kultniX
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

LJUBAKANJE ..Uletijo bi u nju ko 'rvatska u kredite,,,onda bi joj naplatijo sve kamate ,,daklem ,,tema je ,,za kuratz..

Stranica 8 / 16. Previous  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 12 ... 16  Next

Go down

LJUBAKANJE ..Uletijo bi u nju ko 'rvatska u kredite,,,onda bi joj naplatijo sve kamate ,,daklem ,,tema je ,,za kuratz.. - Page 8 Empty Re: LJUBAKANJE ..Uletijo bi u nju ko 'rvatska u kredite,,,onda bi joj naplatijo sve kamate ,,daklem ,,tema je ,,za kuratz..

Postaj  Gost 26.04.17 23:20


LJUBAKANJE ..Uletijo bi u nju ko 'rvatska u kredite,,,onda bi joj naplatijo sve kamate ,,daklem ,,tema je ,,za kuratz.. - Page 8 684758713

sjetio se me na jednu moju sliju u ulju koju nisam nikada nigdje objavila jer sam znala da će je rijetki razumjeti ...thx LJUBAKANJE ..Uletijo bi u nju ko 'rvatska u kredite,,,onda bi joj naplatijo sve kamate ,,daklem ,,tema je ,,za kuratz.. - Page 8 684758713

a govori o tome koliko su sva djeca jednaka i "jednako" bi trebala biti dočekana na ovom svijetu da bi uspjeli razviti svoje potencijale ...

vuk mi je to isto neki dan rekao: "treba se nastaviti igrati kao kad smo bili djeca inače ode život uzalud" .. složila sam se sa njim LJUBAKANJE ..Uletijo bi u nju ko 'rvatska u kredite,,,onda bi joj naplatijo sve kamate ,,daklem ,,tema je ,,za kuratz.. - Page 8 684758713

Gost
Gost


[Vrh] Go down

LJUBAKANJE ..Uletijo bi u nju ko 'rvatska u kredite,,,onda bi joj naplatijo sve kamate ,,daklem ,,tema je ,,za kuratz.. - Page 8 Empty Re: LJUBAKANJE ..Uletijo bi u nju ko 'rvatska u kredite,,,onda bi joj naplatijo sve kamate ,,daklem ,,tema je ,,za kuratz..

Postaj  Gost 27.04.17 6:44

Sve sto radis iz namjere da odusevis druge je osudito na propast,,ali kad se radi za sebe i iz ljubavi,,e onda to nemre biti nikakav promasaj,,,iskusio na svojoj kozi,,lijep je osjecaj kad naidjesh na nekog tko osjeti i prepozna tvoju dushu..nema tih para koje to mogu platiti,,,tak da ne brigaj,,i ijebeti se,,ali sam siguran da ce netko u tome uzivati,,,kako rekoh,,,ako je napravljeno s ljubavlju i za sebe,,zato shto sebe nemremo prevariti i da hocemo..Recmo,,kad zenska zeli dokazati muskarcu kako ga voli i kako je dobra u krevetu ..pa mu popusi a uopce ne uziva u tome,,,e to ti je to,,:LJUBAKANJE ..Uletijo bi u nju ko 'rvatska u kredite,,,onda bi joj naplatijo sve kamate ,,daklem ,,tema je ,,za kuratz.. - Page 8 1619348112)Daklem ne pusi ako ti ne prichinjava zadovoljstvo jer se to vidi iz avijona..pa ja::)Dodushe svijet boja je charoban i sve se vishe vidim u njemu jer se tamo najbolje osjecam i najiskrenije se dajem...tak da,,,,rekoh sebi ,,,nikad ne reci nikad..a reko sam davno :LJUBAKANJE ..Uletijo bi u nju ko 'rvatska u kredite,,,onda bi joj naplatijo sve kamate ,,daklem ,,tema je ,,za kuratz.. - Page 8 684758713

Gost
Gost


[Vrh] Go down

LJUBAKANJE ..Uletijo bi u nju ko 'rvatska u kredite,,,onda bi joj naplatijo sve kamate ,,daklem ,,tema je ,,za kuratz.. - Page 8 Empty Re: LJUBAKANJE ..Uletijo bi u nju ko 'rvatska u kredite,,,onda bi joj naplatijo sve kamate ,,daklem ,,tema je ,,za kuratz..

Postaj  Gost 27.04.17 16:00

zingaro je napisao/la:Sve sto radis iz namjere da odusevis druge je osudito na propast,,ali kad se radi za sebe i iz ljubavi,,e onda to nemre biti nikakav promasaj,,,iskusio na svojoj kozi,,lijep je osjecaj kad naidjesh na nekog tko osjeti i prepozna tvoju dushu..nema tih para koje to mogu platiti,,,tak da ne brigaj,,i ijebeti se,,ali sam siguran da ce netko u tome uzivati,,,kako rekoh,,,ako je napravljeno s ljubavlju i za sebe,,zato shto sebe nemremo prevariti i da hocemo..

primitivčino, kako možeš pisati ovako primitivne stvari ? a ? LJUBAKANJE ..Uletijo bi u nju ko 'rvatska u kredite,,,onda bi joj naplatijo sve kamate ,,daklem ,,tema je ,,za kuratz.. - Page 8 3114667799

nego, da se pridružim klubu primitivaca obzirom da potpisujem ovaj post od a do žnj ... LJUBAKANJE ..Uletijo bi u nju ko 'rvatska u kredite,,,onda bi joj naplatijo sve kamate ,,daklem ,,tema je ,,za kuratz.. - Page 8 1523192931


Gost
Gost


[Vrh] Go down

LJUBAKANJE ..Uletijo bi u nju ko 'rvatska u kredite,,,onda bi joj naplatijo sve kamate ,,daklem ,,tema je ,,za kuratz.. - Page 8 Empty Re: LJUBAKANJE ..Uletijo bi u nju ko 'rvatska u kredite,,,onda bi joj naplatijo sve kamate ,,daklem ,,tema je ,,za kuratz..

