kultniX
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Razbibriga za adolescente

Stranica 4 / 5. Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Go down

Kako se preziva moj prvi susjed?

Razbibriga za adolescente - Page 4 Left1033%Razbibriga za adolescente - Page 4 Right10 33% 
[ 2 ]
Razbibriga za adolescente - Page 4 Left1017%Razbibriga za adolescente - Page 4 Right10 17% 
[ 1 ]
Razbibriga za adolescente - Page 4 Left100%Razbibriga za adolescente - Page 4 Right10 0% 
[ 0 ]
Razbibriga za adolescente - Page 4 Left1017%Razbibriga za adolescente - Page 4 Right10 17% 
[ 1 ]
Razbibriga za adolescente - Page 4 Left1033%Razbibriga za adolescente - Page 4 Right10 33% 
[ 2 ]
 
Ukupno glasova : 6
 
 

Razbibriga za adolescente - Page 4 Empty Re: Razbibriga za adolescente

Postaj  Gost 09.02.17 22:37

pizda je napisao/la:Jos uvijek mi nije jasno kako to neko moze manipulirat na forumu i zasto je to uopce bitno nekome paranojski neopteretitom...

ni meni to nije jasno pa sam se vratila jer mi jedino jasno u vezi foruma bilo baš to što si reko pa se vratila neopteretita tim saznanjem .... nemreš nikoga optužiti za manilulacije jer ti nitko ništa nije ni obećo pa ni dužan ....

a sad čitam krenuo opet kupus Razbibriga za adolescente - Page 4 2758896589

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Razbibriga za adolescente - Page 4 Empty Re: Razbibriga za adolescente

Postaj  Gost 09.02.17 23:32

Vel'ka Maca je napisao/la:Ne znam sta koga interesuva, al evo kad glistica udara dnevnicke zapise da i ja doprinesem sveopcoj zasicenosti i boli me curac atmosferi.... daklem, ako niste znali, nas mali privatni book club postoji dvije godine. Nas je pet procitalo 25 knjizica... ja sam procitala barem puta tri jer dok zaposlene majke nadju vremena za jednu, ja nadjem za tri, cetri, ovisi od mjeseca do mjeseca. Procitali smo odlicnih, vrlo dobrih i dobrih knjiga. Nasi faforiti su ljubav malim slovima, srednji spol i elementarne cestice... sve jedna razlicitija od druge, ali sve tri su nam bile ciste desetke. Zanimljivi su bili i hadrianovi memoari, junak iz sjene i ovaj mjesec smo citali - drustvo za knjizevnost i pitu od krumpira s guernsyja... ta mi je knjizica taman za glisticu i njen otocki konformizam. Meni se nije dopala iako je knjizica - najs, ali nije to moj senzibilitet... ne pali me kopanje kunpira  Razbibriga za adolescente - Page 4 11484130
S obzirom da sve sto radim radim opsesivno kompulzivno, tako sam se i citanja prihitila opsesivno a zanemarila gledanje serija, filmova i ostalih kucina... iako, pogledala sam tri odlicna i opet totalno razlicita filma - nominirani za oscara i dobitnici globusa - arrival, moonlight and elle. Elle je totalno hahahahaha spaljen i najvise mi se dopao... moonlight i arrival su jako lijepi...
Eto, sad sve znate... iako ne znam koga boli urac za moja bajanja... zivili!!!

i ti tako opsesivno komplusivno na temu glistice i ja da se sad kurtoazije radi sjetim zašto ? Razbibriga za adolescente - Page 4 1523192931  živo me zabole

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Razbibriga za adolescente - Page 4 Empty Re: Razbibriga za adolescente

Postaj  pizda 10.02.17 9:35

BesposlenPlop je napisao/la:

ni meni to nije jasno pa sam se vratila jer mi jedino jasno u vezi foruma bilo baš to što si reko pa se vratila neopteretita tim saznanjem .... nemreš nikoga optužiti za manilulacije jer ti nitko ništa  nije ni obećo pa ni dužan ....


pa da, tim manje mi je jasnije kog vraga stalno trazis neke manipulante... Razbibriga za adolescente - Page 4 1523192931
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Razbibriga za adolescente - Page 4 Empty Re: Razbibriga za adolescente

Postaj  Gost 10.02.17 9:42

BesposlenPlop je napisao/la:
Vel'ka Maca je napisao/la:
BesposlenPlop je napisao/la:
Lena je napisao/la:najviše manipuliraju nesigurni ljudi....

