kultniX
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Anketa o manipulatorima

Stranica 5 / 15. Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 10 ... 15  Next

Go down

Ko je najveci manipulator na Kultnixu?

Anketa o manipulatorima - Page 5 Left1033%Anketa o manipulatorima - Page 5 Right10 33% 
[ 12 ]
Anketa o manipulatorima - Page 5 Left103%Anketa o manipulatorima - Page 5 Right10 3% 
[ 1 ]
Anketa o manipulatorima - Page 5 Left106%Anketa o manipulatorima - Page 5 Right10 6% 
[ 2 ]
Anketa o manipulatorima - Page 5 Left106%Anketa o manipulatorima - Page 5 Right10 6% 
[ 2 ]
Anketa o manipulatorima - Page 5 Left106%Anketa o manipulatorima - Page 5 Right10 6% 
[ 2 ]
Anketa o manipulatorima - Page 5 Left1011%Anketa o manipulatorima - Page 5 Right10 11% 
[ 4 ]
Anketa o manipulatorima - Page 5 Left108%Anketa o manipulatorima - Page 5 Right10 8% 
[ 3 ]
Anketa o manipulatorima - Page 5 Left1017%Anketa o manipulatorima - Page 5 Right10 17% 
[ 6 ]
Anketa o manipulatorima - Page 5 Left103%Anketa o manipulatorima - Page 5 Right10 3% 
[ 1 ]
Anketa o manipulatorima - Page 5 Left107%Anketa o manipulatorima - Page 5 Right10 7% 
[ 3 ]
 
Ukupno glasova : 36
 
 

Anketa o manipulatorima - Page 5 Empty Re: Anketa o manipulatorima

Postaj  Lena 21.02.17 13:24

mislim da je kišna sam odlučila pisati o svom kolektivu i čisto sumnjam da nije razmislila......i nadalje njene crtice sa posla koje iznosi doživljavam kao njeno osobno pročišćenje.....nešto toga tipa.....
savjeti su ok,ali ako neko nešto želi napisati i napiše.....
nije baš prvi put da ide nešto o osobnim doživljajima i koliko vidim kišna nije ničije ime navela iako naravno ako neko iz te sredine pročita napisano može zaključiti i ko piše i o kome piše.....
iznosila su se često i imena i slike, pa se moguće naknadno malo korigiralo izneseno.....

ništa šta nije već viđeno i kažem ne znam šta tko o napisanom misli, ali ponekad se valjda tako ljudi isprazne....

no opet o čemu češi pisat ako ne o svom životu.....samo meni je neukusno stavljati podatke ime i prezime i sl. ljudi koji ne znaju da se serviraju na nekom forumu....nije to ok
Lena
Lena

Broj postova : 8931
Join date : 22.09.2012
Lokacija : All those moments will be lost in time, like tears in rain....

[Vrh] Go down

Anketa o manipulatorima - Page 5 Empty Re: Anketa o manipulatorima

Postaj  Lena 21.02.17 13:25

koji slab odaziv na anketu.....i ovo malo šta piše ne želi kliknut ime  Anketa o manipulatorima - Page 5 11484130
Lena
Lena

Broj postova : 8931
Join date : 22.09.2012
Lokacija : All those moments will be lost in time, like tears in rain....

[Vrh] Go down

Anketa o manipulatorima - Page 5 Empty Re: Anketa o manipulatorima

Postaj  Gost 21.02.17 13:25

maledetta primavera je napisao/la:Ne znam gdje da te uhvatim, catice, pa evo tu da tensto pitam. Mozes li pokupiti novcic sa poda sa novim nokticima?  Anketa o manipulatorima - Page 5 3111943984 .... I pazi kako i sta radis rukama, da samo znas kako se lako ozlijedis, da danima jos boli pod noktima .....  Anketa o manipulatorima - Page 5 3214182331


Naravno da ne mogu. Anketa o manipulatorima - Page 5 34zehjp
Pre neki dan sam izvadila ukosnicu iz kose, jer kosu obicno zakacim sa jedne strane kod uha i spustila na radni sto. Nije bilo sanse da je posle opet podignem, pa sam je vukla do ruba stola. Anketa o manipulatorima - Page 5 30caqzl


Na nogama nisam jos nista radila. Ali mozda probam. Kad me prodju zuljevi. Malo je falilo da kilosterka juce ode kod doktora zbog toga.Anketa o manipulatorima - Page 5 30caqzl  Ali sad se vec dosta smirilo.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Anketa o manipulatorima - Page 5 Empty Re: Anketa o manipulatorima

Postaj  Gost 21.02.17 13:35

Podjoh odgovoriti Maci i Pipiju, pa mi ulete Lena.

