kultniX
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Serije ~ filmovi

Stranica 3 / 15. Previous  1, 2, 3, 4 ... 9 ... 15  Next

Go down

Serije ~ filmovi - Page 3 Empty Re: Serije ~ filmovi

Postaj  maledetta primavera 06.03.17 19:46

ligeja je napisao/la:




I da, vezano uz Ljubišu Kostića ...
  Bože kad se sjetim ... jednu noć vani ... sjedimo društvo, zadimljen separe koji gleda na izlaz i vidimo auto, velika, duga, bijela limuzina parkira se preko puta ceste. izlazi Lj. K. i pridružuje se .... mamma mia, kad su počele priče i piševi .... htio on mene zaposliti u Tunisu, htio on zvati mog glavnog nadređenog da me se unaprijedi, da šta on čeka ... pokaže on meni broj u mobitelu koji je zaista od vlasnika i krene ga zvati a ja u paniku i smijeh istovremeno, pusti mobitel čovječe još ću dobiti otkaz Serije ~ filmovi - Page 3 3027872506 Serije ~ filmovi - Page 3 3027872506 Serije ~ filmovi - Page 3 3027872506  !!! ... a ovi ostali u separeu kidali se od smijeha i priča od kunelića ....  Serije ~ filmovi - Page 3 3776795594 Serije ~ filmovi - Page 3 3776795594 Serije ~ filmovi - Page 3 2733991369 Serije ~ filmovi - Page 3 2733991369 Serije ~ filmovi - Page 3 1354420400 Serije ~ filmovi - Page 3 1354420400
maledetta primavera
maledetta primavera

Broj postova : 1678
Join date : 12.08.2016

[Vrh] Go down

Serije ~ filmovi - Page 3 Empty Re: Serije ~ filmovi

Postaj  maledetta primavera 07.03.17 11:07

na filmotopiji tražim si film .... nisam raspoložena još pogledati moonlight ni lion. pogledala manchester by the sea, stvarno .... jako dobar! ne mogu reći izvrstan samo zato jer se zasniva na tragedijama ....
maledetta primavera
maledetta primavera

Broj postova : 1678
Join date : 12.08.2016

[Vrh] Go down

Serije ~ filmovi - Page 3 Empty Re: Serije ~ filmovi

Postaj  antonac 07.03.17 16:37

kat smo vec kod zica, seria, filmova, mene impresionirala seria wire.....ne znam kako su je kod nas preveli....riec je o crimi serii koia se desava u polupustom baltimoreu......

_________________
daite im da seru....Serije ~ filmovi - Page 3 29xutcySerije ~ filmovi - Page 3 7
antonac
antonac

Broj postova : 1923
Join date : 23.09.2012
Age : 24
Lokacija : ogorje

[Vrh] Go down

Serije ~ filmovi - Page 3 Empty Re: Serije ~ filmovi

Postaj  maledetta primavera 07.03.17 17:25

antonac je napisao/la:kat smo vec kod zica, seria, filmova, mene impresionirala seria wire.....ne znam kako su je kod nas preveli....riec je o crimi serii koia se desava u polupustom baltimoreu......
U. Planu mi je pogledati dvije serije o kojima su pisale saudade i whisp na easy forumu ali nikako naci vremena. I knjiga me ceka. Curica i ja smo u x putu gledanja dr house-a na streamingu jer ga ona obozava, obozava njegov team i kako razradjuju bolesti i dolaze do zakljucka. A i meni je izvrsna serija. Osim toga pratim i 13. sezonu Uvoda u anatomiju i cekam cetrnaestu epizodu ko ozeblo sunce.

Veceras neki filmic kad curica ode spavati i builder se povuce jer s njima nesto gledati sacuvaj boze .....
maledetta primavera
maledetta primavera

Broj postova : 1678
Join date : 12.08.2016

[Vrh] Go down

Serije ~ filmovi - Page 3 Empty Re: Serije ~ filmovi

Postaj  RobinUd 07.03.17 19:35

pizda je napisao/la:da sam pedeset godina na najpustijem otoku, zeljan ljudske rijeci, prije bih pozelio komunikaciju sa crvenoguzim mandrilom nego li gledati turske serije...Serije ~ filmovi - Page 3 684758713
Tu spadaju sve (prosle i buduce) spanjolske, meksicke.... i nemam pojma cije serije vec.
Ukljucene su jos: dva i pol muskarca, prijatelji, bing-band teorija (nemam pojma kako se kod nas zove).
A najbolje su mi ta americka sranja se "ugradjenim smijehom".
Ja razumijem zasto to "ugradjuju" Amerikancima, oni su poglupi (pogotovo takvi, koji to gledaju), pa mi je jasno da njima moraju na neki nacin dati znak, kad se moraju smijati.
Meni je nejasno, zasto to za Europu ne filtriraju ?!
RobinUd
RobinUd