još gore  - lijeni  ... farmaceutska industrija im je dala i posebnu dijagnozu samo da zarade na njima i uladiče ... nedavno sam sa kolegicom psihologinjom dobila debatu na tu temu ... oduvjek sam govorila da su "borderi" zapravo fora farmaceutske industrije kako na manipulatorima zaraditi kad se već nude ... Razbibriga za adolescente - Page 4 1523192931  manipulatori svi redom ... čudo jedno kako ih prođe dijagnoza kad im se makne onaj tko im omogućava lagodnost njihovog  "ludila" i profunkcioniraju kao i svi drugi kad vide da nema lonca o koji se mogu okačiti i ljenčariti ... moj bivši je bio takav a i mnogi drugi koje sam sam tokom svog života poznavala i prepoznala kao manipulatore .... fora mi je ovaj sa mog posla sada Razbibriga za adolescente - Page 4 11484130 ... Razbibriga za adolescente - Page 4 3114667799  školski primjer i nema pojma da sve kužim i da su mu manipulacije u mojim očima sve grotesknije i prozirne ko paus papir

daj lijenom čovjeku da riješi kako se domoći onoga što želi, i naći će najjednostavniji način kako doći do toga ... borderi su pažnje željnji al da ne pokažu niti malo inicijative ali su našli kako - dramljenjem koju podmeću pod traume čak i kad oni drugima štetu čine Razbibriga za adolescente - Page 4 1523192931

jednostavno i efikasno Razbibriga za adolescente - Page 4 684758713
Ahahhaahahahahahhaah glupa glistice, ti si cudo  Razbibriga za adolescente - Page 4 3111943984
Znaci da rezimiramo - svi borderi su manipulatori, ali ustvari nisu jer borderline kao dijagnoza je izmisljotina farmaceuta (nisam znala da je ta dijagnoza potkrijepljena lijekovima, al svasta ja ne znam jer nisam psihijatar kao nasa gg) nego su ustvari ljencine  (koje zive na grbaci glupe glistice - stoga pripazite - ako ne pusite glistine ufure vrlo je izgledno da ste borderline) Razbibriga za adolescente - Page 4 1523192931

Ma to je to - sad je i meni jasno ko je uljez  Razbibriga za adolescente - Page 4 3114667799 Razbibriga za adolescente - Page 4 3114667799 Razbibriga za adolescente - Page 4 3114667799 Razbibriga za adolescente - Page 4 3114667799

Baj d vej - citaj ti mudrog tziganina, lipo ti je reka ko je tu JEDINI manipulator.
A ja bi voljela naucit bit manipulator kad narastem jer bi lakse prolazila u zivotu... ali nemam taj chip u sebi...

sad čitam ovo :o :o :o

opet ubola a da veze sa vezom nisam imala ?
Hihihihihi, dosljedna, glupa glistica, dr. Psihijatrije  Razbibriga za adolescente - Page 4 1523192931

Ma ti duso uopce nisi manipulator, a ja sam o svojim iskustvima s psihijatrije preko nekoliko puta pisala... sto te ne ubije te ojaca i da ti dobru lekciju... npr. Onu o kojoj i bitvica prica, probudis se sretan u svojoj kozi i pocnes uzivati na najjace u svom malo, svakodnevnom zivotu i stvarima koje te okruzuju... okrijepljujuce i nadahnjujuce... savjetujem ti da se i ti suocis sa svojim strahovima i prodises jaca Razbibriga za adolescente - Page 4 684758713

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Razbibriga za adolescente - Page 4 Empty Re: Razbibriga za adolescente

Postaj  Gost 10.02.17 9:43

BesposlenPlop je napisao/la:
Vel'ka Maca je napisao/la:Ne znam sta koga interesuva, al evo kad glistica udara dnevnicke zapise da i ja doprinesem sveopcoj zasicenosti i boli me curac atmosferi.... daklem, ako niste znali, nas mali privatni book club postoji dvije godine. Nas je pet procitalo 25 knjizica... ja sam procitala barem puta tri jer dok zaposlene majke nadju vremena za jednu, ja nadjem za tri, cetri, ovisi od mjeseca do mjeseca. Procitali smo odlicnih, vrlo dobrih i dobrih knjiga. Nasi faforiti su ljubav malim slovima, srednji spol i elementarne cestice... sve jedna razlicitija od druge, ali sve tri su nam bile ciste desetke. Zanimljivi su bili i hadrianovi memoari, junak iz sjene i ovaj mjesec smo citali - drustvo za knjizevnost i pitu od krumpira s guernsyja... ta mi je knjizica taman za glisticu i njen otocki konformizam. Meni se nije dopala iako je knjizica - najs, ali nije to moj senzibilitet... ne pali me kopanje kunpira  Razbibriga za adolescente - Page 4 11484130
S obzirom da sve sto radim radim opsesivno kompulzivno, tako sam se i citanja prihitila opsesivno a zanemarila gledanje serija, filmova i ostalih kucina... iako, pogledala sam tri odlicna i opet totalno razlicita filma - nominirani za oscara i dobitnici globusa - arrival, moonlight and elle. Elle je totalno hahahahaha spaljen i najvise mi se dopao... moonlight i arrival su jako lijepi...
Eto, sad sve znate... iako ne znam koga boli urac za moja bajanja... zivili!!!