Ti si Leno bezmuda. Do sada sam za tebe uvek nalazila neke izgore, ali sad ih vise nemam. Obzirom da ti se sve jako dopada sto Glista po forumu radi, i obzirom da ti niti malo ne smeta kada drugima, a sad nas je vec sedmoro, govori da su manipulatori i lazljivci, (ne videh da si joj negde prigovorila zbog toga, ali videh kako se za nju uvek zauzimas i imas opravdanje)i jos gomilu nekih drugih poprilicno ruznih akcija koje je po forumu izvodila, namece se zakljucak da si ista kao ona i da vrlo mlooogo voles da uzivas kada se po forumu proliva tudja krv, znoj i sve ko neka hrskavica...
Sama nemas hrabrosti, ali je zato kao senka pratis i viris joj iz guzice i perfidno "lajkas" gomilu njenih vrlo ruznih poteza. Sad te treba, ali to ce joj jednom dosaditi. Pa ce te omlatiti. Nece ti pomoci ni uvacenje, a ni Antonac. Tada cu ti se opet obratiti.

Draza mi je ona sa mudima sto puta, sa njom znas na cemu si, nego ti takva sto kao milkis i kakis, a pustila zube i samo cekas da negde potece krv. Pa se cudis sto niko ne glasa. Da, stvarno, bas cudno.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Anketa o manipulatorima - Page 5 Empty Re: Anketa o manipulatorima

Postaj  Gost 21.02.17 13:39

pizda je napisao/la:

osim pocetka koji je pre streberski...Anketa o manipulatorima - Page 5 684758713

Priznajem, jeste. Ali to je zato sto Glista ima potrebu da spina, a ja se onda trudim da joj nacrtam...Anketa o manipulatorima - Page 5 30caqzl

A i bila sam u srednjoj skoli druga na Top listi streberista. Bez zezancije. Anketa o manipulatorima - Page 5 30caqzl Jos su mi drugovi iz razreda (muski deo) od kartona napravili orden i diplomu. Imam dezavu, pa moguce da sam to vec pisala.
Kako se pise "dezavu" na francuskom?

Ili je pravilnije "dezavi"??

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Anketa o manipulatorima - Page 5 Empty Re: Anketa o manipulatorima

Postaj  Lena 21.02.17 14:06

cat_claw je napisao/la:Podjoh odgovoriti Maci i Pipiju, pa mi ulete Lena.

Ti si Leno bezmuda. Do sada sam za tebe uvek nalazila neke izgore, ali sad ih vise nemam. Obzirom da ti se sve jako dopada sto Glista po forumu radi, i obzirom da ti niti malo ne smeta kada drugima, a sad nas je vec sedmoro, govori da su manipulatori i lazljivci, (ne videh da si joj negde prigovorila zbog toga, ali videh kako se za nju uvek zauzimas i imas opravdanje)i jos gomilu nekih drugih poprilicno ruznih akcija koje je po forumu izvodila, namece se zakljucak da si ista kao ona i da vrlo mlooogo voles da uzivas kada se po forumu proliva tudja krv, znoj i sve ko neka hrskavica...
Sama nemas hrabrosti, ali je zato kao senka pratis i viris joj iz guzice i perfidno "lajkas" gomilu njenih vrlo ruznih poteza. Sad te treba, ali to ce joj jednom dosaditi. Pa ce te omlatiti. Nece ti pomoci ni uvacenje, a ni Antonac. Tada cu ti se opet obratiti.

