17 12:35

maledetta primavera je napisao/la:
pizda je napisao/la:
maledetta primavera je napisao/la:
pizda je napisao/la:

pa nisam mislijo na sexualne orgije vec nesputano prepustanje rakiji i gulasu...Razbibriga za adolescente - Page 3 684758713
Toliko si opsjednut sexom da ti se i pricinjava sta im pise na plocici ulaznih vrata. imaju li mozda tepisic pred ulazom u obliku batinice??

nema, mislim da je normalne forme i bez uzoraka. Mozda misle da je sve receno plocicom na vratima...Razbibriga za adolescente - Page 3 684758713
Koliki je nos u g.dina Batinice? Postoji negdje u arhivi kultnih sarin teorem za izracun velicine *urca ako nam je poznata velicina drugog organa tj. nosa.

da ti pravo kazem nemam pojma, slabo zapazam detalje. Da me neko sad pita da ga opisem samo znam da je nizi, deblji i mator. Takva mu je i zena...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Razbibriga za adolescente - Page 3 Empty Re: Razbibriga za adolescente

Postaj  Gost 06.02.17 14:00

Evo, imam i ja jedno pitanje. Ne znam odgovor, ali ga predmnijevam. :P

Ako je Martinina kćer majka moje kćeri,
što sam ja Martini?

A) baka
B) mama
C) kćer
D) unuka
E) ma to sam ja, Martina Razbibriga za adolescente - Page 3 684758713

I da, nemojte guglat`, nije fer. Nisam ni ja.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Razbibriga za adolescente - Page 3 Empty Re: Razbibriga za adolescente

Postaj  pizda 06.02.17 14:28

ligeja je napisao/la:Evo, imam i ja jedno pitanje. Ne znam odgovor, ali ga predmnijevam. :P

Ako je Martinina kćer majka moje kćeri,
što sam ja Martini?

A) baka
B) mama
C) kćer
D) unuka
E) ma to sam ja, Martina Razbibriga za adolescente - Page 3 684758713

I da, nemojte guglat`, nije fer. Nisam ni ja.

pa valjda kcer, sta ces drugo bit...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Razbibriga za adolescente - Page 3 Empty Re: Razbibriga za adolescente

Postaj  Gost 06.02.17 14:54

Pa jebeni zet.  Razbibriga za adolescente - Page 3 1523192931

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Razbibriga za adolescente - Page 3 Empty Re: Razbibriga za adolescente

Postaj  pizda 06.02.17 15:01

ligeja je napisao/la:Pa jebeni zet.  Razbibriga za adolescente - Page 3 1523192931

al to nema u ponudjenim odgovorima pa samo kcer dolazi u obzir...Razbibriga za adolescente - Page 3 684758713
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Razbibriga za adolescente - Page 3 Empty Re: Razbibriga za adolescente

Postaj  Gost 06.02.17 16:35

pizda je napisao/la:
ligeja je napisao/la:Pa jebeni zet.  Razbibriga za adolescente - Page 3 1523192931

al to nema u ponudjenim odgovorima pa samo kcer dolazi u obzir...Razbibriga za adolescente - Page 3 684758713

Ma tko vas šiša takve submisivne!  Razbibriga za adolescente - Page 3 1523192931

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Razbibriga za adolescente - Page 3 Empty Re: Razbibriga za adolescente

Postaj  Gost 06.02.17 18:17

ligeja je napisao/la:
pizda je napisao/la:
ligeja je napisao/la:Pa jebeni zet.  Razbibriga za adolescente - Page 3 1523192931

al to nema u ponudjenim odgovorima pa samo kcer dolazi u obzir...Razbibriga za adolescente - Page 3 684758713

Ma tko vas šiša takve submisivne!  Razbibriga za adolescente - Page 3 1523192931
Razbibriga za adolescente - Page 3 1523192931

Ja volim bit submisivna samo u sexu... a i da bi to bila moram nac paklenog sevca...
Meni je moja shrinkica rekla da s obzirom da me u sexu pali submisivnost samo predstavlja ravnotezu mojoj nesubmisivnosti u svakodnevnom zivotu, odnosno dominatnoj ulozi u ostalim sferama zivota... ali sta ona zna, triba glisticu pitat, svacime ona barata  Razbibriga za adolescente - Page 3 3114667799