i ti tako opsesivno komplusivno na temu glistice i ja da se sad kurtoazije radi sjetim zašto ? Razbibriga za adolescente - Page 4 1523192931  živo me zabole
Pa da... jer ti si ovdje jedina laznjak... a laznjake ne volim... ne volim kad mi neko baca prasinu u oci  Razbibriga za adolescente - Page 4 11484130

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Razbibriga za adolescente - Page 4 Empty Re: Razbibriga za adolescente

Postaj  pizda 10.02.17 9:51

Vel'ka Maca je napisao/la:
Pa da... jer ti si ovdje jedina laznjak... a laznjake ne volim... ne volim kad mi neko baca prasinu u oci  Razbibriga za adolescente - Page 4 11484130

tesko da ce ti neko baciti prasinu u oci na ovom podrucju...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Razbibriga za adolescente - Page 4 Empty Re: Razbibriga za adolescente

Postaj  Gost 10.02.17 9:57

Vel'ka Maca je napisao/la:
BesposlenPlop je napisao/la:
Vel'ka Maca je napisao/la:
BesposlenPlop je napisao/la:

još gore  - lijeni  ... farmaceutska industrija im je dala i posebnu dijagnozu samo da zarade na njima i uladiče ... nedavno sam sa kolegicom psihologinjom dobila debatu na tu temu ... oduvjek sam govorila da su "borderi" zapravo fora farmaceutske industrije kako na manipulatorima zaraditi kad se već nude ... Razbibriga za adolescente - Page 4 1523192931  manipulatori svi redom ... čudo jedno kako ih prođe dijagnoza kad im se makne onaj tko im omogućava lagodnost njihovog  "ludila" i profunkcioniraju kao i svi drugi kad vide da nema lonca o koji se mogu okačiti i ljenčariti ... moj bivši je bio takav a i mnogi drugi koje sam sam tokom svog života poznavala i prepoznala kao manipulatore .... fora mi je ovaj sa mog posla sada Razbibriga za adolescente - Page 4 11484130 ... Razbibriga za adolescente - Page 4 3114667799  školski primjer i nema pojma da sve kužim i da su mu manipulacije u mojim očima sve grotesknije i prozirne ko paus papir

daj lijenom čovjeku da riješi kako se domoći onoga što želi, i naći će najjednostavniji način kako doći do toga ... borderi su pažnje željnji al da ne pokažu niti malo inicijative ali su našli kako - dramljenjem koju podmeću pod traume čak i kad oni drugima štetu čine Razbibriga za adolescente - Page 4 1523192931

jednostavno i efikasno Razbibriga za adolescente - Page 4 684758713
Ahahhaahahahahahhaah glupa glistice, ti si cudo  Razbibriga za adolescente - Page 4 3111943984
Znaci da rezimiramo - svi borderi su manipulatori, ali ustvari nisu jer borderline kao dijagnoza je izmisljotina farmaceuta (nisam znala da je ta dijagnoza potkrijepljena lijekovima, al svasta ja ne znam jer nisam psihijatar kao nasa gg) nego su ustvari ljencine  (koje zive na grbaci glupe glistice - stoga pripazite - ako ne pusite glistine ufure vrlo je izgledno da ste borderline) Razbibriga za adolescente - Page 4 1523192931

Ma to je to - sad je i meni jasno ko je uljez  Razbibriga za adolescente - Page 4 3114667799 Razbibriga za adolescente - Page 4 3114667799 Razbibriga za adolescente - Page 4 3114667799 Razbibriga za adolescente - Page 4 3114667799

Baj d vej - citaj ti mudrog tziganina, lipo ti je reka ko je tu JEDINI manipulator.
A ja bi voljela naucit bit manipulator kad narastem jer bi lakse prolazila u zivotu... ali nemam taj chip u sebi...

sad čitam ovo :o :o :o

opet ubola a da veze sa vezom nisam imala ?
Hihihihihi, dosljedna, glupa glistica, dr. Psihijatrije  Razbibriga za adolescente - Page 4 1523192931

Ma ti duso uopce nisi manipulator, a ja sam o svojim iskustvima s psihijatrije preko nekoliko puta pisala... sto te ne ubije te ojaca i da ti dobru lekciju... npr. Onu o kojoj i bitvica prica, probudis se sretan u svojoj kozi i pocnes uzivati na najjace u svom malo, svakodnevnom zivotu i stvarima koje te okruzuju... okrijepljujuce i nadahnjujuce... savjetujem ti da se i ti suocis sa svojim strahovima i prodises jaca Razbibriga za adolescente - Page 4 684758713
Da ne zaboravim - zena koja se konstantno poziva na svoje slonovsko pamecenje - ahahahahahahahahahahahah, kako stalno sama upada u svoje mreze  Razbibriga za adolescente - Page 4 3114667799

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Razbibriga za adolescente - Page 4 Empty Re: Razbibriga za adolescente

Postaj  Gost 10.02.17 9:58

pizda je napisao/la:
Vel'ka Maca je napisao/la:
Pa da... jer ti si ovdje jedina laznjak... a laznjake ne volim... ne volim kad mi neko baca prasinu u oci  Razbibriga za adolescente - Page 4 11484130

tesko da ce ti neko baciti prasinu u oci na ovom podrucju...
Dobro, onda granje, lisce, kost, krv, ko hrskavicu neku...