Draza mi je ona sa mudima sto puta, sa njom znas na cemu si, nego ti takva sto kao milkis i kakis, a pustila zube i samo cekas da negde potece krv. Pa se cudis sto niko ne glasa. Da, stvarno, bas cudno.

bezmuda sam zato jer se ne slažem sa tvrdnjom da je ona gotovo uvijek tražila kvagu?jer i nije uvijek jel da cat  Anketa o manipulatorima - Page 5 684758713
uvijek je pisala isključivo o sebi,a onda se to njeno pisanje tumačilo na sve moguće načine.....
sorry šta ne iščitavam jednako "kao svi ostali".....
da je prgava je, da ima često neobične misaone procese ima....pa nije to od jučer...često se i zapetlja, točno,pa ajmo je bičevat grupno.....
zašto i kako si joj oprostila onaj fatalni nokat ako te je htjela poniziti.....povrijediti namjerno.....je li zato šta si naknadno vidila da je negdje u njenom napisanome bilo nešto šta se tebi učinilo kao namjerno napisano da te se nagazi?ili nije....
sama je odlučila pisati o dosta stvari u svom životu i ako je to njena odluka tko sam ja da joj prigovaram.....sve dok nisu imene i prezimena nemam problema sa napisanim....ali znam da i ona zna da se može znati tko piše ako neko sa njenog posla na to nabasa.....sama odabrala...
kišna ima jaku maštu i brzo i puno piše,a ja kroz neke njene upise pronalazim i dio sebe.....šta ne znači da sam ja ona niti želim biti ona,ali neka pitanja, razmišljanja koje nametne kroz različite teme i mene ponutkaju da drugačije gledam na stvari....
pa joj eto virim iz guzice  Anketa o manipulatorima - Page 5 684758713

ove njene odgovore vama (množina) vidim i kao njenu reakciju na vaše (množina) tvrdnje da je i ona manipulator....
ako treba svaki put ubacit i napisat npr. - ne cat claw nije manipulator (jer po meni i nisi) , ne maca nije manipulator (nije) samo napiši, pa ću ja svaki put odreagirati da sam na liniji....
svaki put upasti u tuđe odnose i dati do znanja da sam i ja množina.....jer eto ni ti niti niko drugi neće se osjećati ok ako nema množine.....
ma odjebi!!!!

i da, baš si mene našla za pustit krv.....ako šta ne volim onda je to puštanje nečije krvi.....
ali izgleda da sam sad perfidna manipulatorica koja čeka iz prikrajka nečiju krv.....

gdje su nestale one zafrkantske teme i ozračje?
znaš li gdje?....u svim ovim zakukuljenim odnosima koji su se sapleli među ljudima na forumu....dovoljno je samo negdje nešto "iščitati" pa onda prilijepiti to.....

meni je i ova tema bila zafkrancija i zafrkala sam se valjda misleći da će se možda u tom smjeru i raziti tema....nema iše toga....sve ima neku pozadinu....katastrofa


kišna raširi malo guzicu, tijesno mi je.....

_________________
....All those moments will be lost in time, like tears in rain....
Lena
Lena

Broj postova : 8931
Join date : 22.09.2012
Lokacija : All those moments will be lost in time, like tears in rain....

[Vrh] Go down

Anketa o manipulatorima - Page 5 Empty Re: Anketa o manipulatorima

Postaj  pizda 21.02.17 14:22

cat_claw je napisao/la:
pizda je napisao/la:

osim pocetka koji je pre streberski...Anketa o manipulatorima - Page 5 684758713

Priznajem, jeste. Ali to je zato sto Glista ima potrebu da spina, a ja se onda trudim da joj nacrtam...Anketa o manipulatorima - Page 5 30caqzl

A i bila sam u srednjoj skoli druga na Top listi streberista. Bez zezancije. Anketa o manipulatorima - Page 5 30caqzl Jos su mi drugovi iz razreda (muski deo) od kartona napravili orden i diplomu. Imam dezavu, pa moguce da sam to vec pisala.
Kako se pise "dezavu" na francuskom?