Postaj  Gost 27.04.17 20:51

ne znam gdje je sada jer sam nasumično kliknula na masu linkova na ovoj temi a ne otvaram sve i izletila mi ova pa da ne tražim ... na ovu sam se izvedbu sva naježila nedavno kad sam bila na večerima francuske šansone ... kako je žena to izvela ... predobro !

kasnije preslušala intervju sa njom i kako je uopće postala pjevačica ... kad sam čula tu priču, ne čudi da pjeva iz duše i zna kako


Gost
Gost


[Vrh] Go down

LJUBAKANJE ..Uletijo bi u nju ko 'rvatska u kredite,,,onda bi joj naplatijo sve kamate ,,daklem ,,tema je ,,za kuratz.. - Page 8 Empty Re: LJUBAKANJE ..Uletijo bi u nju ko 'rvatska u kredite,,,onda bi joj naplatijo sve kamate ,,daklem ,,tema je ,,za kuratz..

Postaj  Gost 27.04.17 21:11

baš prekrasna žena anđeoskog glasa ... koja je sreća da takve postoje i dijele svoj talent sa svima LJUBAKANJE ..Uletijo bi u nju ko 'rvatska u kredite,,,onda bi joj naplatijo sve kamate ,,daklem ,,tema je ,,za kuratz.. - Page 8 684758713  po izgledu mi malo baca na nastasju kinski ... al palo mi je na pamet da nije imala oca kakvog je imala i koji joj je kao djetetu objasnio da ona JESTE PJEVAČICA još dok je bila dijete, kuda bi zalutala u životu ... zamisli takav talent kako sjedi u nekom uredu i pjeva sama sebi pod nos dok se tušira ? užas ... a moglo se dogoditi ... koliko je bitno da nas roditelji podrže na vrijeme i nanjuše talent


Gost
Gost


[Vrh] Go down

LJUBAKANJE ..Uletijo bi u nju ko 'rvatska u kredite,,,onda bi joj naplatijo sve kamate ,,daklem ,,tema je ,,za kuratz.. - Page 8 Empty Re: LJUBAKANJE ..Uletijo bi u nju ko 'rvatska u kredite,,,onda bi joj naplatijo sve kamate ,,daklem ,,tema je ,,za kuratz..

Postaj  Gost 27.04.17 22:19

zingaro je napisao/la:Dodushe svijet boja je charoban i sve se vishe vidim u njemu jer se tamo najbolje osjecam i najiskrenije se dajem...tak da,,,,rekoh sebi ,,,nikad ne reci nikad..a reko sam davno :LJUBAKANJE ..Uletijo bi u nju ko 'rvatska u kredite,,,onda bi joj naplatijo sve kamate ,,daklem ,,tema je ,,za kuratz.. - Page 8 684758713

potpisujem duplo .... "nikad ne reci nikad" je čarobna formula za pokrenuti čarobne tepihe, duhove zarobljene u prašnjavim bocama i koješta ... koliko puta sam sama sebi rekla neću nešto nikada a onda se pokazalo da je upravo to "neću nikad" moj pravi put ... samo još nisam znala a tko nešto ne zna nije kriv LJUBAKANJE ..Uletijo bi u nju ko 'rvatska u kredite,,,onda bi joj naplatijo sve kamate ,,daklem ,,tema je ,,za kuratz.. - Page 8 1523192931

Gost
Gost


[Vrh] Go down

LJUBAKANJE ..Uletijo bi u nju ko 'rvatska u kredite,,,onda bi joj naplatijo sve kamate ,,daklem ,,tema je ,,za kuratz.. - Page 8 Empty Re: LJUBAKANJE ..Uletijo bi u nju ko 'rvatska u kredite,,,onda bi joj naplatijo sve kamate ,,daklem ,,tema je ,,za kuratz..

Postaj  Gost 30.04.17 5:15

Legolas je napisao/la:
zingaro je napisao/la:Sve sto radis iz namjere da odusevis druge je osudito na propast,,ali kad se radi za sebe i iz ljubavi,,e onda to nemre biti nikakav promasaj,,,iskusio na svojoj kozi,,lijep je osjecaj kad naidjesh na nekog tko osjeti i prepozna tvoju dushu..nema tih para koje to mogu platiti,,,tak da ne brigaj,,i ijebeti se,,ali sam siguran da ce netko u tome uzivati,,,kako rekoh,,,ako je napravljeno s ljubavlju i za sebe,,zato shto sebe nemremo prevariti i da hocemo..

primitivčino, kako možeš pisati ovako primitivne stvari ? a ? LJUBAKANJE ..Uletijo bi u nju ko 'rvatska u kredite,,,onda bi joj naplatijo sve kamate ,,daklem ,,tema je ,,za kuratz.. - Page 8 3114667799

nego, da se pridružim klubu primitivaca obzirom da potpisujem ovaj post od a do žnj ... LJUBAKANJE ..Uletijo bi u nju ko 'rvatska u kredite,,,onda bi joj naplatijo sve kamate ,,daklem ,,tema je ,,za kuratz.. - Page 8 1523192931


Prije mjesec dana smo imali (dva puta mjesechno iamo vajn tejsting i restacu) testiranje italijanska vina ...a za kraj Antonio je ostavio specijalno vino,,,Primitivo,,,Kad sam ga probo ,,rekoh svima ,,od sada me zovite izvorni:LJUBAKANJE ..Uletijo bi u nju ko 'rvatska u kredite,,,onda bi joj naplatijo sve kamate ,,daklem ,,tema je ,,za kuratz.. - Page 8 684758713)Pa jebo te,,kao na ovom forumu,,svi su kao neki posebni ..imaju kao fol neke stajlove,,a malo je iskrenih koji se usudjuju reci ono shto misle nego sve neshto okolo male Ljerke pa bi ucerali ako se ona namjesti u povoljnom polozaju...drkadzije bez muda i smisla za humor,..chekaju da neshto ushicare,,bog ce znati shto,,,Glume neke velichine,,shutaju se rijechima kojima ne znaju pravo znachenje,,necu ulaziti u gramatiku,,,da li je ili nije pravilno napisati,,je l' ili nije:LJUBAKANJE ..Uletijo bi u nju ko 'rvatska u kredite,,,onda bi joj naplatijo sve kamate ,,daklem ,,tema je ,,za kuratz.. - Page 8 1619348112 Glume intelektualce ,,,erudite,,a ispadaju zadnej budale ..bok te jebo ,,meni dodje da se ispovracam,,Volim ljude bez dlake na jeziku ..osim ako su lizali neku neobrijatu,,koji znaju reci u par rijechi ono shto misle,,,a posebno ono u shto vjeruju sa argumentom dokazato,,Moram priznati da si ti evoulirala i pravog zajebanta kojeg skoro svi pushe,,odnosno,,,ukrala smi prijashnji stajling glavnog provokatora,,pichko jedna jebena pokvarita:LJUBAKANJE ..Uletijo bi u nju ko 'rvatska u kredite,,,onda bi joj naplatijo sve kamate ,,daklem ,,tema je ,,za kuratz.. - Page 8 1619348112 Morat cu promijeniti nadimak ,,da bi bijo opet vjeodostojan:LJUBAKANJE ..Uletijo bi u nju ko 'rvatska u kredite,,,onda bi joj naplatijo sve kamate ,,daklem ,,tema je ,,za kuratz.. - Page 8 1619348112)

