kultniX
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Serije ~ filmovi

Stranica 2 / 15. Previous  1, 2, 3 ... 8 ... 15  Next

Go down

Serije ~ filmovi - Page 2 Empty Re: Serije ~ filmovi

Postaj  Lena 24.02.17 11:55

je i kod nas je b net....ma kao 40 tak programa,a od toga može se gledat 2-3-4 u vrh glave....reprize filmova i vrti se isto mjesec dana, pa idući nešto novo....
ja nešto po netu čitam i tako provedem vrijeme medijske culture najčešće.....
Lena
Lena

Broj postova : 8933
Join date : 22.09.2012
Lokacija : All those moments will be lost in time, like tears in rain....

[Vrh] Go down

Serije ~ filmovi - Page 2 Empty Re: Serije ~ filmovi

Postaj  pizda 24.02.17 12:06

Lena je napisao/la:je i kod nas je b net....ma kao 40 tak programa,a od toga može se gledat 2-3-4 u vrh glave....reprize filmova i vrti se isto mjesec dana, pa idući nešto novo....
ja nešto po netu čitam i tako provedem vrijeme medijske culture najčešće.....

ma ja, sve te dokumentarne serije su u stvari "ubijaci vremena". Za jeftinu lovu popune program a nista ustvari ne prikazu. Gledao sam jucer neku potragu za divovima, tj. njihovim ostacima. Dva brata, jedan zabrijao da mora nac ostatke nekadasnjih divova a brat mu bas ne vjeruje u to ali ga podrzava jer su braca. Citali u nekom davnom clanku da su u nekoj sumi pronadjene kosti gigantskog covjeka i osli u tu sumu sa masinerijom. Nasli jedan kamen od tri metra i to je po njima dokaz da su divovi postojali jer je taj kamen toboze bio mrtvacki lezaj diva. Eto, to ti je radnja te emisije. Uz to, traje 40 minuta a 20 minuta ti ode na najave sto sve u dogledno vrijeme mos pogledat od te tv kuce i na kraci rezime sto su do sad vec prikazali. I nakon tih 40 minuta ti je sve jasno, izbjegavati po svaku cijenu...Serije ~ filmovi - Page 2 684758713
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Serije ~ filmovi - Page 2 Empty Re: Serije ~ filmovi

Postaj  Gost 24.02.17 13:43

ja ne plaćam te dodatne televizije i pakete... sve šta gledam, gledam online, odnosno streamam

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Serije ~ filmovi - Page 2 Empty Re: Serije ~ filmovi

Postaj  pizda 24.02.17 13:49

Vel'ka Maca je napisao/la:ja ne plaćam te dodatne televizije i pakete... sve šta gledam, gledam online, odnosno streamam

ja sam sad uzeo taj paket inace bi se morao zajebavat sa antenom a ovako sve digitalno...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Serije ~ filmovi - Page 2 Empty Re: Serije ~ filmovi

Postaj  Gost 24.02.17 14:03

pizda je napisao/la:
Vel'ka Maca je napisao/la:ja ne plaćam te dodatne televizije i pakete... sve šta gledam, gledam online, odnosno streamam

ja sam sad uzeo taj paket inace bi se morao zajebavat sa antenom a ovako sve digitalno...
pa šta ne treba antena za svaku telku?
možda je glupo pitanje, al ja se u to kurca ne kužim...

pitam jel mi sad stara u sobi ima pametnu telku ali na onu malu sobnu antenu jer mi antena nije provedena do sobe, nego samo do DB-a... kad bi joj uzela Evo TV npr. onda mi ne bi trebala poštena antena?

LASTANE?