Ili je pravilnije "dezavi"??

ne mislim na pojasnjenje vec na glediste. Bogte, ti mora da si na svakom team buildingu sa svojom firmom tako dobra i poslusna Anketa o manipulatorima - Page 5 684758713.
Deya vu...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Anketa o manipulatorima - Page 5 Empty Re: Anketa o manipulatorima

Postaj  pizda 21.02.17 14:27

cat_claw je napisao/la:Podjoh odgovoriti Maci i Pipiju, pa mi ulete Lena.

Ti si Leno bezmuda. Do sada sam za tebe uvek nalazila neke izgore, ali sad ih vise nemam. Obzirom da ti se sve jako dopada sto Glista po forumu radi, i obzirom da ti niti malo ne smeta kada drugima, a sad nas je vec sedmoro, govori da su manipulatori i lazljivci, (ne videh da si joj negde prigovorila zbog toga, ali videh kako se za nju uvek zauzimas i imas opravdanje)i jos gomilu nekih drugih poprilicno ruznih akcija koje je po forumu izvodila, namece se zakljucak da si ista kao ona i da vrlo mlooogo voles da uzivas kada se po forumu proliva tudja krv, znoj i sve ko neka hrskavica...
Sama nemas hrabrosti, ali je zato kao senka pratis i viris joj iz guzice i perfidno "lajkas" gomilu njenih vrlo ruznih poteza. Sad te treba, ali to ce joj jednom dosaditi. Pa ce te omlatiti. Nece ti pomoci ni uvacenje, a ni Antonac. Tada cu ti se opet obratiti.

Draza mi je ona sa mudima sto puta, sa njom znas na cemu si, nego ti takva sto kao milkis i kakis, a pustila zube i samo cekas da negde potece krv. Pa se cudis sto niko ne glasa. Da, stvarno, bas cudno.

e tu si fulala i metu i odstojanje. Ne treba Leni nicije dupe ko atomsko skloniste, pise sto hoce i sto misli i tako od prvog dana...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Anketa o manipulatorima - Page 5 Empty Re: Anketa o manipulatorima

Postaj  Gost 21.02.17 14:41

pizda je napisao/la:

ne mislim na pojasnjenje vec na glediste. Bogte, ti mora da si na svakom team buildingu sa svojom firmom tako dobra i poslusna Anketa o manipulatorima - Page 5 684758713.
Deya vu...

Kapitalisticki izdrliblana, moj Pipika. Anketa o manipulatorima - Page 5 F24sqg

A i to je zato sto ja sam uvek dobra i poslusna.


Osim kada sam neposlusna.
I kad nisam dobra.


I hvala. Anketa o manipulatorima - Page 5 684758713

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Anketa o manipulatorima - Page 5 Empty Re: Anketa o manipulatorima

Postaj  Gost 21.02.17 14:48

pizda je napisao/la:

e tu si fulala i metu i odstojanje. Ne treba Leni nicije dupe ko atomsko skloniste, pise sto hoce i sto misli i tako od prvog dana...


Ne slazem se. Anketa o manipulatorima - Page 5 684758713
Ne mislim ni s tobom, ni sa njom od ovog praviti trakavicu. To ce Glista.
Rekoh vec sta sam imala. Previse nepravednosti u odnosu na druge forumase i previse nelogicnosti za zdrav razum. Neka bude da se oko ovog slazemo da se ne slazemo. Anketa o manipulatorima - Page 5 684758713



Gost
Gost


[Vrh] Go down

Anketa o manipulatorima - Page 5 Empty Vechito mlade

Postaj  maledetta primavera 21.02.17 15:41

Ovu themu treba nazvati VECHITO MLADE ili kako bi to rekao pop, chick fight. Tu ubrajam i pizde, i poglavice, i macke i ostalu perad .....
maledetta primavera
maledetta primavera

Broj postova : 1678
Join date : 12.08.2016

[Vrh] Go down

Anketa o manipulatorima - Page 5 Empty Re: Anketa o manipulatorima

Postaj  Gost 21.02.17 15:43

maledetta primavera je napisao/la:Ovu themu treba nazvati VECHITO MLADE ili kamo bi to rekao pop, chick fight. Tu ubrajam i pizde, i poglavice, i macke i ostalu perad .....
Anketa o manipulatorima - Page 5 1523192931