Broj postova : 850
Join date : 18.03.2014

[Vrh] Go down

Serije ~ filmovi - Page 3 Empty Re: Serije ~ filmovi

Postaj  Gost 08.03.17 5:56

Kad cujem da neka zenska gleda neke serije ,,posebno one turskee jebo bi joj mater i razbijo bi joj glupi mozak lopatom,,,pa bog te jebo ,,koliki debil morash biti da to gledash,,taka u mom zivotu ne bi ni wc mogla chistiti a kamo li shto drugo raditi,,I onda si pomislim da su zene glupe ko kuratz,,,ali fala bogu da znam i da sam iskusio da nisu sve iste,,majketi,,gubiti vrijeme na filmove i serije,,a zivot klizi ko pijesak kroz prste..ma ,,,,bolje da zabremzam ovdje jer bi o takvim zenama mogao napisati nevidjene gadarije..

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Serije ~ filmovi - Page 3 Empty Re: Serije ~ filmovi

Postaj  Lena 08.03.17 8:45

antonac je napisao/la:kat smo vec kod zica, seria, filmova, mene impresionirala seria wire.....ne znam kako su je kod nas preveli....riec je o crimi serii koia se desava u polupustom baltimoreu......
 koja je to?
ja to nisam gledala  Serije ~ filmovi - Page 3 11484130
Lena
Lena

Broj postova : 8936
Join date : 22.09.2012
Lokacija : All those moments will be lost in time, like tears in rain....

[Vrh] Go down

Serije ~ filmovi - Page 3 Empty Re: Serije ~ filmovi

Postaj  pizda 08.03.17 9:03

Lena je napisao/la:
antonac je napisao/la:kat smo vec kod zica, seria, filmova, mene impresionirala seria wire.....ne znam kako su je kod nas preveli....riec je o crimi serii koia se desava u polupustom baltimoreu......
 koja je to?
ja to nisam gledala  Serije ~ filmovi - Page 3 11484130

zato je Baltimore i bijo polupust...Serije ~ filmovi - Page 3 684758713
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Serije ~ filmovi - Page 3 Empty Re: Serije ~ filmovi

Postaj  Lena 08.03.17 9:04

pizda je napisao/la:
Lena je napisao/la:
antonac je napisao/la:kat smo vec kod zica, seria, filmova, mene impresionirala seria wire.....ne znam kako su je kod nas preveli....riec je o crimi serii koia se desava u polupustom baltimoreu......
 koja je to?
ja to nisam gledala  Serije ~ filmovi - Page 3 11484130

zato je Baltimore i bijo polupust...Serije ~ filmovi - Page 3 684758713

jel ono sarita blizu baltimora ili se odselila negdje? zaboravila sam.....
možda je sara bila u seriji i zato je radnja bila poprave napeta.....


idem vani....bolje sad nego kasnije....
Lena
Lena

Broj postova : 8936
Join date : 22.09.2012
Lokacija : All those moments will be lost in time, like tears in rain....

[Vrh] Go down

Serije ~ filmovi - Page 3 Empty Re: Serije ~ filmovi

Postaj  pizda 08.03.17 9:06

Lena je napisao/la:
pizda je napisao/la:
Lena je napisao/la:
antonac je napisao/la:kat smo vec kod zica, seria, filmova, mene impresionirala seria wire.....ne znam kako su je kod nas preveli....riec je o crimi serii koia se desava u polupustom baltimoreu......
 koja je to?
ja to nisam gledala  Serije ~ filmovi - Page 3 11484130

zato je Baltimore i bijo polupust...Serije ~ filmovi - Page 3 684758713

jel ono sarita blizu baltimora ili se odselila negdje? zaboravila sam.....
možda je sara bila u seriji i zato je radnja bila poprave napeta.....


idem vani....bolje sad nego kasnije....

znam da je bila tamo ali ne znam je li jos uvijek. Ta se cesto seli i gdje god dodje bude neki tornado ili tsunami...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Serije ~ filmovi - Page 3 Empty Re: Serije ~ filmovi