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Razbibriga za adolescente - Page 4 Empty Re: Razbibriga za adolescente

Postaj  pizda 10.02.17 10:56

Vel'ka Maca je napisao/la:
pizda je napisao/la:
Vel'ka Maca je napisao/la:
Pa da... jer ti si ovdje jedina laznjak... a laznjake ne volim... ne volim kad mi neko baca prasinu u oci  Razbibriga za adolescente - Page 4 11484130

tesko da ce ti neko baciti prasinu u oci na ovom podrucju...
Dobro, onda granje, lisce, kost, krv, ko hrskavicu neku...

blato, glib...Razbibriga za adolescente - Page 4 684758713
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Razbibriga za adolescente - Page 4 Empty Re: Razbibriga za adolescente

Postaj  Gost 10.02.17 21:01

pizda je napisao/la:
BesposlenPlop je napisao/la:

ni meni to nije jasno pa sam se vratila jer mi jedino jasno u vezi foruma bilo baš to što si reko pa se vratila neopteretita tim saznanjem .... nemreš nikoga optužiti za manilulacije jer ti nitko ništa  nije ni obećo pa ni dužan ....


pa da, tim manje mi je jasnije kog vraga stalno trazis neke manipulante... Razbibriga za adolescente - Page 4 1523192931

ne tražim ja ništa a kamoli manipulatore ... jednostavno mi se posloži u glavi pa odjednom vidim cijeli film ... ali mi je sasvim jasno da manipulatori to ne rade svjesno pa im nemaš šta ni zamjeriti ... naučili preživljavati u okvirima tuđih i nametnutih  gabarita ... ali ne možeš reć da nisu manipulatori jer ono što rade je pokušaj da druge preusmjere na "svoje" putove a ne potragu za vlastitim  pa samim time sami sebe lažu da su na svom pravom putu  jer im se ne da raditi na sebi i vole iluzije više od svega ...nalaze zonu ugode tamo gdje im se čini najlakše ...  iluzije im daju privid da imaju moć koju su u stvarnosti izgubili a sama potraga za moći je iluzija ... u tom smislu su samo manipulatori ( a ne zli, pokvareni ) a ne netko tko bi mene naljutijo ili naveli da ih mrzim ... dapače, sad kad ih razumijem nema šanse više me razljutiti  ... svi mi biramo svoje puteve i perfect day je onaj u kojem provedeš dan svjestan toga i u društvu nekog koji je isto toga svjestan

jebat ga, davnih dana si reko da treba reći popu pop i bobu bob da bi stvari bile jasnije

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Razbibriga za adolescente - Page 4 Empty Re: Razbibriga za adolescente

Postaj  Gost 10.02.17 21:12

Vel'ka Maca je napisao/la:
Da ne zaboravim - zena koja se konstantno poziva na svoje slonovsko pamecenje - ahahahahahahahahahahahah, kako stalno sama upada u svoje mreze  Razbibriga za adolescente - Page 4 3114667799

pa imam slonovsko pamćenje ali priznajem da je selektivno .. i oduvjek sam probala skužiti šta to ja pamtim a šta ne jer ima stvari koje ne pamtim nikako i ispadnem često i retard ... jednom sam i napisala da sam skužila i na koji način ... pamtim samo ono što me nasmije i to pamtim u detalje ... ovo drugo ne pamtim da me ubiješ ... al ako upadam u svoje mreže što je isto tako lako moguće jer sam skužila da iz dana u dan učim nove stvari i često pobijem neku svoju tezu jer mi netko podastre dovoljno jake argumente, ne kužim zašto se ti sad batrgaš a ne ja a tvrdiš da upadam u svoje mreže :o

jesam ja sada pogodila nešto u čem si se ti nehote prepoznala ? ... ako jesam , jebat ga ... bad luck ... ja sam se zaista ovaj puta vratila na forum samo zbog sebe i svoje teme na kojoj sam zapisivala neka svoja realna a ne virtualna iskustva i tu sam mnogo toga u svojim mislima "raščešljala" da meni bude jasnije ... pa eto, ispričavam se ako sam opet nešto zajebala ... nisam svjesno

možda je bolje da prekinem pisati dalje na forumu jer sam skužila da uvijek nekog nabodem a da toga nisam ni svjesna