Gost
Gost


[Vrh] Go down

LJUBAKANJE ..Uletijo bi u nju ko 'rvatska u kredite,,,onda bi joj naplatijo sve kamate ,,daklem ,,tema je ,,za kuratz.. - Page 8 Empty Re: LJUBAKANJE ..Uletijo bi u nju ko 'rvatska u kredite,,,onda bi joj naplatijo sve kamate ,,daklem ,,tema je ,,za kuratz..

Postaj  Gost 01.05.17 1:27

zingaro je napisao/la:Moram priznati da si ti evoulirala i pravog zajebanta kojeg skoro svi pushe,,odnosno,,,ukrala smi prijashnji stajling glavnog provokatora,,pichko jedna jebena pokvarita:LJUBAKANJE ..Uletijo bi u nju ko 'rvatska u kredite,,,onda bi joj naplatijo sve kamate ,,daklem ,,tema je ,,za kuratz.. - Page 8 1619348112 Morat cu promijeniti nadimak ,,da bi bijo opet vjeodostojan:LJUBAKANJE ..Uletijo bi u nju ko 'rvatska u kredite,,,onda bi joj naplatijo sve kamate ,,daklem ,,tema je ,,za kuratz.. - Page 8 1619348112)

ništa ja nisam evoluirala ... uvijek imam fazu prilagodbe dok škicam ekipu i njen puls al onda se brzo vratim na svoj oriđiđi stajling ... kako se ono kaže, u početku se svi trudimo biti ugodni svima, na kraju skužiš da moraš jedino sebi biti ugodan i zabavan a za krivu ekipu te zabole ... ne provociram namjerno al ako netko moje upise doživi kao provokaciju, nije to moj problem niti doživljaj nego onog koji doživljava LJUBAKANJE ..Uletijo bi u nju ko 'rvatska u kredite,,,onda bi joj naplatijo sve kamate ,,daklem ,,tema je ,,za kuratz.. - Page 8 1523192931

ajd promijeni nick ... živo me zanima šta ćeš smislit LJUBAKANJE ..Uletijo bi u nju ko 'rvatska u kredite,,,onda bi joj naplatijo sve kamate ,,daklem ,,tema je ,,za kuratz.. - Page 8 1523192931

Gost
Gost


[Vrh] Go down

LJUBAKANJE ..Uletijo bi u nju ko 'rvatska u kredite,,,onda bi joj naplatijo sve kamate ,,daklem ,,tema je ,,za kuratz.. - Page 8 Empty Re: LJUBAKANJE ..Uletijo bi u nju ko 'rvatska u kredite,,,onda bi joj naplatijo sve kamate ,,daklem ,,tema je ,,za kuratz..

Postaj  Gost 01.05.17 4:39

zingaro je napisao/la:
Legolas je napisao/la:
zingaro je napisao/la:Sve sto radis iz namjere da odusevis druge je osudito na propast,,ali kad se radi za sebe i iz ljubavi,,e onda to nemre biti nikakav promasaj,,,iskusio na svojoj kozi,,lijep je osjecaj kad naidjesh na nekog tko osjeti i prepozna tvoju dushu..nema tih para koje to mogu platiti,,,tak da ne brigaj,,i ijebeti se,,ali sam siguran da ce netko u tome uzivati,,,kako rekoh,,,ako je napravljeno s ljubavlju i za sebe,,zato shto sebe nemremo prevariti i da hocemo..

primitivčino, kako možeš pisati ovako primitivne stvari ? a ?  LJUBAKANJE ..Uletijo bi u nju ko 'rvatska u kredite,,,onda bi joj naplatijo sve kamate ,,daklem ,,tema je ,,za kuratz.. - Page 8 3114667799

nego, da se pridružim klubu primitivaca obzirom da potpisujem ovaj post od a do žnj ...  LJUBAKANJE ..Uletijo bi u nju ko 'rvatska u kredite,,,onda bi joj naplatijo sve kamate ,,daklem ,,tema je ,,za kuratz.. - Page 8 1523192931