Postaj  Gost 09.03.17 16:06

Nemam previse vremena za serije, ali nedavno su na TV-u ponavljali 5. sezonu Game of Thrones, pa sam je pogledala. I ako vec znam sto ce se dogoditi isto sam uzbudjena i kriziram tokom svake epizode. Serije ~ filmovi - Page 3 1724307051

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Serije ~ filmovi - Page 3 Empty Re: Serije ~ filmovi

Postaj  Gost 24.02.18 14:18

Izmedju Jarmuschovog Patersona u gradicu Paterson, jednostavnog, sporohodnog filma o vozacu autobusa koji pise pjesme (ili pjesnika koji vozi autobus), te "Majke" Arofonskog, nije mi se dogodila neka druga filmska ljubav. Okej, ciklus Alekseja Fedorcenka i njegovog magijskog realizma na HRT-u 3 bilo je zanimljivo iskustvo.

Blade Runner 2049.nije bio sasvim promasen, zapravo, lijepa posveta Blade Runneru s neocekivanim raspletom price o Deckardu i Rachael, vizualno divan, nezamjetnog soundtracka, nije me emotivno dotaknuo.

"Posljednji jedi", pak, izazvao je burne emocije i nevjericu. Izuzetno lose odradjeno. Najbolji je dio filma, iako ne bez zamjerki, rashomonska prica Lukea, Bena i Rey..

---

Twin Peaksov povratak bila je odlicna zanimacija u ljetnim mjesecima. Nismo dobili zasecereno sarenilo melankolije vec eksploziju kritike suvremenog vrjednosnog sustava. Izgubljeni u tudjim kodovima, poput Coppera, pitamo se koliko brzo vrijeme odmice unaprijed il' unatrag i zasto se izmastana herojska djela nikako ne utjelovljuju.

O vremenskoj petlji svjedoci i neocekivano dobra njemacka serija Dark koju bismo mogli okarakterizirati kao sci fi triler. Svakako je gledati trijezne glave, budnog oka.

A kad sam vec kod "tame", zabavljam se islandskim noirom koji prodire u razlicite zanrove. Zapocinje prilicno jednostavno, hladne ljepote i uma, no na polovici sezone Fortitudea, radnja podivlja..

Za mjesec dana ocekuje nas i nastavak zabavnog parka u kojem je sve dopusteno. Westworld.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Serije ~ filmovi - Page 3 Empty Re: Serije ~ filmovi

Postaj  besposlenpop 24.02.18 16:46

Viktorijanska ljekarna, dokumentarna serija (2/4)

Serije ~ filmovi - Page 3 310nedelja, 25.02.2018 00:55

Serije ~ filmovi - Page 3 4348d943-e177-4317-869a-d36f74779346
Victorian Pharmacy

Pedesetih i šezdesetih godina 19. stoljeća prenapučenost i prljavština u stanovima dosegle su vrhunac, pa dovele do neviđenih epidemija. Mnogi su ljekarnici zarađivali pravo bogatstvo prodajom panaceja, tvrdeći da liječe gotovo sve. Ekipa priprema vlastitu neopasnu viktorijansku panaceju od mljevene rabarbare, sladića, sapuna i glukoznog sirupa. Otkriće klica pretvorilo je i prodaju baktericidnih dezinficijensa i antiseptika u unosan posao. Znanstvenik Mike Bullivant pravi dezinfektant destilirajući karbolnu kiselinu iz ugljenog katrana. Ljekarnici su se brinuli i za životinje. Nick za konja priprema losion za mišiće od octene kiseline i terpentina. 

Odabrala: Mira Vočinkić

_________________
Serije ~ filmovi - Page 3 A060  Слава Україні!
besposlenpop
besposlenpop

Broj postova : 5744
Join date : 19.02.2018
Age : 65
Lokacija : Ma kaj lokacija - imam i građevinsku i uporabnu!

[Vrh] Go down

Serije ~ filmovi - Page 3 Empty Re: Serije ~ filmovi

Postaj  maledetta primavera 24.02.18 21:07

Serije ~ filmovi - Page 3 Once-Upon-A-Time-Season-5-Cast-Hercules
maledetta primavera
maledetta primavera

Broj postova : 1678
Join date : 12.08.2016

[Vrh] Go down

Serije ~ filmovi - Page 3 Empty Re: Serije ~ filmovi

Postaj  antonac 12.04.18 16:35

antonac je napisao/la:kat smo vec kod zica, seria, filmova, mene impresionirala seria wire.....ne znam kako su je kod nas preveli....riec je o crimi serii koia se desava u polupustom baltimoreu......


nasi su je preveli sa The Wire.....pogledali smo skupa svi svih 5 sezona.....