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Razbibriga za adolescente - Page 3 Empty Re: Razbibriga za adolescente

Postaj  Gost 06.02.17 18:45

Ne znam sta koga interesuva, al evo kad glistica udara dnevnicke zapise da i ja doprinesem sveopcoj zasicenosti i boli me curac atmosferi.... daklem, ako niste znali, nas mali privatni book club postoji dvije godine. Nas je pet procitalo 25 knjizica... ja sam procitala barem puta tri jer dok zaposlene majke nadju vremena za jednu, ja nadjem za tri, cetri, ovisi od mjeseca do mjeseca. Procitali smo odlicnih, vrlo dobrih i dobrih knjiga. Nasi faforiti su ljubav malim slovima, srednji spol i elementarne cestice... sve jedna razlicitija od druge, ali sve tri su nam bile ciste desetke. Zanimljivi su bili i hadrianovi memoari, junak iz sjene i ovaj mjesec smo citali - drustvo za knjizevnost i pitu od krumpira s guernsyja... ta mi je knjizica taman za glisticu i njen otocki konformizam. Meni se nije dopala iako je knjizica - najs, ali nije to moj senzibilitet... ne pali me kopanje kunpira  Razbibriga za adolescente - Page 3 11484130
S obzirom da sve sto radim radim opsesivno kompulzivno, tako sam se i citanja prihitila opsesivno a zanemarila gledanje serija, filmova i ostalih kucina... iako, pogledala sam tri odlicna i opet totalno razlicita filma - nominirani za oscara i dobitnici globusa - arrival, moonlight and elle. Elle je totalno hahahahaha spaljen i najvise mi se dopao... moonlight i arrival su jako lijepi...
Eto, sad sve znate... iako ne znam koga boli urac za moja bajanja... zivili!!!

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Razbibriga za adolescente - Page 3 Empty Re: Razbibriga za adolescente

Postaj  Gost 06.02.17 18:50

E, da vam se jos malo ispovjedam kad je to vec tako uzbudljivoi zanimljivo za citat... sutra s book clubomidemo u art kino na skrivenu projekciju - surprise ars... javim vam dojmover jer kako cete usnuti...

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Razbibriga za adolescente - Page 3 Empty Re: Razbibriga za adolescente

Postaj  Gost 06.02.17 23:40

pizda je napisao/la:
BesposlenPlop je napisao/la:
pizda je napisao/la:Moj prvi susjed ima forumaski popularno prezime. U anketi treba izabrati koe...

niti jedno od ponuđenih ... a i nebitno jer ima ljudi koji će se igrati igre radi i prihvatiti pravila samo da igra ide dalje i jer im je to izvor zabave i opuštanja ... al sugestijom da se treba  izabrati jedno ime uvodiš ljude u igru u kojoj će mic po mic neki skinuti masku jer si im postavio pravila koja oni uzimaju zdravo za gotovo - jer su sumbimsivni ...

Razbibriga za adolescente - Page 3 1523192931 tebe ko da je Icke pravijo samo sto se njemu prividjaju reptili a tebi manipulatori. Ne uvodim ja ljude ni u kakvu igru "tako subimsivne" vec u anketu i odakle ti da nije niti jedno od ponudjenih kad sam dao i odgovor, Batinica Razbibriga za adolescente - Page 3 684758713. Inace, zena od Batinice obilato koristi kapulu. Svaki put kad naidjem smrdi hodnik ko da je menza. Nek barem otvori portun kad to przi jebem je nedokazatu. Batinica je pak dobricina i druzeljubiv, svaki put nudi rakiju a ja ga svaki put odbijam. Neki dan ja u osam ujutro unosim nesto od namjestaja sto mi stiglo a evo njega sa casicama rakije na vratima, popili monteri. "Ko ce pit rakiju ujutro na prazan zeludac" velim ja, "lijek" veli Batinica u gustom oblaku isparenja crvenog luka. Ne mogu ja bez bosanaca da ga jebes, valjda karma. Mora da sam u prijasnjem zivotu bijo bosanac alkoholicar koji se davijo u gulasu...