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Serije ~ filmovi - Page 2 Empty Re: Serije ~ filmovi

Postaj  pizda 24.02.17 14:12

Vel'ka Maca je napisao/la:
pizda je napisao/la:
Vel'ka Maca je napisao/la:ja ne plaćam te dodatne televizije i pakete... sve šta gledam, gledam online, odnosno streamam

ja sam sad uzeo taj paket inace bi se morao zajebavat sa antenom a ovako sve digitalno...
pa šta ne treba antena za svaku telku?
možda je glupo pitanje, al ja se u to kurca ne kužim...

pitam jel mi sad stara u sobi ima pametnu telku ali na onu malu sobnu antenu jer mi antena nije provedena do sobe, nego samo do DB-a... kad bi joj uzela Evo TV npr. onda mi ne bi trebala poštena antena?

LASTANE?

ne bi, sve ti ide preko modema i net, telefon i tv... Ne moras imat ni onaj digitalni resiver...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Serije ~ filmovi - Page 2 Empty Re: Serije ~ filmovi

Postaj  Lena 25.02.17 7:09

Vel'ka Maca je napisao/la:
pizda je napisao/la:
Vel'ka Maca je napisao/la:ja ne plaćam te dodatne televizije i pakete... sve šta gledam, gledam online, odnosno streamam

ja sam sad uzeo taj paket inace bi se morao zajebavat sa antenom a ovako sve digitalno...
pa šta ne treba antena za svaku telku?
možda je glupo pitanje, al ja se u to kurca ne kužim...

pitam jel mi sad stara u sobi ima pametnu telku ali na onu malu sobnu antenu jer mi antena nije provedena do sobe, nego samo do DB-a... kad bi joj uzela Evo TV npr. onda mi ne bi trebala poštena antena?

LASTANE?

ako kao tvoja mama samo imaš sobnu antenu onda hvataš ove domaće programe....htv1-3,rtl,nova i slično....i neke lokalne upadnu....mi smo tako u sobi imalo drugi tv na tu sobnu antenu,ali su je klinci razbili....
a imamo b net wi fi i paket za tv, oko 40 programa.....mjesečno 200 kn dođe.....
ok je b net, dobra nam je i wi fi veza....
to ide digitalno, dakle oni donesu te risivere ili šta li su već....ni ja ne znam točno....

kakav ti internet imaš?koji provajder
Lena
Lena

Broj postova : 8933
Join date : 22.09.2012
Lokacija : All those moments will be lost in time, like tears in rain....

[Vrh] Go down

Serije ~ filmovi - Page 2 Empty Re: Serije ~ filmovi

Postaj  Gost 25.02.17 10:06

pizda je napisao/la:
ligeja je napisao/la:Moram spomenuti da je usredotocenost na citanje knjiga na neobicno nezavidnoj razini. I to traje dosta dugo. Ne znam tocno opisati sto mi se desava osim da vrlo brzo odlutam mislima. Najcesce zapocete price i prikazane likove sama razvijam, radnju dovrsavam. Kao da mi knjige trenutno posluze za stvaranje vlastitih prica. I uopce nemam zelju nastaviti s citanjem. Filmove sam takodjer zapostavila, jedino mi serije predstavljaju svojevrsno zadovoljstvo jer su sve kvalitetnije stvarane, a i ta njihova forma dozvoljava brojne razvoje i obrate.

to je meni prisutno vec dugo. Izgleda da placamo danak internetu Serije ~ filmovi - Page 2 684758713. Postalo mi prepasivno i citanje i gledanje filmova. Ponekad pogledam nesto i isti slucaj, pocetak filma mi bude trigger a daljnju radnju ja kreiram. Nakon nekog vremena skuzim da nema smisla tako gledati film pa ga prestanem gledati Serije ~ filmovi - Page 2 684758713. Spao sam na gledanje kratkih klipova o duhovima i vanzemaljcima na netu i Pawn shopa na tv-u...