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Anketa o manipulatorima - Page 5 Empty Re: Anketa o manipulatorima

Postaj  maledetta primavera 21.02.17 15:44

Vel'ka Maca je napisao/la:
maledetta primavera je napisao/la:Ovu themu treba nazvati VECHITO MLADE ili kamo bi to rekao pop, chick fight. Tu ubrajam i pizde, i poglavice, i macke i ostalu perad .....
Anketa o manipulatorima - Page 5 1523192931
Prepravi mi slovo  Anketa o manipulatorima - Page 5 1523192931
maledetta primavera
maledetta primavera

Broj postova : 1678
Join date : 12.08.2016

[Vrh] Go down

Anketa o manipulatorima - Page 5 Empty Re: Anketa o manipulatorima

Postaj  Gost 21.02.17 20:27

u jebote... tu je pravi kuršlus...

svatko ima svoje viđenje manipulacije, a moje je najbliže ligejinom... 

manipulacija je (po seljački rečen)o korištenje tuđih emocija, naklonosti, slabosti, inferiornosti, neagresivnosti, neinformiranosti, neznanja, nezrelosti, labilnosti (itd) kako bi se utržila nekakva korist za manipulatora...korist  ne mora nužno biti materijalna, ponekad je to čisto pumpanje ega, isticanja vlastitih vrijednosti u odnosu na druge, osjećaj moći itd...

po drugoj strani, hendlanje mi nema takav negativan prizvuk jer zapravo ni ne znam kako bih nazvala vođenje... kada ili ako ste autoritet, (ili nadređeni nekim osobama, tutor, staratelj, roditelj, nebitno), morate znati kako u pozitivne svrhe iskoristiti prednosti i vrline onih koje vodite (ili odgajate), odnosno ublažiti mane na način da inzistirate na njihovim vrlinama i usmjerite ih tamo gdje su najbolji,  popuštate kada to neće imati negativnih posljedica i/ili "zatežete" kad situacija ne dozvoljava popuštanje i mekoću....  

e sad, koliko je tko pošten toliko će miješati te pojmove i nalaziti opravdanje za svoje manipulacije, nazivajući ih nužnim hendlanjem...

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Anketa o manipulatorima - Page 5 Empty Re: Anketa o manipulatorima

Postaj  Gost 21.02.17 23:57

pizda je napisao/la:
ma koja zanimljiva situacija, manipulacije i manipulatori su me docekali kad sam tek dosao na forum i protezu se do danas.

Anketa o manipulatorima - Page 5 684758713 to vjerujem

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Anketa o manipulatorima - Page 5 Empty Re: Anketa o manipulatorima

Postaj  Gost 22.02.17 0:02

cat_claw je napisao/la:Glisto, ti vrlo dobro znas sta sam ti napisala. Vrlo je neodgovorno i neprofesionalno na onavakav nacin i javno, pod krinkom, prenositi desavanja iz firme i na onakav nacin ogovarati i tracati kolegu ili sefa, sta god da ti je on. I za to se dobija otkaz. Da covek ponekad ima potrebu pozaliti se, je sasvim normalno i razumljivo, ali pisanje nekakvog dnevnika sa po nekoliko upisa svaki dan je sve drugo samo ne profesionalno.
Odgovorno i profesionalno bi bilo jasno i otvoreno kolegi/sefu reci sta je u njegovom ponasanju pogresno, ako vec postoji neki takav osecaj, razgovarati, a ne tracati po forumu ili pokusavati da se tog coveka izmanipulira.
P

Trač je kad nekome namaš muda reć u lice ono što misliš a onda to drugima govoriš ... ko šta sam rekla, ja prvo kažem u lice sve a tek onda prepričavam proživljeno .... to nije trač ali teško vama tračericama to objasniti


Gost
Gost


[Vrh] Go down

Anketa o manipulatorima - Page 5 Empty Re: Anketa o manipulatorima

Postaj  Gost 22.02.17 0:15

Lena je napisao/la:
cat_claw je napisao/la:Podjoh odgovoriti Maci i Pipiju, pa mi ulete Lena.