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Razbibriga za adolescente - Page 4 Empty Re: Razbibriga za adolescente

Postaj  Gost 10.02.17 21:24

Vel'ka Maca je napisao/la: ne volim kad mi neko baca prasinu u oci  Razbibriga za adolescente - Page 4 11484130

Razbibriga za adolescente - Page 4 1425538829 tis nešto zajebala ... ti si zadnja osoba na koju sam pomislila kad sam se odlučila vratiti pisanju na svojoj temi na ovom forumu iz jednostavnog razloga jer nisi pisala i kad god sam otvorila forum, nema ničeg a ni tvojih postova ko i postova dugih ... jednostavno sve zamrlo ... čega nema ja lako zaboravim ... vratila sam se jer sam ugledala robin udov upis pa sam pomislila da bi bio red javiti se jer čovjeka znam uživo da ne gluvari sam po forumu

al si me podjestila na jedan moj prvi utisak o tebi ... kad si se prijavila na forum i nakon nekog vremena, pomislila sam kako ste mi ti i lasta ful slične i nije mi bilo jasno zašto ne nalazite zajednički jezik i saplićete oko nebitnog ( stilovi mode il tako nešto )

sad vidim da sam bila u pravu ... ti si si umislila da pišem nešto o tebi kao onomad lasta i da o tebi razmišljam i dok se bavim svojim životom i to svojski i punim jedrima ... al da me jebeš, nema pojma u čem si se ti prepoznala ... možda bolje tako Razbibriga za adolescente - Page 4 1425538829

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Razbibriga za adolescente - Page 4 Empty Re: Razbibriga za adolescente

Postaj  Gost 10.02.17 21:42

pizda je napisao/la:
Vel'ka Maca je napisao/la:
pizda je napisao/la:
Vel'ka Maca je napisao/la:
Pa da... jer ti si ovdje jedina laznjak... a laznjake ne volim... ne volim kad mi neko baca prasinu u oci  Razbibriga za adolescente - Page 4 11484130

tesko da ce ti neko baciti prasinu u oci na ovom podrucju...
Dobro, onda granje, lisce, kost, krv, ko hrskavicu neku...

blato, glib...Razbibriga za adolescente - Page 4 684758713


jok, kvalitete koje svi imamo ali ih mnogi kriju jer su navikli da ih se bičuje ako ih pokažu ... isticanjem kvaliteta, blato i glib odlete u drugi plan a vremenom se zaborave ... ma... ne da mi se više to tome ... u reali je to lako dokazivo, u virtuali se može al previše vremena iziskuje ... radije to vrijeme iskoristim za nešto drugo

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Razbibriga za adolescente - Page 4 Empty Re: Razbibriga za adolescente

Postaj  Gost 10.02.17 22:56

Glisto, bog me jebo ako si ti normalna... ma kakvo crno vracanje na forum radi mene... kakva nabadanja, ubadanja ili bilo sto slicno... fakat si zabrijala... nista od toga mi nije niti palo na pamet a kamoli bilo u primisli... jebate, stvarno ti je bujna masta...
Slicnost s lastom - jos vece ludilo... fakat ti cudnovato radi mozak, spaja i povezuje... di je ta tvoja jebena intuicija?!!?!?!?!? Sve ti se pobrckalo...

Jedino zbog kog mi moze pasti na pamet da si se vratila na forum je pizda, posto njega masivno gotivis, kakva ja?!?!?!!? Brate mili, ti si ludja nego sto mislim  Razbibriga za adolescente - Page 4 1523192931

Ja sam zivnula otkad si se vratila jer me najvise i najlakse mos izivcirat s tim tvojim gluparijama tebi svojstvenim... u biti jedino me bitvica ne zivcira u globalu, svi ostali mi imaju neke musice s kojima ne bih voljela funkcionirati u stvarnom svijetu, ali s obzirom da je ovo povremeni i povrsni vid zabave, odazovem se kad mi se odaziva... ionako smo si svi dosadili.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Razbibriga za adolescente - Page 4 Empty Re: Razbibriga za adolescente

Postaj  Gost 11.02.17 6:30

Vel'ka Maca je napisao/la:Glisto, bog me jebo ako si ti normalna... ma kakvo crno vracanje na forum radi mene... kakva nabadanja, ubadanja ili bilo sto slicno... fakat si zabrijala... nista od toga mi nije niti palo na pamet a kamoli bilo u primisli... jebate, stvarno ti je bujna masta...
Slicnost s lastom - jos vece ludilo... fakat ti cudnovato radi mozak, spaja i povezuje... di je ta tvoja jebena intuicija?!!?!?!?!? Sve ti se pobrckalo...