Ti polako prelazis na master razinu. Jos da ti je i misli utrnuti. : D

Da, internet nam je preoblikovao umove. Kod mene je razlog i u tjeskobi. S njome je zapoceo nedostatak koncentracije. S druge strane, otvaraju se neke druge mogucnosti. Vlastito stvaranje i obracanje paznje na izvanjski svijet. Na stvari koje dosad nismo zamjecivali dok smo pretjerano prebivali u tim nekim memljivim, izmastanim svjetovima. Dosta se toga promijenilo. Uocavam inteligenciju prirode i nasu interakciju s njome. Dosad je kamen bio samo kamen. To vise nije tako.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Serije ~ filmovi - Page 2 Empty Re: Serije ~ filmovi

Postaj  Gost 25.02.17 18:08

Lena je napisao/la:
Vel'ka Maca je napisao/la:
pizda je napisao/la:
Vel'ka Maca je napisao/la:ja ne plaćam te dodatne televizije i pakete... sve šta gledam, gledam online, odnosno streamam

ja sam sad uzeo taj paket inace bi se morao zajebavat sa antenom a ovako sve digitalno...
pa šta ne treba antena za svaku telku?
možda je glupo pitanje, al ja se u to kurca ne kužim...

pitam jel mi sad stara u sobi ima pametnu telku ali na onu malu sobnu antenu jer mi antena nije provedena do sobe, nego samo do DB-a... kad bi joj uzela Evo TV npr. onda mi ne bi trebala poštena antena?

LASTANE?

ako kao tvoja mama samo imaš sobnu antenu onda hvataš ove domaće programe....htv1-3,rtl,nova i slično....i neke lokalne upadnu....mi smo tako u sobi imalo drugi tv na tu sobnu antenu,ali su je klinci razbili....
a imamo b net wi fi i paket za tv, oko 40 programa.....mjesečno 200 kn dođe.....
ok je b net, dobra nam je i wi fi veza....
to ide digitalno, dakle oni donesu te risivere ili šta li su već....ni ja ne znam točno....

kakav ti internet imaš?koji provajder
Matera je kod mene privremeno doselila u extra sobu pa tamo ima telku i sobnu antenu... Ali joj se stalno gubi signal pa sam razmisljala o toj nekoj internetskoj televiziji...
Je l' se moze imati dva tva na jedan modem il je to ograniceno?

 Doma imam antenu od zgrade za telku, a htu placam flat internet...

I raspitala sam se za evo tv jer samo on ne ovisi o internetu (za materinu sobicu), al samo on ovisi i o anteni, nije internetska televizija...

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Serije ~ filmovi - Page 2 Empty Re: Serije ~ filmovi

Postaj  Lena 26.02.17 6:42

Vel'ka Maca je napisao/la:Matera je kod mene privremeno doselila u extra sobu pa tamo ima telku i sobnu antenu... Ali joj se stalno gubi signal pa sam razmisljala o toj nekoj internetskoj televiziji...
Je l' se moze imati dva tva na jedan modem il je to ograniceno?

 Doma imam antenu od zgrade za telku, a htu placam flat internet...

I raspitala sam se za evo tv jer samo on ne ovisi o internetu (za materinu sobicu), al samo on ovisi i o anteni, nije internetska televizija...

ne znam može li jedan modem na 2 tv.....vjerojatno može ili neka nadoplata tipa 20 kn.....mi nismo zvali za drugi tv,ali ako ga opet ubacimo u sobu (jer se nekad dogodi da neko želi gledat drugo) i ja ću to provjerit....

evo tv ide priključak na zidnu antenu jel.....
a treba sve ispitat,pa šta dođe najpovoljnije.....kvaka je da većina nudi bilo šta na ugovor od 2 g.....
Lena
Lena

Broj postova : 8933
Join date : 22.09.2012
Lokacija : All those moments will be lost in time, like tears in rain....

[Vrh] Go down

Serije ~ filmovi - Page 2 Empty Re: Serije ~ filmovi

Postaj  maledetta primavera 26.02.17 8:48

Lena je napisao/la:
Vel'ka Maca je napisao/la:Matera je kod mene privremeno doselila u extra sobu pa tamo ima telku i sobnu antenu... Ali joj se stalno gubi signal pa sam razmisljala o toj nekoj internetskoj televiziji...
Je l' se moze imati dva tva na jedan modem il je to ograniceno?