fora .. pa rekoh negdje ranije da ti nisi manipulator Razbibriga za adolescente - Page 3 1523192931

ti si samo radoznali znanstvenik Razbibriga za adolescente - Page 3 1619348112 al dobro, to kužim jer sam na kraju morala priznati da sam i ja ... samo sam ja sama sebi uvijek bila zamorac Razbibriga za adolescente - Page 3 1523192931

i neka sam ... jebate, šta čovjek nauči svega i svašta kad samog sebe proučava Razbibriga za adolescente - Page 3 3114667799

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Razbibriga za adolescente - Page 3 Empty Re: Razbibriga za adolescente

Postaj  Gost 06.02.17 23:57

Vel'ka Maca je napisao/la:izgleda da glupa glistica (vidiš kako ja to direktno i konkretno, za razliku od glupe glistice - ja sigurno ne mogu biti manipulatorica glupe glistice...  Razbibriga za adolescente - Page 3 3114667799 Razbibriga za adolescente - Page 3 3114667799 Razbibriga za adolescente - Page 3 3114667799 ) opet ima novog obožavatelja na poslu... kako jedna tako direktna, konkretna, nemanipulativna osobica poput glupe glistice UVIJEK uspijeva navući gnjev svoje okoline... biće okolina u kurcu, nije valjda glupa glistica Razbibriga za adolescente - Page 3 3114667799 Razbibriga za adolescente - Page 3 3114667799 Razbibriga za adolescente - Page 3 3114667799

moja okolina na poslu je super i dobila potvrdu da je super i povjerenje iste ... ne jednog nego dvanaestorice njih ... al manipulatoru nije lako sada kada su i drugi progledali ... danas mi je bio super dan na poslu gledati to Razbibriga za adolescente - Page 3 11484130

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Razbibriga za adolescente - Page 3 Empty Re: Razbibriga za adolescente

Postaj  Lena 07.02.17 9:34

najviše manipuliraju nesigurni ljudi....
šta ja znam ja volim da je jasno i čisto.....ne volim te zakulisne umove....
Lena
Lena

Broj postova : 8931
Join date : 22.09.2012
Lokacija : All those moments will be lost in time, like tears in rain....

[Vrh] Go down

Razbibriga za adolescente - Page 3 Empty Re: Razbibriga za adolescente

Postaj  Gost 07.02.17 20:38

BesposlenPlop je napisao/la:
pizda je napisao/la:Moj prvi susjed ima forumaski popularno prezime. U anketi treba izabrati koe...

niti jedno od ponuđenih ... a i nebitno jer ima ljudi koji će se igrati igre radi i prihvatiti pravila samo da igra ide dalje i jer im je to izvor zabave i opuštanja ... al sugestijom da se treba  izabrati jedno ime uvodiš ljude u igru u kojoj će mic po mic neki skinuti masku jer si im postavio pravila koja oni uzimaju zdravo za gotovo - jer su sumbimsivni ... btw, ti nisi taj forumski manipulator, da skinem temzije ... tebi je do ljudi stalo a manipulatoru nije Razbibriga za adolescente - Page 3 684758713  ti si taj koji je tog manipulatora odmah raskrinkao Razbibriga za adolescente - Page 3 684758713

fora ....
sad znam kako se ulovit manipulatora na svom poslu bez otvaranja sukoba i pristajanja na pravila koje je on postavio .. al da će ostati malo zetečen, to hoće ... a onda će se dokazivati na malo drugaičiji način što neće uopće biti loše ... ko šta rekoh, bit će mi radnik udarnik  Razbibriga za adolescente - Page 3 1523192931  volim ljude koji imaju potrebu dokazivati se pred drugima ... samo ih treba usmjeriti na svoj kolosjek i vlak ide punom parom

l fora je i kako se silno trude uvrijediti te, omalovažiti, i dizati prašinu tamo gdje je nema  Razbibriga za adolescente - Page 3 1523192931  to im daje lažan osjećaj moći i važnosti jer su u ostatku svog života submisivni i pogubili konce pa su izvan ravnoteže ilitiga balansa ...
a irudati što se tebi dogodilo?  Razbibriga za adolescente - Page 3 984513234 


je, uvijek si bila malo uvrnuta, svoja, čak na simpatičan način, ali...  Razbibriga za adolescente - Page 3 1425538829

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Razbibriga za adolescente - Page 3 Empty Re: Razbibriga za adolescente