Prije mjesec dana smo imali (dva puta mjesechno  iamo vajn tejsting i restacu) testiranje italijanska vina ...a za kraj Antonio je ostavio specijalno vino,,,Primitivo,,,Kad sam ga probo ,,rekoh svima ,,od sada me zovite izvorni:LJUBAKANJE ..Uletijo bi u nju ko 'rvatska u kredite,,,onda bi joj naplatijo sve kamate ,,daklem ,,tema je ,,za kuratz.. - Page 8 684758713)Pa jebo te,,kao na ovom forumu,,svi su kao neki posebni ..imaju kao fol neke stajlove,,a malo je iskrenih koji se usudjuju reci ono shto misle nego sve neshto okolo male Ljerke pa bi ucerali ako se ona namjesti u povoljnom polozaju...drkadzije bez muda i smisla za humor,..chekaju da neshto ushicare,,bog ce znati shto,,,Glume neke velichine,,shutaju se rijechima kojima ne znaju pravo znachenje,,necu ulaziti u gramatiku,,,da li je ili nije pravilno napisati,,je l' ili nije:LJUBAKANJE ..Uletijo bi u nju ko 'rvatska u kredite,,,onda bi joj naplatijo sve kamate ,,daklem ,,tema je ,,za kuratz.. - Page 8 1619348112 Glume intelektualce ,,,erudite,,a ispadaju zadnej budale ..bok te jebo ,,meni dodje da se ispovracam,,Volim ljude bez dlake na jeziku ..osim ako su lizali neku neobrijatu,,koji znaju reci u par rijechi ono shto misle,,,a posebno ono u shto vjeruju sa argumentom dokazato,,Moram priznati da si ti evoulirala i pravog zajebanta kojeg skoro svi pushe,,odnosno,,,ukrala smi prijashnji stajling glavnog provokatora,,pichko jedna jebena pokvarita:LJUBAKANJE ..Uletijo bi u nju ko 'rvatska u kredite,,,onda bi joj naplatijo sve kamate ,,daklem ,,tema je ,,za kuratz.. - Page 8 1619348112 Morat cu promijeniti nadimak ,,da bi bijo opet vjeodostojan:LJUBAKANJE ..Uletijo bi u nju ko 'rvatska u kredite,,,onda bi joj naplatijo sve kamate ,,daklem ,,tema je ,,za kuratz.. - Page 8 1619348112)
Ahahahahahhhhhaah, vidi velicine kako bi se nadimao, nadkrilio, nadvio i ispravljao...  LJUBAKANJE ..Uletijo bi u nju ko 'rvatska u kredite,,,onda bi joj naplatijo sve kamate ,,daklem ,,tema je ,,za kuratz.. - Page 8 3114667799
Da ti pomognem u dilemi - ispravno je: je li, a kao kratica je l'.... a to sto se uvrijezilo kao jel - e to ti nije ispravno LJUBAKANJE ..Uletijo bi u nju ko 'rvatska u kredite,,,onda bi joj naplatijo sve kamate ,,daklem ,,tema je ,,za kuratz.. - Page 8 3015220106
Nista, hvala... i drugi put  LJUBAKANJE ..Uletijo bi u nju ko 'rvatska u kredite,,,onda bi joj naplatijo sve kamate ,,daklem ,,tema je ,,za kuratz.. - Page 8 684758713

Gost
Gost


[Vrh] Go down

LJUBAKANJE ..Uletijo bi u nju ko 'rvatska u kredite,,,onda bi joj naplatijo sve kamate ,,daklem ,,tema je ,,za kuratz.. - Page 8 Empty Re: LJUBAKANJE ..Uletijo bi u nju ko 'rvatska u kredite,,,onda bi joj naplatijo sve kamate ,,daklem ,,tema je ,,za kuratz..

Postaj  Gost 01.05.17 4:42

Evo i jos jedan dzabe  - vjerujem da ce ti ustrebati, ispravno je i hemeroid i hemoroid  LJUBAKANJE ..Uletijo bi u nju ko 'rvatska u kredite,,,onda bi joj naplatijo sve kamate ,,daklem ,,tema je ,,za kuratz.. - Page 8 11484130

Gost
Gost


[Vrh] Go down

LJUBAKANJE ..Uletijo bi u nju ko 'rvatska u kredite,,,onda bi joj naplatijo sve kamate ,,daklem ,,tema je ,,za kuratz.. - Page 8 Empty Re: LJUBAKANJE ..Uletijo bi u nju ko 'rvatska u kredite,,,onda bi joj naplatijo sve kamate ,,daklem ,,tema je ,,za kuratz..

Postaj  Gost 02.05.17 5:13

Vel'ka Maca je napisao/la:
zingaro je napisao/la:
Legolas je napisao/la:
zingaro je napisao/la:Sve sto radis iz namjere da odusevis druge je osudito na propast,,ali kad se radi za sebe i iz ljubavi,,e onda to nemre biti nikakav promasaj,,,iskusio na svojoj kozi,,lijep je osjecaj kad naidjesh na nekog tko osjeti i prepozna tvoju dushu..nema tih para koje to mogu platiti,,,tak da ne brigaj,,i ijebeti se,,ali sam siguran da ce netko u tome uzivati,,,kako rekoh,,,ako je napravljeno s ljubavlju i za sebe,,zato shto sebe nemremo prevariti i da hocemo..

primitivčino, kako možeš pisati ovako primitivne stvari ? a ?  LJUBAKANJE ..Uletijo bi u nju ko 'rvatska u kredite,,,onda bi joj naplatijo sve kamate ,,daklem ,,tema je ,,za kuratz.. - Page 8 3114667799

nego, da se pridružim klubu primitivaca obzirom da potpisujem ovaj post od a do žnj ...  LJUBAKANJE ..Uletijo bi u nju ko 'rvatska u kredite,,,onda bi joj naplatijo sve kamate ,,daklem ,,tema je ,,za kuratz.. - Page 8 1523192931