Jedino zbog kog mi moze pasti na pamet da si se vratila na forum je pizda, posto njega masivno gotivis, kakva ja?!?!?!!? Brate mili, ti si ludja nego sto mislim  Razbibriga za adolescente - Page 4 1523192931

Ja sam zivnula otkad si se vratila jer me najvise i najlakse mos izivcirat s tim tvojim gluparijama tebi svojstvenim... u biti jedino me bitvica ne zivcira u globalu, svi ostali mi imaju neke musice s kojima ne bih voljela funkcionirati u stvarnom svijetu, ali s obzirom da je ovo povremeni i povrsni vid zabave, odazovem se kad mi se odaziva... ionako smo si svi dosadili.


glista kae jebo me svatko a ti kazesh jebo me bog,,daklem,,glista je smanjila kriterijume a ti ih josh drzish na jebenjoj ljestvitzi ijako te ne jebe nitko za suvu shljivu,,,,hahahhahaahhahaahahah,,bash ste mi vas dvije interesantne,,,,svadjate se zbog kurtza:Razbibriga za adolescente - Page 4 1619348112
Zakljuchio sam da je ovdje bilo uvijek interesantno zato shto se netko nekome zdopadao,,,kada je to prestalo ,,narafski da je interesantnost opala,,Da se razumijemo ja ovdje najvishe dolazim zbog Ligeje,,ona mi je neostvarena zelja,,..jebga,,ako lazem ubij te me:))Nekako mi se dopada njena konzistentnost,,ne mijenja se bash prechesto kao ostale zenskitze na ovom forumu,,,,ajd tu ne ubrajam Pizdu,,on se mijenja kako vjetar duva..Cure,,kurtza si nadjite i nece vam forum pasti napamet,,dodushe,,ja bi se smilovo jebat Matzu,,,al nemem toliko popit ,,,jebaji ga,,a glistu onako malu bi mi bilo grijata nategnut jer bi joj srcheko odapelo:Razbibriga za adolescente - Page 4 1619348112

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Razbibriga za adolescente - Page 4 Empty Re: Razbibriga za adolescente

Postaj  Gost 11.02.17 7:18

zingaro je napisao/la:svadjate se zbog kurtza:Razbibriga za adolescente - Page 4 1619348112

varaš se ... prvo, ne svađam se ja nikako ... pričam ....
a greške u komunikaciji po forumima uvijek nastaju jer svak polazi od svojih premisa i većinom su pogrešne ... mene to zabavljalo dugo vremena gledati taj kuršlum kad krene al me prestalo kad vidim da su pojedinci stvarno ljuti ... ne volim nikoga namjerno ljutiti a ako se dogodi da nekog nenamjerno naljutim jer moja reakcija nije bila očekivana, jebat ga, nisam kriva pa ne osjećam ni grizodušje

al znači imala sam pravo kad sam pomislila da se ovdje zapravo vatate ? Razbibriga za adolescente - Page 4 3111943984 ajd, i to mi je simpatično ako nema ranjenih ... al eto, ja vam ne spadam u te pa mi bilo smiješno kad sam pročitala da se maca sa mnom natjecala u tome koja će prije sa pizdom na kavu i da ja radim nešto ispod žita Razbibriga za adolescente - Page 4 3114667799 .... a ja nisam ni znala da sam u nekom natjecanju Razbibriga za adolescente - Page 4 11484130 maco, ako ide natjecanje, moraš mi reć jer sam ja za to vrijeme ne samo radila nešto drugo nego i čudom preko noći prestala biti ovisnik o kavi ... ja sad kavu nemrem smisliti i otkad sam prešla na novi poso više ju ne ne pijem ... vratila sam se skroz svojim nekadašnjim navikama ispijanja čaja ... pa eto, da počnemo ponovo al pod nazivom "koja će prva sa pizdom popit čaj ?" šalim se ....

mene uvijek pridobiju dobri ljudi i oni koji su lišeni ljubomora ... kad postaneš takvom možda i sa tobom popijem čaj iako, bojim se tvojih reakcija kad skužiš da nisam nikakav lažnjak niti kužim u čemu bih to bila ? volim pisati o stvarima koje se meni osobno dogode i u reali i mislim se dalje držati toga modusa i voditi svoju temu u šumi koja nije moja al i jeste ... a kakve će reakcije biti na te priče, nije u mojoj domeni kontrole ... svak ima kontrolu samo nad samim sobom a nikako nad drugim ... druge možeš i smiješ mijenjati samo motivacijom i meni je to krasno kada se dogodi a gledam to svaki dan to na poslu ... kad stigne prvi u mjesecu uvijek ostanem zapanjena da me netko hoće i platiti za ono što radim a zabavno mi za poludit Razbibriga za adolescente - Page 4 11484130 daj bože da svi nađu tako neki posao za koji su rođeni raditi i da budu pošteno plaćeni za njega ... i da im se životi ne dijele na dio dana kad se "prodaju nekom" i na dio kad su "kao svoji" ...

zingaro stari panju, pozdrav !