Serije ~ filmovi - Page 3 File:Wire07

_________________
daite im da seru....Serije ~ filmovi - Page 3 29xutcySerije ~ filmovi - Page 3 7
antonac
antonac

Broj postova : 1923
Join date : 23.09.2012
Age : 24
Lokacija : ogorje

[Vrh] Go down

Serije ~ filmovi - Page 3 Empty Re: Serije ~ filmovi

Postaj  antonac 14.04.18 15:40

ja sam ko novi ljubitelj torenta skinijo blade runner i novi blade runner 20159 pa su danas i sutra kod nas projekcie.....oboruzat cemo se grickalicama.....ja i cmilja cemo sigurno gustat, za diecu nisam bas siguran.....

_________________
daite im da seru....Serije ~ filmovi - Page 3 29xutcySerije ~ filmovi - Page 3 7
antonac
antonac

Broj postova : 1923
Join date : 23.09.2012
Age : 24
Lokacija : ogorje

[Vrh] Go down

Serije ~ filmovi - Page 3 Empty Re: Serije ~ filmovi

Postaj  whisperer 24.04.18 23:31

Tomiceee.... Serije ~ filmovi - Page 3 2696049567

Serije ~ filmovi - Page 3 Westworld_season_2_review_spoiler_free_0
whisperer
whisperer

Broj postova : 739
Join date : 03.03.2018

[Vrh] Go down

Serije ~ filmovi - Page 3 Empty Re: Serije ~ filmovi

Postaj  besposlenpop 25.04.18 8:22

whisperer je napisao/la:Tomiceee.... Serije ~ filmovi - Page 3 2696049567

A gde je osmijeh?  Serije ~ filmovi - Page 3 270804909

_________________
Serije ~ filmovi - Page 3 A060  Слава Україні!
besposlenpop
besposlenpop

Broj postova : 5744
Join date : 19.02.2018
Age : 65
Lokacija : Ma kaj lokacija - imam i građevinsku i uporabnu!

[Vrh] Go down

Serije ~ filmovi - Page 3 Empty Re: Serije ~ filmovi

Postaj  Gost 27.04.18 20:27

whisperer je napisao/la:Tomiceee.... Serije ~ filmovi - Page 3 2696049567

Serije ~ filmovi - Page 3 Westworld_season_2_review_spoiler_free_0

A znaaam. :-( Radovala sam se tome poput djeteta, onda je laptop odlucio pokvariti mi zadovoljstvo pa cekam njegovo ozivljavanje.

Piši, sto se desava?

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Serije ~ filmovi - Page 3 Empty Re: Serije ~ filmovi

Postaj  Gost 27.04.18 20:28

antonac je napisao/la:ja sam ko novi ljubitelj torenta skinijo blade runner i novi blade runner 20159 pa su danas i sutra kod nas projekcie.....oboruzat cemo se grickalicama.....ja i cmilja cemo sigurno gustat, za diecu nisam bas siguran.....

I? Dojmovi?

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Serije ~ filmovi - Page 3 Empty Re: Serije ~ filmovi

Postaj  antonac 28.04.18 6:12

Tomica je napisao/la:
antonac je napisao/la:ja sam ko novi ljubitelj torenta skinijo blade runner i novi blade runner 20159 pa su danas i sutra kod nas projekcie.....oboruzat cemo se grickalicama.....ja i cmilja cemo sigurno gustat, za diecu nisam bas siguran.....

I? Dojmovi?

o starom runneru ne treba trositi rieci....meni je to jedan od drazih filmova ikad.....a novi.....nie los, pogotovo je slika dobra.....a prica....predvidljiva i zercu dosadnjikava i banalna.....tipicno holivudska....znaci, ukupno: osrednji.....

_________________
daite im da seru....Serije ~ filmovi - Page 3 29xutcySerije ~ filmovi - Page 3 7
antonac
antonac

Broj postova : 1923
Join date : 23.09.2012
Age : 24
Lokacija : ogorje

[Vrh] Go down

Serije ~ filmovi - Page 3 Empty Re: Serije ~ filmovi

Postaj  Gost 28.04.18 10:40

antonac je napisao/la:
Tomica je napisao/la:
antonac je napisao/la:ja sam ko novi ljubitelj torenta skinijo blade runner i novi blade runner 20159 pa su danas i sutra kod nas projekcie.....oboruzat cemo se grickalicama.....ja i cmilja cemo sigurno gustat, za diecu nisam bas siguran.....