Ti si Leno bezmuda. Do sada sam za tebe uvek nalazila neke izgore, ali sad ih vise nemam. Obzirom da ti se sve jako dopada sto Glista po forumu radi, i obzirom da ti niti malo ne smeta kada drugima, a sad nas je vec sedmoro, govori da su manipulatori i lazljivci, (ne videh da si joj negde prigovorila zbog toga, ali videh kako se za nju uvek zauzimas i imas opravdanje)i jos gomilu nekih drugih poprilicno ruznih akcija koje je po forumu izvodila, namece se zakljucak da si ista kao ona i da vrlo mlooogo voles da uzivas kada se po forumu proliva tudja krv, znoj i sve ko neka hrskavica...
Sama nemas hrabrosti, ali je zato kao senka pratis i viris joj iz guzice i perfidno "lajkas" gomilu njenih vrlo ruznih poteza. Sad te treba, ali to ce joj jednom dosaditi. Pa ce te omlatiti. Nece ti pomoci ni uvacenje, a ni Antonac. Tada cu ti se opet obratiti.

Draza mi je ona sa mudima sto puta, sa njom znas na cemu si, nego ti takva sto kao milkis i kakis, a pustila zube i samo cekas da negde potece krv. Pa se cudis sto niko ne glasa. Da, stvarno, bas cudno.

bezmuda sam zato jer se ne slažem sa tvrdnjom da je ona gotovo uvijek tražila kvagu?jer i nije uvijek jel da cat  Anketa o manipulatorima - Page 5 684758713
uvijek je pisala isključivo o sebi,a onda se to njeno pisanje tumačilo na sve moguće načine.....
sorry šta ne iščitavam jednako "kao svi ostali".....
da je prgava je, da ima često neobične misaone procese ima....pa nije to od jučer...često se i zapetlja, točno,pa ajmo je bičevat grupno.....
zašto i kako si joj oprostila onaj fatalni nokat ako te je htjela poniziti.....povrijediti namjerno.....je li zato šta si naknadno vidila da je negdje u njenom napisanome bilo nešto šta se tebi učinilo kao namjerno napisano da te se nagazi?ili nije....
sama je odlučila pisati o dosta stvari u svom životu i ako je to njena odluka tko sam ja da joj prigovaram.....sve dok nisu imene i prezimena nemam problema sa napisanim....ali znam da i ona zna da se može znati tko piše ako neko sa njenog posla na to nabasa.....sama odabrala...
kišna ima jaku maštu i brzo i puno piše,a ja kroz neke njene upise pronalazim i dio sebe.....šta ne znači da sam ja ona niti želim biti ona,ali neka pitanja, razmišljanja koje nametne kroz različite teme i mene ponutkaju da drugačije gledam na stvari....
pa joj eto virim iz guzice  Anketa o manipulatorima - Page 5 684758713

ove njene odgovore vama (množina) vidim i kao njenu reakciju na vaše (množina) tvrdnje da je i ona manipulator....
ako treba svaki put ubacit i napisat npr. - ne cat claw nije manipulator (jer po meni i nisi) , ne maca nije manipulator (nije) samo napiši, pa ću ja svaki put odreagirati da sam na liniji....
svaki put upasti u tuđe odnose i dati do znanja da sam i ja množina.....jer eto ni ti niti niko drugi neće se osjećati ok ako nema množine.....
ma odjebi!!!!

i da, baš si mene našla za pustit krv.....ako šta ne volim onda je to puštanje nečije krvi.....
ali izgleda da sam sad perfidna manipulatorica koja čeka iz prikrajka nečiju krv.....

gdje su nestale one zafrkantske teme i ozračje?
znaš li gdje?....u svim ovim zakukuljenim odnosima koji su se sapleli među ljudima na forumu....dovoljno je samo negdje nešto "iščitati" pa onda prilijepiti to.....