 Doma imam antenu od zgrade za telku, a htu placam flat internet...

I raspitala sam se za evo tv jer samo on ne ovisi o internetu (za materinu sobicu), al samo on ovisi i o anteni, nije internetska televizija...

ne znam može li jedan modem na 2 tv.....vjerojatno može ili neka nadoplata tipa 20 kn.....mi nismo zvali za drugi tv,ali ako ga opet ubacimo u sobu (jer se nekad dogodi da neko želi gledat drugo) i ja ću to provjerit....

evo tv ide priključak na zidnu antenu jel.....
a treba sve ispitat,pa šta dođe najpovoljnije.....kvaka je da većina nudi bilo šta na ugovor od 2 g.....
Ako imate nekoga tko se razumije u zice, moze vam sprovesti signal spajajuci vam postojeci modem na drugi tv. Inace za svaki tv potrebna je zasebna kutija koja se posebno placa kao i ponovo svaki paket programa. Zovite nekog frenda da vam spoji drugi tv . tako znam nekoliko njih da su napravili.
maledetta primavera
maledetta primavera

Broj postova : 1678
Join date : 12.08.2016

[Vrh] Go down

Serije ~ filmovi - Page 2 Empty Re: Serije ~ filmovi

Postaj  Lena 27.02.17 6:57

dakle uradi sam sistem  Serije ~ filmovi - Page 2 11484130
vidit ćemo ako baš bude trebalo jer drugi tv je uglavnom za igrat igrice malom
Lena
Lena

Broj postova : 8933
Join date : 22.09.2012
Lokacija : All those moments will be lost in time, like tears in rain....

[Vrh] Go down

Serije ~ filmovi - Page 2 Empty Re: Serije ~ filmovi

Postaj  pizda 27.02.17 10:10

ligeja je napisao/la:

Da, internet nam je preoblikovao umove. Kod mene je razlog i u tjeskobi. S njome je zapoceo nedostatak koncentracije. S druge strane, otvaraju se neke druge mogucnosti. Vlastito stvaranje i obracanje paznje na izvanjski svijet. Na stvari koje dosad nismo zamjecivali dok smo pretjerano prebivali u tim nekim memljivim, izmastanim svjetovima. Dosta se toga promijenilo. Uocavam inteligenciju prirode i nasu interakciju s njome. Dosad je kamen bio samo kamen. To vise nije tako.

mislim da je tu prisutan i nedostatak kvalitete. Desetak top filmova po gledanosti iz 2016, se sastoje od 4 crtica za odrasle a ostalo su ekranizirani Marvelovi junaci i Dan nezavisnosti 2. Ono, da te neko hibernizirao dvadesetak godina i probudio i pokazao to smece odmah bi rekao da te opet hiberniziraju i probude u neko puno pametnije vrijeme. Prekjucer sam bez problema ponovo pogledao Maratonca i nista mi nije odvlacilo paznju...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Serije ~ filmovi - Page 2 Empty Re: Serije ~ filmovi

Postaj  Lena 27.02.17 17:43

pizda je napisao/la:
ligeja je napisao/la:

Da, internet nam je preoblikovao umove. Kod mene je razlog i u tjeskobi. S njome je zapoceo nedostatak koncentracije. S druge strane, otvaraju se neke druge mogucnosti. Vlastito stvaranje i obracanje paznje na izvanjski svijet. Na stvari koje dosad nismo zamjecivali dok smo pretjerano prebivali u tim nekim memljivim, izmastanim svjetovima. Dosta se toga promijenilo. Uocavam inteligenciju prirode i nasu interakciju s njome. Dosad je kamen bio samo kamen. To vise nije tako.