Postaj  Gost 07.02.17 23:17

Lena je napisao/la:najviše manipuliraju nesigurni ljudi....

još gore - lijeni ... farmaceutska industrija im je dala i posebnu dijagnozu samo da zarade na njima i uladiče ... nedavno sam sa kolegicom psihologinjom dobila debatu na tu temu ... oduvjek sam govorila da su "borderi" zapravo fora farmaceutske industrije kako na manipulatorima zaraditi kad se već nude ... Razbibriga za adolescente - Page 3 1523192931 manipulatori svi redom ... čudo jedno kako ih prođe dijagnoza kad im se makne onaj tko im omogućava lagodnost njihovog "ludila" i profunkcioniraju kao i svi drugi kad vide da nema lonca o koji se mogu okačiti i ljenčariti ... moj bivši je bio takav a i mnogi drugi koje sam sam tokom svog života poznavala i prepoznala kao manipulatore .... fora mi je ovaj sa mog posla sada Razbibriga za adolescente - Page 3 11484130 ... Razbibriga za adolescente - Page 3 3114667799 školski primjer i nema pojma da sve kužim i da su mu manipulacije u mojim očima sve grotesknije i prozirne ko paus papir

daj lijenom čovjeku da riješi kako se domoći onoga što želi, i naći će najjednostavniji način kako doći do toga ... borderi su pažnje željnji al da ne pokažu niti malo inicijative ali su našli kako - dramljenjem koju podmeću pod traume čak i kad oni drugima štetu čine Razbibriga za adolescente - Page 3 1523192931

jednostavno i efikasno Razbibriga za adolescente - Page 3 684758713

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Razbibriga za adolescente - Page 3 Empty Re: Razbibriga za adolescente

Postaj  Gost 07.02.17 23:18

btw je napisao/la:
a irudati što se tebi dogodilo?  Razbibriga za adolescente - Page 3 984513234 


je, uvijek si bila malo uvrnuta, svoja, čak na simpatičan način, ali...  Razbibriga za adolescente - Page 3 1425538829

ne brinuti za mene ... ni ja ne brinem za vas ... bavim se samom sobom i super mi je

btw, sebe nikada nisam doživaljavala kao "uvrnutom" ... previše razmišljam o svemu da bih mogla to biti ... razmišljam, savjesno, i mirno ... i na kraju dođem i do rješenja koje je primjenjivo u reali pa ja to i primjenim da vidim rezultate a ne samo svoje umišljaje

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Razbibriga za adolescente - Page 3 Empty Re: Razbibriga za adolescente

Postaj  Gost 08.02.17 7:09

BesposlenPlop je napisao/la:
Lena je napisao/la:najviše manipuliraju nesigurni ljudi....

još gore  - lijeni  ... farmaceutska industrija im je dala i posebnu dijagnozu samo da zarade na njima i uladiče ... nedavno sam sa kolegicom psihologinjom dobila debatu na tu temu ... oduvjek sam govorila da su "borderi" zapravo fora farmaceutske industrije kako na manipulatorima zaraditi kad se već nude ... Razbibriga za adolescente - Page 3 1523192931  manipulatori svi redom ... čudo jedno kako ih prođe dijagnoza kad im se makne onaj tko im omogućava lagodnost njihovog  "ludila" i profunkcioniraju kao i svi drugi kad vide da nema lonca o koji se mogu okačiti i ljenčariti ... moj bivši je bio takav a i mnogi drugi koje sam sam tokom svog života poznavala i prepoznala kao manipulatore .... fora mi je ovaj sa mog posla sada Razbibriga za adolescente - Page 3 11484130 ... Razbibriga za adolescente - Page 3 3114667799  školski primjer i nema pojma da sve kužim i da su mu manipulacije u mojim očima sve grotesknije i prozirne ko paus papir

daj lijenom čovjeku da riješi kako se domoći onoga što želi, i naći će najjednostavniji način kako doći do toga ... borderi su pažnje željnji al da ne pokažu niti malo inicijative ali su našli kako - dramljenjem koju podmeću pod traume čak i kad oni drugima štetu čine Razbibriga za adolescente - Page 3 1523192931

jednostavno i efikasno Razbibriga za adolescente - Page 3 684758713
Ahahhaahahahahahhaah glupa glistice, ti si cudo  Razbibriga za adolescente - Page 3 3111943984
Znaci da rezimiramo - svi borderi su manipulatori, ali ustvari nisu jer borderline kao dijagnoza je izmisljotina farmaceuta (nisam znala da je ta dijagnoza potkrijepljena lijekovima, al svasta ja ne znam jer nisam psihijatar kao nasa gg) nego su ustvari ljencine  (koje zive na grbaci glupe glistice - stoga pripazite - ako ne pusite glistine ufure vrlo je izgledno da ste borderline) Razbibriga za adolescente - Page 3 1523192931