meni je i ova tema bila zafkrancija i zafrkala sam se valjda misleći da će se možda u tom smjeru i raziti tema....nema iše toga....sve ima neku pozadinu....katastrofa


kišna raširi malo guzicu, tijesno mi je.....

mašala ... znala sam da se u tebi kao i u taji krije samopotencijal koji ne ovisi o nikome ... Anketa o manipulatorima - Page 5 684758713 a drugi to probaju negirati jer mogu i uvaljuju klišeje i šprance ... u virtuali ,... u reali ne bi nikako Anketa o manipulatorima - Page 5 684758713

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Anketa o manipulatorima - Page 5 Empty Re: Anketa o manipulatorima

Postaj  Gost 22.02.17 0:17

pizda je napisao/la:
cat_claw je napisao/la:Podjoh odgovoriti Maci i Pipiju, pa mi ulete Lena.

Ti si Leno bezmuda. Do sada sam za tebe uvek nalazila neke izgore, ali sad ih vise nemam. Obzirom da ti se sve jako dopada sto Glista po forumu radi, i obzirom da ti niti malo ne smeta kada drugima, a sad nas je vec sedmoro, govori da su manipulatori i lazljivci, (ne videh da si joj negde prigovorila zbog toga, ali videh kako se za nju uvek zauzimas i imas opravdanje)i jos gomilu nekih drugih poprilicno ruznih akcija koje je po forumu izvodila, namece se zakljucak da si ista kao ona i da vrlo mlooogo voles da uzivas kada se po forumu proliva tudja krv, znoj i sve ko neka hrskavica...
Sama nemas hrabrosti, ali je zato kao senka pratis i viris joj iz guzice i perfidno "lajkas" gomilu njenih vrlo ruznih poteza. Sad te treba, ali to ce joj jednom dosaditi. Pa ce te omlatiti. Nece ti pomoci ni uvacenje, a ni Antonac. Tada cu ti se opet obratiti.

Draza mi je ona sa mudima sto puta, sa njom znas na cemu si, nego ti takva sto kao milkis i kakis, a pustila zube i samo cekas da negde potece krv. Pa se cudis sto niko ne glasa. Da, stvarno, bas cudno.

e tu si fulala i metu i odstojanje. Ne treba Leni nicije dupe ko atomsko skloniste, pise sto hoce i sto misli i tako od prvog dana...

isto ju doživljavam .. svoja i neopterećeno takva ... a bili smo svjedoci kome sve treba glistino dupe ko atomsko sklonište Anketa o manipulatorima - Page 5 684758713 teško je to sakriti Anketa o manipulatorima - Page 5 11484130

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Anketa o manipulatorima - Page 5 Empty Re: Anketa o manipulatorima

Postaj  RobinUd 22.02.17 2:01

Sedam vas je, rece netko.....
Izgleda da ce vas biti osjetno manje, budete li se dovoljno dobro "izmanipulirali".

Ovo je stvarno fenomen. Pisete tu godinama, i sad se secirate.
Pa da, cemu sluzi dobra atmosfera, ugodan razgovor, zanimljive teme ??
Nicemu....
RobinUd
RobinUd

Broj postova : 847
Join date : 18.03.2014

[Vrh] Go down

Anketa o manipulatorima - Page 5 Empty Re: Anketa o manipulatorima

Postaj  Lena 22.02.17 7:57

RobinUd je napisao/la:Sedam vas je, rece netko.....
Izgleda da ce vas biti osjetno manje, budete li se dovoljno dobro "izmanipulirali".

Ovo je stvarno fenomen. Pisete tu godinama, i sad se secirate.
Pa da, cemu sluzi dobra atmosfera, ugodan razgovor, zanimljive teme ??
Nicemu....

ničemu, neprijatelj uvijek vreba  Anketa o manipulatorima - Page 5 11484130
Lena
Lena

Broj postova : 8931
Join date : 22.09.2012
Lokacija : All those moments will be lost in time, like tears in rain....

[Vrh] Go down

Anketa o manipulatorima - Page 5 Empty Re: Anketa o manipulatorima

Postaj  Gost 22.02.17 8:21

Lena je napisao/la:
RobinUd je napisao/la:Sedam vas je, rece netko.....
Izgleda da ce vas biti osjetno manje, budete li se dovoljno dobro "izmanipulirali".