mislim da je tu prisutan i nedostatak kvalitete. Desetak top filmova po gledanosti iz 2016, se sastoje od 4 crtica za odrasle a ostalo su ekranizirani Marvelovi junaci i Dan nezavisnosti 2. Ono, da te neko hibernizirao dvadesetak godina i probudio i pokazao to smece odmah bi rekao da te opet hiberniziraju i probude u neko puno pametnije vrijeme. Prekjucer sam bez problema ponovo pogledao Maratonca i nista mi nije odvlacilo paznju...

ovdje ide jedna lokalna emisija o filmovima kratki rezovi....to povremeno pogledam i pamtim emisiju od davna....no nije sad emisija bitna nego gledam te najave za nove filmove i reklame, pa mislim pa šta je ovo....sve više efekata,bombi,pucačine,pumpanja svega ne bi li se napravio film.....
sve mora bit block buster i šta ja znam sve ne.....normalne teme i filmovi rijetki kao kiša ove godine  Serije ~ filmovi - Page 2 1523192931

i to šta kažeš kad uleti neki stariji film vidiš da je naglasak bio na radnji i likovima ranije, a ne na galami i specijalnim efektima....
ok neke teme i žanrovi traže efekte i doradu, ali šta je previše previše je
Lena
Lena

Broj postova : 8933
Join date : 22.09.2012
Lokacija : All those moments will be lost in time, like tears in rain....

[Vrh] Go down

Serije ~ filmovi - Page 2 Empty Re: Serije ~ filmovi

Postaj  Gost 28.02.17 19:43

Vel'ka Maca je napisao/la:Totalno sam zanemarila opsesivno gledanje serija, jer sad opsesivno citam... ali imam popis sta sve moram kečapirat i s kojim sezonama moram nastavit... isto ko kompulzivac moram sve dovrsit ma koliko i kako mi se ne da (sluzbeno nemam ocd  Serije ~ filmovi - Page 2 11484130)

Pogledala sam tih par filmica risntli i moj favorit i preporuka je elle ako volis spaljeno-bizarne-brutalne filmice...  Serije ~ filmovi - Page 2 3111943984

Kad Verhoeven surađuje s Isabelle Huppert film definitivno ne može biti nego bizaran (I. H. i njena Pijanistica vječno mi je ostala urezana u sjećanja. Nisam je dvaput odgledala.) Serije ~ filmovi - Page 2 684758713 Uvodna mi je scena bila mučna (iako se nije mnogo vidjelo), onda ono u kadi s crvenilom. Tu sam doslovno otišla povratiti. Pogled na krv nije nešto što me može toliko uznemiriti, osim ako se krv ne pjenuša. Kad radiš neke imuno testove, epruvetice u sebi imaju posebne reagense, i u doticaju s krvlju, sve se počinje lagano pjenušati. Svaki sam put povratila.. Nisam gledala La La Land, tako da ne mogu reći je li Emma zasluženo pobrala Oscara pored Isabelle.

Večeras sam odgledala Lockea. Film je odličan. Ništa nisam očekivala i bijah iznenađena koliko sam upijala svaki negov trenutak. Došla sam do njega preko Toma Hardyja.

Evo jedan osvrt bez spoilera.


Gost
Gost


[Vrh] Go down

Serije ~ filmovi - Page 2 Empty Re: Serije ~ filmovi

Postaj  Gost 28.02.17 19:56

pizda je napisao/la:
ligeja je napisao/la:

Da, internet nam je preoblikovao umove. Kod mene je razlog i u tjeskobi. S njome je zapoceo nedostatak koncentracije. S druge strane, otvaraju se neke druge mogucnosti. Vlastito stvaranje i obracanje paznje na izvanjski svijet. Na stvari koje dosad nismo zamjecivali dok smo pretjerano prebivali u tim nekim memljivim, izmastanim svjetovima. Dosta se toga promijenilo. Uocavam inteligenciju prirode i nasu interakciju s njome. Dosad je kamen bio samo kamen. To vise nije tako.

mislim da je tu prisutan i nedostatak kvalitete. Desetak top filmova po gledanosti iz 2016, se sastoje od 4 crtica za odrasle a ostalo su ekranizirani Marvelovi junaci i Dan nezavisnosti 2. Ono, da te neko hibernizirao dvadesetak godina i probudio i pokazao to smece odmah bi rekao da te opet hiberniziraju i probude u neko puno pametnije vrijeme. Prekjucer sam bez problema ponovo pogledao Maratonca i nista mi nije odvlacilo paznju...