Ma to je to - sad je i meni jasno ko je uljez  Razbibriga za adolescente - Page 3 3114667799 Razbibriga za adolescente - Page 3 3114667799 Razbibriga za adolescente - Page 3 3114667799 Razbibriga za adolescente - Page 3 3114667799

Baj d vej - citaj ti mudrog tziganina, lipo ti je reka ko je tu JEDINI manipulator.
A ja bi voljela naucit bit manipulator kad narastem jer bi lakse prolazila u zivotu... ali nemam taj chip u sebi...

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Razbibriga za adolescente - Page 3 Empty Re: Razbibriga za adolescente

Postaj  pizda 08.02.17 9:21

Vel'ka Maca je napisao/la:
BesposlenPlop je napisao/la:
Lena je napisao/la:najviše manipuliraju nesigurni ljudi....

još gore  - lijeni  ... farmaceutska industrija im je dala i posebnu dijagnozu samo da zarade na njima i uladiče ... nedavno sam sa kolegicom psihologinjom dobila debatu na tu temu ... oduvjek sam govorila da su "borderi" zapravo fora farmaceutske industrije kako na manipulatorima zaraditi kad se već nude ... Razbibriga za adolescente - Page 3 1523192931  manipulatori svi redom ... čudo jedno kako ih prođe dijagnoza kad im se makne onaj tko im omogućava lagodnost njihovog  "ludila" i profunkcioniraju kao i svi drugi kad vide da nema lonca o koji se mogu okačiti i ljenčariti ... moj bivši je bio takav a i mnogi drugi koje sam sam tokom svog života poznavala i prepoznala kao manipulatore .... fora mi je ovaj sa mog posla sada Razbibriga za adolescente - Page 3 11484130 ... Razbibriga za adolescente - Page 3 3114667799  školski primjer i nema pojma da sve kužim i da su mu manipulacije u mojim očima sve grotesknije i prozirne ko paus papir

daj lijenom čovjeku da riješi kako se domoći onoga što želi, i naći će najjednostavniji način kako doći do toga ... borderi su pažnje željnji al da ne pokažu niti malo inicijative ali su našli kako - dramljenjem koju podmeću pod traume čak i kad oni drugima štetu čine Razbibriga za adolescente - Page 3 1523192931

jednostavno i efikasno Razbibriga za adolescente - Page 3 684758713
Ahahhaahahahahahhaah glupa glistice, ti si cudo  Razbibriga za adolescente - Page 3 3111943984
Znaci da rezimiramo - svi borderi su manipulatori, ali ustvari nisu jer borderline kao dijagnoza je izmisljotina farmaceuta (nisam znala da je ta dijagnoza potkrijepljena lijekovima, al svasta ja ne znam jer nisam psihijatar kao nasa gg) nego su ustvari ljencine  (koje zive na grbaci glupe glistice - stoga pripazite - ako ne pusite glistine ufure vrlo je izgledno da ste borderline) Razbibriga za adolescente - Page 3 1523192931

Ma to je to - sad je i meni jasno ko je uljez  Razbibriga za adolescente - Page 3 3114667799 Razbibriga za adolescente - Page 3 3114667799 Razbibriga za adolescente - Page 3 3114667799 Razbibriga za adolescente - Page 3 3114667799

Baj d vej - citaj ti mudrog tziganina, lipo ti je reka ko je tu JEDINI manipulator.
A ja bi voljela naucit bit manipulator kad narastem jer bi lakse prolazila u zivotu... ali nemam taj chip u sebi...