Ovo je stvarno fenomen. Pisete tu godinama, i sad se secirate.
Pa da, cemu sluzi dobra atmosfera, ugodan razgovor, zanimljive teme ??
Nicemu....

ničemu, neprijatelj uvijek vreba  Anketa o manipulatorima - Page 5 11484130
pogotovo kad ga glista počne tražiti Anketa o manipulatorima - Page 5 11484130

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Anketa o manipulatorima - Page 5 Empty Re: Anketa o manipulatorima

Postaj  pizda 22.02.17 8:41

cat_claw je napisao/la:
pizda je napisao/la:

e tu si fulala i metu i odstojanje. Ne treba Leni nicije dupe ko atomsko skloniste, pise sto hoce i sto misli i tako od prvog dana...


Ne slazem se. Anketa o manipulatorima - Page 5 684758713
Ne mislim ni s tobom, ni sa njom od ovog praviti trakavicu. To ce Glista.
Rekoh vec sta sam imala. Previse nepravednosti u odnosu na druge forumase i previse nelogicnosti za zdrav razum. Neka bude da se oko ovog slazemo da se ne slazemo. Anketa o manipulatorima - Page 5 684758713


apsolutli se slazemo da se ne slazemo. Da je ovo film, Lena bi imala glavnu pozitivnu ulogu...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Anketa o manipulatorima - Page 5 Empty Re: Anketa o manipulatorima

Postaj  pizda 22.02.17 8:45

RobinUd je napisao/la:Sedam vas je, rece netko.....
Izgleda da ce vas biti osjetno manje, budete li se dovoljno dobro "izmanipulirali".

Ovo je stvarno fenomen. Pisete tu godinama, i sad se secirate.
Pa da, cemu sluzi dobra atmosfera, ugodan razgovor, zanimljive teme ??
Nicemu....

to je ko ono kad dvije zenske koje su 20 godina dijelile istu celiju izadju iz zatvora i na rastanku vele "cekaj da ti jos ovo kazem..."
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Anketa o manipulatorima - Page 5 Empty Re: Anketa o manipulatorima

Postaj  Gost 22.02.17 8:54

pizda je napisao/la:
RobinUd je napisao/la:Sedam vas je, rece netko.....
Izgleda da ce vas biti osjetno manje, budete li se dovoljno dobro "izmanipulirali".

Ovo je stvarno fenomen. Pisete tu godinama, i sad se secirate.
Pa da, cemu sluzi dobra atmosfera, ugodan razgovor, zanimljive teme ??
Nicemu....

to je ko ono kad dvije zenske koje su 20 godina dijelile istu celiju izadju iz zatvora i na rastanku vele "cekaj da ti jos ovo kazem..."
Anketa o manipulatorima - Page 5 1523192931

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Anketa o manipulatorima - Page 5 Empty Re: Anketa o manipulatorima

Postaj  Lena 22.02.17 10:18

Vel'ka Maca je napisao/la:
Lena je napisao/la:
RobinUd je napisao/la:Sedam vas je, rece netko.....
Izgleda da ce vas biti osjetno manje, budete li se dovoljno dobro "izmanipulirali".

Ovo je stvarno fenomen. Pisete tu godinama, i sad se secirate.
Pa da, cemu sluzi dobra atmosfera, ugodan razgovor, zanimljive teme ??
Nicemu....

ničemu, neprijatelj uvijek vreba  Anketa o manipulatorima - Page 5 11484130
pogotovo kad ga glista počne tražiti Anketa o manipulatorima - Page 5 11484130

ona je koliko vidim svoga/ju ili svoje pronašla.....nemam problema sa tim  Anketa o manipulatorima - Page 5 11484130
Lena
Lena

Broj postova : 8931
Join date : 22.09.2012
Lokacija : All those moments will be lost in time, like tears in rain....

[Vrh] Go down

Anketa o manipulatorima - Page 5 Empty Re: Anketa o manipulatorima

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 5 / 15. Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 10 ... 15  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.