Prije mjesec dana smo imali (dva puta mjesechno  iamo vajn tejsting i restacu) testiranje italijanska vina ...a za kraj Antonio je ostavio specijalno vino,,,Primitivo,,,Kad sam ga probo ,,rekoh svima ,,od sada me zovite izvorni:LJUBAKANJE ..Uletijo bi u nju ko 'rvatska u kredite,,,onda bi joj naplatijo sve kamate ,,daklem ,,tema je ,,za kuratz.. - Page 8 684758713)Pa jebo te,,kao na ovom forumu,,svi su kao neki posebni ..imaju kao fol neke stajlove,,a malo je iskrenih koji se usudjuju reci ono shto misle nego sve neshto okolo male Ljerke pa bi ucerali ako se ona namjesti u povoljnom polozaju...drkadzije bez muda i smisla za humor,..chekaju da neshto ushicare,,bog ce znati shto,,,Glume neke velichine,,shutaju se rijechima kojima ne znaju pravo znachenje,,necu ulaziti u gramatiku,,,da li je ili nije pravilno napisati,,je l' ili nije:LJUBAKANJE ..Uletijo bi u nju ko 'rvatska u kredite,,,onda bi joj naplatijo sve kamate ,,daklem ,,tema je ,,za kuratz.. - Page 8 1619348112 Glume intelektualce ,,,erudite,,a ispadaju zadnej budale ..bok te jebo ,,meni dodje da se ispovracam,,Volim ljude bez dlake na jeziku ..osim ako su lizali neku neobrijatu,,koji znaju reci u par rijechi ono shto misle,,,a posebno ono u shto vjeruju sa argumentom dokazato,,Moram priznati da si ti evoulirala i pravog zajebanta kojeg skoro svi pushe,,odnosno,,,ukrala smi prijashnji stajling glavnog provokatora,,pichko jedna jebena pokvarita:LJUBAKANJE ..Uletijo bi u nju ko 'rvatska u kredite,,,onda bi joj naplatijo sve kamate ,,daklem ,,tema je ,,za kuratz.. - Page 8 1619348112 Morat cu promijeniti nadimak ,,da bi bijo opet vjeodostojan:LJUBAKANJE ..Uletijo bi u nju ko 'rvatska u kredite,,,onda bi joj naplatijo sve kamate ,,daklem ,,tema je ,,za kuratz.. - Page 8 1619348112)
Ahahahahahhhhhaah, vidi velicine kako bi se nadimao, nadkrilio, nadvio i ispravljao...  LJUBAKANJE ..Uletijo bi u nju ko 'rvatska u kredite,,,onda bi joj naplatijo sve kamate ,,daklem ,,tema je ,,za kuratz.. - Page 8 3114667799
Da ti pomognem u dilemi - ispravno je: je li, a kao kratica je l'.... a to sto se uvrijezilo kao jel - e to ti nije ispravno LJUBAKANJE ..Uletijo bi u nju ko 'rvatska u kredite,,,onda bi joj naplatijo sve kamate ,,daklem ,,tema je ,,za kuratz.. - Page 8 3015220106
Nista, hvala... i drugi put  LJUBAKANJE ..Uletijo bi u nju ko 'rvatska u kredite,,,onda bi joj naplatijo sve kamate ,,daklem ,,tema je ,,za kuratz.. - Page 8 684758713

A bog te jebo,,ti izgleda chitash povrshno ko i lasta..Pa gle,,da ti objasnim,,,MenI uopce ne smeta kako tko pishe ..koje gramatichke greshke pravi,,ali mi ide na kuratz kad netko pretendira da bude kao fol neki kurchevi intelektualac a ne zna osnove gramatike,,Daklem poshto sam ja seljak i nepismena budala,,,sve mi je oproshteno unaprijed iako znam sluchajno kako se pravilno pishe je li ili u slengu,,,je l'...jer sam do sada bash sto puta napisao ,,,je l' tak' pokazaujuci moju gramatichku superiornost u odnosu na takozvane intelektualce:LJUBAKANJE ..Uletijo bi u nju ko 'rvatska u kredite,,,onda bi joj naplatijo sve kamate ,,daklem ,,tema je ,,za kuratz.. - Page 8 1619348112)

Pizdi nisam nikada spochitavao shto pishe bijo,,,pishem i ja iz zajebancije,,ne ispravljam svoj tekst napisan u jednom dahu jer zelim da budem autentichan i prirodno spontan,,tak da..dzabe si se trudila,,nabijem te na kuratz takvu otrovnu ijako si izvadila tu kesitzu zuchi iz sebe,,nisi se do kraja ochistila;LJUBAKANJE ..Uletijo bi u nju ko 'rvatska u kredite,,,onda bi joj naplatijo sve kamate ,,daklem ,,tema je ,,za kuratz.. - Page 8 1619348112 otrovnice debela,:LJUBAKANJE ..Uletijo bi u nju ko 'rvatska u kredite,,,onda bi joj naplatijo sve kamate ,,daklem ,,tema je ,,za kuratz.. - Page 8 1619348112

Gost
Gost


[Vrh] Go down

LJUBAKANJE ..Uletijo bi u nju ko 'rvatska u kredite,,,onda bi joj naplatijo sve kamate ,,daklem ,,tema je ,,za kuratz.. - Page 8 Empty Re: LJUBAKANJE ..Uletijo bi u nju ko 'rvatska u kredite,,,onda bi joj naplatijo sve kamate ,,daklem ,,tema je ,,za kuratz..

Postaj  Gost 02.05.17 5:18

sranje:LJUBAKANJE ..Uletijo bi u nju ko 'rvatska u kredite,,,onda bi joj naplatijo sve kamate ,,daklem ,,tema je ,,za kuratz.. - Page 8 684758713


Zadnja promjena: zingaro; 02.05.17 5:21; ukupno mijenjano 1 put.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

LJUBAKANJE ..Uletijo bi u nju ko 'rvatska u kredite,,,onda bi joj naplatijo sve kamate ,,daklem ,,tema je ,,za kuratz.. - Page 8 Empty Re: LJUBAKANJE ..Uletijo bi u nju ko 'rvatska u kredite,,,onda bi joj naplatijo sve kamate ,,daklem ,,tema je ,,za kuratz..

Postaj  Gost 02.05.17 5:20

Legolas je napisao/la:
zingaro je napisao/la:Moram priznati da si ti evoulirala i pravog zajebanta kojeg skoro svi pushe,,odnosno,,,ukrala smi prijashnji stajling glavnog provokatora,,pichko jedna jebena pokvarita:LJUBAKANJE ..Uletijo bi u nju ko 'rvatska u kredite,,,onda bi joj naplatijo sve kamate ,,daklem ,,tema je ,,za kuratz.. - Page 8 1619348112 Morat cu promijeniti nadimak ,,da bi bijo opet vjeodostojan:LJUBAKANJE ..Uletijo bi u nju ko 'rvatska u kredite,,,onda bi joj naplatijo sve kamate ,,daklem ,,tema je ,,za kuratz.. - Page 8 1619348112)

ništa ja nisam evoluirala ... uvijek imam fazu prilagodbe dok škicam ekipu i njen puls al onda se brzo vratim na svoj oriđiđi stajling ... kako se ono kaže, u početku se svi trudimo biti ugodni svima, na kraju skužiš da moraš jedino sebi biti ugodan i zabavan a za krivu ekipu te zabole ... ne provociram namjerno al ako netko moje upise doživi kao provokaciju, nije to moj problem niti doživljaj nego onog koji doživljava LJUBAKANJE ..Uletijo bi u nju ko 'rvatska u kredite,,,onda bi joj naplatijo sve kamate ,,daklem ,,tema je ,,za kuratz.. - Page 8 1523192931

ajd promijeni nick ... živo me zanima šta ćeš smislit LJUBAKANJE ..Uletijo bi u nju ko 'rvatska u kredite,,,onda bi joj naplatijo sve kamate ,,daklem ,,tema je ,,za kuratz.. - Page 8 1523192931