I? Dojmovi?

o starom runneru ne treba trositi rieci....meni je to jedan od drazih filmova ikad.....a novi.....nie los, pogotovo je slika dobra.....a prica....predvidljiva i zercu dosadnjikava i banalna.....tipicno holivudska....znaci, ukupno: osrednji.....

A da, BR vecina nas dozivljava remek-djelom, u vrijeme kad se pojavio bio je toliko drugaciji da ga suvremena publika nije ni razumjela. U danasnje vrijeme, snimati njegov nastavak stvarno je nezahvalno. :-) Samo se nadam da nece uslijediti nastavci. Unistili su Star Warse, neka ne diraju BR bezveznim trilogijama. :-)

Usput, evo Whisp je spomenula pocetak nove sezone Westworlda. Odlicna serija o problemu (samo)svijesti, predetermiranosti, (ne)razlici andija i ljudi. . .

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Serije ~ filmovi - Page 3 Empty Re: Serije ~ filmovi

Postaj  besposlenpop 28.04.18 11:11

Ja sam i dalje u poviesti:

HRT - HTV3 28.04.2018. 17.15


Serije ~ filmovi - Page 3 Image

Edvardijanska farma, dokumentarna serija (59'10")


EDWARDIAN FARM



  • Epizoda:  7.



Ožujak je. Ekipa dočekuje željno očekivano proljeće. Vrijeme je za branje sunovrata. U doba najvećeg procvata početkom 20. stoljeća dolina rijeke Tamar bila je najveći britanski proizvođač sunovrata u predsezoni. Rezultat je to blage klime ove regije, kao i uvođenja željeznice zahvaljujući kojoj su se proizvodi mogli na drugi kraj zemlje dostaviti nekoliko sati nakon branja. Alex i Peter gnoje polje krumpira, za što im je potrebno 10 tona istrunule konjske balege. Nakon branja sunovrata i uspješnog janjenja svih ovaca ekipa veselo slavi Uskrs. Vrijeme je za gozbu, posebnu misu i iznenađenje za Ruth.


Odabrala: Mira Vočinkić


Serije ~ filmovi - Page 3 1869404863 Serije ~ filmovi - Page 3 280662968

_________________
Serije ~ filmovi - Page 3 A060  Слава Україні!
besposlenpop
besposlenpop

Broj postova : 5744
Join date : 19.02.2018
Age : 65
Lokacija : Ma kaj lokacija - imam i građevinsku i uporabnu!

[Vrh] Go down

Serije ~ filmovi - Page 3 Empty Re: Serije ~ filmovi

Postaj  pizda 28.04.18 23:01

antonac je napisao/la:
Tomica je napisao/la:
antonac je napisao/la:ja sam ko novi ljubitelj torenta skinijo blade runner i novi blade runner 20159 pa su danas i sutra kod nas projekcie.....oboruzat cemo se grickalicama.....ja i cmilja cemo sigurno gustat, za diecu nisam bas siguran.....

I? Dojmovi?

o starom runneru ne treba trositi rieci....meni je to jedan od drazih filmova ikad.....a novi.....nie los, pogotovo je slika dobra.....a prica....predvidljiva i zercu dosadnjikava i banalna.....tipicno holivudska....znaci, ukupno: osrednji.....

pa nista bolje se i nije moglo ocekivati, BR uopce nije trebao nastavak...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Serije ~ filmovi - Page 3 Empty Re: Serije ~ filmovi

Postaj  pizda 28.04.18 23:06

Tomica je napisao/la:

Unistili su Star Warse, neka ne diraju BR bezveznim trilogijama. :-)

za pogledati neki novi nastavak SW trebas imat kazalo u kome ce pisati ko je kome sto, na koje razdoblje se radnja odnosi, jel prije prvog filma ili negdje izmedju treceg i cetvrtog dijela itd. itd. Cisto da ne povjerujes u sto se pretvorio jedan dobar film...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Serije ~ filmovi - Page 3 Empty Re: Serije ~ filmovi

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 3 / 15. Previous  1, 2, 3, 4 ... 9 ... 15  Next

[Vrh]


 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.