Ma jooj, te top ljestice obično se svode na piip. Treba malo istraživati. Iako, mislim da su serije preuzele primat..

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Serije ~ filmovi - Page 2 Empty Re: Serije ~ filmovi

Postaj  Gost 28.02.17 19:59

Lena je napisao/la:
pizda je napisao/la:
ligeja je napisao/la:

Da, internet nam je preoblikovao umove. Kod mene je razlog i u tjeskobi. S njome je zapoceo nedostatak koncentracije. S druge strane, otvaraju se neke druge mogucnosti. Vlastito stvaranje i obracanje paznje na izvanjski svijet. Na stvari koje dosad nismo zamjecivali dok smo pretjerano prebivali u tim nekim memljivim, izmastanim svjetovima. Dosta se toga promijenilo. Uocavam inteligenciju prirode i nasu interakciju s njome. Dosad je kamen bio samo kamen. To vise nije tako.

mislim da je tu prisutan i nedostatak kvalitete. Desetak top filmova po gledanosti iz 2016, se sastoje od 4 crtica za odrasle a ostalo su ekranizirani Marvelovi junaci i Dan nezavisnosti 2. Ono, da te neko hibernizirao dvadesetak godina i probudio i pokazao to smece odmah bi rekao da te opet hiberniziraju i probude u neko puno pametnije vrijeme. Prekjucer sam bez problema ponovo pogledao Maratonca i nista mi nije odvlacilo paznju...

ovdje ide jedna lokalna emisija o filmovima kratki rezovi....to povremeno pogledam i pamtim emisiju od davna....no nije sad emisija bitna nego gledam te najave za nove filmove i reklame, pa mislim pa šta je ovo....sve više efekata,bombi,pucačine,pumpanja svega ne bi li se napravio film.....
sve mora bit block buster i šta ja znam sve ne.....normalne teme i filmovi rijetki kao kiša ove godine  Serije ~ filmovi - Page 2 1523192931

i to šta kažeš kad uleti neki stariji film vidiš da je naglasak bio na radnji i likovima ranije, a ne na galami i specijalnim efektima....
ok neke teme i žanrovi traže efekte i doradu, ali šta je previše previše je


Ta ide i na našim lokalnim tv-postajama, međutim, nisam sigurna je li Tv Nova (jedna istarska) ili su Ri-Tv/Kanal Ri. Serije ~ filmovi - Page 2 684758713 James Bond špica.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Serije ~ filmovi - Page 2 Empty Re: Serije ~ filmovi

Postaj  maledetta primavera 28.02.17 20:13

Sjecate se TV OMISLJA?   Serije ~ filmovi - Page 2 439160543
maledetta primavera
maledetta primavera

Broj postova : 1678
Join date : 12.08.2016

[Vrh] Go down

Serije ~ filmovi - Page 2 Empty Re: Serije ~ filmovi

Postaj  Lena 28.02.17 20:29

ligeja je napisao/la:
Ta ide i na našim lokalnim tv-postajama, međutim, nisam sigurna je li Tv Nova (jedna istarska) ili su Ri-Tv/Kanal Ri. Serije ~ filmovi - Page 2 684758713 James Bond špica.
 je james bond...a da i kod vas se emitira?pamtim je sa tv jadrana od prije ohoho vremena i mislila sam da ide samo na ovom području....

sad sam se sjetila i genijalne emisije o kulturi transfer....to sam uvijek čekala i pratila, baš jaka emisija sa odličnim prilozima....

a i sjećam se mislim da je bila lizaljka sa marijom štrajh....tu je bilo provala samo takvih i otkačenih gostiju....ova moja ekipa pogotova muški su je obožavali.....šta luđa to bolja....
Lena
Lena

Broj postova : 8933
Join date : 22.09.2012
Lokacija : All those moments will be lost in time, like tears in rain....