blago vama, svima vam je sve jasno i osjecam se usamljen u tom posvemasnjom lovu na manipulatore svih vrsta i podvrsta...
Jos uvijek mi nije jasno kako to neko moze manipulirat na forumu i zasto je to uopce bitno nekome paranojski neopteretitom...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Razbibriga za adolescente - Page 3 Empty Re: Razbibriga za adolescente

Postaj  Gost 08.02.17 9:51

pizda je napisao/la:
Vel'ka Maca je napisao/la:
BesposlenPlop je napisao/la:
Lena je napisao/la:najviše manipuliraju nesigurni ljudi....

još gore  - lijeni  ... farmaceutska industrija im je dala i posebnu dijagnozu samo da zarade na njima i uladiče ... nedavno sam sa kolegicom psihologinjom dobila debatu na tu temu ... oduvjek sam govorila da su "borderi" zapravo fora farmaceutske industrije kako na manipulatorima zaraditi kad se već nude ... Razbibriga za adolescente - Page 3 1523192931  manipulatori svi redom ... čudo jedno kako ih prođe dijagnoza kad im se makne onaj tko im omogućava lagodnost njihovog  "ludila" i profunkcioniraju kao i svi drugi kad vide da nema lonca o koji se mogu okačiti i ljenčariti ... moj bivši je bio takav a i mnogi drugi koje sam sam tokom svog života poznavala i prepoznala kao manipulatore .... fora mi je ovaj sa mog posla sada Razbibriga za adolescente - Page 3 11484130 ... Razbibriga za adolescente - Page 3 3114667799  školski primjer i nema pojma da sve kužim i da su mu manipulacije u mojim očima sve grotesknije i prozirne ko paus papir

daj lijenom čovjeku da riješi kako se domoći onoga što želi, i naći će najjednostavniji način kako doći do toga ... borderi su pažnje željnji al da ne pokažu niti malo inicijative ali su našli kako - dramljenjem koju podmeću pod traume čak i kad oni drugima štetu čine Razbibriga za adolescente - Page 3 1523192931

jednostavno i efikasno Razbibriga za adolescente - Page 3 684758713
Ahahhaahahahahahhaah glupa glistice, ti si cudo  Razbibriga za adolescente - Page 3 3111943984
Znaci da rezimiramo - svi borderi su manipulatori, ali ustvari nisu jer borderline kao dijagnoza je izmisljotina farmaceuta (nisam znala da je ta dijagnoza potkrijepljena lijekovima, al svasta ja ne znam jer nisam psihijatar kao nasa gg) nego su ustvari ljencine  (koje zive na grbaci glupe glistice - stoga pripazite - ako ne pusite glistine ufure vrlo je izgledno da ste borderline) Razbibriga za adolescente - Page 3 1523192931

Ma to je to - sad je i meni jasno ko je uljez  Razbibriga za adolescente - Page 3 3114667799 Razbibriga za adolescente - Page 3 3114667799 Razbibriga za adolescente - Page 3 3114667799 Razbibriga za adolescente - Page 3 3114667799

Baj d vej - citaj ti mudrog tziganina, lipo ti je reka ko je tu JEDINI manipulator.
A ja bi voljela naucit bit manipulator kad narastem jer bi lakse prolazila u zivotu... ali nemam taj chip u sebi...

blago vama, svima vam je sve jasno i osjecam se usamljen u tom posvemasnjom lovu na manipulatore svih vrsta i podvrsta...
Jos uvijek mi nije jasno kako to neko moze manipulirat na forumu i zasto je to uopce bitno nekome paranojski neopteretitom...
pa kak ti nije jasno - igramo glistinu igricu pogodi (glistinog) manipulatora... Razbibriga za adolescente - Page 3 1523192931

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Razbibriga za adolescente - Page 3 Empty Re: Razbibriga za adolescente

Postaj  pizda 08.02.17 10:40

Vel'ka Maca je napisao/la:
pa kak ti nije jasno - igramo glistinu igricu pogodi (glistinog) manipulatora... Razbibriga za adolescente - Page 3 1523192931

aha, onda Glista ispada taj manipulator jer nas natjerala na manipulativne potrage... Razbibriga za adolescente - Page 3 684758713
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Razbibriga za adolescente - Page 3 Empty Re: Razbibriga za adolescente

Postaj  Gost 08.02.17 11:22

pizda je napisao/la:
Vel'ka Maca je napisao/la:
pa kak ti nije jasno - igramo glistinu igricu pogodi (glistinog) manipulatora... Razbibriga za adolescente - Page 3 1523192931

aha, onda Glista ispada taj manipulator jer nas natjerala na manipulativne potrage... Razbibriga za adolescente - Page 3 684758713
točno tako liebe pizdecijus... ko pod drugim jamu kopa....