Da mijenjam nadimak,,ne pada mi na pamet,,jer se osjecam prezasicen ovim forumom na koji dolazim iz navike..Nema ovdje nichega shto bi mi bilo erektivno i interesantno osim shto pokushavam da serem ko grlitza iz dosade prije spavanja ,,mada mi ni to ne ide..tak da..kuzish:LJUBAKANJE ..Uletijo bi u nju ko 'rvatska u kredite,,,onda bi joj naplatijo sve kamate ,,daklem ,,tema je ,,za kuratz.. - Page 8 1619348112 Mozda bi prije bio kreativniji pa nadimak nazvao dokolenko:LJUBAKANJE ..Uletijo bi u nju ko 'rvatska u kredite,,,onda bi joj naplatijo sve kamate ,,daklem ,,tema je ,,za kuratz.. - Page 8 1619348112

Gost
Gost


[Vrh] Go down

LJUBAKANJE ..Uletijo bi u nju ko 'rvatska u kredite,,,onda bi joj naplatijo sve kamate ,,daklem ,,tema je ,,za kuratz.. - Page 8 Empty Re: LJUBAKANJE ..Uletijo bi u nju ko 'rvatska u kredite,,,onda bi joj naplatijo sve kamate ,,daklem ,,tema je ,,za kuratz..

Postaj  Gost 02.05.17 6:20

zingaro je napisao/la:
Vel'ka Maca je napisao/la:
zingaro je napisao/la:
Legolas je napisao/la:

primitivčino, kako možeš pisati ovako primitivne stvari ? a ?  LJUBAKANJE ..Uletijo bi u nju ko 'rvatska u kredite,,,onda bi joj naplatijo sve kamate ,,daklem ,,tema je ,,za kuratz.. - Page 8 3114667799

nego, da se pridružim klubu primitivaca obzirom da potpisujem ovaj post od a do žnj ...  LJUBAKANJE ..Uletijo bi u nju ko 'rvatska u kredite,,,onda bi joj naplatijo sve kamate ,,daklem ,,tema je ,,za kuratz.. - Page 8 1523192931


Prije mjesec dana smo imali (dva puta mjesechno  iamo vajn tejsting i restacu) testiranje italijanska vina ...a za kraj Antonio je ostavio specijalno vino,,,Primitivo,,,Kad sam ga probo ,,rekoh svima ,,od sada me zovite izvorni:LJUBAKANJE ..Uletijo bi u nju ko 'rvatska u kredite,,,onda bi joj naplatijo sve kamate ,,daklem ,,tema je ,,za kuratz.. - Page 8 684758713)Pa jebo te,,kao na ovom forumu,,svi su kao neki posebni ..imaju kao fol neke stajlove,,a malo je iskrenih koji se usudjuju reci ono shto misle nego sve neshto okolo male Ljerke pa bi ucerali ako se ona namjesti u povoljnom polozaju...drkadzije bez muda i smisla za humor,..chekaju da neshto ushicare,,bog ce znati shto,,,Glume neke velichine,,shutaju se rijechima kojima ne znaju pravo znachenje,,necu ulaziti u gramatiku,,,da li je ili nije pravilno napisati,,je l' ili nije:LJUBAKANJE ..Uletijo bi u nju ko 'rvatska u kredite,,,onda bi joj naplatijo sve kamate ,,daklem ,,tema je ,,za kuratz.. - Page 8 1619348112 Glume intelektualce ,,,erudite,,a ispadaju zadnej budale ..bok te jebo ,,meni dodje da se ispovracam,,Volim ljude bez dlake na jeziku ..osim ako su lizali neku neobrijatu,,koji znaju reci u par rijechi ono shto misle,,,a posebno ono u shto vjeruju sa argumentom dokazato,,Moram priznati da si ti evoulirala i pravog zajebanta kojeg skoro svi pushe,,odnosno,,,ukrala smi prijashnji stajling glavnog provokatora,,pichko jedna jebena pokvarita:LJUBAKANJE ..Uletijo bi u nju ko 'rvatska u kredite,,,onda bi joj naplatijo sve kamate ,,daklem ,,tema je ,,za kuratz.. - Page 8 1619348112 Morat cu promijeniti nadimak ,,da bi bijo opet vjeodostojan:LJUBAKANJE ..Uletijo bi u nju ko 'rvatska u kredite,,,onda bi joj naplatijo sve kamate ,,daklem ,,tema je ,,za kuratz.. - Page 8 1619348112)
Ahahahahahhhhhaah, vidi velicine kako bi se nadimao, nadkrilio, nadvio i ispravljao...  LJUBAKANJE ..Uletijo bi u nju ko 'rvatska u kredite,,,onda bi joj naplatijo sve kamate ,,daklem ,,tema je ,,za kuratz.. - Page 8 3114667799
Da ti pomognem u dilemi - ispravno je: je li, a kao kratica je l'.... a to sto se uvrijezilo kao jel - e to ti nije ispravno LJUBAKANJE ..Uletijo bi u nju ko 'rvatska u kredite,,,onda bi joj naplatijo sve kamate ,,daklem ,,tema je ,,za kuratz.. - Page 8 3015220106
Nista, hvala... i drugi put  LJUBAKANJE ..Uletijo bi u nju ko 'rvatska u kredite,,,onda bi joj naplatijo sve kamate ,,daklem ,,tema je ,,za kuratz.. - Page 8 684758713

A bog te jebo,,ti izgleda chitash povrshno ko i  lasta..Pa gle,,da ti objasnim,,,MenI uopce ne smeta kako tko pishe ..koje gramatichke greshke pravi,,ali mi ide na kuratz kad netko pretendira da bude kao fol neki kurchevi intelektualac a ne zna osnove gramatike,,Daklem poshto sam ja seljak i nepismena budala,,,sve mi je oproshteno unaprijed iako znam sluchajno kako se pravilno pishe je li ili u slengu,,,je l'...jer sam do sada bash sto puta napisao ,,,je l' tak' pokazaujuci moju gramatichku superiornost u odnosu na takozvane intelektualce:LJUBAKANJE ..Uletijo bi u nju ko 'rvatska u kredite,,,onda bi joj naplatijo sve kamate ,,daklem ,,tema je ,,za kuratz.. - Page 8 1619348112)