[Vrh] Go down

Serije ~ filmovi - Page 2 Empty Re: Serije ~ filmovi

Postaj  Gost 02.03.17 9:29

maledetta primavera je napisao/la:Sjecate se TV OMISLJA?   Serije ~ filmovi - Page 2 439160543

Kakav mu je bio program? Nisam sigurna da sam ga pratila.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Serije ~ filmovi - Page 2 Empty Re: Serije ~ filmovi

Postaj  Gost 02.03.17 9:37

Lena je napisao/la:
ligeja je napisao/la:
Ta ide i na našim lokalnim tv-postajama, međutim, nisam sigurna je li Tv Nova (jedna istarska) ili su Ri-Tv/Kanal Ri. Serije ~ filmovi - Page 2 684758713 James Bond špica.
 je james bond...a da i kod vas se emitira?pamtim je sa tv jadrana od prije ohoho vremena i mislila sam da ide samo na ovom području....

sad sam se sjetila i genijalne emisije o kulturi transfer....to sam uvijek čekala i pratila, baš jaka emisija sa odličnim prilozima....

a i sjećam se mislim da je bila lizaljka sa marijom štrajh....tu je bilo provala samo takvih i otkačenih gostiju....ova moja ekipa pogotova muški su je obožavali.....šta luđa to bolja....

Evo, bas sam sinoc gledala KR-ove na Ri Tv- u. :-) Predstavljao je crtice.

---

Joj, Lizaljka! :-D I ja sam je pratila. :-D Nije li ondje bio jedan patuljak koji je citao vlastitu erotsku poeziju? :-D Marija mi se prilicno svidjela u toj emisiji. Djelovala je samopouzdano, bila mi je zgodusna i privlacna. Onda mi je pokvarila dojam sa silikonima i prestadoh je gledati. Ne zbog silikona, naravno, vec zato sto mi vise nije djelovala autenticno. To samopouzdanje kojom mi je plijenila paznju ispalo je nekako odglumljeno.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Serije ~ filmovi - Page 2 Empty Re: Serije ~ filmovi

Postaj  pizda 02.03.17 9:44

ligeja je napisao/la:

Joj, Lizaljka! :-D I ja sam je pratila. :-D Nije li ondje bio jedan patuljak koji je citao vlastitu erotsku poeziju? :-D Marija mi se prilicno svidjela u toj emisiji. Djelovala je samopouzdano, bila mi je zgodusna i privlacna. Onda mi je pokvarila dojam sa silikonima i prestadoh je gledati. Ne zbog silikona, naravno, vec zato sto mi vise nije djelovala autenticno. To samopouzdanje kojom mi je plijenila paznju ispalo je nekako odglumljeno.

to sam znao pogledat Serije ~ filmovi - Page 2 684758713 masu njih je poslije Malnar dofurao u Nocnu moru. Ante Pavlovic kiroprakticar je bio i pricao cijelu noc bez prestanka, pa onaj/ona Gugicka transvestit. Bio cak i Ljubisa Kostic jedini cigo odvjetnik a i arhitekt Valdi Bralic koji je pricao o svojim ljubavnim iskustvima sa zenama a sve na njemu govori da je gej Serije ~ filmovi - Page 2 684758713. Njemu mora da sam merak jer me guta pogledom svaki put kad se sretnemo. Nije mi prijatno kad mi ide sledja...Serije ~ filmovi - Page 2 684758713
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Serije ~ filmovi - Page 2 Empty Re: Serije ~ filmovi

Postaj  Lena 02.03.17 13:23

ligeja je napisao/la:

Evo, bas sam sinoc gledala KR-ove na Ri Tv- u. :-) Predstavljao je crtice.