...taj je cijeli dan umoran Razbibriga za adolescente - Page 3 1523192931

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Razbibriga za adolescente - Page 3 Empty Re: Razbibriga za adolescente

Postaj  RobinUd 08.02.17 14:13

A je vam lijepo....
(A kad je o manipulaciji rijec, moguce je uvijek tek onda, kad netko nadobudan/previse znatizeljan, sazna neku od privatnih informacija "onog preko puta". Zloupotrebljavanje te informacije je pocetak pokusaja manipulacije.)
RobinUd
RobinUd

Broj postova : 847
Join date : 18.03.2014

[Vrh] Go down

Razbibriga za adolescente - Page 3 Empty Re: Razbibriga za adolescente

Postaj  Gost 08.02.17 20:44

BesposlenPlop je napisao/la:
btw je napisao/la:
a irudati što se tebi dogodilo?  Razbibriga za adolescente - Page 3 984513234 


je, uvijek si bila malo uvrnuta, svoja, čak na simpatičan način, ali...  Razbibriga za adolescente - Page 3 1425538829

ne brinuti za mene ... ni ja ne brinem za vas ... bavim se samom sobom i super mi je

btw, sebe nikada nisam doživaljavala kao "uvrnutom" ... previše razmišljam o svemu da bih mogla to biti ... razmišljam, savjesno, i mirno ... i na kraju dođem i do rješenja koje je primjenjivo u reali pa ja to i primjenim da vidim rezultate a ne samo svoje umišljaje
"uvrnutost" iz prošlosti (koju spomenuh) je imala pozitivnu konotaciju (otkačena, svoja, prirodna)... zbog nje si mi bila draga... 
ovo što sad pišeš ne znam kako bih nazvala... ali nije to što je bilo... 

i ne brinem... uopće... prošle su me sve brige

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Razbibriga za adolescente - Page 3 Empty Re: Razbibriga za adolescente

Postaj  pizda 09.02.17 9:16

apropo susieda Batinice, ima nos ko da su ga tukli tepsijama bureka po njemu, jucer vidijo. Izgleda da njegova zena kuha tokom cijelog dana stalno nanovo jer kapula i sve ostalo sto se kuha udara namjernika koji udje u hodnik poput bojnog otrova. Srecom pa su mi vrata nova, aluminijska bravaria i dobro zaptivaju pa se to ne cuje u mom stancicu inace bi morao probijati poseban ulaz. Stvarno ne kuzim kako je to on rijesio ventiliranje svog prostora ali zivi uzas. Ko mi jednom dodje u goste, vise nece tako brzo. Jucer mi lik montirao kuhinju od cetiri popodne do devet navecer i jos mora nesto u subotu dovrsit. Uz to, on radi samo drvenariju, za montiranje spine i odvoda moram zvat vodoinstalatera i to sve skupa je neverending stori ali ne posustajem. Trebat ce tu jos mnogo kozmetickih zahvata ali ce na koncu biti sasvim solidna jazbina iako je ispalo nesto sasvim drugo od zamisljatog. Jos da mi je Batinicu preusmjeriti na drukciju prehranu...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Razbibriga za adolescente - Page 3 Empty Re: Razbibriga za adolescente

Postaj  Gost 09.02.17 22:27

btw je napisao/la:
BesposlenPlop je napisao/la:
btw je napisao/la:
a irudati što se tebi dogodilo?  Razbibriga za adolescente - Page 3 984513234 


je, uvijek si bila malo uvrnuta, svoja, čak na simpatičan način, ali...  Razbibriga za adolescente - Page 3 1425538829

ne brinuti za mene ... ni ja ne brinem za vas ... bavim se samom sobom i super mi je

btw, sebe nikada nisam doživaljavala kao "uvrnutom" ... previše razmišljam o svemu da bih mogla to biti ... razmišljam, savjesno, i mirno ... i na kraju dođem i do rješenja koje je primjenjivo u reali pa ja to i primjenim da vidim rezultate a ne samo svoje umišljaje
"uvrnutost" iz prošlosti (koju spomenuh) je imala pozitivnu konotaciju (otkačena, svoja, prirodna)... zbog nje si mi bila draga... 
ovo što sad pišeš ne znam kako bih nazvala... ali nije to što je bilo... 