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Razbibriga za adolescente - Page 4 Empty Re: Razbibriga za adolescente

Postaj  Gost 11.02.17 9:11

Aj sad kad je oko kurtza - da kazem, jebo vas pizda... lako sto je tzigan zakljucio, on i kaze da mu se sve vrti oko kurtza, a glisti mogu vjerovati da joj je pizda dosadio, jer polazim od sebe... sacu morat oplest po pizdi, a tipa boli kuratz...

Dakle, meni je pizda bio jako sarmantan kao muskarac dok nisam uvidjela da je zensko u muskom tijelu, da karikiram... isto kao sto sam ja vise musko u zenskom tijelu, opet da karikiram... on voli nijezno, meko, ja volim grubo, divlje... ja volim brutalno i u glavu i crno i otvoreno sa dusom i srcem i misljenjem ma kako bolno bilo na izvolte... on to ne voli i gnusa se toga... on voli zenstveno i milo i umotano u rukavice, meni se od toga sere... jel trebam dalje... meni se od pizdinih preferencija lagano sere... on voli vile, ja volim krvave ljude sa svim svojim smrdljivim manama... sto ta ljudskost vise zaudara, mene vise privlaci, pizda jace od toga bjezi...

Mislim i dalje da pizda moze biti super frend da ga to uopce interesira, ali on je dovoljan samom sebi... jos jedna, meni odbojna karakteristika... i dalje mislim da je duhovit i kreativan, pozitivac... ali s vremenom i to dosadi

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Razbibriga za adolescente - Page 4 Empty Re: Razbibriga za adolescente

Postaj  Gost 11.02.17 9:19

A sto se kafenisanja tice - ja sam tebi glisto iskreno dala drugu sansu i rekla, ok, zaboravi sve sto znas iz reale, ajmo upoznat zensku mano a mano... mislim da ti nisi tako krenula sa mnom, sto se i pokazalo nakon nekog vremena i tvog zivcanog sloma gdje si mi lijepo i otvoreno otipkala sto ustvari mislis o meni i hvala ti na tome, to jedino cijenim od svih tvoji laprdanja jer je jedino bilo iskreno... da vise tako dejstvujes, odnosno da od sd pocnes tako funkcionirat i pile bi kavu, ali ti si se vratila na staro i prodajes maglu, tako da me kava s tobom ne interesira, tenkiju veri mach.  Razbibriga za adolescente - Page 4 684758713

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Razbibriga za adolescente - Page 4 Empty Re: Razbibriga za adolescente

Postaj  pizda 11.02.17 22:45

Vel'ka Maca je napisao/la: on voli vile, ja volim krvave ljude sa svim svojim smrdljivim manama... sto ta ljudskost vise zaudara, mene vise privlaci, pizda jace od toga bjezi...

kad to procitam spontano mi se otkine jecaj sto nisam muskarac po tvom ukusu...Razbibriga za adolescente - Page 4 684758713
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Razbibriga za adolescente - Page 4 Empty Re: Razbibriga za adolescente

Postaj  pizda 11.02.17 22:53

nego, nevezato o izrecenom, nemam nista protiv sto se ti i Glista kacite, dapace to je svima drago jer je interesantnije Razbibriga za adolescente - Page 4 684758713. Jedino ne kuzim kog kurca uvijek prilikom tih svadja bivam nezaobilazan iako veze sa tim nemam. Odakle tebi sa kim ja pijem ili ne pijem kavu, sa kim rucam, veceram i doruckujem ? To mos znat samo ako sam ti rekao a koliko znam, nisam Razbibriga za adolescente - Page 4 684758713. Prema tome, svadjaj se za svoj racun, jebo ti taku osobu kojoj pizda treba ko oslonac a istovremeno nije u stanju muski srusiti krevet pod zenom ili joj razvaliti vrata uslijed neobuzdate strasti:)-
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Razbibriga za adolescente - Page 4 Empty Re: Razbibriga za adolescente

Postaj  maledetta primavera 11.02.17 23:02

Pizda, sta ces ti ovdje u ovo doba? I to subotom ... ?!
maledetta primavera
maledetta primavera

Broj postova : 1678
Join date : 12.08.2016

[Vrh] Go down

Razbibriga za adolescente - Page 4 Empty Re: Razbibriga za adolescente

Postaj  Gost 12.02.17 1:28

pizda je napisao/la:  Prema tome, svadjaj se za svoj racun, jebo ti taku osobu kojoj pizda treba ko oslonac a istovremeno nije u stanju muski srusiti krevet pod zenom ili joj razvaliti vrata uslijed neobuzdate strasti:)-

hm .... nešto sam krivo skontala pa mijenjam post ... Razbibriga za adolescente - Page 4 1425538829

takvog koji razvaljuje vrata usljed neobuzdate strasti ja lopatom pometem ko lanjski snijeg ... meni pašu ovi mirni i staloženi a pojma nemam oko čega se sad tko svađa i kako sam uletjela u neku svađu o kojoj opet pojma nemam