---

Joj, Lizaljka! :-D I ja sam je pratila. :-D Nije li ondje bio jedan patuljak koji je citao vlastitu erotsku poeziju? :-D Marija mi se prilicno svidjela u toj emisiji. Djelovala je samopouzdano, bila mi je zgodusna i privlacna. Onda mi je pokvarila dojam sa silikonima i prestadoh je gledati. Ne zbog silikona, naravno, vec zato sto mi vise nije djelovala autenticno. To samopouzdanje kojom mi je plijenila paznju ispalo je nekako odglumljeno.

ma odlična je bila lizaljka jedno vrijeme, čekalo se svaku novu emisiju....je bio je patuljak da.....
kasnije se sve skupa pomalo izlizalo
Lena
Lena

Broj postova : 8933
Join date : 22.09.2012
Lokacija : All those moments will be lost in time, like tears in rain....

[Vrh] Go down

Serije ~ filmovi - Page 2 Empty Re: Serije ~ filmovi

Postaj  Gost 02.03.17 19:57

pizda je napisao/la:
ligeja je napisao/la:

Joj, Lizaljka! :-D I ja sam je pratila. :-D Nije li ondje bio jedan patuljak koji je citao vlastitu erotsku poeziju? :-D Marija mi se prilicno svidjela u toj emisiji. Djelovala je samopouzdano, bila mi je zgodusna i privlacna. Onda mi je pokvarila dojam sa silikonima i prestadoh je gledati. Ne zbog silikona, naravno, vec zato sto mi vise nije djelovala autenticno. To samopouzdanje kojom mi je plijenila paznju ispalo je nekako odglumljeno.

to sam znao pogledat Serije ~ filmovi - Page 2 684758713 masu njih je poslije Malnar dofurao u Nocnu moru. Ante Pavlovic kiroprakticar je bio i pricao cijelu noc bez prestanka, pa onaj/ona Gugicka transvestit. Bio cak i Ljubisa Kostic jedini cigo odvjetnik a i arhitekt Valdi Bralic koji je pricao o svojim ljubavnim iskustvima sa zenama a sve na njemu govori da je gej Serije ~ filmovi - Page 2 684758713. Njemu mora da sam merak jer me guta pogledom svaki put kad se sretnemo. Nije mi prijatno kad mi ide sledja...Serije ~ filmovi - Page 2 684758713


A pa daaa! Odatle mi je i postao poznat Pavlović. : )))



I da, vezano uz Ljubišu Kostića, kolaju priče da joj je on zapravo otac?!

---

Bralić te odmjerava? Želiš li reći da si privlačan gejevima? Hhh.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Serije ~ filmovi - Page 2 Empty Re: Serije ~ filmovi

Postaj  Gost 02.03.17 19:59

Lena je napisao/la:
ligeja je napisao/la:

Evo, bas sam sinoc gledala KR-ove na Ri Tv- u. :-) Predstavljao je crtice.

---

Joj, Lizaljka! :-D I ja sam je pratila. :-D Nije li ondje bio jedan patuljak koji je citao vlastitu erotsku poeziju? :-D Marija mi se prilicno svidjela u toj emisiji. Djelovala je samopouzdano, bila mi je zgodusna i privlacna. Onda mi je pokvarila dojam sa silikonima i prestadoh je gledati. Ne zbog silikona, naravno, vec zato sto mi vise nije djelovala autenticno. To samopouzdanje kojom mi je plijenila paznju ispalo je nekako odglumljeno.

ma odlična je bila lizaljka jedno vrijeme, čekalo se svaku novu emisiju....je bio je patuljak da.....
kasnije se sve skupa pomalo izlizalo


A i Malnar je postao popularan sa svojom čudnjikavom svitom. Serije ~ filmovi - Page 2 684758713

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Serije ~ filmovi - Page 2 Empty Re: Serije ~ filmovi

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 2 / 15. Previous  1, 2, 3 ... 8 ... 15  Next

[Vrh]


 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.