i ne brinem... uopće... prošle su me sve brige

tko o čemu svak o svom doživljaju same sebe .... pojma nemam šta sam tu napisala osim nekog osvrta iz reale kojim se dugo bavim jer mi je prijateljica konačno priznala da sam u pravu jer je sama imala sličan problem a volem pomoć kolegicama da se problem riješi i ostane riješen  ... još se bavim time ali ne na kultnixu pa mi je teško ušaltati se u vaše doživljaje općenito a kamoli mene Razbibriga za adolescente - Page 3 1523192931 ... al fora to tu i tamo pročitati

p.s.
i dalje tvrdim kategorički da nisam niti malo uvrnuta ... samu sebe doživljavam kao normalnom

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Razbibriga za adolescente - Page 3 Empty Re: Razbibriga za adolescente

Postaj  Gost 09.02.17 22:33

Vel'ka Maca je napisao/la:
BesposlenPlop je napisao/la:
Lena je napisao/la:najviše manipuliraju nesigurni ljudi....

još gore  - lijeni  ... farmaceutska industrija im je dala i posebnu dijagnozu samo da zarade na njima i uladiče ... nedavno sam sa kolegicom psihologinjom dobila debatu na tu temu ... oduvjek sam govorila da su "borderi" zapravo fora farmaceutske industrije kako na manipulatorima zaraditi kad se već nude ... Razbibriga za adolescente - Page 3 1523192931  manipulatori svi redom ... čudo jedno kako ih prođe dijagnoza kad im se makne onaj tko im omogućava lagodnost njihovog  "ludila" i profunkcioniraju kao i svi drugi kad vide da nema lonca o koji se mogu okačiti i ljenčariti ... moj bivši je bio takav a i mnogi drugi koje sam sam tokom svog života poznavala i prepoznala kao manipulatore .... fora mi je ovaj sa mog posla sada Razbibriga za adolescente - Page 3 11484130 ... Razbibriga za adolescente - Page 3 3114667799  školski primjer i nema pojma da sve kužim i da su mu manipulacije u mojim očima sve grotesknije i prozirne ko paus papir

daj lijenom čovjeku da riješi kako se domoći onoga što želi, i naći će najjednostavniji način kako doći do toga ... borderi su pažnje željnji al da ne pokažu niti malo inicijative ali su našli kako - dramljenjem koju podmeću pod traume čak i kad oni drugima štetu čine Razbibriga za adolescente - Page 3 1523192931

jednostavno i efikasno Razbibriga za adolescente - Page 3 684758713
Ahahhaahahahahahhaah glupa glistice, ti si cudo  Razbibriga za adolescente - Page 3 3111943984
Znaci da rezimiramo - svi borderi su manipulatori, ali ustvari nisu jer borderline kao dijagnoza je izmisljotina farmaceuta (nisam znala da je ta dijagnoza potkrijepljena lijekovima, al svasta ja ne znam jer nisam psihijatar kao nasa gg) nego su ustvari ljencine  (koje zive na grbaci glupe glistice - stoga pripazite - ako ne pusite glistine ufure vrlo je izgledno da ste borderline) Razbibriga za adolescente - Page 3 1523192931

Ma to je to - sad je i meni jasno ko je uljez  Razbibriga za adolescente - Page 3 3114667799 Razbibriga za adolescente - Page 3 3114667799 Razbibriga za adolescente - Page 3 3114667799 Razbibriga za adolescente - Page 3 3114667799

Baj d vej - citaj ti mudrog tziganina, lipo ti je reka ko je tu JEDINI manipulator.
A ja bi voljela naucit bit manipulator kad narastem jer bi lakse prolazila u zivotu... ali nemam taj chip u sebi...

sad čitam ovo :o :o :o

opet ubola a da veze sa vezom nisam imala ?

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Razbibriga za adolescente - Page 3 Empty Re: Razbibriga za adolescente

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 3 / 5. Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.