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Razbibriga za adolescente - Page 4 Empty Re: Razbibriga za adolescente

Postaj  Gost 12.02.17 1:43

Vel'ka Maca je napisao/la:A sto se kafenisanja tice - ja sam tebi glisto iskreno dala drugu sansu

jebate, osjećam se sada počašćenom Razbibriga za adolescente - Page 4 1354420400 ... zajebi .... sad neš sa mnom ni vodu piti kad vidim u šta si jednu običnu kavu pretvorila ... odjeb ... al očekivano al eto, ja se ponadala da si fakat nešto naučila tokom tipkanja na ovom forumu ... MANIPULATORICE ! a mislila da možeš .. koji zajeb ... nisi ti mentalno bolesna ... ti si iscrpljena i umorna od pokušaja manipulairanja drugima jer u drugima tražiš samo ono što sama nudiš ... a to nije mnogo

fora su mi forumi jer na kraju svak o sebi najrazgovjetnije progovori ... neki vole mirnoću i čistoću a drugi lešinare na tuđem mekom tkivu misleći da znaju raskrvariti tamo gdje je netko slab ... koji zajeb maco ... koji zajeb Razbibriga za adolescente - Page 4 1425538829

pizda ti je isti ko onaj moj kolega intuitivac ... jak i ne da na sebe a svjestan da drugi traže upravo njegove slabosti ... fuj !


Gost
Gost


[Vrh] Go down

Razbibriga za adolescente - Page 4 Empty Re: Razbibriga za adolescente

Postaj  Gost 12.02.17 7:57

pizda je napisao/la:nego, nevezato o izrecenom, nemam nista protiv sto se ti i Glista kacite, dapace to je svima drago jer je interesantnije Razbibriga za adolescente - Page 4 684758713. Jedino ne kuzim kog kurca uvijek prilikom tih svadja bivam nezaobilazan iako veze sa tim nemam. Odakle tebi sa kim ja pijem ili ne pijem kavu, sa kim rucam, veceram i doruckujem ? To mos znat samo ako sam ti rekao a koliko znam, nisam Razbibriga za adolescente - Page 4 684758713.  Prema tome, svadjaj se za svoj racun, jebo ti taku osobu kojoj pizda treba ko oslonac a istovremeno nije u stanju muski srusiti krevet pod zenom ili joj razvaliti vrata uslijed neobuzdate strasti:)-
Pizdek, komuniciras sa mnom ili glistom?!!?!? Reka si ti puno toga...  Razbibriga za adolescente - Page 4 684758713

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Razbibriga za adolescente - Page 4 Empty Re: Razbibriga za adolescente

Postaj  Gost 12.02.17 8:00

BesposlenPlop je napisao/la:
Vel'ka Maca je napisao/la:A sto se kafenisanja tice - ja sam tebi glisto iskreno dala drugu sansu

jebate, osjećam se sada počašćenom Razbibriga za adolescente - Page 4 1354420400  ... zajebi .... sad neš sa mnom ni vodu  piti kad vidim u šta si jednu običnu kavu pretvorila ... odjeb ... al očekivano al eto, ja se ponadala da si fakat nešto naučila tokom tipkanja na ovom forumu ... MANIPULATORICE ! a mislila da možeš .. koji zajeb ... nisi ti mentalno bolesna ... ti si iscrpljena i umorna od pokušaja manipulairanja drugima jer u drugima tražiš samo ono što sama nudiš ... a to nije mnogo

fora su mi forumi jer na kraju svak o sebi najrazgovjetnije progovori ... neki vole mirnoću i čistoću a drugi lešinare na tuđem mekom tkivu misleći da znaju raskrvariti tamo gdje je netko slab ... koji zajeb maco ... koji zajeb Razbibriga za adolescente - Page 4 1425538829

pizda ti je isti ko onaj moj kolega intuitivac ... jak i ne da na sebe a svjestan da drugi traže upravo njegove slabosti ... fuj !  

Da glisto, ja covjeka upoznajem kroz sranja, ne kroz lalaland... al ti si turbo glupaca pa to ne moze otpocetka probavit, zao mi je jebiga... idi u sumu pa mi javi koji mi je to fujast, manipulativni totem?!?!!?
Jebote, ti ne znas nit znacenja rijeci, ahahahahahahaa  Razbibriga za adolescente - Page 4 3114667799 Razbibriga za adolescente - Page 4 3114667799 Razbibriga za adolescente - Page 4 3114667799

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Razbibriga za adolescente - Page 4 Empty Re: Razbibriga za adolescente

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 4 / 5. Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.