Pizdi nisam nikada spochitavao shto pishe bijo,,,pishem i ja iz zajebancije,,ne ispravljam svoj tekst napisan u jednom dahu jer zelim da budem autentichan i prirodno spontan,,tak da..dzabe si se trudila,,nabijem te na kuratz takvu otrovnu ijako si izvadila tu kesitzu zuchi iz sebe,,nisi se do kraja ochistila;LJUBAKANJE ..Uletijo bi u nju ko 'rvatska u kredite,,,onda bi joj naplatijo sve kamate ,,daklem ,,tema je ,,za kuratz.. - Page 8 1619348112 otrovnice debela,:LJUBAKANJE ..Uletijo bi u nju ko 'rvatska u kredite,,,onda bi joj naplatijo sve kamate ,,daklem ,,tema je ,,za kuratz.. - Page 8 1619348112
Misko, ne vrdaj i ne seri nego budi frajer i priznaj - mea culpa, zajebo sam  LJUBAKANJE ..Uletijo bi u nju ko 'rvatska u kredite,,,onda bi joj naplatijo sve kamate ,,daklem ,,tema je ,,za kuratz.. - Page 8 3859399978

Gost
Gost


[Vrh] Go down

LJUBAKANJE ..Uletijo bi u nju ko 'rvatska u kredite,,,onda bi joj naplatijo sve kamate ,,daklem ,,tema je ,,za kuratz.. - Page 8 Empty Re: LJUBAKANJE ..Uletijo bi u nju ko 'rvatska u kredite,,,onda bi joj naplatijo sve kamate ,,daklem ,,tema je ,,za kuratz..

Postaj  pizda 02.05.17 20:40

zingaro je napisao/la:

Pizdi nisam nikada spochitavao shto pishe bijo,,,

pa sta se ne pise tako?
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

LJUBAKANJE ..Uletijo bi u nju ko 'rvatska u kredite,,,onda bi joj naplatijo sve kamate ,,daklem ,,tema je ,,za kuratz.. - Page 8 Empty Re: LJUBAKANJE ..Uletijo bi u nju ko 'rvatska u kredite,,,onda bi joj naplatijo sve kamate ,,daklem ,,tema je ,,za kuratz..

Postaj  Gost 03.05.17 4:27

pizda je napisao/la:
zingaro je napisao/la:

Pizdi nisam nikada spochitavao shto pishe bijo,,,

pa sta se ne pise tako?

Pa narafski d aje to gramatichki ispravno,,samo sam zelijo da se neki pismeni ulove na uditzu:LJUBAKANJE ..Uletijo bi u nju ko 'rvatska u kredite,,,onda bi joj naplatijo sve kamate ,,daklem ,,tema je ,,za kuratz.. - Page 8 1619348112 Ma mrsh tam nedojebata pederchino:LJUBAKANJE ..Uletijo bi u nju ko 'rvatska u kredite,,,onda bi joj naplatijo sve kamate ,,daklem ,,tema je ,,za kuratz.. - Page 8 1619348112

Gost
Gost


[Vrh] Go down

LJUBAKANJE ..Uletijo bi u nju ko 'rvatska u kredite,,,onda bi joj naplatijo sve kamate ,,daklem ,,tema je ,,za kuratz.. - Page 8 Empty Re: LJUBAKANJE ..Uletijo bi u nju ko 'rvatska u kredite,,,onda bi joj naplatijo sve kamate ,,daklem ,,tema je ,,za kuratz..

Postaj  Gost 03.05.17 4:30

Vel'ka Maca je napisao/la:
zingaro je napisao/la:
Vel'ka Maca je napisao/la:
zingaro je napisao/la:

Prije mjesec dana smo imali (dva puta mjesechno  iamo vajn tejsting i restacu) testiranje italijanska vina ...a za kraj Antonio je ostavio specijalno vino,,,Primitivo,,,Kad sam ga probo ,,rekoh svima ,,od sada me zovite izvorni:LJUBAKANJE ..Uletijo bi u nju ko 'rvatska u kredite,,,onda bi joj naplatijo sve kamate ,,daklem ,,tema je ,,za kuratz.. - Page 8 684758713)Pa jebo te,,kao na ovom forumu,,svi su kao neki posebni ..imaju kao fol neke stajlove,,a malo je iskrenih koji se usudjuju reci ono shto misle nego sve neshto okolo male Ljerke pa bi ucerali ako se ona namjesti u povoljnom polozaju...drkadzije bez muda i smisla za humor,..chekaju da neshto ushicare,,bog ce znati shto,,,Glume neke velichine,,shutaju se rijechima kojima ne znaju pravo znachenje,,necu ulaziti u gramatiku,,,da li je ili nije pravilno napisati,,je l' ili nije:LJUBAKANJE ..Uletijo bi u nju ko 'rvatska u kredite,,,onda bi joj naplatijo sve kamate ,,daklem ,,tema je ,,za kuratz.. - Page 8 1619348112 Glume intelektualce ,,,erudite,,a ispadaju zadnej budale ..bok te jebo ,,meni dodje da se ispovracam,,Volim ljude bez dlake na jeziku ..osim ako su lizali neku neobrijatu,,koji znaju reci u par rijechi ono shto misle,,,a posebno ono u shto vjeruju sa argumentom dokazato,,Moram priznati da si ti evoulirala i pravog zajebanta kojeg skoro svi pushe,,odnosno,,,ukrala smi prijashnji stajling glavnog provokatora,,pichko jedna jebena pokvarita:LJUBAKANJE ..Uletijo bi u nju ko 'rvatska u kredite,,,onda bi joj naplatijo sve kamate ,,daklem ,,tema je ,,za kuratz.. - Page 8 1619348112 Morat cu promijeniti nadimak ,,da bi bijo opet vjeodostojan:LJUBAKANJE ..Uletijo bi u nju ko 'rvatska u kredite,,,onda bi joj naplatijo sve kamate ,,daklem ,,tema je ,,za kuratz.. - Page 8 1619348112)
Ahahahahahhhhhaah, vidi velicine kako bi se nadimao, nadkrilio, nadvio i ispravljao...  LJUBAKANJE ..Uletijo bi u nju ko 'rvatska u kredite,,,onda bi joj naplatijo sve kamate ,,daklem ,,tema je ,,za kuratz.. - Page 8 3114667799
Da ti pomognem u dilemi - ispravno je: je li, a kao kratica je l'.... a to sto se uvrijezilo kao jel - e to ti nije ispravno LJUBAKANJE ..Uletijo bi u nju ko 'rvatska u kredite,,,onda bi joj naplatijo sve kamate ,,daklem ,,tema je ,,za kuratz.. - Page 8 3015220106
Nista, hvala... i drugi put  LJUBAKANJE ..Uletijo bi u nju ko 'rvatska u kredite,,,onda bi joj naplatijo sve kamate ,,daklem ,,tema je ,,za kuratz.. - Page 8 684758713

A bog te jebo,,ti izgleda chitash povrshno ko i  lasta..Pa gle,,da ti objasnim,,,MenI uopce ne smeta kako tko pishe ..koje gramatichke greshke pravi,,ali mi ide na kuratz kad netko pretendira da bude kao fol neki kurchevi intelektualac a ne zna osnove gramatike,,Daklem poshto sam ja seljak i nepismena budala,,,sve mi je oproshteno unaprijed iako znam sluchajno kako se pravilno pishe je li ili u slengu,,,je l'...jer sam do sada bash sto puta napisao ,,,je l' tak' pokazaujuci moju gramatichku superiornost u odnosu na takozvane intelektualce:LJUBAKANJE ..Uletijo bi u nju ko 'rvatska u kredite,,,onda bi joj naplatijo sve kamate ,,daklem ,,tema je ,,za kuratz.. - Page 8 1619348112)

Pizdi nisam nikada spochitavao shto pishe bijo,,,pishem i ja iz zajebancije,,ne ispravljam svoj tekst napisan u jednom dahu jer zelim da budem autentichan i prirodno spontan,,tak da..dzabe si se trudila,,nabijem te na kuratz takvu otrovnu ijako si izvadila tu kesitzu zuchi iz sebe,,nisi se do kraja ochistila;LJUBAKANJE ..Uletijo bi u nju ko 'rvatska u kredite,,,onda bi joj naplatijo sve kamate ,,daklem ,,tema je ,,za kuratz.. - Page 8 1619348112 otrovnice debela,:LJUBAKANJE ..Uletijo bi u nju ko 'rvatska u kredite,,,onda bi joj naplatijo sve kamate ,,daklem ,,tema je ,,za kuratz.. - Page 8 1619348112
Misko, ne vrdaj i ne seri nego budi frajer i priznaj - mea culpa, zajebo sam  LJUBAKANJE ..Uletijo bi u nju ko 'rvatska u kredite,,,onda bi joj naplatijo sve kamate ,,daklem ,,tema je ,,za kuratz.. - Page 8 3859399978
Odjednom sam postao Mishko...a nekad sam bijo Mishkitza,,chime sam to zasluzijo ,,,majketi...da li su to tvoji osijecaji postali ozbiljniji nakon operatzije:LJUBAKANJE ..Uletijo bi u nju ko 'rvatska u kredite,,,onda bi joj naplatijo sve kamate ,,daklem ,,tema je ,,za kuratz.. - Page 8 1619348112

Gost
Gost


[Vrh] Go down

LJUBAKANJE ..Uletijo bi u nju ko 'rvatska u kredite,,,onda bi joj naplatijo sve kamate ,,daklem ,,tema je ,,za kuratz.. - Page 8 Empty Re: LJUBAKANJE ..Uletijo bi u nju ko 'rvatska u kredite,,,onda bi joj naplatijo sve kamate ,,daklem ,,tema je ,,za kuratz..

Postaj  Gost 06.05.17 6:10

Cinco de Mayo:))

Jebo te..nakon toliko godina ..zazivanja Danice,,u moju obitelj sletila jedna zvijezda,,Danica, Rodjena u Venecueli,,tata Italijan,,,mama Peruanka,,ciji su roditelji porijeklom sa Balkana,,Jebo te,,,svijet je fakat veliko selo..Daklem Danica je stigla i svijetli ko mjesec u noci,,LJUBAKANJE ..Uletijo bi u nju ko 'rvatska u kredite,,,onda bi joj naplatijo sve kamate ,,daklem ,,tema je ,,za kuratz.. - Page 8 1619348112

https://www.youtube.com/watch?v=ZBefXP-_eGg

Gost
Gost


[Vrh] Go down

LJUBAKANJE ..Uletijo bi u nju ko 'rvatska u kredite,,,onda bi joj naplatijo sve kamate ,,daklem ,,tema je ,,za kuratz.. - Page 8 Empty Re: LJUBAKANJE ..Uletijo bi u nju ko 'rvatska u kredite,,,onda bi joj naplatijo sve kamate ,,daklem ,,tema je ,,za kuratz..

Postaj  Gost 06.05.17 20:25

zingaro je napisao/la:Cinco de Mayo:))

svijet je fakat veliko selo..

nije valjda da su vrancuzi opet poraženi ? ... ne volem da je itko poražen ... valjda smo kao civilizacija nadišli te kategorije ? u mom juniversu je sve češće tako

evo ja ću u ime mexica stavit jednu lijepu vrancusku šamsonu sa balkanskim štihom a znam da je zingaru draga i da će se rasplakati čim ju čuje LJUBAKANJE ..Uletijo bi u nju ko 'rvatska u kredite,,,onda bi joj naplatijo sve kamate ,,daklem ,,tema je ,,za kuratz.. - Page 8 684758713






Gost
Gost


[Vrh] Go down

LJUBAKANJE ..Uletijo bi u nju ko 'rvatska u kredite,,,onda bi joj naplatijo sve kamate ,,daklem ,,tema je ,,za kuratz.. - Page 8 Empty Re: LJUBAKANJE ..Uletijo bi u nju ko 'rvatska u kredite,,,onda bi joj naplatijo sve kamate ,,daklem ,,tema je ,,za kuratz..

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 8 / 16. Previous  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 12 ... 16  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.